031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

چاپ تقویم رومیزی 1402

5/5
چاپ تقویم رومیزی 1401

چاپ تقویم رومیزی 1402

چاپ تقویم رومیزی 1402، همواره یکی از کارآمدترین روش های تبلیغات و بازاریابی برای صاحبین مشاغل و تجارت های مختلف بوده است؛ در خلال سال نو و عید نوروز ، کسب و کارهای کوچک و بزرگ با ارائه هدایای تبلیغاتی نظیر تقویم رومیزی به مشتریان خود به معرفی و تبلیغات گسترده خدمات و محصولات تجارت خود می پردازند. از آنجایی که تقویم رومیزی یکی از پراستفاده ترین ابزارهای آگاهی دهنده و برنامه ریزی در زندگی شخصی و کاری افراد میباشد، این دست از هدایا می توانند کاربرد و تاثیر بسیار خوبی در برقراری ارتباط با مشتریان و شناخته شدن بیشتر تجارت شما در نظر مشتریان و مخاطبین جدید ایجاد کند. به همین دلیل، هرساله با نزدیک شدن به سال نو، بازار سفارش ، چاپ و خرید تقویم رومیزی 1402 و سایر هدایای تبلیغاتی حسابی گرم می شود.

به عبارتی دیگر، زمانی که سال نو در راه باشد، بسیاری از افراد به دنبال آگاهی از تعطیلات و روز های خاص سال پیش رو می باشند؛ همین امر سبب شده است تا ارائه ی تقویم رومیزی تبلیغاتی ، یکی از بهترین گزینه های بازاریابی از سوی شرکت ها برای تبلیغات پایان سال باشد. شایان ذکر است که، این هدایای به دلیل ماهیت پرکاربرد خود همیشه در مرض دید و در دست استفاده مشتریان خواهند بود که همین مسئله کمک شایانی به برندینگ و شناخته شدن برند شما خواهد کرد.

چاپ تقویم رومیزی 1401 در اصفهان

اهمیت خرید و چاپ تقویم رومیزی 1402

تا به اینجا، سعی کرده ایم تا بطور مختصر و مفید در مورد تاثیر فوق العاده هدایای تبلیغاتی و اهمیت سفارش و چاپ تقویم رومیزی 1402 توضیح دهیم. حال به نقطه ای رسیده ایم که می دانیم یک تقویم رومیزی می تواند چه تاثیری در شناخته شدن برند، نشان تجاری و در نهایت فروش بیشتر و سودآوری کسب و کار ما داشته باشد؛ پس در این مرحله، به اهمیت نحوه طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1402 و سایر ویژگی ها و معیارهای این هدایا پی می بریم. در مرحله نخست ما باید بدانیم که از تبلیغات خود چه انتظاراتی داریم و برای چه کسانی می خواهیم این هدایای تبلیغاتی را تهیه کنیم؟ مخاطبین هدف ما چه کسانی هستند و چه بودجه ای برای آنها در نظر داریم؟ مناسب ترین مدل های هدایای تبلیغاتی و تقویم رومیزی 1402 متناسب با برند و تجارت ما چیست ؟ معیارها و ویژگی های کیفی هدایای تبلیغاتی باید چگونه باشند؟ عوامل تاثیرگذار در قیمت تقویم رومیزی 1402 چیست و چگونه می توانیم آن هارا کنترل کرده و هزینه های خود را کاهش دهیم؟ بهترین و معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده هدایای تبلیغاتی در اصفهان/ ایران کدامند؟ و چرا بسیاری از کارشناسان تبلیغاتی کانون نقش آبرنگ را پیشنهاد می کنند؟

کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ، با تکیه بر چندین سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه مشاوره کسب و کار، تبلیغات و برندینگ، با همکاری گروهی از متخصصین و طراحان خلاق و حرفه ای و همچنین با بهره گیری از امکانات و تجهیزات کامل خود نظیر بخش های چاپخانه، طراحی، صحافی و .. آماده است تا بهترین هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب را بدون هیچ واسطه ای برای تمام مشتریان عزیز خود طراحی و تولید کند. این مجموعه برای رفاه حال مشتریان و نتیجه گیری مثبت، امکان مشاوره رایگان را برای شما عزیزان در نظر گرفته تا مطابق با سلیقه و تجارت خود بهترین استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی و همچنین هدایای تبلیغاتی را برای شما طراحی و پیاده سازی کند.

چاپ تقویم رومیزی 1401

معیارهای کیفی در چاپ تقویم رومیزی 1402

باتوجه به استفاده مداوم از این دست ابزارهای تبلیغاتی و همینطور سفارش و ارائه ی آنها از سمت بسیاری از رقبا و تجارت های دیگر، توجه به معیارهای کیفی این هدایا بسیار اهمیت می یابد؛ چراکه کوچکترین بی توجهی در زیبایی ظاهری، کارایی و مهمتر از همه کیفیت این هدایا، موجب می شود تا مشتریان شما، هدایای رقبا را جایگزین شما کنند. از اصلی ترین ویژگی ها و معیارهای کیفی که در چاپ تقویم رومیزی 1402 باید بدان توجه کرد، عبارتند از:

 • کیفیت پایه تقویم باید عالی باشد. این بدان معناست که، در صورتی که جلد پایه از مقوا سخت در نظر گرفته شده و یا نوع آن پایه غیر سخت باشد، باید از بهترین نوع مقوا و روکش برای آن استفاده شود.
 • برای کاغذ های تقویم رومیزی باید از گلاسه و یا تحریر درجه یک استفاده شود؛ تادر صورتیکه تحت فشار قرارگیرد، دیرتر تا بخورد یا فرم خود را از دست بدهد.
 • کیفیت فنر تقویم رومیزی یکی از مهم و تکه اصلی از آن است. ما در کانون نقش آبرنگ، در طراحی و تولید تقویم های رومیزی خود از فنر دولایه استفاده می کنیم. این نوع فنر در طول سال و یا حتی بیشتر از آن ظاهر اولیه خود را از دست نداده و مانند روز اول برگه های داخل آن به راحتی ورق خواهند خورد.
 • دقت در کیفیت چاپ و صحافی از مهمترین ویژگی های چاپ تقویم رومیزی 1402 خواهد بود. در حقیقت، اگر کیفیت چاپ تقویم مناسب نباشد، نوشته ها بعد از ایجاد فاصله ای دیگر خوانایی لازم را نداشته و چاپ نیز براق نخواهد بود. صحافی نامناسب نیز از زیبایی ظاهری تقویم خواهد کاست.
طراحی چاپ تقویم رومیزی 1401

چاپ تقویم رومیزی 1402 فانتزی یا تقویم رومیزی اداری

چاپ تقویم رومیزی 1402 یکی از اصلی ترین ابزارهای برنامه ریزی روی میزهای کارمندان ادارات و شرکت های مختلف خواهد بود. بطور قطع، اگر وارد هر اداره ای، سازمان یا شرکتی شوید، روی میزهای آنها با انواع تقویم رومیزی مواجه خواهید شد.

اگر شغل شما ایجاب می کند تا برای مجموعه ای که می تواند شامل کارمندان اداره ی خود و یا سازمانی دیگر باشد هدایای تبلیغاتی تهیه نمایید، باید بدانید که هدایای مناسب با اهداف تبلیغاتی و مخاطبین هدف شما چه خواهد بود؟!. فرض کنید شما در بخش تدارکات، روابط عمومی و یا فروش یک شرکت یا سازمان مشغول به کار هستید. مدیران از شما انتظار دارند تا قبل از شروع سال جدید هدیه تبلیغاتی برای سازمانی دیگران یا مشتریانتان تهیه کنید تا در عین اینکه شما را معرفی کند ، قدرت و کیفیت خدمات یا محصولات برند شما را نیز به رخ بکشد.

با این تفاسیر،  این سوال به وجود می آید که چه تقویم رومیزی خریداری کنیم؟ برای تبلیغ محصولات یا شرکت خود از تقویم های اختصاصی استفاده کنیم یا تقویم های عمومی؟ تقویم فانتزی سفارش دهیم یا اداری؟ طراحی آنها به چه شکلی باشد؟ چقدر باید هزینه کنیم؟ برای پاسخ به تمامی این سوالها، باید جامعه ی هدف خود را مد نظر قرار داده و بر اساس آن با مشاورین تبلیغاتی حرفه ای مشورت کرده و نسبت به چاپ تقویم رومیزی 1402 اقدام کنید. بطوز خلاصه، باید به این نکته توجه کنید که هرچه کسانی که هدیه تبلیغاتی به آنها تعلق می گیرد دارای مقام بالاتری باشند، در انتخاب رنگ آمیزی و طرح تقویم رومیزی باید دقت بیشتری به کار گرفته شود.

البته ناگفته نماند که تقویم رومیزی فانتزی فقط به این معنا نیست که رنگ های آن زرد و نارنجی و یا صورتی باشد؛ بلکه در بسیاری از مواقع تقویم رومیزی پایه دار مانند تقویم رومیزی چوبی 1402 یک محصول فانتزی و مدرن به حساب می آید. که خوب در این صورت محدودیتی برای خرید آن وجود ندارد. زیرا همه تقویم رومیزی خاص را دوست دارند.

چاپ تقویم رومیزی 1401

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

کانون نقش آبرنگ مفتخر است که با در دست داشتن تمامی ابزارآلات و تجهیزات روز دنیا و با همکاری بهترین تیم های طراحی و تولید، 0تا 100 طراحی و تولید تمامی هدایای تبلیغاتی خود را بصورت اختصاصی انجام داده و سفارشات مشتریان خود را بدون هیچ واسطه ای به دست آنها میرساند.

شیوه کاری این مجموعه، همواره بر پایه کیفیت بالا در کنار هزینه های مناسب جهت جلب رضایت مشتریان خود بوده است. به همین دلیل با مشاهده و مقایسه لیست هزینه ها و قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 مجموعه نقش آبرنگ، در کنار کیفیت و مرغوبیت محصولات، متوجه ارائه بهترین و مناسب ترین قیمت در بازار رقابتی خرید و چاپ تقویم رومیزی 1402 خواهید شد.

با تمام این تفاسیر، وجود امکانات و تخصص این مجموعه سبب شده است تا بتوانیم، بر اساس بودجه مورد نظر شما، مناسب ترین هدایای تبلیغاتی را طبق نیاز و سلیقه شما، برایتان طراحی و تولید کنیم. پیشنهاد میکنیم برای استفاده از امکانات تبلیغاتی این مجموعه، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از قیمت تقویم رومیزی 1402 و سایر هدایای تبلیغاتی با کارشناسان ما به شماره  03131323008 تماس بگیرید.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1402

در مجموعه نقش آبرنگ این امکان برای مشتریان عزیز فراهم شده است تا تقویم رومیزی متناسب با سلیقه خود را به صورتی که مد نظر آن ها است در هر اندازه و طرح دلخواهی سفارش دهند. در صورتی که مشتریان عزیز درخواست چاپ تقویم رومیزی 1402 تبلیغاتی را داشته باشند، مجموعه نقش آبرنگ می تواند طرح لوگو و اسم برند شما را بر روی صفحات و پایه آن چاپ کند و همین طور شما می توانید تک تک صفحات تقویم را به صورت اختصاصی سفارش دهید.

در هر صفحه مطلب و تصویر مرتبط با حرفه و شرکت خود را چاپ کنید. این کار باعث می شود تا 1 سال تصویر و مطلب شما در مقابل دیدگان مصرف کننده باشد؛ این خود یک تبلیغات هدفمند در حوزه کسب و کار شما است.

تقویم رومیزی یادداشت دار

انواع پایه تقویم رومیزی 1402 کدام اند؟

تقویم های رومیزی با پایه های سفت و سنگین بر روی میز قرار خواهند گرفت این پایه در دو مدل سخت و غیر سخت وجود دارند، تقومی های رومیزی با پایه های سخت از مقوای سخت با ضخامتی  خیلی بالا ساخته خواهند شد که بر روی آن روکش های کاغذ گلاسه و  سلفون استفاده می شود و قابلیت چاپ، طلاکوب و را دارد این مدل  پایه ها مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و ضربه و ایستایی بالاتری را خواهند داشت.

سایر تقویم های رومیزی با پایه ی غیر سخت یا نازک از جنس مقواهای ضخیمی مانند گلاسه با گرماژهای بالا تر از 300 استفاده ی بسیار زیادی میشوذ. که این مدل پایه ها توانایی چاپ و برش و .. را داشته اند اما استایی اش نسبت به پایه های سخت کمتر می باشد.

 جعبه تقویم رومیزی

 برای حفاظت و نگهداری از هدیه آن را درون جعبه هایی می گذارند که بشدت رسمی تر اند و حتی تاثیر بشدت بیشتری در نگهداری متقویم تا رسیدن به دست مشتری را خواهد داشت. مقدور است در این بخش هم از جعبه هایی کاملا اختصاصی با لوگو و نام شرکت سفارش دهید تا محصولی بسیار جذاب و اختصاصی را برای جذب بیشتر مصرف کننده داشته باشید.

اگر مایل به سفارش دادن تقویم رومیزی برای سال نو به عنوان یک هدیه تبلیغاتی هستید نقش آبرنگ آماده ی قبول سفارشات تقویم رومیزی است و سفارش خود را ثبت کنید.

اشاره به برخی چاپ تقویم رومیزی 1402

برخی از تقویم رومیزی عبارت است از:

زرین عمومی

 • مدل: زرین عمومی
 • ابعاد: ۲۲x۱۰
 • پایه: سلفون کاملا سفید | مقوای سفید
 • کاغذ: ۱۳برگ گلاسه ۲۰۰ بدون روکش
 • فضای تقویم طلاکوبی شده: ۵x۲۲
 • جعبه برای یادداشت کردن: ندارد
 • چاپ اختصاصی: دارد
 • موعد تحویل: ۷ روزکاری
 • حداقل تیراژ: ۵۰ عدد

تقویم رومیزی دوکاره منظره

 • مدل: تقویم رومیزی دوکاره منظره
 • ابعاد تصویر های چاپی: دارد
 • پایه های تقویم: سلفونی | مقوای سخت
 • کاغذ برای تقویم: ۱۰۸برگ گلاسه ۱۵۰ گرم
 • فضا برای طلاکوبی: ۹ در 26
 • جعبه برای یادداشت کردن: همه صفحات گلاسه
 • چاپ اختصاصی: دارد
 • موعد تحویل: ۷ روزکاری
 • حداقل تیراژ: ۱۰۰ عدد

تقویم زیردستی چرم

 • جنس تقویم رومیزی: چرم
 • سایز: ۳۰ در 40
 • تقویم: گلاسه
 • متعلقاتی دارد: جاخودکاری ، ساعت
 • امکان یادداشت برداری: ۱۰در 10
 • یادداشت زیردستی: دارد
 • موعد تحویل: ۷ روزکاری
 • حداقل تیراژ: ۵۰ عدد

اصطلاح تقویم را توضیح دهید؟

تقویم ها در اصطلاح، مجموعه‌ای از اصول و قوانینی می باشد که برای تنظیم کردن زمان و تطبیق دادن سال حقیقی (مدت زمان یک دور کامل زمین به دور خورشید کاربرد دارد و چگونگی تقسیم کردن آن به قسمت‌های کوچکتر، برای انجام دادن کار های کشاورزی، مالی، آیینی، اجتماعی، زناشویی، شرعی و انجام دادن فرایض های دینی مورد استفاده ی بسیار قرار می‌گیرد و معادلش «گاهشماری» و در شکل کاملا مدون آن با «گاهنامه» مترادف می باشد در کتاب های قدیمی، کتیبه‌ها و سایر دیوار نبشته‌ها واژه‌هایی مثل «معرفة المواقیت» و «دفتر السنه» نیز مشاهده می‌شود.

در برخی از جوامع  قوانین نه بر اساس گردش زمین به دور خورشید نبوذه است بر اساس گردش کره ی ماه به دور زمین محاسبه میگردد. انسان  در کنار دیگر نشانه‌های تمدن، از تقویم رومیزی برای  وسیله‌ای برای مشخص کردن اوقات کاربرد دارد. سایر سنگ نبشته‌ها، کتیبه‌ها و کنده‌کاری‌های بیشتر ابنیه ها می‌تواند شاهدی بسیار محکم بر این مدعا قرار بگیرد.

انواع تقویم تبلیغاتی

تاریخچه گاهشماری در چاپ تقویم رومیزی 1402

آغاز و شروع تقویم با شروع زندگی اجتماعی و کشاورزی انسان ها و نیاز  برای تعیین کردن زمان‌بندی کشاورزی می باشد. تقویم های قمری با استفاده کردن از  ماه اولین تقویم کاملا مدون بشری می باشد.

تقویم های خورشیدی-قمری و سپس تقویم خورشیدی روی کار آمد. سابقه ی استفاده کردن از تقویم ها با توجه داشتن به ثبت اهله ماه به ۳۰٬۰۰۰ سال می‌رسد. مصریان از ۴۲۴۱ قبل از میلاد نخستین افرادی بوده اند که از تقویم خورشیدی ۳۶۵روزه استفاده ی بسیار زیادی نمودند و بابلیان نخستین افرادی هستند که سال را براساس دوازده ماه ۳۰روزه تعریف نموده اند.

اقوام بابلی بعد از چند سال هر زمانی که  متوجه می‌شدند که اختلاف تقویم‌شان با چهار فصل زیاد است به تقویم یک یا چند ماهی اضافه می‌نمودند؛ که نسبتاً تکامل یافته اش هر شش سال یکماه اضافی می آمد. بهتر است بدانید دقیقترین و بهترین تقویم در احتساب کسر بسیار دقیق سال تقویم جلالی ایرانی (۴۷۱ قمری / ۱۰۷۹ میلادی) شکل گرفت و در طول تاریخ و وقایع مهم تاریخی ایران و ایرانی ها مبتکر این تقویم بوده اند که امروزه بسیار چشم گیر است؛ تقویم هجری خورشیدی برآمده از آن است و در محاسبات دقیق می باشد.

قدیمی‌ترین تقویم ایرانی تقویم فرس ۳۶۵ روزه با مبدأ سال ۵۰۲۵ قبل از میلاد می باشد که با تقویم باستانی مصر مشابه خواهد بود، تقویم دینی مسلمانان و یهودیان قمری می باشد.

اجزای گاه شماری را در تقویم رومیزی کدام است؟

سال، ماه و روز از جمله اجزای بسیار مهم گاهشماری‌ می باشند. مهم‌ترین بخش گاهشماری و واحد آن سال است.

سال عرفی در گاهشمار خورشیدی با تطبیق دادن و تعدیل سال اعتدالی به صورت ۳۶۵ روزه؛ عادی یا ۳۶۶ روزه؛ (کبیسه) است؛ و ماه از تقسیم دوازده‌گانه ی سال به شکلی معمول ۲۹ تا ۳۱ روزه است که در مواردی ۲۸ روزه (تقویم میلادی) یا ۳۲ روزه (تقویم هجری شمسی برجی) نیز مشاهده خواهد شد.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید