08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

5/5
هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت را برای موفقیت در دنیای رسانه ای امروزی، دست کم نگیرید!

نتایج به دست آمده از یک نظر سنجی جهانی حاکی از آن که بیش از نیمی از دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، این هدیه را حداقل تا یک سال جاری نگه داشته و از آن استفاده می کنند. این بدان معناست که، یک خودکار، سررسید و یا یک تقویم رومیزی تبلیغاتی که طراحی آن تلفیقی از نشان و اطلاعات برند تجاری شماست، تا یکسال در دست و جلوی دید مشتریان شما خواهد بود.

اما با توجه به هزینه های بالا و روی کار آمدن هدایای تبلیغاتی دیگر رقبا، چه چیزهایی می تواند شانس شمارا برای پرداخت هزینه های کمتر و دریافت بازخورد بیشتر افزایش دهد؟؟؟ شاید، در اکثر اوقات با شنیدن هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و مقرون به صرفه، به فکر خودکار و ساک دستی بیفتیم، البته که این هدایای بدون شک همچنان مزایا و کاربرد خود را دارند، اما باید بدانید که این تمام ماجرا نیست و با کمی تمرکز بیشتر در انتخاب هدیه، می توانید بازخورد بهتری را برای کسب و کار خود دریافت کنید. نکاتی مانند در نظر گرفتن موقعیت زمانی، تنوع و جذابیت هدایای تبلیغاتی می تواند تاثیر چشم گیری در بازخورد مخاطبین هدف داشته باشد؛ به طور مثال تهیه پکیجی از خودکار، دفترچه، فولدر، جاکلیدی که در یک ساک دستی زیبا قرار داده شوند، یا ترکیبی از هدایای تبلیغاتی خاص و کاربردی نظیر قمقمه، بادبزن، کلاه و لیوان در یک رویداد نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی جدید 1402 و بسیارخلاقانه ای هستند که شانس موفقیت استراتژی بازاریابی شما را افزایش خواهند داد.

هدایای تبلیغاتی ارزان در اصفهان

خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

موضوع هزینه هدایای تبلیغاتی یکی از اصلی ترین معیارهای قابل بحث در زمینه پیش برد روند بازاریابی تجارت هاست. به عنوان مثال، ممکن است بسیاری از افراد، به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده و توانایی پرداخت هزینه های گزاف تبلیغاتی را نداشته باشند، و یا در شرکت تازه تاسیس شما، در بودجه فعلی شرکت مبلغ بالایی برای تبلیغات اختصاص داده نشده باشد. در این  شرایط نگران نباشید، چراکه هیچ جای نگرانی نیست و شما بازنده این میدان نخواهید بود؛ زیرا انواع هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب طراحی و تولید می شوند که درکنار قیمت مناسب خود می توانند نماینده و هدیه ای زیبا، کاربردی و هدفمندی برای تبلیغ کسب و کار شما نزد مخاطبینتان باشند.

اگر در انتخاب و خرید این هدایا به دقت و با برنامه ریزی عمل کنید، از نظر بازدهی و سودآوری تفاوت چندانی با هدایای تبلیغاتی لوکس، گران قیمت و حتی لاکچری نخواهند داشت. به عنوان مثال از ارزان ترین هدایای تبلیغاتی می توان به تعدادی خودکار تبلیغاتی، نقاب آفتابگیر تبلیغاتی، لیوان پلاستیکی تبلیغاتی، دستمال کاغذی تبلیغاتی، خوشبو کننده تبلیغاتی خودرو و سایر محصولات مشابه می توانند جزو هدایای تبلیغاتی ارزان و مفیدی باشند که برند شما را در میان مشتریان بالقوه تان مطرح خواهند کرد.

در قدم اول، برای انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی مناسب کسب و کار خود، ابتدا لازم است تا شناخت دقیق و کاملی از مشتریان و مخاطبین هدف خود داشته باشید. خصوصیاتی مانند رده سنی، جنسیت، میزان تحصیلات و شغل مشتریان از جمله مواردی هستند که برای سفارش هدایای تبلیغاتی مناسب باید به آنها توجه ویژه داشت. به عنوان مثال خودکار تبلیغاتی می تواند جزو هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت ویژه جوانان و نیز بزرگسالان قرار بگیرد و حتی در ادامه با هدایای تبلیغاتی زیباتری که طبق بودجه درخواستی شما طراحی و تولید می شوند، از آنها استقبال کنید. از جمله هدایایی که می توانید با بودجه مورد نظر خود آنها را تهیه کنید، بر اساس پیشنهاد کارشناسان ما تقویم رومیزی 1402 و سررسید 1402 می باشد.

برای طراحی، انتخاب و خرید بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت تنها نخواهید بود. کارشناسان ما در کانون نقش آبرنگ مفتخرند تا باتکیه بر تخصص و خلاقیت خود، متناسب با نوع کسب و کار و طبقه بندی مشتریان شما، مناسب ترین هدایای تبلیغاتی ارزان ، کاربردی ، خلاقانه و جدید را طراحی کرده و در تمامی مراحل انتخاب، سفارش و تحویل محصولات همراه شما باشند. امکان مشاوره رایگان کانون نقش آبرنگ، فرصت فوق العاده ای است که می توانید یک استراتژی تبلیغاتی قدرتمند و تضمینی را برای کسب و کار خود راه اندازی کرده و از بازدهی آن لذت ببرید. برای استفاده از امکان مشاوره رایگان، استعلام قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 و پاسخ به سوالات تبلیغاتی خود با شماره 03131323008 با ما تماس بگیرد.

انتخاب مناسب هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

به نظر شما چرا تبلیغات و استفاده از انواع روش های آن برای کسب و کارهای مختلف اهمیت دارد؟ تاثیر تبلیغات برای تجارت های مختلف چگونه است که همواره هزینه های مختلفی اعم از کم، زیاد و در بسیاری از مواقع هزینه های بسیاری گزافی صورت میگیرد؟ چه کسب و کارهایی می توانند هدایای تبلیغاتی را در سبد تبلیغات خود قرار دهند؟ به عنوان مثال، شاید شما هم دیده باشید مجموعه ها و برندهای تجارتی مطرحی، با اینکه بسیار شناخته شده و معروف هستند، اما همواره سعی کرده اند تا میزان زیاد و حتی تمام فضای تبلیغاتی موجود در داخل شهر، استان یا حتی کشور را در برگرفته  و به صورت گسترده تبلیغات کنند. اینجاست که به اهمیت دائمی بودن و حضور در فضاهای تبلیغاتی مخصوصا در زمان های خاص پی میبریم. به زبان ساده، دلیل کلی تبلیغات به خاطر دو علت مهم خواهد بود:

  • ثبات، پیشرفت جایگاه در بازار و جا نماندن از رقابت
  • فراموش نشدن از ذهن مشتریان

اما کسب و کارهای متوسط که توانایی پرداخت هزینه های تبلیغاتی گزاف را ندارند، باید چکار کنند؟ در مناسبت های خاص چه هدایای تبلیغاتی بدهند و حتی چه هدایای تبلیغاتی برای آنها مفید است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که، “هزینه کردن” صرفا، راز موفقیت در بازار امروزی نیست! درست است که، بدون صرف هزینه و تبلیغات نمی توان پیشرفت و فروش مورد نظر را داشت اما، “برنامه ریزی” و “خلاقیت” همیشه و همه جا پاسخگو بوده است. برنامه ریزی یک استراتژی تبلیغاتی با بکارگیری دو عنصر “خلاقیت” و “تخصص” در بسیاری از موارد نه تنها هزینه های مارا کاهش داده است بلکه موجب چندین برابری بازدهی و سودآوری کارهای ما بوده است. در طراحی استراتژی های تبلیغاتی مناسبتی نظیر تهیه و اراده هدایای تبلیغاتی، کارشناسان تبلیغات حرفه ای برحسب تجربه، تخصص و خلاقیت خود می توانند برحسب نیازهای کاری شما، باتوجه به بودجه مورد نظر، بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، زیبا و کاربردی را برای شما طراحی و تولید کنند. در این برنامه ریزی، مواردی همچون نوع هدایا، نحوه طراحی و اختصاصی سازی، ویژگی ها، تعداد و نحوه ارائه، مخاطبین هدف، زمان ارائه هدیه و در نهایت قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 بر اساس حوضه کاری و مشتریان شما متفاوت خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

تایم طلایی ارائه هدایای تبلیغاتی، چه زمانیست؟

شما می توانید برای مشتریان خاص خود که چندین سال است با هم کار می کنید از هدایای تبلیغاتی استفاده  کنید. ارائه هدایای تبلیغاتی، در کنار ماهیت بازاریابی و استراتژیک خود، کار زیبایی است که از سمت کارفرما به کارمندان، مخاطبین خاص و مشتریان خود ارائه شده و موجب ارزشگذاری او برای کسب و کار و مشتریان خود می شود. اما چه زمانی برای دادن این هدایا مناسب است؟ بدون شک، بهترین زمان ارائه این هدایا، قبل از هیاهوی شروع شدن سال نو می باشد. ارائه ی هدایای تبلیغاتی زودتر از موعد، به این دلیل خواهد بود. دلیل اول اینکه، هدایای تبلیغاتی رایج سال جاری مانند خرید سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402 به دلیل داشتن تاریخ و اطلاعات کامل از سال پیش رو، بهتر است قبل از شروع سال جدید به مخاطبین ارائه داده شده تا به هنگام سال نو مورد استفاده آنها قرار گیرد. همچنین با توجه به تعطیلات مرسوم پس از سال نو، بهتر است با ارائه زودتر این هدایا، در ارائه انها به مخاطبین تاخیر و فاصله زمانی زیادی نداشته باشید.

هدایای تبلیغاتی ارزان و لاکچری

ارائه هدایای تبلیغاتی ارزان، یکی از راه هایی است که به وسیله آن می توانید از مشتریان خاص خود بابت خرید از خود تشکر کرده  و وفاداری آنها به برند خود را افزایش دهید. همچنین، به یاد داشته باشید امروزه اکثر افراد به دنبال خرید از فروشگاه هایی هستند که یا تخفیفات خوبی ارائه می دهند و یا در کنار هزینه ای که می کنند، خدمات بیشتری به صورت رایگان به شما ارائه دهند. این استراتژی ها در بازگشت مشتر، وفاداری آن به برند و همچنین افزایش تبلیغات خودجوش و دهان به دهان بسیار تاثیرگذار خواهد بود. انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان و لاکچری باعث می شود مشتریان شما خوشحال شوند و به پاس قدردانی از شما باز هم به سراغ کسب و کار شما آیند. همانطور که می دانید هدایای لاکچری بسیار گران قیمت هستند و شما باید برای تهیه آن ها باید هزینه های قابل توجهی را بپردازید. اما در کانون نقش آبرنگ، شما می توانید هدایای تبلیغاتی ارزان و زیبایی متناسب با کسب و کار خود را پیدا کنید.

هدایای تبلیغاتی ارزان و لاکچری

دلایل استفاده از هدایای تبلیغاتی

یکی از رایج ترین و تاثیرگذار ترین روش های بازاریابی و تبلیغاتی که بسیاری از کسب و کارهای موفق برای افزایش مشتریان و بطورکلی بهبود نرخ فروش خود انجام می دهند، ارائه امکانات مشخص رایگان، ارائه اشانتیون و درکل، اهدای هدایای تبلیغاتی به مشتریان خود می باشد. نه تنها در مناسبت های مختلف، بلکه این محصولات تبلیغاتی می توانند حتی در روزهای عادی و بدون مناسبت نیز در اختیار مشتریان قرار داده شود. اما تاثیری که دارد به اندازه ای زیاد است که اگر مشتری شما سال های بسیار زیادی از شما خریدی انجام داده باشد با دیدن آن هدیه مجدد یاد خدمات و محصولات شما خواهد افتاد.

برهیچکس پوشیده نیست که ارائه هدایای تبلیغاتی ارازن به مشتریان دلایل بسیار زیادی دارد که از مهم ترین آنها می توان به قدردانی کردن از مشتریان اشاره کرد. همچنین، به این وسیله حس خوب و قابل اعتمادی را برای مشتریان خود به وجود خواهید آورد که طبیعتا تاثیر بسیار چشمگیری را روی کسب و کار شما خواهد گذاشت. یک مسئله کلی که هنگام ارائه هدایای تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید، شناخت روحیات و خصوصیات اخلاقی گیرنده می باشد. این موضوع به میزان زیادی می تواند به شما در انتخاب مناسب ترین روش برای تبلیغات کمک کند. زمانی که می خواهید حرفه و کسب و کار خود را بهتر معرفی کنید باید کاری کنید که مشتری از شما حس خوب دریافت نماید. این هنر جذب مشتری است که بیشتر فروشندگان آن را دارا می باشند و به همین خاطر است که توانسته اند در کار خود موفق شوند.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید