مشاوره

مشاوره

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای مسئله ای است که اکثر تولید کنندگان بزرگ و موفق با آن مواجه شده اند. امروزه در دنیای تجارت، تولید کننده ای موفق است که محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو به مشتری معرفی کند. اهمیت بالای این موضوع باعث پیدایش شرکت های نوین شده است که تمام تمرکز آن ها بر روی تبلیغات است. یک شرکت تبلیغاتی در اصل یک متخصص برنامه ریزی، مدیریت، طراحی و ساخت تبلیغات است تا نگرانی های صاحبین کسب و کار های مختلف را از بابت تبلیغات مرتفع کند.

اگر بخواهیم یک تعریف حرفه ای از کاتالوگ بگوییم، می توان گفت که کاتالوگ دفترچه ی کوچکی است که اطلاعات کامل محصولات و یا خدمات شما را به صورت حرفه ای به مخاطب هدف منتقل می کند و مخاطب نیز می تواند هنگام مطالعه ی آن با انواع محصولات و خدمات ارائه شده، آشنایی کامل پیدا کند. معمولا کاتالوگ ها با هدف نمایش تنوع محصولات یا خدمات به همراه جزئیات مورد نیاز مشتری ارائه می شوند.

به طور کلی می توان گفت که کاتالوگ ها یکی از تاثیر گذار ترین وسایل تبلیغاتی آفلاین و چاپی هستند و اکثر صاحبین مشاغل و کسب وکارهای مختلف برای معرفی محصولات و خدمات خود از آن استفاده می کنند. کاتالوگ دارای ویژگی های مثبت بسیاری هستند که می توان از با اهمیت ترین آن ها علاوه بر معرفی محصولات و یا خدمات به بالا رفتن میزان فروش و همچنین بالا رفتن سود حاصل از آن نیز اشاره کرد.

برای بالا رفتن و تاثیر گذاری بیشتر کاتالوگ ها بر روی مخاطبین هدفتان بهتر است که در طراحی و چاپ این محصول وسواس خاصی به خرج دهید. از این جهت بهتر است که انجام این کار را به تیمی حرفه ای و با تجربه بسپارید.

تیم نقش آبرنگ با داشتن نیروهایی ماهر و مجرب آماده ارائه با کیفیت ترین محصولات و خدمات بخصوص در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ به شما مشتریان گرامی می باشد. برای دیدن نمونه کار های موفق تیم ما و همچنین اطلاع از تعرفه طراحی و چاپ کاتالوگ  با شماره 031323008 با مشاورین ما در تماس باشید.

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

شناخت درست کاتالوگ

شناخت درست کاتالوگ برای اتخاذ بهترین انتخاب، الزامی است. اینکه با چرا، چگونگی و چیستی آن آشنا شویم ما را در مسیر درست قرار می دهد. اهداف تبلیغاتی کاتالوگ ها به نسبت دقیق هستند، و احتمال نتیجه بخشی آن ها بسیار بالاست. کاتالوگ ها به دست کسانی می رسند که به دنبال جزئیات، مشخصات فنی و رفع ابهامات نهایی هستند. مخاطبین کاتالوگ تنها یک گام تا خرید فاصله دارند و قطعا خریدارانی ارزشمند و سود آور هستند.

 فراموش نکنید که طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای برای راهنمایی در خرید و یا حتی برای دریافت سفارش خرید ارائه می شوند. برخی افراد به اشتباه، تفاوتی میان کاتالوگ و بروشور قائل نمی شوند در ادامه به برخی از تفاوت این دو اشاره می کنیم.

تفاوت طراحی بروشور و کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای شامل اطلاعات کامل درباره محصولات یا خدمات یک کسب کار هستند که با جزئیات بیان شده اند اما بروشورها حاوی اطلاعات مختصر و خلاصه تری از یک یا چند محصول یا خدمات در یک کسب و کار مشاهده می کنیم.

کاتالوگ ها برای خریداران یا توزیع کننده گان عمده طراحی و چاپ می شوند ولی بروشور ها به دست مصرف کنندگان می رسند و به همین دلیل تیراژ بالاتری نسب به کاتالوگ ها دارند.

معمولا بروشورها درهر اندازه ای طراحی می شوند اما کاتالوگ ها با آنکه معیار مشخصی در این زمینه موجود نیست، معمولا در اندازه های A4 و A5 ارائه می گردند.

تفاوت چاپ بروشور و کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای ، به دلیل طراحی خاص تر و استفاده از کیفیت بهتر در کاغذ (استفاده از کاغذهای محکم و سنیگن) و چاپ، معمولا گرانتر است و تعداد چاپ آن به تعداد توزیع کنندگان یا فروشندگان محدود می شود. اما بروشور ها تیراژ بسیار بالاتری دارند، و برای رسیدن به دست مصرف کننده چاپ می شوند. کیفیت چاپ بروشور های به خوبی طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای نیست، و هزینه ی کمتری را شامل می شود.

شرکت طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

مدل های محتلف طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

 غالبا کسب ‌وکارهای مختلف با در نظر گرفتن هدف و نوع پیامی که می خواهند  به مشتری انتقال دهند نسبت به طراحی و چاپ کاتالوگ اقدام می‌کنند. کاتالوگ شامل مدل های مختلف وطبقه بندی های مختلفی می شوند ، که از با اهمیت ترین آن ها می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 کاتالوگ‌های علمی که برای معرفی محصولات علمی استفاده می شوند ، کاتالوگ های هنری که معمولا برای معرفی آثار هنری و فروش این آثار استفاده می شوند و کاتالوگ های صنعتی و کاتالوگ های معماری و….

عوامل و فاکتورها ی مختلف دیگری مانند نوع انتخاب جلد ، تعداد صفحات داخلی همچنین تعداد و ضخامت صفحات ، پوشش جلد صحافی و…. نیز در بوجود آمدن مدل های مختلف کاتالوگ نقش مهمی دارند در زیر بطور مختصر به توضیح برخی از آن ها می پردازیم.

طراحی و چاپ کاتالوگ‌های لت دار

کاتالوگ‌های لت دار غالبا چهار تا شش لت دارند. به دلیل اینکه لت‌ها بر روی هم گذاشته می شوند طراحی لت ‌های بیشتر باعث می‌شود که خواندن کاتالوگ سخت شود و محصولات یا خدماتی که در بخش های پایانی توضیح داده شده اند، به زودی فراموش شوند.

هنگام طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای لت دار باید سعی شود که فقط به نکات کلیدی اشاره شود و در کنار آن یک پیچیدگی و سوال در ذهن مخاطب ایجاد کرد تا به خواندن اطلاعات بیشتر محصول یا خدمات علاقه‌ مند شود.

طراحی و چاپ کاتالوگ‌های منگنه‌ای

طراچی و چاپ کاتالوگ های منگنه‌ای از نظر شکل ظاهری بسیار نزدیک به بروشور است، هنگامی که در طراحی این مدل کاتالوگ دقیق شوید متوجه خواهید شد که این مدل از کاتالوگ ها در واقع بسیار قدیمی تر از کاتالوگ‌های لت دار و سیمی هستند و در آن ها برای حفظ پیوستگی و انسجام کاغذ ها از منگنه استفاده شده است.

طراحی و چاپ کاتالوگ‌های سیمی

اگر تعداد محصولات  و خدمانی که تمایل به معرفی آن‌ ها را دارید، بالا تر از ۱۵ مورد است، بهتر است  ازاین مدل کاتالوگ استفاده کنید. طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای به صورت سیمی نسبت به دیگر طراحی ها از ورق‌های بیشتری برخوردار است و سایز آن نیز نسبت به کاتالوگ‌ های دیگر بزرگ‌ تر است.

طراحی و چاپ کاتالوگ‌های دیجیتالی

کاتالوگ های دیجیتال در واقع فایل های کامپیوتری هستند که در وب سایت ها و و به طور کلی در فضای مجازی در معرض دید قرار می گیرند و به این شکل  معرفی محصولات یا خدمات یک کسب و کار در فرمت دیجیتال به مشتریان صورت می گیرد. در طراحی این دسته از کاتالوگ ها ، از عکس ها و تصاویر دیجیتالی نیز در بیشتر مواقع استفاده می شود تا از این طریق محصولات به خوبی به مشتریان معرفی شوند. به علاوه با طراحی های خاصی که در فرم های دیجیتال امکان پذیر است، مشتریان هم زمان با دیدن محصولات می توانند آن ها را نیز به صورت انترنتی خریداری نمایند.

کاتالوگ ها می توانند مرجع مناسبی برای فروش باشند، پس با در نظر گرفتن قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ و همچنین در نظر گرفتن یک بودجه مناسب برای این کار به راحتی می توان از کاتالوگ ها برای معرفی و فروش محصولات و خدمات خود به مخاطبین نهایت استفاده را کرد.

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای قیمت

چرا طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای؟

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای یکی از اثر بخش ترین ابزارهای بازاریابی بصری است و تاثیر بسیار زیادی بر فروش شما دارد. از مزایای بسیار آن می تواند به معرفی برند و شرکت، اعتماد سازی، معرفی محصولات و یا خدمات، رفع ابهامات، شفاف شازی و افزایش فروش اشاره کرد. طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای که انجام می دهید و به دست مشتری می رسانید، نماینده ی برند شماست ، و طبیعتا به هر میزان که در این فرایند موفق ظاهر شوید، فروش بیشتری خواهید داشت.

یک طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای ، در کوتاه ترین زمان، بیشترین تاثیر را بر مخاطب خود برجا می گذارد. برای اینکه بتوانید عوامل افزایش تاثیر گذاری کاتالوگ ها را بشناسید، در ادامه این مقاله با نقش آبرنگ همراه باشید.

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای هزینه

عوامل افزایش تاثیرگذاری در کاتالوگ حرفه ای

ابعاد

انتخاب ابعاد  در طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای باید به گونه ای باشد که بیشترین تاثیر مثبت را در ذهن مخاطب ایجاد کند. این بدان معنی نیست که صرفا بزرگ کردن ابعاد بتواند تاثیر بیشتری داشته باشد، بلکه باید یک سایز کاملا متناسب را انتخاب کرد. هم چنین این مورد را هم در نظر بگیرید که ابعاد طراحی و چاپ تاثیر مستقیم بر روی هزینه های شما دارند.

تعداد و جنس صفحات

تعداد صفحات طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای شما به میزان اطلاعاتی که قصد دارید ارائه کنید، بستگی دارد. این اطلاعات نباید آن قدر زیاد باشند که از حوصله ی مطالعه خارج باشد و صرفا هزینه ی سنگینی را به شما تحمیل کند، نه آن قدر کم باشند که اطلاعات شما ناقص تلقی شوند. هم چنین جنس صفحات کاتالوگ و کیفیت آن ها نقش بسزایی در تاثیرگذاری آن خواهند داشت. عموما جنس و گرماژ جلد کاتالوگ با صفحات داخلی آن متفاوت است (برای مثال برای جلد کاتالوگ از کاغذ گلاسه 300 گرمی، و برای صفحات داخلی از گرماژ های متفاوتی همچون 135، 150، 170 و یا 200 گرمی استفاده می شود).

طراحی متناسب و چشم نواز

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای شما می بایست با موضوع فعالیت شما تناسب داشته باشد. بسیاری از اوقات مشاهده شده است که عدم تناسب طراحی (مانند رنگ های به کار رفته، طرح ها و سبک نمایش آن ها) به گونه ای بوده است که باعث کسر شأن آن برند شده است. عکس این قضیه هم صادق است، بسیاری از کسب و کار های موفق با استفاده از طراحی های جذاب و حرفه ای، فروش خود را به قله رسانده اند.

عکاسی و تصاویر جذاب

تهیه و قرار دادن تصاویر مناسب و جذاب از ارکان اصلی تاثیرگذاری در طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای است. تصاویر با هدف ایجاد تصور مثبت، ایجاد تصویر ذهنی و رفع ابهامات بصری ارائه می شوند. پس بهترین خود را ارائه دهید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. یک تیم عکاسی حرفه می تواند بازی را به نفع شما تغییر دهد.

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

یک طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای همانطور که قبلا بیان شد یک کار بسیار تخصصی است و در همه بازارهای داخلی و خارجی آن را نخستین بخش و با اهمیت ترین بخش در فروش کالا یا خدمات می دانند. به این معنی که  اگر طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای ، صورت بگیرید به عنوان یک وسیله بازاریابی موثر شناخته می شود و مخاطب بسیاری را به سوی خود می کشاند. و این عامل باعث افزایش فروش شما می شود. به همین دلیل از با اهمیت ترین خصوصیات  یک طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای باید به شکل مرتب و منظم باشد وباید به صورتی باشد که به راحتی نیز قابل جا به جایی باشد تا مخاطب هدف بتواند در کوتاه ترین تایم آن را بخواند و اطلاعات لازم و مورد نیازش را دریافت نماید. زیاد توضیح دادن یک موضوع و یا استفاده از جملات بی ارزش در این مدل وسیله تبلیغاتی نتیجه عکس دارد و به مرور بازدهی را برای شما بسیار کاهش می دهد.

2- در توضیح و نشان دادن کالا ها و خدمات باید صادق و راستگو باشید و از توضیحات اضافه و اغراق آمیز خوداری کنید . زیاده روی در توضیح  کالا و خدمات دلیلی می شود که ، مشتری بعد از استفاده از آن ها و در صورت نگرفتن نتیجه مطلوب دیگر به راه های بازاریابی اعتماد نکند و از استفاده این محصولات و خدمات  منصرف شود زیرا این مغایرت باعث ایجاد حس منفی در آن می شود.

3- طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای باید به صورتی باشد که همه سوالات ذهنی مخاطب پاسخ داده شود و نیازی به پیگیری بیشتری از جانب آن  نباشد. برای نمونه  باید مشخصات جامع تان مانند :آدرس، شماره تماس و توضیحات کالا یا خدماتتان به طور کامل و قابل فهم توضیح داده شود.

4- عکس های در نظر گرفته شده برای کاتالوگ بهتر است با مدل کالا یا خدمات عرضه شده از طرف شما کاملا تطبیق داشته باشد. بهترین کار در این زمینه تصویر برداری عالی و با کیفیت از کالا یا خدمات شرکت شما است.انجام این کار به افزایش زیبایی و کارایی طرح های بازاریابی هم کمک شایانی می کند.

5- مناسب ترین مدل طراحی و چاپ کاتالوگ  حرفه ای بهره بردن از چهار مدل طیف رنگ است که استفاده و انتخاب آن ها به سلیقه و نیاز و خواسته شما بستگی دارد.

6- در بعضی  مواقع در طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای برای آن که  طرح بازاریابی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد یا تاثیر بیشتری بر روی مخاطب بگذارد بهتر است از روکش سلفون یا یووی موضعی بهره برده شود که تجربه ثابت کرده است انجام این کار به شما برای رسیدن  به هدف مورد نظرتان بسیار موثر بوده است.

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای و خاص

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای ارزان و فوری

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای ارزان و فوری یکی از با اهمیت ترین راه های  موثر جذب مشتری و کنترل بودجه برای شما و کسب و کارتان است. بعد از مرحله طراحی ، چاپ معمولا به دو روش چاپ افست یا چاپ دیجیتال انجام می شود که انتخاب روش چاپ به نوع در خواست شما و بودجه در نظر گرفته تان برای این کار بستگی دارد. بعد از مرحله چاپ ، پخش و عرضه کاتالوگ ها از راه های مختلف باید مد نظر گرفته شود.

شما می توانید برای مدیریت بودجه خود و طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای مناسب کسب و کارتان مشاوره لازم را از کارشناسان تیم نقش آبرنگ دریافت نمایید.

انتخاب درست برای طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

شاید با در نظر گرفتن موارد بالا، تصور یک فرایند سخت را داشته باشید، و یا ممکن است افراد  بسیاری به دلیل نداشتن تجربه در این زمینه، قید این گونه ی موثر تبلیغات را بزنند. اما مشتریان کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ به خوبی می دانند که مشاوران و متخصصان باتجربه ی ما، بهترین کیفیت را برای شما فراهم می کنند و جایی برای نگرانی باقی نمی گذارند. بدون تعلل شما را به دیدن نمونه کارهای طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای نقش آبرنگ دعوت می کنیم. شرکت نقش آبرنگ این افتخار را دارد که مورد اعتماد معتبرترین برندهای استان اصفهان و کشور عزیزمان باشد. بعد از دیدن کیفیت و تخصص در نمونه کارهای ما، با مشاورین ما تماس بگیرید و بهترین انتخاب را تجربه کنید.

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

ویژگی های با اهمیت در طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای و خوب

از با اهمیت ترین خصوصیات یک کاتالوگ خوب و با کیفیت توجه به سادگی  و قابل جا به جا بودن آن است به صورتی که مشتری در تایم خیلی کوتاهی بتواند آن را بخواند و با خواندن آن محصول یا کالای خود را انتخاب نماید وپروسه خرید به این گونه انجام شود.

در طراحی و چاپ کاتالوگ معمولا ازترکیب رنگی ۴ تایی استفاده می شود.

کاتالوگ باید به شکلی طراحی شوند که به همه ی سؤالات موجود در ذهن مشتری در رابطه با کالا یا خدمات  ارائه شونده از طرف شما کامل پاسخ دهد. نکته با اهمیت دیگر این است که تصاویر انتخابی برای درج شدن در کاتالوگ با متن نوشته شده در کاتالوگ حتما هماهنگی داشته باشد.

طراحی و چاپ یک کاتالوگ حرفه ای نسبت به تراکت و پوسترباید اطلاعات و توضیحات بالا تری را به مشتری ارائه دهد. در اینجا منظور این است که  فقط تیترو عنوان برای محصولات یا خدمات نوشته نشود و برای هر محصول یا خدمات توضیحاتی جامع و کوتاه نیز بیان گردد به شکلی که مشتری ترغیب به خواندن و یا خرید شود. باید این نکته را مد نظر داشته باشید که در این توضیحات از بیان موارد جزئی خود داری کنید و همچنین از بزرگنمایی و تملق نیز برای محصولات یا خدمات دوری شود تا مشتری دچار سردرگمی در انتخاب و خرید نشود.

در برخی مواقع در بعضی از طراحی های کاتالوگ، به علت پراکندگی محصولات و خدمات ، حس سردرگمی و کلافگی در دریافت اطلاعات مفید توسط مشتری اتفاق می افتد و این مورد باعث می شود که مشتری نتواند انتخاب درستی داشته باشد و در نتیجه از خرید محصولات شما ممکن است که صرف نظر کند. پس با  این تفاسیر بهتر است که برای راحت تر شدن پروسه انتخاب برای مشتریان لیست و توضیحات محصولات یا خدماتتان  به شکل دقیق و شکیل و منظم در کاتالوگ گذاشته شود.

برای زیبا تر شدن کاتالوگ می توان از یووی موضعی و با روکش های متفاوت سلفون استفاده کرد. همان طور که قبلا نیز گفته شد کاتالوگ ها باید به آسانی قابل جا به جایی باشند پس باید در انتخاب سایز و مدل آن نیاز ، خواست و راحتی مشتری مد نظر قرار داده شود. غالبا برای معرفی کردن محصولات و خدمات هیچ محدودیت استفاده از صفحات وجود ندارد.

برای اطلاع از قیمت چاپ کاتالوگ با مشاوران ما در ارتباط باشید.

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای و شیک

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

یکی از موارد بسیار با اهمیت در طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای در نظر گرفتن بودجه و هزینه مناسب برای این کار است.

 نیاز است که پیش از اقدام به فرایند طراحی و چاپ کاتالوگ ، شما یک بودجه مناسب برای آن کنار بگذارید. اطلاع از قیمت و هزینه های طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور می تواند بسیار در استفاده درست از بودجه تان به شما کمک کند . مدیران مشاغل گوناگون در بیشتر مواقع از طریق طراحی وچاپ کاتالوگ حرفه ای و توزیع آن ، بهترین معاملات محصولات خود را انجام می دهند.

از موارد تاثیر گزار در قیمت و هزینه ی طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد: سایز انتخابی برای کاتالوگ ، جنس کاغذ ، گراماژ کاغذ ، طیف رنگی ، خط  تا ، تیراژ ، روکش ، مدل صحافی و هزینه بسته بندی و ارسال و…. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که علاوه بر موارد عنوان شده در بالا نمی توان نقش نوسانات بازار ارز و همچنین تحولات بازار های داخلی و خارجی را بر این محصول نادیده گرفت.

 انتخاب زمان مناسب نیز می تواند عاملی برای صرفه جویی در بودجه در نظر گرفته شده برای این کار باشد زیرا همیشه با نزدیک شده به پایان سال و شروع سال جدید به علت تقاضای بالایی که برای محصولات مختلف پیش می آید با افزایش قیمت روبه رو هستیم.

 تیم نقش آبرنگ فعال در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان همیشه سعی در ارائه با کیفیت ترین محصولات با مناسب ترین قیمت ها را برای رفاه حال مشتریان داشته است.برای دیدن نمونه کار های قبلی تیم ما و همچنین استعلام قیمت ها و ثبت سفارش با مشاورین تیم ما تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209