08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

راهکار موثر هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند

5/5

راهکار موثر هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند

در این مقاله به بررسی هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند پرداخته میشود. در حال حاضر جایگاه هدیه دادن به صورت تبلیغاتی در شرکت های مختلف به طور باورنکردنی رواج پیدا کرده است. بدون شک، توسعه هر کسب و کاری مبتنی بر تبلیغات موثر و کارآمد است. هدف از ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان جذب مشتریان جدید، حفظ مشتریان فعلی و ارتقای برند است.

با در نظر گرفتن اهداف تعیین شده، لازم است استراتژی مناسبی در خصوص نحوه ارائه هدایای تبلیغاتی مناسب و دستیابی به حداکثر کارایی و دستیابی به نتایج مورد انتظار تهیه شود. در این مقاله به راهکاری موثر برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند پرداخته ایم که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید.

ویژگی‌های موثر در هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند یکی از راه های مهم افزایش آگاهی از برند و جذب مشتریان جدید است. با توجه به اینکه هدایای تبلیغاتی به عنوان یک ابزار موثر عمل می کنند، بسیاری از بخش ها از این محصولات به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی استفاده کرده اند.

 1. هدف خاص: برای استفاده درست از هدایای تبلیغاتی، باید هدف خود را به وضوح مشخص کنید. آیا می خواهید آگاهی از برند خود را افزایش دهید؟ آیا می خواهید مشتریان جدیدی جذب کنید؟ یا می خواهید مشتریان فعلی خود را حفظ کنید؟
 2. مخاطب: برای اینکه هدایای شما تاثیرگذار باشد، باید بر نوع مخاطبان تمرکز کنید اگر نیازها و علایق مخاطبین خود را می دانید، می توانید هدایای انگیزشی مناسب و جذابی برای آنها انتخاب کنید.
 3. کیفیت: محصولات با ویژگی های تبلیغاتی با کیفیت پایین می توانند منجر به افت در شناخت برند شما شوند. برای استفاده موثر از هدایای تبلیغاتی باید به کیفیت آنها توجه کافی داشته باشید.
 4. نحوه استفاده: هدایای مفید بینندگان بیشتری را جذب می کند. هدایای تبلیغاتی کاربردی و مفید مبنای خوبی برای تبلیغ برند شما هستند.
 5. قابل حمل: هدایای قابل حمل یک ابزار عالی هستند. اما برای استفاده موثر، باید به درستی و با دقت طراحی شوند.
 6. اصالت: هدایای تبلیغاتی باید با نام و لوگو شما چاپ شود. اینکار اصالت را به مخاطب نشان می دهد که این هدیه یعنی از طرف شما است و به آنها اهمیت می دهید.
 7. قابل پیگیری: برخلاف تبلیغات رسانه های اجتماعی، هدایای تبلیغاتی قابل پیگیری هستند. از آنجا که آنها مخاطبان خود را حفظ می کنند، آنها را وادار می کنند که با دوستان و خانواده خود صحبت کنند و به اشتراک بگذارند.
راهکار موثر هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند

معرفی هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند

از هر کالایی می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند استفاده کرد اما همانطور که گفته شد برای تاثیرگذاری بیشتر هدایایی را انتخاب کنید که توسط برندهای دیگر استفاده نشده است.

 • پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک های تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین هدایای مشتریان هستند. این دستگاه های قابل حمل و قدرتمند به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که دستگاه های الکترونیکی خود را در هر زمان و هر مکان شارژ کنند.

با چاپ لوگو و نام شرکت خود بر روی پاوربانک، می توانید برند خود را برای مشتریان خود تنظیم کنید. این نوع هدایای الکترونیکی به شما این امکان را می دهد که در زندگی روزمره مشتریان خود یک برند فعال باشید.

 • فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی یکی از موثرترین راه ها برای تبلیغ برند شما و افزایش شهرت است. این دستگاه قابل حمل با ظرفیت ذخیره سازی بالا و طراحی شخصی سازی شده، برند شما را در دسترس مشتریان و همکاران قرار می دهد.

با چاپ لوگو و نام شرکت خود بر روی فلش مموری تبلیغاتی، ضمن ارائه اطلاعات، فایل ها و محتوای مرتبط با برند خود، تبلیغات خلاقانه ای ایجاد خواهید کرد.

 • هولدر موبایل تبلیغاتی

استفاده مردم از گوشی های هوشمند، هولدرهای تبلیغاتی را به یک هدیه کاربردی تبدیل می کند علاوه بر تزیینی بودن، از این هولدر می توان برای نگه داشتن گوشی موبایل نیز استفاده کرد و یک هدیه تبلیغاتی عالی است.

 • ماگ هیتر دار

ماگ‌های هیتردار تبلیغاتی با قابلیت گرم نگه داشتن نوشیدنی های داخل خود، تجربه ای بی نظیر را برای مخاطبان فراهم می کند. این هدیه علاوه بر ایجاد یک تجربه گرم و مفرح، فرصتی برای نمایش لوگوها و برندها نیز فراهم می کند.

 • عینک تبلیغاتی

عینک های تبلیغاتی با طرح های جذاب و خلاقانه در تبلیغات موثر هستند. این عینک می تواند بازی های نوری ، نمادها یا پیام های تبلیغاتی را به نمایش بگذارد و در نتیجه توجه مخاطب را به خود جلب کند.

بیشتر بدانید هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند : ست مدیریتی تبلیغاتی

 • عینک هندزفری دار

عینک هندزفری ابزاری فرهنگی و فناوری است که ترکیبی هماهنگ از عینک و هندزفری را فراهم می کند. این دستگاه تجربه شنیداری و تعامل شما با دنیای دیجیتال را افزایش می دهد. این عینک می تواند به دستگاه های مختلف از جمله تلفن همراه و تبلت متصل شود و به شما امکان گوش دادن به موسیقی، برقراری تماس تلفنی، تماشای فیلم و حتی دریافت اعلان های هوشمند را می دهد.

مانند سایر عینک ها، طراحی زیبا و جذاب آن تجربه استفاده از آن را افزایش می دهد. عینک های هندزفری که ارتباط تنگاتنگی با تکنولوژی دارند، باعث انعطاف پذیری بیشتر فعالیت های روزانه مخاطب می شود. این ابزار همچنین نقش مهمی در جلب توجه به تبلیغ شما دارد.

لوگوها و پیام های تبلیغاتی روی عینک آفتابی، برند شما را به مخاطبان نزدیک تر می کند.

بهترین راهکارها برای انتخاب هدایای تبلیغاتی کدامند؟

در اینجا چند نکته مفید برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی آورده شده است:

 1. بسته به نوع کسب و کارتان، هدایایی را انتخاب کنید که مربوط به آن باشد.
 2. به یاد داشته باشید که هدیه شما باید منحصر به فرد و جذاب باشد. به عنوان مثال، محصولات سفارشی شده با لوگو و شعار شما، هدایای تبلیغاتی خوبی هستند.
 3. محصولات قابل استفاده و کاربردی مانند دستمال کاغذی، خودکار و فلش مموری همیشه گزینه های خوبی برای تبلیغات هستند.
 4. از هدایایی استفاده کنید که ارتباط مستقیمی با کسب و کار شما دارند. به عنوان مثال، اگر شما یک شرکت فناوری هستید، فلش مموری با آرم و نام شما گزینه خوبی است.
 5. نحوه ارائه هدیه نیز بسیار مهم است. سعی کنید هدایای خود را به شکلی زیبا و جذاب بپیچید تا جذابیت بیشتری داشته باشد.
 6. در نهایت به یاد داشته باشید که هدف شما جذب مشتریان بالقوه و حفظ مشتریان فعلی است. بنابراین هدیه شما باید مستقیماً با نیازها و سلیقه مخاطبان سازگار باشد.

بیشتر بدانید هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند : ماگ های تبلیغاتی

راهکار موثر هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند

سخن پایانی مقاله هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند

اولین قدم در انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب این است که مشتریان و روابط خود را بشناسید. درک نیازها، علایق و انواع فعالیت های آنها به شما کمک می کند بهترین هدیه را برای آنها انتخاب کنید. هدایای تبلیغاتی باید شخصی باشد. افزودن لوگو و نام شرکت به هدیه آن را به یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند تبدیل کرده و برند شما را در ذهن مخاطبان تقویت می کند.

بیشتر بدانید هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارتقای شناخت برند : شکلات تبلیغاتی

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید