08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

چاپ سررسید 1402

5/5
چاپ سررسید 1401

چاپ سررسید 1402

هرساله با نزدیک شده به پایان سال و شروع سال جدید بسیار گرم می شود و کسب و کار های مختلف با چاپ و حک آرم و لوگو بر روی این محصولات از آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی آخر سال خود  بهره می برند. این رسم سال های بسیاری است که در کشور ما مرسوم است و به شکلی می توان گفت که چاپ سررسید 1402 جزء لاینفک هدایای تبلیغاتی در کشور ما محسوب می شود.

چاپ سررسید 1402 با هدف های مختلفی انجام می شود. بعضی از سررسید ها برای یادداشت خاطرات مورد استفاده قرار می گیرند و بعضی برای یادداشت برنامه ها و قرارهای کاری استفاده می شوند و عده ای از آن ها به عنوان دفتری نوت برداری و جزوه نویسی استفاده می کنند. غالبا مشتریان سررسیدها را می توان به دو طبقه تقسیم کرد. آن هایی که از سررسیدها را به شکل یک شی ثابت استفاده می کنند و کسانی که سررسیدها را با خود و در کیفشان جابه جا و بسته به شرایط از آن استفاده می کنند . برای افرادی که از سررسید ها به عنوان یک شی ثابت استفاده می کنند معمولا سایز های بزرگ و در قطع کتابی مناسب می باشد. و برای افرادی که عادت به جابه جایی سررسید دارند معمولا از سررسیدهای کوچکتر و سبک تر استفاده می شود.

 با توجه به این توضیحات سایز و قیمت چاپ سررسید 1402 را می توان یکی از با اهمیت ترین معیار ها برای انتخاب یک سررسید دانست. در مرحله ی دوم صفحه بندی، رنگ آمیزی و طراحی سررسید از عوامل با اهمیت و موثر دیگر در انتخاب مشتری می باشد. تیم نقش آبرنگ به شما در انتخاب مناسب ترین نوع سررسید با توجه به سبک کاریتان و همچنین سلیقه و خواست مشتری کمک شایانی می کند برای دیدن نمونه کار های بیشتر تیم ما و همچنین استعلام قیمت ها با مشاورین  تیم ما تماس حاصل فرمایید.

چاپ سررسید 1401 در اصفهان

مدل های مختلف طراحی و چاپ سررسید 1402

سررسید ها را بر اساس عوامل مختلفی دسته بندی می کنند هر کدام از این عوامل بر مدل سررسید شما و همچنین قیمت سررسید 1402 تاثیر گذار است. از جمله این عوامل تاثیر گذار می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • مدل های مختلف چاپ سررسید 1402 بر اساس سایز

سررسیدها درمدل های  مختلف طراحی و چاپ می شوند و غالبا بر اساس استانداردهایی که دارند طبقه بندی می شوند. کسب و کار های مختلف بر اساس سلیقه و نیاز خود و همچنین رفتار مخاطبین هدف خود اقدام به چاپ سررسید  1402 می نمایند.

رایج ترین مدل های سررسید بر اساس سایز به شرح زیر می باشد: سررسید اختصاصی ، سررسید وزیری ، سررسید رقعی ، سررسید اروپایی ، سررسید خشتی ، سررسید مدیریتی ، سررسید جیبی ، سررسید پالتویی ، سررسید کلاسوری ، سررسید دیواری ، سررسید تقویم رومیزی و….

 • مدل های مختلف چاپ سررسید 1402 بر اساس جنس

جلدهای سررسید را می توان در مدل های مختلفی تهیه کرد. هر کدام از جلدها مزایای مخصوص خود را دارد و برای اهداف خاصی طراحی و چاپ می شوند  برای نمونه جلدهای اختصاصی سلفونی مخصوص کسب و کار های مختلفی هستند که می خواهند سررسید اختصاصی با طراحی اختصاصی از فعالیت شان را داشته باشند.  و غالبا جلدهای ترمو در تنوع خیلی بسیاری با نقش و نگارهای مختلف طراحی و تولید می شوند.

البته باید خاطر نشان کرد که گالینگورها در تنوع رنگ های مختلف و جلد نرم هم دارای تنوع می باشند. رایج ترین مدل های سررسید بر اساس جنس به شرح زیر می باشد  مانند جلد سررسید ترمو ، جلد چرم ، جلد گالینگور ، جلد یوف ، جلد اختصاصی سلفونی ، جلد نرم و…

 • مدل های مختلف چاپ سررسید 1402 بر اساس کاغذ

ورق های استاندارد برای چاپ سررسید 1402 معمولا ورق تحریر سفید می باشد اما چند سالی است که با طراحی و استفاده از کاغذ تحریر کرم تنوع خوبی در بازار فروش سررسید 1402 ایجاد شده است و به شکلی سررسید با کاغذ کرم به نوعی به اسم سررسید لاکچری هم نامیده می شود.

ورق گلاسه غالبا برای سررسیدهای خاص و اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرند این کاغذ ها به علت براق بودن و وزن بالای  که دارند از نظر قیمت و کیفیت با مدل های دیگر بسیار تفاوت دارند.

 • مدل های مختلف چاپ سررسید 1402 بر اساس صحافی

صحافی رایج در چاپ سررسید 1402 صحافی دوخت و چسب گرم است که با توجه به حجم بالای صفحات و ورق های داخل آن ضمانتی برای ماندگاری و محکم بودن سررسید در طول یکسال می باشد. صحافی فقط چسب گرم که در سال های جدید توسط برخی تولید کنندگان تازه وارد رایج شده است باعث عدم استحکام سررسید ها شده است و پس از چند بار استفاده ، تمام ورق ها در این مدل صحافی کنده شده و متلاشی می شود و علت استفاده از چسب گرم بدون دوخت پایین آوردن قیمت تمام شده سررسید ها برای شما و صرفه جویی در بودجه تان می باشد.

صحافی فنر نیز در طراحی و چاپ سررسید 1402 هم ، مدلی دیگر از صحافی است که طرفداران ویژه خود را دارد و شاید بتوان گفت درصد بالایی از بازار در اختیار این مدل صحافی می باشد و از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.

صحافی کلاسوری هم برای سررسیدهای کلاسوری غالبا مورد استفاده قرار می گیرد ومعمولا به شکل پانچ ۴ سوراخه یا ۲ سوراخه است در این مدل صحافی قابلیت کم و زیاد کردن ورق ها در هر زمان وجود دارد. قیمت این مدل صحافی با توجه به جنس انتخابی پانچ بسیار متفاوت می باشد.

چاپ سررسید 1401

خرید سررسید 1402 و چاپ لوگو بر روی آن

هر کسب و کار بزرگ و کوچکی می تواند با طراحی و چاپ سررسید 1402 و حک آرم و لوگوی مجموعه خود بر روی از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی نهایت استفاده را ببرد. به روش های بسیاری می توان لوگو و آرم بر روی سررسید  چاپ کرد از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چاپ طلاکوب ، چاپ نقره کوب ، حک داغی ، لیزر پلاک ، لیزر روی جلد ، چاپ لیبل ۴ رنگ اختصاصی

طراحی و چاپ سررسید 1402 انتخابی شما و چاپ برند و لوگویتان بر روی آن یک هدیه بسیار کارامد برای هدیه دادن به مخاطبین هدفتان می باشد. انجام این کار باعث ماندگاری کسب و کار شما و محصولات و خدماتی که ارائه می دهید در ذهن مشتری می شود.

اما چرا باید از سررسید ها به عنوان یک هدیه استفاده کرد؟

امسال با توجه به بالا رفتن دلار و به دنبال آن بالا رفتن قیمت واردات کالا ، و همچنین بالا رفتن قیمت سررسید و سالنامه 1402 و دیگر محصولات تبلغاتی باز هم مناسب ترین انتخاب برای هدیه تبلیغاتی دادن  یک سررسید ، سالنامه ، تقویم رومیزی، تقویم دیواری است. زیرا که علاوه بر قیمت مناسب بودن  این محصولات نسبت به محصولات دیگر ، کاربردی وسیع در میان عموم مردم  نیز دارند.

چاپ سررسید 1402 در دسته محصولاتی قرار می گیرد که به مدت حداقل یک سال همراه مخاطب هدف شما می باشد و در این مدت به خوبی می تواند یادآور برند و خدمات شما باشد. خرید سررسید تبلیغاتی به علت کاربردی بودن آن از استقبال خوبی در میان مردم برخوردار است و می توان آن را جزو هدایای تبلیغاتی کاربردی قرارداد.

ما در مجموعه نقش آبرنگ توانسته ایم با سال ها تجریه ، نیازهای روز جامعه را  مورد بررسی قرار دهیم و هر سال مدل های جدید و بروز را وارد بازار سررسید کنیم.

تاثیر چاپ سررسید 1402 بر برندینگ شرکت شما

سررسید ها وسیله ای بسیار مورد کارامد و پر استفاده برای همه ی افراد می باشند. سررسید اختصاصی که با محتوایی خاص ، که کالا یا خدمات کسب و کار شما را به صورت روزانه یادآوری می کند یکی از راه های بازاریابی بسار تاثیر گذار بر برندینگ کسب و کار شما هستند و بر معرفی کسب و کار شما به بهترین شکل تاثیر بسزایی می گذارد زیرا که مشتری با استفاده هر روزه از سررسیدِ خود به طور ناخودآگاه به یاد کسب و کار و محصول یا خدمات شما می افتد و این اتفاق در طولانی مدت به سودآوری و جلب نظر مخاظب برای شما کمک ویژای می کند.

چاپ سررسید 1401

نکات بسیار با اهمیت در انتخاب و چاپ سررسید 1402

از نکات بسیار با اهمیت در انتخاب و چاپ سررسید 1402 علاوه بر موضوع کاربردی آن برای مشتریان می تواند به توجه به جنس ورق ، مدل صحافی، نوع حک لوگو، سفارشی سازی سررسید یا سالنامه و یا تقویم و…. اشاره کرد. خرید و قیمت سررسید و سالنامه 1402 در آماده کردن این محصول به عنوان یک هدیه سازمانی و یا هدیه تبلیغاتی همیشه بسیار مورد توجه قرار می گیرد. علاوه بر آن انتخاب سررسید مناسب زیبایی و کیفیت محصولات و خدمات شما را به خوبی نمایش می دهد.

 • نقش سایز در طراحی و چاپ سررسید 1402

با توجه به استفاده سررسید که برای هر فردی متفاوت است سررسید ها را می توان به سایز های مختلفی تقسیم نمود. از نظر حرفه ای برای هر سایز از سررسید اسم مخصوصی وجود دارد. سایز سررسید غالبا شباهت خیلی زیادی به سایز کتاب دارد. چاپ سررسید 1402 را می توان در هر اندازه انجام داد. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع قطع سررسید و سایز آن را دارید می توانید از مشاورین مجرب تیم ما کمک بگیرید.

 • ورق مرغوب

چاپ سررسید 1402 معمولا با ورق های مرغوب و با ضخامت خوب انجام می شود. ورق های روغنی، پودری و نازک انتخاب مناسبی برای سررسید نیست و معمولا در سررسیدهای شرکتی این مدل ورق مورد استفاده قرار نمی گیرد. رنگ ورق در سررسید سفید و یا کرم رنگ است. باید این نکته را بدانید که ورق های کرم رنگ با نور چشم سازگاری بالاتری دارند هرچند به طور کلی تفاوت چندانی در این دورنگ وجود ندارد و انتخاب رنگ ورق سررسید یک مساله کاملا منحصر به فرد از جانب سفارش دهنده می باشد.

 • کیفیت چاپ

بعد از ورق با اهمیت ترین خصوصیت کیفیت چاپ است. در نطر گرفتن رنگ مناسب و شفاف برای چاپ و همچنین مدل صفحه آرایی و قرار گرفتن تاریخ ها عامل با اهمیت بعدی است که در زمان چاپ سررسید 1402 باید به آن توجه ویژه ای کرد. همیشه چاپخانه و مدل چاپ و مدل صحافی از نکات بسیار با اهمیت است و باید در انتخاب آن ها نهایت دقت را انجام داد.

 • در نظر گرفتن تاریخ و مناسبت ها

در زمان طراحی و چاپ سررسید این نکته را مد نظر داشته باشید که حتما تاریخ های خورشیدی، میلادی و قمری در آن درج شده باشد. همچنین درج مناسبت های بومی و غیر رسمی در کنار مناسبت های اصلی و با اهمیت می تواند به جذابیت سررسید شما اضافه کند.

 •  ایجاد تنوع و خلاقیت در اجرا

سررسیدهای شرکتی غالبا از جذابیت بصری و یا طرح ها و رنگ های مختلف بر خوردار نیستند. با ایجاد کمی خلاقیت و اضافه کردن عناصر تصویری زیبا و متفاوت مثل اضافه کردن لوگو یا طرحی متفاوت می توانید سررسید را منحصر به فرد کنید و با اضافه کردن به جذابیت بصری سررسید ها  در یاد مشتری ماندگار کنید. در زمان انتخاب و چاپ سررسید 1402 می توانید بخواهید که سررسید شما را شخصی سازی کنند.

 •  توجه به کیفیت چسب وسط

هیچ شخصی سررسیدی را که با چند بار مورد استقاده قرار گرفتن  پاره و از بین  می رود را نمی پسندد. پس به کیفیت دوخت و چسب شیرازه و… در زمان خرید سررسید بخصوص خرید سررسید مدیریتی 1402 توجه ویژه ای داشته باشید.

 خصوصیات سررسید 1402 خوب و کاربردی

شاید نخستین پاسخ این باشد که چاپ سررسید 1402 باید از کیفیت خوبی بر خوردار باشد و زود پاره نشود و شیرازه و صحافی آن نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد جلد آن پاره نشود و تاریخ ها به درستی در داخل آن نوشته شده باشد. شاید  این جملات بالا از نظر شما شاید خیلی ساده و پیش پا افتاده به نظر برسند ولی واقیعت این است که رعایت این خصوصیات به شما برای داشتن یک سررسید خوب و کاربردی کمک شایانی می کند.

سررسید قیمت پایین را هرگز نخرید!!

مطمئنا تا به امروز این جمله را زیاد شنیده اید که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. در نظر بگیرید که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار قصد دارید که یک هدیه را به مشتریان یا نیروهای خود هدیه بدید، اگر این هدیه بی کیفیت و نا کارامد باشد و به محض مورد استفاده قرار گرفتن از بین رود تاثیر منفی زیادی بر خاطر مشتری حک می شود و تمام تلاش شما برای جذب نظر آن ها بی فایده می شود و آن هدیه به جای اینکه برای شما منفعت داشته باشد برای شما ضرر سنگینی را به بار می آورد.

باید خاطر نشان کرد که سررسیدهایی که جلد آن ها از نوع چرم طبیعی است گران ترین مدل سررسید می باشند. سررسیدهای وزیری، رحلی جز این دسته از سررسید ها هستند. اما می توان سررسیدهای جیبی را قیمت مناسب ترین مدل سررسید نامید باید توجه داشته باشید که بسته به میزان کیفیت و مواد اولیه استفاده شده در زمان چاپ سررسید 1402 قیمت سررسید نیز دچار نوسانات بسیاری می شود.

مناسب ترین زمان چاپ سررسید 1402

چاپ سررسید 1402 قیمت مناسب برای تبلیغات و بازاریابی یکی از گزینه های خیلی پر طرفدار در زمان انتخاب هدایای تبلیغاتی و سازمانی می باشد. صاحبین اکثر کسب و کار ها سررسید ها را بعنوان یک هدیه پر استفاده به کارمندان، مشتریان و یا مخاطبان و همکاران خود هدیه می دهند و با شروع سال جدید و تبریک سال نو به این طریق توجه آن ها را به خوبی جلب می نمایند. باید خاطر نشان کرد که اکثر کسب و کار ها و مشاغل برای برندینگ ، بر روی هدیه ای که می خواهند به مشتری خود بدهند لوگو یا نام تجاری خود را حک می نمایند. و حتی در بعضی از مواقع یک توضیح مختصر از سبک کاریشان یا معرفی محصولات یا خدمات خود را در ابتدای سررسید برای مخاطبان ثبت می کنند. به همین جهت اگر شما تمایل به سفارشی سازی و اختصاصی کردن سررسید خود دارید باید از یک ماه پیش از تاریخ مد نظرتان نسبت به انجام این کار اقدام نمایید تا به شلوغی های سفارش های آخر سال برنخورید.

در بیشتر مواقع اکثر کسب و کار ها سفارشات خود را در ماه ها و روزهای پایانی سال ثبت می کنند که این کار باعث شلوغی لاین تولید و چاپ شرکت ها می شود و حجم سفارشات را به نسبت قابل ملاحظه ای بالا می برد. از نظر تیم نقش آبرنگ مناسب ترین زمان چاپ سررسید 1402 ماه آذر تا دی می باشد اما باز هم تیم ما تا آخرین روز های پایان سال سفارشات تمام مشتریان خود را به موقع تحویل می دهد.

مقدار زمان طراحی و چاپ سررسید 1402 برای هر تولید کننده بسیار متفاوت است و با توجه به توانایی دستگاه های چاپ، مقدار مواد اولیه خریداری شده مانند چسب، کاغذ، آستر، تعداد پرسنل، میزان تعهد کاری و …. در این زمان قابل تغییر می باشد. در نقش آبرنگ تحویل سفارشات کاملا وابسته به مدل انتخابی مشتری می باشد. اگر مشتری قصد خرید و چاپ سررسید 1402 یا تقویم  رومیزی 1402 به صورت خام یا از نمونه های از پیش تعیین شده را داشته باشد و قصد اختصاصی و سفارشی سازی محصول انتخابی خود را نداشته باشد تحویل سفارش آن ها به سرعت انجام می شود.

سفارش چاپ سررسید 1401

شرکت های تولید و چاپ سررسید 1402

معمولا به علت پرتقاضا بودن بازار چاپ سررسید 1402 و همچنین تقویم های رومیزی و…. شرکت های تبلیغاتی مختلف ، گرافیست ها و مشاوران بازاریابی با واسطه گری میان چاپخانه ها و مشتریان به تولید وچاپ این محصولات می پردازند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که این محصولات از کیفیت خوبی معمولا بر خوردار نیستند واین واسطه گری ها باعث بالارفتن قیمت ها می شود و هزینه انجام این کاررا برای شما دو چندان می کند.

اما شرکت های معتبر طراحی و چاپ سررسید به علت رقابتی بودن بازار کاریشان قیمت های مناسب تری را معمولا ارائه می دهند و با بالاترین کیفیت در مناسب ترین زمان سفارشتان مشتریان خود را تحویل می دهند. بهتر است برای حمایت از تولید داخلی و عدم بروز مشکل در انجام سفارشاتتان ، انجام این کار را  به شر کت های معتبر و دارای سابقه طولانی و همچنین دارای نمونه کارهای موفق بسپارید.

 تیم نقش آبرنگ با داشتن سابقه طولانی و داشتن نمونه کارهای موفق بسیاردر  این زمینه ، طراحی و چاپ سررسید 1402 و دیگر محصولات تبلیغاتی را بصورت مستقیم  انجام می دهد و به همه ی کسب و کار های مختلف و مشاغل گوناگون عرضه مستقیم محصولات خود را  با بالاترین کیفیت را دارد.

قیمت طراحی و  چاپ سررسید 1402

قیمت ورق از با اهمیت ترین عوامل مشخص کننده قیمت  طراحی و چاپ سررسید 1402 در بازار می باشد. بعد از کاغذ میزان به کار گیریه مواد اولیه و همچنین کیفیت چاپ و حجم سررسید سفارشی شما و بسته بندی را می توان از دیگر عوامل تعیین قیمت سررسید دانست. پس به طور کلی می توان گفت که در زمان چاپ سررسید 1402 نوع جنس کاغذ، جنس جلد، چسب به کار رفته در سررسید، مدل صحافی، خدمات روی سررسید، مدل چاپ و … تعیین کننده قیمت این محصول می باشند. به هر میزان که جنس سررسید و مواد به کار رفته در آن بهتر انتخاب شود قیمت نیز بالاتر میرود. غالبا سررسید های سفارشی و یا سررسید های اختصاصی با توجه به درخواست شما ، سلیقه و نیازتان تولید و آماده می شوند.

علاوه بر موارد بیان شده در بالا نمی توان نقش نوسانات بازار ارز و همچنین تحولات بازار های داخلی و خارجی را بر این محصولات نادیده گرفت. باید توجه داشته باشید که زمان ثبت سفارشتان نیز بر قیمت چاپ سررسید 1402 تاثیر بسزایی دارد زیرا معمولا با نزدیک شدن به ایام پایان سال و شروع سال جدید قیمت ها به طور معمول بالا می رود.

مجموعه نقش آبرنگ با طراحی و چاپ با کیفیت ترین و جذاب ترین سررسید ها برای سال آینده آماده ارائه بهترین خدمات و محصولات به شما مشتریان گرامی می باشد. کارشناسان ما به شما در انتخاب و خرید و چاپ سررسید 1402 مناسب با نوع کسب و کارتان مشاوره های لازم را می دهند برای دیدن نمونه کار های بیشتر تیم ما و همچنین استعلام قیمت ها از طریق شماره 03131323008 با کارشناسان ما تماس حاصل فرماید.

چرا چاپ سررسید مهم است؟ 

این یک رسم قدیمی است که سررسید را در ابتدای سال جدید به مشتریان هدیه می‌دهند. سررسید یک استراتژی بازاریابی عالی است زیرا می تواند یک ایده خوب و هدیه سازمانی باشد و به شما کمک کند تا برند و محصولاتتان را به طور موثر به نمایش بگذارید. در هرصورت مزایای چاپ سررسید عبارتند از:

 •  به برندینگ کمک می‌کند

چاپ سالنامه برای برندسازی و ایجاد نام و شهرت یک شرکت ضروری است. مشتری شما در تمام طول سال از آن استفاده خواهد کرد و به طور مرتب در معرض برند و محصولات شما قرار خواهد گرفت. هر بار که کاربر از سررسید  برای یادداشت برداری، برنامه ریزی، قرار ملاقات ها، بررسی تقویم خود، جستجوی تعطیلات و موارد دیگر استفاده می کند، برند شما را می بیند .

 • با مشتری ارتباط مؤثری ایجاد می‌کند

بخش قابل توجه چاپ سررسید این است که سررسید نسبت به سایر تبلیغات موثرتر است. سایر تبلیغات چاپی (مثلاً کاتالوگ  و کارت ویزیت)ممکن است دور ریخته شود و یا تبلیغات تلویزیونی ممکن است توسط مخاطب نادیده گرفته شود. اما برای یادداشت های روزانه سررسید عالی است زیرا به کاربر کمک می کند تا وظایف را بر اساس تاریخ و تقویم زمان بندی کند .

 •  احساس وفاداری را ارتقاء می‌بخشد

بسیاری از ما عاشق اشکال ملموس تبلیغات چاپی با ظاهری شیک و زیبا هستیم، به خصوص سررسید که گل سرسبد تبلیغات چاپی است و همه آن را دوست داریم. به علاوه، مفید بودن سررسید آن را به یک دارایی ارزشمند تبدیل می کند، زیرا مشتریان شما را حفظ می کند و بر وفاداری آنها به برند شما تأثیر مثبت می گذارد. 

 •  احساسی ماندگار ایجاد می‌کند

یک سررسید زیبا و خلاقانه تأثیری ماندگار بر روی مشتری می گذارد. به هر حال، هدف هر استراتژی بازاریابی ایجاد یک رابطه راحت با مشتریان است. چاپ سررسید می تواند با انتخاب طرح مناسب برای هدف، طیف گسترده ای از ارتباطات بادوام و موثر را فراهم کند.

کیفیت سررسید را چطور بسنجید؟

کیفیت یک سررسید یا سالنامه خوب فقط در جلد یا طرح و ابعاد آن خلاصه نمی شود، عوامل متعددی کیفیت سالنامه را تعیین می کنند. همانطور که یک صحافی خوب دوام و ماندگاری سالنامه را در برابر استفاده مکرر و ورق زدن تضمین می کند، یک جلد محکم و جذاب نیز تمایل مصرف کننده را برای استفاده دوباره از سالنامه  نشان می دهد. حتما قبلاً تجربه کرده اید که جلد از فضای داخلی جدا شده است؛ این زمانی اتفاق می افتد که چسباندن جلد، که یکی از مهمترین مراحل صحافی، بدون دقت انجام شود. شما می توانید کاغذ با کیفیت بالا را در درجه اول بر اساس کشور سازنده تشخیص دهید؛کاغذ ساخته شده در اندونزی بهترین و چین بدترین است .

تکنولوژی دستگاه چاپ مورد استفاده برای چاپ صفحات داخلی بسیار مهم است. نوع مرکب و مهارت و دقت اپراتور چاپ می تواند چاپ سررسید را کاملاً تغییر دهد.

چاپ با کیفیت با ویژگی هایی مانندزیر می باشد:

 • تراکم رنگ بالا
 • زنده‌بودن رنگ
 • یکدست بودن رنگ
 • عدم‌تغییر در محل چاپ اجزا
 • و روی‌هم خوری مناسب

ست مدیریتی سررسید

روش های مختلف چاپ سررسید اختصاصی 

 • چاپ انحصاری فقط روی جلد

با روش چاپ انحصاری فقط کی توانید روی جلد،یک مدل را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نظر را روی جلد خود ثبت کنید. معمولاً چاپ داغکوب، طلاکوب، چاپ سیلک و … برای درج لوگو، نام لوگو، آدرس و شماره تلفن و… استفاده می شود.

 • چاپ انحصاری جلد و یا صفحه تبلیغاتی

در این روش پس از تعیین نوع سررسید انحصاری، می توان صفحات را طراحی و چاپ کرد و به صفحات داخلی اضافه کرد. با این روش فقط جلد سررسید طراحی و چاپ می شود و سپس صحافی می شود و از آنجایی که جلد فقط چاپ می شود و صفحات سررسید دارای تبلیغات داخلی هستند، به زمان و هزینه بیشتر احتیاج است. اگر خریدار می‌خواهد برند و لوگوی خود را از هر طرف چاپ کند، باید هزینه ی بیشتر بپردازید.

 • چاپ اختصاصی سررسید به طور کامل

در این روش هزینه بیشتر است زیرا طراحی و چاپ سررسید نسبت به روش های قبلی کاملا منحصر به فرد است. تمام فرآیندهای طراحی به صلاح دید خریدار انجام می شود.

 

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید