08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

5/5
هدایای تبلیغاتی اصفهان

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

هدایای تبلیغاتی در اصفهان غالبا برای ارائه شدن به مشتریان، کارفرمایان و عموم مردم سفارش داده می شوند.  دلایل وعلت های بسیاری برای هدیه دادن وجود دارد یکی از با اهمیت ترین آن ها تشکرو قدردانی از مخاطبین قدیمی و یا تشکر از کارکنان یک شرکت می باشد. هدایای تبلیغاتی دراصفهان، به بهتر شدن روابط مشتری و صاحب یک کسب و کار کمک شایانی می کند و باعث می شوند که افراد به محصول و یا خدمات یک کسب و کار وفادار شوند.

 از آنجایی که اصفهان یک شهر تاریخی در مرکز ایران است و این شهرهمچنین مرکز استان اصفهان نیز محسوب می شود و از جمعیت بالایی برخوردار است و صنایع مختلفی نیز در آن مشغول به فعالیت است سفارش ، تهیه و  توزیع هدایای تبلیغاتی در این شهر می تواند کمک بسیاری به رونق بخشیدن  یک کسب و کار بکند .  زیرا این صنایع مختلف و کسب و کارهای متنوع در شهر اصفهان نیاز به تبلیغات بسیار تاثیر گذار دارند تا از این طریق به خوبی محصولات و خدمات خود را معرفی کنند و بتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند.

 از با اهمیت ترین و تاثیر گذار ترین وسایل تبلیغاتی که صاحبین کسب و کار های مختلف در اصفهان باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند، سفارش هدایای تبلیغاتی در اصفهان است. هدایایی مانند سررسید، تقویم رومیزی و هدایای مدیریتی و.. می‌توانند باعث ایجاد محبوبیت و ایجاد حسن شهرت و وفاداری یک کسب و کار در میان مشتریان شود.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان به بسیاری از کسب و کار ها در تبلیغات کمک  بسیاری خواهد کرد و راهی بسیار مقرون به صرفه نیز محسوب می شود. هدایای تبلیغاتی تعاملی پایدار و با ارزش را به وجود می آورند. بازدهی هدایای تبلیغاتی در اصفهان خیلی زیاد است و کسب و کار هایی که از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند نسبت به آن هایی که استفاده نمی کنند در جذب مشتری موفق تر عمل می کنند. هدایای تبلیغاتی، کسب و کار، محصولات و خدمات شما را به شکل دائمی و موثر تبلیغ می کنند و سبب می شوند مشتری اسم برند شما را در ذهن خود به خوبی ثبت کند.

 شرکت نقش آبرنگ با داشتن نیروهای مجرب و با تجربه بهترین هدایای تبلیغاتی در اصفهان را برای شما مشتریان گرامی فراهم کرده است برای دیدن نمونه هدایای تبلیغاتی تیم ما با شماره 031313230008 تماس حاصل فرمایید.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

تأثیرات بسیار مطلوب و خوب هدایای تبلیغاتی در اصفهان

هدایای تبلیغاتی در اصفهان تأثیر بسیاری در تبلیغات خواهند داشت. بسیاری از کسب و کارها، با شروع هر سال هدیه ای را برای مخاطبین هدف خود در نظر می گیرند. هر چه این هدایا متنوع ترانتخاب شوند تأثیرات بیشتری نیز خواهند داشت زیرا در بیشتر مواقع مخاطب در پی دستیابی به تنوع و زیبایی و کارایی خاصی است.

اگر هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه ای دراصفهان را برای مخاطبین خود در نظر بگیرید،  با این کار باعث می شوید برند شما دائماً جلوی چشمان مشتری قرار گیرد و به این صورت تبلیغی مؤثر را انجام داده اید. پس با توزیع هدایای تبلیغاتی مناسب ، کسب و کار خود را در یاد مشتری حک کنید.لازم به ذکر است که هدایای تبلیغاتی هر چه اختصاصی تر و منحصر به فرد تر انتخاب شوند بازدهی بیشتری هم خواهند داشت.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

هدایای تبلیغاتی پرطرفدار در اصفهان

هدایای تبلیغاتی در اصفهان که بسیار پرطرفدار هستند و غالبا ازجانب کسب و کارهای مختلف و مؤسسات در میان مشتریان توزیع می شوند شامل موارد بسیار زیادی هستند که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دفترچه یادداشت این هدیه کارایی بالایی برای مشتری خواهد داشت و گذاشتن یک خودکار در کنار آن، هدیه تان را شیک تر و خاص ترخواهد کرد. کارایی این هدایا خیلی زیاد است و تغییرات خلاقانه بسیاری را در خصوص آن می توان پیاده کرد.

هدایای تبلیغاتی فانتزی یکی دیگر از مدل های هدایای تبلیغاتی در اصفهان هستند که طرفداران بسیاری را دارند این هدایا شامل ساعت مچی، کیف پول، خودنویس، جاسوئیچی، جاکلیدی و… می شوند .

لوازم التحریر، دادن هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب در اصفهان  که به صورت یک ست کامل باشد می تواند بسیار در جذب مشتری موثر باشد.

تی شرت ، این محصول می تواند هدیه مناسبی برای آقایان و حتی خانم های جوان باشد.

شکلات تبلیغاتی که دارای حک اسم و لوگوی کسب و کارتان است.

لیوان و ماگی که حاوی اسم و لوگوی کسب و کار شما است.

گل های گلدانی مثل کاکتوس که طول عمر بالایی دارند.

توجه داشته باشید که بسته بندی زیبا و به روز هدایای شما می تواند تأثیر هدیه تان را برای جلب نظر مشتری چند برابر کند و کاری کند که هدیه تان از جانب مشتری به خوبی مورد قبول واقع شود. در توزیع هدایای تبلیغاتی  باید جنسیت بانوان و آقایان را در نظر گرفته شود و به این طریق مشتری متوجه می شود که شما  به سلایق گوناگون احترام می گذارید.

هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان

خصوصیات با اهمیت هدایای تبلیغاتی در اصفهان

هدایای تبلیغاتی در اصفهان با تنوع بسیار و در طرح های بسیار و متفاوتی در بازار توزیع می شوند. قیمت هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان غالبا بسیار مقرون به صرفه هستند و این هدایا گزینه مناسبی برای تبلیغات به شمار می آیند.  معمولا آماده شدن این محصولات در سریع ترین زمان نیز ممکن است.

 از خصوصیات با اهمیت هدایای تبلیغاتی اصفهان می توان در اکثر مواقع به کاربردی بودن این محصولات اشاره کرد. توجه داشته باشید که هرچه یک محصول بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد، کاربردی ترنیز محسوب می شود. اگر هدایای تبلیغاتی در اصفهان به شکلی نباشد که مشتری بخواهد آن را نگه دارد در اصل می توان گفت که پولتان را بیهوده هدر داده اید.

یکی دیگر از خصوصیات با اهمیت هدایای تبلیغاتی توجه به کیفیت بالا است. اکثر افراد تمایل به داشتن کالا های با کیفیت دارند و هدایای تبلیغاتی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و دوام و ماندگاری آن ها نیز بسیار بالا باشد.

شرکت نقش آبرنگ تنوع بسیاری را برای هدایای تبلیغاتی خود در نظر گرفته است برای دیدین نمونه کار های بیشتر هدایای تبلیغاتی در اصفهان و همچنین استعلام قیمت ها با مشاورین تیم ما در قسمت فروش تماس حاصل فرمایید.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

نکات خیلی با اهمیت پیش از انتخاب و سفارش هدایای تبلیغاتی اصفهان

در توزیع هدایای تبلیغاتی در اصفهان باید به این نکته توجه داشت که در مواقعی  که هدیه تبلیغاتی گران قیمت باشد ، الزاما در گیرنده حس مثبتی ایجاد نمی شود. علت این موضوع این است که مشتری با گرفتن هدایای گران می خواهد که ارزش هدیه ای که گرفته است را با ارزش خدمات و محصولات شما مقایسه کند. یک هدیه با قیمت مناسب احتمال این مقایسه را خیلی پایین می آورد.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان بهتر است که در کنار پر کاربرد بودنش بار احساسی مثبتی نیز به همراه داشته باشند به این دو نکته گفته شده در بالا باید خیلی توجه کرد برای مثال : یک کسب و کار موفق در پایان سال به کارمندان و یا مشتریان خود مواد غذایی را هدیه می دهد. مواد غذایی با توجه به کاربردی بودنش اما ، بار احساسی کافی به همراه ندارد و بعد از تمام شدن و مصرف هیچ آثاری از آن به جا نمی ماند.

توصیه  شرکت نقش آبرنگ این است که تنها از نمونه محصول شرکت خودتان به عنوان هدیه تبلیغاتی بهره نبرید. برای مثال بسیاری از دفاتر مسافرتی در قرعه کشی های خود به مخاطبین خود ، تورهای مسافرتی یا محل اقامت و..  هدیه می دهند. این اتفاق شاید باعث ایجاد یک حس منفی در مشتری شود و با خود فکر کند که آن دفتر بلیط های رزرو شده خود را که نتوانسته بفروشد را به این صورت دارد هدیه می دهد در صورتی که آن دفتر برای دادن این هدایا هزینه بسیاری کرده اند .

 یکی از نکات بسیار با اهمیت دیگری  که باید به آن توجه کرد این است که درج لوگو در جای مناسب باشد. علاوه بر آن لوگو نباید به اندازه ای بزرگ باشد که مشتری این حس را پیدا کند که در تایم استفاده از هدیه، تبلیغات برند شما نقش یک بیلبورد تبلیغاتی را دارد.

هدایای تبلیغاتی شیک در اصفهان

هدایای تبلیغاتی کاربردی یا خاص و قیمت هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان

در مباحث بالا در رابطه با هدایای تبلیغاتی خلاقانه صحبت شد اما نکته بسیار مهم این است که خلاقانه بودن  یک هدیه فقط به معنای خاص بودن آن  نیست. بسیاری ازهدایای تبلیغاتی در اصفهان فقط یک نیازرا بر طرف می‌کنند. بنابراین پیش از خرید و سفارش هدایای تبلیغاتی باید به کاربردی بودن هدیه فکر کرد و سپس خاص بودن و متفاوت بودن آن را مد نظر گرفت.

برای نمونه برای کارکنان یک شرکت، هدیه گرفتن یک موس‌ پد تبلیغاتی می تواند بسیار کاربردی باشد. چنین هدیه ی تبلیغاتی هم مقرون به صرفه است و هم  باعث می شود که روزانه برند شما در چشم و ذهن افراد تکرار شود.

نیازی به بیان این موضوع نیست که امروزه استقبال از هدایای تبلیغاتی دیجیتالی به اندازه ای بالا است که در هر تایمی که کسی سراغ هدایای تبلیغاتی کاربردی را می‌گیرد، اول از همه اسم محصولاتی مانند فلش‌ مموری، پاوربانک و… شنیده می شود.

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان نسبت به هدایای معمولی بیشتر است اما با این حال نمی توان منکر تاثیری بیشتری که بر روی مشتری می گذارند شد.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان قیمت

برای چاپ و یا درج لوگو و مشخصات خود، بر روی هدایای تبلیغاتی در اصفهان به نکات زیر توجه کنید

در ابتدا می توانید هدایای تبلیغاتی خود را بدون چاپ لوگو واسم به مشتری هدیه دهید اما در کنار آن یک کارت تبریک اختصاصی شامل  اسم ، لوگو، متن و مشخصات گیرنده قرار دهید.

اسم و لوگو را بر روی بسته بندی  هدایای تبلیغاتی خود درج کنید تا هم اطلاعات شما در ذهن مشتری حک شود و هم به راحتی مشتری بتواند از محصولات شما استفاده کند.

برای مشتریان خاص خود ، اسم و اطلاعات  شان را بر روی هدیه تبلیغاتی چاپ کنید. انجام این کار، به آن ها اطمینان می دهد که هدیه تبلیغاتی برای آن ها کنار گذاشته شده است. البته  با توجه به قیمت هدایای تبلیغاتی انجام این کار برای شما هزینه بیشتری را به همراه دارد.

هدایای تبلیغاتی خاص و شیک در اصفهان

قابلیت هدیه دادن مجدد هدایای تبلیغاتی در اصفهان

یکی دیگر از موارد با اهمیت در زمان توزیع هدایای تبلیغاتی در اصفهان ،  ایجاد قابلیت استفاده اشخاص دیگر از این هدیه می باشد. فرض کنید که هدیه ای را به مشتری خود هدیه می کنید آن شخص نیز آن را به همسر یا فرزند خود هدیه می دهد  و به این صورت، چند نفر حس خوشایند هدیه گرفتن را تجربه می کنند.

پیشنهاد  تیم ما این است که در کنار هدایای تبلیغاتی خود با توجه به قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان هدایای کوچکی را قرار دهید که این قابلیت را بیشتر برای مشتری فراهم سازند و افراد بیشتری از اعضای یک خانواده بتوانند از آن محصول استفاده نمایند.

هدایای تبلیغاتی ارزان در اصفهان

آیا سفارش هدایای تبلیغاتی  جدید در اصفهان کاردرستی است ؟

بعضی از افراد با سابقه در زمینه تهیه و آماده سازی هدایای تبلیغاتی عقیده دارند مناسب ترین هدایای تبلیغاتی در اصفهان همان‌ هایی هستند که امتحان خود را قبلا  پس داده‌اند و نیازی به استفاده از نوآوری و خلاقیت در هدایا نیست. چنین عقیده ای در رابطه با  هدایای تبلیغاتی قیمت مناسب  شاید درست باشد اما سوال اینجاست ، که اگر مخاطبین هدف شما چنین وسیله ای را قبلا هدیه گرفته باشند و مجددا شما نمونه‌ ای جدید از آن را به آن ها هدیه دهید، چقدراحتمال دارد که از هدیه گرفتن مجددا آن خوشحال شوند و چقدر ممکن است مجددا از آن استفاده نمایند؟

منظور ازهدایای تبلیغاتی جدید فقط شامل در نظر گرفتن مدل های نو و تازه و متفاوت نیست بلکه هم سو شدن با رویداد ها و پیشرفت‌های جامعه و صنعت چاپ نیز مد نظر است . در زمان استفاده از هدایای به روز و جدید هدایای شما خاص تر به نظر می رسند و بیشتر باعث جذب مشتری می شوند و به این طریق شما می توانید از همکاران خود در این زمینه به خوبی پیشی بگیرید.  مثلا در زمیان حال و با توجه به شیوع بیماری کرونا استفاده از انواع ماسک وهدیه دادن آن ها علاوه بر کاربردی بودن این محصول همزیستی دنیای تبلیغات با دنیای پیرامون را نیز به خوبی نشان می دهد.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا هدایای تبلیغاتی دیجیتالی نیز چند سالی است طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده اند. این مدل هدایای تبلیغاتی در اصفهان بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و رمز موفقیت آن‌ها نیز در به ‌روز بودن و کاربردی بودن آن ها است. با ورود محصولات الکترونیکی جدید به بازار، هدایای تبلیغاتی نیز بسیار متنوع تر شده اند.

به همین جهت است که تیم ما برتهیه و آماده سازی هدایای تبلیغاتی جدید تأکید بخصوصی دارد. تیم نقش ابرنگ، سال‌های بسیاری است که درصنعت تبلیغات فعالیت دارند و با داشتن مشتریان بسیار آماده ارائه با کیفیت ترین محصولات به شما مشتریان گرامی می باشد.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

سفارش و آماده شدن هدایای تبلیغاتی در اصفهان چقدر زمان بر است؟

زمان آماده شدن سفارش شما وابسته به مدل محصول انتخاب شده توسط شما دارد. همچنین زمان ثبت سفارش شما بر روند آماده شدن محصول انتخابیتان بسیار تاثیر گذار است. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از زمان دقیق تحویل هدایای تبلیغاتی با بخش فروش تیم ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 در اصفهان

به وضوح می توان دید که کسب‌ وکارها ی مختلف در سال‌های گذشته ، فعالیت گسترده ای برای تبلیغ و معرفی برند خود داشته اند. اگر می‌خواهید از این فعالیت عقب نمانید و رشد بسیاری را در سال 1402 تجربه کنید ، بهتر است هر چه زودتر برای خرید و سفارش هدایای تبلیغاتی خود برای سال جدید اقدام نمایید.

عوامل بسیاری بر قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 تاثیر گذارند. اما به طور کلی تاثیر گذار ترین عامل بر قیمت این محصولات نوع و مدل هدایای تبلیغاتی در اصفهان است که شما آن را انتخاب می کنید. انتخاب شما باید با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه مشتری هدفتان باشد.

 قیمت هدایای تبلیغاتی در سال پیش رو همچنین به نوسانات بازار ارز و تحولات بازارهای داخی و خار جی ، زمان ثبت سفارش و… وابسته است.

کارشناسان فروش تیم نقش ابرنگ در هر زمان آماده ارائه مشاوره های لازم به شما مشتریان گرامی برای انتخاب و خرید هدیه ی تبلیغاتی خوب متناسب با بودجه تان هستند.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید