031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان

5/5
هدایای-تبلیغاتی-خاص-و-خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان

هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان همیشه و در هرزمان مورد توجه مردمان ایران بلاخص هنرشناسان و مهمان­ نوازان اصفهانی قرار گرفته­ است.

اصفهان را نیمه خوانند از جهان

صد جهان من دیده ام در اصفهان

سرزمینی نیک فر و با شکوه

مردمانش برتر از شیـر ژیان

اصفهان یکی از شهرهای قدیمی و تاریخی است که همیشه به­ عنوان مهد هنر شناخته شده­ است و در تمام نقاط این استان هنر قابل مشاهده و لمس است.

صنعت و هنری که در اصفهان ادغام شده است، سر لوحه ­ی بسیاری الگوهای هنری در سرتاسر کره خاکی قرارگرفته است.

 این صنایع دارای قدمت طولانی می­ باشند که به همت ماهران و زبردستان، ایده­ پردازی و ساخته­ شده اند که علاوه بر جنبه زینتی، بࣳعد کاربردی دارد.

رابطه­ ی تنگاتنگ  بین هنر و همه­ ی فعالیت­ها برای افراد هنرمند اصفهانی همیشه وجود داشته و دارد.

صنعت چاپ از این فعالیت ها مستثنا نیست.

هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان گزینه­ های متنوعی برای انتخاب پیش روی افراد میگذارد و نظر هر فرد با هر نوع نگرش و سلیقه را به خود جلب می کند.

انواع هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان

ست های مدیریتی همراه با سررسید، ست مدیریتی بدون سررسید، سررسید ها، تقویم رو میزی، تقویم دیواری، پاوربانک، ساعت دیواری، ماگ های تبلیغاتی، ست رومیزی، محصولات چرمی، کتب نفیس، فلش مموری تبلیغاتی، فلاکس و دمنوش، شکلات های تبلیغاتی، سرکلیدی تبلیغاتی، جاکارتی، خودکارهای تبلیغاتی، تیشرت و کلاه تبلیغاتی، بج سینه و سایر محصولاتی که چاپ تبلیغات برای آن­ها امکان پذیراست.

منظور از امکان پذیر بودن ارائه تبلیغات برای محصولات چیست؟

پیشرفت چشم گیر صنعت تبلیغات در چاپ بر سطوح متنوع  باعث شده است که براساس نیاز مشتریان و مسائل اقتصادی، دامنه­ ی هدیه های تبلیغاتی بیشتر و گسترده تر شود.

روش‌های چاپی روزدنیا به دو گروه چاپ تماسی و چاپ غیر تماسی تقسیم می‌شود.

چاپ های مختلف برای  هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان

روش چاپ تماسی بر اساس نوع فرم چاپ زدن دسته‌ بندی می‌شود. یعنی اگر اطلاعات روی یک فرم ثابت چاپ تماسی است. طبقه­ بندی براساس فرم و شکل، عام­ ترین سبک دسته‌ بندی چاپ تماسی است که بر اساس این ویژگی به چهار دسته تقسیم می‌شود:

چاپ برجسته

چاپ گود

چاپ افست

چاپ سیلک اسکرین

چاپ برجسته برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ برجسته از قدیمی‌ترین روش‌های چاپی است در این روش چاپ از حروف برجسته که کنار یکدیگر چیده می‌شوند برای تهیه فرم چاپی استفاده می‌ شود. در این روش چیدن حروف کنار یکدیگر کاری بسیار زمان‌بر است و به ­علت هزینه بالا در تهیه فرم چاپی دیگر رونق پیشین خود را از دست‌ داده و جای خود را به­ روش‌های جدید چاپی داده است.

چاپ افست برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ افست به­ دنباله ­ی توسعه چاپ برجسته انجام گرفت. چاپ در افست به صورت­ ی انجام میگیرد که اطلاعات به وسیله­ی سطح دیگری مانند سیلندر لاستیک منتقل می‌ کنند و سپس از روی آن به­ روی کاغذ و یا هر سطح دیگری منتقل می ‌کنند.

چاپ گود برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ گود نوعی از چاپ است که در آن نقاط حامل اطلاعات را، گود می ‌کنند تا مرکب در این فرورفتگی‌ ها جا بگیرد و انتقال مرکب از روی فرم بر روی سطح موردنظر امکان‌ پذیر شود و از این روش بیشتر برای چاپ کارهای با تیراژ بالا برروی کاغذ، مقوای سبک، فیلم‌های شفاف، آلومینیوم و در بعضی موارد روی پلاستیک استفاده می‌شود.

چاپ سیلک برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ سیلک یا اسکرین یکی سبک های است که از چاپ بر روی قطعات و اشیاء کوچک با تعداد پایین تا چاپ بر روی سطوح بسیار بزرگ صنعتی با تیراژ بالا استفاده می ‌شود. روی انواع پارچه، کاغذ، سرامیک، لیوان، پلاستیک و غیره می‌توان با این روش چاپ استفاده کرد. چاپ سیلک در صنعت نساجی از کاربرد بالایی برخوردار است.

روش‌های چاپی غیر تماسی

چاپ ‌های غیر تماسی به روش‌های گفته می ‌شوند که فرم مورد استفاده در آن‌ها به‌ صورت ثابت نیست. در این روش فرم اطلاعات چاپی را  به ‌صورت علائم دیجیتالی به دستگاه چاپ ارسال می­کند. به چهار دسته تقسیم می شود.

چاپ الکتروفتوگرافی برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ الکتروفتوگرافی، چاپ به وسیله الکترون­ ها و بار الکتریکی انجام است؛ برای جذب پودر مرکب و انتقال آن بر روی کاغذ، بار الکتریکی مثبت توسط نور ایجاد می‌شود و بر روی کاغذ، براثر فشار و حرارت ثبت می‌ شود.

چاپ آینوگرافی برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

در این سبک از رنگ‌ دانه‌ها استفاده می ‌شود. مواد نسبت به نیروی الکتریسیته حساس است و به‌ وسیله فشار و حرارت، روی سطح انتقال چاپ می ­شود.

چاپ مغناطیسی برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

رنگ‌ دانه‌ها به نیروی مغناطیسی حساس هستند. تحت اثر همین خاصیت است چاپ  روی سطح صورت می‌ گیرد.

چاپ تامپو برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ تامپو یا چاپ بالشتکی درواقع چاپ گود غیرمستقیم است واین تماس از طریق بالشتک و یا غلتک انجام می‌ گیرد.

جنس سیلیکونی بالشتک ­ها باعث حذف مشکلات ناشی از ذوب مواد است و بر روی هر سطحی با هر ابعاد و ساختاری امکان چاپ وجود دارد.

چاپ لیزری برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ دیجیتالی الکترواستاتیک یا چاپ لیزری با سرعت و کیفیت زیاد متن و تصویر را بر روی سطوح چاپ می‌ کند. سرعت چاپگرهای لیزری متفاوت است. سریع‌ ترین مدل اتمی می تواند 200 صفحه را در دقیقه چاپ می­ کند.

چاپ سابلیمیشن برای هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان:

چاپ سابلمیشن یکی از چاپ­های پیشرفته و باکیفیت است که  با حرارت و فشار که بر روی مواد جامد وارد می ‌شود ماده از واکنش الکترودینامیکی به گاز مبدل می­ شود.

 چاپ سابلیمیشن یک تکنولوژی قابل توجه درصنعت چاپ دیجیتالی  به حساب می ‌آید و برصفحات اشیاء مثل صفحه‌های پلی‌استر و پلیمری چاپ می­ شود. این فرآیند معمولاً برای طراحی و چاپ روی لباس، پوشش‌های تلفن همراه، پلاک‌ها، فنجان‌های قهوه و دیگر اقلام با سطوح مختلف، استفاده می‌ شود.

چاپ سابلیمیشن دارای مزایای زیادی نسبت به دیگر انواع چاپ‌ها می ‌باشد. سرعت چاپ در زمان بسیارکم صورت می ‌گیرد. چاپ طرح‌ ها بر روی اشیاء در چاپ سابلمیشین پایداری بیشتری دارد و در فرآیند های شیمیایی، طرح آسیبی نمی­ بیند. سابلیمیشن امکان چاپ طرح در طیف­ های مختلف از رنگ‌های فراهم می ­کند.

تبلیغات یک پیام معرفی است.

پیامی در غالب­ های مختلف که بتواند به مخاطبان مازاد بر معرفی، حس خوب بدهد.

تا اینجا چگونگی به چاپ رسیدن هدیه­ های تبلیغاتی توضیح داده شد. اینکه چه طرحی برای چه برندی با چه حوزه فعالیتی تنظیم و وارد مرحله­ ی چاپ شود، به عهده کانون تبلیغات نقش آبرنگ است.

که به ­عنوان یک کانون تبلیغات واقع در اصفهان حق هنرمندی و پایداری به هنر اصفهان را به­ خوبی ادا می­کند.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید