مشاوره

مشاوره

چاپ تقویم رومیزی 1401

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
چاپ تقویم رومیزی 1401

چاپ تقویم رومیزی 1401

چاپ تقویم رومیزی 1401، همواره یکی از کارآمدترین روش های تبلیغات و بازاریابی برای صاحبین مشاغل و تجارت های مختلف بوده است؛ در خلال سال نو و عید نوروز ، کسب و کارهای کوچک و بزرگ با ارائه هدایای تبلیغاتی نظیر تقویم رومیزی به مشتریان خود به معرفی و تبلیغات گسترده خدمات و محصولات تجارت خود می پردازند. از آنجایی که تقویم رومیزی یکی از پراستفاده ترین ابزارهای آگاهی دهنده و برنامه ریزی در زندگی شخصی و کاری افراد میباشد، این دست از هدایا می توانند کاربرد و تاثیر بسیار خوبی در برقراری ارتباط با مشتریان و شناخته شدن بیشتر تجارت شما در نظر مشتریان و مخاطبین جدید ایجاد کند. به همین دلیل، هرساله با نزدیک شدن به سال نو، بازار سفارش ، چاپ و خرید تقویم رومیزی 1401 و سایر هدایای تبلیغاتی حسابی گرم می شود.

به عبارتی دیگر، زمانی که سال نو در راه باشد، بسیاری از افراد به دنبال آگاهی از تعطیلات و روز های خاص سال پیش رو می باشند؛ همین امر سبب شده است تا ارائه ی تقویم رومیزی تبلیغاتی ، یکی از بهترین گزینه های بازاریابی از سوی شرکت ها برای تبلیغات پایان سال باشد. شایان ذکر است که، این هدایای به دلیل ماهیت پرکاربرد خود همیشه در مرض دید و در دست استفاده مشتریان خواهند بود که همین مسئله کمک شایانی به برندینگ و شناخته شدن برند شما خواهد کرد.

چاپ تقویم رومیزی 1401 در اصفهان

اهمیت خرید و چاپ تقویم رومیزی 1401

تا به اینجا، سعی کرده ایم تا بطور مختصر و مفید در مورد تاثیر فوق العاده هدایای تبلیغاتی و اهمیت سفارش و چاپ تقویم رومیزی 1401 توضیح دهیم. حال به نقطه ای رسیده ایم که می دانیم یک تقویم رومیزی می تواند چه تاثیری در شناخته شدن برند، نشان تجاری و در نهایت فروش بیشتر و سودآوری کسب و کار ما داشته باشد؛ پس در این مرحله، به اهمیت نحوه طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 و سایر ویژگی ها و معیارهای این هدایا پی می بریم. در مرحله نخست ما باید بدانیم که از تبلیغات خود چه انتظاراتی داریم و برای چه کسانی می خواهیم این هدایای تبلیغاتی را تهیه کنیم؟ مخاطبین هدف ما چه کسانی هستند و چه بودجه ای برای آنها در نظر داریم؟ مناسب ترین مدل های هدایای تبلیغاتی و تقویم رومیزی 1401 متناسب با برند و تجارت ما چیست ؟ معیارها و ویژگی های کیفی هدایای تبلیغاتی باید چگونه باشند؟ عوامل تاثیرگذار در قیمت تقویم رومیزی 1401 چیست و چگونه می توانیم آن هارا کنترل کرده و هزینه های خود را کاهش دهیم؟ بهترین و معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده هدایای تبلیغاتی در اصفهان/ ایران کدامند؟ و چرا بسیاری از کارشناسان تبلیغاتی کانون نقش آبرنگ را پیشنهاد می کنند؟

کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ، با تکیه بر چندین سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه مشاوره کسب و کار، تبلیغات و برندینگ، با همکاری گروهی از متخصصین و طراحان خلاق و حرفه ای و همچنین با بهره گیری از امکانات و تجهیزات کامل خود نظیر بخش های چاپخانه، طراحی، صحافی و .. آماده است تا بهترین هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب را بدون هیچ واسطه ای برای تمام مشتریان عزیز خود طراحی و تولید کند. این مجموعه برای رفاه حال مشتریان و نتیجه گیری مثبت، امکان مشاوره رایگان را برای شما عزیزان در نظر گرفته تا مطابق با سلیقه و تجارت خود بهترین استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی و همچنین هدایای تبلیغاتی را برای شما طراحی و پیاده سازی کند.

چاپ تقویم رومیزی 1401

معیارهای کیفی در چاپ تقویم رومیزی 1401

باتوجه به استفاده مداوم از این دست ابزارهای تبلیغاتی و همینطور سفارش و ارائه ی آنها از سمت بسیاری از رقبا و تجارت های دیگر، توجه به معیارهای کیفی این هدایا بسیار اهمیت می یابد؛ چراکه کوچکترین بی توجهی در زیبایی ظاهری، کارایی و مهمتر از همه کیفیت این هدایا، موجب می شود تا مشتریان شما، هدایای رقبا را جایگزین شما کنند. از اصلی ترین ویژگی ها و معیارهای کیفی که در چاپ تقویم رومیزی 1401 باید بدان توجه کرد، عبارتند از:

  • کیفیت پایه تقویم باید عالی باشد. این بدان معناست که، در صورتی که جلد پایه از مقوا سخت در نظر گرفته شده و یا نوع آن پایه غیر سخت باشد، باید از بهترین نوع مقوا و روکش برای آن استفاده شود.
  • برای کاغذ های تقویم رومیزی باید از گلاسه و یا تحریر درجه یک استفاده شود؛ تادر صورتیکه تحت فشار قرارگیرد، دیرتر تا بخورد یا فرم خود را از دست بدهد.
  • کیفیت فنر تقویم رومیزی یکی از مهم و تکه اصلی از آن است. ما در کانون نقش آبرنگ، در طراحی و تولید تقویم های رومیزی خود از فنر دولایه استفاده می کنیم. این نوع فنر در طول سال و یا حتی بیشتر از آن ظاهر اولیه خود را از دست نداده و مانند روز اول برگه های داخل آن به راحتی ورق خواهند خورد.
  • دقت در کیفیت چاپ و صحافی از مهمترین ویژگی های چاپ تقویم رومیزی 1401 خواهد بود. در حقیقت، اگر کیفیت چاپ تقویم مناسب نباشد، نوشته ها بعد از ایجاد فاصله ای دیگر خوانایی لازم را نداشته و چاپ نیز براق نخواهد بود. صحافی نامناسب نیز از زیبایی ظاهری تقویم خواهد کاست.
طراحی چاپ تقویم رومیزی 1401

چاپ تقویم رومیزی فانتزی یا تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی 1401 یکی از اصلی ترین ابزارهای برنامه ریزی روی میزهای کارمندان ادارات و شرکت های مختلف خواهد بود. بطور قطع، اگر وارد هر اداره ای، سازمان یا شرکتی شوید، روی میزهای آنها با انواع تقویم رومیزی مواجه خواهید شد. اگر شغل شما ایجاب می کند تا برای مجموعه ای که می تواند شامل کارمندان اداره ی خود و یا سازمانی دیگر باشد هدایای تبلیغاتی تهیه نمایید، باید بدانید که هدایای مناسب با اهداف تبلیغاتی و مخاطبین هدف شما چه خواهد بود؟!. فرض کنید شما در بخش تدارکات، روابط عمومی و یا فروش یک شرکت یا سازمان مشغول به کار هستید. مدیران از شما انتظار دارند تا قبل از شروع سال جدید هدیه تبلیغاتی برای سازمانی دیگران یا مشتریانتان تهیه کنید تا در عین اینکه شما را معرفی کند ، قدرت و کیفیت خدمات یا محصولات برند شما را نیز به رخ بکشد.

با این تفاسیر،  این سوال به وجود می آید که چه تقویم رومیزی خریداری کنیم؟ برای تبلیغ محصولات یا شرکت خود از تقویم های اختصاصی استفاده کنیم یا تقویم های عمومی؟ تقویم فانتزی سفارش دهیم یا اداری؟ طراحی آنها به چه شکلی باشد؟ چقدر باید هزینه کنیم؟ برای پاسخ به تمامی این سوالها، باید جامعه ی هدف خود را مد نظر قرار داده و بر اساس آن با مشاورین تبلیغاتی حرفه ای مشورت کرده و نسبت به چاپ تقویم رومیزی 1401 اقدام کنید. بطوز خلاصه، باید به این نکته توجه کنید که هرچه کسانی که هدیه تبلیغاتی به آنها تعلق می گیرد دارای مقام بالاتری باشند، در انتخاب رنگ آمیزی و طرح تقویم رومیزی باید دقت بیشتری به کار گرفته شود. البته ناگفته نماند که تقویم رومیزی فانتزی فقط به این معنا نیست که رنگ های آن زرد و نارنجی و یا صورتی باشد؛ بلکه در بسیاری از مواقع تقویم رومیزی پایه دار مانند تقویم رومیزی چوبی 1401 یک محصول فانتزی و مدرن به حساب می آید. که خوب در این صورت محدودیتی برای خرید آن وجود ندارد. زیرا همه تقویم رومیزی خاص را دوست دارند.

چاپ تقویم رومیزی 1401

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

کانون نقش آبرنگ مفتخر است که با در دست داشتن تمامی ابزارآلات و تجهیزات روز دنیا و با همکاری بهترین تیم های طراحی و تولید، 0تا 100 طراحی و تولید تمامی هدایای تبلیغاتی خود را بصورت اختصاصی انجام داده و سفارشات مشتریان خود را بدون هیچ واسطه ای به دست آنها میرساند. شیوه کاری این مجموعه، همواره بر پایه کیفیت بالا در کنار هزینه های مناسب جهت جلب رضایت مشتریان خود بوده است. به همین دلیل با مشاهده و مقایسه لیست هزینه ها و قیمت هدایای تبلیغاتی 1401 مجموعه نقش آبرنگ، در کنار کیفیت و مرغوبیت محصولات، متوجه ارائه بهترین و مناسب ترین قیمت در بازار رقابتی خرید و چاپ تقویم رومیزی 1401 خواهید شد.

با تمام این تفاسیر، وجود امکانات و تخصص این مجموعه سبب شده است تا بتوانیم، بر اساس بودجه مورد نظر شما، مناسب ترین هدایای تبلیغاتی را طبق نیاز و سلیقه شما، برایتان طراحی و تولید کنیم. پیشنهاد میکنیم برای استفاده از امکانات تبلیغاتی این مجموعه، دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از قیمت تقویم رومیزی 1401 و سایر هدایای تبلیغاتی با کارشناسان ما به شماره  03131323008 تماس بگیرید.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1401

در مجموعه نقش آبرنگ این امکان برای مشتریان عزیز فراهم شده است تا تقویم رومیزی متناسب با سلیقه خود را به صورتی که مد نظر آن ها است در هر اندازه و طرح دلخواهی سفارش دهند. در صورتی که مشتریان عزیز درخواست چاپ تقویم تبلیغاتی را داشته باشند، مجموعه نقش آبرنگ می تواند طرح لوگو و اسم برند شما را بر روی صفحات و پایه آن چاپ کند و همین طور شما می توانید تک تک صفحات تقویم را به صورت اختصاصی سفارش دهید.

در هر صفحه مطلب و تصویر مرتبط با حرفه و شرکت خود را چاپ کنید. این کار باعث می شود تا 1 سال تصویر و مطلب شما در مقابل دیدگان مصرف کننده باشد؛ این خود یک تبلیغات هدفمند در حوزه کسب و کار شما است.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209