08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

 انواع سایت شرکتی

تیم فروش قدرتمند شما در عصر جدید…

چه کسانی به وبسایت شرکتی نیاز دارند؟

در دنیای مدرن امروز، کمتر کسب و کاری میتوانید پیدا کنید که بر بستر اینترنت فعالیت نداشته باشد. شرکت هایی که هنوز وبسایت خود را ایجاد نکرده اند، فرصت معرفی و ارائه به میلیون ها کاربر اینترنتی را از خود سلب کردند. وبسایت شرکتی مناسب کسب و کارهایی است که قصد دارند خدمات فروش و پس از فروش خود را به صورت اینترنتی ارائه نمایند و محصولات و خدمات خود را معرفی کنند. وبسایت شرکتی، نقش یک تیم فروش قدرتمند را برای شما ایفا می کند.

چگونه یک وبسایت خوب را تشخیص دهیم؟

  • جذابیت و زیبایی بصری
  • راحتی کاربر و ایجاد تجربه ی مرور لذت بخش
  • سرعت و امنیت بالای سایت
  • بهینه بودن و رعایت استاندارد های سئو
  • واکنش گرایی و تطابق پذیری نمایش در صفحات نمایش با اندازه های مختلف
  • طراحی متناسب با فعالیت شرکت

دلیل تاکید بر رعایت استاندارد های سئو و واکنش گرایی چیست؟

تصور کنید شما صاحب بهترین مغازه ی شهر خود هستید و بهترین محصول یا باکیفیت ترین خدمات را ارائه می دهید، اما هیچ مسیر یا جاده ی همواری برای رسیدن به مغازه شما وجود ندارد. به قول معروف هیچ عاملی نیست که مشتری را به سمت شما هدایت کند. دلیل اهمیت موارد سئو نیز همین است. موارد سئو و بهینه بودن وبسایت شما، مشخصه هایی هستند که موتور های جستجو مانند گوگل استفاده می کنند تا وبسایت های متناسب را تشخیص دهند و هنگام جستجوی کاربر، وبسایت شما را به او نمایش دهند. تمامی سایت های طراحی شده توسط تیم نقش آبرنگ، با رعایت استاندارد های سئو و به صورت واکنش گرا هستند. هم چنین گروه نقش آبرنگ در تمام مسیر قرار گرفتن وبسایت شما در صفحات اول گوگل همراه شماست.

طراحی سایت خود را به چه کسی بسپارم؟

مطمئن ترین روش برای تشخیص طراح مناسب و حرفه ای، دقت در نمونه کار های قبلی اوست. تیم نقش آبرنگ با بیش از 9 سال سابقه در طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی، و با در اختیار داشتن طراحان خلاق و حرفه ای، همراه شماست. تمام خدمات طراحی اختصاصی، اصلاح، اجرا، تهیه موارد فنی و پشتیبانی به صورت کامل توسط نقش آبرنگ ارائه می شود

0 +
سایت شرکتی طراحی شده
0 +
سایت در دست طراحی
0 +
ساعت مشاوره