031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

قیمت طراحی لوگو در اصفهان

5/5
طراحی لوگو در اصفهان

قیمت طراحی لوگو در اصفهان می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. از سوی دیگر کیفیت سفارش طراحی لوگو بسته به محدودیت های احتمالی اعمال شده از سمت مشتری (مانند محدودیت های مالی) می تواند نتیجه را بسیار متفاوت کند. بنابراین قیمت طراحی لوگو در اصفهان یک عدد مشخص نیست و رنج های متفاوتی از قیمت را شامل می شود.

برای مثال یک مشتری قصد دارد برای طراحی لوگوی برند خود 100 هزار تومان هزینه کند و صاحب کسب و کار دیگری درخواست طراحی لوگوی حرفه ای دارد و میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته، 2 میلیون تومان است. قطعا لوگوی مشتری دوم بسیار حرفه ای تر می باشد و جزئیات کاملی در طراحی آن به کار رفته است.

اما همه مشتریان رقم بالایی به طراحی لوگو در اصفهان اختصاص نمی دهند و بیشتر به دنبال طراحی لوگو ارزان قیمت هستند. آیا سفارش طراحی یک لوگوی بی کیفیت صرف ارزان بودنش، کار درستی است؟ پاسخ مشخص است. خیر! پیشنهادی که ما در نقش آبرنگ برای مشتریان مان داریم، سفارش طراحی لوگو با قیمت مناسب است. البته پلن های قیمت طراحی لوگو در اصفهان طیف گسترده ای را شامل می شوند. شما می توانید هر کدام از پلن های قیمت طراحی لوگو در اصفهان که متناسب با بیزنس و منابع مالی شماست را انتخاب کنید.

پلن های تعرفه طراحی لوگو در اصفهان

انواع طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو در اصفهان شامل پکیج های زیر است:

  1. طراحی برند بوک (هویت بصری)
  2. طراحی کاراکتر (شخصیت پردازی)
  3. طراحی نشانه ترکیبی (آرم یا لوگو تایپ)
  4. نشانه نوشتاری (لوگو تایپ یا مونوگرام)
  5. نشانه تصویری (آرم)

قیمت طراحی لوگو در اصفهان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت طراحی آرم در اصفهان از موارد مختلفی تاثیر می پذیرد و در کل، هر چقدر کیفیت کار تحویل داده شده به مشتری بیشتر باشد، تعرفه قیمت طراحی لوگو در اصفهان هم بالاتر می رود.

1. میزان تجربه طراح

این یک واقعیت است که افراد حرفه ای دستمزدی چند برابر افراد تازه کار می گیرند. در مورد گرافیست ها هم همینطور است. اما آیا این تفاوت قیمت بی دلیل است؟ تا به حال نمونه کار یک فرد حرفه ای را با نمونه کار یک فرد تازه کار مقایسه کرده اید؟ پس از مقایسه کار کدام یک را دوست داشتید؟ فکر می کنید چقدر بتوانید برای طراحی لوگوی برندتان هزینه کنید؟

قیمت طراحی لوگو در اصفهان

2. نیازهای مشتری

نیاز سنجی دقیق مشتریان جزو مهم ترین مراحل پیش از انجام هر پروژه ای است. اگر نتوانید به درستی تشخیص دهید که مشتری شما چه می خواهد، هم در محاسبه قیمت و هم در فرآیند اجرای کار دچار مشکل خواهید شد. نیاز سنجی دقیق مشتریان، منجر به اعلام یک رقم درست برای قیمت طراحی لوگو در اصفهان می شود.

3. تایم تحویل پروژه

تایم تحویل پروژه یکی از عوامل تاثیر‌گذار بر روی قیمت طراحی لوگو در اصفهان است. برخی از شرکت ها وقتی می بینند شما عجله زیادی برای تحویل سفارش طراحی لوگو خود دارید، مبلغ پیشنهادی شان بیشتر می شود.

4. حرفه ای بودن کار

هر چه ظریف کاری و جزئیات به کار رفته در یک طرح بیشتر باشد، آن کار حرفه ای تر است و انجامش هزینه بیشتری را نیز می طلبد.

نحوه سفارش طراحی لوگو در اصفهان

برای سفارش طراحی لوگو در اصفهان نیاز به انجام کار خاصی نیست و مشتری قرار نیست وجهی را به صورت اینترنتی پرداخت کند. پنل های قیمت طراحی لوگو در اصفهان که ما در بخش قبلی درج کردیم، به منظور مطلع کردن مشتری از قیمت سفارش طراحی لوگو در ابعاد و سطوح مختلف است که بسته به میزان حرفه ای بودن و کیفیت کار تحویلی، متغیر است. خب از خودتان می پرسید که برای ثبت سفارش طراحی لوگو در اصفهان چگونه باید با شرکت شما تماس بگیرم؟

ما برای شما شماره تلفن های زیر را قرار داده ایم که همه روزه از ساعت 8:30  تا 17 پاسخگوی شما عزیزان هستند و راهنمای کاملی در جهت برطرف کردن سوالات و ابهامات ذهن شما در اختیارتان قرار می دهند.

شماره های تماس: 

31323008/9 – 031
09132127209 ، 09132664095

اگر مایل به دیدار حضوری باشید، ما نیز استقبال می کنیم و طی یک جلسه یک و نیم ساعته که به صورت رایگان هم می باشد، ایده های شما را می شنویم و آنالیز کاملی از آنچه می خواهید و حوزه فعالیت تان، تهیه می شود. مطالب گفته شده در جلسه اول، چراغ مسیر همکاری ما در آینده خواهد بود. چون ما اعتقاد داریم که مشتری خواسته اصلی و نتیجه دلخواهش را در خلال همان چند جمله اول صحبت بیان می کند. این هنر یک طراح لوگوی حرفه ای و کاربلد است که سلیقه مشتری اش را درک کند و اتودی بزند که نزدیک ترین شکل را به تصور ذهنی مشتری دارد.

پیش از سفارش طراحی لوگو در اصفهان چه کاری باید بکنم؟

اگر هنوز تعرفه قیمت طراحی آرم و لوگو در اصفهان را نخوانده اید، به بخش پیشین مراجعه کنید تا راحت تر بتوانید سفارش طراحی لوگو آنلاین خود را انجام دهید. برای سفارش آنلاین طراحی لوگو می تواند فرم مربوطه را پر کنید و با درج اطلاعات خواسته شده در فرم، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. در روزها و ساعات کاری (از شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17) بین 1 الی 2 ساعت پس از پر کردن فرم با شما تماس گرفته می شود.
در روزهای تعطیل (مانند جمعه و روزهای تعطیل رسمی)، صبح روز کاری فردا با شما تماس گرفته می شود و یک ساعت مشخص برای جلسه حضوری تعیین می گردد. در این مورد حتما به محدودیت زمانی شما توجه می شود و سعی بر این است که جلسه مشاوره در ساعتی گذاشته شود که تداخلی با دیگر کارها و برنامه هایتان ایجاد نکند.

مراحلی که طراح لوگو پس از ثبت سفارش طراحی لوگو در اصفهان انجام می دهد:

بسیاری از مشتریان دوست دارند که بدانند پس از سفارش طراحی لوگو چه اتفاقاتی می افتد و چه روندی طی می شود تا لوگوی مورد پسندشان طراحی و اجرا شود. بنابراین در این بخش از مطلب قیمت طراحی لوگو در اصفهان، توضیح مختصر و مفیدی راجع به مراحلی که برای انجام این کار طی می شود تا یک کار با کیفیت تحویل مشتری داده شود، صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

1. تحقیق در زمینه صنعت و حوزه فعالیت مشتری

هیچ گاه نمی توانید چیزی را خلق کنید، پیش از آن که اطلاع دقیقی از چگونگی و چرایی آن موضوع داشته باشید. یک طراح لوگو پیش از اینکه شروع به اتود زنی و طراحی کند، باید درک صحیح و کاملی از نحوه ساز و کار آن کسب و کار داشته باشد. برای مثال از شما خواسته می شود که برای یک آرایشگر و یک فروشنده قطعات ماشین سنگین، لوگو طراحی کنید. آیا از همان فونتی که برای طراحی لوگوی یک سالن آرایشی استفاده می شود، می توان برای طراحی لوگوی فروش قطعات ماشین سنگین هم استفاده کرد؟ آیا یک تم رنگی شاد (مثل رنگ های صورتی و بنفش) برای این نوع از کسب و کار مفید است؟ مسلما نه.

Understand the field of industry and customer activity for better logo design

البته مواردی که ما در بالا ذکر کردیم، بسیار بدیهی است و طبیعتا پیچیدگی های خاصی در زمینه طراحی لوگو اختصاصی برای هر برند وجود دارد. می توان گفت طراحان ما سابقه و تجربه طراحی لوگو در صنایع و بیزنس های مختلف را داشته و درک درستی از روحیات و سلایق اشخاص مختلف با زمینه های کاری متنوع دارند. پس برای طراحی لوگوی برند شما مشکلی نخواهند داشت و این مرحله به خوبی پشت سر گذاشته می شود.

2. شناخت صحیح مشتری

پس از اینکه راجع به بیزنس مورد نظر اطلاعات کافی به دست آوردیم، نوبت به شناخت خود صاحب بیزنس می رسد. شناخت مشتری از روی صحبت ها و خواسته هایش میسر می شود. نمونه کارهای طراحی لوگو که برای صنعت مشابه آن ها طراحی شده است را به او نشان دهید و با دقت واکنشش را نسبت به مشاهده هر یک از کارها در نظر بگیرید.

در مرحله دوم شما از او بخواهید که نمونه کارهای مورد علاقه اش را به شما نشان بدهد. اگر نمونه کارهای مورد پسندشان با استانداردهای طراحی لوگو فاصله زیادی داشت، سعی کنید با دلیل و منطق آن ها را قانع کنید تا کار درست را انجام بدهند. البته به هیچ وجه مشتری را مجبور به انجام کاری نکنید که دوست ندارد. در این جلسه ای که برای هماهنگی بیشتر می گذارید، راجع به قیمت طراحی لوگو در اصفهان نیز صحبت کنید.

3. ارائه چند اتود مختلف

شاید نتوانسته اید به درستی سلیقه مشتری خود را بشناسید و نگرانید از این بابت که طرح ارسالی شما را نپسندد و با هیچ کدام از معیارهای ذهنی او در مورد طراحی لوگو سازگار نباشد. بهترین راهکار در چنین مواقعی چیست؟ راهکاری که ما در چنین مواقعی ارائه می دهیم این است که چند اتود مختلف بزنید و همگی آن ها را برای مشتری بفرستید تا یکی را انتخاب کند و یا حداقل اطلاعاتی در مورد سلیقه و خواسته هایش دستگیرتان شود و بفهمید کدام طرح به تصویر ذهنی اش نزدیک تر است.

شاید بگویید اتود زدن چند طرح مختلف زمان زیادی از من می گیرد. اما، ما به شما می گوییم که ارزشش را دارد. برای جلب اعتماد و ایجاد حس وفاداری در مشتری، از هیچ کوششی دریغ نکنید. با پیاده سازی این متد کاری، تا سال های طولانی به عنوان یک فرد متعهد از شما یاد خواهند کرد.

4. مرور و تجدید نظر

پس از اینکه اتود اولیه مورد قبول و پسند مشتری قرار گرفت، شما به سراغ طراحی لوگو می روید. وقتی طراحی آن به مرحله ای رسید که قابل انتشار و مشاهده برای عموم است، طی یک دعوت رسمی از مشتری می خواهید که نزد شما بیاید تا در مورد کم و کیف کار با هم صحبت کنید. در اغلب موارد ایرادات بیان شده از سمت مشتری با چند اصلاح کوچک قابل برطرف کردن است. اما در مواردی هم ممکن است از شما بخواهند تا این لوگو را کنار بگذارید و از اول یک لوگوی جدید برایشان طراحی کنید.

بهتر است برای پیشگیری از وقوع چنین اتفاقاتی، راجع به این مسائل در هنگام عقد قرارداد تصمیم گرفته باشید تا بعدا مجبور نباشید هر راه حلی را برای رفع مشکل تان امتحان کنید.

قیمت طراحی کاتالوگ در اصفهان

5. ارسال طرح نهایی برای مشتری

پس از اینکه شما و مشتری به توافق کامل در مورد لوگوی طراحی شده رسیدید و ایرادات احتمالی را برطرف کردید، نوبت به ارسال طرح نهایی برای مشتری می رسد. پس از تسویه حساب بر طبق تعرفه قیمت طراحی لوگو در اصفهان ، طرح نهایی لوگو را در سایزهای مختلف برای مشتری ارسال کنید. چرا سایزهای مختلف؟ چون این لوگو باید در جاهای مختلف استفاده شود. طبیعتا اندازه ای که لوگو در هدر سایت دارد، بسیار متفاوت است از اندازه لوگویی که قرار است بر روی یک بنر چاپ شود.

لوگوی طراحی شده در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ قابل استفاده در اندازه های مختلف است و شما می توانید از آن در سربرگ های اداری، بنرهای ایستاده و معمولی، هدر سایت، تابلوی نصب شده بر سردر شرکت و … استفاده کنید.

آیا ارسال سایزهای مختلف بر روی قیمت طراحی لوگو در اصفهان تاثیرگذار است؟

خیر. بابت ارسال سایزهای مختلف هزینه اضافی از مشتری گرفته نمی شود و قیمت طراحی لوگو در اصفهان همانی است که در قرارداد ذکر می شود.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید