08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

هدایای تبلیغاتی 1403

تبلیغات هدفمند و شایسته با هدایای تبلیغاتی جدید و خاص 1403
هدایای تبلیغاتی خاص و باکیفیت از اصلی‌ترین استراتژی‌های تبلیغات و برندینگ می‌باشند که به شیوه‌ای دلنشین و حرفه‌ای محصولات، خدمات و بطورکلی برند و کسب‌وکار شما را به مخاطبین هدف معرفی می‌کنند.
بهترین هدایای تبلیغاتی شامل انواع تقویم، سررسید، ست اداری، کتب نفیس، خودکار، ماگ و سایر محصولات کاربردی می باشد که با ارائه هریک از آنها به مشتریان خود، می توانید به شناخته شدن برند خود، بیش از پیش کمک کنید.
کانون نقش آبرنگ طراح و ارائه دهنده جدیدترین هدایای تبلیغاتی آماده ارائه محصولات و خدمات خود برای رشد برند شما است.
جهت سفارش هدیای تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

انواع هدایای تبلیغاتی خاص 1403

هدایای تبلیغاتی برای گروه‌های مختلف از مخاطبین و مشتریان شما در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. هریک از این هدایا براساس مخاطبین هدف خود، دارای طراحی و ارزش خاص خود می‌باشند.
بر اساس دسته بندی زیر، هدایای مورد نیاز خود را مشاهده کرده ودر صورت نیاز به مشاوره، با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای هدایای تبلیغاتی 1403

مجموعه نقش آبرنگ ارائه‌دهنده انواع هدایای تبلیغاتی لاکچری و خاص، خلاقانه، نمایشگاهی و سایر هدایای تبلیغاتی باکیفیت و در عین حال ارزان قیمت است که می‌تواند تمامی مشتریان شما را پوشش داده و هدیه‌ای به یادماندنی برای آن‌ها باشد.

نمونه های تقویم و سررسید

برای مشاهده جدیدترین هدایای تبلیغاتی سال 1403 متناسب با انواع مخاطب و مشتریان، در مبالغ مختلف به صفحه تقویم و سررسید نقش آبرنگ مراجعه کنید. 

بهترین هدایای تبلیغاتی خاص

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

هدایای تبلیغاتی، می تواند به عنوان هدفمند ترین نوع تبلیغاتی تلقی شود. این نوع از تبلیغات به خوبی توانایی های شما را به ذهن مخاطب می سپارند. هم چنین به راحتی می توانید از به ثمر نشستن آن اطمینان حاصل کنید. انتخاب نوع این هدیه به هزینه و اهداف شما وابسته است. اما مشتریان نقش آبرنگ به خوبی می دانند که در هر شرایطی، بهترین کیفیت را با بهترین قیمت دریافت می کنند.

انواع هدایای تبلیغاتی 

 • سر رسید
 • تقویم
 • لوازم اداری و تحریری
 • ست های مدیریتی
 • لوازم کاربردی
 • فلش مموری
 • لباس و ساعت
 • ماگ و لیوان و…

سوالات متداول

از آنجایی‌که هدایای تبلیغاتی دارای انواع متفاوتی می‌باشد؛ برای سفارش محصولات و اخذ خدمات مورد نیاز و مناسب با کسب‌وکار خود با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

بهترین و کاربردی ترین هدایا تبلیغاتی بستگی به بودجه و مخاطب مورد هدف، تصمیم گیری و مشاوره می گردد.

در نمایشگاه مخاطبین را باید به دو دسته تقسیم کرد، مراجعینی که اولین بار با شما برخورد دارند و مشتریان ثابت.
گروه اول، با توجه به تعداد زیاد انها هدایای ارزان قیمت اما کاربردی که باعث ثبت برند شما در ذهن انها شود و برای مشتریان ثابت، بهترین هدایای تبلیغاتی به پاس قدردانی از آنها می باشد که کیفیت بالای هدیه و خاص بودن آن مطرح است.

هر نوع هدیه ای که به صورت دائم و یا اکثر اوقات جلوی چشم مخاطب بوده و در طول روز بیشترین استفاده را از ان هدیه داشته باشند.

بسته به نوع هدایای تبلیغاتی و جنس آن، از انواع چاپ های لیزر، سیلک، طلاکوب، داغکوب و … استفاده می شود.

هدایای تبلیغاتی شیک و خاص 1403

هدایای تبلیغاتی در بسیاری از مواقع به دلیل ویژگی های جذاب و جدید خود، نوعی از هدایای تبلیغاتی خاص محسوب می شوند. شاید تصور شود که ویژگی های خاص این دست از هدایا، موجب افزایش قیمت و هزینه نهایی آنها برای کسب و کار شما شود، در صورتیکه اینطور نبوده و در بسیاری از موارد، استفاده از خلاقیت در طراحی هدایای تبلیغاتی، به کاهش هزینه ها و طراحی یک هدیه مقرون به صرفه و مناسب نیز کمک خواهد کرد.

به بیان دیگر، خلاقیت، هنری فکری است که در تمام امور و در همه دوران ها، مخصوصا در دنیای تجارت امروزی که مملو از رقابت و کیفیت کاریست، رمز موفقیت و کلیدی برای پیشرفت بوده است. درواقع، در روزگار امروز، خلاقیت، راه حل افزایش راندمان و اثربخشی بازاریابی و فروش تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ خواهد بود.

باتوجه به اهمیت و تاثیر ارائه هدایای تبلیغاتی در بهبود بازاریابی و شبکه فروش کسب و کارها، طراحی، تولید و ارائه این هدایا مخصوصا در اعیاد مهمی نظیر عید نوروز، یکی از استراتژی های همیشگی کارفرمایان برای معرفی و شناخت هرچه بهتر برند خود بوده است. در این بین، پیشنهاد کارشناسان تبلیغات ما بر این است تا با طراحی و ارائه هدایای تبلیغاتی خلاقانه، از این فرصت طلایی به خوبی استفاده کرده و هدایایی ماندگار و در عین حال ابزارهای تبلیغاتی قدرتمندی را در دستان مشتریان و مخاطبین هدف خود قرار دهید.

تاثیر این هدایا را در نکته باید دانست که، ارائه یک هدیه خلاقانه و خاص در تبلیغات، موجب بهبود بازاریابی و  انتقال سریع پیام به مخاطب شده و به همین دلیل به عنوان یک فاکتور موفقیت محسوب خواهد شد. همچنین به یادداشته باشید، که شما باید بیش از هرچیزی، به ماندگاری نام و داستان برندتان اهمیت دهید و در این میان، اگر مجبور به انتخاب یک شاخص برای گزینش بهترین هدیه تبلیغاتی هستید، آن شاخص خلاقیت می باشد.

برای دریافت بیشترین بازخورد و بهترین عملکرد از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و دریافت پیشنهادهای ویژه همین حالا با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

انواع گیفت و هدایای تبلیغاتی سال 1403

 • هدایای تبلیغاتی اداری و مدیریتی

هدایای تبلیغاتی اداری مدیریتی یکی دیگر از انواع هدایای تبلیغاتی است. این قالب هدیه برای تشکر و ارتباط با کارکنان و مدیران شرکت استفاده می شود. با استفاده از هدایای تبلیغاتی برای اداری و مدیریتی می توانید اعتماد بین کارکنان را افزایش دهید و روحیه آنها را تقویت کنید. برخی از هدایای تبلیغاتی اداری و مدیریتی عبارتند از:

 1. ست مدیریتی
 2. ست اداری رومیزی
 3. خودکار،خودنویس و روان نویس
 4. سررسید و سالنامه
 5. ست چرمی
 • هدایای تبلیغاتی دیجیتال

هدایای دیجیتال نوع دیگری از هدایای بازاریابی منحصر به فرد است که برای مخاطبان هدف ارسال می شود. این هدایا شامل دستگاه های دیجیتالی است که لوگوی شما روی آنها چاپ شده است. ارسال این هدایا نشان می دهد که شما کاملا با تکنولوژی همسو هستید و یک شرکت برتر هستید. با این هدیه تبلیغاتی می توانید توجه مخاطب را به خود جلب کنید. برخی از محبوب ترین هدایای دیجیتالی عبارتند از:

 1. فلش مموری
 2. پاور بانک
 3. اسپیکر بلوتوث
 4. هاب یو اس پی تبلیغاتی 
 5. هندز فری تبلیغاتی 
 • هدایای تبلیغاتی خلاقانه

همانطور که از نام این هدایا پیداست، این هدایا بسیار خاص هستند و مشابه آنها وجود ندارد. تمامی این هدایا به صورت سفارشی و با کیفیت طراحی شده اند. هدایای تبلیغاتی خلاقانه عبارتند از:

 1. شکلات تبلیغاتی
 2. ماگ تبلیغاتی
 3. گلدان تبلیغاتی
 4. ساعت با طرح خاص
 5. عطر وادکلن تبلیغاتی
 6. کلاه
 • هدایای تبلیغاتی فرهنگی

 1. صنایع دستی
 2. کتب نفیس (قرآن، حافظ و…)
 3. محصولات چرمی
 • هدایای تبلیغاتی دکوراسیون و منزل 

 1. انواع ساعت رومیزی و دیواری
 2. قاب عکس
 3. زیربشقابی و زیرلیوانی
 4. تابلو دیواری
 5. جعبه پذیرایی و جواهرات
 6. لیوان و ماگ

هدایای تبلیغاتی ابزار کاربردی

هدایای تبلیغاتی ابزار کاربردی شامل بسیاری از محصولات است. محصولاتی کاربردی مانند: جعبه ابزار تبلیغاتی، ابزار چند منظوره، متر، ماشین حساب، ست مانیکور تبلیغاتی، چراغ مطالعه و سایر ابزارهای کوچک و بزرگ مورد استفاده در زندگی می باشد.

کاربرد هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی بخش مهمی از استراتژی بازاریابی یک شرکت است. شاید در قدیم میتوانستید مشتریان زیادی را با بروشورها و بنرهای چاپی یا در بهترین حالت تبلیغات تلویزیونی جذب کنید، اما اکنون نه. بهترین هدایای تبلیغاتی، هدایایی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند، مثلا هدیه ای که روی میز گذاشته می شود یا ساعتی که روی مچ بسته می شود می تواند یکی از هدایای پرطرفدار باشد.

چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی

یکی از روش هایی که شرکت ها برای جذب مخاطبان زیاد استفاده می کنند، استفاده از هدایای تبلیغاتی است. بعد از انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب، قدم بعدی حک کردن برند خود بر روی هدیه است. امروزه راه های زیادی برای چاپ طرح و متن دلخواهتان بر روی هر چیزی از جمله هدایای تبلیغاتی وجود دارد. که هر کدام مزایا و تفاوت های خود را دارند.

هدایای تبلیغاتی جدید

اگر می خواهید بهترین نتیجه را از هدایای تبلیغاتی خود بگیرید، پیشنهاد می کنیم به دنبال هدایای تبلیغاتی جدید و خاص باشید. هدایای تبلیغاتی جدید برای انواع محصولات، برندها و شرکت ها وجود دارد.

هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص برای هر کسب و کار بزرگ یا کوچک مهم است. هدایای تبلیغاتی خاص به دلیل خاص بودن در مقایسه با هدایای معمولی که در بازار وجود دارد، تاثیر و تاثیرگذاری منحصر به فردی دارند، و ممکن است برای شما تازگی داشته باشند. مدیرانی که می خواهند این دسته از هدایا را سفارش دهند محصولاتی مانند تیشرت تبلیغاتی، دفترچه یادداشت تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، ست هدایای تبلیغاتی و … را سفارش می دهند.

هدایای تبلیغاتی ارزان

قطعا نباید از هدایای تبلیغاتی لوکس یا گران قیمت استفاده کنید، اما می توانید با کمی خلاقیت در طراحی از هدایای تبلیغاتی ارزان استفاده کنید. به عنوان مثال تهیه پکیجی از خودکار، دفترچه یادداشت، پوشه، جاکلیدی که در کیف دستی زیبا قرار می گیرد یا انواع هدایای کاربردی مانند قمقمه، بادبزن، کلاه و لیوان در نمایشگاه ها و رویدادها، گزینه هایی هستند که شانس شما را افزایش می دهند و باعث موفقیت شما در بازاریابی میشود.

هدایای تبلیغاتی مفید و خلاقانه

هدایای تبلیغاتی مفید و خلاقانه می تواند راه حل بسیار مهمی برای تاثیرگذاری بر تبلیغات شما باشد. فقط دو چیز وجود دارد که باید در نظر داشت. اولی جامعه هدف و دومی کیفیت بالای هدیه است. پس از انتخاب جامعه هدف خود، باید به خرید هدایای با کیفیت بروید. یک هدیه تبلیغاتی بی کیفیت بر اعتبار برند شما تاثیر می گذارد و تاثیر خوبی بر مشتریان نخواهد گذاشت.

هدایای تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار

سخت ترین فعالیت بازاریابی، جذب مشتری و ایجاد مشتریان وفادار است. برای جذب مشتریان بالقوه، هر کسب و کاری به یک کالا یا هدیه تبلیغاتی نیاز دارد. نقش هدایای تبلیغاتی در ارتقای کسب و کارها این است که مردم و مشتریان برند شما را از طریق این محصولات بهتر ببینند و به خاطر بسپارند. شما می توانید محصولات مقرون به صرفه و موثری پیدا کنید که توجه مردم را به خود جلب کرده و به مرور زمان افراد جدیدی را به سمت کسب و کار شما جذب کند.

اهمیت انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی است که برای افزایش شناخت برند، جذب مشتریان جدید، حفظ مشتریان فعلی و افزایش فروش مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از هدایای تبلیغاتی برای نشان دادن اهمیت و ارزش به مشتریان استفاده می شود.

 • باعث وفاداری مشتری
 • ماندگاری نام کسب‌و‌کار در ذهن مخاطب
 • تبلیغاتی ارزان و مقرون‌به‌صرفه
 • تقویت ارتباط با مشتریان
 • افزایش فروش
 • افزایش آگاهی از برند

ویژگی های بهترین هدایای تبلیغاتی

هدیه ای ارزشمند و تاثیرگذار به حساب می آید که جدا از جذابیت و خاص بودن، توانایی و فرصتی برای رفع نیازهای مخاطب و به اصطلاح در موقعیت ها و زمان های مختلف برای مخاطب مفید باشد. به این ترتیب مشتری شما هر بار که هدیه را می بیند و استفاده می کند شما را به یاد می آورد و به این ترتیب هدیه شما رسالت خود را انجام می دهد.

ارتباط هدایای تبلیغاتی و بیزینس

در یک بازار تجاری بسیار رقابتی، شناخت برند یا آگاهی از برند باعث افزایش فروش می شود. سپس مخاطب با محصولات باکیفیت، تبلیغات و خدمات موثر به مشتری تبدیل می شود. اما این مشتری باید به استفاده از محصولات و خدمات کسب و کار شما ادامه دهد تا به سودآوری نزدیک شود. بیشتر فروش از این مشتریان وفادار است. بنابراین مهمترین مرحله در استراتژی کسب و کار صرف زمان و هزینه برای تبدیل مشتری به مشتری وفادار است.

بسته بندی هدایای تبلیغاتی

در بسته بندی هدایای تبلیغاتی ابعاد و نکات زیادی باید در نظر گرفته شود که هر کدام می تواند تاثیر متفاوتی در برداشت مخاطب از شما و کسب و کار شما داشته باشد. بسته بندی علاوه بر مزایای معمول، هدف شما را مشخص می کند. بسته بندی هدیه فقط نشان دهنده هدف هدیه است. با بسته بندی مناسب، گیرنده می تواند به وضوح هدف هدیه را درک کند. این نکته را به خاطر بسپارید. بهتر است لوگوی برند یا پیام تبلیغاتی خود را روی جعبه هدیه تبلیغاتی چاپ کنید. با این کار می توانید پیامی شخصی و منحصر به فرد برای مخاطبان خود ارسال کنید.

بهترین رنگ ها برای هدایا تبلیغاتی

رنگ ها یکی از مهم ترین عوامل ارتباط بصری هستند. رنگ انتخابی در نگاه اول شخصیت برند را نشان می دهد و بر روحیه مشتری تاثیر می گذارد. مطالعه ای با عنوان “تاثیر رنگ بر بازاریابی” ثابت کرد که 90 درصد از تصمیمات فوری مصرف کنندگان در مورد یک محصول بر اساس رنگ است. آبی و قرمز محبوب ترین رنگ ها در انتخاب رنگ مناسب برای هدیه تبلیغاتی هستند.

مزایای خرید هدایای تبلیغاتی 

مزایای هدایای تبلیغاتی را میتوان به مطرح شدن و برندسازی و کاربرد زیاد با هزینه بسیار کم و استفاده طولانی مدت آن اشاره نمود؛ در زیر برخی از مزایای مهم استفاده از این ابزار به عنوان یک هدیه تبلیغاتی آورده شده است:

 • افزایش اعتبار برند
 • جلب رضایت مشتری
 • رقابت‌ با برندهای دیگر
 • تاثیر مستقیم بر روی بازاریابی و فروش

ایده برای کادو تبلیغاتی

با انتخاب یک ایده مناسب و کمی خلاقیت می توانید هدیه ای بسیار خاص به مخاطب خود بدهید. هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. از ارزان ترین اقلام تا گران ترین اقلام، از اقلام کوچک تا بزرگ، همه چیز به عنوان یک ابزار تبلیغاتی طراحی و تولید می شود. از جمله هدایای خاص می توان به ست رومیزی تراریوم، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی، پک سلامت، ماگ، تی شرت و کلاه و … اشاره کرد.

قیمت و خرید هدایای تبلیغاتی خاص

در دنیای کسب و کار پر از رقابت، استفاده از روش های مختلف تبلیغاتی برای گسترش کسب و کار بسیار رایج است. قیمت و خرید هدایای تبلیغاتی خاص ممکن است با توجه به نوع شرکت و سازمان، فرهنگ، آداب و رسوم و حتی موقعیت جغرافیایی هر منطقه متفاوت باشد. پس از درخواست و انتخاب هدایای مورد نظرتان می توانید برای قیمت هدایای تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

قیمت هدایای تبلیغاتی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت هدایای تبلیغاتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به نوع طراحی، متریال به کار رفته در ساخت، تعداد هدایا، برند سازنده، زمان تحویل پروژه و موارد دیگر اشاره کرد.

هدیه تبلیغاتی برای چه کسانی است؟

هدیه تبلیغاتی نوعی هدیه است که توسط یک شرکت، برند، استارتاپ و …. برای عموم و برای مشتریان، ارائه می شود و دلیل آن ماندگاری در ذهن مخاطب است. این پیشنهادات مخاطب را به مشتریان وفادار و افراد جدید را به مخاطبان فعال یا مشتری برند تبدیل می کند.

 هدایای سازمانی و تاثیر آن بر روند کارکنان

دادن هدایای سازمانی می تواند بر ذهن و قلب یک کارمند تأثیر بگذارد و فرآیندهای کاری را در مسیر درست حرکت دهد. اگر این هدایا به خوبی طراحی شوند، حس ارزشمندی را در کارمند ایجاد می کنند. کارمندی که احساس قدردانی می کند، بدون شک کار خود را به خوبی انجام می دهد. به طور کلی تأثیر هدایای سازمانی در روابط داخلی شرکت را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • ارتقای صمیمیت در محیط کاری
 • ایجاد انگیزه برای کارمندان 
 • بهبود روحیه کاری 
 • ارتقای راندمان کاری شرکت 
 • مسئله برندینگ و هدیه سازمانی 

طول عمر هدایای تبلیغاتی چقدر است؟

یکی از مهمترین ویژگی های محصولات تبلیغاتی اثربخشی و ماندگاری آنهاست. اگر شخصی محصولی را که هدیه می‌کنید برای مدت طولانی نگه دارد و به استفاده از آن ادامه دهد، می‌تواند برند را برای مدت طولانی‌تری در ذهن خود نگه دارد و به خرید محصولات یا خدمات شما ادامه دهد. طول عمر یک محصول تبلیغاتی اغلب با مفید بودن آن مرتبط است و زمانی پایان می یابد که محصول آسیب دیده یا دور ریخته شود.

بزرگ‌ترین چالش در خرید هدایا تبلیغاتی چیست!

بزرگترین چالش پیش روی کسب و کارها، انتخاب یک هدیه مناسب و کاربردی است که نام تجاری برند را در ذهن مخاطبان ماندگار کند و همچنین فروش کسب و کار آنها را در بازار رقابتی افزایش دهد.

هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی لوکس یک یادبود عالی و در عین حال یک ابزار تبلیغاتی هدفمند و تاثیرگذار در برندسازی و جذب مشتری کسب و کارهای مختلف خواهد بود. بنابر اهمیت این موضوع، بسیاری از شرکت‌ ها، سازمان‌ها، و بوطکلی کسب و کارهای کوچک و بزرگ، برای بهبود تبلیغاتی و بازاریابی خود، ارائه ی هدایایی تبلیغاتی را در دستورکار های خود قرار می دهند. سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی 1402 نه تنها باعث گسترش شهرت نام برند و فعالیت آن می شود، بلکه موجب خرسندی همکاران و مشتریان نیز خواهد شد.

همواره انواع هدایای تبلیغاتی متناسب با مخاطبین مختلف طراحی و تولید می شوند. باتوجه به ارزش گذاری افراد و مشتریان مختلف، برای کارمندان و مدیران رتبه بالا و یا مشتریان ویژه، انواع هدایای تبلیغاتی لوکس و ویژه طراحی شده اند. این دست از هدایای تبلیغاتی معمولا هدایایی از قبیل ست های مدیریتی، ست های اداری و سایر هدای نفیسی می باشد که با توجه به ماهیت خود معمولا قیمت قابل توجهی داشته و برای افراد خاص در تعداد محدود مناسب می باشند. البته این هدایا نیز مانند سایر هدیه‌های تبلیغاتی و سازمانی راهی برای بازاریابی و نشان دادن برند و لوگو شما خواهد بود و موجب ارتباط سازی بهتر با مخاطبین هدف خاص خواهد شد.

ویژگی های هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری

 • از مهمترین خصوصیات هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری میتوان به زیبایی و جذابیت آن‌ ها اشاره کرد. در بسیاری از مواقع هدایای لوکس آنقدر نفیس، زیبا و کاربردی می باشند، که مخاطب با گذشت سال ‌های طولانی همچنان به استفاده و نگهداری از آنها می پردازد.
 • هدایای تبلیغاتی لاکچری نظیر بعضی از هدیه تبلیغاتی چوبی، به نسبت سایر هدایای تبلیغاتی جدید قیمت بیشتری خواهند داشت.
 • شرکت ‌های بزرگ برای ارتباط سازی و مستحکم کردن روابط کاری خود با مدیران و مشتریان خاص از هدایای تبلیغاتی لاکچری استفاده می ‌کنند.
 • هدایای لوکس مدیریتی باید علاوه بر شیک بودن، کاربردی نیز باشد و برای رفع نیازهای متناسب مشتری جوابگو باشند.
 • دقت کنید که هدایای تبلیغاتی لوکس انتخاب شده، باید متناسب با موقعیت و مقام اشخاص باشد.
 • این دست از هدایا می‌توانند حاوی پیام خاصی باشند که معرف کسب و کار شما باشد.
 • دقت کنید که تمامی هدایای تبلیغاتی مزین به برند و لوگوی سازمان بوده و از قیمت مناسب و کیفیت خوبی برخوردار باشند.

اهمیت انتخاب هدایای تبلیغاتی لوکس برای جذب مخاطب

در دنیای رسانه ای امروز، دیگر نمی‌توان منکر نقش تبلیغات و بازاریابی، در احیای کسب و کار ها شد. یکی از تاثیرگذارترین ابزارهای تبلیغاتی در همین راستا اهدای هدایای سازمانی، به برخی از مشتریان و مخاطبین خاص می باشد. این شیوه تبلیغاتی منحصر به فرد، نه تنها باعث ایجاد حسی مثبت و خوشایند در مخاطبین ویژه شده بلکه نام تجاری و برند را به بهترین شکل به دیگران معرفی خواهد کرد. بااینکه این روش تبلیغاتی به نسبت سایر راه‌ها، هزینه بیشتری دارد؛ اما باید در نظر داشته باشید که دایره مخاطبین هدف شما نیز، محدود و مشخص می باشد. شما با خرید هدایای تبلیغاتی لوکس، وفاداری و خشنودی مشتری را تضمین خواهید کرد و انها را برای بازگشت به خود و خرید مجدد تشویق خواهید کرد.

رایج ترین هدایای تبلیغاتی لوکس

یکی از پرکاربردترین هدایایی که در امر تبلیغات متناسب با افراد و مخاطبین خاص از جمله مدیران و صاحب منصبان مورد طراحی و تهیه می شود، هدایای لوکس می باشد. این دست از هدایا شامل انواع ست های مدیریتی، هدایای ویژه بانوان، کیف پول تبلیغاتی، هدیه چوبی خاص، هدایای چرمی، جعبه پذیرایی، انواع کتاب، تابلو و حتی صنایع دستی نفیس خواهند بود.

این محصولات متناسب با مشخصات برند شما طراحی شده و نشان تجاری آن در طراحی این مخصولات حک خواهد شد. در واقع، امکان حک برند و لوگو به روش های مختلفی بر روی محصول مورد نظر وجود داشته که براساس نظر و سلیقه شما انجام خواهد شد. این موضوع برای افرادی که از این هدایای لوکس به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند دارای مزایای بسیاری بوده که مهمترین مزیت این کار در بهتر دیده شدن نام تجاری و شغل شما می باشد.

مزایای ارائه هدایای تبلیغاتی لوکس

 • شناخت هرچه بهتر و بیشتر برند و نام تجاری
 • ماندگاری برند در ذهن مخاطبین و مشتریان هدف
 • تضمین حس وفاداری و ایجاد حس مثبت در مخاطبین

نکات مهم در سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی لوکس

 • برای برنامه ریزی در بودجه و سرمایه گذاری، مخاطبین ومشتریان هدف خود را با دقت مشخص کنید.
 • در انتخاب هدایای لوکس با دقت عمل کنید، توجه داشته باشید که نمی‌ توان هر کالایی را برای این دست از مشتریان انتخاب کرد و لازم است تا هدیه‌ای را انتخاب کنید که مناسب تمام جامعه هدف باشد.
 • لوگو و برند، باید به خوبی و با بهترین کیفیت ممکن روی هدایای تبلیغاتی لوکس حک شده باشند.

بهترین هدایای تبلیغاتی لوکس

همانطور که در بخش های پیشین بدان اشاره شد، هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی داشته و هریک از آن‌ها برای هر شرکت متنوع خواهد بود. از انواع دسته بندی های این هدایا، هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب و متوسط و هدایای تبلیغاتی لوکس ، لاکچری و یا گران قیمت می باشند. البته هدایای تبلیغاتی در دسته‌ های عمومی، کارشناسی و مدیریتی نیز تقسیم بندی می شوند. در ادامه به معرفی انواع هدایای تبلیغاتی خواهیم پرداخت:

 1. هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی: این هدایا عموما به منظور ارائه در نمایشگاه‌ها با هدف جذب مخاطبان و مشتریان جدید به غرفه و یا یادگاری به بازدیدکنندگان ارائه خواهند شد. این دسته از هدایای نمایشگاهی معمولا قیمت مناسبی داشته و در تیراژ بالا تهیه می شوند. انواع هدایای نمایشگاهی عبارتند از : خودکار تبلیغاتی، لیوان و ماگ، کلاه، جاکارتی، جاکلیدی و…. این دسته از هدایای تبلیغاتی در تعداد بالا تهیه شده و در نمایشگاه‌ها و یا همایش‌ها کاربرد دارند.
 2. هدایای تبلیغاتی کارشناسی: هدایای تبلیغاتی کارشناسی در دسته هدایای الکترونیکی قرار داشته و مخصوص مخاطبانی مشخص و خاص آماده می شوند. از جمله این هدایا، پاوربانک، فلش مموری، چراغ مطالعه، بخور سرد و… می باشند. این هدایا نسبت به هدایای نمایشگاهی قیمت بیشتری دارند اما بسیار تاثیرگذار و کاربردی می باشند. ارائه این نوع از هدایای تبلیغاتی به مدیران و کارشناسان شرکت ‌ها تاثیر فوق العاده ای در کسب و کار شما خواهد داشت.
 3. هدایای تبلیغاتی مدیریتی: هدایای مدیریتی از دسته هدایای تبلیغاتی لوکس می باشند. هدایای مدیریتی هدایایی با کیفیت و ارزشمندی همچون ست مدیریتی، هدایای چرمی، کتب، تابلو و صنایع دستی نفیس و… می باشند. دقت داشته باشید که اگر هدایای مدیران با کیفیت مناسب و مهمتر از آن بسته بندی زیبا و لوکس ارائه نشوند به جای اثرگذاری مثبت، به اعتبار کسب و کار خود صدمه خواهید زد.
 4. هدایای ویژه خودرو: هدایای تبلیغاتی مخصوص خودروها از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی فراموش نشدنی می باشند. هدایایی مانند چادر ماشین، شارژر فندکی، آفتابگیر تبلیغاتی و… نمونه هایی از این هدایا می باشند. برای افرادی که کسب و کارشان به گونه‌ای در حوزه خودرو می باشد، توصیه می کنیم حتما از این هدایای تبلیغاتی استفاده کنند.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه در بسیاری از مواقع به دلیل ویژگی های جذاب و جدید خود، نوعی از هدایای تبلیغاتی خاص محسوب می شوند. شاید تصور شود که ویژگی های خاص این دست از هدایا، موجب افزایش قیمت و هزینه نهایی آنها برای کسب و کار شما شود، در صورتیکه اینطور نبوده و در بسیاری از موارد، استفاده از خلاقیت در طراحی هدایای تبلیغاتی، به کاهش هزینه ها و طراحی یک هدیه مقرون به صرفه و مناسب نیز کمک خواهد کرد.

به بیان دیگر، خلاقیت، هنری فکری است که در تمام امور و در همه دوران ها، مخصوصا در دنیای تجارت امروزی که مملو از رقابت و کیفیت کاریست، رمز موفقیت و کلیدی برای پیشرفت بوده است. درواقع، در روزگار امروز، خلاقیت، راه حل افزایش راندمان و اثربخشی بازاریابی و فروش تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ خواهد بود.

باتوجه به اهمیت و تاثیر ارائه هدایای تبلیغاتی در بهبود بازاریابی و شبکه فروش کسب و کارها، طراحی، تولید و ارائه این هدایا مخصوصا در اعیاد مهمی نظیر عید نوروز، یکی از استراتژی های همیشگی کارفرمایان برای معرفی و شناخت هرچه بهتر برند خود بوده است. در این بین، پیشنهاد کارشناسان تبلیغات ما بر این است تا با طراحی و ارائه هدایای تبلیغاتی خلاقانه، از این فرصت طلایی به خوبی استفاده کرده و هدایایی ماندگار و در عین حال ابزارهای تبلیغاتی قدرتمندی را در دستان مشتریان و مخاطبین هدف خود قرار دهید.

تاثیر این هدایا را در نکته باید دانست که، ارائه یک هدیه خلاقانه و خاص در تبلیغات، موجب بهبود بازاریابی و  انتقال سریع پیام به مخاطب شده و به همین دلیل به عنوان یک فاکتور موفقیت محسوب خواهد شد. همچنین به یادداشته باشید، که شما باید بیش از هرچیزی، به ماندگاری نام و داستان برندتان اهمیت دهید و در این میان، اگر مجبور به انتخاب یک شاخص برای گزینش بهترین هدیه تبلیغاتی هستید، آن شاخص خلاقیت می باشد.

برای دریافت بیشترین بازخورد و بهترین عملکرد از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و دریافت پیشنهادهای ویژه همین حالا با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

4 ویژگی یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه

خلاقیت قدرتی ذهنی است که در تمام امور زندگی انسان به نوعی نجات دهنده او بوده است. همانطور که می دانید، خلاقیت به سبب قدرت شگرف خود، بسار گسترده بوده و ابعاد متفاوت و بسیاری دارد که از جوانب مختلفی می توان به خلاقیت و خلاقانه بودن یک ایده، تفکر و یا یک محصول نگاه کرد. بکارگیری خلاقیت در کارها ماند طراحی هدایای تبلیغاتی، می تواند مفهوم خاصی را در خود گنجانده، منحصر به فرد شده و در نهایت ارتباط عمیقی با مخاطب برقرار سازد.

بطورکلی 4 ویژگی اصلی را می توانیم به هدایای تبلیغاتی خلاقانه نسبت دهیم که هر کدام از این ویژگی ها به تنهایی می توانند ردپایی از خلاقیت بوده و هدیه ای خلاقانه را به وجود بیاورند، اما وجود این 4 ویژگی در یک محصول، هدیه تبلیغاتی خلاقانه و منحصر به فردی را به ارمغان خواهد آورد که تاثیر گذاری بسیار زیادی بر روی مخاطب شما خواهد داشت. در ادامه این 4 ویژگی را بررسی می کنیم.

 • جدید بودن هدیه تبلیغاتی

بطورکلی جدید و غیر تکراری بودن، یکی از اصلی ترین اصول هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که موجب خاص بودن و جذاب شدن آن نزد مخاطبین می شود.

در واقع، ارائه هدایای تبلیغاتی جدید و دیده نشده و یا حتی کمتر دیده شده، از پتانسیل بسیار بالایی برای غافلگیری مخاطبان شما و به وجد آوردن آن ها برخوردار بوده و قدرت بالایی در برقراری ارتباط موثر با آنها خواهد داشت.

همچنین، همه این نکته را می دانیم که اولین ها و جدیدترین ها همیشه در ذهن انسان خواهند ماند، و همین نکته سبب می شود که هدیای خلاقانه شما همیشه در ذهن مخاطب حتی برای سالهای متوالی بماند.

 • خاص بودن هدیه تبلیغاتی

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که سبب تمایز هدایای تبلیغاتی خلاقانه با سایر هدایا می شود، خاص بودن این هدایا می باشد. بطورکلی، حرفه ای تر است که ما در مواجهه با همکاران، مشتریان و بطور کلی مخاطبین خاص خود، از هدایای تبلیغاتی خاص نیز استفاده کنیم. درواقع، هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص هدایایی هستند که مخاطبان شما را به وجد آورده و آن ها را به ستایش شما وا می دارند.

 • کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی

به جرئت می توان گفت که کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی خلاقانه اولین اصلی است که در طراحی و تولید این هدایا باید توجه ویژه ای بدان داشت، چراکه هدایای تبلیغاتی در صورت عدم استفاده نه تنها فایده ای برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی شما نداشته بلکه تنها هزینه ای اضافی را به شما تحمیل خواهد کرد.

در واقع، کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی از آنجایی اهمیت دارد که موجب ایجاد ارتباطی مداوم و موثر بین مشتریان شما و هدیه ای که دریافت کرده است می گردد. این ارتباط دائما مخاطب شما را در مواجهه با برند شما قرار می دهد و این استفاده مداوم و موثر از هدیه شما حسی دلنشین و مثبت را در ناخودآگاه مخاطب شما ایجاد کرده و موجب بازگشت وی به سوی شما و حتی ثبت خرید و سودآوری خواهد شد.

 • ماندگار بودن هدیه تبلیغاتی

ماندگار بودن هدایای تبلیغاتی، اصلی است که سبب ماندگاری برند ارائه دهنده هدیه در ذهن مخاطب خواهد شد.

بطورکلی ماندگاری ویژگی ای است که نشان از کیفیت و کارایی هدیه داشته و بطور کلی ارزش آن را بیان می کند. درواقع اگر بخواهیم ماندگار بودن یک هدیه تبلیغاتی را متوجه شویم، باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که هدایای تبلیغاتی که ماندگاری بالای دارند پتانسیل این را دارند که ارتباطی چندین ساله و طولانی مدت با مخاطبان شما ایجاد کنند.

البته توجه داشته باشید که منظور از ماندگار بودن صرفا طول عمر محصول یا هدیه ای که ارائه می دهید نیست، بلکه با نگاهی هدفمند تر منظورمان طول عمر استفاده از آن خواهد بود، یعنی مدت زمانی که آن هدیه می تواند برای مخاطبتان کارایی داشته باشد و مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان مثال بسیاری از هدایای تبلیغاتی خلاقانه مانند ماگ های تبلیغاتی وجود دارند که برای چندین سال متوالی می توانند در دست استفاده مخاطبین شما قرار گرفته و در تمام طول این مدت مُبلغ برند شما برای آنها باشد.

هدیه تبلیغاتی خلاقانه چوبی چه ویژگی دارد؟

معمولا هدایای تبلیغاتی خلاقانه چوبی، در یک جعبه یا کاور لوکس بسته بندی شده و به مشتریان ارائه می شود، این بسته بندی زیبا موجب می شود تا مخاطب نسبت به برند شما کنجکاو شده و نگرشی مثبت از فعالیت‌های شما در ذهن وی ایجاد شود. از آنجایی که این هدایای چوبی ظاهری دلنششین و زیبایی به خصوصی دارند، تاثیر زیادی در مخاطب داشته و مخاطب ارتباط عمیق و مثبتی را با آن برقرار خواهد کرد.

البته توجه داشته باشید که برخی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه به نسبت ویژگی های خاص خود از دسته هدایای تبلیغاتی لاکچری و خاص محسوب شده و  طراحی و تولید آن ها برای همگان و عموم مشتریان جایز نبوده و تنها به گروه خاصی از مخاطبین شما تعلق خواهند گرفت. دقت داشته باشید که هدایای تبلیغاتی خلاقانه و چوبی، در وهله اول باید کاربردی بوده و مورد استفاده مفید مخاطب قرار گیرند. چراکه خرید هدیه تبلیغاتی خاص، یکی از ابزار‌های مهم بازاریابی بوده و قدمی برای قوی‌تر کردن تجارت شما محسوب می‌شود. پس هدیه‌های خلاقانه چوبی که در دستان مشتریان شما قرار میگیرند، باید مزین به برند و لوگو تجارت شما باشند.

هدایای تبلیغاتی خاص و چوبی، تنوع بالایی داشته و شما می‌توانید از بین گزینه‌هایی که دارید بهترین هدیه را برای مخاطبین خود انتخاب کنید. البته نباید فراموش کنید که تعداد هدایای انتخاب شده، باید متناسب با بودجه و سرمایه کسب و کار شما باشد.

انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه چوبی

در سال‌هایی نه چندان دور، در طراحی و انتخاب هدایای تبلیغاتی با محدودیت های فراوانی از لحاظ، جنس، طراحی ظاهری، امکانات و.. روبرو بودیم. اما خوشبختانه در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و بهره وری از امکانات بیشتر، طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی خلاقانه تر و بروز تر شده و ما با انواع و اقسام مدل ها و طرح های گسترده با امکانات و ویژگی های متنوعی روبرو شده ایم.

در این شرایط، دیگر انتخاب برای شما سخت نبوده و می‌توانید براساس نیاز و نظز خود و همچنین متناسب با بودجه‌ای که دارید هدیه‌ای شیک و خلاقانه برای مشتریان خود انتخاب و خریداری کنید. هدایای تبلیغاتی چوبی مانند تقویم رومیزی چوبی یکی از این هدایا و از دسته هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص به حساب آمده و طرفداران زیادی دارد. اکنون دیگر هدایای تبلیغاتی خلاقانه چوبی، در مدل‌ها و انواع مختلفی وجود دارند که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • ست رومیزی
 • تقویم رومیزی پلگسی و بلبرینگ
 • ساعت رومیزی
 • نگهدارنده کابل
 • جاموبایلی
 • جا خودکاری
 • جعبه پذیرایی
 • گلدان تبلیغاتی

برای اینکه از بین محصولات متنوعی که دارید، بهترین انتخاب را داشته باشید، لازم است تا پیش از هرچیز، در نظر بگیرید که مخاطبین هدف شما چه کسانی بوده و چه شخصیتی دارند؟ هدف شما از خرید هدیه مورد نظر چیست؟ صرفا به دنیال هدایای خاص چوبی، با هدف تزئین و دکور هستید یا کاربردی بودن آن برای شما مهم است؟ با در نظر گرفتن و پاسخ دادن، به هریک از این سوالات می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

اما فراموش نکنید که اصلی‌ترین هدف برای شما از خرید هدیه تبلیغاتی خلاقانه، بازاریابی و تاثیر گذاشتن روی ذهن مخاطب است. برای این منظور، توصیه می کنیم با مشاورین ما در نقش آبرنگ به شماره 03131323008 تماس گرفته و با بهره گیری از امکان مشاوره رایگان تبلیغات، با بهترین و مناسب ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه برای کسب و کار خود آشنا شوید.

خلاصه ای از ویژگی های هدایای تبلیغاتی خلاقانه

 • لوکس و خاص بودن بسته بندی هدایای تبلیغاتی خلاقانه
 • شناخت مخاطب هدف و کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی
 • وجود برند و لوگو کسب و کار شما بر روی هدیه تبلیغاتی
 • داشتن خلاقیت و کانسپت برای طراحی و ارائه و بسته بندی

استراتژی هدایای  تبلیغات ؛ گیرنده هدیه مهم است یا هدیه دهنده ؟

شما باید هدیه تبلیغاتی خود را بر حسب یکی از این دو استراتژی انتخاب کنید.

 • یک: متمرکز بر گیرنده هدیه

اولین استراتژی تمرکز بر گیرنده است. این بدان معناست که شما به دنبال هدیه ای هستید که ویژگی های شخص دریافت کننده آن را نشان دهد.

در این استراتژی، شما بر اساس دانش یا تحقیق، هدیه ای را انتخاب و خریداری می کنید که مطابق با سلیقه و علایق گیرنده باشد. این استراتژی تهیه هدایای رسمی برای آقایان و بانوان موثر می باشد.

 • دو. متمرکز بر اهدا کننده

استراتژی دوم تمرکز بر هدیه دهنده است، به این معنی که شما به دنبال هدیه ای هستید که نشان دهنده شخصیت، نگرش و اهمیت گیرنده باشد بر اساس این استراتژی شما باید هدایایی که متناسب با شخصیت، ویژگی‌های برند و یا مناسبتی‌ که هدیه را اهدا می‌کنید، انتخاب کنید.

به عنوان مثال، می توانید هدایایی خلاقانه برای مناسبت های خاص ملی و تعطیلات و روزهای خاص، مانند هدیه روز حسابدار تهیه کنید.

کدام استراتژی موثرتر است؟

مطالعات الگوی شگفت انگیزی را نشان داد. در واقع، این هدایای متمرکز بر اهداکنندگان بود که مردم و مشاغل را به هم نزدیکتر کرد.

به نظر می رسد هدیه ای که بر هدیه دهنده تمرکز دارد معنای بیشتری دارد. بنابراین دفعه بعد که برای خرید یک هدیه خرید کردید، سعی کنید چیزی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد چیزی از خودتان را با شخصی که به او هدیه می دهید به اشتراک بگذارید.

چگونه هدایای تبلیغاتی سفارشی خود را مورد توجه قرار دهید؟

هدایای خلاقانه نیاز به تفکر زیادی دارد. شما می خواهید برای جلب توجه مشتریان بالقوه هدیه را تهیه کنید و اغلب برای یادآوری شرکت و تجارت شما از آن استفاده شود. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید از آنها برای به دست آوردن اثرات مثبت استفاده کنید:

 • شعار خود را مشخص کنید

هنگامی که یک شعار ایجاد کردید که کسب و کار شما را خلاصه و مفید معرفی می کند، ، این نکته بسیار خوبی است که در تبلیغات خود تأکید کنید. در تبلیغات، اغلب هم نام برند و هم شعار خود را درج کنید.

 • تشکر کنید

یکی از مهمترین جملات “متشکرم” است. این پیام را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید تا بدانند به آنها اهمیت می دهید. قرار دادن این پیام بر روی هدایای خود تأثیر مثبتی بر مشتریان خواهد گذاشت

 • کمی با آن سرگرم شوید

هرچه با نام تجاری خود بیشتر سرگرم شوید، مشتریان شما لذت بیشتری خواهند برد. سعی کنید توجه مشتریان خود را با پیامی جلب کنید که احساس کنند فقط برای آنها نوشته شده است.

 • اجتماعی شوید

اطلاعات رسانه های اجتماعی خود را روی کیسه ها و محصولات یا بسته بندی درج کنید. ایده خیلی خوبی است. می‌توانید با برند و شبکه اجتماعی هک‌شده‌تان در افتتاحیه، هدیه‌هایی را هدیه دهید. یا کیسه های خرید قابل استفاده مجدد را با نام و شعار و آدرس صفحات مجازی خود ارائه دهید. این کار باعث می‌شود که آن‌ها به یاد داشته باشند که کسب‌وکار شما چیست و با با کیسه های جدید خود به خرید باز می‌گردند.

 • بازاریابی شخصی ایجاد کنید.

در عصری که بازاریابی خودکار و عمدتاً دیجیتالی است، مهم است که با مشتریان خود در سطح «انسانی» ارتباط برقرار کنید. همه محصولات فیزیکی را دوست دارند و هدایای خلاقانه این قدرت را دارند که آن را سرگرم کننده و تعاملی ایجاد کنند. استفاده از کدهای QR  در محصولات برای پیوند به کاتالوگ مجازی، منو، سیستم رزرو یا وب سایت به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

 • تبلیغات پستی مستقیم

فرصت بزرگی برای ارسال کمپین های پست مستقیم برای جذب مخاطبان و جلب توجه آنها با محصولات فیزیکی و ملموس وجود دارد. هدایای بازاریابی پستی مستقیم؛ مقرون به صرفه و منحصر به فرد می توانند مستقیماً به آدرس خانه یا محل کار شما ارسال شوند.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

هدایای تبلیغاتی در اصفهان غالبا برای ارائه شدن به مشتریان، کارفرمایان و عموم مردم سفارش داده می شوند.  دلایل وعلت های بسیاری برای هدیه دادن وجود دارد یکی از با اهمیت ترین آن ها تشکرو قدردانی از مخاطبین قدیمی و یا تشکر از کارکنان یک شرکت می باشد. هدایای تبلیغاتی دراصفهان، به بهتر شدن روابط مشتری و صاحب یک کسب و کار کمک شایانی می کند و باعث می شوند که افراد به محصول و یا خدمات یک کسب و کار وفادار شوند.

 از آنجایی که اصفهان یک شهر تاریخی در مرکز ایران است و این شهرهمچنین مرکز استان اصفهان نیز محسوب می شود و از جمعیت بالایی برخوردار است و صنایع مختلفی نیز در آن مشغول به فعالیت است سفارش ، تهیه و  توزیع هدایای تبلیغاتی در این شهر می تواند کمک بسیاری به رونق بخشیدن  یک کسب و کار بکند .  زیرا این صنایع مختلف و کسب و کارهای متنوع در شهر اصفهان نیاز به تبلیغات بسیار تاثیر گذار دارند تا از این طریق به خوبی محصولات و خدمات خود را معرفی کنند و بتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند.

 از با اهمیت ترین و تاثیر گذار ترین وسایل تبلیغاتی که صاحبین کسب و کار های مختلف در اصفهان باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند، سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان است. هدایایی مانند سررسید، تقویم رومیزی و هدایای مدیریتی و.. می‌توانند باعث ایجاد محبوبیت و ایجاد حسن شهرت و وفاداری یک کسب و کار در میان مشتریان شود.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان به بسیاری از کسب و کار ها در تبلیغات کمک  بسیاری خواهد کرد و راهی بسیار مقرون به صرفه نیز محسوب می شود. هدایای تبلیغاتی تعاملی پایدار و با ارزش را به وجود می آورند. بازدهی هدایای تبلیغاتی در اصفهان خیلی زیاد است و کسب و کار هایی که از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند نسبت به آن هایی که استفاده نمی کنند در جذب مشتری موفق تر عمل می کنند. هدایای تبلیغاتی، کسب و کار، محصولات و خدمات شما را به شکل دائمی و موثر تبلیغ می کنند و سبب می شوند مشتری اسم برند شما را در ذهن خود به خوبی ثبت کند.

 شرکت نقش آبرنگ با داشتن نیروهای مجرب و با تجربه بهترین هدایای تبلیغاتی در اصفهان را برای شما مشتریان گرامی فراهم کرده است برای دیدن نمونه هدایای تبلیغاتی تیم ما با شماره 031313230008 تماس حاصل فرمایید.

تأثیرات بسیار مطلوب و خوب هدایای تبلیغاتی در اصفهان

هدایای تبلیغاتی در اصفهان تأثیر بسیاری در تبلیغات خواهند داشت. بسیاری از کسب و کارها، با شروع هر سال هدیه ای را برای مخاطبین هدف خود در نظر می گیرند. هر چه این هدایا متنوع ترانتخاب شوند تأثیرات بیشتری نیز خواهند داشت زیرا در بیشتر مواقع مخاطب در پی دستیابی به تنوع و زیبایی و کارایی خاصی است.

اگر هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه ای دراصفهان را برای مخاطبین خود در نظر بگیرید،  با این کار باعث می شوید برند شما دائماً جلوی چشمان مشتری قرار گیرد و به این صورت تبلیغی مؤثر را انجام داده اید. پس با توزیع هدایای تبلیغاتی مناسب ، کسب و کار خود را در یاد مشتری حک کنید.لازم به ذکر است که هدایای تبلیغاتی هر چه اختصاصی تر و منحصر به فرد تر انتخاب شوند بازدهی بیشتری هم خواهند داشت.

هدایای تبلیغاتی پرطرفدار در اصفهان

هدایای تبلیغاتی در اصفهان که بسیار پرطرفدار هستند و غالبا ازجانب کسب و کارهای مختلف و مؤسسات در میان مشتریان توزیع می شوند شامل موارد بسیار زیادی هستند که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دفترچه یادداشت این هدیه کارایی بالایی برای مشتری خواهد داشت و گذاشتن یک خودکار در کنار آن، هدیه تان را شیک تر و خاص ترخواهد کرد. کارایی این هدایا خیلی زیاد است و تغییرات خلاقانه بسیاری را در خصوص آن می توان پیاده کرد.

هدایای تبلیغاتی فانتزی یکی دیگر از مدل های هدایای تبلیغاتی در اصفهان هستند که طرفداران بسیاری را دارند این هدایا شامل ساعت مچی، کیف پول، خودنویس، جاسوئیچی، جاکلیدی و… می شوند .

لوازم التحریر، دادن هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب در اصفهان  که به صورت یک ست کامل باشد می تواند بسیار در جذب مشتری موثر باشد.

تی شرت ، این محصول می تواند هدیه مناسبی برای آقایان و حتی خانم های جوان باشد.

شکلات تبلیغاتی که دارای حک اسم و لوگوی کسب و کارتان است.

لیوان و ماگی که حاوی اسم و لوگوی کسب و کار شما است.

گل های گلدانی مثل کاکتوس که طول عمر بالایی دارند.

توجه داشته باشید که بسته بندی زیبا و به روز هدایای شما می تواند تأثیر هدیه تان را برای جلب نظر مشتری چند برابر کند و کاری کند که هدیه تان از جانب مشتری به خوبی مورد قبول واقع شود. در توزیع هدایای تبلیغاتی  باید جنسیت بانوان و آقایان را در نظر گرفته شود و به این طریق مشتری متوجه می شود که شما  به سلایق گوناگون احترام می گذارید.

خصوصیات با اهمیت هدایای تبلیغاتی در اصفهان

هدایای تبلیغاتی در اصفهان با تنوع بسیار و در طرح های بسیار و متفاوتی در بازار توزیع می شوند. قیمت هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان غالبا بسیار مقرون به صرفه هستند و این هدایا گزینه مناسبی برای تبلیغات به شمار می آیند.  معمولا آماده شدن این محصولات در سریع ترین زمان نیز ممکن است.

 از خصوصیات با اهمیت هدایای تبلیغاتی اصفهان می توان در اکثر مواقع به کاربردی بودن این محصولات اشاره کرد. توجه داشته باشید که هرچه یک محصول بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد، کاربردی ترنیز محسوب می شود. اگر هدایای تبلیغاتی در اصفهان به شکلی نباشد که مشتری بخواهد آن را نگه دارد در اصل می توان گفت که پولتان را بیهوده هدر داده اید.

یکی دیگر از خصوصیات با اهمیت هدایای تبلیغاتی توجه به کیفیت بالا است. اکثر افراد تمایل به داشتن کالا های با کیفیت دارند و هدایای تبلیغاتی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و دوام و ماندگاری آن ها نیز بسیار بالا باشد.

شرکت نقش آبرنگ تنوع بسیاری را برای هدایای تبلیغاتی خود در نظر گرفته است برای دیدین نمونه کار های بیشتر هدایای تبلیغاتی در اصفهان و همچنین استعلام قیمت ها با مشاورین تیم ما در قسمت فروش تماس حاصل فرمایید.

نکات خیلی با اهمیت پیش از انتخاب و سفارش هدایای تبلیغاتی اصفهان

در توزیع هدایای تبلیغاتی در اصفهان باید به این نکته توجه داشت که در مواقعی  که هدیه تبلیغاتی گران قیمت باشد ، الزاما در گیرنده حس مثبتی ایجاد نمی شود. علت این موضوع این است که مشتری با گرفتن هدایای گران می خواهد که ارزش هدیه ای که گرفته است را با ارزش خدمات و محصولات شما مقایسه کند. یک هدیه با قیمت مناسب احتمال این مقایسه را خیلی پایین می آورد.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان بهتر است که در کنار پر کاربرد بودنش بار احساسی مثبتی نیز به همراه داشته باشند به این دو نکته گفته شده در بالا باید خیلی توجه کرد برای مثال : یک کسب و کار موفق در پایان سال به کارمندان و یا مشتریان خود مواد غذایی را هدیه می دهد. مواد غذایی با توجه به کاربردی بودنش اما ، بار احساسی کافی به همراه ندارد و بعد از تمام شدن و مصرف هیچ آثاری از آن به جا نمی ماند.

توصیه  شرکت نقش آبرنگ این است که تنها از نمونه محصول شرکت خودتان به عنوان هدیه تبلیغاتی بهره نبرید. برای مثال بسیاری از دفاتر مسافرتی در قرعه کشی های خود به مخاطبین خود ، تورهای مسافرتی یا محل اقامت و..  هدیه می دهند. این اتفاق شاید باعث ایجاد یک حس منفی در مشتری شود و با خود فکر کند که آن دفتر بلیط های رزرو شده خود را که نتوانسته بفروشد را به این صورت دارد هدیه می دهد در صورتی که آن دفتر برای دادن این هدایا هزینه بسیاری کرده اند .

 یکی از نکات بسیار با اهمیت دیگری  که باید به آن توجه کرد این است که درج لوگو در جای مناسب باشد. علاوه بر آن لوگو نباید به اندازه ای بزرگ باشد که مشتری این حس را پیدا کند که در تایم استفاده از هدیه، تبلیغات برند شما نقش یک بیلبورد تبلیغاتی را دارد.

قابلیت هدیه دادن مجدد هدایای تبلیغاتی در اصفهان

یکی دیگر از موارد با اهمیت در زمان توزیع هدایای تبلیغاتی در اصفهان ،  ایجاد قابلیت استفاده اشخاص دیگر از این هدیه می باشد. فرض کنید که هدیه ای را به مشتری خود هدیه می کنید آن شخص نیز آن را به همسر یا فرزند خود هدیه می دهد  و به این صورت، چند نفر حس خوشایند هدیه گرفتن را تجربه می کنند.

پیشنهاد  تیم ما این است که در کنار هدایای تبلیغاتی خود با توجه به قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان هدایای کوچکی را قرار دهید که این قابلیت را بیشتر برای مشتری فراهم سازند و افراد بیشتری از اعضای یک خانواده بتوانند از آن محصول استفاده نمایند.

آیا سفارش هدایای تبلیغاتی  جدید در اصفهان کاردرستی است ؟

بعضی از افراد با سابقه در زمینه تهیه و آماده سازی هدایای تبلیغاتی عقیده دارند مناسب ترین هدایای تبلیغاتی در اصفهان همان‌ هایی هستند که امتحان خود را قبلا  پس داده‌اند و نیازی به استفاده از نوآوری و خلاقیت در هدایا نیست. چنین عقیده ای در رابطه با  هدایای تبلیغاتی قیمت مناسب  شاید درست باشد اما سوال اینجاست ، که اگر مخاطبین هدف شما چنین وسیله ای را قبلا هدیه گرفته باشند و مجددا شما نمونه‌ ای جدید از آن را به آن ها هدیه دهید، چقدراحتمال دارد که از هدیه گرفتن مجددا آن خوشحال شوند و چقدر ممکن است مجددا از آن استفاده نمایند؟

منظور ازهدایای تبلیغاتی جدید فقط شامل در نظر گرفتن مدل های نو و تازه و متفاوت نیست بلکه هم سو شدن با رویداد ها و پیشرفت‌های جامعه و صنعت چاپ نیز مد نظر است . در زمان استفاده از هدایای به روز و جدید هدایای شما خاص تر به نظر می رسند و بیشتر باعث جذب مشتری می شوند و به این طریق شما می توانید از همکاران خود در این زمینه به خوبی پیشی بگیرید.  مثلا در زمیان حال و با توجه به شیوع بیماری کرونا استفاده از انواع ماسک وهدیه دادن آن ها علاوه بر کاربردی بودن این محصول همزیستی دنیای تبلیغات با دنیای پیرامون را نیز به خوبی نشان می دهد.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا هدایای تبلیغاتی دیجیتالی نیز چند سالی است طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده اند. این مدل هدایای تبلیغاتی در اصفهان بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و رمز موفقیت آن‌ها نیز در به ‌روز بودن و کاربردی بودن آن ها است. با ورود محصولات الکترونیکی جدید به بازار، هدایای تبلیغاتی نیز بسیار متنوع تر شده اند.

به همین جهت است که تیم ما برتهیه و آماده سازی هدایای تبلیغاتی جدید تأکید بخصوصی دارد. تیم نقش ابرنگ، سال‌های بسیاری است که درصنعت تبلیغات فعالیت دارند و با داشتن مشتریان بسیار آماده ارائه با کیفیت ترین محصولات به شما مشتریان گرامی می باشد.

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان بسیار متفاوت است و از آنجایی که دادن یک هدیه یکی از راه های جذب مشتری بیشتر است. بهتر است که شما نیزاز پتانسیل این کار برای برندینگ ، بازاریابی و بالا بردن میزان فروش خود استفاده کنید. دادن یک هدیه با ارزش و کاربردی می تواند یک شغل و حرفه را تا زمان بسیار طولانی در یاد مشتری ثبت کند. سفارش هدایای تبلیغاتی خود را به گونه ای انجام دهید که مشتری با دیدین آن به یاد شما بیفتد و آن هدیه بتواند با مشتری ارتباط و تعامل دو طرفه بر قرار کند.

 البته منظور ما این نیست که حتما ازهدایای تبلیغاتی خاص گران قیمت استفاده کنید بلکه استفاده از هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب خاص و خلاقانه همیشه بیشترین تاثیر را داشته است وغالبا نتایج بسیارعالی را رقم زده است. پس قیمت هدایای تیلیغاتی خاص و ارزان نمی تواند ملاکی بر گرفتن یا نگرفتن نتایج عالی ازانجام این کار باشد.

شرکت نقش آبرنگ ارائه دهنده قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان زمینه ای برای شما مشتریان گرامی فراهم ساخته است که بتوانید هدایای تبلیغاتی مورد نظر خودتان را به بهترین صورت سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان و با مناسبترین قیمت آن را تحویل بگیرید. برای دیدین نمونه کارهای موفق تیم ما و همچنین نمونه کار های بیشترهدایای تبلیغاتی تیم ما بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب

یکی از پر استفاده ترن و پر سفارش ترین نوع هدایای تبلیغاتی آن هایی هستند که از قیمت آن ها جز دسته قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان محسوب می شود. مثلا در این رابطه می توان خودکارهای تبلیغاتی را نام برد زیرا آن ها هم بسیار کاربردی هستند و هم بسیار مقرون به صرفه هستند.

درنمونه دیگر می توان از ماگ ها به عنوان یک هدیه مقرون به صرفه استفاده کرد در زمینه بازاریابی امروز کمتر کسی هست از گرفتن یک هدیه تبلیغاتی  کاربردی مانند یک ماگ خوشحال نشود دادن هدایای کاربردی و قیمت مناسب به مخاطبین هدف یک کسب وکار ، باعث بوجود آمدن حس وفاداری در آن ها می شود. استفاده از این هدایای تبلیغاتی کاربردی این امکان را محیا می کند که مخاطب به تعداد دفعات بالا برند شما را در طول روز مشاهده کند.

علاوه بر موارد گفته شده در مورد قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان می توان از انواع جا سوئیچی یا جا کلیدی به عنوان یک هدیه کاربردی و قیمت مناسب نیز استفاده کرد. این محصول در مدل های مختلف و با متریال های بسیار متنوع و گوناگون قابل اجرا می باشد البته تعداد هدایای قیمت مناسب بسیار زیاد است و شما باید با در نظر گرفتن بودجه و همین طور توجه به نیاز خود و مخاطب هدفتان نسبت به سفارش و خرید این محصول اقدام نمایید.

هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه

شما با دادن یک هدیه تبلیغاتی خاص و خلاقانه خدمات و کالا های خود را به  پر بازده ترین شکل به مشتریان خود معرفی می کنید.

یک هدیه تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد می تواند کسب و کار شما را به مدت طولانی در یاد مخاطب هدفتان حک نماید همچنین اگر این هدیه یک هدیه کاربردی و مفید نیز باشد می تواند مخاطبین جدید بسیاری را با کسب و کار شما آشنا کند. برای دریافت قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان می توانید از طریق بخش پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

شما با دادن یک هدیه تبلیغاتی خاص و خلاقانه علاوه بر اینکه از زحمات یک مجموعه  و یا حس وفاداری مشتریان خود قدردانی می کنید ، آن ها را در جهت همکاری ها بیشتر و یا خرید بیشتر نیز سوق می دهید. و این تاثیری شگفت آوری است که در نظر مخاطبان هدف خود در مورد کسب و کار خود با دادن یک هدیه تبلیغاتی خاص ایجاد می کنید.

یک هدیه تبلیغاتی پر استفاده و منحصر به فرد اگر در تایم و مکان خوب به یک شخص اهدا شود می تواند آن فرد را نسبت به خدمات و کالا های یک حرفه علاقه مند کند و حتی کاری کند که مخاطبین قدیمی آن ها را نیز مجددا برای وفاداری بیشتر و همکاری بیشتر ترغیب نماید.

هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه شامل موارد بسیاری می شود از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

متر و تراز لیزری ، جعبه ابزار تبلیغاتی چند تکه ، متر تبلیغاتی ، سرکلیدی خاص ، چراغ قوه تبلیغاتی ، ست ابزار چند کاره ، ست ابزار کاربردی تبلیغاتی ، ست مسافرتی تبلیغاتی ، آویز کیف ،

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان بر اساس نوع نیاز و خواسته شما تغییر می کند البته این هدایای به خاطر متفاوت بودن و تایم بیشتری که برای طراحی نیاز دارند از قیمت بیشتری هم نسبت به سایر محصولات بر خوردارند.

بررسی عوامل تاثیر گذار در قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

امروزه به کار بردن راه های مختلف بازاریابی برای گسترش یک حرفه ، به یکی از عوامل تاثیر گذار بر برندینگ یک کسب و کار تبدیل شده است. در این بین هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از پر طرفدار ترین راه ها ، نقش با اهمیتی در گسترش یک کسب و کار ایفا می‌کند. این راه تبلیغاتی عالی و اختصاصی، با به وجود آوردن حسی خوب در مشتری، برند شما را به شکلی خوشایند به مخاطبین معرفی می کند.

هزینه ‌بر بودن راه های بازاریابی بر کسی پنهان نیست ، و میزان این هزینه در روش مختلف متفاوت است. غالبا هدایای تبلیغاتی از دیگر موارد هزینه پایین تر و تاثیر بالاتری دارند. همچنین ماندگاری این روش تبلیغاتی به نسبت دیگر روش ها بالاتر است و شانس معرفی کسب و کار شما را به افراد بیشتری می دهد. حتی در بعضی مواقع ، این هدایا می‌توانند جایگزین بهتری به جای کارت  ویزیت  نیزباشند.

همان طور که می دانید هدایای تبلیغاتی باعث بوجود آمدن حس وفاداری در مخاطبین می شود. در واقع دادن  یک هدیه تبلیغاتی مناسب ، خاطره‌ای خوش در یاد مخاطب هدف ایجاد می‌ کند و این حس وفاداری ، باعث ضمانت وفاداری مشتریان می‌شود. این رویداد حتی برای هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت هم صدق می‌کند و لازم نیست که با سفارش هدایای تبلیغاتی خاص به این اطمینان دست پیدا کنید. شما می توایند برای استعلام  قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان با مشاورین تیم ما تماس حاصل فرمایید.

یک خودکار تبلیغاتی و یا یک ست هدیه مدیریتی ، به خوبی می‌تواند در یاد مشتری حک شود. در صورتی که بعضی از مدل های دیگر تبلیغات ممکن است  باعث  ایجاد آزردگی خاطر برای مشتری شود. در صورتی که بار اول است که قصد دارید از هدایای تبلیغاتی بهره ببرید، بهتر است در این زمینه از مشاوره کارشناسان تیم ما نهایت استفاده را ببرید.

بررسی عوامل تاثیر گذار، هدایای تبلیغاتی بر بازاریابی و فروش

 طبق تحقیقات بسیاری که انجام شده است مشخص گردید که بیشترافراد تمایل بالاتری برای استفاده از خدمات و محصولات کسب و کارهایی را دارند که از آن هدایای تبلیغاتی دریافت كرده اند. پس درسریع ترین زمان لیستی از همه ی شرکا و مشتریان خود تهیه کنید و همچنین بودجه‌ای را برای فعالیت های تبلیغاتی خود نیز در نظر بگیرید. در مرحله بعد هدیه تبلیغاتی انتخابیتان را مورد بررسی قرار دهید و نوع آن را مشخص کنید وبا در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان بیشتر از این تایم را از دست ندهید.

هدایای تبلیغاتی خاص و سازمانی

یک مدیر ماهر و موفق که در پی گسترش و توسعه کسب و کار و حرفه خود می باشد، می تواند با توجه و در نظر گرفتن نیازها و خواسته های کارمندان و مشتریان خود محرکی انگیزشی و کاربردی مانند هدایای سازمانی یا هدایای اختصاصی را استفاده کند و به این طریق تعاملی دو طرفه میان خود ، کارمندان و مشتریان خود ایجاد نماید. هدایای سازمانی و اختصاصی می تواند برای کارمندان و مشتریان نشانی از مقدار ارزش و اعتباری باشد که شما به عنوان مدیر یک شرکت برایشان قائل هستید. پس در انتخاب و سفارش هدایای تبلیغاتی خود نهایت دقت و توجه و هوشمندی را به کار بگیرید تا بتوانید احساس قدردانی و  محبت تان را نسبت به پرسنل و مشتریان خود به خوبی ابراز نمایید.

در نظر گرفتن چند نمونه از هدیه تبلیغاتی  با توجه به قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان در کنار یکدیگر، یکی از کار هایی است که می‌تواند مخاطبین هدف شما را راضی خشنود کند.

مجموعه ایی از عالی ترین و مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان را می‌توانید در مجموعه نقش آبرنگ انتخاب کنید و سفارش دهید.

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت را برای موفقیت در دنیای رسانه ای امروزی، دست کم نگیرید!

نتایج به دست آمده از یک نظر سنجی جهانی حاکی از آن که بیش از نیمی از دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، این هدیه را حداقل تا یک سال جاری نگه داشته و از آن استفاده می کنند. این بدان معناست که، یک خودکار، سررسید و یا یک تقویم رومیزی تبلیغاتی که طراحی آن تلفیقی از نشان و اطلاعات برند تجاری شماست، تا یکسال در دست و جلوی دید مشتریان شما خواهد بود.

اما با توجه به هزینه های بالا و روی کار آمدن هدایای تبلیغاتی دیگر رقبا، چه چیزهایی می تواند شانس شمارا برای پرداخت هزینه های کمتر و دریافت بازخورد بیشتر افزایش دهد؟؟؟ شاید، در اکثر اوقات با شنیدن هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و مقرون به صرفه، به فکر خودکار و ساک دستی بیفتیم، البته که این هدایای بدون شک همچنان مزایا و کاربرد خود را دارند، اما باید بدانید که این تمام ماجرا نیست و با کمی تمرکز بیشتر در انتخاب هدیه، می توانید بازخورد بهتری را برای کسب و کار خود دریافت کنید. نکاتی مانند در نظر گرفتن موقعیت زمانی، تنوع و جذابیت هدایای تبلیغاتی می تواند تاثیر چشم گیری در بازخورد مخاطبین هدف داشته باشد؛ به طور مثال تهیه پکیجی از خودکار، دفترچه، فولدر، جاکلیدی که در یک ساک دستی زیبا قرار داده شوند، یا ترکیبی از هدایای تبلیغاتی خاص و کاربردی نظیر قمقمه، بادبزن، کلاه و لیوان در یک رویداد نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی جدید و بسیارخلاقانه ای هستند که شانس موفقیت استراتژی بازاریابی شما را افزایش خواهند داد.

انتخاب مناسب هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

به نظر شما چرا تبلیغات و استفاده از انواع روش های آن برای کسب و کارهای مختلف اهمیت دارد؟ تاثیر تبلیغات برای تجارت های مختلف چگونه است که همواره هزینه های مختلفی اعم از کم، زیاد و در بسیاری از مواقع هزینه های بسیاری گزافی صورت میگیرد؟ چه کسب و کارهایی می توانند هدایای تبلیغاتی را در سبد تبلیغات خود قرار دهند؟ به عنوان مثال، شاید شما هم دیده باشید مجموعه ها و برندهای تجارتی مطرحی، با اینکه بسیار شناخته شده و معروف هستند، اما همواره سعی کرده اند تا میزان زیاد و حتی تمام فضای تبلیغاتی موجود در داخل شهر، استان یا حتی کشور را در برگرفته  و به صورت گسترده تبلیغات کنند. اینجاست که به اهمیت دائمی بودن و حضور در فضاهای تبلیغاتی مخصوصا در زمان های خاص پی میبریم. به زبان ساده، دلیل کلی تبلیغات به خاطر دو علت مهم خواهد بود:

 • ثبات، پیشرفت جایگاه در بازار و جا نماندن از رقابت
 • فراموش نشدن از ذهن مشتریان

اما کسب و کارهای متوسط که توانایی پرداخت هزینه های تبلیغاتی گزاف را ندارند، باید چکار کنند؟ در مناسبت های خاص چه هدایای تبلیغاتی بدهند و حتی چه هدایای تبلیغاتی برای آنها مفید است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که، “هزینه کردن” صرفا، راز موفقیت در بازار امروزی نیست! درست است که، بدون صرف هزینه و تبلیغات نمی توان پیشرفت و فروش مورد نظر را داشت اما، “برنامه ریزی” و “خلاقیت” همیشه و همه جا پاسخگو بوده است. برنامه ریزی یک استراتژی تبلیغاتی با بکارگیری دو عنصر “خلاقیت” و “تخصص” در بسیاری از موارد نه تنها هزینه های مارا کاهش داده است بلکه موجب چندین برابری بازدهی و سودآوری کارهای ما بوده است. در طراحی استراتژی های تبلیغاتی مناسبتی نظیر تهیه و اراده هدایای تبلیغاتی، کارشناسان تبلیغات حرفه ای برحسب تجربه، تخصص و خلاقیت خود می توانند برحسب نیازهای کاری شما، باتوجه به بودجه مورد نظر، بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، زیبا و کاربردی را برای شما طراحی و تولید کنند. در این برنامه ریزی، مواردی همچون نوع هدایا، نحوه طراحی و اختصاصی سازی، ویژگی ها، تعداد و نحوه ارائه، مخاطبین هدف، زمان ارائه هدیه و در نهایت قیمت هدایای تبلیغاتی 1403 بر اساس حوضه کاری و مشتریان شما متفاوت خواهد بود.

تایم طلایی ارائه هدایای تبلیغاتی، چه زمانیست؟

شما می توانید برای مشتریان خاص خود که چندین سال است با هم کار می کنید از هدایای تبلیغاتی استفاده  کنید. ارائه هدایای تبلیغاتی، در کنار ماهیت بازاریابی و استراتژیک خود، کار زیبایی است که از سمت کارفرما به کارمندان، مخاطبین خاص و مشتریان خود ارائه شده و موجب ارزشگذاری او برای کسب و کار و مشتریان خود می شود. اما چه زمانی برای دادن این هدایا مناسب است؟ بدون شک، بهترین زمان ارائه این هدایا، قبل از هیاهوی شروع شدن سال نو می باشد. ارائه ی هدایای تبلیغاتی زودتر از موعد، به این دلیل خواهد بود. دلیل اول اینکه، هدایای تبلیغاتی رایج سال جاری مانند خرید سررسید و تقویم رومیزی به دلیل داشتن تاریخ و اطلاعات کامل از سال پیش رو، بهتر است قبل از شروع سال جدید به مخاطبین ارائه داده شده تا به هنگام سال نو مورد استفاده آنها قرار گیرد. همچنین با توجه به تعطیلات مرسوم پس از سال نو، بهتر است با ارائه زودتر این هدایا، در ارائه انها به مخاطبین تاخیر و فاصله زمانی زیادی نداشته باشید.

هدایای تبلیغاتی ارزان و لاکچری

ارائه هدایای تبلیغاتی ارزان، یکی از راه هایی است که به وسیله آن می توانید از مشتریان خاص خود بابت خرید از خود تشکر کرده  و وفاداری آنها به برند خود را افزایش دهید. همچنین، به یاد داشته باشید امروزه اکثر افراد به دنبال خرید از فروشگاه هایی هستند که یا تخفیفات خوبی ارائه می دهند و یا در کنار هزینه ای که می کنند، خدمات بیشتری به صورت رایگان به شما ارائه دهند. این استراتژی ها در بازگشت مشتر، وفاداری آن به برند و همچنین افزایش تبلیغات خودجوش و دهان به دهان بسیار تاثیرگذار خواهد بود. انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان و لاکچری باعث می شود مشتریان شما خوشحال شوند و به پاس قدردانی از شما باز هم به سراغ کسب و کار شما آیند. همانطور که می دانید هدایای لاکچری بسیار گران قیمت هستند و شما باید برای تهیه آن ها باید هزینه های قابل توجهی را بپردازید. اما در کانون نقش آبرنگ، شما می توانید هدایای تبلیغاتی ارزان و زیبایی متناسب با کسب و کار خود را پیدا کنید.

دلایل استفاده از هدایای تبلیغاتی

یکی از رایج ترین و تاثیرگذار ترین روش های بازاریابی و تبلیغاتی که بسیاری از کسب و کارهای موفق برای افزایش مشتریان و بطورکلی بهبود نرخ فروش خود انجام می دهند، ارائه امکانات مشخص رایگان، ارائه اشانتیون و درکل، اهدای هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود می باشد. نه تنها در مناسبت های مختلف، بلکه این محصولات تبلیغاتی می توانند حتی در روزهای عادی و بدون مناسبت نیز در اختیار مشتریان قرار داده شود. اما تاثیری که دارد به اندازه ای زیاد است که اگر مشتری شما سال های بسیار زیادی از شما خریدی انجام داده باشد با دیدن آن هدیه مجدد یاد خدمات و محصولات شما خواهد افتاد.

برهیچکس پوشیده نیست که ارائه هدایای تبلیغاتی ارازن به مشتریان دلایل بسیار زیادی دارد که از مهم ترین آنها می توان به قدردانی کردن از مشتریان اشاره کرد. همچنین، به این وسیله حس خوب و قابل اعتمادی را برای مشتریان خود به وجود خواهید آورد که طبیعتا تاثیر بسیار چشمگیری را روی کسب و کار شما خواهد گذاشت. یک مسئله کلی که هنگام ارائه هدایای تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید، شناخت روحیات و خصوصیات اخلاقی گیرنده می باشد. این موضوع به میزان زیادی می تواند به شما در انتخاب مناسب ترین روش برای تبلیغات کمک کند. زمانی که می خواهید حرفه و کسب و کار خود را بهتر معرفی کنید باید کاری کنید که مشتری از شما حس خوب دریافت نماید. این هنر جذب مشتری است که بیشتر فروشندگان آن را دارا می باشند و به همین خاطر است که توانسته اند در کار خود موفق شوند.

تاثیر هدایای تبلیغاتی خاص بر برند کسب و کارتان

امروزه بکار گیری راه های تبلیغاتی برای گسترش کسب ‌و‌کار امری غیر قابل چشم پوشی می باشد. به همین دلیل هدایای تبلیغاتی خاص به عنوان یکی از اصلی ترین انتخاب ها نقش مهمی در گسترش کسب و کار ایفا می‌کند. این روش تبلیغاتی ایده آل با بوجود آوردن حس صمیمیت در مشتری، برند تان را به بهترین شکل به مخاطبان عرضه می کند.

شما با توزیع هدایای تبلیغاتی خاص ، محصولات و خدمات خود را به افراد مختلف معرفی می کنید.

با دادن هدایای تبلیغاتی در واقع شما به مخاطبین خود یادگاری های کاربردی را هدیه می دهید.

هدایای تبلیغاتی خاص یکی از با اهمیت ترین عوامل در جذب نظر مخاطب می باشد و می تواند تاثیر بسیاری در بخاطر سپردن محصول یا خدمات  شما داشته باشد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که درصد بسیار بالایی از هدایای تبلیغاتی خاص برای قدردانی از مخاطبین یا همکاران بکار برده می شود.

دادن یک هدیه ی خلاق و متفاوت که مشتری را به وجد آورد باعث ایجاد حس رضایت در مشتری می شود و به پیدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کننده کمک می کند.

این هدایا غالبا برای تبلیغ یک کسب و کار، عنوان تجاری یا رویدادی در یک نمایش تبلیغاتی یا کنفرانس توزیع می شوند و بخشی مهم از رقابت بزرگ بازایابی هستند.

از هدایای تبلیغاتی خاص برای رساندن پیام کسب و کار خود به خوبی می  توانید استفاده نماید و از این طریق در جذب مخاطبین بالقوه و سپس تبدیل کردن آن ها به یک مشتری وفادار به خوبی عمل کنید.

هدف استفاده از هدایای تبلیغاتی در کسب و کار ها

مهمترین هدف ارائه هدایای تبلیغاتی از طرف کسب و کار ها ، دستیابی به مخطبان بیشتر بوسیله ایجاد حس خوشایند در آن ها می باشد. هدایای تبلیغاتی خاص به عنوان ابزاری قدرتمند در اختیار کسب و کارهاست تا توسط آن خودشان را به مخاطبانشان نشان دهند و برندشان را در ذهن مخاطبان جاودانه کنند. یکی از کاربرد های مهم هدیه های تبلیغاتی اینست که مشتریانتان را به یاد شما بیندازد و بتواند با آنها ارتباطی عمیق برقرار کند.

در این میان استفاده از هدایای تبلیغاتی شیک و لوکس تاثیر چشمگیری در تفکر مخاطبان نسبت به کسب و کار شما دارد. بهترین گزینه برای ارائه هدیه های تبلیغاتی اینست که هدیه مورد نظر علاوه بر شیک و خاص بودن کارایی بالایی داشته باشد به نحوی که در طول روز مورد استفاده مخاطبان قرار بگیرد و جلوی چشمشان باشد. همین امر باعث می شود در طولانی مدت نام و لوگوی برندتان در ذهن مخاطب نقش ببندد که در نهایت سبب برندینگ و افزایش مشتریان شما خواهد شد.

تاثیر هدایای تبلیغاتی در جذب مخاطبان

در کل هدایای تبلیغاتی باعث بوجود آمدن وفاداری در مخاطبان می شوند. شما  با دادن هدیه لحظه ای خوشایند در ذهن مخاطب بوجود می آورید که این حس خوب، باعث ایجاد وفاداری عمیقی در مشتریانتان  می‌شود. این موضوع حتی برای هدایای معمولی و غیر خاص هم صادق است ولی خاص ، خلاقانه و شیک بودن هدیه در چشم مخاطب بیشتر جلوه می کند.

دیگر مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی :

 • شناخته شدن برندتان توسط هدیه های تبلیغاتی
 • به خاطر سپردن برندتان در ذهن مخاطبان
 • ایجاد حسی مثبت و خوشایند در قلب مشتریان

در انتخاب هدیه های تبلیغاتی باید دقت فراوانی داشته باشید، یک خودکار ساده و یا یک ست سررسید چرم، به خوبی می‌تواند به دل مخاطب بنشیند. ولی بعضی از انواع دیگر تبلیغات حتی باعث ایجاد حس ناخوشایند خواهند شد. اگر برای اولین بار هست که قصد استفاده از هدایای تبلیغاتی را دارید، بهتر است با مشاوران ما در ارتباط باشید تا متناسب با برندتان و هدفی که از تبلیغات دارید، کامل و مفصل راهنمائیتان کنند.

در کانون تبلیغات نقش آبرنگ با ارائه جدیدترین  و خاص ترین هدایای تبلیغاتی می توانید هدایه تبلیغاتی مورد نظرتان را با قیمت مناسب و کیفیت عالی انتخاب کنید و بین 3 تا 7 روز پس از سفارش هدایای خود را دریافت کنید.

مدل های مختلف هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس  

شما می‌توانید با درنظر گرفتن نوع سبک کاری تان وهمچنین با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه مشتری خود هر یک از هدایای زیر را به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص و ویژه خود سفارش دهید.

 • ساعت‌های تبلیغاتی با کیفیت بالا

یکی از پر مصرف ترین وسایلی که می‌توانید با اندکی هزینه و خلاقیت به مخاطبین خاص و با ارزش خود هدیه دهید، ساعت ها می‌باشد. ساعت های تبلیغاتی  معمولا در سه مدل رومیزی، دیواری و مچی تهیه می شوند. قیمت آن ها با توجه به متریال استفاده شده در آن مشخص می گردد به همین علت در تهیه بعضی از آنان هزینه کمتری صورت می گیرد و آن ها  را می توان در زمره هدیه تبلیغاتی ارزان دسته بندی کرد.

 • ست خودنویس تبلیغاتی یا روان نویس تبلیغاتی

با اندکی تغییر و طراحی بر روی خودکارها و روان نویس ها می‌ توانید از آنان به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص استفاده کنید. اگر نگاهی به روانویس‌های موجود در بازار بیندازید متوجه ظرافت و زیبایی آن‌ها می‌شوید. هر یک از آن‌ها با طراحی منحصر به فردشان باعث درخششان در دست شما می شوند. هدیه ای خاص و لوکس که نظر هر فردی را به خود جذب می نماید. اگر بر روی آن اسم و لوگو کسب و کارتان حک شود مطمئنا توسط افراد بیشتری نیز دیده خواهید شد

 • ماگ و لیوان های تبلیغاتی

این هدایا بر خلاف  دیگر هدایای تبلیغاتی خاص از قیمت مناسب تری بر خوردار هستند. شما می‌توانید با در نظر گرفتن یک بودجه مناسب و نسبتا پایین از این هدایای به عنوان هدیه تبلیغاتی خاص خود نهایت بهره را ببرید.

 • ست مدیریتی چرم

یکی از کالا ها و اجناس پر استفاده در لیست هدایای تبلیغاتی خاص ، ست‌های مدیریتی چرم می‌باشند. این هدایا برای مدیران یا کسانی که به طور مداوم از وسایل مدیریتی استفاده می‌کنند هدیه مناسبی می باشد. شما می‌ توانید با هدیه دادن یک ست جذاب مدیریتی به دیگران حس ارزش و اعتبار را در آنان بیدار کنید.

 • کالاهای تزئینی تبلیغاتی خاص و لوکس

بعضی از محصولات به شکلی هستند که فقط برای تزئین محیط  کار مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات در هتل‌ ها، اتاق‌ های مدیریتی و بعضی از شرکت‌ها بسیار پراستفاده هستند. محیط‌ های استفاده از آن ها غالبا جزء مکان‌های پر رفت و آمد می‌باشد وبه این شکل توسط افراد بسیاری دیده می‌شوند. حالا در نظر بگیرید که شما در تهیه آن ها از نقش و طرح‌های خاص بهره ببرید و جذابیت آن ها را چند برابر کنید و به این طریق اسم و برند خودتان را می توانید به خوبی به مشتری معرفی کنید از جمله این هدایای تبلیغاتی خاص می ‌توان به تابلوها یا بعضی از گلدان‌ها اشاره کرد

 • جعبه های شکلات و پذیرایی یا جعبه های تزئینی

غالبا صاحبین مشاغل برای پذیرایی از افراد با ارزش، از جعبه‌های پذیرایی خاص و لاکچری استفاده می‌کنند. جعبه های پذیرایی تبلیغاتی معمولا در طرح‌های چوبی برای محصولاتی مانند شکلات، آجیل یا دمنوش‌ها و… تهیه می شود. هر یک از آن ها به شکلی تهیه می شوند که نظر مشتری را به خود جلب کنند. این هدیه ها با توجه به کارایی و قیمت بالایی که دارند در گروه هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس قرار می‌گیرند.

 • ست های آرایشی و بهداشتی ویژه

ست آرایشی و بهداشتی یکی از ست‌های پرمخاطب در میان خانم‌ها و آقایان می‌باشد. استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی در زندگی امروزی بسیار رایج شده است. همچنین هر فردی از گرفتن آن به عنوان هدیه بسیار خشنود می شود. هزینه آماده کردن یک ست کامل معمولا بالا می باشد. به همین علت شرکت‌های هدایای تبلیغاتی خاص، آن‌ها را معمولا فقط به مشتریان خاص خود معرفی می‌کنند.

هدایای تبلیغاتی خاص با توجه به مدل، کارایی و هزینه‌ مورد استفاده قرار می گیرند. در زمان انتخاب هدایای تبلیغاتی خاص خود حتما به موارد زیر توجه کنید.

 • برای چاپ لوگو، اسم شرکت و… بر روی هدایا از چاپ با کیفیت استفاده کنید. مثلا چاپ لیزر می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.
 • مخاطبان هدفتان را به خوبی شناسایی کنید.
 • در انتخاب هدایای تبلیغاتی خود هوشمندانه عمل کنید.

شرکت نقش آبرنگ عرضه کننده مدل های مختلف هدایای تبلیغاتی خاص با قیمت‌های مناسب می باشد. تیم ما از دانش و تجربه  خود در خدمت رسانی به شما بزرگواران نهایت استفاده را می کند. شرکت ما با داشتن سابقه طولانی و درخشان و همچنین داشتن کادری مجرب می‌تواند  بهترین گزینه برای تهیه هدایای تبلیغاتی کسب و کار شما باشد. نقش آبرنگ تلاش می‌کند تا محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به شما مشتریان گرامی ارائه نماید.

هزینه هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص با در نظر گرفتن نوع کسب و کار ، فرهنگ ، آداب و رسوم و حتی موقعیت جغرافیایی هر منطقه می تواند متفاوت انتخاب شود. این هدایا ی می تواند در همایش ها و مناسبت هایی از قبیل پیشرفت و توسعه شرکت، نمایشگاه ها وزمانی که شرکت ها محصول جدیدی عرضه می کنند و مراسمی از این دست در میان افراد و شرکت های مختلف توزیع شود.

 هدایای تبلیغاتی خاص بیشتر به عنوان یک تبلیغ ماندگار و رسمی در بین عموم مردم و صاحبان کسب و کار های مختلف شناخته می شود و به حدی این هدایا  اثر بخش بوده اند در بخش تبلیغات که می توان آن ها را  جایگزین کارت های تبلیغاتی دانست. با توجه به اینکه این راه تبلیغاتی نسبت به بسیاری از راه های تبلیغاتی دیگر، بسیار کاربردی و تاثیر گذار است و معمولا مقرون به صرفه نیز می باشند. علاوه بر آن این هدایای تبلیغاتی خاص به علت ماندگاری فیزیکی برای دریافت کنندگان خیلی جذاب و موثر می باشد.

هزینه بر بودن تبلیغات امری واضح برای همه کسب و کار هاست. ولی این مقدار هزینه در روش های مختلف متفاوت خواهد بود. هدایای تبلیغاتی خاص از بقیه موارد  هزینه کمتری خواهد داشت و هم چنین با تاثیر گذاری بیشتر ارزشش را چند برابر می‌کند. به علاوه ماندگاری بالاتر این نوع بازاریابی احتمال معرفی برندتان به افراد بیشتری را حاصل می کند.

به یاد داشته باشید  هدایای تبلیغاتی می‌توانند جایگزین بهتری برای کارت ویزیت باشند که علاوه بر هزینه کمتر ماندگارتر هم هستند. 

هدایای تبلیغاتی جدید

هدایای تبلیغاتی جدید و خاص، هرساله از بهترین هدایایی بوده اند که در قالب عیدی سال نو، به بسیاری از مدیران، کارمندان، مشتریان و بطورکلی مخاطبین هدف اهدا می شوند. به دلیل ازدیاد هدایای تبلیغاتی، زیبایی هدایای شما در خشنودی و به کارگرفتن هدایا توسط افراد تاثیر بسزایی خواهد داشت، از این رو هرساله سعی می شود بر طبق زیباترین متریال های روز، هدایای تبلیغاتی جدید و زیبایی طراحی و تولید شوند. هدایای تبلیغاتی نقش آبرنگ توسط حرفه ای ترین متخصصین بر اساس مشخصات برند و متناسب با مخاطبین آن، طراحی و تهیه می شوند. نقش آبرنگ با ارائه طیف وسیعی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی در اصفهان در نظر دارد تا همانند تمامی سالهای اخیر، رضایت تمامی مخاطبین و مشتریان خود را در هر زمینه کاری جلب نماید.

انواع هدایای تبلیغاتی مناسب با کسب و کار و مخاطبان شما اعم از لیوان تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، تیشرت تبلیغاتی و محصولاتی دیگر به صورت اختصاصی و با طرح دلخواه را می توانید از کانون تبلیغاتی سفارش داده و در کمترین زمان و با کیفیتی مرغوب تحویل بگیرید. انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب می تواند تاثیر بسزایی در برندسازی و سودآوری تجارت شما داشته باشد؛ اما توجه داشته باشید که هدیه تبلیغاتی در صورت انتخاب نادرست می تواند مانند شمشیر دو لبه نیز عمل کرده و تاثیر منفی بر روی برند شما بگذارد. پس شرکتی که از آن هدیه تبلیغاتی خود را سفارش می دهید، در کنار شناخت مخاطب هدف خود می تواند در تصمیم گیری شما نقش بسزایی را ایفا کند. برای این منظور، پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت هرگونه سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان، از امکان مشاوره رایگان کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ استفاده کرده و با بهترین و مناسب ترین هدایای تبلیغاتی 1403 آشنا شوید.

انتخاب مناسب هدایای تبلیغاتی جدید

بازاریابی و تبلیغات یک عامل مهم و تاثیرگذار در مسیر فروش و سودآوری تجارت هاست؛ در واقع بازاریابی اصلی ترین ارکان و پایه های کسب و کارها می باشد که مدیران و صاحبین مشاغل همواره با استفاده از روش های مختلفی مانند تبلیغات سعی در بهبود و گسترش آن دارند. روش های تبلیغاتی بسیار زیادی وجود دارند که یکی از آنها استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد. هدایای تبلیغاتی جدید و زیبا، علاوه بر معرفی شما به مخاطب و حک شدن نام شما و برندتان در ذهن آن، می تواند برای مدت طولانی معرف کیفیت برند و خدمات شما نیز باشد. به دلیل تعداد بالای هدایای تبلیغاتی برندهای مختلف، نحوه طراحی و احساسی که مخاطب از هدیه تبلیغاتی شما خواهد داشت، در موفق بودن استراتژی تبلیغات و بازاریابی شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود؛در واقع ارائه این هدایا مانند یک شمشیر دولبه عمل خواهد کرد؛ چراکه کیفیت پایین و مناسب نبودن آن هدیه تبلیغاتی با ماهیت برند شما آسیب جدی را به کسب و کار شما وارد خواهد کرد. در مقابل کیفیت بالا و انتخاب مناسب هدایای تبلیغاتی جدید، زیبا و متناسب با برند و روحیه مخاطبانتان، می تواند فروش و محبوبیت شما را چندین برابر کند.

باور اشتباه درباره هدایای تبلیغاتی جدید

یکی از تفکرات غلط و باورهای اشتباهی که در مورد هدایای تبلیغاتی وجود دارد، این است که، خرید و سفارش هدایای تبلیغاتی و ارائه آنها به همکاران و مشتریان، سودی برای تجارت نداشته و صرفا هزینه های اضافی هستند!!

توجه به این باور غلط حتی اگر به برند و کسب و کار شما آسیب وارد نکند، قطعا موجب عقب ماندن شما از سایر رقبا و همچنین باعث افت و کاهش بازدهی فعالیت های شما در مسیر تبلیغات و معرفی خود به مخاطبانتان خواهد شد! و این تنها به این معنی است که شهرت نام تجاری و سهم فروش خود از بازار کار را به راحتی و دو دستی به دیگر رقبای کاری واگذار می کنید. تبلیغات هدفمند به خصوص ارائه ی هدایای تبلیغاتی جدید و کاربردی اگر با دقت انتخاب شوند و از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند، می تواند چندین برابر هزینه ای که برای تهیه آن ها شده، بازگشت سرمایه و فروش قابل توجهی را برای کسب و کار به دنبال داشته باشد.

هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب

هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب و در نظر گرفتن چند مدل از آن ها در پیش هم ، یکی از راه هایی است که می‌تواند باعث جلب رضایت مشتری شود و حس مثبتی در آن ایجاد کند. مجموعه ای از با کیفیت ترین  هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب را می‌ توانید در مجموعه نقش آبرنگ مشاهده و سفارش دهید.

یکی از کاربرد های بسیار سفارش هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب بهره بردن از آن ها در نمایشگاه‌ها و جلسات است. با در نظر گرفتن تعداد مخاطب هدف در نمایشگاه‌ها و جلسات ، عرضه هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب باعث برگشت سرمایه بسیاری برای شما خواهد شد.

باید این نکته را در نظر داشت که سفارش هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب برای تمام مخاطبین مثل مخاطبین خاص یا مدیران کار درستی نیست. اما به طور کلی نمی توان تقش هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب را برای مدیریت بودجه برای یک کمپین تبلیغاتی نادیده گرفت.

تیم نقش آبرنگ همیشه سعی در تامین و ارائه با کیفیت ترین و به صرفه ترین محصولات برای هدایای تبلیغاتی ، برای تمام خواسته ها و کسب و کار های متفاوت را داشته است برای دیدن نمونه کار های موفق تیم ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پرسیدن سوالات زیر برای سفارش هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب امری مهم می باشد

به چه تعداد از مشتریان می خواهید هدیه بدهید؟ 

بودجه در نظر گرفته برای هر هدیه چه مقدار است؟

قصد چاپ چه مواردی را بر روی هدیتان دارید؟

چه طیف رنگی معرفی کننده شما و محصولات یا خدماتتان می باشد؟

با پاسخ دادن به سوالات بالا کار شما برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب راحت می شود.

مشاورین تیم نقش آبرنگ با مشاوره تخصصی خود به شما در انتخاب این هدایا کمک شایانی می کنند و باعث می شوند که در بین همکارانتان یک پله بالاتر بیستید.

هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب را دست کم نگیرید

بیشتر مشتریان دریافت کننده هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب ، این هدیه را غالبا تا یک سال مورد استفاده قرار می دهند. در نظر بگیرید که با یک سررسید یا تقویم تبلیغاتی که برند و مشخصات شما بر روی آن حک شده است تا یک سال  چند بار در ذهن مخاطب تکرار می شوید.

اما رعایت چه نکاتی می‌تواند این فرصت دید شدن را به شما بدهد؟

کمی دقت و وسواس در انتخاب هدیه تبلیغاتی، بازدهی بیشتری را به شما عرضه می کند. همچنین رعایت و توجه به  اقلیم و فرهنگ ، جذابیت و کارایی یک هدایای تبلیغاتی خاص می تواند تاثیر مثبت بسیاری در ذهن مشتری نسبت به شما ایجاد کند.

نکات بسیار با اهمیت در زمان انتخاب هدایای تبلیغاتی

گزینه هایی را که انتخاب  می کنید نشان دهنده ارزش کسب و کار شما هستند. خیلی اصولی  است که حرفه خود را با عرضه کالاهای خوب و کارامد به مشتریان خود معرفی کنید. این نکته را در نظر داشته باشید  که هدف از ازائه هدایای تبلیغاتی این است که برای تایم طولانی با مخاطب خود در بتوانید در تعامل باشید. به عنوان نمونه برای دادن هدایای تبلیغاتی در صنعت خودرو سازی از محصولات کاربردی در ماشین استفاده کنید.

هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب ، کارامد ، رایج و به روز را انتخاب کنید. شما باید در زمان انتخاب هدیه، باید به نیاز مخاطب خود توجه ویژه ای داشته باشید. منظور از گفته بالا این است که به جای در نظر گرفتن نیازها و علایق خود، نیاز و علاقه مخاطب هدف خود را در نظر بگیرید.

باید اطلاعات مرتبط با کسب و کارتان را به خوبی به مخاطب منتقل کنید. زیرا این یک فرصت عالی برای دادن اطلاعات به مشتری است. آگهی های بازاریابی بعد از مدتی فراموش می شوند اما هدایای تبلیغاتی ارزش بالایی را به تجربه خرید مخاطبین شما اضافه می کنند. در نظر داشته باشید که هدایای تبلیغاتی باید به زبان ساده ، با اعتبار و جذاب باشند.

همیشه پیش از انتخاب به مخاطب هدف خود نگاه کنید. کالا های تبلیغاتی یکی از عالی ترین راه های سرمایه گذاری و همچنین صرفه جویی در هزینه ها برای سال آینده هستند. شما با در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و همچنین قیمت هدایای تبلیغاتی 1403 از الان می توانید برای انتخاب هدایای خود وارد عمل شوید.

هدایای تبلیغاتی 1403 را بهتر است به چه کسانی هدیه داد؟

شما می توانید به راحتی از مزایای هدایای تبلیغاتی 1403 برای وفادار کردن مخاطبین هدف  خود و همچنین بالا بردن مخاطبین جدید استفاده کنید. انتخاب هدیه مناسب با در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی 1403 و انتخاب شخصی که هدیه قرار است به آن داده شود به نیاز آن شخص و همچنین نیاز وهدف کسب و کار شما وابسته است.

قیمت و مدل های مختلف هدایای تبلیغاتی در اصفهان

 غالبا هدایای تبلیغاتی متنوعی در بازار وجود دارد و دسته بندی مناسب ، برای هر کسب و کاری متفاوت است. معمولا طبقه بندی هدایای تبلیغاتی شامل هدایای ارزان قیمت ، هدایای تبلیغاتی با قیمت متوسط و هدایای تبلیغاتی لوکس یا گران قیمت است. البته باید خاطر نشان کرد که هدایای تبلیغاتی را معمولا به دسته‌های عمومی، کارشناسی و مدیریتی تقسیم می‌کنند. ما در شرکت نقش آبرنگ سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان را با توجه به نیاز مشتریانتان انجام می دهیم. البته امکان اضافه کردن مدل های مختلف هدایای تبلیغاتی  با توجه به شرایط مختلف دیگری وجود دارد. برای مثال با شیوع ویروس کرونا هدایای تبلیغاتی بهداشتی مانند ماسک، الکل و… در بسته های  بهداشتی می تواند به سبد شما اضافه شود.

سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت نمایشگاهی

 این هدایا معمولا برای عرضه شدن در نمایشگاه‌ها و جذب مشتری به غرفه و معرفی کسب و کار شما ارائه می‌شود. هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی غالبا از بین هدایای ارزان قیمت انتخاب می شود. مدل های مختلف هدایای نمایشگاهی شامل خودکارهای تبلیغاتی، لیوان ، جاکارتی، جاکلیدی و… هستند. سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت نمایشگاهی معمولا در تیراژهای بالا انجام می شود در ماهای اخیر با توجه به برگزار شدن دوباره نمایشگاه‌ها بعد از یک دوره تعطیلی به خاطر گسترش ویروس کرونا، استقبال زیادی از سفارش هدایا تبلیغاتی شده است.

سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت کارشناسی

این هدایا معمولا در طبقه هدایای الکترونیکی قرار می‌گیرند و غالبا برای عرضه به مشتریان ویژه تهیه می‌شوند.  این هدایای تبلیغاتی شامل مواردی مانند پاوربانک، فلش مموری، چراغ مطالعه، و… هستند. درست است که قیمت این هدایا بیشتر است اما نمی توان منکر تاثیرگذاری و کاربردی بودن آن ها شد. با سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت  کارشناسی برای مخاطبین خاص تحولات بسیاری را در حرفه خود مشاهده خواهید کرد.

سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت مدیریتی

این هدایا در دسته هدایای خیلی شیک و لاکچری قرار دارند. هدایای مدیریتی معمولا بسیار با کیفیت و با ارزش هستند. این هدایای تبلیغاتی شامل مواردی مانند ست های مدیریتی، سررسید های خاص و… هستند. بهتر است به مخاطبین خاص خود هدایای تبلیغاتی ارزشمند هدیه بدهید. اگر هدایای مخاطبین خاص با کیفیت مناسب و مهمتر از آن بسته بندی زیبا و لوکس ارائه نشود به جای تبلیغ به اعتبار کسب و کار شما صدمه وارد خواهد شد.

سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت هدایای ویژه خودرو

معمولا هدایای بازاریابی که در ماشین ها استفاده می شوند بسیار ماندگار هستند. به افرادی که حرفه و شغلشان به شکلی به ماشین مرتبط است تیم نقش آبرنگ پیشنهاد می کند حتما از این هدایای تبلیغاتی بهره ببرند. البته ضرورتی ندارد که حرفه شما حتما در رابطه با خودرو باشد تا یک شارژر فندکی و… را هدیه دهید.

تاثیر سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان بر برندینگ

در زمان حال بهره بردن از راه های  تبلیغاتی برای پیشرفت یک شغل ، به یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار تبدیل شده است. در این بین هدایای تبلیغاتی یکی از پراستفاده ترین موارد است و نقش موثری در پیشرفت یک کسب و کار دارد. سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت اختصاصی، با ایجاد حسی خوب در مشتری، کسب و کار شما را به صورتی هرچه موثر تر به مخاطب معرفی می کند.

هزینه‌ بر بودن تبلیغات بر هیچ کس پنهان نیست ، و مقدار این هزینه در راه های  مختلف ، متفاوت است. غالبا هدایای تبلیغاتی از دیگر راه ها هزینه پایین تری دارد اما تاثیر بیشتری می گذارد. همچنین ماندگاری بالای این راه تبلیغاتی ، امکان معرفی کسب و کار شما را به افراد زیاد تری می دهد. حتی سفارش هدایای تبلیغاتی خاص وشیک در اصفهان می‌تواند جایگزین بهتری به جای کارت ویزیت باشد، که به بسیار با صرفه و ماندگار است.

علاوه بر آن  ارائه هدایای تبلیغاتی باعث بوجود آمدن حس وفاداری در مخاطبین می شود. با دادن یک هدیه تبلیغاتی کاربردی به مشتری ، ذهنیتی مثبت در یاد مشتری ایجاد می شود. این ذهنیت مثبت حتی برای هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه هم کاربرد دارد و ضرورتی به استفاده  از هدایای تبلیغاتی خاص و گران قیمت نیست.

سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت خلاقانه

سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت خلاقانه برای یک شغل می تواند تاثیر بسیاری در ایجاد حس وفادار مخاطبین هدف داشته باشد.

شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز مخاطب و به کار گیری کمی خلاقیت تاثیر موثری بر ذهن مشتری بگذارید. زیرا دادن هدایای تبلیغاتی خلاق باعث ایجاد هیجان در مخاطب می شود.

سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت ارزان

در بعضی مواقع عرضه یک هدیه تبلیغاتی قیمت مناسب می تواند به پیشرفت کسب و کار شما کمک شایانی بکند. در سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان میان لاکچری بودن یا کاربردی بودن یک هدیه تبلیغاتی بهتر است کاربردی بودن را در نظر بگیرید.

سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت جدید و خاص

سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان به صورت  جدید و خاص به مشتری کمک می کند که محصولات و خدمات شما را به صورت خاص به یاد بسپارد . تبلیغاتی  مانند چاپ تراکت یا پست گذاشتن در شبکه های اجتماعی خیلی زود توسط مشتری خوانده می شود و در صورت عدم تکرار ممکن است از یاد مشتری پاک شود.  اما هدایای تبلیغاتی که لوگو و اسم شرکت شما بر روی آن حک شده، در طول روز همراه با مخاطب است و این یک راه تبلیغاتی ایده‌‌آل و کار آمد برای شما خواهد بود.

در اول شاید فکر کنید که شما تنها دارید یک هزینه اضافی با سفارش هدایای تبلیغاتی خاص می کنید اما مطمئن باشید که اثر آن را در ماه‌ها آینده خواهید دید  علاوه بر آن با انجام این هزینه و دادن یک هدیه تبلیغاتی خاص، مخاطبین فراوانی را با محصولات و خدمات خود آشنا می‌کنید. یک هدیه خاص باعث بالا رفتن اعتبار کسب و کار شما می شود.

هدایای تبلیغاتی سازمانی

منظور از هدایای تبلیغاتی سازمانی چیست؟ هدیه سازمانی یا شرکتی هدیه ای است که توسط مدیران سازمان ها، شرکت ها یا مؤسسات بزرگ تهیه می شود و به مشتریان و پرسنل کارکنان برای تشکر از آنها در یک مناسبت یا رویداد خاص یا برای تبریک  داده می شود. هدف اصلی این اقدام تقویت روابط تجاری و افزایش راندمان کاری بین آنها می باشد. البته راه‌های زیادی برای نشان دادن اهمیت مشتریان برای ما و شرکای تجاری‌مان وجود دارد.

مخاطبین هدف این هدایا  مجموعه ی زیر را در بر میگیرند:

 • همکاران
 • تأمین کنندگان
 • نمایندگی ها
 • شرکای تجاری
 • دوستان
 • مدیران
 • مشتریان وفادار
 • مشتریان بالقوه

چرا هدیه‌ی سازمانی مهم است؟!

دلایل ارائه هدایای سازمانی همچنین می‌تواند کاملاً متفاوت باشد، به عنوان مثال تشکر از یکی از مشتریان وفادار و دائمی یا تشکر از کارمندانی که زیادتر از زمان تعیین شده و بیشتر از حد وظایفشان برای سازمان کار انجام داده‌اند. اما دلیل اینکه تقریباً می توان گفت اکثر شرکت ها و سازمان ها برای همین هدف به هدایا و
هدیه متوسل می شوند، تقویت روابط تجاری است. برخی از دلایل در زیر فهرست شده است:

 • هدیه دادن می تواند راهی برای استحکام و رابطه ای نزدیک تر و صمیمی تر باشد.
 • اگر هدایای تبلیغاتی شخصی سازی شوند برند شما معروف خواهد شد.
 • در ارتباط بودن با مشتری، روابط کاری شما را پایدار نگه می دارد.
 • اهدای هدایای تبلیغاتی  ، شما را از رقبا متمایز خواهد کرد.
 • فرستادن هدایای تبلیغاتی می تواند سرنخ‌هایی برای بازاریابی تولید کند.

چه مواردی برای هدایای سازمانی مناسب‌ ترند؟

 • صنایع دستی ایرانی

صنایع دستی ایرانی از ظرافت، زیبایی و تنوع بسیار برخوردار هستند.  این اقلام به دلیل ارزش مادی بالایی که دارند اغلب به عنوان هدایای لوکس طبقه بندی می شوند و البته مخاطب هدف آنها نیز محدود است .

 • لوازم دیجیتال

اگر که بیشتر کارمندان و مخاطبان شما جوان و با طرفدار فناوری و تکنولوژی هستند، مطمئناً دستگاه های دیجیتال یا لوازم جانبی تلفن همراه و لپ تاپ را به صنایع دستی  ترجیح می دهند. یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های دستگاه‌های دیجیتال، کاربردی بودن آن‌ها است که تا حد زیادی باعث دیده شدن یک برند می‌شود.

 • خوراکی‌ها

اقلام خوراکی یکی از متنوع ترین هدایای تبلیغاتی است که نظر همه را جلب خواهد کرد. شما می توانید از این هدایای رنگارنگ برای اهداف مختلفی استفاده کنید، همچون تقدیر از کارکنان یا جلب توجه مشتریان به کار ببرید. برای مثال، اگر در نمایشگاه‌های تجاری خود نیاز دارید مشتریان زیادی را به غرفه خود جذب کنید، استفاده از مواد خوراکی  به عنوان هدیه می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

 • ست مدیریتی چرم

ست مدیریتی چرمی تواند هدیه بسیار جذاب و ارزشمندی باشد که شما به عنوان بسته هدیه سازمانی انتخاب می کنید. می‌توانید مجموعه‌های چرمی کاربردی تهیه کنید و آرم یا مشخصات برند خود را روی آنها حک کنید تا به کارکنان و مشتریان خود یک هدیه گران بها بدهید.

 • نوشت‌ افزار ها به عنوان هدیه سازمانی لوکس

استفاده از لوازم التحریر سلبقه ی دیرینه ای در هدایای تبلیغاتی دارد.این وسایل را می توان در شرایط مختلف به افراد مختلف داد. مثلاً برای عید نوروز یک تقویم به عنوان هدیه سازمانی اهدا کنید. برای مشتریان خاص این امر سالهاست که در کشور ما یک رسم بوده است. همانطور که قبلاً اشاره کردیم نوشت افزار یکی از قدیمی ترین هدیه های تبلیغاتی است و انتخاب آن در بازاریابی ریسک کمتر و کارایی مناسبی دارد.

 • هدایای آموزشی

یکی از جذاب‌ترین و مؤثرترین ایده‌های هدایای تبلیغاتی، ثبت‌نام گروهی از افراد به صورت رایگان در یک رویداد آموزشی است که کارمندان یک شرکت را توانمند می‌سازد. زمانی که شما به عنوان مدیر یک سازمان یا مؤسسه برای توانمندسازی کارکنان خود گام بردارید، اعتماد، تعهد و وفاداری آنها را افزایش می دهید. هدایای آموزشی شامل اهدای کد تخفیف یا ثبت نام رایگان در دوره از موسسات معتبر، وبینار با اساتید برتر و اهدای کتاب های نفیس در زمینه های حرفه ای است.

از آنجایی که کارمندان در اکثر روزهای سال مشغول هستند و زمان زیادی برای مطالعه ندارند، عید فرصت خوبی برای تقویت مهارت های حرفه ای آنهاست. شما می توانید با ارائه فرصت های آموزشی رایگان به عنوان هدیه سازمانی عید نوروز این مسیر را برای آنها آسان کنید.

 • سرگرمی

یکی از هدایای تبلیغاتی سازمانی که در برخی از دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و ادارات سراسر کشور رایج شده است، ارائه بلیط رایگان (یا تخفیف) برای کارکنان و خانواده‌هایشان است. به خصوص به عنوان یک هدیه شرکتی لوکس، این کالا طرفداران بیشتری دارد و می تواند هیجان زیادی را برای مخاطبان شما به ارمغان بیاورد. با ارائه راه هایی برای گذراندن وقت در مکان تفریحی و مراکز خرید، مخاطبان شما را بیش از همیشه به یاد خواهند آورد.

نکات مهم در انتخاب هدایای سازمانی مناسب

 • بودجه سازمان را در نظر بگیرید

ابتدا، بودجه ای را در نظر بگیرید تا برنامه ریزی کنید که در هنگام هدیه دادن به مشتریان چقدر می توانید به طور موثر هزینه کنید. اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها واقعاً بودجه ندارند و اغلب اوقات نمی‌توانند بازگشت سرمایه خود را اندازه‌گیری کنند.

چاپ های مختلف برای  هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان

روش چاپ تماسی بر اساس نوع فرم چاپ زدن دسته‌ بندی می‌شود. یعنی اگر اطلاعات روی یک فرم ثابت چاپ تماسی است. طبقه­ بندی براساس فرم و شکل، عام­ ترین سبک دسته‌ بندی چاپ تماسی است که بر اساس این ویژگی به چهار دسته تقسیم می‌شود:

چاپ برجسته

چاپ گود

چاپ افست

چاپ سیلک اسکرین

چاپ برجسته برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ برجسته از قدیمی‌ترین روش‌های چاپی است در این روش چاپ از حروف برجسته که کنار یکدیگر چیده می‌شوند برای تهیه فرم چاپی استفاده می‌ شود. در این روش چیدن حروف کنار یکدیگر کاری بسیار زمان‌بر است و به ­علت هزینه بالا در تهیه فرم چاپی دیگر رونق پیشین خود را از دست‌ داده و جای خود را به­ روش‌های جدید چاپی داده است.

چاپ افست برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ افست به­ دنباله ­ی توسعه چاپ برجسته انجام گرفت. چاپ در افست به صورت­ ی انجام میگیرد که اطلاعات به وسیله­ی سطح دیگری مانند سیلندر لاستیک منتقل می‌ کنند و سپس از روی آن به­ روی کاغذ و یا هر سطح دیگری منتقل می ‌کنند.

چاپ گود برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ گود نوعی از چاپ است که در آن نقاط حامل اطلاعات را، گود می ‌کنند تا مرکب در این فرورفتگی‌ ها جا بگیرد و انتقال مرکب از روی فرم بر روی سطح موردنظر امکان‌ پذیر شود و از این روش بیشتر برای چاپ کارهای با تیراژ بالا برروی کاغذ، مقوای سبک، فیلم‌های شفاف، آلومینیوم و در بعضی موارد روی پلاستیک استفاده می‌شود.

چاپ سیلک برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ سیلک یا اسکرین یکی سبک های است که از چاپ بر روی قطعات و اشیاء کوچک با تعداد پایین تا چاپ بر روی سطوح بسیار بزرگ صنعتی با تیراژ بالا استفاده می ‌شود. روی انواع پارچه، کاغذ، سرامیک، لیوان، پلاستیک و غیره می‌توان با این روش چاپ استفاده کرد. چاپ سیلک در صنعت نساجی از کاربرد بالایی برخوردار است.

روش‌های چاپی غیر تماسی

چاپ ‌های غیر تماسی به روش‌های گفته می ‌شوند که فرم مورد استفاده در آن‌ها به‌ صورت ثابت نیست. در این روش فرم اطلاعات چاپی را  به ‌صورت علائم دیجیتالی به دستگاه چاپ ارسال می­کند. به چهار دسته تقسیم می شود.