031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

طراحی لوگو 

طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان و تهران

طراحی لوگو تخصصی و حرفه ای یکی از مهمترین موارد در برندینگ شما است؛ چراکه لوگو اصلی‌ترین نشان تجاری شما بوده که شِمایی کلی از کسب‌و‌کار شما را در یک نگاه، به مخاطب نشان خواهد داد. طراحی تخصصی لوگو از آنجایی اهمیت دارد که نمای کلی آن، در عین سادگی بتواند حوزه کاری، هدف، برند و یا حتی نام تجاری شما را بازگو کند.

از آنجایی‌که لوگو روی تمام خدمات، محصولات، اسناد و مدارک، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و بطورکلی روی تمام موارد مرتبط با کار شما، ثبت خواهد شد، باید در طراحی آرم تجاری بسیار توجه کرده و از افراد متخصص کمک بگیرید.

برای طراحی لوگو حرفه ای و ارزان می‌توانید با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

طراحی لوگو

مهمترین نکات طراحی لوگو حرفه ای

نحوه طراحی لوگو

اساسی‌ترین و مهمترین بخش شروع هر کسب‌و‌کار، داشتن یک لوگوی استاندارد و خلاقانه است. از آنجاییکه معمولا لوگو در طول مدت فعالیت کسب وکار قابل تغییر نمی‌باشد، بسیار ضروری است که در ابتدای امر لوگویی با رعایت‌ تمام استانداردهای چاپی و در عین حال باب میل صاحب کسب و کار طراحی شود.

طراحی لوگو حرفه ای و کاربردی

بسته به سلیقه و نوع کسب‌و‌کار طراحی لوگو متفاوت می‌باشد؛ ولی مهم‌ترین مشخصه‌ای که یک لوگوی حرفه ای باید داشته باشد قابلیت استفاده آن لوگو در تمام امور چاپی، تبلیغاتی و حتی بسته بندی کالا خواهد بود. بعضا دیده شده است لوگوهایی که از استاندارهای لازم برخوردار نیستند در امور چاپی مجبور به تغییر لوگو، حذف قسمت‌هایی از لوگو و یا کلا عدم استفاده از لوگو منجر می‌شود.

انتخاب نوع لوگو

لوگوها به 3 دسته تایپوگرافی، تصویری و ترکیبی (تایپ و تصویر) انجام می پذیرد. معمولا اکثر لوگوها از نوع ترکیبی می‌باشند، مگر در برخی از کسب وکارها از جمله مواد غذایی که به صورت تایپوگرافی طراحی می‌شوند.

رنگ سازمانی لوگو
بعد از طراحی ساختار اولیه لوگو، رنگ سازمانی بسته به نوع کسب وکار مشخص می‌گردد؛ در این مرحله به صورت تک رنگ، دو رنگ و با نهایتا سه رنگ پیشنهاد خواهد شد. در برخی موارد لوگوهایی با رنگ‌بندی طیفی (گرادین) نیز استفاده می‌شود.

نحوه عملکرد کانون نقش آبرنگ در طراحی لوگو

پس از ارسال فرم اطلاعات مورد نظر در مورد کسب و کار و خواسته مشتری، طراحان این مجموعه در مدت 10 الی 15 روز کاری، ایده پردازی‌های اولیه و طراحی 3 الی 4 اتود مختلف را انجام می‌دهند. پس از ارسال طرح برای مشتری ادیت‌های لازم تا رسیدن به لوگوی مورد نظر مشتری صورت می‌پذیرد و در انتها برندبوک کامل ارائه می‌گردد.

برندبوک (راهنمای طراحی کتابچه برند)

یک سند رسمی است که هویت برند، استانداردهای برند، نحوه طراحی، رنگ سازمانی و قابلیت‌های چاپ لوگو را نشان می‌دهد. در برندبوک مواردی همچون کد رنگ‌ها، وکتور تک رنگ لوگو، نوع و اندازه فونت و فایل‌های تبلیغاتی موکاپ ارائه می‌گردد.

تاثیرات لوگو بر کسب و کار

لوگوی کسب و کار شما، نماینده ی اعتبار و توانایی های شماست و در ارتباط با مخاطب، اولین عنصری است که هویت بصری و ذهنیت مخاطب از کسب و کار شما را شکل می دهد. لوگوی مناسب، باعث می شود تا بیزینس شما در میان رقبا بدرخشد و در ذهن مشتری ماندگار شود و نقش بسزایی در آینده و موفقیت کسب و کار شما خواهد داشت.

چه لوگویی مناسب است؟

صاحبین کسب و کار باید توجه داشته باشند که یک لوگو، علاوه بر زیبایی و جذاب بودن، وظیفه ی بیان مفاهیم و انتقال اطلاعات را نیز بر عهده دارد. برخی از مدیران بی تجربه، بدون توجه به ایده و تفکر نهفته در لوگو، آسیب های جبران ناپذیری بر پیکیر کسب و کار خود وارد می کنند، و یا گاها برخی افراد با صرف نظر از زیبایی ظاهری و جذابیت، شانس دیده شدن و موفقیت را از خود دریغ می کنند.

تاثیرات لوگوی مناسب :

  • ایجاد حس اطمینان و علاقه در مخاطب
  • بیان مفاهیم و اطلاعات در برخورد اول
  • جذب مشتری و ماندگاری در ذهن او
  • نمایش توانمندی ها و تمایز کسب و کار

در طراحی و اتخاذ لوگو، به چه مواردی توجه می شود؟

  • جذابیت بصری و مشخصه های دیداری
  • تفکر و ایده ی نهفته در لوگو
  • حرفه ای و اختصاصی بودن لوگو
  • تاثیر و نتایج مطلوب و نامطلوب
  • هزینه ها و دستاورد ها

طراحی خود را به چه کسی بسپاریم؟

برای داشتن یک انتخاب مناسب و مطمئن، باید معیار تجربه و سوابق را در نظر گرفت. معیاری که تمام مشخصه های مطلوب را شفاف می کند و یک تصمیم مطمئن و آسوده را برای شما به ارمغان می آورد. کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ با بیش از 9 سال تجربه ی اختصاصی در زمینه طراحی، و با به کارگیری طراحان و ایده پردازان برجسته، افتخار ارائه خدمات به بیش از 100 شرکت مختلف را داشته است.

0 +
پروژه انجام شده
0 +
پروژه فعال
0 +
ساعت مشاوره

سوالات متداول

از آنجایی‌که خدمات طراحی لوگو و آرم تجاری دارای شرایط متفاوتی می‌باشد؛ برای سفارش محصولات و اخذ خدمات مورد نیاز و مناسب با کسب‌وکار خود با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

بستگی به نوع کسب و کار معمولا بین 4 الی 6 اتود اولیه که هرکدام از یک نوع سبک طراحی پیروی می کنند جهت انتخاب مشتری ارائه می گردد.

در این مرحله نظرات مشتری راجع به اتودهای قبل پرسیده شده و با بررسی نقاط ضعف و یا قوت طرح های اجرا شده به جمع بندی جهت همسو سازی سلیقه مشتری و گروه طراحی رسیده و با اجرای اتودهای جدید ، طرح های مدنظر اجرا می شود .

با توجه به اینکه لوگو از مهمترین ابزارهای شروع یک کسب و کار می باشد مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند که هرچه طراحی لوگو با دقت و حوصله بیشتری انجام بپذیرد خروجی بهتری نیز میسر خواهد شد.

در نتیجه بستگی به نوع درخواست مشتری برای ایده پردازی اولیه و اجرای اتود ها مورد نظر حداقل بین 7 الی 14 روز کاری زمان نیاز می باشد .

از انجای که لوگو مهمترین و قوی ترین ایزار برای شروع هر کسب وکار است حساسیت در اجرای طرح بسیار مهم می باشد. درکنار ان استانداردهای برای طراحی لوگو باید رعایت شود که این امر مستلزم دانش کافی در زمینه های مختلف چاپی و اجرای لوگو می باشد.

متاسفانه برخی از همکاران بدلیل اینکه احاطه کافی بر روی چاپ های مختلف نداشته در طراحی لوگو استانداردهای لازم را رعایت نکرده و بارها دیده شده لوگوهایی که جهت امور چاپی به این مجموعه واگذار می شود مجبور به حذف ان و یا تغییرات زیاد در لوگو می باشد.

داشتن یک لوگوی حرفه ای مستلزم پرداخت هزینه حرفه ای نیز می باشد. بهعبارتی مصداق ضرب المثل هرچقدر پول بدی اش میخوری است در نتیجه اگر برای کسب وکار خود ارزش قائل هستید و به دنبال موفقیت و پیشرفت در ان می باشید ، از ابتدای امر باید برای ان کسب وکار هزینه کنید .

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای مسئله ای است که اکثر تولید کنندگان بزرگ و موفق با آن مواجه شده اند. امروزه در دنیای تجارت، تولید کننده ای موفق است که محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو به مشتری معرفی کند. اهمیت بالای این موضوع باعث پیدایش شرکت های نوین شده است که تمام تمرکز آن ها بر روی تبلیغات است. یک شرکت تبلیغاتی در اصل یک متخصص برنامه ریزی، مدیریت، طراحی و ساخت تبلیغات است تا نگرانی های صاحبین کسب و کار های مختلف را از بابت تبلیغات مرتفع کند.

مدل های مختلف طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

 غالبا کسب ‌وکارهای مختلف با در نظر گرفتن هدف و نوع پیامی که می خواهند  به مشتری انتقال دهند نسبت به طراحی و چاپ کاتالوگ اقدام می‌کنند. کاتالوگ شامل مدل های مختلف وطبقه بندی های مختلفی می شوند ، که از با اهمیت ترین آن ها می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:کاتالوگ‌های علمی که برای معرفی محصولات علمی استفاده می شوند ، کاتالوگ های هنری که معمولا برای معرفی آثار هنری و فروش این آثار استفاده می شوند و کاتالوگ های صنعتی و کاتالوگ های معماری و….

عوامل و فاکتورها ی مختلف دیگری مانند نوع انتخاب جلد ، تعداد صفحات داخلی همچنین تعداد و ضخامت صفحات ، پوشش جلد صحافی و…. نیز در بوجود آمدن مدل های مختلف کاتالوگ نقش مهمی دارند در زیر بطور مختصر به توضیح برخی از آن ها می پردازیم.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید