031-31323008-9

021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

ساعت دیواری تبلیغاتی

یکی از بهترین و مناسب ترین روش ها برای توسعه کسب و کار، انتخاب ساعت دیواری به عنوان هدیه تبلیغاتی است. شرکت ها و مراکز مختلف با اهدای این هدایا به نتایج بازاریابی خوبی می رسند. اما انتخاب این هدایا نیز بسیار مهم است. ساعت های تبلیغاتی بر خلاف سایر روش های تبلیغاتی، با صرف هزینه برای یکبار می توانند نام و نشان تجاری محصول یا خدمات شما را برای مدت طولانی به مشتریان ارائه دهند و با توجه به کیفیت ساعت ماندگارترین و با دوام ترین هدیه تبلیغاتی برای شما میباشد.

اگر ساعت دیواری جذاب باشد و نام برند و لوگوی شما بر روی ساعت حک شود به گونه ای که در ذهن بیننده به خاطره بماند، برند شما در طول روز به راحتی برند را در ذهن بیننده همیشگی میکند.

چرا ساعت های دیواری، هدایای تبلیغاتی موثری هستند؟

 • طول عمر بالا

ساعت دیواری تبلیغاتی در صورتی که کیفیت خوبی داشته باشد می تواند برای مدت طولانی روی دیوار مشتری شما آویزان شود. عمر طولانی این محصول کاربردی، یکی از ویژگی های بارز آن است. این ساعت‌ها هم زیبایی و هم کیفیت دارند، و ساعت ابزاری نیست که افراد زودبه‌زود عوض کنند .علاوه بر این، ساعت دیواری تبلیغاتی باکیفیت به مخاطبان شما احساس با ارزش بودن می دهد می­دهد و باعث ماندگار شدن شما در ذهن مشتری می­شود.

 • همه‌ گیر بودن

اگر کسب و کار شما ورزش است، کلوپ های شبانه مکان مناسبی برای هدیه دادن یک ساعت دیواری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی هستند .

اگر تجارت شما  مربوط به کودکان، مهدکودک ها یا حتی اگر در زمینه لوازم التحریر ،مدرسه و فروشگاه لوازم التحریر است برای تبلیغات شما مناسب هستند. . به طور کلی، مشتریان شما بدون توجه به تجارتی که دارید، از این هدیه تبلیغاتی راضی خواهند بود.

 • در معرض دید بودن

مهم نیست ساعت دیواری تبلیغاتی در کجا قرار می گیرد، فقط مشتری شما نیست که به آن نگاه می کند، بلکه مراجعان مشتری شما، مهمان­های آنها و … همگی نگاهی به ساعت دیواری خواهند کرد اگر مشتری کسب و کار شما راضی باشد، به طور ناخودآگاه نام تجاری شما را هنگامی که در مورد ساعت سؤال می شود تبلیغ می کند.

 • مقرون‌ به‌ صرفه بودن

ساعت دیواری تبلیغاتی نسبتاً ارزان است. اگر بودجه کمی دارید می توانید از این ساعت ها با صرف هزینه اندک، کاربری بسیاری از این ساعت­ها انتظار داشته باشید. ساعت دیواری برای شما نقش یک بیلبورد را ایفا می کند، با این تفاوت که بسیار ارزانتر است و نیاز به شارژ منظم ندارد و این بیلبورد همیشه برند شما را روی دیوار مشتری شما نشان می دهد.

ساعت دیواری تبلیغاتی
 • تنوع در محصول

ساعت دیواری تبلیغاتی در طرح های مختلف موجود است. می توانید بین ساعت های لوکس و معمولی یکی را انتخاب کنید و از پلاستیک گرفته تا چوب و فلز و در اشکال مختلف سفارش دهید. همه اینها به عواملی مانند سلیقه مجموعه شما، حجم بودجه و البته موقعیت مشتری بستگی دارد.

 • انتقال سریع برند شما

آرم و نام شرکت شما معمولاً یا در زیر عقربه یا در پایی آن و در قسمت خالی ساعت دیواری درج می شود.

به همین دلیل نام شرکت شما به سرعت توجه مخاطبان را به خود جلب می کند و یک تبلیغ موثر و ماندگار در ذهن مخاطبان شما ایجاد می شود. بنابراین در نظر داشته باشید که وضوح و انتخاب صحیح شعار شما می تواند در این هدیه تبلیغاتی بسیار موثر باشد. به‌علاوه، ساعت‌های دیواری تبلیغاتی محصولاتی هستند که مستقیماً با مردم ارتباط برقرار می‌کنند. حتی می توانید آدرس فضای مجازی یا تلفن خود را چاپ کنید تا تبدیل به کارت ویزیت شما روی دیوار شود .

انواع ساعت تبلیغاتی

در حالت کلی ساعت به سه دسته ی ذیل تقسیم بندی میشود:

 • ساعت دیواری تبلیغاتی
 • ساعت رومیزی تبلیغاتی
 • ساعت مچی

اما این تقسیم بندی فقط کلی است،  اگر بخواهیم این هدایای تبلیغاتی را دسته بندی کنیم و آنها را به انواع مختلف تقسیم کنیم، باید بگوییم که یکی از این دسته بندی ها همان دسته بندی های ذکر شده در قسمت قبل است که مجموعه بزرگی را شامل میشوند که با تنوع بالایی که دارند باعث انتخاب راحت مشتریان خواهند شد.

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری بالاترین استقبال و طرفدار را در بین ساعت های متعددی که در قسمت قبل ذکر شد، دارد. در واقع تعداد مشتریانی که از ساعت دیواری به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند بسیار بیشتر از تعداد مشتریانی است که می خواهند از انواع دیگر ساعت های تبلیغاتی استفاده کنند می باشند؛ البته این استقبال خوب از ساعت دیواری تبلیغاتی نیازمند شرایط خاصی است. یکی از این شرایط تنوع محصولات ساعت دیواری است. این بدان معنی است که ساعت دیواری تبلیغاتی امروزه از تنوع بالایی برخوردار میباشد.

ساعت دیواری تبلیغاتی

این طیف گسترده از ساعت های دیواری تبلیغاتی انتخاب ساعت مورد نظر  را برای عموم آسان کرده است زیرا این طیف گسترده از ساعت های تبلیغاتی پاسخگوی همه سلیقه ها است و هر فردی با هر سلیقه ای می تواند بهترین ساعت تبلیغاتی را برای مخاطبان و جامعه هدف خود تهیه نماید.

بدنه ی ساعت های نیز جنس های مختلفی دارد که در ذیل به انواع آنها اشاره شده است.

 • ساعت با بدنه چوبی
 • ساعت با بدنه فلزی
 • ساعت تبلیغاتی با بدنه پلاستیکی
 • ساعت دیواری پلکسی

ساعت رومیزیی تبلیغاتی

ساعت رومیزی از آن نظر که روی میز کار قرار میگیرد محل خوبی برای تبلیغات می باشد. . ساعت های رومیزی در شکل ها، رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی هستند .ساعت رومیزی نیز مانند یک بنر تبلیغاتی کوچک عمل میکند با این تفاوت که مخاطبان  در آن صورت کوچک تر مخاطبان یک بنر تبلیغاتی بزرگ است.

ساعت رومیزی نیز از نظر جنس متریال سازنده آن انواع متفاوتی دارند. در حال حاضر اگر بخواهیم به انواع ساعت رومیزی اشاره کنیم میتوان به دو نوع زیر اشاره نماییم :

 • ساعت رومیزی پلاستیکی
 • ساعت رومیزی چوبی

ساعت مچی تبلیغاتی

امروزه زمان مهم ترین نقش را در زندگی انسان ها ایفا میکند ، شما با هدیه دادن یک ساعت با تبلیغات خود در واقع باعث می شوید مخاطب با هر بار نگاه به ساعت، شما و مجموعه شما را در ذهن تداعی کند.ساعت مچی از جمله مواردی است که هر شخص همواره از آن استفاده میکند با چاپ ساعت مچی با لوگوی خود باعث می شوید لوگوی شما همراه همیشگی مخاطب باشد.

ساعت دیواری تبلیغاتی

امروزه زمان مهمترین نقش را در زندگی مردم ایفا می کند. با هدیه دادن یک ساعت همراه با تبلیغات خود باعث می‌شوید که مخاطب هر بار که به ساعت نگاه می‌کند به فکر شما و مجموعه شما باشد. ساعت یکی از چیزهایی است که هر شخصی همیشه از آن استفاده می کند با چاپ ساعت با ، لوگوی خود  باعث می شوید لوگوی شما همراه همیشگی مخاطب باشد.

اگر بخواهیم ساعت مچی تبلیغاتی را از نظر نوع و جنس تقسیم بندی کنیم میتوان به دو نوع اشاره کرد.

 • ساعت مچی با بند چرم
 • ساعت مچی با بند فلزی

انواع چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی

 1. چاپ دیجیتال
 2. چاپ سیلک

در ادامه هر یک از موارد فوق را بررسی خواهیم کرد.

 1. چاپ دیجیتال

این نمونه چاپی که عمدتاً برای طرح‌های چهار رنگ بدون محدودیت رنگ و قلم استفاده می‌شود، کاملاً روی صفحه ساعت چاپ می‌شود.

 1. چاپ سیلک

در این نوع چاپ از رنگ ها به صورت جداگانه بر روی ساعت دیواری استفاده می شود و با توجه به نظر مشتری برای چاپ لوگو و برند وی به صورت تک نوشته چاپ می شود مورد استفاده قرار می‌گیرد این نمونه چاپی به الگو برای هر رنگ نیاز دارد.

چگونگی تولید و ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی

تولید ساعت دیواری تبلیغاتی، به وسیله ی سازندگان مجرب و حرفه ای انجام می شود.

تولید ساعت دیواری تبلیغاتی با توجه به سلیقه و خواست مشتریان، دارای طرح ها، رنگ ها، مدل ها، جنس ها، اندازه ها و ویژگی های مختلفی می باشد.

جنس ساعت دیواری در تولید ساعت دیواری تبلیغاتی که با توجه به خواست مشتری ، که جنس مورد نظر خود را انتخاب میکند، شامل جنس فلزی، چوبی، پلاستیکی و یا ترکیبی از جنس های مختلف است.

معمولا در ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی، صفحه ساعت تبلیغاتی با رنگ سفید و بدون چاپ در نظر گرفته می شود تا نام برند و کالای خاص در آن چاپ شود.

موتور ساعت دیواری که در مراحل ساخت آن، استفاده میشود، از شرکت های مختلف که شامل کشورهای تایوان و چین است به کار برده می شود .

با توجه به اینکه ساعت دیواری تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید، تولید آن یکی از با مهم ترین هدایای تبلیغاتی در هنگام تولید میباشد.

ساعت دیواری تبلیغاتی

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید