031-31323008-9

021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

طراحی بنر و اسلایدر سایت

یک بیلبورد بزرگ برای فروش…

بنر و اسلایدر، عکس های بزرگ و با کیفیتی هستند که معمولا در بالای سایت ها قرار می گیرند و مهم ترین یا جذاب ترین موضوعات را به نگاه مخاطب می رسانند. بنر و اسلایدر هردو در سایز های ثابت طراحی می شوند، اما بنر به یک عکس ثابت و بدون تغییر گفته می شود، درحالی که اسلایدر به صورت ورق خور و متغیر می باشد. این بیلبورد های بزرگ، اولین تصاویری هستند که نظر کاربر را جلب می کنند، از این رو طراحی آن ها بسیار حائز اهمیت است.

برای طراحی حرفه ای، به این نکات توجه کنید

طراحی برای سایت ریسپانسیو

درصورتی که برای سئو و زیبایی سایت خود ارزش قائلید، از یک تصویر برای صفحات نمایش مختلف استفاده نکنید. گزینه ی مناسب تر این است که برای صفحات دسکتاپ، تبلت، و موبایل تصاویر جداگانه ای طراحی کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

ابعاد طراحی

ابعاد تصویری که طراحی می شود، باید با طراحی سایت شما همخوانی داشته باشد. قبل از طراحی، ابعاد مطلوب خود را مشخص کنید.

تناسب طراحی

در طراحی بنرها و اسلایدر ها، می بایست به رنگ بندی سایت هم چنین به موضوع فعالیت توجه ویژه ای شود. هم چنین تناسب طراحی با محتوای آن بسیار مهم است. استفاده از رنگ های بی روح یا نامتناسب می توانند تاثیر معکوس داشته باشند.

محتوا

به محتوایی که انتقال می دهید توجه کنید! بررسی کنید چه برداشت هایی ممکن است از این تصویر انجام شود. مفاهیم ناخواسته یا نامطلوبی را نیز شامل می شود یا خیر؟

حجم و کیفیت

کیفیت این تصاویر نقش بسیار کلیدی ای را ایفا می کنند، اما نباید حجم آن ها زیاد باشد. تصاویر حجیم و سنگین، سرعت سایت شما را به شدت کاهش می دهند، و این موضوع اصلا مطلوب مخاطب و هم چنین سئوی سایت شما نیست.

کال تو اکشن

برای تاثیر بیشتر و ترغیب کاربر به کلیک کردن، از دکمه ی کال تو اکشن CTA استفاده کنید. این عنصر در بنر شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت و مخاطب را به سمت مقصد بنر هدایت خواهد کرد.

انتخاب یک طراح حرفه ای

برای رعایت تمام موارد، هم چنین ایجاد بیشترین تاثیر، به یک طراح حرفه ای و با تجربه نیاز است. تیم طراحی نقش آبرنگ با بیش از 9 سال سابقه ی طراحی موفق، در کنار شماست. طراحی خود را با خیال راحت سفارش دهید و از دریافت بهترین نتیجه مطمئن باشید.

0 +
بنر و اسلایدر طراحی شده
0 +
پروژه در دست طراحی

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید