مشاوره

مشاوره

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه در بسیاری از مواقع به دلیل ویژگی های جذاب و جدید خود، نوعی از هدایای تبلیغاتی خاص محسوب می شوند. شاید تصور شود که ویژگی های خاص این دست از هدایا، موجب افزایش قیمت و هزینه نهایی آنها برای کسب و کار شما شود، در صورتیکه اینطور نبوده و در بسیاری از موارد، استفاده از خلاقیت در طراحی هدایای تبلیغاتی، به کاهش هزینه ها و طراحی یک هدیه مقرون به صرفه و مناسب نیز کمک خواهد کرد. به بیان دیگر، خلاقیت، هنری فکری است که در تمام امور و در همه دوران ها، مخصوصا در دنیای تجارت امروزی که مملو از رقابت و کیفیت کاریست، رمز موفقیت و کلیدی برای پیشرفت بوده است. درواقع، در روزگار امروز، خلاقیت، راه حل افزایش راندمان و اثربخشی بازاریابی و فروش تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ خواهد بود.

باتوجه به اهمیت و تاثیر ارائه هدایای تبلیغاتی در بهبود بازاریابی و شبکه فروش کسب و کارها، طراحی، تولید و ارائه این هدایا مخصوصا در اعیاد مهمی نظیر عید نوروز، یکی از استراتژی های همیشگی کارفرمایان برای معرفی و شناخت هرچه بهتر برند خود بوده است. در این بین، پیشنهاد کارشناسان تبلیغات ما بر این است تا با طراحی و ارائه هدایای تبلیغاتی خلاقانه، از این فرصت طلایی به خوبی استفاده کرده و هدایایی ماندگار و در عین حال ابزارهای تبلیغاتی قدرتمندی را در دستان مشتریان و مخاطبین هدف خود قرار دهید. تاثیر این هدایا را در نکته باید دانست که، ارائه یک هدیه خلاقانه و خاص در تبلیغات، موجب بهبود بازاریابی و  انتقال سریع پیام به مخاطب شده و به همین دلیل به عنوان یک فاکتور موفقیت محسوب خواهد شد. همچنین به یادداشته باشید، که شما باید بیش از هرچیزی، به ماندگاری نام و داستان برندتان اهمیت دهید و در این میان، اگر مجبور به انتخاب یک شاخص برای گزینش بهترین هدیه تبلیغاتی هستید، آن شاخص خلاقیت می باشد.

برای دریافت بیشترین بازخورد و بهترین عملکرد از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و دریافت پیشنهادهای ویژه همین حالا با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

4 ویژگی یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه

خلاقیت قدرتی ذهنی است که در تمام امور زندگی انسان به نوعی نجات دهنده او بوده است. همانطور که می دانید، خلاقیت به سبب قدرت شگرف خود، بسار گسترده بوده و ابعاد متفاوت و بسیاری دارد که از جوانب مختلفی می توان به خلاقیت و خلاقانه بودن یک ایده، تفکر و یا یک محصول نگاه کرد. بکارگیری خلاقیت در کارها ماند طراحی هدایای تبلیغاتی، می تواند مفهوم خاصی را در خود گنجانده، منحصر به فرد شده و در نهایت ارتباط عمیقی با مخاطب برقرار سازد.

بطورکلی 4 ویژگی اصلی را می توانیم به هدایای تبلیغاتی خلاقانه نسبت دهیم که هر کدام از این ویژگی ها به تنهایی می توانند ردپایی از خلاقیت بوده و هدیه ای خلاقانه را به وجود بیاورند، اما وجود این 4 ویژگی در یک محصول، هدیه تبلیغاتی خلاقانه و منحصر به فردی را به ارمغان خواهد آورد که تاثیر گذاری بسیار زیادی بر روی مخاطب شما خواهد داشت. در ادامه این 4 ویژگی را بررسی می کنیم.

1. جدید بودن هدیه تبلیغاتی

بطورکلی جدید و غیر تکراری بودن، یکی از اصلی ترین اصول هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که موجب خاص بودن و جذاب شدن آن نزد مخاطبین می شود. درواقع، ارائه هدایای تبلیغاتی جدید و دیده نشده و یا حتی کمتر دیده شده، از پتانسیل بسیار بالایی برای غافلگیری مخاطبان شما و به وجد آوردن آن ها برخوردار بوده و قدرت بالایی در برقراری ارتباط موثر با آنها خواهد داشت. همچنین، همه این نکته را می دانیم که اولین ها و جدیدترین ها همیشه در ذهن انسان خواهند ماند، و همین نکته سبب می شود که هدیای خلاقانه شما همیشه در ذهن مخاطب حتی برای سالهای متوالی بماند.

2. خاص بودن هدیه تبلیغاتی

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که سبب تمایز هدایای تبلیغاتی خلاقانه با سایر هدایا می شود، خاص بودن این هدایا می باشد. بطورکلی، حرفه ای تر است که ما در مواجهه با همکاران، مشتریان و بطور کلی مخاطبین خاص خود، از هدایای تبلیغاتی خاص نیز استفاده کنیم. درواقع، هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص هدایایی هستند که مخاطبان شما را به وجد آورده و آن ها را به ستایش شما وا می دارند.

مطالب پیشنهادی : هدایای تبلیغاتی خاص

طراحی هدایای تبلیغاتی خلاقانه

3. کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی

به جرئت می توان گفت که کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی خلاقانه اولین اصلی است که در طراحی و تولید این هدایا باید توجه ویژه ای بدان داشت، چراکه هدایای تبلیغاتی در صورت عدم استفاده نه تنها فایده ای برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی شما نداشته بلکه تنها هزینه ای اضافی را به شما تحمیل خواهد کرد. درواقع، کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی از آنجایی اهمیت دارد که موجب ایجاد ارتباطی مداوم و موثر بین مشتریان شما و هدیه ای که دریافت کرده است می گردد. این ارتباط دائما مخاطب شما را در مواجهه با برند شما قرار می دهد و این استفاده مداوم و موثر از هدیه شما حسی دلنشین و مثبت را در ناخودآگاه مخاطب شما ایجاد کرده و موجب بازگشت وی به سوی شما و حتی ثبت خرید و سودآوری خواهد شد.

4. ماندگار بودن هدیه تبلیغاتی

ماندگار بودن هدایای تبلیغاتی، اصلی است که سبب ماندگاری برند ارائه دهنده هدیه در ذهن مخاطب خواهد شد. بطورکلی ماندگاری ویژگی ای است که نشان از کیفیت و کارایی هدیه داشته و بطور کلی ارزش آن را بیان می کند. درواقع اگر بخواهیم ماندگار بودن یک هدیه تبلیغاتی را متوجه شویم، باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که هدایای تبلیغاتی که ماندگاری بالای دارند پتانسیل این را دارند که ارتباطی چندین ساله و طولانی مدت با مخاطبان شما ایجاد کنند.

البته توجه داشته باشید که منظور از ماندگار بودن صرفا طول عمر محصول یا هدیه ای که ارائه می دهید نیست، بلکه با نگاهی هدفمند تر منظورمان طول عمر استفاده از آن خواهد بود، یعنی مدت زمانی که آن هدیه می تواند برای مخاطبتان کارایی داشته باشد و مورد استفاده قرار بگیرد. به عنوان مثال بسیاری از هدایای تبلیغاتی خلاقانه مانند ماگ های تبلیغاتی وجود دارند که برای چندین سال متوالی می توانند در دست استفاده مخاطبین شما قرار گرفته و در تمام طول این مدت مُبلغ برند شما برای آنها باشد.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه چوبی

هدیه تبلیغاتی خلاقانه چوبی چه ویژگی دارد؟

معمولا هدایای تبلیغاتی خلاقانه چوبی، در یک جعبه یا کاور لوکس بسته بندی شده و به مشتریان ارائه می شود، این بسته بندی زیبا موجب می شود تا مخاطب نسبت به برند شما کنجکاو شده و نگرشی مثبت از فعالیت‌های شما در ذهن وی ایجاد شود. از آنجایی که این هدایای چوبی ظاهری دلنششین و زیبایی به خصوصی دارند، تاثیر زیادی در مخاطب داشته و مخاطب ارتباط عمیق و مثبتی را با آن برقرار خواهد کرد.

البته توجه داشته باشید که برخی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه به نسبت ویژگی های خاص خود از دسته هدایای تبلیغاتی لاکچری و خاص محسوب شده و  طراحی و تولید آن ها برای همگان و عموم مشتریان جایز نبوده و تنها به گروه خاصی از مخاطبین شما تعلق خواهند گرفت. دقت داشته باشید که هدایای تبلیغاتی خلاقانه و چوبی، در وهله اول باید کاربردی بوده و مورد استفاده مفید مخاطب قرار گیرند. چراکه خرید هدیه تبلیغاتی خاص، یکی از ابزار‌های مهم بازاریابی بوده و قدمی برای قوی‌تر کردن تجارت شما محسوب می‌شود. پس هدیه‌های خلاقانه چوبی که در دستان مشتریان شما قرار میگیرند، باید مزین به برند و لوگو تجارت شما باشند.

هدایای تبلیغاتی خاص و چوبی، تنوع بالایی داشته و شما می‌توانید از بین گزینه‌هایی که دارید بهترین هدیه را برای مخاطبین خود انتخاب کنید. البته نباید فراموش کنید که تعداد هدایای انتخاب شده، باید متناسب با بودجه و سرمایه کسب و کار شما باشد.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه لوکس

انواع هدایای تبلیغاتی خلاقانه چوبی

در سال‌هایی نه چندان دور، در طراحی و انتخاب هدایای تبلیغاتی با محدودیت های فراوانی از لحاظ، جنس، طراحی ظاهری، امکانات و.. روبرو بودیم. اما خوشبختانه در دنیای امروز، با پیشرفت تکنولوژی و بهره وری از امکانات بیشتر، طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی خلاقانه تر و بروز تر شده و ما با انواع و اقسام مدل ها و طرح های گسترده با امکانات و ویژگی های متنوعی روبرو شده ایم. در این شرایط، دیگر انتخاب برای شما سخت نبوده و می‌توانید براساس نیاز و نظز خود و همچنین متناسب با بودجه‌ای که دارید هدیه‌ای شیک و خلاقانه برای مشتریان خود انتخاب و خریداری کنید. هدایای تبلیغاتی چوبی مانند تقویم رومیزی چوبی 1401 یکی از این هدایا و از دسته هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص به حساب آمده و طرفداران زیادی دارد. اکنون دیگر هدایای تبلیغاتی خلاقانه چوبی، در مدل‌ها و انواع مختلفی وجود دارند که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • ست رومیزی
  • تقویم رومیزی پلگسی و بلبرینگ
  • ساعت رومیزی
  • نگهدارنده کابل
  • جاموبایلی
  • جا خودکاری
  • جعبه پذیرایی
  • گلدان تبلیغاتی

برای اینکه از بین محصولات متنوعی که دارید، بهترین انتخاب را داشته باشید، لازم است تا پیش از هرچیز، در نظر بگیرید که مخاطبین هدف شما چه کسانی بوده و چه شخصیتی دارند؟ هدف شما از خرید هدیه مورد نظر چیست؟ صرفا به دنیال هدایای خاص چوبی، با هدف تزئین و دکور هستید یا کاربردی بودن آن برای شما مهم است؟ با در نظر گرفتن و پاسخ دادن، به هریک از این سوالات می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اما فراموش نکنید که اصلی‌ترین هدف برای شما از خرید هدیه تبلیغاتی خلاقانه، بازاریابی و تاثیر گذاشتن روی ذهن مخاطب است. برای این منظور، توصیه می کنیم با مشاورین ما در نقش آبرنگ به شماره 03131323008 تماس گرفته و با بهره گیری از امکان مشاوره رایگان تبلیغات، با بهترین و مناسب ترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه برای کسب و کار خود آشنا شوید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209