08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

خرید سررسید 1401

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
خرید سررسید 1401 اختصاصی

خرید سررسید 1401

خرید سررسید 1401 ، مدل های جدید برای سال 1401 ، تفاوت ها و قیمت ها و… همه مواردی که برای انتخاب یک سررسید خاص و شیک نیاز دارید را به صورت کامل در این مطلب توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید.

سررسید یا سالنامه 1401 چیست؟

سررسید یا سالنامه 1401 مجموعه‌ای است که درمورد رویدادهایی که در طول یک سال اتفاق می افتند، اطلاعاتی ارائه می‌کند. به همین دلیل خرید سررسید 1401 به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است. سررسید‌ها شامل موضوعات گوناگونی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی می‌شوند. هم‌چنین سررسیدها می‌توانند شامل فهرستی از مناسبت‌هایی از تقویم باشند تا یاد و خاطره ی حوادث، اتفاقات، یا افراد مهم را زنده نگه دارند. سالنامه از ترکیب دو واژه ی «سال» و «نامه» پدید آمده و ممکن است به این معنا باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که شخص برای سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی مفهوم زمان و صاحب آن سالنامه، با همدیگر نامه نگاری می‌کنند و به همین دلیل است که برای بعضی از افراد، سالنامه یک وسیله کاملاً شخصی به شمار می‌رود. هم‌چنین سالنامه و یا سررسید می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی زیبا و کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از دلایل مهمی که سررسید را در دسته ی هدایای تبلیغاتی کاربردی قرار می‌دهد، به کارگیری آن در طول سال است. همین موضوع باعث می شود که برندها با اختصاصی کردن سررسید از این تبلیغات موثر استفاده کرده و نام خود را در فکر مشتری تثبیت کنند. با افزایش قیمت های بی سابقه ی هدایای تبلیغاتی، خرید سررسید 1401 همچنان به عنوان یکی از به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شود.

برای خرید سررسید 1401 با پشتیبانی نقش آبرنگ در تماس باشید.

خرید سررسید 1401 اختصاصی یا عمومی؟

در خرید سررسید 1401، دوراهی بسیار مهم میان سررسید عمومی یا اختصاصی وجود دارد. برای یک انتخاب خوب، با تفاوت های سررسید عمومی و اختصاصی آشنا می‌شویم. سررسید های عمومی در تیراژ بالا آماده و چاپ می‌گردند و هزینه ی مقرون به صرفه تری دارند. اما امکان شخصی سازی زیادی شامل این نوع سررسید نمی‌شود. تنها خدماتی که می توان به این مدل از سررسید ها افزود، چاپ داغکوب و طلاکوب و یا لیزر پلاک چسبیده شده روی سررسید می باشد. هم‌چنین مواردی همچون حک لوگو روی جلد، چاپ لوگو در صفحات، اضافه کردن لت گلاسه، چاپ روی آستر بدرقه ، اضافه کردن اوراق اضافه و . . . را می‌توان به عنوان سفارشی سازی سررسید های عمومی 1401 در نظر گرفت.

آماده سازی و چاپ سررسید با ویژگی های کاملا اختصاصی مورد نظر شما، سررسید اختصاصی 1401 به شمار می‌رود. مواردی که شامل خرید سررسید 1401 می‌شوند:

 • ابعاد اختصاصی:

  زمانی که سررسید مورد نظر شما دارای ابعاد خاص (غیر از ابعاد رایج) و یا شامل برشی خاص از کاغذ است.

 • جلد اختصاصی:

  زمانی که برای جلد سررسید خود متریالی خاص (مانند پارچه ای خاص) در نظر دارید.

 • طراحی صفحات اختصاصی:

  برای زمانی که به دنبال طراحی جداگانه برای صفحات خود هستید. (برای مثال به کارگیری المان های خاص و یا اضافه کردن مواردی همچون احادیث، شعر و . . . به صفحات )

 • رنگ چاپ اختصاصی

  : اگر تمایل داشته باشید رنگ چاپ المان های تاریخ و نوشته های داخل سالنامه را تغییر دهید.

 • کاغذ اختصاصی:

  زمانی که قصد داشته باشید گرماژ کاغذها را تغییر داده و یا کاغذی خاص را برای آستر بدرقه سررسید خود به کار ببرید.

هزینه ی آماده سازی و چاپ سررسید اختصاصی 1401 به تغییرات و ویژگی هایی که در نظر دارید وابسته است. این نوع سررسید معمولا در تیراژ محدودتری چاپ می‌شوند.

نکات قابل توجه قبل از خرید سررسید 1401

برای اینکه بتوانیم یک خرید خوب را تجربه کنیم، لازم است تا عوامل موثر در قیمت و کیفیت سررسید را باهم مرور کنیم. مشتریان کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ به خوبی می‌دانند که برای خرید سررسید 1401 باید از چه طریق اقدام کنند و تمام خدمات این مجموعه با بهترین کیفیت ارائه می‌شوند و با تکیه بر انتخاب و سلیقه ی مشتری، بهترین نتیجه ارائه خواهد شد.

انواع سررسید 1401

انواع صحافی سررسید

صحافی سررسید به روش‌های گوناگونی صورت می‌گیرد. انتخاب نوع صحافی سررسید به سلیقه مشتری و کاربرد آن بستگی دارد.

 • صحافی ته‌دوخت:

  در این صحافی، کاغذهای سررسید در دسته‌های ۸ یا ۱۶ برگی تا شده و سپس در کنار هم دوخته می‌شوند، و در آخر با چسب برگه ها را در کنار هم محکم می‌کنند. این روش از دوام بسیار بالایی برخوردار است و باعث حفظ شکل سررسید در طولانی مدت می‌گردد. بسیاری از کتاب های نفیس و قطور را نیز با این روش صحافی می‌کنند.

 • صحافی فنر:

  در این نوع صحافی کاغذهای سررسید در کنار یکدیگر از یک طرف پانچ می‌گردند و سپس یک فنر در محل پانچ قرار می‌گیرد. این روش دوام کمتری نسبت به صحافی دوخت دارد اما باعث راحتی در باز و بسته کردن و جدا کردن کاغذ از سرسید می‌شود.

 • صحافی چسب:

  در این نوع صحافی، برگ‌های سررسید توسط چسب در کنار هم محکم می‌شوند. دوام این روش کم است اما هزینه ی اجرای آن کمتر بوده و سرعت آماده سازی آن نیز بسیار بالاست. سررسید صحافی شده به این روش به سختی به صورت کامل باز می‌شود و نوشتن در این نوع سررسید کمی مشکل است. این روش صحافی بیشتر برای سررسید‌های کوچک (جیبی و پالتویی) به کار گرفته می‌شود.

 • کلاسوری:

  در این نوع صحافی، قفل کلاسوری بر روی جلد نصب شده و برگ‌های سررسید پس از پانچ شدن در درون آن جا می‌گیرند. این روش گران قیمت است اما یکی از برتری‌های آن این است که پس از پایان سال در صورتی که جلد هم‌چنان سالم باشد، می‌توان برگ‌های سال بعد را در همان جلد قبلی جایگزین کرد.

 

انواع حکاکی لوگو روی جلد سررسید

انواع حکاکی لوگو روی جلد سررسید
انواع حکاکی لوگو روی جلد سررسید

حکاکی لوگو روی جلد سررسید یکی از اصلی ترین مسائل در خرید می‌باشد. هر شرکتی به دنبال آن است که مخاطب، در اولین نگاه به سررسید، لوگوی شرکت یا برندش را مشاهده کند. حکاکی لوگو روی جلد سررسید یکی از متداول‌ترین مطالبات مشتریان سررسیدهای تبلیغاتی است.

 • لیزر:

  در این روش لیزر با حرارت خود، پوشش جلد را به صورت سطحی می‌سوزاند و طرح مورد نظر را حکاکی می‌کند. مناسب‌ترین متریال جلد برای لیزر مستقیم، جلد جیر است. قسمت‌های لیزرشده در جلدهای جنس جیر، با تغییر رنگ خود جلوه ی زیبایی به لوگوی حکاکی شده می‌دهند. این روش دقت و سرعت بسیار بالایی دارد.

 • پلاک استیل:

  در این روش، طرح مورد نظر روی پلاک فلزی حکاکی می‌شود و پلاک با چسب بر روی سررسید قرار می‌گیرد. پلاک فلزی به سررسید شما جلوه ی نفیسی می‌بخشد. این پلاک ها ابعاد و متریال های گوناگونی دارند و معمولا به صورت‌های تخت، برجسته و لب خم آماده می‌شوند.

 • حک حرارتی:

  در این روش، طرح مورد نظر از طریق فشار و حرارت حکاکی می‌شود. در ابتدا کلیشه با طرح لوگوی سفارشی ساخته شده و روی دستگاه سوار می‌شود سپس با قرار گرفتن جلد سررسید تحت کلیشه، ، طرح مورد نظر با فشار و حرارت آنی حکاکی می‌شود. مناسب‌ترین جلد برای این روش، ترمو می‌باشد. زیرا ترمو در زیر فشار و حرارت تغییر رنگ داده و جلوه خوبی روی جلد پیدا می‌کند. هم‌چنین این روش برای جلدهای چرم طبیعی، چرم مصنوعی و گالینگور نیز کاربرد دارد.

 • طلاکوب:

  این روش دقیقا مشابه روش حکاکی حرارتی است با این تفاوت که در هنگام ضرب، یک لایه نازک با رنگ طلایی ( و یا رنگ دلخواه) در زیر کلیشه قرار داده می‌شود تا پس از ضرب، لایه ای رنگی روی جلد باقی بگذارد. اگرچه این روش با نام طلاکوب معروف است، اما کانون نقش آبرنگ انواع رنگ‌ها را برای شما پیاده سازی می‌کند.

 • چاپ سیلک:

  چاپ سیلک یکی از روش‌های قدیمی چاپ است. طرح مورد نظر با شابلون و مرکب مخصوص سیلک روی جلدسررسید اجرا می‌شود. اگر قصد دارید لوگوی خود را به صورت چند رنگ جلد حک کنید، باید هر رنگ جداگانه و با شابلون مخصوص خود اجرا شود و امکان ترکیب رنگ در یک مرحله چاپ سیلک وجود ندارد.

انواع آستر بدرقه سررسید

آستر بدرقه به برگی از سررسید اطلاق می‌شود که جلد را به صفحات داخلی سررسید وصل می‌کند. هر سررسید دارای ۲ آستر بدرقه است که یکی در ابتدا و دیگری در انتهای آن قرار می‌گیرد.

 • کاغذ تحریر:

  رایج‌ترین نوع آستر بدرقه،کاغذ تحریر است. برای این امر از کاغذهای ضخیم استفاده می‌شود(معمولا 100 یا 200 گرم). این نوع کاغذ تحریر می‌تواند سفید و یا چاپ شده باشد.

 • کاغذ گلاسه:

  برای آستر بدرقه می‌توان کاغذ گلاسه ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم به کار برد. انتخاب طرح مناسب برای چاپ روی آستربدرقه به سلیقه ی مشتری است. طرح و الگوهای تکرار شونده ی لوگوی مشتری در آستری بدرقه بسیار رایج است.

 • کاغذ فانتزی:

  این نوع کاغذ دارای ظاهر زیبا و مقاومت بالایی می‌باشد و معمولا از کشورهای اروپایی وارد می‌شود. هزینه ی بالای این آسترها باعث محدود شدن استفاده ی آنها شده است. از این نوع کاغذ معمولا برای سررسید های سیمی استفاده می‌شود، زیرا در این نوع سررسیدها بیشترین فشار و کشش به آستر بدرقه وارد می‌شود و نیازمند یک آستر بدرقه با مقاومت بسیار بالاست.

شناخت انواع سررسیدهای رایج 1401

سررسید وزیری 1401

سررسید وزیری 1401
سررسید وزیری 1401

سررسید‌های وزیری با سایز 17×24 سانتیمتر رایج‌ترین نوع سررسید است و به دلیل فضای زیاد یادداشت مطالب روزانه، بسیار پرطرفدار است.این نوع سالنامه در قالب‌های گوناگون طراحی داخلی، به شکل های روزانه، دو روز در صفحه ، هفتگی و ماهانه تولید می‌شود.سررسید وزیری برای افرادی که کار دفتری دارند و یا برای نوشتن به فضای زیادی نیاز دارند بسیار کاربردی است.

سررسید اروپایی 1401

سررسید اروپایی 1401
سررسید اروپایی 1401

سر رسید اروپایی در سایز 12×22 سانتی متر تهیه می‌شود . این سررسید به دلیل خوش دست بودن و قیمت به صرفه تر نسبت به سررسید وزیری، مورد توجه قرار گرفته است. این سررسید برای فعالیت های روزانه و افرادی که برای امور روزمره خود نیاز به یک سررسید سبک و خوش دست دارند بسیار مناسب است.

سررسید رقعی 1401

سررسید رقعی 1401
سررسید رقعی 1401

سایز سر رسید رقعی 14×22 سانتی متر است. این ابعاد کوچکتر از سررسید وزیری و از سررسید اروپایی کمی بزرگتر می‌باشد. در تولید این نوع سالنامه از کاغذ سایز 60×90 که مقداری مقرون به صرفه تر است، استفاده می شود. برای سررسیدهای اروپایی، وزیری و رقعی ۱۶ صفحه در هر فرم جا می‌گیرد.

سررسید جیبی 1401

سررسید جیبی 1401
سررسید جیبی 1401

سررسید های جیبی برای مشاهده تاریخ یا نوشتن مطالب کوتاه، کاربرد دارد و ارزان ترین سررسید در بین سالنامه ها است . سایز این محصول 14×10 سانتی متر است ، و حمل آن بسیار راحت می‌باشد. در هر فرم چاپی سررسید جیبی، 32 صفحه جا می‌شود.

سررسید خشتی 1401

سررسید خشتی 1401
سررسید خشتی 1401

سایز رایج سررسید خشتی ۱۹×۱۹ یا ۲۳×۲۳ سانتی متر می‌باشد. سر رسید خشتی نسبت به سایر سررسیدها به دلیل ابعاد، گرانتر بوده و کمتر مورد استقبال قرار می‌گیرد. برای چاپ سررسید خشتی در هر فرم چاپی ۱۲ صفحه جا می‌شود.

بهترین خرید سررسید 1401 و بهترین قیمت سررسید 1401

مدیران و صاحبان کسب و کار در خرید سررسید 1401 با مسائل زیادی مواجه هستند و ممکن است تصمیم گیری برای آنها دشوار شده باشد. اما فراموش نکنید که متخصصین نقش آبرنگ در کنار شما هستند، همین حالا می‌توانید با مشاورین نقش آبرنگ تماس بگیرید و بعد یک مشاوره و خرید حرفه ای، سررسید خود را با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت دریافت کنید. با اطمینان خاطر ادامه ی مسیر را به بیش از 9 سال دانش و تجربه ی کانون نقش آبرنگ در زمینه تهیه و چاپ سررسید بسپارید.

برای استعلام قیمت بروز و دریافت کاتالوگ با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
پشتیبانی آنلاین