08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

عکاسی تبلیغاتی

راز درخشش محصولات شما…

چرا عکاسی تبلیغاتی؟

عکاسی تبلیغاتی به منظور نمایش محصول به بهترین و جذاب ترین شکل ممکن و ترغیب مخاطب به خرید انجام می شود. تاثیر تصاویر تبلیغاتی پرشور و زیبا در ضمیر ناخودآگاه بیننده بسیار زیاد است. کیفیت انجام عکاسی تبلیغاتی با فروش محصول مورد نظر رابطه مستقیم دارد. به دلیل توجه مدیران و صاحبان کسب و کار به موضوع تبلیغات و تصاویر تبلیغاتی، امروزه شاهد رشد بسیار گسترده ی این شاخه هستیم.

اهداف عکاسی تبلیغاتی

  • نمایش ویژگی های محصول
  • جلب نظر مشتری
  • تثبیت یک ذهنیت خوشایند نسبت به محصول
  • انتقال پیام به صورت شفاف و مستقیم
  • رفع ابهام درباره ویژگی های محصول
  • اعتماد سازی و ایجاد حس اطمینان

وجه تمایز عکاسی تبلیغاتی حرفه ای

در تصاویر تبلیغاتی، میبایست به ترکیب  بندی و رنگ بندی توجه ویژه ای شود. یک عکاس خوب باید بتواند متناسب با موضوع فعالیت و محصول مورد نظر، شرایط ایده آل عکسبرداری را فراهم کند و با تکیه بر مهارت و هنر خود، بهترین عکس را در بهترین زاویه تهیه نماید. این تصاویر معمولا بدون سایه، با پس زمینه های ساده و با وضوح (Resolution) بسیار بالا گرفته می شوند. تیم عکاسی نقش آبرنگ، با بروز ترین تجهیزات و عکاسان برجسته، در تمام مسیر، کنار شماست.

فرآیند عکاسی و آماده سازی تصاویر

بعد از تهیه بهترین تصاویر از محصول شما توسط گروه نقش آبرنگ، و با تکیه به درخواست و سلیقه شما، برترین و مناسب ترین تصاویر انتخاب می شوند. درصورت تمایل، طراحی مواردی همچون بروشور و کاتالوگ نیز برای شما انجام می گیرد. گروه نقش آبرنگ بیش از 9 سال است که در زمینه عکسبرداری حرفه ای به صورت صنعتی  و تبلیغاتی فعالیت می کند و خیال شما را از انجام تمام خدمات به نحو احسن آسوده خواهد کرد.

0 +
پروژه تکمیل شده
0 +
در دست اجرا
0 +
جلسه مشاوره