031-31323008-9

021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت و سئو حرفه ای در اصفهان و تهران

طراحی سایت و سئو حرفه ای یکی از اصلی‌ترین ابزارهای تبلیغات و معرفی برند و کسب‌ و کار و محصولات است. طراحی سایت و سئو حرفه ای با هدف نمایش تنوع محصولات و خدمات به همراه جزئیات مورد نیاز مشتری انجام شده و اطلاعات کاملی از برند و محصولات شما را ارائه می‌دهند.

تمامی ویژگی‌ ها مورد نیاز شما برای وب‌ سایت و فروشگاه اینترنتی شما امکان پذیر است و در صورت نیاز امکان تغییر ساختار و توسعه بر اساس نیاز های شما فراهم است، تا طرحی مناسب کسب و کار شما به همراه امکانات مورد نیاز را به وب‌ سایت یا فروشگاه اینترنتی اضافه کنیم.

برای طراحی سایت اختصاصی حرفه ای و ارزان می‌توانید با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

طراحی سایت
طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی سایت نقش آبرنگ

طراحی سایت آریا تکنو صنعت

مشاهده سایت

طراحی سایت آلپینو دکور

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت اکتورس

مشاهده سایت

طراحی سایت نوشیدنی های بیسمارک

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت آوین صنعت

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت آرسین پایپ

مشاهده سایت

طراحی سایت فروشگاهی هامین

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت گاما پرتو

مشاهده سایت

طراحی سایت تولیدی دوام

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت خوشه سبز

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت خم لوله

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت حدید برش

مشاهده سایت

طراحی سایت فروشگاهی ترنم

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت مهارت صنعت

مشاهده سایت

طراحی سایت تولیدی ماهان صنعت

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت پدیده حساب

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت پرشین پارافین

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت پتروفن

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت پترو صنعت

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت سپاهان سرما

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت سانا سلامت

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت طلائیه داران

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت ایلکو

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت اپل وین

مشاهده سایت

طراحی سایت شرکت پرشین گیربکس

مشاهده سایت

طراحی سایت متناسب با اصول سئو

ساختار سایت

ساختار وب سایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا د روب سایت شما بهتر بخزند. نقشه سایت بسیار مهم است که در ساختار سایت شما گنجانده شده است. وجود نقشه سایت باعث می شود که خزنده های گوگل در صفحات مختلف در سایت شما بخزند و تک تک صفحات سایت شما را بررسی کنند.

ساختار URL

یکی از اصول اولیه سئو بهینه سازی آدرس صفحات است. آدرس یا URL هر صفحه باید کوتاه، خوانا و مرتبط با موضوع صفحه باشد. مطمئن شوید که کلمات موجود در URL های شما با خط فاصله مناسب از هم جدا شده اند. این به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات شما را درک کنند و همچنین برای بازدیدکنندگان سایت شما راحت تر به خاطر سپردن شوند.

بهینه سازی تصاویر

یکی از راه های بهینه سازی صفحات، رعایت نکات مربوط به سئو تصاویر است. مراحل مختلفی برای این منظور وجود دارد. نام فایل تصویر، اندازه تصویر و تگ های ALT باید ارزیابی شوند و همه این عوامل باید بهینه شوند.

محتوای داخلی صفحات

تولید محتوا در مبحث سئو بسیار مهم است. برای داشتن یک سایت مناسب باید از نظر محتوا بسیار فعال و حرفه ای باشید تا بتوانید به یک روش بازاریابی مناسب دسترسی داشته باشید. اگر بتوانید فرمت، نوع فونت، رنگ و اندازه فونت را به درستی تعیین کنید، سایت محبوبی خواهید بود.

طراحی مناسب برای موبایل و تبلت

تعداد زیادی از کاربران اینترنت، سایت ها را در تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه مرور می کنند و سایت شما باید برای همه آنها قابل دسترسی باشد. سازگاری صفحات سایت با دستگاه های مختلف به شما کمک می کند تا رضایت بیشتری از کاربر کسب کنید. اگر وب سایت ریسپانسیو نباشد، نه تنها نرخ پرش بالایی از کاربران موبایل خواهید داشت، بلکه رتبه شما در گوگل نیز کاهش می یابد.

سرعت سایت

سرعت بارگذاری سایت برای کاربر پسند بودن بسیار مهم است. عملکرد بارگذاری یکی از معیارهای شناخته شده ای است که گوگل برای رتبه بندی در نتایج خود در نظر می گیرد. هر کسی که وارد وب سایت شما شود، اگر سایت شما نتواند در عرض چند ثانیه بارگیری شود، احتمالاً آن را ترک خواهد کرد. بنابراین، زمان ایده آل بارگذاری بیشتر از دو ثانیه نیست.

شرکت طراحی سایت و سئو حرفه ای و اختصاصی

مجموعه نقش آبرنگ با بیش از 10 سال فعالیت تخصصی در زمینه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ تجربه اندوخته ای دارد. یکی از مهمترین ویژگی های نقش آبرنگ طراحی وب سایت کاملا اختصاصی است. در واقع هر طرحی که بخواهید کاملا شخصی سازی شده و به بهترین شکل برای شما طراحی می شود.

سوالات متداول

از آنجایی‌ که طراحی سایت و سئو حرفه ای دارای شرایط متفاوتی می‌باشد؛ برای سفارش طراحی سایت و سئو مورد نیاز و مناسب با کسب‌ و کار خود با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت اختصاصی کاملا بستگی به امکانات و طراحی مد نظر شما دارد و بر اساس مدت زمان انجام پروژه، هزینه آن مشخص خواهد شد.
زمانی که پروژه نیاز دارد، بر اساس امکانات و طراحی مد نظر شما مشخص می گردد.
بله، در صورتی که قالب های فعلی پرتال نیاز شما را برطرف می کند، می توانید امکانات مد نظر خود را برای توسعه اختصاصی درخواست نمایید.
از جمله مزایای طراحی سایت اختصاصی محدودیت کمتر و انعطاف پذیری بیشتر آن در مقایسه توسعه با سیستم مدیریت محتوای متن باز مثل وردپرس هست.

 

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید