08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

تقویم رومیزی 1401

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
تقویم-رومیزی

تقویم رومیزی 1401

تقویم رومیزی 1401 از جمله محصولات با کیفیت و منحصر به فردی است که هر فرد برای پیشبرد اهداف خود بر  طبق زمان به یک تقویم رومیزی 1401 نیاز دارد .برای  مدیریت برنامه ها ،به خاطر آوردن  قرارهای کاری و غیر کاری ، یادآوری تاریخ های مهم از جمله تولد و سالگرد ازدواج ،نوشتن یادداشت های خود و…بهتر است  که ما از تقویم رومیزی 1401 استفاده نماییم .

تقویم رومیزی 1401 از کاغذ هایی باکیفیت بالا ساخته شده است به طوری که شما اصلا لازم نیست نگران بی فایده بودن تقویم ها در طول سال 1401 باشید زیرا کیفیت کار ما تضمینی است چرا که کیفیت یعنی محصول برنگردد،اما شما به عنوان مشتری بازگردید.

تقویم رومیزی 1401 چطور باعث رونق کسب و کار می شود ؟

شما در هلدینگ کسب و کار خود مشتریان و کارمندان فراوانی دارید که علاقه مند  هستید آن ها هیچ وقت شما را فراموش نکنند و همیشه جایی در ذهنشان متعلق به شما باشد ،برای این موضوع نیاز به تکرار مداوم نام هلدینگ و کسب کارتان است .

اواخر اسفندماه زمان مناسبی برای دریافت هدیه می باشد  و چه هدیه ای مناسب تر از یک روزشمار دقیق ! که هم حال و هوای نوروز و سال جدید را برای افراد زنده می کند و هم با استفاده از تصاویر مناسب شما نوعی برند سازی کم هزینه انجام داده اید و از طرفی وسیله ای کاربردی هدیه داده اید .

علاوه بر تقویم های رومیزی می توانید از هدایای تبلیغاتی خاص ما هم دیدن کنید.

چرا ما باید از تقویم رومیزی 1401 استفاده نماییم ؟

  • انسان ها بدون داشتن یک روزشمار باکیفیت نمی توانند برای زندگی برنامه دقیقی داشته باشند
  • شما می توانید با استفاده از این تقویم ها با کمترین هزینه برند و کسب و کار خود را به صورت 365 روز معرفی نمایید .
  • مشتریان شما سالانه در انتظار تقویم تبلیغاتی سال جدید هستند که این موضوع نیز باعث رشد و پیشرفت کسب و کار شما خواهد بود.
  • چاپ تقویم رومیزی 1401 هدیه ای با ارزش و ماندگار به حساب می آید.

مختصری در رابطه با تقویم رومیزی 1401

 تقویم ها با توجه به رنگ ،ابعاد،سلیقه،کاربرد و… می توانند نسبت به هم دیگر متفاوت باشند .تقویم های رومیزی به عنوان پرطرفدار ترین نوع تقویم ها در بازار عرضه می شوند . تقویم ها در ابعاد مختلفی باتوجه به درخواست شما طراحی و چاپ می شوند .

تمایز ما نسبت به سایر تقویم های موجود دربازار چیست ؟

بسیاری از تقویم های رومیزی موجود که در ابعاد مختلف وجود دارد بعضا تمامی مناسبت ها را پوشش نمی دهند .

تقویم های ما تمام مناسبت های شمسی و قمری اعمم از : مناسبت های دینی و مذهبی ، ولادت ها و شهادت ها ،اعیاد و… و تعطیلی های رسمی کشور  را در خود جای داده است.

 طراحی تقویم ها

ما در مجموعه نقش آبرنگ سعی داریم که تقویم های رومیزی اختصاصی را سفارش گیریم .این نوع تقویم ها نیازمند طراحی های خاص می باشد که طراحان وگرافیست های ما باتوجه به سلایق و علایق شما این طراحی ها را متناسب با حرفه شما انجام می دهند.

قیمت تقویم ها

در اسرع وقت قیمت های تقویم رومیزی 1401 در این مکان قرار

می گیرد.اکنون نیز می توانید برای اطلاع رسانی از قیت های دقیق با پشتیبان های آنلاین و آفلاین ما تماس برقرار نمایید.

در تعین قیمت تقویم ها عوامل مناسبی مانند جنس کاغذ ،ابعاد،خدمات و…دخیل هستند. مجموعه نقش آبرنگ در نظر دارد با حذف واسطه ها بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نسبت به کیفت را ارایه دهد.

تقویم های خاص

تقویم رومیزی 1401 ای خاص است که حالت جذاب داشته باشد . این نوع تقویم ها با طراحی های خاص بیشتر مناسب مدیران و مشتریان خاص

 می باشد .معمولا تقویم هایی هستند که با جعبه های شکیل اهدا می شوند و همین موضوع است که نسبت به مابقی تقویم آن هارا متمایز کرده است .

صحافی تقویم ها

معمولا برای صحافی تقویم ها از صحافی فنر و پانچ استفاده می شود .برای زیباترشدن تقویم ها می توان از فنر های رنگی استفاده کرد چرا که استفاده از رنگ های مختلف باعث جذاب ترشدن و خاص تر شدن کار شما خواهد شد.

گاهی اوقات برای افزایش سومندی تقویم ها به آن امکان اضافه کردن یاداشت را اضافه می کنند گاهی با تغیر ابعاد پایه تقویم این کار را انجام می دهند .

که باید در نظر گرفت این موضوع باعث افزایش هزینه تمام شده تقویم ها

 می شود .

چجوری باعث کاهش هزینه تمام شده تقویم ها شویم ؟

می توان برای کاهش هزینه ها به جای استفاده از پایه های چوبی و فلزی از مقواهایی با جنس سخت استفاده نمود ، که خود این موضوع باعث کاهش قیمت خواهد شد .

مراحل تولید و ارایه تقویم رومیزی 1401

مراحل تولید تقویم های رومیزی نقش آبرنگ بدین صورت است که پس از ثبت سفارش از شما ، به عنوان مشتری طرح مورد نظر شما توسط طراحان حرفه ای ما طراحی شده و پس ازآن در اختیار چاپخانه مورد نظر قرار خواهد گرفت.

باتوجه به این موضوع که معمولا تقویم ها به عنوان هدیه مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است این پروسه رو به تیمی همچون تیم ما واگذار نمایید چرا که کیفت  ارایه ما اتفاقی نیست.

آنچه دراین متن به آن اشاره شد:

شما برای معرفی کسب و کار خود نیاز به برند سازی دارید .این برند سازی زمانی اتفاق می افتد که نام برند شما مدام تکرار شود برای رخ دادن این اتفاق نیاز به اشیایی داریم که این وظیفه رو برعهده بگیرند.

از آن جایی که سنت هدیه دادن و گرفتن در کشور ما رسمی مرسوم است چه بهتر که ما بااستفاده از تقویم رومیزی 1401 یک تیر و دو نشان زده باشیم .

هم هدیه ای به مشتری و کارمندان خود داده ایم و هم اینکه این هدیه به دلیل کاربردی بودن فراوانش و کیفیت بالایی که برخوردار است  باعث

 می شود که به عنوان وسیله ای مهم بر روی میز کار یا میز اتاق یا هرجایی که نیاز به یک روزشمار است تبدیل شود .

و درکلام آخر زیبا ، مفید و کاربردی بودن هدایای شرکت خود را به تیم نقش آبرنگ بسپارید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
پشتیبانی آنلاین