08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

مشاوره کسب و کار

مشاوره اولین قدم قبل از شروع هر کاریست که می خواهید به بهترین شکل انجام شود

تفاوتی ندارد یک بیزنس یزرگ هستید یا کوچک؛ 5 کارمند دارید یا 100 ها کارمند؛ عدد فروش ماهانه برایتان رضایت بخش است یا به رقم های بالاتر فکر می کنید؛ قصد توسعه کسب و کارتان را دارید و یا اینکه دوست دارید در نقطه امن تان بمانید! در هر سطحی که هستید،

“شما به یک مشاور کسب و کار در اصفهان نیاز دارید! “

مشاور کسب و کار استاد تغییرات اساسی است. هر کاری را به بهینه ترین شکل ممکن اجرا می کند و هزینه های شما را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. با نزولی شدن شیب نمودار هزینه، نمودار سود با سرعتی زیاد صعودی می شود. بنابراین تعامل با یک مشاور کسب و کار در اصفهان صرف هزینه نیست، یک سرمایه گذاری بلند مدت و سودآور است.

چرا به مشاور کسب و کار در اصفهان نیاز داریم؟

مشورت یعنی استفاده از تمامی ظرفیت ها، توانایی ها و تجارب شخصی که سال ها برای بدست آوردنش زحمت کشیده است. این افراد شکست های زیادی خورده اند تا امروز یک مشاور موفق در حوزه کسب و کار باشند. بسیاری از مشاوران خودشان صاحب کسب و کاری بوده اند و تجارب زیادی در این زمینه دارند. تا به حال فکر کرده اید چرا به مشورت افراد با تجربه نیاز داریم؟
همه ما در طول زندگی مان در موقعیت هایی قرار می گیریم که گیج و سردرگم هستیم. در درونمان مدام تکرار می کنیم که کاش فردی کنارمان بود و به ما می گفت چکار کنیم. چرا؟ چون تا به حال در این موقعیت نبوده ایم و تجربه اش را نداریم. این احساس می تواند در مواجهه با مشکلات خیلی ساده تر و کوچک تر از چالش های کاری به ما دست دهد. اما برای مشکلات کسب و کار‌مان چه کنیم؟
چالش های کاری به مراتب سخت تر و پیچیده تر از سایر مشکلات هستند و اگر رفع نشوند، بر روی سایر جنبه های زندگی‌تان تاثیر می گذارند. پس اجازه ندهید که بیزنسی که سال ها برای رشد و توسعه اش زحمت کشیده اید، به راحتی دستخوش تغییر شود و رفته رفته از بین برود.

مشاوره تخصصی کسب و کار در اصفهان

مشاوره تخصصی کسب و کار یکی از نیازهای اساسی هر مجموعه سازمانی برای بهبود عملکرد، کاهش هزینه ها و افزایش سود می باشد. بدون شک کسانی که زودتر این نیاز را حس کرده باشند و به دنبال مشاور کسب و کار بوده اند، آینده ای درخشان تر از سایر رقبایشان دارند. گاهی اوقات مبلغ زیادی پول دارید و نمی دانید با آن چه کنید. بهترین گزینه راه اندازی کسب و کار و جذب نیروهای متخصص است. اما نباید بدون مشورت و مطالعه در هر زمینه ای، شروع به کار کنید. وجود یک مشاور کسب و کار متخصص در کنار شما، شانس موفقیت‌تان را تا سقف 100 درصد افزایش می دهد.

این فرد با مشاوره تخصصی کسب و کار به شما کمک می کند تا در هر نقطه از مسیر، کارهای لازم را انجام دهید و با تقسیم هدف های بزرگ به اهداف کوچکتر، انگیزه تان را برای ادامه راه حفظ کنید. البته مشاور کسب و کار صرفا شخصی نیست که شما را با جملات انگیزشی سرگرم کند و هیچ کار عملی انجام ندهد. این فرد پر از ایده هایی است که دانش اجرایی کردنش را نیز دارد. حضور یک فرد دلسوز در کنار شما یعنی چشمانی که همه جزئیات را می بینند و اگر رعایت کوچکترین چیزی را فراموش کنید، سر بزنگاه به شما گوشزد نماید.

ویژگی های یک مشاور کاربلد

مشاور کسب و کار ایده دارد؛ نقشه راه دارد؛ می داند که کسب و کار شما برای رسیدن از نقطه A به نقطه B، چه مسیری را باید طی کند و اصلا بهترین مسیر کدام است. بر کیفیت عملکرد کارمندان شما نظارت دارد و کاملا می داند که چه فردی در مجموعه شما فعال است و چه فردی صرف گرفتن یک حقوق ماهیانه با شما همکاری می کند. شما برای ادامه راه تان به افراد همفکر و پر تلاش نیاز دارید. نه کسانی که تنها برای وقت گذرانی آمده اند و کاملا بی بازده، روزشان را در محیط کاری شما سر می کنند.

مشاور حرفه ای کسب و کار کسی است که به شما در تعیین نقش ها و انتساب وظایف به هر نیرو مشاوره می دهد تا مجموعه شما بهترین بازدهی را داشته باشد.

خدماتی که مشاوران کسب و کار نقش آبرنگ ارائه می دهند:

1. مشاوره تخصصی در حوزه صنعت مرتبط با کسب و کار شما
2. برند سازی
3. افزایش فروش
4. مشاوره در زمینه راه اندازی فروش آنلاین ( راه اندازی فروشگاه اینترنتی )
5. طراحی سایت متناسب با حوزه فعالیت و صنعت شما
6. راه اندازی بخش دیجیتال مارکتینگ
7. سئوی سایت و حس اول بودن در جستجوهای گوگل
8. مشاوره و تحلیل فضای مجازی
9. ساماندهی یا مدیریت منابع انسانی
10. افزایش بهره وری پرسنل از سه روش زیر
• برگزاری دوره های آموزشی
• تغییر عملکرد در جایی که نیاز است.
• معرفی منابع مطالعاتی مرتبط با حوزه کاری هر شخص
11. و از همه مهم‌تر تحلیل رقبای تجاری شما

1. مشاوره تخصصی در حوزه صنعت مرتبط با کسب و کار شما

شما اهداف والایی در زمینه کاری‌تان داید که نمی دانید چگونه به آن ها برسید. برای مثال هدفتان ارسال زعفران به کل خاورمیانه است اما راهکاری برای عملی کردن این ایده ندارید. بهترین راه چیست؟ آزمون و خطا و صرف هزینه زیاد؟ شروع به یادگیری و صرف زمان زیاد؟

نه! هیچ کدام از روش های بالا انتخاب یک مدیر هوشمند نیست. بلکه در قبال صرف مبلغی معین و مناسب، فردی را به استخدام خود در می آورد تا با گرفتن مشاوره تخصصی در زمینه کسب و کارش، ایده هایش را یکی یکی عملی کند. مشاوره تخصصی ما به تنهایی شامل موارد زیادی است که در ادامه مطلب خدمت شما معرفی می کنیم.

 • مشاوره در زمینه ارتباطات

مشاور کسب و کار ما تخصص خود را در زمینه روابط عمومی و ایجاد محتوا برای کانال های داخلی و خارجی به اشتراک می گذارد. ممکن است یک مدیر شرکت به یک مشاور ارتباطات برای کمک به آن ها در مدیریت تبلیغات مثبت یا منفی و همچنین شیوه های ارتباط داخلی در شرکت، نیاز داشته باشد.

 • مشاوره در زمینه بازاریابی

مشاور بازاریابی می تواند فروش یک شرکت را از طریق برگزاری یک کمپین بازاریابی موفق، تا چندین برابر افزایش دهد. این کمپین ها تبلیغ اثرگذاری از محصولات یا خدماتی هستند که شما به مشتریان‌تان ارائه می دهید اما خیلی از افراد بخاطر بی اطلاع بودنشان، فرصت همکاری با شما را تا کنون از دست داده اند. اما پس از برنامه ریزی، راه اندازی و اجرای یک کمپین تبلیغاتی ورق بر‌می گردد و مشتریان بسیاری برای استفاده از خدمات یا محصولات تان با شما تماس می گیرند.

 • مشاوره در زمینه فناوری اطلاعات

مشاور تخصصی کسب و کار با استفاده از تخصص خود در سیستم های فن آوری اطلاعات، به مدیران در زمینه های مختلف مشاوره می دهد. آن ها بر اجرای سیستم اتوماسیون شرکت نظارت کرده و به مدیران کمک می کنند تا آن سیستم را متناسب با مدل تجاری خود تنظیم کند. ضمنا هنگام معرفی سیستم جدید، مدیریت بخش IT آموزش دیده و از او خواسته می شود تا راه حل هایی برای نحوه آموزش سیستم به سایر بخش ها ارائه دهد.

 • مشاوره در حوزه منابع انسانی

در حوزه منابع انسانی، عمده کار مشاور کسب و کار با مدیر اجرایی شرکت است تا متوجه شود که اداره منابع انسانی چگونه رویه های شرکت را اجرا می کند و چه پیشرفت هایی می تواند در این بخش ایجاد شود. هدف یک مشاور منابع انسانی شناسایی زمینه های بهبود روش های مدیریتی برای افزایش انرژی و حفظ روحیه کارمندان شرکت است.

2. برند سازی

ایجاد تجارت یک چیز است؛ اما ساختن نام تجاری کاملاً چیز دیگری است. فرض کنید وارد یک فروشگاه پوشاک شده اید. چشمتان به دنبال برند خاصی می گردد و راضی به خرید مارک دیگری نمی شوید. می دانید این حس وفاداری در وجود شما از کجا نشات می گیرد؟ آن بیزنس زحمت زیادی برای برند سازی در بازار متحمل شده است و می بینید که موفق هم بوده. شما اصلا متوجه این پروسه نشده اید اما سال های زیادی زمان برده تا شما به این باور برسید که بهتر از این برند برای خرید وجود ندارد.
اما چگونه برند سازی کنیم؟ آیا خودمان هم می توانیم؟ واقعیت این است که اگر با یک مشاور کسب و کار تماس بگیرید بهتر است.

3. افزایش فروش

یکی از مهم ترین اهداف از استخدام مشاور تخصصی کسب و کار افزایش فروش و بهره وری یک مجموعه است. وظیفه اصلی مشاور کسب و کار در بحث افزایش فروش این است که در مورد بهترین روش‌های فروش و جذب مشتری با مدیر شرکت صحبت کند تا آن‌ها را در استراتژی فعلی خود پیاده سازی نمایند. هدف از این نوع مشاوره کسب و کار هم کمک به مجموعه در بهبود تاکتیک های فروش و در نتیجه افزایش درآمد شرکت است. این کار از طریق نظارت بر آموزش تیم فروش و مشاوره به مدیران در مورد بهترین روش ها برای مدیریت تیم بازاریابان انجام می شود.

4. مشاوره در زمینه راه اندازی فروش آنلاین ( راه اندازی فروشگاه اینترنتی )

آیا می دانستید صاحبان بیزنس های پردرآمد همان افرادی هستند که به اهمیت راه اندازی فروش آنلاین محصولات و خدمات شان پی برده اند. چرا فقط به شهر خود بفروشید؟ خودتان را محدود نکنید و مشتریان تان را از هر کجای کشور جذب نمایید. هیچ وقت فردی برای خرید یک محصول (هر چقدر هم جذاب و با کیفیت باشد) از اصفهان به شیراز نمی‌رود اما در قبال پرداخت یک هزینه ارسال ناچیز، می تواند در هر شهری باشد و کالایی را که می پسندد، خرید نماید.

با به تعویق انداختن راه اندازی بخش آنلاین فروش، هر روزه مشتریان زیادی را در سراسر کشور از دست می دهید. این در حالی است که رقبای شما از همین فرصت ها استفاده می کنند و چند سال بعد می بینید که دنیا دنیا فاصله بین شما و کسانی که با شما و یا حتی دیرتر از شما شروع کرده اند، وجود دارد.

5. طراحی سایت متناسب با حوزه فعالیت و صنعت شما

همانطور که در مورد قبل اشاره کردیم، راه اندازی فروش آنلاین یک مجموعه از اهمیت بسیاری برخوردار است. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که خب از چه راه هایی؟ مهم ترین راهکار مشاور کسب و کار طراحی سایت متناسب با حوزه فعالیت و صنعت شما می باشد. اما چرا طراحی سایت؟ چون سایت شما کاتالوگ آنلاین شماست که هیچ گاه ترس از فیلتر شدن و از بین رفتن آن ندارید. نگرانی که در مورد شبکه های اجتماعی همیشه وجود دارد و به همین خاطر عاقلانه نیست که تنها به فروش در اینستاگرام بسنده کنید. هر چند که ما روش های فروش آنلاین را به صورت موازی، هم در سایت و هم در اینستاگرام پیاده سازی می کنیم.

6. راه اندازی بخش دیجیتال مارکتینگ

همانطور که شما برای افزایش فروش فیزیکی خود کارشناسان خبره استخدام می کنید و به آن ها روش های فروش مویرگی و شیوه های بازاریابی اثر‌بخش را یاد می دهید، برای افزایش فروش آنلاین خود باید به دنبال روش های بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) باشید. دیجیتال مارکتینگ حوزه ای وسیع در بحث فروش آنلاین است که مهم ترین خدمات مرکز توسعه کسب و کار آبرنگ در این زمینه، سئو (بهینه سازی سایت بر طبق آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل)، تولید محتوای متنی و تصویری و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی در فضای مجازی می باشد.

اگر مایل باشید تا در زمان کمتر (مثلا یک الی دو ماه) یک افزایش فروش شارپی داشته باشید، می توانیم روی عبارت های مد نظر شما از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنیم تا زودتر به تارگت مورد نظر خود برسید. بنابراین می توانید با صرف هزینه ای بیشتر، به فروش بیشتری در بازه زمانی کوتاه تری برسید.

7. سئوی سایت و حس اول بودن در جستجوهای گوگل

تا به حال واژه سئو به گوشتان خورده است؟ در گوگل به دنبال معنی آن گشته اید؟ بگذارید با یک مثال راحت ذهن شما را راجع به سئو و بهینه سازی سایت روشن کنم. وقتی عبارت “کت چرم” را در گوگل سرچ کنید، در صفحه اول 10 تا آدرس سایت برای شما نشان داده می شود. بر روی کدام یکی کلیک می کنید؟ اولی یا دهمی؟ معلوم است اولی!
به نظر شما اولی بیشتر می فروشد یا دهمی؟ معلوم است اولی!
به نظر شما کدام یک سایت بهتری است؟ معلوم است اولی.
پس شما هم مثل تمام افراد، اولین ها و حس اول بودن در جستجوهای گوگل را دوست دارید. اگر می خواهید رقم فروش‌تان نجومی شود، نیاز دارید که اول باشید. برای همین باید سایت تان را سئو کنید تا در صفحه اول و در خط اول باشید.

8. مشاوره و تحلیل فضای مجازی

هر کاری نیاز به تخصص و شیوه های خاص خودش را دارد. شما نمی توانید یک پیج کاری را در اینستاگرام همان طوری مدیریت کنید که پیج شخصی تان را مدیریت می کنید. شاید به پیج شخصی تان یک ربع تایم در روز هم اختصاص ندهید و در ماه حتی یک پست و یا استوری هم به اشتراک نگذارید؛ اما برای پیج کاری تان هم می خواهید همین روند را طی کنید؟

می خواهید هر عکسی که به نظرتان زیبا آمد را از هر جایی کپی کنید و در پیج تان بگذارید؟ اصول کپشن نویسی یا هشنگ گذاری را بلدید؟ با بخش insight اینستاگرام آشنایی دارید؟ می دانید چگونه پست ها به اکسپلورر می روند؟ آیا بررسی کرده اید که میزان و کیفیت رقیبانتان در شبکه های اجتماعی به چه صورت است؟

پاسخ همه این سوال ها برای مشاور کسب و کار ما مهم است. با دانستن جواب هر یک از این سوال هاست که می تواند به شما مشاوره تخصصی در مورد تحلیل فضای مجازی بدهد. پس یکبار دیگر آن ها را بخوانید.

آی دی پیج کاریت رو بذار تا به صورت رایگان برات تحلیلش کنیم!

9. ساماندهی یا مدیریت منابع انسانی

بسیاری از مدیران وقت زیادی در روز را به جلسه و مباحثه با مشتریان شان می پردازند و نظارتی بر عملکرد کارمندانشان ندارند. در چنین مجموعه هایی هم کمبود نیرو داریم و هم ازدیاد نیرو. شاید بپرسید که چطور می شود به طور همزمان هم با کمبود نیرو مواجه باشیم و هم با ازدیاد نیرو؟ پاسخ آن ساده است؛ به این دلیل که گپ هایی (جایگاه های خالی) در مجموعه شما وجود دارد که با نیروی مناسب پر نشده است و همچنین نیروهایی وجود دارند که به اندازه کافی بازدهی ندارند و نه تنها برای پیشرفت مجموعه شما که برای توسعه فردی خود نیز تلاشی نمی کنند.

آیا هنوز هم فکر می کنید که به وجود چنین کارمندی در مجموعه شما نیاز است؟ خیر! مشاور کسب و کار ما به شما خواهد گفت که در راستای ساماندهی و مدیریت منابع انسانی خود، چه راهکارهایی را باید پیاده سازی کنید. پس از رد کردن هر نیرو از فیلترهای معین، همکارانی همفکر، مستعد، پر تلاش و متخصص را در کنار خود خواهید داشت.

10. افزایش بهره وری پرسنل از سه روش زیر:

 • برگزاری دوره های آموزشی

بسیاری از نیروهای شما دانش و کوشش لازم را برای قرار گرفتن در یک موقعیت کاری دارند اما هنوز آن تجربه و تخصص لازم را ندارند. مشاور کسب و کار وظیفه دارد تا با یک مدرس خوب هماهنگ شود و با برگزاری دوره های آموزشی این ضعف در سیستم را به زودی رفع کند.

 • تغییر عملکرد یا تغییر نیرو در جایی که نیاز است.

کارمندی دارید که اگر در واحد فروش باشد فقط وقتش را تلف می کند. اما همین نیرو در بخش گرافیک می تواند بسیار موثر باشد. پس در اینجا به تغییر عملکرد دارید. اما در کجا نیاز به تغییر نیرو است؟ جایی که کارمند شما یک فرد تنبل است که هیچ میلی به تغییر کردن و بیشتر کردن تلاشش ندارد! قطع همکاری تان با او بهترین گزینه است.

 • معرفی منابع مطالعاتی مرتبط با حوزه کاری هر شخص

هر فردی نه تنها برای پیشرفت در شغلش، بلکه برای رشد شخصیتش هم باید مطالعه منظم داشته باشد. معرفی منابع مطالعاتی مرتبط با حوزه کاری هر شخص جزو استراتژی های مشاور کسب و کار یک مجموعه است.

11. تحلیل رقبای تجاری

به بازار کار مانند یک مسابقه رالی نگاه کنید یا یک مسابقه فوتبال؛ کدام تیمی بدون تحلیل عملکرد تیم مقابل پای به میدان می گذارد. کدام راننده مسابقاتی حریف سرسخت خود را نمی شناسد و از تکنیک های او برای برنده شدن اطلاع ندارد؟ عاقبت برنده این مسابقات یک عنوان قهرمانی و مبلغی پول است.

عاقبت کسب و کار شما در بازار کار چیست؟ ورشکسته شدن یا برند شدن؟ نام مجموعه شما را با تمسخر یاد می کنند یا با حسادت؟ دوست دارید کدام باشد؟

برای تحلیل رقبای تجاری، تحلیل بازار و تحلیل عملکرد خود چه کرده اید؟ آیا یک مشاور کسب و کار در اصفهان در کنار خود دارید تا چشم و گوش شما را باز کند و کاری کند تا همیشه یک قدم جلوتر از رقبایتان باشید؟

این لیست 11 تایی جزو خدمات اصلی ما هستند اما، ما برای مشتریان همیشگی مان خدمات دیگر نیز داریم. مثل:

 • معرفی مشاور حقوقی
 • معرفی وکیل مالیاتی
 • معرفی شرکت های حسابداری برای نظارت بر سیستم حسابداری شما
 • مشاوره راه اندازی کسب و کار

در یک جمله می توان گفت که کار مشاور کسب و کار در اصفهان مدیریت تجارت شما به شیوه غیر مستقیم است. وقتی یک فرد متخصص در کنار خود دارید، با آراش خیال بیشتری روزهای خود را سپری می کنید. با استخدام مشاور کسب و کار در اصفهان یعنی رسیدن روزهایی که کمتر کار می کنید و بیشتر لذت می برید.

جلوی مسیر پیشرفت تکنولوژی را نگیرید؛ چون غرقتان می کند! قدرت کسب و کارهای سنتی و کلاسیک در برابر سبک مدرن مدیریت یک تجارت بسیار کمتر از چیزی هست که فکرش را می کنید.

ماهیت چرخه ارائه و دریافت مشاوره نوع خاصی از اکوسیستم در دنیای تجارت است. اگر به دنبال راهنمایی برای ارتقا سطح کسب و کار خود هستید، یا اگر می خواهید تخصص خود را با شرکتی که نیاز دارد به اشتراک بگذارید، مشاوره کسب و کار در اصفهان می تواند به موفقیت در هر دو جبهه منجر شود. مشاوره بین شرکای تجاری، مربیان حرفه ای، دوستان، خانواده و …، موفق ترین و شناخته شده ترین روش برای رسیدن به ساحل ان و آرام موفقیت است. بدون یک مشاور کسب و کار در اصفهان نمی توان به اهدافی دست یافت که هر کدام شیوه و روش خاصی برای رسیدن دارند.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید