08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

هدایای تبلیغاتی لوکس

5/5
هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی لوکس یک یادبود عالی و در عین حال یک ابزار تبلیغاتی هدفمند و تاثیرگذار در برندسازی و جذب مشتری کسب و کارهای مختلف خواهد بود. بنابر اهمیت این موضوع، بسیاری از شرکت‌ ها، سازمان‌ها، و بوطکلی کسب و کارهای کوچک و بزرگ، برای بهبود تبلیغاتی و بازاریابی خود، ارائه ی هدایایی تبلیغاتی را در دستورکار های خود قرار می دهند. سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی 1402 نه تنها باعث گسترش شهرت نام برند و فعالیت آن می شود، بلکه موجب خرسندی همکاران و مشتریان نیز خواهد شد.

همواره انواع هدایای تبلیغاتی متناسب با مخاطبین مختلف طراحی و تولید می شوند. باتوجه به ارزش گذاری افراد و مشتریان مختلف، برای کارمندان و مدیران رتبه بالا و یا مشتریان ویژه، انواع هدایای تبلیغاتی لوکس و ویژه طراحی شده اند. این دست از هدایای تبلیغاتی معمولا هدایایی از قبیل ست های مدیریتی، ست های اداری و سایر هدای نفیسی می باشد که با توجه به ماهیت خود معمولا قیمت قابل توجهی داشته و برای افراد خاص در تعداد محدود مناسب می باشند. البته این هدایا نیز مانند سایر هدیه‌های تبلیغاتی و سازمانی راهی برای بازاریابی و نشان دادن برند و لوگو شما خواهد بود و موجب ارتباط سازی بهتر با مخاطبین هدف خاص خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی لوکس

ویژگی های هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری

 • از مهمترین خصوصیات هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری میتوان به زیبایی و جذابیت آن‌ ها اشاره کرد. در بسیاری از مواقع هدایای لوکس آنقدر نفیس، زیبا و کاربردی می باشند، که مخاطب با گذشت سال ‌های طولانی همچنان به استفاده و نگهداری از آنها می پردازد.
 • هدایای تبلیغاتی لاکچری نظیر بعضی از هدیه تبلیغاتی چوبی، به نسبت سایر هدایای تبلیغاتی جدید قیمت بیشتری خواهند داشت.
 • شرکت ‌های بزرگ برای ارتباط سازی و مستحکم کردن روابط کاری خود با مدیران و مشتریان خاص از هدایای تبلیغاتی لاکچری استفاده می ‌کنند.
 • هدایای لوکس مدیریتی باید علاوه بر شیک بودن، کاربردی نیز باشد و برای رفع نیازهای متناسب مشتری جوابگو باشند.
 • دقت کنید که هدایای تبلیغاتی لوکس انتخاب شده، باید متناسب با موقعیت و مقام اشخاص باشد.
 • این دست از هدایا می‌توانند حاوی پیام خاصی باشند که معرف کسب و کار شما باشد.
 • دقت کنید که تمامی هدایای تبلیغاتی مزین به برند و لوگوی سازمان بوده و از قیمت مناسب و کیفیت خوبی برخوردار باشند.

 

اهمیت انتخاب هدایای تبلیغاتی لوکس برای جذب مخاطب

در دنیای رسانه ای امروز، دیگر نمی‌توان منکر نقش تبلیغات و بازاریابی، در احیای کسب و کار ها شد. یکی از تاثیرگذارترین ابزارهای تبلیغاتی در همین راستا اهدای هدایای سازمانی، به برخی از مشتریان و مخاطبین خاص می باشد. این شیوه تبلیغاتی منحصر به فرد، نه تنها باعث ایجاد حسی مثبت و خوشایند در مخاطبین ویژه شده بلکه نام تجاری و برند را به بهترین شکل به دیگران معرفی خواهد کرد. بااینکه این روش تبلیغاتی به نسبت سایر راه‌ها، هزینه بیشتری دارد؛ اما باید در نظر داشته باشید که دایره مخاطبین هدف شما نیز، محدود و مشخص می باشد. شما با خرید هدایای تبلیغاتی لوکس، وفاداری و خشنودی مشتری را تضمین خواهید کرد و انها را برای بازگشت به خود و خرید مجدد تشویق خواهید کرد.

مطالب پیشنهادی : هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی لوکس در اصفهان

رایج ترین هدایای تبلیغاتی لوکس

یکی از پرکاربردترین هدایایی که در امر تبلیغات متناسب با افراد و مخاطبین خاص از جمله مدیران و صاحب منصبان مورد طراحی و تهیه می شود، هدایای لوکس می باشد. این دست از هدایا شامل انواع ست های مدیریتی، هدایای ویژه بانوان، کیف پول تبلیغاتی، هدیه چوبی خاص، هدایای چرمی، جعبه پذیرایی، انواع کتاب، تابلو و حتی صنایع دستی نفیس خواهند بود.

این محصولات متناسب با مشخصات برند شما طراحی شده و نشان تجاری آن در طراحی این مخصولات حک خواهد شد. در واقع، امکان حک برند و لوگو به روش های مختلفی بر روی محصول مورد نظر وجود داشته که براساس نظر و سلیقه شما انجام خواهد شد. این موضوع برای افرادی که از این هدایای لوکس به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند دارای مزایای بسیاری بوده که مهمترین مزیت این کار در بهتر دیده شدن نام تجاری و شغل شما می باشد.

 

مزایای ارائه هدایای تبلیغاتی لوکس

 • شناخت هرچه بهتر و بیشتر برند و نام تجاری
 • ماندگاری برند در ذهن مخاطبین و مشتریان هدف
 • تضمین حس وفاداری و ایجاد حس مثبت در مخاطبین

 

نکات مهم در سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی لوکس

 • برای برنامه ریزی در بودجه و سرمایه گذاری، مخاطبین ومشتریان هدف خود را با دقت مشخص کنید.
 • در انتخاب هدایای لوکس با دقت عمل کنید، توجه داشته باشید که نمی‌ توان هر کالایی را برای این دست از مشتریان انتخاب کرد و لازم است تا هدیه‌ای را انتخاب کنید که مناسب تمام جامعه هدف باشد.
 • لوگو و برند، باید به خوبی و با بهترین کیفیت ممکن روی هدایای تبلیغاتی لوکس حک شده باشند.
سفارش هدایای تبلیغاتی لوکس در اصفهان

بهترین هدایای تبلیغاتی لوکس

همانطور که در بخش های پیشین بدان اشاره شد، هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی داشته و هریک از آن‌ها برای هر شرکت متنوع خواهد بود. از انواع دسته بندی های این هدایا، هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب و متوسط و هدایای تبلیغاتی لوکس ، لاکچری و یا گران قیمت می باشند. البته هدایای تبلیغاتی در دسته‌ های عمومی، کارشناسی و مدیریتی نیز تقسیم بندی می شوند. در ادامه به معرفی انواع هدایای تبلیغاتی خواهیم پرداخت:

 

 1. هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی: این هدایا عموما به منظور ارائه در نمایشگاه‌ها با هدف جذب مخاطبان و مشتریان جدید به غرفه و یا یادگاری به بازدیدکنندگان ارائه خواهند شد. این دسته از هدایای نمایشگاهی معمولا قیمت مناسبی داشته و در تیراژ بالا تهیه می شوند. انواع هدایای نمایشگاهی عبارتند از : خودکار تبلیغاتی، لیوان و ماگ، کلاه، جاکارتی، جاکلیدی و…. این دسته از هدایای تبلیغاتی در تعداد بالا تهیه شده و در نمایشگاه‌ها و یا همایش‌ها کاربرد دارند.
 2. هدایای تبلیغاتی کارشناسی: هدایای تبلیغاتی کارشناسی در دسته هدایای الکترونیکی قرار داشته و مخصوص مخاطبانی مشخص و خاص آماده می شوند. از جمله این هدایا، پاوربانک، فلش مموری، چراغ مطالعه، بخور سرد و… می باشند. این هدایا نسبت به هدایای نمایشگاهی قیمت بیشتری دارند اما بسیار تاثیرگذار و کاربردی می باشند. ارائه این نوع از هدایای تبلیغاتی به مدیران و کارشناسان شرکت ‌ها تاثیر فوق العاده ای در کسب و کار شما خواهد داشت.
 3. هدایای تبلیغاتی مدیریتی: هدایای مدیریتی از دسته هدایای تبلیغاتی لوکس می باشند. هدایای مدیریتی هدایایی با کیفیت و ارزشمندی همچون ست مدیریتی، هدایای چرمی، کتب، تابلو و صنایع دستی نفیس و… می باشند. دقت داشته باشید که اگر هدایای مدیران با کیفیت مناسب و مهمتر از آن بسته بندی زیبا و لوکس ارائه نشوند به جای اثرگذاری مثبت، به اعتبار کسب و کار خود صدمه خواهید زد.
 4. هدایای ویژه خودرو: هدایای تبلیغاتی مخصوص خودروها از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی فراموش نشدنی می باشند. هدایایی مانند چادر ماشین، شارژر فندکی، آفتابگیر تبلیغاتی و… نمونه هایی از این هدایا می باشند. برای افرادی که کسب و کارشان به گونه‌ای در حوزه خودرو می باشد، توصیه می کنیم حتما از این هدایای تبلیغاتی استفاده کنند.
قیمت هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی لوکس اصفهان / نقش آبرنگ

به وبسایت رسمی کانون تبلیغاتی نقش آرنگ خوش آمدید. کانون نقش آبرنگ با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه تبلیغات و با کسب تجاربی ارزشمند، طراحی و تولید انواع هدایای تبلیغاتی لوکس و با کیفیت را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. شما می توانید تمامی نمونه کارها، انواع هدایای تبلیغاتی و سایر خدمات تبلیغاتی و مشاوره کسب و کار مجموعه نقش آبرنگ را مشاهده کنید. این هدایا در انواع هدایای ارزان قیمت و گران قیمت متناسب با بودجه مورد نظر شما به زیباترین و باکیفیت ترین حالت ممکن طراحی و تولید شده و بدون هیچ واسطه ای با مناسب ترین هزینه به دست شما خواهد رسید. برای شما که تفاوت و حرفه ای بودن را ترجیح میدهید، هدایای تبلیغاتی لوکس و خاص را در دست داریم. به هر حال هر آنچه به آن نیاز دارید در نقش آبرنگ برای شما آماده است؛ تنها کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و با برخورداری از امکان مشاوره تبلیغات رایگان، از بهترین استراتژی های تبلیغاتی برای کسب و کار خود مطلع شوید.

در واقع انتخاب و خرید و در نهایت ارائه ی هدایای تبلیغاتی لوکس ، مانند یک کارت ویزیت بوده و به عبارتی معرف شما نزد مخاطبان است؛ با این تفاوت که در نشان دادن برند و معرفی کسب و کار شما، نقش ماندگارتری داشته و برای حداقل یکسال در دستان و یا جلوی چشم مشتریانتان خواهد ماند. ایجاد حس وفاداری در مشتریان خاص نیز، از برخی دیگر از تاثیرات هدیه لوکس روی مخاطب است.

هدایای تبلیغاتی لوکسی که تهیه می کنید، علاوه بر زیبایی ظاهری، باید کاربردی بوده و حتی در زندگی روزمره مخاطب استفاده شود.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید