08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

هدایای نمایشگاهی

5/5
هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای نمایشگاهی

هدایای نمایشگاهی، یکی از تاثیرگذارترین روشهای بازاریابی بسیار محبوب و استراتژیکی می باشد که در فستیوال ها و فضاهای نمایشگاهی بسیار کاربردی خواهد بود. بطورکلی، حضور در فضاهای تجاری اجتماعی، رویدادها، فستیوال ها، سمینار و کنفرانس ها و در نهایت همایش ها و نمایشگاه های مربوط با حوزه کاری، یکی از مهمترین استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی کسب و کارها بوده که موجب ارتباط سازی و آشنایی با مشتریان جدید خواهد شد؛ در این رویدادها، به دلیل حضور سایر همکاران و رقبا، ارائه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی می تواند ابزاری کمک کننده برای جلب توجه و جذب مخاطب بیشتر باشد. درواقع، تجربه ثابت کرده است که استفاده از هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها و سایر تجمع های کاری، روشی بسیار موفق و تاثیرگذار برای افزایش اعتبار و محبوبیت کسب و کارها و همچنین یادبود و پل ارتباطی بین مشتریان و شرکت ها خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

اهمیت هدایای نمایشگاهی

باتوجه به حجم حضور شرکت کنندگان و مشتریان و همچنین حضور بالقوه و پرقدرت رقبا و سایر همکاران در نمایشگاه ها و تجمع های کاری، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی می توانند به عنوان یک عنصر مهم و کاربردی برای جلب توجه افراد و جذب آنها به سمت غرفه شما، موثر واقع شوند. در خلال این رویدادها، ارائه هدایای تبلیغاتی به صورت یک فرهنگ در بین کارفرمایان ما شکل گرفته و موجب می شود تا به روش آسانتری بتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و داستان برند و هدف تجاری خود را برای آنان بازگو کنید.

باتوجه به تاثیر ملموس هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در ارتباط سازی و جذب مشتریان، طراحی این دست از هدایا نیازمند تخصص و برنامه ریزی بوده تا با مناسب ترین هزینه بتوان هدایایی زیبا، کاربردی و جذاب را برای مخاطبین خود تهیه کنیم.

اگر قصد شرکت در نمایشگاه ها و یا سایر همایش های مرتبط با حوضه کاری خود را دارید، تهیه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی را دست کم نگیرید. برای این منظور پیشنهاد می کنیم با کارشناسان تبلیغات ما در کانون نقش آبرنگ به شماره 03131323008 تماس گرفته تا متناسب با بودجه و سطح کیفی هدایای موردنظر خود، از بهترین استراتژی ها و هدایای تبلیغاتی مناسب مطلع شوید. کانون نقش آبرنگ، برای رفاه حال مشتریان، امکان مشاوره رایگان تبلیغاتی را در تمام لاین های تبلیغات، چاپ، دیجیتال مارکتینگ و..  برای پیشبرد و موفقیت کسب و کار شما فراهم کرده است.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

مزایای هدایای نمایشگاهی برای کسب و کارها

نمایشگاه های صنعتی و تجاری یک فضای فوق العاده مهم و همچنین فرصتی مناسب برای رویایی با مشتریان جدید و سایر همکاران می باشند. این نوع از تجمعات اجتماعی و کاری، باعث ایجاد یک شبکه ارتباطی موثر و همچنین راهی برای جذب مخاطب و در نهایت عقد قراردادهای کاری بالقوه خواهد شد.

درواقع، حضور در این فضاها، خود به خود نوعی معرفی و ارائه خدمات و محصولات شما برای مخاطبین هدف بوده و در بسیاری از مواقع نیز موجب ارتباط سازی و همکاری با سایر صنایع مرتبط و افراد بانفوذ می شود. در ادامه مطلب، به بررسی کامل تری از مزایای هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی می پردازیم:

 • جذب ترافیک به سمت غرفه شما

بطورکلی، غرفه های نمایشگاهی که هدایای تبلیغاتی که به ارائه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی می پردازند؛ نسبت به غرفه هایی که از دادن این نوع هدایا خودداری می کنند، دارای سطح بالاتری از ترافیک جمعیت می باشند. دلیل این امر، این است که افراد بطور ذاتی علاق مند به دریافت کالاهای رایگان هستند! باتوجه به اینکه نمایشگاه های تجاری به دلیل حضور سایر رقبا، فضایی رقابتی خواهند داشت، هدایای تبلیغاتی می تواند ابزاری کمک کننده برای جلب نظر مشتریان باشد.

 • به خاطر سپردن برندتان نزد مخاطبین هدف

حضور در همایش ها و نمایشگاه های تجاری فرصتی برای شناخته شدن نام و برند کسب و کارها می باشد، با این حال، ارائه هدایای تبلیغاتی در این فضاها می تواند به یادماندنی شدن برند شما در نظر مخاطبین و مشتریان آینده موثر واقع شود. بررسی ها نشان می دهد که در بیشتر مواقع مشتریان احتمالی، کسب و کارهایی را که هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی را به آنها داده است؛ به خاطر آورده و برای خرید به آنها رجوع می کنند.

 • ارائه شِمایی حرفه ای تر از برند و نشان تجاری

باتوجه به حضور گسترده ای از همکاران و مشتریان و بطور کلی وجود جمعیت زیادی از شرکت کنندگان، باید بدنبال راهی باشیم تا در این میان بتوانیم نام تجاری و حتی غرفه خود را برجسته کرده و در دید افراد قرار بگیریم. برای این منظور، ارائه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی می تواند یک راه عالی برای تأثیرگذاری بر مشتریان احتمالی به نفع کسب و کار شما باشد؛ البته فراموش نکنید که، زیبایی ظاهری و کاربردی بودن این هدایا برای تاثیرگذاری آنها بر مخاطبین، دو اصل اساسی بوده که درصورت عدم وجود هریک از آنها، نه تنها تاثیر مثبتی نداشته بلکه وجهه کاری شما را نیز خراب خواهند کرد.

 • جذابیت نمایش بصری

زیبایی شناسی و جذابین بصری عنصر مهمی در موفقیت غرفه های نمایشگاهی می باشد. در این میان، ارائه هدایای نمایشگاهی، ابزار موثری برای جلب توجه افراد در این فضای رقابتی می باشد. شما می توانید غرفه تان را به گونه ای سازماندهی کنید که هدایای ویژه بازاریابی تان در دید شرکت کنندگان قرار گرفته و موجب شود تا آنها برای کسب اطلاعات بیشتر و صحبت کردن با شما به غرفه تان بیایند.

 • کسب امتیاز و کمک به دستیابی به هدف تان

شرکت در نمایشگاه های مرتبط با حوضه های کاری، امتیاز زیادی را برای کسب وکار ها به همراه خواهد داشت. برای این منظور، شما می توانید خلاقانه عمل کرده و به نوعی از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی خود به عنوان کارت ویزیت تان استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی : هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

برخی از هدایای نمایشگاهی ارزان 

از سری هدایای تبلیغاتی ارزان و مناسب برای نمایشگاه، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خودکار تبلیغاتی

خودکار یا روان نویس تبلیغاتی، یکی از ارزان ترین ابزارهای بازاریابی است که برای استفاده در نمایشگاه ها و رویدادهای دیگر مناسب و کاربردی می باشد. ارائه خودکار تبلیغاتی یک راه عالی برای شروع گفتگو و ارتباط گیری با مشتریان جدید است. خودکار تبلیغاتی به عنوان یکی از ارزانترین هدایای نمایشگاهی می تواند بسیار موثر واقع شود، چراکه این وسیله بصورت دائم در خانه، محل کار و اکثر ادارات و.. مورد استفاده قرار میگیرد.

 • ماگ و لیوان تبلیغاتی

لیوان و ماگ تبلیغاتی، یک ابزار بازاریابی قدرتمند برای جلب توجه مشتریان برای کسب و کارتان خواهد بود. با اینکه ماگ های تبلیغاتی از دسته هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی ارزان قیمت می باشند، اما برای طولانی مورد استفاده مشتریان قرار گرفته و به همین میزان می تواند مُبلغ شما برای کسب و کارتان باشد.

 • تی شرت تبلیغاتی

از آنجایی که تی شرت‌های تبلیغاتی فضای چاپ مناسبی دارند، گزینه مناسبی برای تبلیغات برند شما خواهند بود. هر طرح یا نوشته‌ای که مد نظرتان باشد به راحتی روی تی شرت‌ها چاپ خواهد شد.

 • کلاه تبلیغاتی

کلاه های تبلیغاتی که معمولا از جنس کتان می باشند، از دسته هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و پرکاربرد می باشند که برای فضاهای نمایشگاه و همایش بسیار مناسب می باشند. این دسته از هدایا، امکان تولید یا آماده سازی با طرح ها و رنگ های متنوع را دارند.

 • موس پد تبلیغاتی

موس پد تبلیغاتی یکی از پرکاربردترین هدایای نمایشگاهی برای ارائه در فضاها و تجمع های کاری عمومی است. از آنجایی که این هدیه بطور مداوم روی میز مخاطب شما قرار می‌گیرد، همیشه در معرض دید وی بوده و یادآور برند شما می‌باشد. همچنین موس پد تبلیغاتی فضای چاپ بسیار مناسبی نیز دارد و هر طرح یا نوشته‌ای که مایل باشید روی آن چاپ خواهد شد.

 • جعبه ابزار تبلیغاتی و چراغ قوه

هدیه هایی مانند ابزار تبلیغاتی، جعبه ابزار و چراغ قوه، هدایای نمایشگاهی بسیار مناسبی مخصوص مشاغل فنی و مهندسی می باشد. همچنین ارائه جعبه ابزار تبلیغاتی در نمایشگاه های حوزه خودرو نیز انتخاب هوشمندانه و مناسبی خواهد بود. به دلیل کاربردی بودن ابزارآلات و همچنین قیمت نسبتا مناسب آنها، همواره استقبال از این هدیه در نمایشگاه‌ها و دیگر رویدادها بسیار زیاد بوده است.

 • جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی تبلیغاتی، یکی از مهم‌ترین و پرفروش‌ترین هدایای تبلیغاتی است. این هدیه جز هدایای ارزان قیمت و پرکاربرد است. جاکارتی‌ها انواع مختلف وارداتی و تولیدی دارند و کیفیت آن‌ها بسیار متفاوت هستند. جنس جاکارتی‌ها معمولا از چرم و فلز هستند.

 • فولدر تبلیغاتی

یکی از پرطرفدارین و در عین حال ارزان ترین هدایای تبلیغاتی مناسب برای برگزاری همایش‌ها و سمینارها فولدر تبلیغاتی است. این فولدرها در ابعاد و مدل‌های مختلف؛ بصورت اختصاصی مطابق با نیاز و نظر شما طراحی و تولید می‌شود. دفترچه‌ها و فولدرهای تبلیغاتی جزو هدایای ارزان قیمت محسوب می‌شوند و این هدایا مورد استفاده همگان هستند.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در اصفهان

انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب

انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی باید با توجه به معیارهای مختلفی مانند نوع و دسته تجارت و همچنین سبک مخاطبین هدف شما انتخاب شود. بنابر اهمیت این موضوع، طراحی و انتخاب این دست از هدایا، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیازمند مشاوره کارشناسانی متخصص خواهد بود. به عنوان مثال اگر شما شرکت پخش و کارخانه تولید انواع چای را دارید، استفاده از فنجان ها در سایز کوچک برای شما انتخابی مناسب و هوشمندانه خواهد بود. البته، در انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در نظر گرفتن بودجه قابل پرداخت شما نیز بسیار مهم بوده و میتواند در کیفیت محصولاتی که به عنوان هدیه انتخاب میکنید نقش بسزائی را ایفا کند.

قیمت هدایای نمایشگاهی

قیمت هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی از آنجایی مهم خواهد بود، که این هدایا متناسب با نمایشگاه ها، در تیراژ بالا برای ارائه به تعداد بالایی از مشتریان تهیه خواهند شد؛ به همین دلیل ارزان بودن این هدایا در کنار جذابیت ظاهری و کاربردی بودن آنها برای صاحبین مشاغل و کارفرمایان بسیار مهم می باشد. با این حال، توجه داشته باشید، بودجه ای که شما برای خرید یا طراحی هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی خود صرف میکنید، در مقابل تاثیر مثبتی که در طولانی مدت در افزایش مخاطب و یا مشتری برای محصولات شما خواهد داشت، مقدار قابل توجهی نبوده و هزینه هایی را که در این راه متحمل شده اید را با سودآوری برای شما جبران خواهد کرد. با این حال انواع هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت متناسب با بودجه مورد نظر شما وجود دارند که می توانند تاثیری همانند سایر هدایای تبلیغاتی لوکس را برای شما به دنبال داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی با کارشناسان نقش آبرنگ به شماره 03131323008 تماس بگیرید.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید