مشاوره

مشاوره

خرید سررسید 1401

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
خرید سررسید 1401 اختصاصی

خرید سررسید 1401

خرید سررسید 1401 ، مدل های جدید برای سال 1401 ، تفاوت ها و قیمت ها و… همه مواردی که برای انتخاب یک سررسید خاص و شیک نیاز دارید را به صورت کامل در این مطلب توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید.

خرید سررسید 1401 اگر در زمان مناسبی انجام شود باعث می شود شما زودتر سررسید خود را برای سال جدید تحویل بگیرید. بهتر است که خرید سررسید 1401 را به ماه های آخر سال نیندازید به دلیل اینکه خیلی از کسب و کار هایی که تیراژ سفارششان بالاست غالبا چند ماه پیش از سال نوسفارش سررسید خود را ثبت می کنند و شرکت های ارائه دهنده این محصولات بر اساس ثبت سفارش محصولات را آماده وتحویل می دهند و هرچه دیرتر خرید سررسید 1401 برای شما ثبت شود دیرتر هم سررسید ها به شما  تحویل داده می شود.

 پس اگر قصد خرید سررسید شیک 1401 را دارید تیم نقش آبرنگ به عنوان مرکز تخصصی طراحی و چاپ سررسید می تواند در مناسب ترین زمان سفارش شما را آماده و تحویل دهد.

سررسید یا سالنامه 1401 چیست؟

سررسید یا سالنامه 1401 مجموعه‌ای است که درمورد رویدادهایی که در طول یک سال اتفاق می افتند، اطلاعاتی ارائه می‌کند. به همین دلیل خرید سررسید 1401 به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است. سررسید‌ها شامل موضوعات گوناگونی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی می‌شوند. هم‌چنین سررسیدها می‌توانند شامل فهرستی از مناسبت‌هایی از تقویم باشند تا یاد و خاطره ی حوادث، اتفاقات، یا افراد مهم را زنده نگه دارند. سالنامه از ترکیب دو واژه ی «سال» و «نامه» پدید آمده و ممکن است به این معنا باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که شخص برای سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی مفهوم زمان و صاحب آن سالنامه، با همدیگر نامه نگاری می‌کنند و به همین دلیل است که برای بعضی از افراد، سالنامه یک وسیله کاملاً شخصی به شمار می‌رود. هم‌چنین سالنامه و یا سررسید می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی زیبا و کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از دلایل مهمی که سررسید را در دسته ی هدایای تبلیغاتی کاربردی قرار می‌دهد، به کارگیری آن در طول سال است. همین موضوع باعث می شود که برندها با اختصاصی کردن سررسید از این تبلیغات موثر استفاده کرده و نام خود را در فکر مشتری تثبیت کنند. با افزایش قیمت های بی سابقه ی هدایای تبلیغاتی، خرید سررسید 1401 همچنان به عنوان یکی از به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شود.

برای خرید سررسید 1401 و استعلام قیمت سررسید مدیریتی 1401 با پشتیبانی نقش آبرنگ در تماس باشید.

خرید سررسید 1401 اختصاصی یا عمومی؟

در خرید سررسید 1401، دوراهی بسیار مهم میان سررسید عمومی یا اختصاصی وجود دارد. برای یک انتخاب خوب، با تفاوت های سررسید عمومی و اختصاصی آشنا می‌شویم. سررسید های عمومی در تیراژ بالا آماده و چاپ می‌گردند و هزینه ی مقرون به صرفه تری دارند. اما امکان شخصی سازی زیادی شامل این نوع سررسید نمی‌شود. تنها خدماتی که می توان به این مدل از سررسید ها افزود، چاپ داغکوب و طلاکوب و یا لیزر پلاک چسبیده شده روی سررسید می باشد. هم‌چنین مواردی همچون حک لوگو روی جلد، چاپ لوگو در صفحات، اضافه کردن لت گلاسه، چاپ روی آستر بدرقه ، اضافه کردن اوراق اضافه و . . . را می‌توان به عنوان سفارشی سازی سررسید های عمومی 1401 در نظر گرفت.

آماده سازی و چاپ سررسید با ویژگی های کاملا اختصاصی مورد نظر شما، سررسید اختصاصی 1401 به شمار می‌رود. مواردی که شامل خرید سررسید 1401 می‌شوند:

 • ابعاد اختصاصی:

  زمانی که سررسید مورد نظر شما دارای ابعاد خاص (غیر از ابعاد رایج) و یا شامل برشی خاص از کاغذ است.

 • جلد اختصاصی:

  زمانی که برای جلد سررسید خود متریالی خاص (مانند پارچه ای خاص) در نظر دارید.

 • طراحی صفحات اختصاصی:

  برای زمانی که به دنبال طراحی جداگانه برای صفحات خود هستید. (برای مثال به کارگیری المان های خاص و یا اضافه کردن مواردی همچون احادیث، شعر و . . . به صفحات )

 • رنگ چاپ اختصاصی

  : اگر تمایل داشته باشید رنگ چاپ المان های تاریخ و نوشته های داخل سالنامه را تغییر دهید.

 • کاغذ اختصاصی:

  زمانی که قصد داشته باشید گرماژ کاغذها را تغییر داده و یا کاغذی خاص را برای آستر بدرقه سررسید خود به کار ببرید.

هزینه ی آماده سازی و چاپ سررسید اختصاصی 1401 به تغییرات و ویژگی هایی که در نظر دارید وابسته است. این نوع سررسید معمولا در تیراژ محدودتری چاپ می‌شوند.

طراحی و چاپ سررسید 1401

در پایان هر سال و با شروع سال جدید می‌توانید با هدیه  دادن یک سررسید مخاطبین هدف خود را خشنود کنید. خرید سررسید 1401 را می توان در مدل های مختلف انجام داد مثلا سررسید های روزشمار تمام روزهای هفته را به شکل جدا جدا نمایش می دهند وغالبا روزهای پنج شنبه و جمعه نیز در این مدل طراحی در یک صفحه قرار می گیرند.

شرکت نقش آبرنگ به عنوان یک مرکز تخصصی معتبر فروش سررسید 1401 برای بالا بردن رضایت مشتری و همچنین بالا بردن سود دهی شما عزیزان اقدام به  طراحی و چاپ سررسید اختصاصی و خاص در طرح‌ها و طیف رنگی گسترده برای سال آینده را کرده است شما می توانید طرح انتخابی سررسید خود را به ما سفارش دهید تا ما ، چاپ آن را با بالا ترین کیفیت انجام دهیم. شما با طراحی و چاپ یک سررسید اختصاصی ، تبلیغات کسب و کار خود را بسیاررونق میبخشید.

قابل ذکر است که طراحی و چاپ سررسید اختصاصی با جلد سخت در میان کسب و کار های مختلف طرفدار ویژه ی خود را دارد و شما می توانید در زمان خرید سررسید 1401 با طراحی اختصاصی جلد آن از این موقعیت به نفع خود  و کسب و کارتان استفاده کنید. البته در این میان نمی توان منکر زیبایی سررسید با جلد چرمی و نرم شد علاوه بر اینکه این مدل سررسید بسیار هم عامه پسند هستند.

معمولا کسب و کار های بزرگ و فعال برای خرید سررسید 1401 اقدام به  طراحی و چاپ دو مدل سررسید می کنند یکی سررسید عامه پسند که  در تیتراژ بالا  طراحی و چاپ می شود و دیگری سررسید اختصاصی است که با طراحی ویژه و متفاوت با تعداد محدود برای مخاطبین خاص سفارش داده می شود.

با انتخاب تیم نقش آبرنگ می توانید سفارش و خرید سررسید 1401 را در مدل های مختلف به صورت تکی و یا عمده انجام دهید و با صرف بودجه کمی یک سررسید اختصاصی بر اساس سلیقه و خواسته تان داشته باشد. تیم نقش آبرنگ با کیفیت ترین سررسید ها را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

خرید سررسید 1401

نکات قابل توجه قبل از خرید سررسید 1401

برای اینکه بتوانیم یک خرید خوب را تجربه کنیم، لازم است تا عوامل موثر در قیمت و کیفیت سررسید را باهم مرور کنیم. مشتریان کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ به خوبی می‌دانند که برای خرید سررسید 1401 باید از چه طریق اقدام کنند و تمام خدمات این مجموعه با بهترین کیفیت ارائه می‌شوند و با تکیه بر انتخاب و سلیقه ی مشتری، بهترین نتیجه ارائه خواهد شد.

انواع سررسید 1401

انواع صحافی سررسید

صحافی سررسید به روش‌های گوناگونی صورت می‌گیرد. انتخاب نوع صحافی سررسید به سلیقه مشتری و کاربرد آن بستگی دارد.

 • صحافی ته‌دوخت:

  در این صحافی، کاغذهای سررسید در دسته‌های ۸ یا ۱۶ برگی تا شده و سپس در کنار هم دوخته می‌شوند، و در آخر با چسب برگه ها را در کنار هم محکم می‌کنند. این روش از دوام بسیار بالایی برخوردار است و باعث حفظ شکل سررسید در طولانی مدت می‌گردد. بسیاری از کتاب های نفیس و قطور را نیز با این روش صحافی می‌کنند.

 • صحافی فنر:

  در این نوع صحافی کاغذهای سررسید در کنار یکدیگر از یک طرف پانچ می‌گردند و سپس یک فنر در محل پانچ قرار می‌گیرد. این روش دوام کمتری نسبت به صحافی دوخت دارد اما باعث راحتی در باز و بسته کردن و جدا کردن کاغذ از سرسید می‌شود.

 • صحافی چسب:

  در این نوع صحافی، برگ‌های سررسید توسط چسب در کنار هم محکم می‌شوند. دوام این روش کم است اما هزینه ی اجرای آن کمتر بوده و سرعت آماده سازی آن نیز بسیار بالاست. سررسید صحافی شده به این روش به سختی به صورت کامل باز می‌شود و نوشتن در این نوع سررسید کمی مشکل است. این روش صحافی بیشتر برای سررسید‌های کوچک (جیبی و پالتویی) به کار گرفته می‌شود.

 • کلاسوری:

  در این نوع صحافی، قفل کلاسوری بر روی جلد نصب شده و برگ‌های سررسید پس از پانچ شدن در درون آن جا می‌گیرند. این روش گران قیمت است اما یکی از برتری‌های آن این است که پس از پایان سال در صورتی که جلد هم‌چنان سالم باشد، می‌توان برگ‌های سال بعد را در همان جلد قبلی جایگزین کرد.

قیمت خرید سررسید 1401

انواع حکاکی لوگو روی جلد سررسید

حکاکی لوگو روی جلد سررسید یکی از اصلی ترین مسائل در خرید می‌باشد. هر شرکتی به دنبال آن است که مخاطب، در اولین نگاه به سررسید، لوگوی شرکت یا برندش را مشاهده کند. حکاکی لوگو روی جلد سررسید یکی از متداول‌ترین مطالبات مشتریان سررسیدهای تبلیغاتی است.

 • لیزر:

  در این روش لیزر با حرارت خود، پوشش جلد را به صورت سطحی می‌سوزاند و طرح مورد نظر را حکاکی می‌کند. مناسب‌ترین متریال جلد برای لیزر مستقیم، جلد جیر است. قسمت‌های لیزرشده در جلدهای جنس جیر، با تغییر رنگ خود جلوه ی زیبایی به لوگوی حکاکی شده می‌دهند. این روش دقت و سرعت بسیار بالایی دارد.

 • پلاک استیل:

  در این روش، طرح مورد نظر روی پلاک فلزی حکاکی می‌شود و پلاک با چسب بر روی سررسید قرار می‌گیرد. پلاک فلزی به سررسید شما جلوه ی نفیسی می‌بخشد. این پلاک ها ابعاد و متریال های گوناگونی دارند و معمولا به صورت‌های تخت، برجسته و لب خم آماده می‌شوند.

 • حک حرارتی:

  در این روش، طرح مورد نظر از طریق فشار و حرارت حکاکی می‌شود. در ابتدا کلیشه با طرح لوگوی سفارشی ساخته شده و روی دستگاه سوار می‌شود سپس با قرار گرفتن جلد سررسید تحت کلیشه، ، طرح مورد نظر با فشار و حرارت آنی حکاکی می‌شود. مناسب‌ترین جلد برای این روش، ترمو می‌باشد. زیرا ترمو در زیر فشار و حرارت تغییر رنگ داده و جلوه خوبی روی جلد پیدا می‌کند. هم‌چنین این روش برای جلدهای چرم طبیعی، چرم مصنوعی و گالینگور نیز کاربرد دارد.

 • طلاکوب:

  این روش دقیقا مشابه روش حکاکی حرارتی است با این تفاوت که در هنگام ضرب، یک لایه نازک با رنگ طلایی ( و یا رنگ دلخواه) در زیر کلیشه قرار داده می‌شود تا پس از ضرب، لایه ای رنگی روی جلد باقی بگذارد. اگرچه این روش با نام طلاکوب معروف است، اما کانون نقش آبرنگ انواع رنگ‌ها را برای شما پیاده سازی می‌کند.

 • چاپ سیلک:

  چاپ سیلک یکی از روش‌های قدیمی چاپ است. طرح مورد نظر با شابلون و مرکب مخصوص سیلک روی جلدسررسید اجرا می‌شود. اگر قصد دارید لوگوی خود را به صورت چند رنگ جلد حک کنید، باید هر رنگ جداگانه و با شابلون مخصوص خود اجرا شود و امکان ترکیب رنگ در یک مرحله چاپ سیلک وجود ندارد.

انواع آستر بدرقه سررسید

آستر بدرقه به برگی از سررسید اطلاق می‌شود که جلد را به صفحات داخلی سررسید وصل می‌کند. هر سررسید دارای ۲ آستر بدرقه است که یکی در ابتدا و دیگری در انتهای آن قرار می‌گیرد.

 • کاغذ تحریر:

  رایج‌ترین نوع آستر بدرقه،کاغذ تحریر است. برای این امر از کاغذهای ضخیم استفاده می‌شود(معمولا 100 یا 200 گرم). این نوع کاغذ تحریر می‌تواند سفید و یا چاپ شده باشد.

 • کاغذ گلاسه:

  برای آستر بدرقه می‌توان کاغذ گلاسه ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم به کار برد. انتخاب طرح مناسب برای چاپ روی آستربدرقه به سلیقه ی مشتری است. طرح و الگوهای تکرار شونده ی لوگوی مشتری در آستری بدرقه بسیار رایج است.

 • کاغذ فانتزی:

  این نوع کاغذ دارای ظاهر زیبا و مقاومت بالایی می‌باشد و معمولا از کشورهای اروپایی وارد می‌شود. هزینه ی بالای این آسترها باعث محدود شدن استفاده ی آنها شده است. از این نوع کاغذ معمولا برای سررسید های سیمی استفاده می‌شود، زیرا در این نوع سررسیدها بیشترین فشار و کشش به آستر بدرقه وارد می‌شود و نیازمند یک آستر بدرقه با مقاومت بسیار بالاست.

خرید سررسید شیک 1401

مدل های مختلف سررسید تبلیغاتی

 پیش از انتخاب و خرید سررسید 1401،  بهت است با خصوصیات و مدل های مختلفش آشنا شوید.  با انجام این کار بعد از طراحی و چاپ سررسید آثاری از پشیمانی در چهره‌ ی شما نمایان نخواهد شد. بارزترین  طبقه بندی سررسید برپایه  سایز است. البته لازم به ذکر است که سایزسررسیدها قابل تغییر است و غالبا چند سایز برای هر مدل سررسید در نظر گرفته می‌شود.

سررسید رقعی

 پراستفاده ترین سایز ها در این مدل سررسید دیده می شوند و غالبا در زمان خرید سررسید 1401 این مدل سررسید بیشترین تقاضا کننده را دارند. خوش‌ دست بودن و راحتی در جابه جایی آن دلیل این شده است که سررسید رقعی، عنوان دوست داشتنی ترین سررسید تبلیغاتی را به خود اختصاص دهد. نکته‌ ی  با اهمیت دیگری که سررسید رقعی را به مورد اول برای خرید سررسید 1401 تبدیل کرده است، قابلیت استفاده از حداکثر فضای کاغذ برای نت برداری است. در واقع می توان گفت سایز این مدل سررسید به شکلی طراحی شده است که از صفحات بتوان به صورت بهینه استفاده کرد و بخش های حاشیه‌ای  در آن به کمترین حد ممکن می رسند. اگر تمایل دارید که سررسید تبلیغاتی شما دائما مورد استفاده مخاطبینتان باشد و با این کار کسب و کار شما دائما به مشتری یادآوری شود باید با در نظر گرفتن قیمت سرررسید و سالنامه 1401  بودجه مناسبی را برای این کار کنار بگذارید.

سررسید اروپایی

 سایز این مدل سررسید تقریبا مشابه سررسید رقعی است و فقط در عرض کمی کمتر است. این مدل سررسید هم خصوصیات مثبت سررسید رقعی را شامل می شود فقط به علت عرض کمترش ، فضای کمتری  هم برای نت برداری دارد. البته باید خاطر نشان کرد که نمونه‌ هایی با طول کمترنیز نسبت به سررسید های رقعی چاپ می شوند اما  به علت  محدود بودن ، طرفداران زیادی ندارد و غالبا شامل خرید سررسید 1401 نمی شود.

سررسید اروپایی دومین جایگاه را در میزان فروش‌ در میان سررسیدهای تبلیغاتی دارد اما باز هم فاصله‌ی آن با سررسید رقعی که در مورد اول است بسیار قابل توجه است. پس می توان عنوان کرد که سررسید های رقعی باز هم در زمان خرید سررسید 1401 بیشترین تقاضا را دارند.

سررسید رحلی

این مدل سررسید تبلیغاتی، بزرگ‌ ترین نمونه سررسید به شمار می‌رود. البته قابلیت طراحی در سایز بزرگتر نیز برای آن وجود دارد اما چون جا به جایی و استفاده از آن دشوار می شود بسیار مورد توجه قرار نمی گیرد و به طور کلی این مدل سررسید جز محبوب ترین گزینه ها در زمان خرید سرررسید 1401 قرار ندارد.

 این مدل سررسید  به اسم سررسید مدیران نیز معروف است و دلیل نامیده شدنش به این اسم  فقط  بخاطر سایز بزرگ و شکل ظاهری اش است مگرنه هیچ مدیری هیچ وقت تمایل ندارد که چنین سررسیدی  را با خود همراه داشته باشد و استفاده از این مدل سررسید معمولا در دفتر کار یا خانه صورت می گیرد که نیازی به جابه‌جایی نباشد. بالا بودن قیمت سررسید رحلی نسبت به قیمت سررسید 1401  از دیگر دلایل پایین بودن سفارش این محصول در زمان خرید سررسید 1401 است.

سررسید وزیری

این مدل سررسید غالبا سایز بزرگی دارد و کمی کوچک ‌تر از سررسید رحلی به نظر می رسد. تمام خصوصیات منفی  سررسید رحلی، برای سررسید وزیری هم صدق می کند و از با اهمیت ترین آن های می توان به سختی در حمل و نقل اشاره کرد علاوه بر آن دست گرفتن چنین سررسیدهای بزرگی کاربسیار دشواری است .همین موارد  بالا باعث شده است که این مدل سررسید از میزان تقاضای کمتری در زمان خرید سررسید 1401 بر خوردار باشند.

سررسید خشتی

 این مدل سررسید غالبا به شکل هندسی مربع می باشند و طول و عرض آن دارای انداره برابر است. درست است  که سایز این مدل سررسید نسبت به دیگر سررسید های تبلیغاتی متفاوت هستند اما این به این معنی نیست که با یک سررسید خاص و متفاوت سروکار داریم. صفحات این سررسید ها ، بخش های حاشیه‌ای بسیاری دارد و در زمان برش هم درسررسید اتلاف زیادی کاغذ صورت می گیرد. به علت وجود همین خصوصیات منفی سررسید خشتی نیز با استقبال کمی در زمان خرید سررسید 1401 مواجه است.

سررسید پالتویی

اسم این مدل سررسید تبلیغاتی به خوبی بیان کننده خصوصیات آن است. سایزاین مدل سررسید به اندازه ای است که در جیب پالتو جای می‌گیرد و بر اساس همین خصوصیتش در دسته سررسید های کوچک دسته ‌بندی می‌شود. سررسید پالتویی  به تنهایی یک هدیه تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد نیست و از آن در بیشتر  مواقع در کنار یک ست تبلیغاتی استفاده می کنند. البته باید خاطر نشان کرد که این مدل سررسید از سررسید جیبی، در زمان خرید سررسید 1401 طرفداران بیشتری دارد.

سررسید جیبی

عنوان کوچک ‌ترین سررسید تبلیغاتی متعلق به این مدل سررسید است. سایزکوچک این مدل سررسید باعث شده است که دراین سررسید در بازارهدایای تبلیغاتی خاص جایگاه ویژه ای نداشته باشد. اگر یک ست تبلیغاتی دارای تنوع در نظر گرفته اید و می‌ خواهید از یک سررسید تبلیغاتی در کنار آن‌ استفاده کنید که مقرون به صرفه باشد می‌توانید سررسید جیبی را جز گزینه های خود قرار دهید. گذشت زمان ثابت کرده است که سررسیدهای جیبی مدت زیادی مورد استفاده  افراد قرار نمی گیرند و پس از مدتی، با سررسیدی کاربردی دیگر جایگزین می‌شوند.

خرید سررسید سال 1401

طراحی و چاپ سررسید و قیمت سررسید اختصاصی 1401

سررسیدهای اختصاصی سررسیدهایی است که بر اساس خواسته و نیازشما  طراحی و چاپ می‌شود. به خاطر اگر ایده خاصی در زمان خرید سررسید 1401 برای طراحی سررسید اختصاصیتان در ذهن دارید بهتر است آن را با مشاوران تیم ما در میان بگذارید تا با بالاترین کیفیت و و مناسب ترین قیمت سررسید اختصاصی شما طراحی و چاپ شود.

شما برای طراحی ، چاپ و خرید سررسید 1401 به صورت اختصاصی باید حداقل چند ماه پیش از شروع سال جدید اقدام به سفارش این محصول بکنید.

 چاپ سررسید اختصاصی شامل گزینه هایی می شود که در چاپ سررسید معمولی غالبا از آن استفاده نمی شود. از جمله این گزینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سایز اختصاصی و مخصوص سررسید

اگر تمایل دارید که چاپ سررسید اختصاصی شما در سایز معمولی انجام نشود و بیشتر جلب توجه نمایید می توانید از این گزینه نهایت بهره را ببرید

طراحی جلد ویژه و اختصاصی سررسید

معمولا برای جذاب تر شدن سررسید ها از مواد اولیه ی خاص و مخصوصی در جلد سررسید اخصاصی بهره می برند.

طیف رنگی

 دراستفاده از رنگ چاپ ویژه و اختصاصی می توانید رنگ هر قسمت از سررسید را به سلیقه خود عوض کنید.

انتخاب ورق خاص

در طراحی و چاپ سررسید اختصاصی می توانید از مدل های مختلف ورق کاغذ استفاده کنید.

قیمت سررسید اختصاصی معمولاً با توجه به مدل چاپ آن و مواد اولیه ای  که در آن استفاده می شود مشخص می گردد اگر واقعا طراحی و  چاپ سررسید اختصاصی مد نظرتان است باید در زمان خرید سررسید 1401  هزینه بیشتری را نسبت به  طراحی وچاپ سررسید عادی پرداخت کنید. برای نمونه سررسید اختصاصی که در آن چاپ طلاکوب انجام شده است نسبت به چاپ معمولی از قیمت بیشتری بر خوردار هستند. انجام هر یک از کارهای بالا باعث می شود که سررسید شما برای مخاطبینتان خاص تر و ویژه تر نمایش داده شود.

خرید سررسید خاص 1401

خرید سررسید 1401 به عنوان هدایای تبلیغاتی

از نکات با اهمیت در زمان خرید سررسید 1401 علاوه بر کاربردی بودن ، نوع کاغذ، نوع صحافی، نوع درج لوگو، اختصاصی سازی و … می باشد. یک سررسید  خوب و کاربردی می تواند به عنوان  یک هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

سررسیدها از پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شوند. زیرا که می توان گفت که همه افراد در خانه یا محل کار خود به یک سررسید خوب و بل کیفیت احتیاج پیدا می کنند. سررسید ها بسیار مقرون به صرفه هستند وعلاوه بر آن بستر خیلی عالی برای تبلیغات نیز محسوب می شوند. مثلا یک سررسید مدیریتی علاوه بر جذابیت خاص و کارایی خاصی که دارد در چشم مخاطب به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار با ارزش نیز دیده می شود.

شرکت نقش ابرنگ  با سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات به مشتریان گرامی خود می تواند به شما در خرید یک سررسید 1401 یا خرید سررسید مدیریتی 1401 با بالا ترین کیفیتت کمک شایانی می کند. 

قیمت خرید سررسید 1401 شیک

خرید سررسید 1401 با مناسب ترین قیمت

اگر شما تمایل به خرید سررسید 1401 در تعداد بالا را دارید مطمئنا با پرداخت هزینه کمتر می‌تواند در بودجه خود بسیار صرفه جویی کنید. در مشخص شدن قیمت سررسید عوامل بسیاری از جمله کیفیت ، طراحی و تیراژ تاثیرگذارهستند.  باید این نکته را در نظر داشته باشید که در زمان خرید سررسید 1401 کیفیت باید حرف اول را بزند و اگر شما تمایل به سفارش سررسید ارزان را دارید به کیفیت آن باید خیلی توجه نمایید تا پول شما  بیهوده خرج نشود.

چاپ سررسید ارزان بازاریابی تخصص ویژه تیم نقش آبرنگ در سال 1401 است و سعی تیم ما بر این است که با طراحی و چاپ سررسید ارزان هر کسب و کاری بتواند با در نظر گرفتن بودجه ای مناسب کار تبلیغاتی خود را رونق ببخشد.

قیمت چاپ سررسید 1401

مهمترین نکته در زمان خرید سررسید 1401 اطلاع از قیمت طراحی و چاپ سررسید می باشد. سررسیدها هر سال  دچار تغییرات بساری می شوند و هر سال به علت بالا رفتن قیمت ها به خاطر نوسانات بازار ارز و تحولات بازار های داخلی و خارجی معمولاً ارائه دهندگان این محصول کمتر به سمت  طراحی و چاپ سررسید های اختصاصی می روند و سعی در ارائه سررسید ارزان و قیمت مناسب را دارند .

تمام اشخاصی که تا امروز حداقل یکبار برای خرید سررسید 1401 اقدام کرده اند، با بازه بسیار متنوع قیمت این محصول آشنا هستند. تا حدی که دیدن  قیمت های بسیار متنوع برای سررسید های مشابه باعث ایجاد سردرگمی در خریداران  این محصول می شود.

 قیمت خرید سررسید 1401 یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در معرفی یک کسب و کار به مشتریان می باشد. کیفیت طراحی و چاپ سررسید می تواند بر روی نظر مخاطبین شما بسیار تاثیر بگذارد و طراحی انجام شده در چاپ سررسید باعث جذب توجه مخاطبین بیشتر می شود.

 همان طور که در بالا اشاره شد قیمت سررسید 1401 به موارد بسیاری وابسته است وتیم نقش آبرنگ تلاش کرده‌ است که این محصول را با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما مشتریان گرامی عرضه کند.  

قیمت و خرید سررسید 1401

شیوه ی محاسبه قیمت سررسید 1401

اکثر ارائه دهندگان سررسید  1401 همزمان با ارائه مدل های جدید خود یک لیست قیمت نیز آماده می کنند. این لیست قیمت معمولا دارای دو بخش است یک بخش به قیمت اصلی و اولیه هر مدل از سررسید اختصاص میابد و بخش دیگر به هزینه سفارشی مشتری مانند حک لوگو روی جلد ، چاپ لوگو در صفحات ، اضافه نمودن لت گلاسه ، آستر بدرقه اختصاصی و . . . مربوط می شود.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که یک خرید هوشمندانه به معنای خرید قیمت مناسب ترین کالای موجود  در بازار نیست ، بلکه به معنای خرید کالایی با کیفیت و قیمت مناسب است. خرید سررسید 1401 از نظر مادی  یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند محسوب می شود زیرا شخص هدیه گیرنده سررسید را برای یک مدت طولانی و به شکل مکرر مورد استفاده قرار می دهد. پس در بعضی مواقع پرداخت هزینه بالاتر اگرباعث بالا رفتن  کیفیت سررسید شود، بازدهی بالاتری را هم در پی خواهد داشت. هیچ فردی تمایل ندارد سررسیدی را سفارش دهد که هدیه گیرنده ، به دلیل کیفیت و یا ظاهر بدش، آن را کنار بگذارد. سررسید تنها یک محصول محسوب نمی شوند بلکه  آن ها ترکیبی از خدمات ، تعهدات و …  می شوند.

شما مشتریان گرامی باید با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز های خود و مشتری در زمان مناسب اقدام به  سفارش و خرید سررسید 1401 بکنید.

بهترین زمان  خرید سررسید 1401

غالبا با رسیدن به روزهای پایانی سال ، هزینه مواد اولیه از جمله کاغذ ، چاپ و…. سیر صعودی می یابد و به طور کلی افزایش هزینه ها باعث  افزایش قیمت تمام شده یک سررسید می شود. معمولا در پایان سال تعداد سفارش ها بسیار زیاد است و این امر شاید باعث تاخیر در تحویل سفارش شما شود از این جهت بهتر است که خرید سررسید 1401 خود را مخصوصا اگر می خواهید در تیتراژ بالا آن را سفارش دهید و از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کنید در الویت کار های خود قرار دهید.

خرید سررسید 1401 جدید

بهترین خرید سررسید 1401 و بهترین قیمت سررسید 1401

مدیران و صاحبان کسب و کار در خرید سررسید 1401 با مسائل زیادی مواجه هستند و ممکن است تصمیم گیری برای آنها دشوار شده باشد. اما فراموش نکنید که متخصصین نقش آبرنگ در کنار شما هستند، همین حالا می‌توانید با مشاورین نقش آبرنگ تماس بگیرید و بعد یک مشاوره و خرید حرفه ای، سررسید خود را با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت دریافت کنید. با اطمینان خاطر ادامه ی مسیر را به بیش از 9 سال دانش و تجربه ی کانون نقش آبرنگ در زمینه تهیه و چاپ سررسید بسپارید.

برای استعلام قیمت بروز و دریافت کاتالوگ با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209