031-31323008-9

021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

ر

طراحی پست و استوری اینستاگرام

دنیای محبوب فروش…

چرا اینستاگرام؟

بسیاری از کاربران اینترنتی، هر روز بعد از بیدار شدن از خواب و تا قبل از به خواب رفتن، چندین بار در میان شبکه های اجتماعی گردش می کنند. یکی از این شبکه های اجتماعی پرطرفدار، اینستاگرام است که می توان در کوتاه ترین زمان تصاویر و ویدئو های خود را به نگاه مخاطب رساند. باتوجه به اینکه اپلیکیشن اینستاگرام، یک محیط کاملا بصری دارد، کاربرد های فراوانی در زمینه تبلیغات پیدا کرده است.

اهمیت طراحی پست و استوری

مخاطب شما در اینستاگرام، در شرایط بمباران اطلاعاتی قرار دارد، و اگر نتوانید در کوتاه ترین زمان نظر او را جلب کنید، از محتوای شما به راحتی گذر می کند و این به منزله ی از دست دادن یک شانس برای شماست. تولید پست یا استوری جذاب و در عین حال هدفمند برای اینستاگرام، یک مهارت بسیار کاربردی می باشد که با آموزش حرفه ای و تجربه ی بالا، حاصل می شود. برای کسب بهترین نتیجه و بالاترین نرخ تبدیل، می توانید از تجربه و مهارت مشاوران و طراحان کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ استفاده کنید.

نکاتی که باید رعایت کنید

در یک فضای محبوب مانند اینستاگرام، رقابت برای جذب مخاطب بسیار شدید است. جذب مخاطب بیشتر یعنی افزایش احتمال دیده شدن محتوای شما. یک محتوای مناسب در ابتدا باید قدرت جذب مخاطب را داشته باشد. یک پست اینستاگرامی حرفه ای، میبایست حس کنجکاوی، لذت، صمیمیت، آرامش، شادی و… را در مخاطب خود افزایش دهد. انجام این فرایند مستلزم ایده های خلاقانه، شناسایی عوامل موثر بر مخاطبو نیازسنجی می باشد که همگی در یک طراحی حرفه ای کنارهم قرار می گیرند.

ویژگی های یک محتوای حرفه ای

  • جلب نگاه مخاطب و حفظ آن تا انتهای محتوا
  • هدفمند بودن و توجه به اهداف محتوا
  • ایجاد حس اعتماد و اعتبار
  • رفع ابهامات و جذب مشتری برای خرید یا استفاده از خدمات
  • برانگیختن احساسات و اغوا

مسیر طراحی

مشتریان گرامی نقش آبرنگ اطلاع دارند که تمام طراحی هایی که از سوی این تیم انجام می شوند، کاملا اختصاصی بوده و دقیقا متناسب با موضوع فعالیت و هم چنین خواست و سلیقه ی آن ها به پایان رسیده است. گاهی اوقات مشاهده می شود که افراد بدون تجربه و دانش، طراحی هایی انجام می دهند که نه تنها به رشد صفحه ی شما کمک نمی کند، بلکه مخاطبین فعلی شما را نیز نا امید می کند. تحقیق و اطمینان از دانش و تجربه طراح، گام نخست و الزامی در پیشرفت پیج شماست.

0 +
ساعت مشاوره دیجیتال مارکتینگ
0 +
طراحی پست
0 +
طراحی استوری

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید