08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

طراحی لوگو تخصصی

قیمت طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان و تهران

طراحی لوگو تخصصی و حرفه ای یکی از مهمترین موارد در برندینگ شما است؛ چراکه لوگو اصلی‌ترین نشان تجاری شما بوده که شِمایی کلی از کسب‌و‌کار شما را در یک نگاه، به مخاطب نشان خواهد داد. طراحی تخصصی لوگو از آنجایی اهمیت دارد که نمای کلی آن، در عین سادگی بتواند حوزه کاری، هدف، برند و یا حتی نام تجاری شما را بازگو کند.

از آنجایی‌که لوگو روی تمام خدمات، محصولات، اسناد و مدارک، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و بطورکلی روی تمام موارد مرتبط با کار شما، ثبت خواهد شد، باید در طراحی آرم تجاری بسیار توجه کرده و از افراد متخصص کمک بگیرید.

برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو اختصاصی و سفارش لوگو حرفه ای و ارزان می‌توانید با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو در اصفهان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت طراحی آرم در اصفهان از موارد مختلفی تاثیر می پذیرد و در کل، هر چقدر کیفیت کار تحویل داده شده به مشتری بیشتر باشد، تعرفه قیمت طراحی لوگو در اصفهان هم بالاتر می رود.

میزان تجربه طراح

این یک واقعیت است که افراد حرفه ای دستمزدی چند برابر افراد تازه کار می گیرند. در مورد گرافیست ها هم همینطور است. اما آیا این تفاوت قیمت بی دلیل است؟ تا به حال نمونه کار یک فرد حرفه ای را با نمونه کار یک فرد تازه کار مقایسه کرده اید؟ پس از مقایسه کار کدام یک را دوست داشتید؟ فکر می کنید چقدر بتوانید برای طراحی لوگوی برندتان هزینه کنید؟

نیازهای مشتری

نیاز سنجی دقیق مشتریان جزو مهم ترین مراحل پیش از انجام هر پروژه ای است. اگر نتوانید به درستی تشخیص دهید که مشتری شما چه می خواهد، هم در محاسبه قیمت و هم در فرآیند اجرای کار دچار مشکل خواهید شد. نیاز سنجی دقیق مشتریان، منجر به اعلام یک رقم درست برای قیمت طراحی لوگو در اصفهان می شود.

تایم تحویل پروژه

تایم تحویل پروژه یکی از عوامل تاثیر‌گذار بر روی قیمت طراحی لوگو در اصفهان است. برخی از شرکت ها وقتی می بینند شما عجله زیادی برای تحویل سفارش طراحی لوگو خود دارید، مبلغ پیشنهادی شان بیشتر می شود.

حرفه ای بودن کار

هر چه ظریف کاری و جزئیات به کار رفته در یک طرح بیشتر باشد، آن کار حرفه ای تر است و انجامش هزینه بیشتری را نیز می طلبد.

قیمت طراحی لوگو در اصفهان

قیمت طراحی لوگو در اصفهان می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. از سوی دیگر کیفیت سفارش طراحی لوگو بسته به محدودیت های احتمالی اعمال شده از سمت مشتری (مانند محدودیت های مالی) می تواند نتیجه را بسیار متفاوت کند. بنابراین قیمت طراحی لوگو در اصفهان یک عدد مشخص نیست و رنج های متفاوتی از قیمت را شامل می شود.

اما همه مشتریان رقم بالایی به طراحی لوگو در اصفهان اختصاص نمی دهند و بیشتر به دنبال طراحی لوگو ارزان قیمت هستند. آیا سفارش طراحی یک لوگوی بی کیفیت صرف ارزان بودنش، کار درستی است؟ پاسخ مشخص است. خیر! پیشنهادی که ما در نقش آبرنگ برای مشتریان مان داریم، سفارش طراحی لوگو با قیمت مناسب است. البته پلن های قیمت طراحی لوگو در اصفهان طیف گسترده ای را شامل می شوند. شما می توانید هر کدام از پلن های قیمت طراحی لوگو در اصفهان که متناسب با بیزنس و منابع مالی شماست را انتخاب کنید.

پلن های تعرفه طراحی لوگو در اصفهان

انواع طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو در اصفهان شامل پکیج های زیر است:

 • طراحی برند بوک (هویت بصری)
 • طراحی کاراکتر (شخصیت پردازی)
 • طراحی نشانه ترکیبی (آرم یا لوگو تایپ)
 • نشانه نوشتاری (لوگو تایپ یا مونوگرام)
 • نشانه تصویری (آرم)

مهمترین نکات طراحی لوگو حرفه ای

نحوه طراحی لوگو

اساسی‌ترین و مهمترین بخش شروع هر کسب‌و‌کار، داشتن یک لوگوی استاندارد و خلاقانه است. از آنجاییکه معمولا لوگو در طول مدت فعالیت کسب وکار قابل تغییر نمی‌باشد، بسیار ضروری است که در ابتدای امر لوگویی با رعایت‌ تمام استانداردهای چاپی و در عین حال باب میل صاحب کسب و کار طراحی شود.

طراحی لوگو حرفه ای و کاربردی

بسته به سلیقه و نوع کسب‌و‌کار طراحی لوگو متفاوت می‌باشد؛ ولی مهم‌ترین مشخصه‌ای که یک لوگوی حرفه ای باید داشته باشد قابلیت استفاده آن لوگو در تمام امور چاپی، تبلیغاتی و حتی بسته بندی کالا خواهد بود. بعضا دیده شده است لوگوهایی که از استاندارهای لازم برخوردار نیستند در امور چاپی مجبور به تغییر لوگو، حذف قسمت‌هایی از لوگو و یا کلا عدم استفاده از لوگو منجر می‌شود.

انتخاب نوع لوگو

لوگوها به 3 دسته تایپوگرافی، تصویری و ترکیبی (تایپ و تصویر) انجام می پذیرد. معمولا اکثر لوگوها از نوع ترکیبی می‌باشند، مگر در برخی از کسب وکارها از جمله مواد غذایی که به صورت تایپوگرافی طراحی می‌شوند.

رنگ سازمانی لوگو
بعد از طراحی ساختار اولیه لوگو، رنگ سازمانی بسته به نوع کسب وکار مشخص می‌گردد؛ در این مرحله به صورت تک رنگ، دو رنگ و با نهایتا سه رنگ پیشنهاد خواهد شد. در برخی موارد لوگوهایی با رنگ‌بندی طیفی (گرادین) نیز استفاده می‌شود.

شرکت طراحی لوگو در اصفهان

طراحی لوگو اصفهان یکی از خدمات ویژه ما برای کسب و کارهایی است که اهمیت زیادی برای برند سازی نام تجارتشان قائلند. طراحی لوگو اصفهان سال هاست که در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ توسط یک تیم گرافیست حرفه ای طراحی و اجرا می شود. ما همراه هر لوگویی که طراحی می کنیم، یک برند بوک به شما تحویل می دهیم که کلیه مراحل طراحی و اجرا را با زبان تصویر، برای شما بازگو می کند. لوگوی شما کاملا متناسب با حوزه فعالیت شماست و نت های ابتدایی طراحی لوگو اصفهان از همین جا شروع می شود. یک ایده کوچک که همانند بذری کاشته شده و با تصویرگری طراح لوگو، شاخ و برگ می گیرد و در نهایت به نشان اعتبار برند شما تبدیل می شود.

نحوه عملکرد کانون نقش آبرنگ در طراحی لوگو

پس از ارسال فرم اطلاعات مورد نظر در مورد کسب و کار و خواسته مشتری، طراحان این مجموعه در مدت 10 الی 15 روز کاری، ایده پردازی‌های اولیه و طراحی 3 الی 4 اتود مختلف را انجام می‌دهند. پس از ارسال طرح برای مشتری ادیت‌های لازم تا رسیدن به لوگوی مورد نظر مشتری صورت می‌پذیرد و در انتها برندبوک کامل ارائه می‌گردد.

برندبوک (راهنمای طراحی کتابچه برند)

یک سند رسمی است که هویت برند، استانداردهای برند، نحوه طراحی، رنگ سازمانی و قابلیت‌های چاپ لوگو را نشان می‌دهد. در برندبوک مواردی همچون کد رنگ‌ها، وکتور تک رنگ لوگو، نوع و اندازه فونت و فایل‌های تبلیغاتی موکاپ ارائه می‌گردد.

تاثیرات طراحی لوگو بر کسب و کار

لوگوی کسب و کار شما، نماینده ی اعتبار و توانایی های شماست و در ارتباط با مخاطب، اولین عنصری است که هویت بصری و ذهنیت مخاطب از کسب و کار شما را شکل می دهد. لوگوی مناسب، باعث می شود تا بیزینس شما در میان رقبا بدرخشد و در ذهن مشتری ماندگار شود و نقش بسزایی در آینده و موفقیت کسب و کار شما خواهد داشت.

چه لوگویی مناسب است؟

صاحبین کسب و کار باید توجه داشته باشند که یک لوگو، علاوه بر زیبایی و جذاب بودن، وظیفه ی بیان مفاهیم و انتقال اطلاعات را نیز بر عهده دارد. برخی از مدیران بی تجربه، بدون توجه به ایده و تفکر نهفته در لوگو، آسیب های جبران ناپذیری بر پیکیر کسب و کار خود وارد می کنند، و یا گاها برخی افراد با صرف نظر از زیبایی ظاهری و جذابیت، شانس دیده شدن و موفقیت را از خود دریغ می کنند.

تاثیرات لوگوی مناسب :

 • ایجاد حس اطمینان و علاقه در مخاطب
 • بیان مفاهیم و اطلاعات در برخورد اول
 • جذب مشتری و ماندگاری در ذهن او
 • نمایش توانمندی ها و تمایز کسب و کار

در طراحی و اتخاذ لوگو، به چه مواردی توجه می شود؟

 • جذابیت بصری و مشخصه های دیداری
 • تفکر و ایده ی نهفته در لوگو
 • حرفه ای و اختصاصی بودن لوگو
 • تاثیر و نتایج مطلوب و نامطلوب
 • هزینه ها و دستاورد ها

طراحی خود را به چه کسی بسپاریم؟

برای داشتن یک انتخاب مناسب و مطمئن، باید معیار تجربه و سوابق را در نظر گرفت. معیاری که تمام مشخصه های مطلوب را شفاف می کند و یک تصمیم مطمئن و آسوده را برای شما به ارمغان می آورد. کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ با بیش از 9 سال تجربه ی اختصاصی در زمینه طراحی، و با به کارگیری طراحان و ایده پردازان برجسته، افتخار ارائه خدمات به بیش از 100 شرکت مختلف را داشته است.

0 +
پروژه انجام شده
0 +
پروژه فعال
0 +
ساعت مشاوره

سوالات متداول

از آنجایی‌که خدمات طراحی لوگو و آرم تجاری دارای شرایط متفاوتی می‌باشد؛ برای سفارش محصولات و اخذ خدمات مورد نیاز و مناسب با کسب‌وکار خود با کارشناسان نقش آبرنگ تماس بگیرید.

بستگی به نوع کسب و کار معمولا بین 4 الی 6 اتود اولیه که هرکدام از یک نوع سبک طراحی پیروی می کنند جهت انتخاب مشتری ارائه می گردد.

در این مرحله نظرات مشتری راجع به اتودهای قبل پرسیده شده و با بررسی نقاط ضعف و یا قوت طرح های اجرا شده به جمع بندی جهت همسو سازی سلیقه مشتری و گروه طراحی رسیده و با اجرای اتودهای جدید ، طرح های مدنظر اجرا می شود .

با توجه به اینکه لوگو از مهمترین ابزارهای شروع یک کسب و کار می باشد مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند که هرچه طراحی لوگو با دقت و حوصله بیشتری انجام بپذیرد خروجی بهتری نیز میسر خواهد شد.

در نتیجه بستگی به نوع درخواست مشتری برای ایده پردازی اولیه و اجرای اتود ها مورد نظر حداقل بین 7 الی 14 روز کاری زمان نیاز می باشد .

از انجای که لوگو مهمترین و قوی ترین ایزار برای شروع هر کسب وکار است حساسیت در اجرای طرح بسیار مهم می باشد. درکنار ان استانداردهای برای طراحی لوگو باید رعایت شود که این امر مستلزم دانش کافی در زمینه های مختلف چاپی و اجرای لوگو می باشد.

متاسفانه برخی از همکاران بدلیل اینکه احاطه کافی بر روی چاپ های مختلف نداشته در طراحی لوگو استانداردهای لازم را رعایت نکرده و بارها دیده شده لوگوهایی که جهت امور چاپی به این مجموعه واگذار می شود مجبور به حذف ان و یا تغییرات زیاد در لوگو می باشد.

داشتن یک لوگوی حرفه ای مستلزم پرداخت هزینه حرفه ای نیز می باشد. بهعبارتی مصداق ضرب المثل هرچقدر پول بدی اش میخوری است در نتیجه اگر برای کسب وکار خود ارزش قائل هستید و به دنبال موفقیت و پیشرفت در ان می باشید ، از ابتدای امر باید برای ان کسب وکار هزینه کنید .

طراحی لوگو تبلیغاتی

طراحی لوگو تبلیغاتی یا آرم که یک نشانه‌ی گرافیکی قابل فهم می باشد و می توانیم آن را یک زبان بصری و تصویری کامل بدانیم که به صورت یک تصویر ، یک نوشته و یا ترکیبی از آن به راحتی قابل اجرا می شود. لوگو یک هویت تصویری برای رساندن مفهوم کامل خدمات، نشان دادن هویت یک سازمان بزرگ و یا کوچک، به مفهوم رسانی یک وضعیت کلی، نشانه گذاری محصولات به وسیله شرکت‌های تجاری، تولیدی و صنعتی و هم‌چنین کسب وکارهای کوچک استفاده می‌ گردد تا از این طریق نوع خدمات، اهداف مورد نظر و محصولات را با بکارگیری از خلاقیت به مخاطب کاملا معرفی نماید.

 لوگو یا آرم مهمترین دلیل بروز هویت تجاری یک برند یک کمپانی می باشد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، تیم گرافیکی در اکثر شرکت های تبلیغاتی مشغول کار می باشند طراحی لوگو را بر عهده می گیرند یا با طراحی دستی شروع به پیش طرح زدن می کنند یا با طراحی در سیستم کامپیوتری کار را پیش می برند. شناخت هویت برند تجاری محصولات مهمترین عامل تاثیر گزار در گردش مالی پولی از فروش محصولات می باشد، طراحی لوگو تبلیغاتی نیز از این اهمیت برخوردار می باشد.

انتخاب شرکت طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

بهترین راه برای تشخیص حرفه ‌ای بودن یک شرکت طراحی لوگو در اصفهان، مشاهده سوابق کاری و نمونه کارهای اجرایی آنهاست. با اینکه اعتبار وو معروف بودن طراحان و شرکت های طراحی لوگو از معیارهای تاثیرگذار در انتخاب است، اما مشاهده نمونه کار ها و بررسی حرفه ای بودن آنها را از قلم نیاندازید. علاوه بر این به راحتی می ‌توانید در فضای اینترنت با جستجوی بهترین شرکت طراحی لوگو اصفهان، طراحان لوگوهای برتر در کسب‌وکار خود را شناسایی کرده و با استفاده از امکان مشاوره از روند کاری و کیفیت خدمات آنها مطلع شوید. فراموش نکنید که تخصص و مهارت طراح بسیار اهمیت دارد. بنابراین شما باید پیش از هر چیز از میزان موفقیت کارهای قبلی او اطمینان حاصل کنید.

برای کسب مشاوره رایگان در زمنیه تبلیغات و طراحی لوگو حرفه ای، می توانید با کارشناسان ما در زمان مناسب خود تماس بگیرید. با سفارش طراحی لوگو خود به کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ، می توانید از منحصر به فرد بودن لوگوی خود مطمئن باشید.

 

لوگو و آرم تجاری چیست ؟

به ساده ترین بیان، لوگو  نشان و نمادی متشکل از متن و تصاویر می باشد که به معرفی و شناخته شدن محصولات و یا خدمات یک کسب و کار در میان محصولات مشابه کمک می کنند. بنابر اهمیت و تاثیر لوگو، به راحتی می توان گفت که یک لوگو خوب، سنگ بنای نام تجاری شما خواهد بود. درواقع، این نماد تجاری معرف و بیان کننده هویت، فعالیت، تخصص و در نهایت محصولات و خدمات شما خواهد بود.

علامت تجاری چیست؟

علامت تجاری، درواقع همان نشانی است که کمک میکند تا خدمات و یا محصولات یک کسب و کار از سایر کالاها و یا خدمات کسب و کارهای مشابه متمایز شود. درواقع، مشخصه هایی همچون علامت تجاری، نام محصول و نحوه بسته بندی محصولات است که آنها را در بین انبوهی از محصولات مشابه برجسته کرده و برای مشتریان قابل شناسایی می کند. بنابر کاربرد و کارایی علامت تجاری، طراحی تخصصی لوگو و آرم تجاری به عنوان یکی از اساسی ترین و تاثیرگذار ترین عوامل در استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی کسب و کارهاست که در معرفی و شناخته شدن خدمات و کالاهای بیزینس ها نقش قابل توجهی را ایفا کرده و موجب شهرت آنها در دید مشتریان و مصرف کنندگان می شود.

لوگو و علامت تجاری باهم چه فرقی دارند؟

لوگو و علامت تجاری درواقع هیچ تفاوتی نداشته و به یک معنا هستند. بطورکلی لوگو با اصطلاحات مختلفی مانند آرم، علامت تجاری، نشان تجاری، نماد کسب و کار، نماد تجاری و.. نیز شناخته می شود.

بنابر این تفاسیر، لوگو، علامت تجاری و سایز اصطلاحات مربوطه، یکی از حقوق مالکیت معنوی کسب و کارهاست که منظور از آن عبارت، طرح، علامت و نشانی است که امکان شناسایی و تشخیص محصولات را از یکدیگر فراهم می کند

چرا طراحی لوگو تخصصی لازم است؟

به جرئت می توان گفت که طراحی لوگو تخصصی از اصلی‌ترین و اساسی ترین مراحل برندسازی است. طراحی لوگو تخصصی می تواند به بهبود بازاریابی کسب‌و‌کار و چگونگی درک مشتری از خدمات و محصولات شما کمک کند؛ چراکه یکی از مهم‌ترین پیش‌نیازهای هر کسب‌و‌کاری شناخت مشتریان و مخاطبین هدف و جذب آن‌ها به سوی خود می‌باشد. برای درک اهمیت لوگو تخصصی به این نکته توجه کنید که اگر به تمام برندهای مطرح دنیا نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که همه آن ها دارای یک لوگو حرفه ای و تخصصی هستند.

ضرورت طراحی لوگو اختصاصی

شرکت‌های بزرگ همگی می دانند ساخت لوگو حرفه ای برای کسب و کارها، حائز اهمیت ویژه ای می باشد. یک لوگوی مناسب سبب این می شود تا در ذهن مخاطب خود نقش ببندد و مخاطب برای مدت زمان بیشتری برند شما را به یاد داشته باشد. با طراحی لوگو، برای سازمان و کسب و کار خود، یک هویت جدید بوجود آورید. هویتی که موجب درخشش بیشتر کسب و کار شما خواهد بود. در ادامه برخی از مزیت های داشتن یک لوگوی حرفه ای اختصاصی را برای شما بیان کردیم:

 • داشتن هویت سازمانی
 • ارزشمند کردن برند تجاری
 • قابلیت ثبت لوگو
 • رقابت در بازار جهانی
 • تاثیر مثبت بر روی برندینگ
 • متمایز شدن از رقبا
 • حس اعتماد سازی بیشتر برای مخاطب
 • استفاده در تبلیغات

تاثیر طراحی لوگو اختصاصی برای کسب و کارها

طراحی لوگو اختصاصی کلید تمایز ، خلاقیت  و قوی بودن برند می باشد . کانون تبلیغات نقش آبرنگ با داشتن قوی ترین طراحان به همراهان خود نوید طراحی لوگوی ایده آل را میدهد . ویژگی های منحصر بفرد لوگوهای طراحی شده توسط کانون تبلیغات نقش آبرنگ شامل جذابیت بصری، ساده، دارای شخصیت ، ماندگار و بی زمان  می باشد همچنین سعی بر طراحی لوگوی  تطبیق پذیر و قابل ثبت و بیادماندمی داریم  . لوگو اختصاصی علاوه بر آنکه برند شما را در بین سایر برند‌ها متمایز می کند، از طرفی نیز موجب جلب اعتماد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش شما خواهد شد. لوگو، هرچه خاص‌تر، برند شما با هویت و منسجم تر می شود.

پیشتازی و سبقت از برندهای رقیب بخصوص در مرحله برندینگ از شاخصه های مهم لوگوی اختصاصی می باشد. لوگوهای اختصاصی کانون تبلیغات نقش آبرنگ همگی قابل ثبت بوده و می توانید به راحتی، ثبت لوگو خود را انجام دهید.

چرا کسب و کارهای مختلف نیاز به طراحی لوگو حرفه ای دارند؟

 1- لوگوبا نشان دادن خلاقانه ‌ی مفهوم کسب و کار شما، رابطه ی دو طرفه ی شما و مشتریانتان را ضمانت می‌کند.

 طراحی لوگو حرفه ای شما به شیوه‌ی خلاقانه باعث می‌شود تا کسب و کار شما بدون زحمت زیاد و فقط با اجرا شدن مفهموم کسب و کارتان در لوگویتان ، گوی پیشرفت را از رقبایتان برباید و با حک شدن در ناخودآگاه مشتری ، بالا رفتن درآمد را برای شما تضمین می کند.

 2- لوگو حرفه ای در یک نگاه همه ی اطلاعات لازم را به مشتری می‌دهد

 همه ی کسب و کار های معروف را در ذهن خود مجسم کنید. طراحی لوگوی حرفه ای، توسط این کسب و کارها  یکی از مبتکرانه ‌ترین کار ها بوده است زیرا از آن به عنوان یک وسیله برای معرفی محصولات و خدماتشان به خوبی استفاده کرده اند. درواقع طراحی یک لوگو کاربردی به شما کمک مي‌ کند تا از لوگو خود به عنوان وسیله ای برای درگیر کردن ذهن مخاطب درهمان نگاه اول استفاده کنید و به این طریق به خوبی ارزش کاریتان را به آن‌ها نشان دهید.

 3- به آسانی در یاد مخاطب هدفتان ثبت شوید

 وقتی پای لوگو در میان باشد کل ارزش کسب و کار شما در قالب یک تصویر در ذهن مشتری نقش می‌بندد و این نقش بستن به سختی قابل فراموشی است. پس اگر تمایل دارید به یاد ماندنی باشید باید طراحی لوگو حرفه ای خود را به افراد متخخصص در این زمینه بسپارید.  

 4- لوگو اختصاصی کسب و کارتان را از همکارانتان متمایز ‌کنید

یک لوگوی خوب تشخیص بر تر بودن کالا و خدمات شما را از دیگر همکارانتان آسان می کنند وعلاوه بر آن باعث می‌شود مخاطب هدفتان انتخاب آسان تری برای خرید داشته باشد.

5- طراحی لوگو حرفه ای، اعتماد مخاطبین هدف شما را به خوبی جلب می‌کند

 آیا شما حاضرید محصولی که هیچ نام و نشانی ندارد و را انتخاب کنید ؟ طراحی لوگو حرفه ای نه تنها باعث جلب نظر مخاطب هدفتان می شود. بلکه به علت نمایش ارزش کسب و کار شما ، بر واقعی و قابل اعتماد بودن کسب و کار شما پا فشاری نیز می کند. و به این شکل مخاطبین به حقیقی بودن کسب و کار شمااعتماد می کنند.

6- طراحی لوگو حرفه ای مشتریان خاصی را هدف قرار می‌دهد

 در حال حاضر اکثر کسب و کارها از تاثیر طراحی لوگو حرفه ای بر جذب مشتریان خاص غافل هستند و نمی‌دانند که لوگوها می توانند مشتریان هدف را همچون آهن ربا به سمت کسب و کارشان جذب کنند. برای مثال طراحی لوگوی حرفه ای یک رستوران باید به صورتی باشد که حس گرسنگی و میل به خوردن غذا را در مشتری تحریک کند و به این شکل مشتریان ویژه را به سمت رستوران می توان جذب کرد.

با توجه به توضیحات بالا می توان به این نتیجه رسید که طراحی خلاقانه و کاربردی لوگو به آسانی می تواند سود خیلی زیادی را به سمت کسب و کار شما روانه کند. برای داشتن یک لوگوی هوشمندانه باید انجام این کار را به افراد متخصص بسپارید.

نحوه سفارش طراحی لوگو در اصفهان

برای سفارش طراحی لوگو در اصفهان نیاز به انجام کار خاصی نیست و مشتری قرار نیست وجهی را به صورت اینترنتی پرداخت کند. پنل های قیمت طراحی لوگو در اصفهان که ما در بخش قبلی درج کردیم، به منظور مطلع کردن مشتری از قیمت سفارش طراحی لوگو در ابعاد و سطوح مختلف است که بسته به میزان حرفه ای بودن و کیفیت کار تحویلی، متغیر است. خب از خودتان می پرسید که برای ثبت سفارش طراحی لوگو در اصفهان چگونه باید با شرکت شما تماس بگیرم؟

ما برای شما شماره تلفن های زیر را قرار داده ایم که همه روزه از ساعت 8:30  تا 17 پاسخگوی شما عزیزان هستند و راهنمای کاملی در جهت برطرف کردن سوالات و ابهامات ذهن شما در اختیارتان قرار می دهند.

شماره های تماس: 

31323008/9 – 031
09132127209 ، 09132664095

اگر مایل به دیدار حضوری باشید، ما نیز استقبال می کنیم و طی یک جلسه یک و نیم ساعته که به صورت رایگان هم می باشد، ایده های شما را می شنویم و آنالیز کاملی از آنچه می خواهید و حوزه فعالیت تان، تهیه می شود. مطالب گفته شده در جلسه اول، چراغ مسیر همکاری ما در آینده خواهد بود. چون ما اعتقاد داریم که مشتری خواسته اصلی و نتیجه دلخواهش را در خلال همان چند جمله اول صحبت بیان می کند. این هنر یک طراح لوگوی حرفه ای و کاربلد است که سلیقه مشتری اش را درک کند و اتودی بزند که نزدیک ترین شکل را به تصور ذهنی مشتری دارد.

پیش از سفارش طراحی لوگو در اصفهان چه کاری باید بکنم؟

اگر هنوز تعرفه قیمت طراحی آرم و لوگو در اصفهان را نخوانده اید، به بخش پیشین مراجعه کنید تا راحت تر بتوانید سفارش طراحی لوگو آنلاین خود را انجام دهید. برای سفارش آنلاین طراحی لوگو می تواند فرم مربوطه را پر کنید و با درج اطلاعات خواسته شده در فرم، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. در روزها و ساعات کاری (از شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17) بین 1 الی 2 ساعت پس از پر کردن فرم با شما تماس گرفته می شود.
در روزهای تعطیل (مانند جمعه و روزهای تعطیل رسمی)، صبح روز کاری فردا با شما تماس گرفته می شود و یک ساعت مشخص برای جلسه حضوری تعیین می گردد. در این مورد حتما به محدودیت زمانی شما توجه می شود و سعی بر این است که جلسه مشاوره در ساعتی گذاشته شود که تداخلی با دیگر کارها و برنامه هایتان ایجاد نکند.

مراحلی که طراح لوگو پس از ثبت سفارش طراحی لوگو در اصفهان انجام می دهد:

بسیاری از مشتریان دوست دارند که بدانند پس از سفارش طراحی لوگو چه اتفاقاتی می افتد و چه روندی طی می شود تا لوگوی مورد پسندشان طراحی و اجرا شود. بنابراین در این بخش از مطلب قیمت طراحی لوگو در اصفهان، توضیح مختصر و مفیدی راجع به مراحلی که برای انجام این کار طی می شود تا یک کار با کیفیت تحویل مشتری داده شود، صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

1. تحقیق در زمینه صنعت و حوزه فعالیت مشتری

هیچ گاه نمی توانید چیزی را خلق کنید، پیش از آن که اطلاع دقیقی از چگونگی و چرایی آن موضوع داشته باشید. یک طراح لوگو پیش از اینکه شروع به اتود زنی و طراحی کند، باید درک صحیح و کاملی از نحوه ساز و کار آن کسب و کار داشته باشد. برای مثال از شما خواسته می شود که برای یک آرایشگر و یک فروشنده قطعات ماشین سنگین، لوگو طراحی کنید. آیا از همان فونتی که برای طراحی لوگوی یک سالن آرایشی استفاده می شود، می توان برای طراحی لوگوی فروش قطعات ماشین سنگین هم استفاده کرد؟ آیا یک تم رنگی شاد (مثل رنگ های صورتی و بنفش) برای این نوع از کسب و کار مفید است؟ مسلما نه.

البته مواردی که ما در بالا ذکر کردیم، بسیار بدیهی است و طبیعتا پیچیدگی های خاصی در زمینه طراحی لوگو اختصاصی برای هر برند وجود دارد. می توان گفت طراحان ما سابقه و تجربه طراحی لوگو در صنایع و بیزنس های مختلف را داشته و درک درستی از روحیات و سلایق اشخاص مختلف با زمینه های کاری متنوع دارند. پس برای طراحی لوگوی برند شما مشکلی نخواهند داشت و این مرحله به خوبی پشت سر گذاشته می شود.

2. شناخت صحیح مشتری

پس از اینکه راجع به بیزنس مورد نظر اطلاعات کافی به دست آوردیم، نوبت به شناخت خود صاحب بیزنس می رسد. شناخت مشتری از روی صحبت ها و خواسته هایش میسر می شود. نمونه کارهای طراحی لوگو که برای صنعت مشابه آن ها طراحی شده است را به او نشان دهید و با دقت واکنشش را نسبت به مشاهده هر یک از کارها در نظر بگیرید.

در مرحله دوم شما از او بخواهید که نمونه کارهای مورد علاقه اش را به شما نشان بدهد. اگر نمونه کارهای مورد پسندشان با استانداردهای طراحی لوگو فاصله زیادی داشت، سعی کنید با دلیل و منطق آن ها را قانع کنید تا کار درست را انجام بدهند. البته به هیچ وجه مشتری را مجبور به انجام کاری نکنید که دوست ندارد. در این جلسه ای که برای هماهنگی بیشتر می گذارید، راجع به قیمت طراحی لوگو در اصفهان نیز صحبت کنید.

3. ارائه چند اتود مختلف

شاید نتوانسته اید به درستی سلیقه مشتری خود را بشناسید و نگرانید از این بابت که طرح ارسالی شما را نپسندد و با هیچ کدام از معیارهای ذهنی او در مورد طراحی لوگو سازگار نباشد. بهترین راهکار در چنین مواقعی چیست؟ راهکاری که ما در چنین مواقعی ارائه می دهیم این است که چند اتود مختلف بزنید و همگی آن ها را برای مشتری بفرستید تا یکی را انتخاب کند و یا حداقل اطلاعاتی در مورد سلیقه و خواسته هایش دستگیرتان شود و بفهمید کدام طرح به تصویر ذهنی اش نزدیک تر است.

شاید بگویید اتود زدن چند طرح مختلف زمان زیادی از من می گیرد. اما، ما به شما می گوییم که ارزشش را دارد. برای جلب اعتماد و ایجاد حس وفاداری در مشتری، از هیچ کوششی دریغ نکنید. با پیاده سازی این متد کاری، تا سال های طولانی به عنوان یک فرد متعهد از شما یاد خواهند کرد.

4. مرور و تجدید نظر

پس از اینکه اتود اولیه مورد قبول و پسند مشتری قرار گرفت، شما به سراغ طراحی لوگو می روید. وقتی طراحی آن به مرحله ای رسید که قابل انتشار و مشاهده برای عموم است، طی یک دعوت رسمی از مشتری می خواهید که نزد شما بیاید تا در مورد کم و کیف کار با هم صحبت کنید. در اغلب موارد ایرادات بیان شده از سمت مشتری با چند اصلاح کوچک قابل برطرف کردن است. اما در مواردی هم ممکن است از شما بخواهند تا این لوگو را کنار بگذارید و از اول یک لوگوی جدید برایشان طراحی کنید.

بهتر است برای پیشگیری از وقوع چنین اتفاقاتی، راجع به این مسائل در هنگام عقد قرارداد تصمیم گرفته باشید تا بعدا مجبور نباشید هر راه حلی را برای رفع مشکل تان امتحان کنید.

5. ارسال طرح نهایی برای مشتری

پس از اینکه شما و مشتری به توافق کامل در مورد لوگوی طراحی شده رسیدید و ایرادات احتمالی را برطرف کردید، نوبت به ارسال طرح نهایی برای مشتری می رسد. پس از تسویه حساب بر طبق تعرفه قیمت طراحی لوگو در اصفهان ، طرح نهایی لوگو را در سایزهای مختلف برای مشتری ارسال کنید. چرا سایزهای مختلف؟ چون این لوگو باید در جاهای مختلف استفاده شود. طبیعتا اندازه ای که لوگو در هدر سایت دارد، بسیار متفاوت است از اندازه لوگویی که قرار است بر روی یک بنر چاپ شود.

لوگوی طراحی شده در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ قابل استفاده در اندازه های مختلف است و شما می توانید از آن در سربرگ های اداری، بنرهای ایستاده و معمولی، هدر سایت، تابلوی نصب شده بر سردر شرکت و … استفاده کنید.

آیا ارسال سایزهای مختلف بر روی قیمت طراحی لوگو در اصفهان تاثیرگذار است؟

خیر. بابت ارسال سایزهای مختلف هزینه اضافی از مشتری گرفته نمی شود و قیمت طراحی لوگو در اصفهان همانی است که در قرارداد ذکر می شود.

هزینه و قیمت طراحی لوگو تخصصی چقدر است؟

عموما قیمت طراحی لوگو تخصصی یکی از اولین دغدغه ها و معیارهایی است که کارفرمایان با آن مواجه شده و به عنوان یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب شرکت طراحی لوگو آن را در نظر می گیرند. قیمت طراحی لوگو در داخل کشور می تواند از ۵ هزار تومان تا ۳۰ میلیون تومان متغیر باشد و تعیین این هزینه بستگی به عوامل و شرایط مختلف دارد و نمی توان هیچ قیمت ثابتی برای آن مشخصی کرد. به عنوان برخی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت طراحی لوگو تخصصی می توان به طراح، میزان پیچیدگی و نوع لوگو اشاره کرد. البته طبق تجربه ی ما هزینه طراحی لوگو بیشتر به خود طراح و میزان هزینه که شرکت می خواهد انجام دهد بستگی دارد.

بنابراین نمی‌توان یک قیمت خاص را برای طراحی لوگو تعیین کرد. علاوه بر این، همه طراحان گرافیک از روش‌های مختلفی برای تعیین هزینه‌ی طراحی لوگو استفاده می‌کنند. شما می توان برای آگاهی از تعرفه طراحی لوگو در در مجموعه لوگو ایران هزینه هارو بررسی فرمایید.

ویژگی های یک لوگو تخصصی

 • منحصر به فرد بودن لوگو
 • به یاد ماندنی بودن لوگو
 • انعطاف پذیر بودن طرح
 • گویا بودن نشان
 • ساده بودن لوگو و آرم
 • آموزنده بودن طرح
 • ماندگاربودن آرم

انواع طراحی لوگو اصفهان

ما در طراحی لوگو اصفهان انواع و اقسام نمونه کارها را داریم و برای روشن شدن ذهن شما که منجر به انتخابی بهتر و دقیق تر می شود، توضیحات کاملی راجع به نوع طراحی و موارد استفاده هر کدام ارائه می دهیم. البته که در طراحی لوگو اصفهان معیار اصلی و الویت اول ما، گفتار و سلیقه مشتری است. اما در پروسه انتخاب شما را تنها نخواهیم گذاشت و نظرات خود را در قالب یک جلسه مشاوره رایگان، در اختیار شما قرار می دهیم. پس از این جلسه ممکن است نظر شما تغییر کند و دید جدیدی نسبت به طراحی لوگو و آرم برندتان پیدا کنید. در ادامه این بخش به معرفی چند حالت از انواع مختلف طراحی لوگو اصفهان می پردازیم.

1. طراحی برند بوک

یکی از انواع طراحی لوگو اصفهان طراحی برند بوک است. طراحی برند بوک بر پایه هویت بصری یک کسب و کار شکل می گیرد. برای مثال شما یک سایت املاک دارید. در 90 درصد موارد، از اشکال مختلف یک خانه برای طراحی لوگو کمک می گیرند.

2. طراحی کاراکتر

از دیگر تکنیک های طراحی لوگو اصفهان می توان به طراحی کاراکتر اشاره کرد. در این نوع از طراحی لوگو، از مفهوم شخصیت پردازی کمک گرفته می شود. شخصیتی که بنیان گذار آن کسب و کار بوده است. مانند لوگوی فست فود های زنجیره ای کی اف سی که با الهام کامل از تصویر چهره موسس آن طراحی شده است. تصویر کلنل هارلند (موسس فست فودهای زنجیره ای KFC) در کنار نام این صنعت که مخفف عبارت مرغ سوخاری کنتاکی است، قرار گرفته.

3. طراحی لوگو ترکیبی یا لوگو تلفیقی

در این نوع از طراحی لوگو اصفهان، از نگاره و تصویر به صورت همزمان استفاده می شود. این نگاره اغلب نام آن برند و بیزنس است. البته در طراحی لوگو اسم، این نگاره شامل نام آن شخص می شود. این نوع از طراحی را با نام آرم یا لوگو تایپ نیز می شناسند.

4. لوگو نوشتاری یا طراحی لوگو تایپ (تایپوگرافی)

نشانه نوشتاری با نام های لوگو تایپ، مونوگرام و لوگوی تایپوگرافی نیز شناخته می شود. در این نوع از طراحی لوگو اسم برند، از طراحی نوشتاری استفاده می شود. یعنی چیزی که در نهایت شما می بینید، یک نوشته طراحی شده است. بنابراین اگر قصد سفارش طراحی لوگو اصفهان دارید، می توانید تکنیک نشانه نوشتاری را انتخاب کنید.

5. نشانه و لوگو تصویری

در طراحی نشانه تصویری یا همان آرم، تنها از مفاهیم تصویری برای ساخت لوگو استفاده می شود. مفاهیمی که آن صنعت را ساخته اند. مثلا در طراحی لوگو یک سایت ابزاری، از آیتم های مثل پیچ، مهره یا دریل بهره می گیرند. (البته در صورتی که مشتری سفارش طراحی نشانه تصویری را داده باشد).

نحوه طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

طراحی تخصصی و حرفه ای لوگو شامل چندین عنصر کلیدی می باشد. این عناصر و ایده ها با هم تلفیق شده  تا یک لوگوی حرفه ای و متناسب با برند و موضع کاری شما را ایجاد کنند. طراحی لوگوی حرفه ای نیاز به مهارت های طراحی بالا و  یک طراح گرافیک حرفه ای دارد.

پنج اصل طراحی تخصصی لوگو عبارتند از :


 • به یادماندنی بودن لوگو

یکی از شاخصه های اصلی لوگوی حرفه ای، به یادماندنی بودن آن میباشد. اگر لوگو شما به راحتی در ذهن ها نماند یعنی طراحی آن لوگو به خوبی صورت نگرفته است. منحصر به فرد بودن لوگو یکی از معیارهای تاثیرگذار در این خصیصه آرم های تجاری است.


 • سادگی طراحی لوگو

معمولا لوگو های ساده به راحتی در ذهن ها باقی مانده و به یادآوری آنها ساده تر خواهد بود. در کنار حرفه ای بودن، سادگی لوگو نیز می تواند در به رسمیت شناخته شدن مشتری و تاثیرگذاری برند روی آن تاثیرگذار باشد.


 • تطبیق پذیری

شما در طراحی آرم خود به تطبیق نیاز دارید تا بتوانید آن را برای استفاده در سیستم عامل های مختلف تطبیق دهید. لوگویی که بتوان در هر اندازه به صورت چاپ شده یا در رسانه های مختلف استفاده کرد باعث می شود برند شما به مراتب بیشتر قابل مشاهده باشد.


 • متناسب بودن

لوگو یک دید کلی نسبت به کسب و کار شما را ارائه میدهد؛ پس در طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان، باید به متناسب بودن طراحی لوگو با موضوع برند توجه ویژه ای داشت. در واقع لوگو باید نشانگر هدف شما باشد.


 • انتخاب رنگ مناسب

انتخاب رنگ مناسب برای لوگوی شما یکی از مهم ترین مراحل در طراحی لوگو است و ممکن است تاثیر بیشتری بر روی کسب و کار شما داشته باشد که شما متوجه آن هستید.


 • ایجاد تعادل

تعادل در طراحی لوگو بسیار مهم است، زیرا ذهن ما طبیعتا یک طراحی متعادل را  لذت بخش و جذاب می بیند و لوگوهایی که این خصیصه را دارند، به یادماندنی خواهند شد.

انتخاب رنگ مناسب در طراحی لوگوی تخصصی

از آنجایی که ذهن انسان به محرک های بصری بسیار واکنش گرا بوده و موجب جلب نظر فرد می شود، انتخاب رنگ به یکی از عوامل اصلی تعیین کننده در این واکنش تبدیل خواهد شد. انتخاب یک پالت رنگ جذاب یکی از تاثیر گذارترین گزینه هایی است که می توانید برای زیباتر شدن و تاثیرگذاری بیشتر نشان تجاری خود از آن بهره ببرید. همچنین، انتخاب صحیح رنگ های لوگو، مموجب برجسته شدن نقاط قوت کسب و کار شما می شود.

توجه داشته باشید که رنگ‌ ها یکی از عناصر المان های گرافیکی بوده و  آسان‌تر از نام‌ها یا علائم در ذهن انسان ثبت شده و به راحتی می‌توانند تمایلات و احساسات هدفمندی را به ذهن منتقل کنند. تاثیرگذاری رنگ به گونه ای است که حتی کلمات توان بیان آنها را به‌طور کامل ندارند. با تمام این تفاسیر و تاکید بر اهیمت و تاثیرگذاری رنگ ها در طراحی تخصصی لوگو،. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که طراح باید قبل از انتخاب رنگ در مورد اهمیت رنگ در تبلیغات آشنایی کامل داشته باشد. اگر طراح از روانشناسی رنگ آگاه باشد بهتر می تواند رنگ را براساس جایگاه یک برند و فرهنگ جامعه ای که برند در آنجا مشغول فعالیت می باشد و قشری که هدف اصلی هر برند می باشد انتخاب کند.

انتخاب فونت مناسب لوگو

فونت مناسب، زیبا، جذاب و درخور نشان تجاری شما، می تواند پیروزی فوق العاده ای را برای شما به همراه داشته باشد. به قول طراحان لوگو، انتخاب مانند انتخاب لباس مناسب برای لوگوی شما خواهد بود و به همنی میزان تاثیر زیادی در زیبایی لوگو دارد.

در طراحی لوگو تخصصی، آرم فارسی بهتر است یا انگلیسی ؟

پاسخ قطعی به این سوال وجود ندارد، چراکه در شرایط مختلف با در نظر گرفتن معیار های خاص کسب و کار، هرکدام از لوگوهای انگلیسی و فارسی می توانند یک انتخاب عالی باشند. بطورکلی، طراحی لوگوی فارسی و انگلیسی به نوع برند، شرکت، پیچیدگی، مدرن بودن به هم چسبیده بودن یا نحوه طراحی هر حرف که لوگو مورد نظر باید برای آن طراحی شود بستگی خواهد داشت. اما به صورت کلی میتوان گفت که اگر برندتان صرفا در ایران فعالیت می کند و خواهد کرد و مخاطبین شما هم صرفا ایرانی هستند و خواهند بود، طراحی لوگو تخصصی فارسی انتخاب مناسبی خواهد بود؛ در غیر این صورت طراحی لوگوی انگلیسی را نیز به انتخاب خود اضافه کنید.

چرا از طراحی لوگو اختصاصی و حرفه ای استفاده می کنیم؟

بسیاری از شما عزیزان به ضرورت طراحی لوگو حرفه ای پی برده اید؛ اما، ما تصمیم گرفتیم تا در این بخش برخی از نکات دیگر را به شما یادآوری کنیم. با ذهنی باز پذیرای این نکات در مورد ضرورت طراحی لوگو اصفهان باشید.
7 دلیلی که صاحبان بیزنس را متقاعد می کند تا لوگوی اختصاصی داشته باشند:
هنگامی که تمام عواملی را که برای راه اندازی یک تجارت مهم است در نظر می گیرید، طراحی یک آرم (یا همان لوگو) ممکن است به عنوان یک اولویت اصلی به نظر نرسد. حتی شاید با خودتان به این نتیجه برسید که من اصلاً به طراحی لوگو احتیاج ندارم.
اما در حقیقت این یک تفکر استباه است. داشتن یک لوگوی حرفه ای و اختصاصی، بخشی جدایی ناپذیر در موفقیت برند شماست. یک لوگوی حرفه ای اعتبار برند شماست و در کنار محصولات و خدمات با کیفیت، به شما کمک می کند تا در فروش بیشتر موفق باشید. پس طراحی لوگو اصفهان یک امر ضروری در آنلاین کردن کسب و کار شماست.

بنابراین چرا طراحی لوگو مهم است؟

از آنجا که توجه را به خود جلب می کند، اولین احساس قوی را ایجاد می کند، بنیان هویت نام تجاری شما است، به یاد ماندنی است، شما را از رقیبان تان متمایز می نماید، وفاداری به نام تجاری را تقویت می کند و انتظار مخاطبان تان از شما را برآورده می سازد.

بیایید نگاهی عمیق تر به همه این دلایل داشته باشیم:

1. توجه را به خود جلب می کند؛

دامنه توجه افراد این روزها بسیار کوتاه تر از قبل شده است (خصوصاً مصرف کنندگان). با توجه به شرایط موجود، شرکت ها حدود 2 ثانیه وقت دارند تا مشتریان بالقوه را متقاعد کنند که محصولاتشان قابل تأمل است.

یک لوگوی حرفه ای می تواند به سرعت توجه بینندگان را به خود جلب کرده و ارزش های اصلی یک شرکت را به روشی جالب انتقال دهد. در واقع با توجه به این گستره کوتاه توجه، عاملی که باعث می شود مصرف کنندگان در مورد تجارت شما قضاوت کنند یک آرم محکم برای صحبت کردن در مورد کلیت بیزنس تان است. پس طراحی لوگو اصفهان در این زمینه نیز می تواند برای شما کمک کننده باشد.

2. اولین برداشت قوی را ایجاد می کند؛

لوگو اولین تلاش غیر مستقیم شما برای معرفی کسب و کارتان به مصرف کنندگان است. بنابراین اگر آرم شما به خوبی طراحی شده باشد، می تواند علاقه و توجه افراد را به خود جلب کند و آن ها را به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار شما دعوت نماید. در صورت نداشتن یک لوگوی حرفه ای، شما فقط یک مشتری بالقوه مشتری را از کسب و کار خود رانده اید و اساساً تجارت خود را خنثی کرده اید. فراموش نکنید که تنها یکبار فرصت دارید تا توجه مشتری را جلب کنید.
اگر اولین برداشت مشتری خوب از آب در بیاید، راه شما را برای برقراری ارتباط راحت تر، فروش بیشتر و تثبیت جایگاه تان باز می کند.

3. بنیان هویت برند شما است؛

یک نشانه تجاری موفق، روایت داستانی است که بر احساسات مشتریان تأثیر بگذارد. و گرچه درست است که طراحی آرم تنها بخشی از برند سازی یک تجارت است، اما به عنوان پایه و اساس کل روایتی است که برند بر اساس آن ساخته شده است.
رنگ های استفاده شده، فونت به کار رفته و همه المان هایی که در طراحی لوگو به کار می گیرید، تعیین کننده کیفیت داستانی را می سازد که می خواهید در بخش درباره ما (در وبسایت) روایت کنید.
بعداً این لوگو قرار است از هدر سایت تان به کلیه مواد تجاری شما مانند سربرگ های اداری، کارت ویزیت کسب و کارتان، پیج کاری تان در اینستاگرام، منتقل شود و یک هویت تجاری موفق را در حوزه فعالیت تان ایجاد کند.

4. به یاد ماندنی است؛

طراحی لوگو یک نقطه شناسایی است. لوگوها نمادی هستند که مشتریان برای شناسایی تجارت شما استفاده می کنند. در حالت ایده آل، شما می خواهید افراد بلافاصله شماتیک لوگوی شما را با نوع فعالیتی که شرکت شما انجام می دهد، مرتبط کنند. از آنجا که طراحی لوگوی خوب باعث ایجاد یادآوری مثبتی در مورد نام تجاری شما می شود، پس بهتر است هر چه زودتر سفارش طراحی لوگو خودتان را انجام دهید.

اگر بخواهیم صادق باشیم، برخی از مخاطبان شما احتمالاً نام کسب و کار شما را فراموش خواهند کرد (این ویزگی شخصی نیست. بلکه جزو طبیعت انسان است) اما آن ها بلافاصله پس از دیدن مجدد لوگوی شما، آن را با خاطرات خود از نام تجاری شما مرتبط می کنند.

5. شما را از رقیبان تان متمایز می نماید؛

طراحی لوگو اصفهان در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ، شما را از سایر رقیبان تان متمایز می کند. با طراحی لوگو منحصر بفرد، متفاوت باشید؛ چرا که آرم شرکت شما به مشتریان می گوید که چرا تجارت شما منحصر به فرد است. شاید 50 کافی شاپ دیگر در شهر شما وجود داشته باشد، اما تنها فروشگاه شماست که به پایداری متعهد است و لوگوی اختصاصی شما این پیام را به افراد منتقل می کند.

به عبارت دیگر، لوگوی شما سخن گویایی است برای انتقال ارزش های شما و همچنین به مصرف کنندگان نشان می دهد که چرا مانند رقبای خود نیستید؛ شما بهتر هستید.

6. باعث وفاداری به برند می شود؛

با رشد فعالیت و نام تجارت شما، لوگوی شما در گستره بادزید طیف وسیعی از مصرف کنندگان قرار می گیرد و این آشنایی این تصور را ایجاد می کند که شما قابل اعتماد و در دسترس هستید. به این فکر کنید وقتی برای خرید لباس ورزشی بیرون می‌روید و شلواری را با برند نایک می بینید، فوراً آماده خرید هستید. چرا؟ زیرا با استفاده از پوشاک نایک می دانید که کیفیت لباس و ایمنی بدن شما تامین شده است. نایک برندی است که به آن اعتماد دارید. اعتماد بر اساس یک آرم یا لوگوی کاملاً زیبا شکل گرفته و وفاداری به برند نیز به دنبال آن به وجود می آید.
هنگامی که توجه مشتریان را جلب کرده باشید، آن بارها و بارها شما را جستجو خواهند کرد و لوگوی شما اولین چیزی است که به دنبال آن می گردند.

7. مخاطبان شما انتظار دارند؛

لوگوی شما اولین چیزی است که مخاطبان شما با شنیدن نام برند شما، به دنبال آن می گردند. پس شما به طراحی لوگو اصفهان نیاز دارید تا در همه موارد تبلیغاتی شما مانند کارت ویزیت، بروشور، وبسایتف پیج اینستاگرام و غیره درج شده باشد.

اگر لوگو ندارید، فرصت مهمی را از دست داده اید تا تجارت خود را در ذهن مخاطبان تان جا بیاندازید. همانطور که می بینید، شما به یک طراحی لوگو در اصفهان نیاز دارید. سفارش طراحی لوگو یک بخش حیاتی در ایجاد یک کسب و کار و نام تجاری موفق است.

آماده سفارش طراحی لوگو آنلاین و شروع فرآیند برند سازی تجارت تان هستید؟ پس هم اکنون با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا برای دریافت اولین جلسه مشاوره رایگان خود، به کارشناس مربوطه در واحد گرافیک متصل شوید.

طراحی لوگو در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ

نقش آبرنگ بهترین شرکت طراحی لوگو و آرم در اصفهان است که سابقه ای بیش از یک دهه در زمینه طراحی لوگو حرفه ای، مشاوره تخصصی کسب و کار، طراحی سایت و سئو، صفر تا صد کارهای چاپ و تبلیغات و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین دارد. طراحی لوگو اصفهان در شرکت نقش آبرنگ، یعنی لذت همکاری با یک تیم حرفه ای.

این تیم آموزش طراحی لوگو را به طور کامل گذرانده اند و صدها نمونه کار مرتبط در این زمینه دارند. طراحی لوگو در اصفهان با یکی از روش های زیر یا ترکیب چند روش صورت می پذیرد:

 • طراحی لوگو با فتوشاپ
 • طراحی لوگو با ایلوستریتور
 • طراحی لوگو و آرم با نرم افزار Adobe XD

سه نرم افزار بالا، جزو اصلی ترین نرم افزارهای طراحی لوگو هستند. اساسا طراحی لوگو در فتوشاپ نتیجه ای قابل پسندتر نزد مشتری دارد.

مراحل ساخت لوگو و آرم در اصفهان

طراحی لوگو اصفهان قواعد و اصول خاص خودش را دارد. بسیاری از ما با جملاتی همچون طراحی لوگو آنلاین رایگان و طراحی لوگو با گوشی آشنا هستیم. اما آیا به نظر خود شما، چنین لوگویی می تواند در خور شان کسب و کار شما باشد؟ نرم افزارهایی که به صورت آنلاین طراحی لوگو انجام می دهند، در حد به وجود آوردن یک پیش زمینه نسبی در ذهن شما مناسب اند، نه بیشتر. برای مقایسه تفاوت های یک لوگو ساز آنلاین و طراحی لوگوی اختصاصی در اصفهان، دو نمونه لوگوی زیر را با هم مقایسه کنید.

لوگوی سمت چپ با استفاده از یک لوگو ساز آنلاین ساخته شده و لوگوی سمت چپ کار یک طراح لوگو حرفه ای است. تصاویر گویای همه چیز هستند.

مراحل یک طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان شامل موارد زیر است:

 1. مشاوره رایگان و تماس با کارشناسان
 2. جلسه حضوری و واریز پیش پرداخت
 3. شروع پروژه- ایده پردازی و عملیات مفهومی سازی لوگو
 4. ارائه اتودهای اولیه و پیشنهاد اصلاحات طرح انتخاب شده از سوی مشتری
 5. اعمال اصلاحات و نهایی کردن پروژه
 6. ارائه فاکتور طراحی لوگو
 7. تسویه حساب مالی و ارسال فایل نهایی

موارد لازم برای طراحی لوگو اصفهان که در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ به آن ها توجه ویژه می شود:

ما در نقش آبرنگ برای انجام هر کار اصولی داریم. پیش از اینکه شروع به طراحی لوگو کنیم، ابتدا ایده های مختلف را در تیم واحد گرافیک بررسی می کنیم. سلایق مشتری را سرلوحه کار خود قرار می دهیم و به این فکر می کنیم که چه نوع ساختاری را برای طراحی لوگوی برند ایشان پیاده سازی کنیم. سپس چند اصل زیر را برای طراحی لوگو اصفهان همیشه و همیشه در نظر داریم:

 1. رعایت اصل سادگی
 2. رعایت اصل یادآوری
 3. رعایت اصل ماندگاری
 4. رعایت اصل چند منظوره بودن
 5. رعایت اصل تناسب
 6. رعایت اصل تعادل
 7. رعایت اصل تقارن
 8. انتخاب تم رنگی متناسب با رنگ سازمانی کسب و کار
 9. تطبیق پذیری

قرار است لوگو تبلیغاتی، کسب و کار شما را چه طور معرفی کند؟

لوگوها، آرم ها تماما نماد می باشند و بدین ترتیب، باید منظور خود را از طراحی لوگو مشخص نمایید. لوگو باید برای مخاطبین و مصرف کنندگان الهام‌بخش باشد. درک معنا و ارزش برندتان از نظر مشتریان به تعیین دیدگاه یا هدف شما کمک می‌کند. اگر مطمئن نیستید، از خودتان سؤال کنید چرا شرکت شما از رقباء بهتر است و یا از مشتریان در این باره نظرخواهی کنید.

براساس محصول و خدماتتان، مزیت رقابتی شما ممکن است سرعت، مهارت، اصالت و توجه به جزئیات، تنوع، کیفیت، خلاقیت، ظرافت، راندمان یا هزاران ویژگی دیگر نیز بوده باشد. انتخاب شما باید برای مشتریان بسیار مهم است و نه انحصاراً‌ برای خود شما. برای مثال شاید سابقه طولانی برای شما یک افتخار بسیار مهم باشد، اما برای ایجاد راه‌حل کارایی نداشته باشد. پس باید چه کاری انجام دهید؟! طراحی لوگو تبلیغاتی کاملا متناسب با محصولات و خدمات شما. به عنوان مثال: لوگوی اپل باید طرز تفکر شرکت و عملکرد محصولات را نشان دهد: ساده، هنری و کاربرپسند بودن.

۶ اصل مهم برای طراحی لوگو تبلیغاتی چیست؟

بعد از مشخص شدن پیامی که لوگو باید به مخاطب متقل کند، می‌توانید از تیم طراحی گرافیک بخواهید که کار طراحی لوگو تبلیغاتی را شروع کنند. پس از آن طراحی‌های ارائه‌شده را بررسی کنید و آن‌ها را با ۶ اصل زیر مورد ارزیابی قرار دهید.

 1. لوگو باید بسیار ساده و در عین حال گیرا باشد.
 2. لوگو باید در یاد مخاطبین بماند.
 3. لوگو باید تازه و بروز باشد.
 4. لوگو باید کاملا مدرن باشد و محدود به زمان قرار نگیرد.
 5. لوگو باید تناسب هندسی و شکلی داشته باشد.
 6. لوگو باید چندمنظوره ای نیز قرار بگیرد.

توضیح مفصل: لوگو باید مدرن باشد و محدود به زمان نباشد

برخی لوگوها همین الان مطابق مد هستند ولی دقیقا تا پنج سال دیگر بسیار احمقانه به نظر می‌رسند. مدرن بودن با مطابق مد بودن بسیار فرق دارد. هر روندی بعد از مدتی از مد می‌افتد چه بخواهیم، چهه نخواهیم!

 یک طراحی مدرن ویژگی‌های زمان را بدون از دست دادن جزئیات در خود به خوبی نشان می‌دهد. یک لوگوی تبلیغاتی مدرن یعنی به روز باشد. در همین حین نباید بخش‌هایی داشته باشد که وقتی از مد افتاد، لوگو منسوخ و به درد نخور شود. چون در این صورت، شرکت شما برای مخاطبین و طرفدارانتان منسوخ شده است. رویکرد کلی شما باید مدرن باشد و عناصر، رنگ‌ها و نوشته‌ها باید خاص باشند. برخی لوگوها‌ به مروز مان تغییر کرده‌اند تا ظاهر مدرن شود، اما عناصر اصلی دست‌ نخورده باقی مانده‌اند مثل UPS، استارباکس و برگر کینگ…به این قضیه دقت داشته باشی

چرا لوگو تبلیغاتی باید چندمنظوره طراحی گردد؟

لوگو تبلیغاتی باید به طرق و راه های زیاد و مختلف و در محیط‌ های کاملا مجزا از هم و متفاوت استفاده شود. به مثال‌های زیر توجه کنید:

 • روی تیشرت و روی کیف‌های کمری و کیف پول
 • روی خودکار، جاکلیدی و حتی بطری‌های آب و نوشیدنی
 • روی بنرهای افقی و عمودی در سایز های مختلف
 • روی پس‌زمینه‌های سیاه و سفید
 • در سایز بسیار بزرگ و حتی بسیار کوچک و پیکسلی

شاید بعد ها برای گسترش روابط کاری خود شرایطی فراهم آمد تا با دیگر کمپانی ها با محصولات مختلفی کاری تجاری را شروع کنید لوگویی که خاصیت چند منظوره داشته باشد بسیار در این شرایط کارایی خواهد داشت.

اهمیت لوگو در صنعت تبلیغات

اهمیت لوگو در تبلیغات: هنگامی که برای یک کسب و کار تبلیغ می کنید، برای اطمینان از اینکه یک برند در بالاترین سطح پتانسیل خود به نمایش گذاشته شده است انواع مختلفی از روش هایی در این حوزه وجود دارند. لوگوها یکی از روش های تبلیغاتی بسیار موثر و کاربردی می باشند که توسط بسیاری از شرکت ها و کمپانی های تازه وارد و ناسی، نادیده گرفته می شوند، اما می توان آنها را برای به دست آوردن نتایج عالی در هر زمانی مورد استفاده قرار داد.

سازمان ها و کمپانی های تجاری از طراحی لوگو استفاده ی فراوانی می کنند، مانند موسسات تجاری و نهاد های تشخیص عمومی.در طول سالها، لوگو ها بخش مهمی از بازاریابی حوزه ی برندینگ و هویت نام تجاری بوده است. لوگو های تبلیغاتی از طریق نمایش بصری یک برند می توانند اصول و ارزش های اصلی برند را به خوبی تقویت کنند و ارتباط دهند که مزایای نمادین کسب و کار را می دانند. به همین دلیل، لوگو ها نقش بسیار مهمی را در خدمت نقطه اتصال بین شرکت و مشتریانش بازی می کنند.

چرا لوگو برای تبلیغات تجاری اهمیت فراوانی دارد؟

هویت سازمانی و اعتماد را ایجاد می کند: از جمله لوگو برند کسب و کارتان و دیگر لوگو های اعتماد، می توانند به کمپین های تبلیغاتی شما برای ایجاد هویت سازمانی برند خود در چشم مشتریان بالقوه شما و عموم مردم کمک کند. بسیاری از علامت های تجاری مانند مک دونالد، تشکیلات و هویت سازمانی خود را در لوگو خود از طریق تمام روش های تبلیغاتی خود نشان داده اند.

لوگوهای کوچک مانند “لوگو های اعتماد” که در وب سایت ها قرار می گیرند نیز بسیار مهم هستند زیرا آنها به مشتریان شما نشان می دهند که شما یک سایت معتبر و ایمن برای استفاده هستید. بدون استفاده از این نوع لوگو ها، ممکن است عموم مردم کمی از خرید از شما مراقبت کنند و این می تواند حاشیه سود شما را به شدت تحت تأثیر قرار دهد. تبلیغات با لوگو برای افزایش قرار گرفتن برند شما در سطح ملی و بین المللی بسیار ضروری می باشد. قرار دادن لوگو خود در تمامی رسانه های تبلیغاتی، کسب و کار شما را قادر می سازد تا مخاطبان برند خود را بسیار گسترده تر کنید.

استفاده از طراحی لوگو  تبلیغاتی در استراتژی صنعت تبلیغاتی کسب و کار شما یک راه بسیار عالی برای ایجاد شهرت کلی و اعتماد به مشتریان و مخاطبان بالقوه است، با استفاده از لوگوی خود در تبلیغات، شما توانایی رشد هرچه بیشتر کسب و کار خود را در هر سال و در هر کشور با هر قومیت و ملیتی را دارید. به یاد داشته باشید نقش آبرنگ آماده ی پذیرش تمامی سفارشات شما است، با افتخار از طراحی لوگو تبلیغاتی برای افزایش، درآمد و حاشیه سود خود استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید