031-31323008-9

021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

نمونه کارهای سررسید 1403 نقش آبرنگ

مجموعه نقش آبرنگ قادر است جهت چاپ و طراحی سررسید 1403، گزینه‌های متنوعی در اختیار مشتریان خوش سلیقه خود قرار دهد. خرید سررسید 1403، با مناسب‌ترین قیمت و با تنوع بالای بیش از چندین نوع سررسید و تقویم رومیزی موجود است. 

هم‌اکنون می‌توانید برای سفارش و خرید سررسید 1403 با طراحی مشخصات برند خود اقدام کنید. جهت دریافت مشاوره و انتخاب هدایا، تماس بگیرید.
انواع سررسید 1403

سررسید شیک 1403

کانون تبلیغات نقش آبرنگ علاوه‌بر کیفیت، با تاکید بر طراحی زیبا و جذاب محصولات خود، سعی بر ارائه سررسید شیک 1403 برای سال نو پیش رو دارد. طراحی شیک و کاربردی سررسیدها موجب انتخاب و استفاده مشتریان خواهد شد و همین امر موجب می‌شود تا افراد ضمن استفاده از این نوع هدایا، جذب تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات مندرج شما در آن شوند.

ضمن مشاهده نمونه کارهای سررسید شیک 1403 در سایت، جهت طراحی و چاپ سررسید اختصاصی 1403 برند خود به صفحه سررسیدهای اختصاصی نقش ابرنگ مراجعه کرده و برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

بهترین زمان سفارش سررسید 1403

خرید سررسید 1403 اگر در زمان مناسبی انجام شود باعث می‌شود شما زودتر سفارش خود را برای سال جدید تحویل بگیرید. بهتر است که خرید سررسید 1403 را به ماه های آخر سال نیندازید؛ چراکه خیلی از کسب و کارهایی که تیراژ سفارششان بالاست، غالبا چند ماه پیش از سال نوسفارش سررسید خود را ثبت می‌کنند و شرکت‌های ارائه دهنده این محصولات بر اساس ثبت سفارش محصولات را آماده و تحویل می‌دهند؛ هرچه دیرتر سفارش سررسید 1403 برای شما ثبت شود، دیرتر هم  به شما  تحویل داده می‌شود.

 پس اگر قصد خرید سررسید شیک 1403 را دارید تیم نقش آبرنگ به عنوان مرکز تخصصی طراحی و چاپ سررسید می‌تواند در مناسب ترین زمان سفارش شما را آماده و تحویل دهد.

بهترین زمان ثبت سفارش برای خرید سرسید نوروزی، از آذرماه الی اسفندماه است.

خرید سررسید 1403

سفارش و خرید سررسید 1403 به موارد زیادی بستگی دارد. توجه داشته باشید که مواردی همچون ابعاد و نوع قطع ، جنس کاغذ و جلد، عمومی یا اختصاصی بودن و… در سررسید متفاوت خواهد بود. انتخاب و خرید هریک از این هدایا بر اساس بودجه و نوع مشتریان شما انجام خواهد شد. بنابراین، برای سفارش سررسید 1403 براساس نیاز برند خود، ابتدا نمونه کارهای سررسید 1403 را مشاهده کرده و سپس برای ثبت سفارش و دریافت راهنمایی‌های تکمیلی با ما تماس بگیرید.

سررسید 1403

سررسید 1403 یا سالنامه را می توان در قالب کتاب و دفتر تهیه کرد. سررسیدهای مختلف حاوی یک تقویم سالانه به همراه اطلاعاتی هستند که به عنوان پیوست در ابتدا یا انتهای سالنامه قرار می گیرند یک سررسید شیک می‌تواند حاوی فهرست رویدادهایی باشد که بنا به تصمیماتی انتخاب شده‌اند تا یاد و خاطره ی حوادث، اتفاقات یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه‌دارند.

چاپ سالنامه برای استفاده تبلیغاتی توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات انجام می شود. . بسته به حوزه کاری شرکت، اطلاعات کلی، اطلاعات آماری یا موضوعات تخصصی را می توان در صفحات مربوطه طراحی کرد. بسیاری از برندها اقدام به چاپ سالنامه اختصاصی در تیراژهای زیاد می کنند تا با روش هم محصولات خود را معرفی کنند و هم مشتریان خود را افزایش دهد.

در گذشته سررسیدها عموماً شامل اطلاعات کشاورزی می‌شدند، اما سالنامه  مدرن اغلب شامل اطلاعات آماری و عمومی می باشند. پس اگر بخواهیم مثال بزنیم می توان سر رسیدها را با عناوین و موضوعات ادبی، تاریخی، اجتماعی، سیاسی، فنی و… بیان کرد.  همچنین در سال های اخیر  سالنامه هایی چون عارفان، شهدا، آثار فرهنگی و تاریخی، طبیعت ایران و جهان و سررسید 1403 ورزشی به عناوین فوق اضافه شده است.

سررسید یا سالنامه 1403 چیست؟

سررسید یا سالنامه 1403 مجموعه‌ای است که درمورد رویدادهایی که در طول یک سال اتفاق می افتند، اطلاعاتی ارائه می‌کند. به همین دلیل خرید سررسید 1403 به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است. سررسید‌ها شامل موضوعات گوناگونی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی می‌شوند. هم‌چنین سررسیدها می‌توانند شامل فهرستی از مناسبت‌هایی از تقویم باشند تا یاد و خاطره ی حوادث، اتفاقات، یا افراد مهم را زنده نگه دارند. سالنامه از ترکیب دو واژه ی «سال» و «نامه» پدید آمده و ممکن است به این معنا باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که شخص برای سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی مفهوم زمان و صاحب آن سالنامه، با همدیگر نامه نگاری می‌کنند و به همین دلیل است که برای بعضی از افراد، سالنامه یک وسیله کاملاً شخصی به شمار می‌رود. هم‌چنین سالنامه و یا سررسید می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی زیبا و کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از دلایل مهمی که سررسید را در دسته ی هدایای تبلیغاتی کاربردی قرار می‌دهد، به کارگیری آن در طول سال است. همین موضوع باعث می شود که برندها با اختصاصی کردن سررسید از این تبلیغات موثر استفاده کرده و نام خود را در فکر مشتری تثبیت کنند. با افزایش قیمت های بی سابقه ی هدایای تبلیغاتی، خرید سررسید 1401 همچنان به عنوان یکی از به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شود.

قیمت سررسید 1402

سررسید 1403 چه کاربردی دارد ؟

با خرید سررسید شیک ، می توانید تمام رویدادهای مهم زندگی خود را یادداشت کنید و مطمئن باشید که آنها را فراموش نخواهید کرد. نوشتن رویدادهای روزانه، برنامه ریزی برای آینده و یادداشت کردن روابط از جمله مواردی است که می توانید برای خرید سررسید یا سالنامه داشته باشید.

علاوه بر آنچه در مورد استفاده شخصی از سالنامه گفته شد، سالنامه می توانند تأثیر فوق العاده ای بر بازاریابی برند داشته باشند و به همین دلیل است که اکثر شرکت ها شروع به طراحی و چاپ بسته های تبلیغاتی کرده اند ..معرفی کردن هدف ها، محصولات و یا خدمات یک برند به مردم از طریق سالنامه به خوبی امکان پذیر است و از این رو اکثر شرکت ها رو به طراحی و چاپ سررسید های تبلیغاتی آورده اند.

برای خرید بهتر است به مراکزی بروید که انتخاب گسترده ای را به شما ارائه می دهند. سالنامه ها می‌توانند تاثیر زیادی بر فعالیت های روزانه شما داشته باشد پس هنگام خرید سررسید دقت بسیار زیادی به خرج دهید.

سررسید 1402

انواع سررسید 1403 بر اساس اندازه

قبل از خرید سررسید 1403 ، به یاد داشته باشید که سالنامه باید همراه با تقویم باشد. از نظر ظاهر و ابعاد به انواع مختلفی تقسیم می شود (ابعاد سالنامه را قطع سالنامه نیز می گویند)

 • سالنامه وزیری در سایز 24×17 سانتی متر چاپ می شود.
 • سالنامه رقعی در اندازه 21×15 سانتی متر چاپ می شود.
 • سالنامه رحلی( مدیران) در دو سایز 34×24 (رحلی بزرگ) یا 21×29.7 (رحلی کوچک) چاپ می شود.
 • سالنامه جیبی در سایز یک هشتم رایج ترین آنها 10×15 سانتی متر و سایز تقریبی 10.5×14.8 سانتی متر می باشد
 • سالنامه پالتویی در سایز 17×12 سانتی متر است. و پالتویی بلند 13×22 سانتی متر چاپ می شود.
 • سالنامه خشتی در سایز مربعی 21×21 ، 16×16 یا 17×17 چاپ می شود.
 • سالنامه اروپایی با ابعاد 13.5*21 سانتی متر چاپ می شود.
 • سالنامه سلطانی با ابعاد 34*49 سانتی متر چاپ می شود.

انواع سررسید 1403 بر اساس جنس جلد

برای اینکه در یک سالنامه قابل استفاده باشد، باید دارای روکش مقاوم باشد، بنابراین معمولاً از چرم طبیعی یا چرم مصنوعی برای تهیه رسید استفاده می شود.

برای جلد سالنامه یا سررسید از جنس سلفون گالینکورو ترمو نیز استفاده می شود که این جلدها هم از مقاومت و سختی نسبتا خوبی برخوردار هستند. در صحافی کردن سر رسیدها از طرح های متفاوت از جمله ته دوخت، کلاسوری، فنر مارپیچ و یا دوبل کمک می گیرند. سر رسیدها را بر اساس جنسی که در تهیه جلد آن به کار برده اند به چند دسته تقسیم بندی می کنند که شرح کوتاهی از معرفی آنها را در این مطلب عنوان می کنیم.

خرید سررسید

 • سر رسید سلفون

این سالنامه ها  دارای جلد هایی از جنس گلاسه هستند که با سلفون پوشانده شده است. این روکش می‌تواند مات یا برق باشد و می‌توانید با UV و یا چاپ طلاکوب روی آن ها طرح بزنید.

 • سر رسید با جلد چرم:

سررسید 1403 با جلد چرم،یک سررسید شیک و از پرطرفدارترین نوع سالنامه است. این نوع سالنامه ها همراه با چاپ طلاکوب و یا داغکوب، فوق العاده زیبا هستند. گاهی اوقات بسته به سلیقه مشتری، یک پلاک زیبا با روکش چرمی بر روی رسید قرار می گیرد که زیبایی خاصی به آن می بخشد.

 • سر رسید ترمو

ترمو چرم مصنوعی محسوب می شود، این نوع چرم لطافت و زیبایی خاصی دارد. زمانی که مهر زنی داغ روی این نوع چرم حک می شود، تغییر رنگ می دهد. سوئیس، فرانسه، ترکیه و ایتالیا دارای بالاترین کیفیت چرم حرارتی هستند. این نوع ترموها  از کیفیت بالاتری نسبت به نمونه ایرانی خود برخوردار است، بنابراین نوع خارجی آن قیمت بالاتری دارد.

 • سر رسید ارگانایزر

انواع سرر سید با روکش های چرمی گران قیمت به اصطلاح ارگانایزر نیز در بازار موجود است که از چرم ترمو مرغوب تر و دارای 6 حلقه کلاسوری و جیب های مخصوص اسناد و لوازم التحریر می باشد.

 • سر رسید با جلد گالینکور:

گالینکور نوعی پوشش مصنوعی از جنس پی وی سی است که مقاومت بالایی دارد. گالینکور از بافت های فراوان، کیفیت بالاتر، نرمی و جذابیت رنگارنگ تشکیل شده است که همانند سالنامه دیگر، از چاپ سیلک، چاپ طلاکوب و یا چاپ داغکوب برای درج اطلاعات بر روی آنها استفاده می‌شود.

بهترین زمان برای سفارش اختصاصی سررسید 1403 :

اگر قصد دارید سالنامه 1403 خود را سفارش دهید ، حتماً زمانی را برای ارزیابی بهترین تولید کنندگان سالنامه و بروزترین دستگاه‌ های چاپ و صحافی در اختیارشان در نظر بگیرید. با تحقیق به موقع، زمان کافی برای بررسی کیفیت طرح انحصاری روی جلد،صفحه داخلی، لت گلاسه، آستر بدرقه، روبان و غیره خواهید داشت…. . ضمناً در نظر داشته باشید که با سفارش به موقع سالنامه خود با مشکلاتی از قبیل بارگیری بار شرکت حمل و نقل در پایان سال، بدقولی چاپخانه و برخی همکاران مواجه نخواهید شد.

ست مدیریتی سررسید

خرید سررسید 1403 اختصاصی یا عمومی؟

در خرید سررسید 1403، دوراهی بسیار مهم میان سررسید عمومی یا اختصاصی وجود دارد. برای یک انتخاب خوب، با تفاوت های سررسید عمومی و اختصاصی آشنا می‌شویم. سررسید های عمومی در تیراژ بالا آماده و چاپ می‌گردند و هزینه ی مقرون به صرفه تری دارند. اما امکان شخصی سازی زیادی شامل این نوع سررسید نمی‌شود. تنها خدماتی که می توان به این مدل از سررسید ها افزود، چاپ داغکوب و طلاکوب و یا لیزر پلاک چسبیده شده روی سررسید می باشد. هم‌چنین مواردی همچون حک لوگو روی جلد، چاپ لوگو در صفحات، اضافه کردن لت گلاسه، چاپ روی آستر بدرقه ، اضافه کردن اوراق اضافه و . . . را می‌توان به عنوان سفارشی سازی سررسید های عمومی 1403 در نظر گرفت.

آماده سازی و چاپ سررسید با ویژگی های کاملا اختصاصی مورد نظر شما، سررسید اختصاصی 1403 به شمار می‌رود. مواردی که شامل خرید سررسید 1403 می‌شوند:

 • ابعاد اختصاصی:

  زمانی که سررسید مورد نظر شما دارای ابعاد خاص (غیر از ابعاد رایج) و یا شامل برشی خاص از کاغذ است.

 • جلد اختصاصی:

  زمانی که برای جلد سررسید خود متریالی خاص (مانند پارچه ای خاص) در نظر دارید.

 • طراحی صفحات اختصاصی:

  برای زمانی که به دنبال طراحی جداگانه برای صفحات خود هستید. (برای مثال به کارگیری المان های خاص و یا اضافه کردن مواردی همچون احادیث، شعر و . . . به صفحات )

 • رنگ چاپ اختصاصی

  : اگر تمایل داشته باشید رنگ چاپ المان های تاریخ و نوشته های داخل سالنامه را تغییر دهید.

 • کاغذ اختصاصی:

  زمانی که قصد داشته باشید گرماژ کاغذها را تغییر داده و یا کاغذی خاص را برای آستر بدرقه سررسید خود به کار ببرید.

هزینه ی آماده سازی و چاپ سررسید اختصاصی 1403 به تغییرات و ویژگی هایی که در نظر دارید وابسته است. این نوع سررسید معمولا در تیراژ محدودتری چاپ می‌شوند.

طراحی و چاپ سررسید 1403

در پایان هر سال و با شروع سال جدید می‌توانید با هدیه  دادن یک سررسید مخاطبین هدف خود را خشنود کنید. خرید سررسید 1403 را می توان در مدل های مختلف انجام داد مثلا سررسید های روزشمار تمام روزهای هفته را به شکل جدا جدا نمایش می دهند وغالبا روزهای پنج شنبه و جمعه نیز در این مدل طراحی در یک صفحه قرار می گیرند.

شرکت نقش آبرنگ به عنوان یک مرکز تخصصی معتبر فروش سررسید 1403 برای بالا بردن رضایت مشتری و همچنین بالا بردن سود دهی شما عزیزان اقدام به  طراحی و چاپ سررسید اختصاصی و خاص در طرح‌ها و طیف رنگی گسترده برای سال آینده را کرده است شما می توانید طرح انتخابی سررسید خود را به ما سفارش دهید تا ما ، چاپ آن را با بالا ترین کیفیت انجام دهیم. شما با طراحی و چاپ یک سررسید اختصاصی ، تبلیغات کسب و کار خود را بسیاررونق میبخشید.

قابل ذکر است که طراحی و چاپ سررسید اختصاصی با جلد سخت در میان کسب و کار های مختلف طرفدار ویژه ی خود را دارد و شما می توانید در زمان خرید سررسید 1403 با طراحی اختصاصی جلد آن از این موقعیت به نفع خود  و کسب و کارتان استفاده کنید. البته در این میان نمی توان منکر زیبایی سررسید با جلد چرمی و نرم شد علاوه بر اینکه این مدل سررسید بسیار هم عامه پسند هستند.

معمولا کسب و کار های بزرگ و فعال برای خرید سررسید 1403 اقدام به  طراحی و چاپ دو مدل سررسید می کنند یکی سررسید عامه پسند که  در تیتراژ بالا  طراحی و چاپ می شود و دیگری سررسید اختصاصی است که با طراحی ویژه و متفاوت با تعداد محدود برای مخاطبین خاص سفارش داده می شود.

با انتخاب تیم نقش آبرنگ می توانید سفارش و خرید سررسید 1403 را در مدل های مختلف به صورت تکی و یا عمده انجام دهید و با صرف بودجه کمی یک سررسید اختصاصی بر اساس سلیقه و خواسته تان داشته باشد. تیم نقش آبرنگ با کیفیت ترین سررسید ها را با مناسب ترین قیمت ها در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

قیمت سررسید

نکات قابل توجه قبل از خرید سررسید 1403

برای اینکه بتوانیم یک خرید خوب را تجربه کنیم، لازم است تا عوامل موثر در قیمت و کیفیت سررسید را باهم مرور کنیم. مشتریان کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ به خوبی می‌دانند که برای خرید سررسید 1403 باید از چه طریق اقدام کنند و تمام خدمات این مجموعه با بهترین کیفیت ارائه می‌شوند و با تکیه بر انتخاب و سلیقه ی مشتری، بهترین نتیجه ارائه خواهد شد.

خرید سررسید 1403 به عنوان هدایای تبلیغاتی

از نکات با اهمیت در زمان خرید سررسید 1403 علاوه بر کاربردی بودن ، نوع کاغذ، نوع صحافی، نوع درج لوگو، اختصاصی سازی و … می باشد. یک سررسید  خوب و کاربردی می تواند به عنوان  یک هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

سررسیدها از پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شوند. زیرا که می توان گفت که همه افراد در خانه یا محل کار خود به یک سررسید خوب و بل کیفیت احتیاج پیدا می کنند. سررسید ها بسیار مقرون به صرفه هستند وعلاوه بر آن بستر خیلی عالی برای تبلیغات نیز محسوب می شوند. مثلا یک سررسید مدیریتی علاوه بر جذابیت خاص و کارایی خاصی که دارد در چشم مخاطب به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار با ارزش نیز دیده می شود.

شرکت نقش ابرنگ  با سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات به مشتریان گرامی خود می تواند به شما در خرید یک سررسید 1403 یا خرید سررسید مدیریتی 1403 با بالا ترین کیفیتت کمک شایانی می کند. 

خرید سررسید 1403 با مناسب ترین قیمت

اگر شما تمایل به خرید سررسید 1403 در تعداد بالا را دارید مطمئنا با پرداخت هزینه کمتر می‌تواند در بودجه خود بسیار صرفه جویی کنید. در مشخص شدن قیمت سررسید عوامل بسیاری از جمله کیفیت ، طراحی و تیراژ تاثیرگذارهستند.  باید این نکته را در نظر داشته باشید که در زمان خرید سررسید 1403 کیفیت باید حرف اول را بزند و اگر شما تمایل به سفارش سررسید ارزان را دارید به کیفیت آن باید خیلی توجه نمایید تا پول شما  بیهوده خرج نشود.

چاپ سررسید ارزان بازاریابی تخصص ویژه تیم نقش آبرنگ در سال 1403 است و سعی تیم ما بر این است که با طراحی و چاپ سررسید ارزان هر کسب و کاری بتواند با در نظر گرفتن بودجه ای مناسب کار تبلیغاتی خود را رونق ببخشد.

بهترین خرید سررسید 1403 و بهترین قیمت سررسید 1403

مدیران و صاحبان کسب و کار در خرید سررسید 1403 با مسائل زیادی مواجه هستند و ممکن است تصمیم گیری برای آنها دشوار شده باشد. اما فراموش نکنید که متخصصین نقش آبرنگ در کنار شما هستند، همین حالا می‌توانید با مشاورین نقش آبرنگ تماس بگیرید و بعد یک مشاوره و خرید حرفه ای، سررسید خود را با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت دریافت کنید. با اطمینان خاطر ادامه ی مسیر را به بیش از 9 سال دانش و تجربه ی کانون نقش آبرنگ در زمینه تهیه و چاپ سررسید بسپارید.

برای استعلام قیمت بروز و دریافت کاتالوگ با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

ست مدیریتی سررسید

قیمت سررسید 1403

قیمت سررسید 1403 به عوامل بسیاری بستگی دارد. اگر تصمیم تهیه سررسید و یا تقویم رومیزی سال آینده را دارید، پیشنهاد تیم مجموعه نقش آبرنگ این است که  بهترین زمان را برای خود نظر بگیرید ودر مناسب ترین زمان نسبت به سفارش آن اقدام نمایید و در بودجه خود با توجه با افزایش قیمت سررسید 1403 صرفه جویی کنید.

 به دلیل اینکه مواردی مانند: تیراژ چاپ سررسید، تعداد صفحات طراحی ،انتخاب ضخامت صفحات داخلی، نوع صحافی و پوشش جلد، همگی زمان بر هستند و شما باید با دقت ، زمان کافی را برای انتخاب بسیاری از این موارد با توجه به سلیقه شخصی خودتان، برند شخصیتان و مخاطب هدفتان بگذارید. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید از طریق لینک زیر همراه مجموعه ما باشید.

کیفیت کلی سررسیدها و عوامل تاثیر گذار در قیمت سررسید 1403

سررسیدها گزینه ای بسیار ارزشمند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جذاب و پر کاربرد محسوب می شوند.در اکثر مواقع سرسیدها حداقل در طول یک سال به صورت مکرر توسط فرد هدیه گیرنده مورد استفاده قرار می گیرند. شایان به ذکر است که سررسیدهای چاپی شرکت شما نمادی از محصول، خدمات و یا برند شما در اختیار مشتریان هستند.و این امر با توجه به قیمت سررسید 1403 در مخاطب تاثیر مثبتی دارد.

پس با این تفاسیرکیفیت آن ها از نظر طراحی، چاپ و تولید از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کیفیت جلد سررسید  وتاثیر آن در قیمت سررسید 1403

کیفیت جلد به عواملی چون مرغوبیت پوشش بکاررفته و روش ساخت جلد بستگی دارد. با در نظر گرفتن سیر صعودی قیمت کاغذ در چند ماه گذشته شاهد نواسان تغییر قیمت سررسید 1403 هم خواهیم بود.

کیفیت جلد چسبانی در سررسید

جلد چسبانی از مراحل ضروری و  واجب صحافی است. اگرروند جلد چسبانی با صبر و دقت انجام نشود، با گذشت زمان و با استفاده مکرر، جلد و سررسید از هم جدا می شوند . شایان به ذکر است که بی دقتی در جلد چسبانی تاثیری منفی بر ظاهر سررسید خواهد گذاشت.

کیفیت ورق و  طراحی و چاپ داخلی سررسید و تاثیر آن در قیمت سررسید 1403

ورق های استفاده شده در سررسید دارای مدل ها و کیفیت های مختلفی هستند. یکی از نشانه های بارز برای پی بردن به کیفیت ورقها نام کشور سازنده آن است . در بازار کشور ما، ورقهای تولیدی کشوراندونزی با عنوان ورق با کیفیت و ورق های چینی به عنوان ورق بی کیفیت شناخته می شوند. نوع ورق وارداتی استفاده شده  در چاپ سررسیدها تاثیر موثری بر کیفیت و قیمت سررسید 1403 دارد .

طراحی و چاپ صفحات داخلی از با اهمیت ترین مراحل فرایند تولید سررسید است. کیفیت چاپ کاغذ های  داخلی بخصوص کاغذ های تحریر و لت های گلاسه به فناوری دستگاه چاپ ، مدل مرکب و تجربه و دقت مسئول چاپ وابسته است. یک چاپ با کیفیت در سررسید دارای خصوصیاتی مانند غلظت رنگ بالا،  یک نواخت بودن رنگ ، تغییر ناپذیری در محل چاپ اجزا و روی هم قرار گیریه مناسب وابسته است.

ارزان قیمت ترین راه های تبلیغاتی - سررسید چرم طبیعی

کیفیت لیزر و درج لوگو روی سررسید و تاثیر آن در قیمت سررسید 1403

راه های مختلفی برای حک یا قرار دادن لوگو روی جلد سررسید وجود دارند. با توجه به اینکه که لوگوی روی جلد سررسید، بیان کننده اصالت سازمان درخواست کننده است، باید نهایت  دقت و فناوریه مورد نیاز جهت هر چه عالی تر نمایش دادن لوگو بکار گرفته شود.این موضوع نیزازعوامل تاثیر گذار در قیمت سررسید 1403 است.

کیفیت طراحی انحصاری سررسید و تاثیر آن در قیمت سررسید 1403

طراحی خلاقانه و جذاب با تعرفه های گوناگونی که برای طراحی توسط افراد متخصص وجود دارد در قیمت سررسید 1403 بسیار تاثیر گذار است.

طراحی وچاپ حرفه ای سررسید توسط شخص متخصص بسیار بر کیفیت ظاهری آن تاثیر دارد. همچنین مدل جلد و قطع سررسید، عواملی مانند چگونه بودن طراحی صفحات، نحوه قرار گیریه اعداد و متن های تایپی، فونت های  مناسب بکار رفته ، فواصل و انتخاب رنگ مناسب صفحات داخلی سررسید نیز از عوامل موثر بر افزایش جذابیت دیداریه سررسید خواهند بود.

 شما می توانید با بهره گیری ازتجربه طراحان متخصص وخلاق مجموعه نقش آبرنگ برای سال آینده خود سررسیدی متفاوت و جذاب سفارش دهید و با توجه به افزایش قیمت سررسید 1403 در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

اگر چه قصد استفاده از لت گلاسه در سررسید خود را دارید و یا قصد استفاده از جلد سلفونی برای سررسید خود را دارید باید برای بودجه خود با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و مطقابلا” افزایش قیمت سررسید 1403 برنامه ریزی کنید.

مطابقت داشتن کیفیت نمونه وکیفیت سررسید سفارشی مشتری با توجه به افزایش قیمت سررسید 1403

آن چیزی که شما در زمان انتخاب سررسید خود برای سفارش مورد توجه قرار می دهید، نمونه سررسیدی است که تولید کننده به شما نشان می دهد.

یکی از درگیری های ذهنی مهم متقاضیان سررسید این است که آیا محصولی را که در آخر کار دریافت می کنند، کیفیت نمونه اولیه دارد یا خیر؟

 با عرض تاسف در بیشتر مواقع پاسخ این سوال منفی است. برخی از تولید کنندگان سررسید با توجه به افزایش قیمت سررسید 1403 در زمان مشتری گیری، با نشان دادن مدل هایی با سطح کیفی بالا از تولیدات خود، از اعتماد مشتری سواستفاده می کنند اما در موقع تحویل سفارش، با دادن سررسید های بی کیفیت ، حقوق مشتری را پامال می کنند.

متاسفانه راه حلی برای نظارت برسطح کیفی تولیدات ارائه دهنده محصول در مراحل اولیه وجود ندارد. با این وجود  مورد بررسی قرار دادن عمل کرد وی در پروژهای قبلی و در نظر گرفتن اندازه رضایت مشتریان گذشته می تواند به متقاضی این اطمینان را بدهد که ارائه دهنده خدمات می تواند سررسید هایی مشابهی با نمونه نشان داده شده در ابتدای کار را تولید وتحویل می دهد.

برای جلوگیری از مشکل مشابه نبودن نمونه و سفارش، سررسید سفارشی خود را می توانید از مجموعه نقش آبرنگ با سابقه ای طولانی تهیه نمایید و در مرحله استعلام قیمت، با توجه به افزایش قیمت سررسید 1403 هرگز به قیمت های خیلی پایین توجه نکنید.

قیمت سررسید

بهترین زمان سفارش سررسید با توجه به قیمت سررسید 1403

در زندگی امروزی ما که برنامه‌ریزی در روزهای پایان سال نقش بسزایی را دارد ،بخصوص با نوسان قیمت سررسید 1403 و تقویمها و….در پایان سال و شروع سال جدید.

 سررسید و تقویم یکی از ابزار لازم و کارامد در معرفی محصول وجذب مشتری می باشد.

سررسید ها یکی از هدایای تبلیغاتی با تقاضای بالا در پایان سال و شروع سال جدید هستند. شرکت‌ها در بیشتر مواقع چندماه مانده به شروع سال جدید در کشور برای سفارش سررسید ،کاتالوگ ،تقویم اقدام می‌ کنند.

سفارش محصولات مورد نیاز به یک شرکت با سابقه ی قوی در این زمینه برای سفارش انواع هدایای تبلیغاتی اولین قدم است. شرکت نقش آبرنگ یکی از باسابقه ‌ترین شرکت‌های چاپ سررسید است که سفارش سررسید ، را از گذشته تا به امروز با توجه به سلیقه و خواست مشتری به بهترین شیوه اجرا کرده است. شما می‌توانید سررسیدها، کاتالوگ ها و تقویم های و … را به ما سفارش دهید.

با توجه به سیر صعودی قیمت کاغذ در سه ماهه آخر سال و تغییر قیمت سررسید 1403 لطفا با انتخاب مدل مورد نظرخود و انتخاب آن ، در زمان مناسب اقدام نمایید.

انواع سررسید بر پایه اندازه

 ازرایج ترین مدل های سررسید بر پایه سایز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سررسید اختصاصی ، وزیری ، رقعی ، اروپایی ، خشتی ، مدیریتی ، جیبی ، کلاسوری و…

انواع سررسید بر پایه نوع جلد

هر یک از جلدها فایده ای خاص برای یک کسب و کار و حرفه دارد و معمولا برای هدفی طراحی و چاپ می شود.  

جلدها را می توان درمتنوع ترین حالت ارائه کرد مانند:

جلد سررسید ترمو ، جلد چرم ، جلد گالینگور ، جلد یوف ، جلد اختصاصی سلفونی ، جلد نرم

انواع سررسید بر پایه ورق

غالبا ورق های استاندارد برای سررسید ورق تحریر سفید است اما در سال های اخیر استفاده از کاغذ تحریر کرم بسیار رواج پیدا کرده است . این کار باعث شده که تنوع مطلوبی وارد بازار سررسید شود و به بیانی سررسید با ورق کرم برای خرید سر رسید 1403 در اصفهان با نام سررسید لاکچری معروف شده است.

ورق گلاسه هم برای  برخی از سررسیدهای اختصاصی استفاده می شود و به لحاظ  براق بودنش و وزن بالای که دارد در قیمت و کیفیت با مدل های دیگرمتفاوت است.

انواع سررسید با توجه به نوع صحافی

صحافی رایج  در سررسیدها صحافی دوخت و چسب گرم است که با در نظر گرفتن حجم برگه های داخل سررسید تضمینی برای عمر طولانی و محکم و با کیفیت بودن سررسید در مدت یکسال است.

صحافی تنها چسب گرم برای سررسید که جدیدا به واسطه برخی ارائه دهندگان این محصول رواج پیدا کرده است دلیلی بر عمر کوتاه سررسید شده است و پس از مدتی استفاده  از آن، همه ی ورق هایش متلاشی می شود. و علت استفاده از چسب گرم بدون دوخت پایین آوردن هزینه کلی درآخرکاراست که این امر باعث پایین آمدن کیفیت نیز در خرید سررسید 1403 در اصفهان می شود.

صحافی فنر هم مدلی دیگر از صحافی است که مشتریان خاص خود را با توجه به بالا بودن قیمت آن نسبت به صحافی دوخت دارد.

صحافی کلاسوری هم همان طور که از اسمش مشخص است برای سررسیدهای کلاسوری استفاده می شود و تنها به شکل پانچ ۴ سوراخه یا ۲ سوراخه است و یکی از قابلیت های آن امکان افزایش یا کاهش ورق ها در هر تایمی است.

مهم ترین دلیل هدیه دادن سررسید 1403 چیست ؟

در سال های اخیر با توجه به در نظرگرفتن روند افزایشی دلارو به دنبال آن افزایش هزینه های واردات کالا ، باز هم با ازش ترین گزینه برای هدیه تبلیغاتی خرید سررسید 1403 در اصفهان و یا سالنامه ، تقویم رومیزی، تقویم دیواری و.. است.

زیرا که با توجه به پایین بودن هزینه آن نسبت به محصولات دیگر، کاربردی فراوان در میان اکثر مخاطبین دارد.اما مهم ترین دلیل خرید سررسید 1403 در اصفهان و هدیه دادن آن این است که :

سررسید ها به عنوان محصولی هستند که به مدت یک سال با مخاطبین هدف  شما همراه هستند و بهترین گزینه برای یادآوری محصول و خدمات شما نیز می توانند باشند.

 خرید سررسید 1403 در اصفهان و خاطراتی که ثبت می‌شوند

خرید سررسید 1403 در اصفهان به خاطر پر استفاده بودن آن از استقبال بسیاری در بین مردم برخوردار است وآن را می توان جزو هدایای تبلیغاتی کاربردی هم قرارداد.سه علتی که باعث می شود مشتریان هدایای تبلیغاتی شما را نگه دارند جالب و جذاب بودن آن ، کاربردی بودن آن ، مد روز یا به اصطلاح تِرِند بودن آن است.

به خاطر همین اگر خرید سررسید 1403 در اصفهان را به گونه ای انجام دهید که به صورت روزشمار باشد و قسمت های مناسبی برای یادداشت‌ برداری داشته باشد، احتمال اینکه برای ثبت نوشته‌ها و خاطرات مخاطبان شما استفاده شود بسیار است.

ما در مجموعه نقش آبرنگ توانسته ایم با سابقه درخشان نیازهای روز بازار را بررسی و هر سال مدل های به روز را طراحی و چاپ کنیم. تیم ما در کنار شما است برای بهترین خرید سررسید 1403 در اصفهان با بالاترین کیفیت ومناسب ترین قیمت ها.

خرید سررسید 1403 در اصفهان به صورت سفارشی

نقش آبرنگ سفارش های خود را در شهر اصفهان با بالاترین کیفیت انجام می دهد و خرید سررسید 1403 در اصفهان را با امکان تغییر در جزئیات آن برای مشتریان خود فراهم کرده است.

کسانی که در اینترنت در جستجوی کلید واژه خرید سررسید 1403 در اصفهان هستند ، غالبا یک سررسید متفاوت و جذاب را در نظر دارند و قصدشان این است که سررسیدهای به روز و متفاوت را پیدا کنند. تیم ما با توجه به نیاز مخاطبان خود و با در نظر گرفتن سلیقه مشتری تصورات آن ها را به واقعیت تبدیل می‌کند. خرید سررسید 1403 در اصفهان به صورت اختصاصی هم از دیگر خدمات تیم ما است ما نهایت کوشش خود را می کنیم که با مشاوره‌ی تخصصی عالی ترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کنیم.

مطمئنا در پایان سال تقاضای بسیاری برای خرید سررسید 1403 در اصفهان وجود خواهد داشت و این تقاضا، به دلیل محبوبیت سررسید ها به عنوان هدایای تبلیغاتی است.

بهترین زمان خرید سررسید 1403 در اصفهان

غالبا صاحبین کسب و کار ها و حرفه ها خرید خود را در ماه ها و روزهای پایان سال می کنند که این باعث ایجاد استرس برای ارائه دهنده وسفارش دهنده محصول می شود. بهترین زمان خرید سررسید 1403 در اصفهان می توان گفت ماه آذر یا دی ماه است تیم نقش آبرنگ تمام تلاش خود را می کند سفارشات خود را به موقع هم تحویل دهد.

چگونگی استعلام قیمت خرید سررسید 1403 در اصفهان

با توجه به بالا و پایین شدن قیمت و متنوع بودن خدمات سررسید از جمله : تعداد ورق های سررسید، طراحی و چاپ و برندینگ سررسید، ترام صفحات داخلی، ربان و پلاک اختصاصی، طراحی صفحات داخلی و …. برای مطلع شدن از قیمت ها، لطفا با مشاورین قسمت خرید سررسید 1403 در اصفهان ، تماس حاصل نمایید.

برترین ارائه دهندگان سررسید

اکثر مواقع به علت داغ بودن بازار خرید سررسید 1403 در اصفهان  ، سالنامه و تقویم رومیزی ، شرکت های تبلیغاتی ، گرافیست ها ، مشاوران تبلیغاتی با ایجاد رابطه بین چاپخانه ها و مشتریان به عنوان واسطه نقش بسزایی در افزایش قیمت ها بوجود می آورند. اما ارائه دهندگان سررسید به علت رقابتی بودن بازار بین همکاران ، معمولا قیمت پایین تری را اعلام می کنند و با برنامه ریزی دقیق کیفیت محصولات خود را بالا می برند.جا دارد برای حمایت از هر شغلی، کارفرمایان سفارشات خود را از ارائه دهندگان آن محصول به صورت مستقیم تهیه نمایند.

قیمت سررسید مدیریتی 1403

قیمت سررسید مدیریتی 1403 برای مدیرانی که به فکر پیشرفت کسب و کار خود به گونه ای مدرن و متفاوت هستند گزینه ی بسیار پر اهمیتی است . نقش پر رنگ مخاطب هدف در گسترش و پیشرفت یک کسب و کار بر کسی پنهان نیست. پس می توان نتیجه گرفت که این مخاطب است که مسیر موفقیت و یا شکست را برای یک حرفه مشخص می کند و تا یک کسب و کار مخاطب نداشته باشد نباید به پیشرفت کارش دل خوش کرد و انتظار بدست آوردن  درآمد از آن را داشت.

از این جهت بسیاری از مدیران شرکت ها و موسسات  و… برای گسترش دادن و بالا بردن فروش و درآمد خود به راه های متفاوت تبلیغاتی آورده اند تا با جذب کردن نظر مخاطب آن ها را به سوی خود بکشانند. امروزه راه های متفاوتی برای تبلیغات عرضه شده است که هر کدام خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارد که بعضی از آن ها مقرون به صرفه و دیر بازده هستند و بعضی از آن ها گران اما زود بازده هستند شما باید با در نظر گرفتن قیمت سررسید مدیریتی 1403 و بودجه مناسب نسبت به سفارش و خرید سررسید 1403 اقدام نمایید.

تیم نقش آبرنگ با سابقه طولانی و درخشان آماده ارائه با کیفیت ترین محصولات و خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد .

نقش با اهمیت طراحی و چاپ سررسید در گسترش یک کسب و کار

معمولا در پایان سال و با شروع سال جدید ، بسیاری از مراکز فروش سررسید 1403 پر از مشتریانی می شود که می خواهند با طراحی و چاپ یک سررسید مدیریتی منحصر به فرد برند و اسم تجاری خود را به افراد بیشتری معرفی کنند.

آن ها فکر می کنند این راه تبلیغاتی می تواند مسیر پیشرفت و گسترش یک کسب و کار را هموارتر سازد. باید خاطر نشان کرد که این فکر کاملا درست می باشد. شما با در نظر گرفتن قیمت سررسید مدیریتی 1403 و چاپ نمودن این محصول و درج برند کسب و کار خود روی آن باعث می شوید تا دیگران با حرفه شما بیشتر آشنا شوند.

به طور کلی می توان عنوان داشت که با انجام این کار خیلی زیرکانه فرایند بازاریابی و تبلیغ را برای محصولات یا خدمات خود اجام داده اید . زیرا سررسید ها از جمله وسایلی هستند که طرفدار های ویژه خود را در بین مردم دارند. بیشتر افراد در خانه و یا محل کار خود از سررسید برای دیدن روزهای سال و بررسی رویداد های فرهنگی ، تاریخی، اجتماعی، مذهبی و یادآوری روزهای خاص مانند تولد و یا سالگرد ازدواج، همچنین نت برداری امور روزانه  استفاده می کنند. در این زمان اگر شما اسم و مشخصات خود را بر روی این محصول حک کنید ، به دلیل پر استفاده بودن این محصول کسب و کار شما همواره در جلوی دید قرار می گیرد و بدون شک حرفه شما بهتر در یاد و روح مشتری حک  می شود.

هدف طراحی و چاپ یک سررسید اختصاصی مدیریتی و تاثیر آن بر قیمت سررسید مدریتی 1403

هدف ازطراحی و چاپ سررسید مدیریتی 1403 این است که ما افراد بیشتری را با حرفه و فعالیت خود آشنا کنیم.

 در نظر بگیرید در مرحله اول با چاپ برند خود بر روی سررسید توانسته اید کسب و کار خود را به مخاطب هدف معرفی کنید. در مرحله بعد باید این موضوع را در نظر بگیرید که چگونه می توانید مشتری هدف را به سوی خود جذب کنید؟ و یا چگونه می توانید آن را به یک مشتری وفادار تبدیل کنید؟ پس تنها با چاپ برند یا مشخصاتتان بر روی سررسید نمی توانید به ، بوجود آوردن یک رابطه دو طرفه فکر کنید و نیاز است که این وسیله بازاریابی پلی ارتباطی میان کسب و کار شما و مخاطب هدف ایجاد کند.

یکی از موارد بسیار موثر در جذب نظر مخاطب با در نظر گرفتن قیمت سررسید مدیریتی 1403 توجه به شکل ظاهری این مدل سررسید است ، طراحی این مدل سررسید اگر جذاب و منحصر به فرد باشد قوه بصری مخاطب را هدف قرار می دهد. همچنین برای بوجود آوردن یک رابطه ی دو طرفه در زمان طراحی و چاپ باید آدرس سایت، شماره تماس ، و … را نیز حتما بر روی آن درج کنید.

مدل های مختلف سررسید مدیریتی 1403 برای تبلیغات

سررسیدی که نیاز دارید از آن به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تیلیغات بهره ببرید باید دارای یکسری ویژگی های خاص باشد تا بتواند از عهده وظیفه خود به درستی بر آید. برای نمونه سررسیدهای بزرگ مدیریتی برای بازاریابی خیلی مناسب نیستند و سررسیدهای کوچک از محبوبیت بیشتری در میان مردم برخورداراند.

 به طور کلی سررسیدها بر پایه پارامتر های متفاوتی طبقه بندی می شوند از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سررسید بر پایه ابعاد و قطع

رقعی، رحلی، جیبی، وزیری ، خشتی ، پالتویی ، اروپایی و…

سررسید بر پایه مدل صحافی

دوخت ، سیمی ، کلاسوری و…

سررسید بر پایه شکل صحافی

عمودی ، افقی

سررسید بر پایه محتوای صفحات

روز شمار ، دو روز شما ، هفته شمار و….

هر کدام از سررسیدها خصوصیات ویژه خود را دارند که انتخاب آن به خواست و نیاز شما و مشتری بستگی دارد. برای این که یک سررسید بازاریابی بتواند نظر مخاطب هدف را جذب نماید باید به درستی انتخاب شود .

در نظر گرفتن موارد گفته شده در بالا و توجه به قیمت سررسید و سالنامه 1403 و همین طور قیمت سررسید مدیریتی 1403 به شما در انتخاب بهتر کمک شایانی می کند.

کارایی مدل های مختلف سر رسید مدیریتی 1403 در زندگی روزمره افراد

 استفاده درست از زمان ومدیریت آن ، از با اهمیت ترین ، کارایی سررسید های مدیریتی محسوب می شود. هر فردی ، با در نظر گرفتن نیاز شغلی و شخصی خود و همچنین، سلیقه فردیش، نوع استفاده ، طرح بخصوصی از مدل سررسید را می پسندد. با در نظر گرفتن قیمت سررسید مدیریتی 1403 و سفارش این محصول در زمانی که جنبه تبلیغاتی داشته باشد، این زمینه را برای مخاطب هدف محیا می کند تا  با محصولات ، خدمات ،  و ایده ها و… مربوط به کسب و کار شما به بهترن نحو آشنا شود.

 باید خاطر نشان کرد که این راه بازاریابی ، یکی از تاثیرگذارترین راه ها برای معرفی آنچه برای ارائه دارید است. این تاثیر به خاطر این است که مشتری به طور مداوم و طولانی ، برند شما جلوی چشمش قرار می گیرد و این کار باعث می شود شما و کسب و کارتان همچنین محصولات و خدماتتان بطور موثر به مشتری یادآوری شوید .

سفارش این محصول با توجه به سلیقه ، خواست ، و نیاز مخاطب به صورتی که با شغل و هدف های مخاطب هدف همتراز باشد باعث می شود عملکردی مطلوب و رضایت بخش برای شما ثبت شود.

مدل های مختلف سر رسید مدیریتی طراحی شده توسط طراحان مجرب تیم نقش آبرنگ پاسخگوی سلایق مختلف و متفاوت است. برای استعلام قیمت چاپ سررسید 1403 در اصفهان و همین طور قیمت سررسید مدیریتی 1403 و دیدن نمونه کار های تیم ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 نکات بسیار با اهمیت در زمان سفارش و خرید سررسید تبلیغاتی

درهنگام سفارش و خرید سررسید تبلیغاتی باید نکات بسیاری را مورد توجه قرار دهید از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آشنا بودن با جامعه هدف

اطلاع از تیراژهای اقتصادی و قیمت مناسب

کسب اطلاعات کافی در مورد روش های مختلف چاپ

تعیین فرمت چاپ  به صورت اختصاصی یا عمومی

تعیید مناسب ترین فرمت صفحات داخلی

در نظر گرفتن بهترین و مناسب ترین مدل صحافی

 اطلاع از افکت های به خصوص در سررسید های تبلیغاتی

خرید سررسید تبلیغاتی به عنوان محبوب‌ ترین هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی شامل محصولات مختلفی می شوند و معمولا برای تبلیغ اسم و نشان یک کسب و کار یا محصولات و خدمات آن کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات علاوه بر داشتن کیفیت بالا باید از ظاهر زیبایی هم برخوردار باشند. به خصوص این محصولات باید از دسته‌ای انتخاب شوند که کارایی بالایی دارند. به این صورت افراد در طول روز از آن ها استفاده بسیاری می کنند و به این طریق نشان و لوگو برند، کسب و کار شما در معرض دید افراد بسیاری قرار می‌گیرد. خرید یک سررسید تبلیغاتی می تواند یکی از بهترین گزینه ها به عنوان هدیه تبلیغاتی کسب و کار شما باشد برای انتخاب بهترین گزینه ها و همچنین انتخاب مناسب ترین هدایای تبلیغاتی می توانید از مشاورین تیم ما کمک بگیرید.

سفارش و خرید سررسید تبلیغاتی و تاثیر گذاری آن بر افزایش تعداد مشتری و میزان فروش کسب و کار شما

سررسیدهای تبلیغاتی یکی ازرایج ترین و پراستفاده ترین هدایای تبلیغاتی هستند که اکثر کسب و کار های قدیمی و نوپا معمولا در پایان سال با سفارش و خرید این محصولات از آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار خود به مشتریان ، همکاران و کارمندان خود استفاده می کنند. شما نیز با خرید سررسید تبلیغاتی و توزیع آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ، می توانید از پتانسیل بالای این محصول در جذب مشتری برخوردار شوید  سررسید های تبلیغاتی کارایی بسیار زیادی دارند و در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. پس به طور کلی می توان گفت که سررسید های تبلیغاتی یکی از پر استفاده ترین و تاثیر گذار ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شوند.

نوع کاغذ استفاده شده در سررسید های تبلیغاتی

کاغذ هایی که در آماده سازی سررسید های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند معمولا  کاغذ تحریر سفید یا تحریر کرم رنگ یا کاغذ گلاسه هستند. پس در زمان خرید سررسید تبلیغاتی یکی از موارد با اهمیتی که باید به آن توجه بخصوصی داشته باشید مدل کاغذ استفاده شده در سررسید است. همچنین نوع کاغذ بر قیمت تمام شده ی سررسید انتخابی شما تاثیر بسیاری می گذارد.

کاغذ تحریر سفید رنگ

کاغذ تحریری که برای تولید سررسید تبلیغاتی به کار گرفته می شود اغلب سفید رنگ است که گراماژ آن 70 یا 80 گرم نیز می باشد و اغلب برای تولید سررسید تبلیغاتی از کاغذهای 80 گرمی بهره برده می شود. باید این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر می خواهید خرید سررسید تبلیغاتی برای شما  مقرون به صرفه باشد و اگر می خواهد در بودجه خود صرفه جویی کنید ما استفاده از کاغذ تحریر 80 گرمی را به شما پیشنهاد می کنیم.

کاغذ تحریر کرم رنگ

این کاغذ با جلوه خاصی که به سررسید های تبلیغاتی می دهد در تولید و طراحی این مدل سررسید بسیار مورد توجه قرار گرفته است. قیمت سررسید های تبلیغاتی با کاغذ تحریر کرم رنگ، از کاغذ تحریر سفید معمولا گرانتر می باشد.

کاغذ گلاسه

 از موارد بسیار پر استفاده  در تولید سررسیدهای تبلیغاتی اختصاصی می توان به کاغذ های گلاسه 90 گرم تا 135 گرمی اشاره کرد. معمولا از کاغذ گلاسه 135 گرمی به عنوان تولید لت اختصاصی سررسید های تبلیغاتی استفاده می کنند برای نمونه اگر تمایل دارید نوشته یا عکسی را در سررسید خود قرار دهید برای چاپ لت احتصاصی  از این کاغد ها می توانید استفاده کنید. برای ورق های روزشمار یا هفته شمار و نت برداری به دلیل پخش رنگ کمتر از کاغذ گلاسه استفاده می شود.

با اهمیت ترین نکات در زمان خرید سررسید تبلیغاتی

مهم ترین نکته در زمان خرید سررسید تبلیغاتی توجه به جنس جلد و دوام و ماندگاری و کیفیت مناسب آن است. صفحات داخلی سررسید های تبلیغاتی باید دارای فضایی مناسب برای نت برداری روزانه باشند. علاوه  بر موارد گفته شده در بالا جنس برگه‌های سررسید‌ نیز باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.  ایده‌های بسیار فراوانی برای طراحی صفحات داخلی سررسید های تبلیغاتی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به چاپ لوگو در بالای صفحات، درج سخنان پند‌آموز در پایین صفحه و دیگر موارد اشاره کرد.

با نزدیک تر شدن به روز های پایانی سال ، بازر خرید سررسید تبلیغاتی و تهیه این گونه محصولات در میان کسب و کار ها مختلف معمولا داغ می شود. مجموعه نقش آبرنگ، سررسید های سال جدید را با اضافه کردن لوگو و لت های گلاسه برای شما اختصاصی می کند. توزیع هدیه تبلیغاتی مانند سررسید باعث می شود مشتریان با استفاده از این محصول دائما ، به یاد کسب و کار شما بیفتند. البته باید این موضوع را مد نطر داشته باشید که خرید سررسید تبلیغاتی برای یک کسب و کار ، کار راحتی نیست و یکی از با اهمیت ترین دغذعه های صاحبین کسب و کار های مختلف پیدا کردن  یک شرکت معتبر برای انجام این کار است زیرا خیلی مهم است که محصول انتخابیتان در موعد مقرر با بالاترین کیفیت تحویلتان داده شود.

 اکثر کسب و کار ها ، انجام سفارشات خود را به تولید کننده اصلی می سپارند و خرید سررسید تبلیغاتی خود را بدون وجود واسطه انجام می دهند. متخریم که مشتریان بسیاری خرید سررسید تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی خود را از شرکت ما انجام می دهند شرکت ما  کار طراحی تا تولید را کاملا  بر عهده می گیرد و با مسئولیت صد درصد اقدام به آماده سازی سفارش شما به بهترین شکل می کند.

با اهمیت ترین مزایای خرید سررسید تبلیغاتی

سررسید های تبلغاتی را می توان یکی از با اهمیت ترین و بهترین وسایل برای تبلیغ کسب و کار شما در نهایت فروش بالاتر دانست. این محصولات را می توان بعنوان یک هدیه در شروع سال جدید به مخاطبین خود هدیه داد و اگر این محصولات از طراحی خوبی نیز برخوردار باشند به خوبی در یاد مشتری حک می شوند. سررسید ها برای مخاطبین هدف شما می توانند کاربرد های بسیار داشته باشند. مثلا مشتریان شما در طول یک سال اطلاعات با اهمیت و برنامه های مهم خود را در سررسید هدیه گرفته از شما یادداشت می کنند. سررسیدها  را براساس عمومی یا اختصاصی بودن آن ها ، مدل جلد و صحافی و سایز سالنامه و حتی طراحی صفحات داخلی دسته بندی می کنند. شما باید در زمان خرید سررسید تبلیغاتی خود نیاز و سلیقه خود و مشتری را مد نظر قرار دهید و نسبت به سفارش یک سررسید کاربردی اقدام نمایید. از دیگر مزایای با اهمیت خرید سررسید تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار بردی بودن سررسید تبلیغاتی

 سررسید ها یک هدیه تبلیغاتی کاربردی محسوب می شوند. همه‌ افراد به تقویم  و سررسید ها نیاز پیدا می کنند و اکثر آن ها برای برنامه‌ ریزی امور روزانه خود، از سررسید ها استفاده می ‌کنند و به طور کلی می توان گفت که استفاده از این محصولات هیچ محدودیت سنی ندارد.

وجود فضای کافی در سررسید ها برای تبلیغات

در سررسید ها فضای کافی برای تبلیغات همیشه وجود دارد. در روی جلد، پشت جلد، صفحات داخلی، پاورقی‌ها و…. می‌توانید تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات خود را انجام دهید. پس اگر یک کسب و کار بزرگ دارید، که خدمات و محصولات بسیاری را ارائه می دهد خرید سررسید تبلیغاتی که در آن به طور مفصل به معرفی محصولات و خدمات شما پرداخته شده است می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

مناسب بودن سررسید های تبلیغاتی برای همه اقشار

 خرید و قیمت سررسید های تبلیغاتی به قشر خاصی اختصاص نمی یابند. تفاوتی ندارد که مشتری شما جزو کدام قشر جامعه باشند. در هر صورت یک سررسید برای آن کارایی بسیاری دارد و مطمئنا بسیار مورد توجه شان قرار می‌گیرد. خرید سررسید تبلیغاتی و هدیه دادن آن به افراد شاغل ، محصلان و دانشجویان و حتی خانه ‌داران یک کار بسیارتاثیر گذار در پیشرفت کسب و کار شما می تواند باشد.

تاثیر طولانی مدت تبلیغات در سررسید ها

سررسید ها حداقل به مدت یک سال دست مشتریان شما هستند. اگر مشتری شما از سررسید به عنوان دفتر یادداشت استفاده کنند امکان دارد این مدت بیشتر نیز شود. با چاپ و خرید سررسید تبلیغاتی ، به مدت طولانی، به طور دائم در مقابل چشمان مخاطبتان قرار می گیرید. پس این مدت طولانی، فرصت خوبی است تا کسب و کار خود را به خوبی به مشتریان خود معرفی کنید.

تنوع بالای سررسید های تبلیغاتی

سررسید های تبلیغاتی معمولا از تنوع بالایی برخوردارند. این تنوع شامل سایز جنس کاغذ، شکل ظاهری، جنس جلد و… می شود. پس باید با در نظر گرفتن  سلیقه مشتریتان و با توجه به سبک کارتان نسبت به خرید سررسید تبلیغاتی مورد نیاز خود اقدام نمایید.

تنوع قیمتی سررسید های تبلیغاتی

سررسیدها با توجه به طراحی و جنس و چاپ متنوعی که دارند ، از نظر قیمت نیزغالبا متنوع هستند. اگر قصد ندارید که برای تبلیغات خود هزینه زیادی بکنید، می‌توانید مدل‌ های مقرون به صرفه تر را انتخاب کنید. اما اگر برای خرید سررسید تبلیغاتی خود محدودیت مالی ندارید، می‌توانید مدل های متنوع تری را انتخاب کنید. متنوع بودن قیمت ها برای این محصولات باعث می‌شود که بتوانید با توجه به بودجه ‌ای که برای این کار در نظر گرفته اید  بهترین گزینه را انتخاب کنید.

متنوع بودن سایز سررسید های تبلیغاتی

با توجه به حجم مطالبی که قصد دارید در سررسید خود بنویسید، می‌توانید سایز و تعداد ورق های سررسید را مشخص کنید. در زمان خرید سررسید تبلیغاتی باید به سایز آن توجه ویژه ای داشت.

سایزهای رایج سررسید‌ها تبلیغاتی

1. سررسید تبلیغاتی وزیری

رایج ‌ترین مدل سررسید رایج در بازاراست. باید گفت که افراد بسیاری در زمان خرید سررسید تبلیغاتی به دنبال قطع وزیری می باشند. از با اهمیت ترین خصوصیت این سررسید ها می توان به فضای کافی برای نت برداری در طول استفاده اشاره کرد.

2. سررسید تبلیغاتی رحلی

کوچک یا بزرگ هم سررسید های مورد انتخابی بسیاری از افراد هستند.

3. سررسید های رقعی

معمولا در سایز ۱۵ در ۲۱ سانتی ‌متر عرضه می شوند. این مدل سررسید از پر فروش ترین سررسید های بازار محسوب می شود. این مدل سررسید در سایز کوچکتر از سررسید وزیری عرضه می‌شود. خرید سررسید تبلیغاتی رقعی را می توان در تعداد کم هم انجام داد و می توان روی آن چاپ لیزری یا نقره کوب یا داغی کوب یا طلاکوب، انجام داد.

4. سررسید های خشتی

غالبا در ابعاد ۲۱ در ۲۱ سانتیمتر در بازار وجود دارند. سررسید خشتی را می توان یکی از سررسید های خاص بازار نامید . این سررسید ها به دلیل ابعاد مربع شکلی که دارند برای امور خاص و به شکل اختصاصی در تیراژ بالا عرضه می شود. شما حتی در زمان خرید سررسید تبلیغاتی خشتی در تعداد کم هم می توانید از چاپ طلاکوب بهره ببرید و یا از پلاکی را روی سالنامه خشتی بزنید و روی آن چاپ لیزر انجام دهید .

5. سررسید اروپایی

سررسید بومی سازی شده و تبدیل شده به سررسید شمسی است. این مدل سررسید به دلیلی سایز مدیریت پسندی که دارد بیشتر در میان مدیران طرفدار دارد و می توان آن را به شکل اختصاصی طراحی و چاپ کرد. چاپ روی سررسید اروپایی در تعداد کم را می توان طلاکوب یا چاپ نقره کوب یا چاپ سیلک انجام داد.

6. سررسید تبلیغاتی جیبی

با ابعاد ۱۵ در ۱۰ سانتیمتر در بازار موجود هستند. همان طور که از اسم این سررسید مشخص است ابعاد آن ها بسیار کوچک است به همین دلیل از طرفداران خاصی برخوردار هستند.

7. سررسید پالتویی

اغلب در سایز های مختلفی عرضه می شود. این سررسید ها به علت سایز مناسبی که دارند و قیمت مناسبشان در میان مشتریان و مخاطبان طرفداران بسیاری دارند. تنها ایراد این محصولات این است که فضای زیادی برای نت برداری به شما نمی دهد. در زمان خرید سررسید تبلیغاتی پالتویی می توانید از چاپ طلاکوب بر روی آن استفاده کنید.

جلد های رایج سررسید های تبلیغاتی

غالبا برای جلد سررسید ، از جلد های محکم با روکش های مختلفی استفاده می کنند. این روکش ها شامل جلد سلفونی جلد چرم مصنوعی و یا چرم طبیعی ، جلد گالینگور، جلد ترمو و….می باشد. البته باید با توجه به سلیقه و خواست مشتری و همچنین بودجه در نظر گرفته شده برای انجام این کار از طرف او نوع جلد را مشخص کرد. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای جلد سررسید های تبلیغاتی، جلد چرمی می باشد. در زمان خرید سررسید تبلغاتی می توانید از پیشنهادات خلاقانه تولید کننده نهایت استفاده را ببرید مثلا می توانید خودکار تبلیغاتی را در کنا سررسید های خود تعبیه کنید یا ست های زیبای مدیریتی را با سررسید و کالاهای دیگر ادغام کنید.

راه های حک لوگو بر روی سررسید های تبلیغاتی

راه های مختلفی برای حک لوگو بر روی سررسید های تبلیغاتی وجود دارد. حک لوگو در زمان خرید سررسید تبلیغاتی می تواند تاثیر بسیاری بر زیبایی و جذابیت سررسید شما بگذارد از جمله راه های حک لوگو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش داغ کوب ، روش طلاکوب و نقره کوب ، روش لیزر به صورت مستقیم ،

روش پلاک ، روش سیلک و…

شرکت تولیدکننده هدایای تبلیغاتی در اصفهان

کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ با بیش از چندین سال تجربه طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی، آماده است تا انواع سالنامه 1403 ، سررسید 1403 ، تقویم رومیزی 1403 و سایر هدایای تبلیغاتی را در مدل های متنوع به سازمان ها، نهادها، شرکت های خصوصی و دولتی ارائه نماید. طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی این مجموعه کاملا بر اساس سلیقه، مخاطبین هدف و مهمتر از همه معیار و ملاک هزینه های شما خواهد بود. کانون نقش آبرنگ با بهره گیری از تجربیات و نیروهای متخصص و خلاق، در کنار استفاده از مواد اولیه در بالاترین کیفیت و برخورداری از تکنولوژی روز و ماشین آلات اتوماتیک توانسته است تا محصولاتی با کیفیت ، طراحی منحصر به فرد و قیمتی مناسب در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهد. این مجموعه برای برقراری رفاه حال مشتریان ، امکان مشاوره رایگان تبلیغات را در دستور کار خود قرار داده تا شما عزیزان بتوانید متناسب ترین استراتژی های بازاریابی و تبلیغات را برای کسب و کار خود پیاده سازی کنید. به همین منظور، می توانید برای استفاده از امکان مشاوره، استعلام هزینه و قیمت سررسید 1403 و در نهاید خرید هدایای تبلیغاتی خود، با مشاورین ما با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

استراتژی نقش آبرنگ برای ارائه سررسید 1403 ارزان و باکیفیت چیست؟

با حفط جوانب احترام برای ضرب المثل “هرچه پول بدهی، آش میخوری!” باید گفت که در بسیاری از مواقع، قیمت مناسب بسیاری از محصولات دال بر کیفیت نامطلوب و عدم مرغوبیت آنها نخواهد بود. در واقع می توان با برنامه ریزی و طراحی مناسب، بسیاری از هزینه هارا کاهش داده و محصولاتی مناسب تر را با ظاهر و کیفیتی قابل قبول تهیه کرد. این موضوع در سفارش هدایای تبلیغاتی نیز صدق کرده و شرکت های تبلیغاتی بر اساس میزان توانایی، تخصص و خلاقیت خود در این خصوص می توانند به مشتریان خود کمک کنند. طراحی و تولید سررسید 1403 ارزان قیمت نیز ازین دست مسائل بوده که مجموعه نقش آبرنگ با راهکارهای حرفه ای خود می تواند متناسب با بودجه مورد نظر شما، بهترین هدایای تبلیغاتی 1403 را برای شما طراحی و تولید کند.

طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی و سررسید 1403 ارزان در کانون نقش آبرنگ، به دلیل خلاقیت و به کاربردن نکاتی است که می تواند در کنار حفظ کاربرد، زیبایی، امکانات و دیگر خصیصه های مثبت این هدایا، بر کاهش قیمت آنها تاثیرگذار باشد. در ادامه به بررسی موارد تاثیرگذار در کاهش قیمت هدایای تبلیغاتی 1403 می پردازیم:

 • تأثیر جلد سالنامه در ارزان بودن آن

انتخاب جلد یکی از اصلی ترین مواردی است که می تواند در طراحی سررسید 1403 ارزان تاثیرگذار باشد. پیشنهاد می کنیم، برای کاهش میزان هزینه تان برای سررسید های کسب و کار خود به جنس رویه سالنامه ها دقت کنید؛ برای مثال سالنامه هایی با جنس چرم طبیعی گران ترین نوع جلد برای سررسید هاست. در این شرایط کارشناسان ما انتخاب جلدهایی از جنس های دیگر مانند چرم مصنوعی را در انواع متنوع با کیفیتی مطلوب پیشنهاد می کنند.

 • انتخاب قطع و اندازه در سررسید 1403 ارزان

انتخاب مناسب قطع و اندازه نیز از عوامل مهم در ارزان شدن سررسید خواهد بود. مسلماً هرچه قطع کار کوچک تر باشد به دلیل استفاده کمتر از مواد اولیه، هزینه چاپ سررسید 1403 نیز کاهش می یابد. پیشنهاد ما انتخاب سررسید های زیبا و کاربردی اروپایی خواهد بود.

 • انتخاب جنس و وزن کاغذ سررسید 1403 ارزان

کاغذ از اصلی ترین متریال ها و مواد اولیه مورد استفاده در چاپ سررسید می باشد که بر اساس جنس و وزن خود می تواند در قیمت این هدایا تاثیرگذار باشد. از آنجایی که انواع سررسید 1403 معمولا برای نوشتن استفاده می شوند، جنس کاغذ در گیرایی نوشتار اهمیت دارد؛ پس بهتر است برای خرید سالنامه ،آن هایی را که کاغذهای با کیفیت مطلوب تری دارند، مورد توجه قرار دهید.

 • چاپ تبلیغاتی اطلاعات در برگه های داخلی سررسید

بعضی از کسب و کار ها در خرید سالنامه 1400 خواستار چاپ لوگو و یا نام تجاری خود روی تمام صفحات سالنامه میباشد که باید بگوییم این کار، موجب گران تر شدن سررسید شما خواهد شد. برای صرفه جویی در هزینه سررسیدتان میتوانید از چاپ کمتری روی صفحات سالنامه استفاده کنید؛ به طور مثال میتوانید فقط در صفحات ابتدایی و پایانی سالنامه تبلیغ کنید.

 • لت چهار صفحه در ارزان شدن سررسید

بطورکلی، به چهار صفحه ابتدایی سررسید لت چهار صفحه میگویند که محل تبلیغات و چاپ عکس های اختصاصی کسب و کارها میباشد. هزینه سررسید ها با این لت های چهار صفحه به تعداد تیراژ کار بستگی دارد که هر چه تیراژ کار بالاتر باشد، معمولا قیمت سررسید افزایش خواهد یافت.

 • انتخاب نوع صحافی سررسید 1403 ارزان

یکی از رایج ترین روش های صحافی سررسید و سالنامه ها روش چسب گرم و دوخت است که به دلیل تعداد صفحات بالا و همچنین مصرف زیاد آن در طول سال بهترین گزینه برای افزایش کیفیت و استحکام سررسید  است. استفاده از صحافی چسب گرم برای سررسید به تنهایی موجب کاهش هزینه خواهد شد ولی به دلیل کاهش شدید کیفیت به هیچ عنوان آن را توصیخ نمی کنیم، چرا که به مرور زمان تمامی صفحات سررسید از هم باز شده و از بین خواهد رفت.

صحافی پانچ و فنر هم یکی دیگر از روشهای صحافی سررسید است که برای برخی از مشتریان جذابیت دارد.

روش صحافی کلاسوری هم به صورت پانچ دو و یا چهار سوراخه نیز یکی دیگر از روش های صحافی سررسیدها است. بزرگترین مزینت این روش این است که قابلیت کم و زیاد کردن برگه ها در هر زمان را دارد.

طراحی سررسید اختصاصی 1403

یکی از مهم ‌ترین ویژگی‌ های سررسید 1403 ارزان نقش آبرنگ، توجه به نیاز مشتری و طراحی سررسید بر اساس علایق اوست. این طراحی به کمک متخصصان ما انجام می‌شود و توجه به زیبایی شناسی سررسید‌ها یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ماست. پیشنهاد های شما در مجموعه ما بررسی شده و در نهایت طرح مورد پسندتان با بالاترین کیفیت اجرا می‌ شود.

کیفیت فوق العاده چاپ سررسید 1403

بالا بودن کیفیت چاپ هم یکی دیگر از مهم‌ترین مشخصه‌های سررسید 1403 ارزان به شمار می‌رود. این کیفیت به دلیل استفاده از بهترین دستگاه‌های چاپ و تمرکز بر ارائه بهترین نوع خدمات به شما ایجاد شده است. بالا بودن کیفیت چاپ، خدمات و منصفانه بودن تعرفه سفارش یکی از اهداف مهم ما در کانون نقش آبرنگ به شمار می‌رود.

عوامل تاثیر گذار در زمان خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1403

عوامل بسیاری بر قیمت سررسید و سالنامه 1403 موثر هستند که در ادامه از به توضیح برخی از آن ها می پردازیم:

 1- تیراژ

یکی از با اهمیت ترین موارد  تاثیر گذار بر خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1403 تعداد تیراژ است. این موضوع خیلی منطقی است که زمانی که برای خرید سررسید اقدام می کنید اولین موردی که با آن توجه می کنید تیتراژسفارش باشد. در برخی مواقع هر چه تیراژ سفارش بیشتر باشد قیمت سررسید پایین تر خواهد دارآمد. همچنین در زمان خرید و سفارش سررسید اختصاصی نیز قیمت نهایی محصول بسیار دستخوش تغییر می شود.

2- مواد اولیه

مواد اولیه کاربردی در خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1403 به چند دسته تقسیم می شود که مهمترین آن ها در پایین ذکر می شوند:

مدل کاغذ سررسید 1403

از موارد با اهمیت دیگر که می تواند بر قیمت چاپ سررسید 1403 موثر باشد مدل کاغذ به کار گرفته شده در این محصول است. غالبا سررسید ها را از کاغذ تحریر 80 گرم و کاغذ کرم رنگ آماده می کنند. قیمت کاغذ کرم رنگ نسبت به کاغذ تحریر بسیار بیشتر است. در  بعضی مواقع در سررسیدهای خاص و سررسید های فانتزی از کاغذ گلاسه هم می توان بهره برد با توجه به اینکه بر روی آن چاپ 4 رنگ نیز می توان انجام داد البته استفاده از کاغذ گلاسه باعث افزایش قیمت و وزن سررسید انتخابی شمت می شود.

 استفاده از ورق تحریر سفید در سررسید 1403

ورق به کار گرفته شده در صفحات داخلی سررسید در اکثر موارد کاغذ تحریر ۷۰ گرم می باشد اما در نمونه های جدید استفاده از ورق کرم رواج بیشتری نسبت به ورق تحریر سفید داشته است. البته لازم به ذکر است که بسیاری از مشتریان برای سررسید اختصاصی خود ورق تحریر ۸۰ گرم را نیز سفارش می دهند زیرا این ورق ها نسبت به ورق ۷۰ گرم ضخامت بیشتری دارند. اما به طور کلی ورق ۷۰ گرم برای استفاده شدن در سررسید  بسیارمناسب تر است و خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1403 را برای شما آسانتر و مناسب تر می کند.

استفاده از ورق تحریر کرم در سررسید 1403

علاوه بر ورق تحریر سفید، از ورق تحریر با رنگ کرم نیز می توان در صفحات داخلی سررسید استفاده کرد. استفاده از ورق کرم نسبت به کاغذ سفید طرفداران بالاتری دارد. باید این نکته را مد نظر داشت که خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1403 که در آن ها ورق کرم به کار گرفته شده است کمی گران تر از سررسید با کاغذ سفید است. به کارگیری ورق کرم یا ورق سفید بستگی به سلیقه  و نیاز سفارش دهنده دارد اما به طور کلی نمی توان منکر ظاهر متفاوت و زیبا ورق های کرم در سررسید شد. علاوه بر موارد ذکر شده در بالا نوسانات قیمت سررسید 1403 در رابطه با ورق کرم بسیار بالاتر است و قیمت نهایی با در نظر گرفتن قیمت روز محاسبه می شود.

استفاده از ورق گلاسه در سررسید 1403

ورق گلاسه  را نیز می توان برای صفحات داخلی سررسید‌ 1401 به کار برد. چاپ این مدل ورق در 4 رنگ افست صورت می گیرد.  غالبا خرید سررسید شیک‌ با کاغذ گلاسه در تیراژ پایین صورت می گیرد و از آن ها بیشتر به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می شود و  بیشتر جنبه تشریفاتی دارند. بالاترین استفاده ورق گلاسه در تولید سررسید و سالنامه، در چاپ لت است.

خرید و قیمت سررسید و سالنامه  1403 در زمان استفاده از ورق گلاسه ، نسبت به بقیه ورق ها از قیمت بیشتری برخوردار هستند. ورق های گلاسه گران ترین نوع ورق موجود در بازار هستند.

 3- حک لوگو

حک لوگو برای تبلیغات می تواند در تمام صفحات سررسید صورت بگیرد و با انجام این کار، توجه مشتری بیشتر به لوگو و کسب و کار شما جلب می شود. در مجموع حک لوگوی شما به شکل تک رنگ، دورنگ ، چهاررنگ در بالای صفحه سررسید یا به شکل کمرنگ تر در وسط صفحه سررسید کمک بسیاری به منحصر به فرد شدن و اختصاصی شدن سرررسید شما می کند.

4- جلد سررسید

جلد سررسید را می توان به صورت های مختلف انتخاب کرد از جمله جلد ها برای سررسید می توان به جلد چرم طبیعی، جلد چرم مصنوعی، جلد مقوایی، جلد ترمو و جلد گالینگور و… اشاره کرد..

به کار بردن چرم طبیعی به علت قیمت بالای که دارد با در نظر گرفتن قیمت سررسید اختصاصی 1403 بیشتر در سررسید ها و سالنامه های  اختصاصی صورت می گیرد. خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1403 با جلد ترمو مانند چرم بسیار پر هزینه است. استفاده از جلد گالینگور در دو مدل ایرانی و خارجی صورت می گیرد هزینه آن نیز نسبت به  جلد چرم معمولا کمتراست.

غالبا از سررسید سلفونی برای سررسید هایی که درخواست اختصاصی کردن جلد سررسید را دارند نیز استفاده می‌شود. استفاده از این مدل جلد از نظر هزینه ای به صرفه تر است. جلد سرسید را می توانید به شکل دو رنگ نیز انتخاب کنید. برای انتخاب جلد مناسب برای سررسیدتان می توانید با مشاورین تیم نقش آبرنگ تماس حاصل فرمایید.

5- آستر بدرقه  

برای منحصر به فرد کردن آستر بدرقه سررسید از چندین روش می توان استفاده کرد

لوگوی شرکت یا موسسه به شکل مکرر بر روی ورق تحریر چاپ شود.

طرح اختصاصی شرکت بر روی ورق گلاسه به شکل چها رنگ چاپ شود.

می توان از ورق فانتزی هم رنگ با رنگ سازمانی شرکت بهره برد.

طرح یا لوگوی کسب و کارتان به شکل طلاکوب یا برجسته بر روی ورق تحریر حک شود.

 6- لت سررسید

در زمان سفارش سررسید 1403 لت را می توان در سایز های متفاوت با توجه به خواست و سلیقه مشتری انجام داد. لت می تواند شامل عکس ها، کاتالوگ ، درباره ما و … باشد. خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1403 و قیمت لت بر پایه مواردی چون لت تحریر،لت بافت دار و بافت دار کرم رنگ، لت گلاسه مشخص می گردد.

 7- روبان

استفاده از روبان در اکثر مواقع برای نشان کردن صفحات داخل سررسید 1403 و یا بالا بردن زیبایی سررسید است. در زمان قبل برای آماده کردن روبان ها از الیاف کتان و پنبه بهره می بردند اما در زمان حال اکثر این روبان ها از جنس پارچه آماده می شوند که قابلیت چاپ پذیری بالایی دارند.

مدل های مختلف طراحی و چاپ سررسید 1403

سررسید ها را بر اساس عوامل مختلفی دسته بندی می کنند هر کدام از این عوامل بر مدل سررسید شما و همچنین قیمت سررسید 1403 تاثیر گذار است. از جمله این عوامل تاثیر گذار می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • مدل های مختلف چاپ سررسید 1403 بر اساس سایز

سررسیدها درمدل های  مختلف طراحی و چاپ می شوند و غالبا بر اساس استانداردهایی که دارند طبقه بندی می شوند. کسب و کار های مختلف بر اساس سلیقه و نیاز خود و همچنین رفتار مخاطبین هدف خود اقدام به چاپ سررسید 1403 می نمایند.

رایج ترین مدل های سررسید بر اساس سایز به شرح زیر می باشد: سررسید اختصاصی ، سررسید وزیری ، سررسید رقعی ، سررسید اروپایی ، سررسید خشتی ، سررسید مدیریتی ، سررسید جیبی ، سررسید پالتویی ، سررسید کلاسوری ، سررسید دیواری ، سررسید تقویم رومیزی و….

 • مدل های مختلف چاپ سررسید 1403 بر اساس جنس

جلدهای سررسید را می توان در مدل های مختلفی تهیه کرد. هر کدام از جلدها مزایای مخصوص خود را دارد و برای اهداف خاصی طراحی و چاپ می شوند  برای نمونه جلدهای اختصاصی سلفونی مخصوص کسب و کار های مختلفی هستند که می خواهند سررسید اختصاصی با طراحی اختصاصی از فعالیت شان را داشته باشند.  و غالبا جلدهای ترمو در تنوع خیلی بسیاری با نقش و نگارهای مختلف طراحی و تولید می شوند.

البته باید خاطر نشان کرد که گالینگورها در تنوع رنگ های مختلف و جلد نرم هم دارای تنوع می باشند. رایج ترین مدل های سررسید بر اساس جنس به شرح زیر می باشد  مانند جلد سررسید ترمو ، جلد چرم ، جلد گالینگور ، جلد یوف ، جلد اختصاصی سلفونی ، جلد نرم و…

 • مدل های مختلف چاپ سررسید 1403 بر اساس کاغذ

ورق های استاندارد برای چاپ سررسید 1403 معمولا ورق تحریر سفید می باشد اما چند سالی است که با طراحی و استفاده از کاغذ تحریر کرم تنوع خوبی در بازار فروش سررسید 1403 ایجاد شده است و به شکلی سررسید با کاغذ کرم به نوعی به اسم سررسید لاکچری هم نامیده می شود.

ورق گلاسه غالبا برای سررسیدهای خاص و اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرند این کاغذ ها به علت براق بودن و وزن بالای  که دارند از نظر قیمت و کیفیت با مدل های دیگر بسیار تفاوت دارند.

 • مدل های مختلف چاپ سررسید 1403 بر اساس صحافی

صحافی رایج در چاپ سررسید 1403 صحافی دوخت و چسب گرم است که با توجه به حجم بالای صفحات و ورق های داخل آن ضمانتی برای ماندگاری و محکم بودن سررسید در طول یکسال می باشد. صحافی فقط چسب گرم که در سال های جدید توسط برخی تولید کنندگان تازه وارد رایج شده است باعث عدم استحکام سررسید ها شده است و پس از چند بار استفاده ، تمام ورق ها در این مدل صحافی کنده شده و متلاشی می شود و علت استفاده از چسب گرم بدون دوخت پایین آوردن قیمت تمام شده سررسید ها برای شما و صرفه جویی در بودجه تان می باشد.

صحافی فنر نیز در طراحی و چاپ سررسید 1403 هم ، مدلی دیگر از صحافی است که طرفداران ویژه خود را دارد و شاید بتوان گفت درصد بالایی از بازار در اختیار این مدل صحافی می باشد و از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.

صحافی کلاسوری هم برای سررسیدهای کلاسوری غالبا مورد استفاده قرار می گیرد ومعمولا به شکل پانچ ۴ سوراخه یا ۲ سوراخه است در این مدل صحافی قابلیت کم و زیاد کردن ورق ها در هر زمان وجود دارد. قیمت این مدل صحافی با توجه به جنس انتخابی پانچ بسیار متفاوت می باشد.

خرید سررسید 1403 و چاپ لوگو بر روی آن

هر کسب و کار بزرگ و کوچکی می تواند با طراحی و چاپ سررسید 1403 و حک آرم و لوگوی مجموعه خود بر روی از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی نهایت استفاده را ببرد. به روش های بسیاری می توان لوگو و آرم بر روی سررسید  چاپ کرد از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چاپ طلاکوب ، چاپ نقره کوب ، حک داغی ، لیزر پلاک ، لیزر روی جلد ، چاپ لیبل ۴ رنگ اختصاصی

طراحی و چاپ سررسید 1403 انتخابی شما و چاپ برند و لوگویتان بر روی آن یک هدیه بسیار کارامد برای هدیه دادن به مخاطبین هدفتان می باشد. انجام این کار باعث ماندگاری کسب و کار شما و محصولات و خدماتی که ارائه می دهید در ذهن مشتری می شود.

اما چرا باید از سررسید ها به عنوان یک هدیه استفاده کرد؟

امسال با توجه به بالا رفتن دلار و به دنبال آن بالا رفتن قیمت واردات کالا ، و همچنین بالا رفتن قیمت سررسید و سالنامه 1403 و دیگر محصولات تبلغاتی باز هم مناسب ترین انتخاب برای هدیه تبلیغاتی دادن  یک سررسید ، سالنامه ، تقویم رومیزی، تقویم دیواری است. زیرا که علاوه بر قیمت مناسب بودن  این محصولات نسبت به محصولات دیگر ، کاربردی وسیع در میان عموم مردم  نیز دارند.

چاپ سررسید 1403 در دسته محصولاتی قرار می گیرد که به مدت حداقل یک سال همراه مخاطب هدف شما می باشد و در این مدت به خوبی می تواند یادآور برند و خدمات شما باشد. خرید سررسید تبلیغاتی به علت کاربردی بودن آن از استقبال خوبی در میان مردم برخوردار است و می توان آن را جزو هدایای تبلیغاتی کاربردی قرارداد.

ما در مجموعه نقش آبرنگ توانسته ایم با سال ها تجریه ، نیازهای روز جامعه را  مورد بررسی قرار دهیم و هر سال مدل های جدید و بروز را وارد بازار سررسید کنیم.

تاثیر چاپ سررسید 1403 بر برندینگ شرکت شما

سررسید ها وسیله ای بسیار مورد کارامد و پر استفاده برای همه ی افراد می باشند. سررسید اختصاصی که با محتوایی خاص ، که کالا یا خدمات کسب و کار شما را به صورت روزانه یادآوری می کند یکی از راه های بازاریابی بسار تاثیر گذار بر برندینگ کسب و کار شما هستند و بر معرفی کسب و کار شما به بهترین شکل تاثیر بسزایی می گذارد زیرا که مشتری با استفاده هر روزه از سررسیدِ خود به طور ناخودآگاه به یاد کسب و کار و محصول یا خدمات شما می افتد و این اتفاق در طولانی مدت به سودآوری و جلب نظر مخاظب برای شما کمک ویژای می کند.

نکات بسیار با اهمیت در انتخاب و چاپ سررسید 1403

از نکات بسیار با اهمیت در انتخاب و چاپ سررسید 1403 علاوه بر موضوع کاربردی آن برای مشتریان می تواند به توجه به جنس ورق ، مدل صحافی، نوع حک لوگو، سفارشی سازی سررسید یا سالنامه و یا تقویم و…. اشاره کرد. خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1403 در آماده کردن این محصول به عنوان یک هدیه سازمانی و یا هدیه تبلیغاتی همیشه بسیار مورد توجه قرار می گیرد. علاوه بر آن انتخاب سررسید مناسب زیبایی و کیفیت محصولات و خدمات شما را به خوبی نمایش می دهد.

 • نقش سایز در طراحی و چاپ سررسید 1403

با توجه به استفاده سررسید که برای هر فردی متفاوت است سررسید ها را می توان به سایز های مختلفی تقسیم نمود. از نظر حرفه ای برای هر سایز از سررسید اسم مخصوصی وجود دارد. سایز سررسید غالبا شباهت خیلی زیادی به سایز کتاب دارد. چاپ سررسید 1403 را می توان در هر اندازه انجام داد. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع قطع سررسید و سایز آن را دارید می توانید از مشاورین مجرب تیم ما کمک بگیرید.

 • ورق مرغوب

چاپ سررسید 1403 معمولا با ورق های مرغوب و با ضخامت خوب انجام می شود. ورق های روغنی، پودری و نازک انتخاب مناسبی برای سررسید نیست و معمولا در سررسیدهای شرکتی این مدل ورق مورد استفاده قرار نمی گیرد. رنگ ورق در سررسید سفید و یا کرم رنگ است. باید این نکته را بدانید که ورق های کرم رنگ با نور چشم سازگاری بالاتری دارند هرچند به طور کلی تفاوت چندانی در این دورنگ وجود ندارد و انتخاب رنگ ورق سررسید یک مساله کاملا منحصر به فرد از جانب سفارش دهنده می باشد.

 • کیفیت چاپ

بعد از ورق با اهمیت ترین خصوصیت کیفیت چاپ است. در نطر گرفتن رنگ مناسب و شفاف برای چاپ و همچنین مدل صفحه آرایی و قرار گرفتن تاریخ ها عامل با اهمیت بعدی است که در زمان چاپ سررسید 1403 باید به آن توجه ویژه ای کرد. همیشه چاپخانه و مدل چاپ و مدل صحافی از نکات بسیار با اهمیت است و باید در انتخاب آن ها نهایت دقت را انجام داد.

 • در نظر گرفتن تاریخ و مناسبت ها

در زمان طراحی و چاپ سررسید این نکته را مد نظر داشته باشید که حتما تاریخ های خورشیدی، میلادی و قمری در آن درج شده باشد. همچنین درج مناسبت های بومی و غیر رسمی در کنار مناسبت های اصلی و با اهمیت می تواند به جذابیت سررسید شما اضافه کند.

 •  ایجاد تنوع و خلاقیت در اجرا

سررسیدهای شرکتی غالبا از جذابیت بصری و یا طرح ها و رنگ های مختلف بر خوردار نیستند. با ایجاد کمی خلاقیت و اضافه کردن عناصر تصویری زیبا و متفاوت مثل اضافه کردن لوگو یا طرحی متفاوت می توانید سررسید را منحصر به فرد کنید و با اضافه کردن به جذابیت بصری سررسید ها  در یاد مشتری ماندگار کنید. در زمان انتخاب و چاپ سررسید 1403 می توانید بخواهید که سررسید شما را شخصی سازی کنند.

 •  توجه به کیفیت چسب وسط

هیچ شخصی سررسیدی را که با چند بار مورد استقاده قرار گرفتن  پاره و از بین  می رود را نمی پسندد. پس به کیفیت دوخت و چسب شیرازه و… در زمان خرید سررسید بخصوص خرید سررسید مدیریتی 1403 توجه ویژه ای داشته باشید.

برای چه گروهی چه نوع سررسید شکیلی در سال 1403 تهیه کنیم؟

مخاطبان با در نظر گرفتن نوع فعالیتشان تفکیک می شوند.

دسته ای از فعالیت های که نیاز به نوشتن و یادداشت برداری بسیاری دارند، سررسید علاوه بر شکیل بودن باید فضای کافی برای یادداشت‌ نویسی  این گروه افراد را فراهم کند و در مواردی باید به استفاده از سررسید پلنر(سررسید برنامه ریزی) رجوع کرد.

این مورد به خوبی در سررسید شیک 1403 لحاظ شده است.

جلب نظرهنرمندان در تمام حوزه‌های هنری

خلق بهترین سررسیدهای خاص و شیک در سال 1403 که بتوانند تایید نظرهنرمندان را کسب کند، در بازار کمتر پیدا می‌شوند.

خوشبختانه طی چندین سال فعالیت ماهرانه  و حرفه ای  کانون تبلیغات نقش آبرنگ، موفق به جلب نظر هنرمندان بزرگوار توسط سررسید شیک 1403 در شهر اصفهان شده است.

آشنایی با انواع سررسید شیک 1403

مهمترین عنوان برای دسته‌بندی سالنامه های سال 1403 معرفی انواع سررسید و سالنامه ها است چرا که در نوع انتخاب و به صرفه بودن برای فعالیت های مختلف، تفاوت ایجاد میکند.

ابعاد سررسید شیک 1403 قابل تغییر می باشد و معمولا چند اندازه برای هر نوع سررسید در نظر گرفته می‌شود. بنابراین اعدادی که در ادامه ذکر می‌شود، ابعاد متداول انواع سررسید های تبلیغاتی است.

بزرگ خاندان سررسیدها:

سررسید شیک 1403 رحلی معمولا درسایزی مشابه A4 چاپ می‌شود. البته امکان طراحی بزرگ‌تر از آن نیز وجود دارد، این مدل سالنامه با نام سررسید مدیران هم شناخته می‌شود چون ابعادی بزرگ و هیبت مدیرانه ای دارد.

سررسید رُقعی شکیل 1403 چه گونه است؟

یکی از پر تقاضا ترین اندازه‌ ی سررسید تبلیغاتی است.

اندازه شناخته شده، خوش‌دست بودن و راحتی در حمل علت صفت محبوبیت برای سررسید رُقعی شده است.

در سال های جدید با پیشرفت بشر دغدغه لوازم کوچک به شرط کارایی بالا برای تمامی محصولات مورد نیازمطرح شد.

21 سانتی‌متر طول در کنار 14 سانتی‌متر عرض ابعادی هستند که معروفیت  و شناخته شدن سالنامه رُقعی به همراه داشته اند.

ابعاد مناسب سالنامه در استفاده از مواد تشکیل دهنده و در نهایت وزن سالنامه رُقعی تاثیر بسیار زیادی دارد و خوش دستی  سالنامه رُقعی را به وجود می آورد.

نکته‌ی دیگری که سررسید رقعی را به گزینه‌ی اول برای خرید سررسید 1403 تبدیل کرده است، استفاده از حداکثر فضای کاغذ برای یادداشت‌برداری است. طراحی صفحات  سر رسید رُقعی به صورت انجام می‌شود که  قسمت‌های حاشیه‌ای به کمترین حد ممکن می‌رسد.

سررسید اروپایی شکیل 1403 چه گونه است؟

ابعاد این سالنامه تا حدودی به سررسید رُقعی  شبیه است با این تفاوت که عرض به نسبت کمتر است.  تمام ویژگی‌های مثبت گفته شده برای سر رسید رُقعی را دارد و به دلیل عرض کوتاه‌تر، فضای کمتری برای نوشتن دارد.

 سررسید اروپایی جایگاه دوم را در فهرست پرفروش‌ترین سررسیدهای تبلیغاتی به خود اختصاص داده است.

سررسید وزیری شکیل 1403 چه گونه است؟

این مدل سالنامه  ابعاد بزرگی دارد اما به نسبت از سررسیدهای رحلی کمی کوچک‌تر است. طول آن بین 21 تا 26 سانتی‌متر قابل تغییراست و عرض آن هم معمولا 165 میلی‌متر انتخاب می‌شود.

اندازه سررسید وزیری مهمترین شاخصه ی انتخاب های خاص در ابعاد و کارایی های خاص است.

سررسید خشتی شکیل 1403 چه گونه است؟

این نوع سالنامه های شیک 1403 به شکل هندسی مربع تثبیت شده و طول و عرض آن برابر است. اگرچه این ابعاد باعث تفاوت آن با سایر سررسیدهای تبلیغاتی می‌شود، ولی به معنای این نیست که با یک سررسید خاص سروکار داریم.

عضو کوچک خانواده ی سررسید شیک 1403

عنوان کوچک‌ترین سررسید تبلیغاتی به این سالنامه تعلق می‌گیرد. اگر یک بسته‌ی تبلیغاتی متنوع انتخاب کرده‌اید و می‌خواهید یک سررسید تبلیغاتی هم در کنار آن‌ها قرار دهید که هزینه‌ی چندانی نداشته باشد، می‌توانید سررسید جیبی را هم جزء گزینه‌ها قرار دهید.

مخاطب خاص پسند، چه دستوری میفرمایید؟

هر سال بازار رقابت سفارش سالنامه های خاص و جذاب نسبت به پارسال ویا سایر رقبا، در کانون تبلیغات نقش آبرنگ گرم‌تر می‌شود.

به عنوان نمونه، سررسید شیک 1403 پلن، یکی از مدل‌هایی است که به عنوان یک سررسید ویژه شناخته می‌شود و طرفداران خاص خود را دارد.

همچنین یک سررسید رومیزی که طراحی متناسب با حوزه فعالیت هر برندی را دارد، می‌تواند دردسته ی سررسیدهای خاص شکل بگیرد. طراحی جلد سررسیدهای تبلیغاتی نیز به گزینه‌هایی است که زیبا وشیک بودن را به هم پیوند می‌زند و یک سررسید خاص را خلق میکند.

انوع مختلف صحافی سررسید شیک 1403

صحافی کلاسوری

بیشترین میزان سفارشات شرکت ها و سازمان ها در کانون تبلیغات نقش آبرنگ بیشتر از این نوع صحافی استفاده میشود زیرا می توان آن را بوسیله اهرم کلید مانند قفل وسطشان را باز کرد و به آن کاغذ اضافه و یا از آن کسر کرد.

صحافی فنری

در این صحافی، کاغذهای تشکیل دهنده سررسید های ناب 1403 را به وسیله دستگاه تاکن، تا می زنند و به فرم های مختلف تقسیم می کنند. سپس این نمونه کاغذ های تا شده را پانچ کرده و از سوراخ های پانچ فلزی رد می کنند. بر ترین امتیاز این نمونه صحافی راحت ورق خوردن کاغذ ها است

صحافی چسب گرم

در این صحافی پس از تا خوردن کاغذها آنها را با چسب به هم وصل می کنند.

صحافی به صورت ته دوخت

در این نوع صحافی ازچسب و دوخت به صورت آنی استفاده می شود. روش تولید آن به این صورت است که کاغذ ها را در دسته های مختلف تعدادی تقسیم بندی می کنند و سپس توسط ماشین دوخته میشود  و در نهایت برای محکم شدن برگه ها به آنها چسب می زنند. این نوع صحافی، بسیار با محکم و با دوام است به همین دلیل برای افرادری که کیفت را ملاک کار خود قرار میدهند استفاده می شود.