031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

نمونه کارهای نقش آبرنگ

ست مدیریتی

ست مدیریتی سررسید

امروزه در دنیای چاپ، بسیاری از ابزارهای کاری می توانند امور اداری را برنامه ریزی کنند. استفاده از ست  مدیریتی سررسید  در دفتر می تواند نظم خاصی به محیط بدهد که عمدتاً حاصل هماهنگی طراحی و چاپ از یک منبع واحد است.

امروز ست مدیریتی سررسید در نسخه متنوع برای بسیاری از مشتریان در دسترس هستند. شما با توجه به ماهیت کار و سلیقه خود و البته بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

ست مدیریتی سررسید علاوه بر فضایی برای یادداشت‌ها، تقویم و شمارنده روز، دارای فضایی برای قلم یا ماشین حساب و برگه‌های قابل جابجایی است هستند.

این سررسید های مدیریتی شامل تقویم های یک صفحه ای و چند صفحه ای نیز می شود که به دلیل حضور مدیران در جلسات مهم از برگه ها و جلدهای گران قیمت ساخته و تهیه می شود. به همین دلیل به این سررسیدها، سررسید نفیس نیز گفته می شود. ست مدیریتی سررسید را می‌توان در جلسات و کنفرانس‌ها توسط مدیران و روسا برای هدایا یا اهداف تبلیغاتی استفاده کرد.

ست سررسید مدیریتی یک ابزار تبلیغاتی می باشد!

شما یک شرکت یا کسب و کاری دارید که محصولات یا خدماتی را ارائه می دهد. از چه طریقی این محصولات یا خدمات را تبلیغ می کنید؟ ست مدیریتی سررسید را می توان یکی از بهترین ها در دنیای تبلیغات نامید که بسته به ماهیت کسب و کار خود می توانید آن را سفارش دهید.

استفاده از ست‌های اداری و مدیریتی می تواند اهمیت شما را به مشتریان خاصتان نشان دهد. اما طراحی این کالای تبلیغاتی بسیار مهم است.فراموش نکنید که بهترین قسمت را برای طراحی برند یا لوگو  انتخاب کنید

استفاده از نام تجاری به شما این امکان را می دهد که مجموعه خود را تا حد امکان مختصر به مشتریان خود ارائه دهید. اما در این ست سررسیدهای مدیریتی، می توانید فعالیت های خود را کمی کاملتر توصیف کنید.

استفاده از لت‌ های تبلیغاتی در میان سررسیدها می تواند به شما کمک کند فعالیت های مجموعه خود را برای مشتریان خود توضیح دهید. شما می توانید از این قسمت ها برای ارائه خدمات و قیمت محصولات مختلف استفاده کنید.

ست مدیریتی سررسید - ارزان قیمت ترین هدایای تبلیغاتی

انواع سررسید مدیریتی

  • سررسید ارگانایزر ( Organizer )

سررسیدی که بسیار لاکچری محسوب می شود و شامل جزئیات بیشتری است. این جزئیات می تواند ترکیبی از جا مداد، جای سند، ماشین حساب یا همه این موارد باشد. این محصولات کیفیت بسیار خوبی دارند.

در سررسیدهای مدیریتی از کاغذ فانتزی تهیه می شود که همراه با طلاکوب جلوه ی بصری فوق العاده ای ایجاد می کند.

  • سررسید مدیریتی ترمو

لازم به ذکر است که اکثر سررسیدهای مدیریتی از جنس ترمو هستند زیرا بسیار شیک تر خواهد شد و اگر لوگو روی جلد حک شود بسیار زیباتر و شیک تر به نظر می رسد.

چنین اقلام تبلیغاتی معمولاً باید با یک دکمه یا آهنربا بسته شوند تا کاغذهای داخلی محکم به هم چسبیده و زیباتر به نظر برسند. 

  • سررسید مدیریتی با جای خودکار

جای خودکار این موارد یکی از ضروریات است. زیرا این جزئیات می تواند این نوع سالنامه ها را از انواع دیگر متمایز کند. این عناصر به یک سیستم مدیریت جذاب تبدیل می شود.

  • سررسید مدیریتی کلاسوری

غالبا سررسیدهای مدیریتی از نوع کلاسوری یا سیمی هستند که باعث می شود مرتب تر باشند. به آستر بدرقه در سررسید کلاسوری برگه ی ابتدایی گفته می شود و معمولاً روکش طلا دارد.

کلاسوری بودن سررسید قطعا بر لاکچری بودن آن می افزاید و نمای صفحات طلایی جلوه خاصی می بخشد 

  • سررسید مدیریتی با جای مدارک

جای مدارک در سررسید کلاسوری و مگنتی می تواند غوغایی برپا نماید. جای مدارک معمولا داخل جلد قرار می گیرد و مانند کیف کوچک برای قرار دادن مدارک عمل می کند.

ست مدیریتی سررسید

تفاوت سررسید های مدیریتی (ارگانایزر) با سررسید:

ارگانایزرهای تبلیغاتی همانند سایر سررسیدها هستند تنها تفاوت آنها نوع جلد و صحافی آن می باشد ، عموما جنس جلد ارگانایزرها از جنس چرم و ترمو ، جیر می باشد و معمولا به صورت چهار تکه طراحی می شود که معمولا بر روی جلد بیرونی آن قفل ، گیره و … تعبیه می شود.

سررسیدهای مدیریتی هم از نظر صفحات داخلی بسیار مورد توجه قرار می گیرند و هم از نظر لوازم جانبی همچون خودکار و روان نویسی که به همراه دارند بسیار مورد توجه مدیران قرار می گیرند، اگر قرار است یک سررسید تبلیغاتی را به مدیر شرکتی به خصوص ارائه دهیم باید همه چیز را در نظر بگیریم تا بهترین را ارائه دهیم ، پس بنابراین ما نباید به یک فرآیند ساده با چاپ کوچک بسنده کنیم .

برای این منظور از سررسید مدیریتی که برتری های به خصوصی دارد در ترکیب با یک هدیه تبلیغاتی مناسب استفاده می شود، معمولاً این هدیه تبلیغاتی موردی است خودکارهای تبلیغاتی، روان نویس های تبلیغاتی و… زیرا اغلب بر روی این ارگانایزرهای تبلیغاتی قسمت ویژه ای برای قرار گرفتن خودکار تعبیه شده است تا هدیه گیرندگان هنگام استفاده از این محصول ویژه خودکاری متناسب با آن داشته باشند که همراه همیشگی این ارگانایزر خواهد بود.

ارگانایزرهای تبلیغاتی مناسب‌ترین هدایا برای مدیران در نظر گرفته می‌شوند. می توانید ارگانایزرهای تبلیغاتی را متناسب با کاربرد و استفاده ی آن انتخاب نمایید برخی از این ارگانایزرها شامل خودکار، روان نویس، جای مناسب برای پاوربانک و… می باشد.

ست مدیریتی سررسید

نکاتی در مورد ست سررسید مدیریتی

اگر بخواهید در مورد چاپ و طراحی ست مدیریتی سررسید مواردی را در نظر داشته باشید، بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

سررسید علاوه بر طراحی داخلی طراحی های مختلفی دارند،  می‌توانند در جلدهای مختلفی نیز تهیه شوند. از بین انواع روکش ها متناسب با سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید.

ست الکترونیکی را می‎توانید با ست سررسید مدیریتی هماهنگ کنید و برای موارد مختلفی به کار ببرید. این ست را می توان هدیه ای خاص دانست که می توان آن را یکی از ابزارهای تبلیغاتی دانست. .

اگر می‌خواهید این هدیه را برای سال جدید به مشتریان خود تقدیم کنید، بهتر است هر چه سریع‌تر برای این کار اقدام کنید. طراحی و چاپ انواع ست سررسید مدیریتی را با توجه به سلیقه و نظرات شما انجام می شود. اگر برای این کار ایده‌ای ندارید، بهتر است از طرح‌های چاپخانه استفاده کنید و از کارشناسان مربوطه کمک بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید