031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

قیمت هدایای تبلیغاتی 1402

5/5
قیمت هدایای تبلیغاتی سال جدید

قیمت هدایای تبلیغاتی 1402

 قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 یکی از دغدغه های اصلی کسب و کار های مختلف است. همان طور که می دانید هدایای تبلیغاتی نقش بسیار مهمی در گسترش و توسعه یک کسب و کار دارد.

آیا به دنبال سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی برای سال آینده هستید؟ معمولا در یک سال جدید فرصت های نو و تازه ای در روابط جدید به وجود می آید و استفاده ازاین فرصت ها به شما و کسب و کارتان بستگی دارد. هدایای تبلیغاتی، ایده ای بسیار منحصر به فرد ، رایج  و کاربردی است. در دنیای امروز با تنوع محصولات و خدمات، بدون تردید یکی از موثر ترین راه های بازاریابی ، سفارش هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب جهت تبلیغات است.

شما مشتریان گرامی می توانید برای استعلام قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 و ثبت سفارش خود و همچنین دیدین نمونه کارهای بیشتر تیم نقش آبرنگ با مشاورین واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت هدایای تبلیغاتی 1401

هدایا تبلیغاتی با قیمت مناسب برای سال 1402

این که آیا شما قصد تبلیغ یک کالا یا خدمت را دارید و آیا قصد دادن فرصت دیگری برای تعامل به مخاطبین قدیمی خود دارید یا نه؟ باعث می شود که هدایای تبلیغاتی به عنوان یک انتخاب تبلیغاتی هوشمندانه در نظر گرفته شود. این هدایای تبلیغاتی انتخاب شده با قرار گرفتن در معرض دید مشتری، یک راه رایج و پراستفاده برای زنده نگه داشتن یک کسب و کار در یاد مخاطب است و همچنین می توان از آن به عنوان فرصتی با ارزش برای کمک به برندینگ آن کسب و کارنیز نام برد. با توجه به میزان تقاضا به خصوص در نزدیکی سال نو و تعداد بسیار این هدایا بهتر است با در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 در مناسب ترین زمان نسبت به سفارش و قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه ، منحصربه فرد و با کیفیت ، برای کسب و کار خود اقدام نمایید و با انجام این کار از دیگر رقیبان خود پیشی بگیرید.

هدایای تبلیغاتی 1401 ارزان

هدایای تبلیغاتی مدرن برای سال 1402

هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه گزینه های زیاد تری برای انتخاب در مقایسه با 10 سال گذشته دارند. با بوجود آمدن توانایی های مختلف در استفاده از مواد جدید، فرآیندهای چاپ به روز و افزایش پتانسیل اتوماسیون، دیگر نیاز نیست بین قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 و کیفیت بالا یکی را انتخاب کنید. در زمان حال ، بالا ترین خلاقیت ها ناشی از تمایل به  کنار گذاشتن پیشنهادهای سنتی تر و ارائه محصول منحصر به فرد تر به مشتریان است. انتخاب مناسب و هوشمندانه این هدایا می تواند شما را برای تایم طولانی تری در جلوی دید و توجه افراد قرار دهد.

قیمت هدایای تبلیغاتی مدرن

نکات بسیار با اهمیت در زمان انتخاب هدایای تبلیغاتی

گزینه هایی را که انتخاب  می کنید نشان دهنده ارزش کسب و کار شما هستند. خیلی اصولی  است که حرفه خود را با عرضه کالاهای خوب و کارامد به مشتریان خود معرفی کنید. این نکته را در نظر داشته باشید  که هدف از ازائه هدایای تبلیغاتی این است که برای تایم طولانی با مخاطب خود در بتوانید در تعامل باشید. به عنوان نمونه برای دادن هدایای تبلیغاتی در صنعت خودرو سازی از محصولات کاربردی در ماشین استفاده کنید.

هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب ، کارامد ، رایج و به روز را انتخاب کنید. شما باید در زمان انتخاب هدیه، باید به نیاز مخاطب خود توجه ویژه ای داشته باشید. منظور از گفته بالا این است که به جای در نظر گرفتن نیازها و علایق خود، نیاز و علاقه مخاطب هدف خود را در نظر بگیرید.

باید اطلاعات مرتبط با کسب و کارتان را به خوبی به مخاطب منتقل کنید. زیرا این یک فرصت عالی برای دادن اطلاعات به مشتری است. آگهی های بازاریابی بعد از مدتی فراموش می شوند اما هدایای تبلیغاتی ارزش بالایی را به تجربه خرید مخاطبین شما اضافه می کنند. در نظر داشته باشید که هدایای تبلیغاتی باید به زبان ساده ، با اعتبار و جذاب باشند.

همیشه پیش از انتخاب به مخاطب هدف خود نگاه کنید. کالا های تبلیغاتی یکی از عالی ترین راه های سرمایه گذاری و همچنین صرفه جویی در هزینه ها برای سال آینده هستند. شما با در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و همچنین قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 از الان می توانید برای انتخاب هدایای خود وارد عمل شوید.

هزینه هدایای تبلیغاتی 1401

هدایای تبلیغاتی 1402 را بهتر است به چه کسانی هدیه داد؟

شما می توانید به راحتی از مزایای هدایای تبلیغاتی 1402 برای وفادار کردن مخاطبین هدف  خود و همچنین بالا بردن مخاطبین جدید استفاده کنید. انتخاب هدیه مناسب با در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 و انتخاب شخصی که هدیه قرار است به آن داده شود به نیاز آن شخص و همچنین نیاز وهدف کسب و کار شما وابسته است.

آیا  نیاز است که هدایای تبلیغاتی در سال جدید مرتبط با کسب و کار شما باشد؟

اگر بتوانید هدیه ای را برای سال جدید انتخاب کنید که به طور واضحی بیان کننده کسب و کار ، محصولات یا خدمات شما باشد، این هدیه می تواند باعث تقویت پیام شما به مخاطب نیز باشد. برای نمونه ، سررسیدها و سالنامه ها یا تقویم های رومیزی به شکلی طراحی شده اند که می توانید لوگو یا اسم شرکت و …  را به آسانی در معرض درد قرار دهید. همچنین در انتخاب آن ها می توانید از رنگ سازمانی خود نیز بهره ببرید. مثلا می توانید رنگ پایه تقویم رومیزی یا رنگ جلد سررسید را به رنگ سازمانی خود سفارش دهید. به طور کلی خیلی از گزینه های هدایای  تبلیغاتی تیم نقش آبرنگ در طیف گسترده ای موجود هستند  و شما به راحتی می توانید با با در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 آن هایی را که با حرفه شما و بودجه شما در ارتباط هستند را انتخاب کنید.

برای استعلام قیمت هدایای تبلیغاتی خاص می توانید با پشتیبانی وب سایت در ارتباط باشید.

فواید هدایای تبلیغاتی 1401

آیا  دادن هدایای تبلیغاتی کار مفیدی است؟

انتخاب هدیه ای که گیرنده آن بتواند نهایت استفاده را ازش بکند از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر مخاطب هدفتان نتواند کارایی خوبی برای هدیه شما پیدا کند، اولین کارش این است که آن را کنار بگذارد، و فراموش کند. پس برای جلوگیری از این اتفاق شما باید خود را جای مخاطب قرار دهید واز خود بپرسید که آیا دوست دارم این محصول را دریافت کنم و این محصول چه کاربردهایی برای من دارد؟

بودجه شما با توجه به قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 چقدر است؟

باید توجه داشته باشید که بعضی از کالا ها فقط در صورت سفارش در تعداد بالا مقرون به صرفه خواهند بود. بنابراین برای سفارش این مدل کالا ها شما باید حداقل تعداد را در نظر بگیرید. همچنین اگر قصد ارسال هدایای خود از راه پست و پیک را دارید باید هزینه های حمل ونقل و پخش آن ها را نیز در نظر بگیرید و با توجه با موارد گفته شده در بالا بودجه خود را مشخص کنید.

مدل های مختلف هدایای تبلیغاتی برا سال 1402

در زمان حال هدایای تبلیغاتی نقش خیلی با اهمیتی در معرفی و همچنین افزایش مشتریان یک شرکت، یا یک حرفه دارد.

از هدایای تبلیغاتی پراستفاده می توان به سررسید ها، تقویم های رومیزی ، تقویم های دیواری، ست مدیریتی، خودکارهای تبلیغاتی ، کیف پول، جاکلیدی ، جاکارتی، ساعت مچی، دیواری و رومیزی ، لیوان و … . اشاره کرد. می توانید با چاپ اطلاعاتتان روی همه کالا های گفته شده در بالا از آن ها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کارامد استفاده کنید.

نیاز است که شما با در نظر گرفتن بودجه تان و همچنین قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 برای یادآوری موثر خدمات و محصولات خود حداقل یک بار در سال به مخاطبین خود هدایای تبلیغاتی ویژه ای را هدیه دهید.

قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 را می توان از جهات مختلف مانند جنس متریال استفاده شده در آن ، کارایی و کیفیتشان و… مقایسه کرد.

بهترین نمونه هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان برای سال 1402

محصولات بسیاری وجود دارند که شما می توانید آن ها به عنوان هدیه ی تبلیغاتی خود استفاده کنید در قسمت بعد به توصیح مختصر برخی از این هدایای خاص و قیمت مناسب می پردازیم

تقویم های رومیزی

غالبا تقویم های رومیزی یکی از کارامد ترین و قیمت مناسب ترین مواردی هستند که می توانید به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید. یکی از مزایای تقویم های رومیزی توانایی نمایش تبلیغات شما در حالت های متفاوت می باشد و برای نمونه می توانید تبلیغات خود را روی پایه ، یا در همه ی ورق های تقویم رومیزی انجام دهید. با در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 ، باز هم قیمت تقویم های رومیزی بسیار مناسب است به علاوه اینکه کارآیی بالایی نیز دارد.

تقویم های دیواری

معمولا تقویم های دیواری هدایای تبلیغاتی قیمت مناسبی هستند که طرفداران بسیاری نیز دارند. تقویم های دیواری را می توان در اندازه های مختلف با گرماژ متفاوت سفارش داد.

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص 1401

خودکارهای تبلیغاتی

خودکارهای تبلیغاتی در نوع و مدل های مختلفی در بازار موجود هستند و هر روزه مدل های جدید تری نیز به آن ها اضافه می شود. معمولا خودکارهای پلاستیکی به نسبت دیگر خودکارها مانند خودکار فلزی، خودکار جفتی، روان نویس و … قیمت مقرون به صرفه تری دارند و با در نظرقیمت هدایای تبلیغاتی 1402  یکی از مناسب ترین گزینه ها برای هدیه تبلیغاتی هستند.

ست های مدیریتی

ست مدیریتی معمولا جزهدایای تبلیغاتی لوکس محسوب می شوند. این ست ها  معمولا مجموعه ای از محصولات مانند سررسید، تقویم رومیزی، خودکار، جاکارتی، جاکلیدی، کیف پول، ماشین حساب، پاوربانک و … را دربر می گیرند. شما می توانید این ست ها را از دو تکه تا هشت تکه سفارش دهید البته این کار باعث افزایش قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 برای شما می شود زیرا به طور کلی این محصولات هزینه بالا تری نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی دارند و این هدایا بیشتر برای مخاطبان خاص و ویژه در نظر گرفته می شود.

هزینه سررسید های تبلیغاتی 1401

سررسید و سالنامه

سررسیدها یکی از هدایای تبلیغاتی هستند که با طرح ها، قیمت ها و کیفیت های مختلفی عرضه می شوند. سررسید ها با توجه به مدل جلد ، مدل کاغذ ، مدل صحافی و همچنین سبک طراحی  قیمت گذاری می شوند. برای مثال سررسید هایی که جلد سلفون دارند غالبا نسبت به جلد چرم، گالینگور، اشبالت، مخملی و  قیمت مناسب تری دارد و.. . با در نظر گرفتن موارد گفته شده در بالا و همچنین انتخاب مدل سررسید توسط شما سررسید ها می توانند به عنوان گرانترین یا قیمت مناسب ترین هدایای تبلیغاتی انتخاب شوند.

سررسیدها از گذشته همیشه یکی از رایج ترین هدایای تبلیغاتی بوده اند و با پیشرفت تکنولوژی طراحی و چاپ سررسید نیز دچار تولات بسیاری شده است و به همین جهت شاهد سررسیدهای زیبا تر و جذاب تر در سال های اخیر بوده ایم. شاید بتوان دلیل ماندگاری سررسید ها را همین تحولات و به روز شدن ها دانست. اگر با توجه به قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 قصد سفارش دادن یک سررسید خاص را دارید تیم نقش آبرنگ به شما برای پیدا کردن یک سررسید تبلیغاتی منحصر به فرد کمک شایانی خواهد کرد.

قیمت سررسید و سالنامه شیک 1401

کارایی سررسیدهای تبلیغاتی

قبل از سفارش سررسید باید به سلیقه مشتری خود توجه لازم را بکنید. اگر سررسید تبلیغاتی را برای افراد خاص  مانند مدیران و… می خواهید ، یک سررسید مدیریتی لوکس مناسب ترین گزینه برای شما خواهد بود. تاکید تیم نقش آبرنگ به توجه و نیاز مشتری به این خاطر است که اگر مخاطبین شما از گروه خاصی مانند مهندسان هست به خاطر اینکه این قشرنیازهای بخصوصی دارند، سررسید طراحی شده توسط شما باید فضای مناسبی برای نت برداری داشته باشد. و اگر در زمینه هنر فعالیت می‌کنید وهنرمندان مشتری ویژه ی شما هستند، بهتر است از سررسیدهای خاص و فانتزی کمک بگیرید.

اگر قصد چاپ سررسید در تیراژ بالا را دارید و قصد دارید که  به طیف گسترده ای از مشتریان خود یک سرررسید را به عنوان هدیه تبلیغاتی بدهید سررسید رقعی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. منظور ما از سررسید رقعی ، مانع شدن از اجرای مدل‌های جدید و نو در طراحی سررسید نیست.  بلکه شکل ظاهری این سررسید را می‌توانید به گونه ای  انتخاب کنید که در نگاه مشتری، یک سررسید منحصر به فرد دیده شود اما از نظر مدل کاغذ و جنس جلد، و کلا مواد اولیه ای طوری باشد که قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 را برای شما به حداقل برسد تا به این وسیله در تیراژ بالا در مصرف بودجه تان صرفه جویی شود.

ما در نقش آبرنگ سعی بر این داریم که با ارائه‌ ی مدل های مختلف سررسید تبلیغاتی در طرح‌ها و مدل‌های منحصر به فرد و اختصاصی بار سنگین انتخاب را از دوش شما برداریم.

قیمت سررسید های تبلیغاتی خاص

سررسید هدیه ی تبلیغاتی خاص برای مخاطببین خاص

در پایان هر سال بازار سفارش و خرید سررسید خاص و اختصاصی نسبت به سال قبل پر رونق تر می شود علاوه بر آن مخاطبین نیز سررسیدهای تبلیغاتی با طرح‌های متفاوت و جدید را بیشتر می‌پسندند.

 تیم نقش آبرنگ برای بر طرف کردن نیاز های شما مشتریان گرامی  سررسید های اختصاصی با ابعاد اختصاصی را آماده می کند. شما بر اساس سلیقه و نیاز خود و مشتریتان می‌توانید سایز ، جنس جلد، مدل کاغذ و سبک صفحات را به انتخاب خودتان سفارش دهید و در نهایت اجرای کار را به ما بسپارید.

برای مثال ، سررسید پلنر یکی از مدل‌هایی است که به عنوان یک سررسید خاص و اختصاصی توسط تیم ما برای افراد خاص ارائه می شود و مخاطبان ویژه ی خود را نیز دارد.

 اگر طراحی یک سررسید منطبق با هویت کسب و کار شما باشد، می‌تواند عنوان سررسید خاص را داشته باشد. ایجاد تغییرات در جلد سررسید های تبلیغاتی می تواند  بهترین گزینه‌  ای باشد که زیبایی و به‌ مقرون به صرفه بودن را در  یک سررسید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به هم پیوند می‌زند وکاری می کند که یک سررسید خاص متولد می شود.

اگر شما قصد استفاده از سررسید ها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی را دارید نیاز است که بدانید سررسید ها مدل های مختلفی دارند و شما باید با در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 و همچنین بودجه و نیاز مشتری خود نسبت به سفارش این محصول اقدام نمایید

تعرفه هدایای تبلیغاتی 1401

سفارش هدایای تبلیغاتی

سفارش به موقع  و توزیع هدایای تبلیغاتی 1402 نقش خیلی با اهیمتی در افزایش فروش محصولات و ارائه خدمات یک کسب و کار خواهند داشت.

غالبا این روش تبلیغاتی باعث بالا رفتن تعداد مشتریان و همچنین افزایش درآمد بیشتر برای شما خواهد بود. اگر شما هم دارای یک کسب و کارهستید یا در زمینه های مختلف فعالیت می‌کنید می‌توانید با سفارش هدایای تبلیغاتی و توزیع آن ها به مخاطبین خود از تاثیر بسزای این گونه تبلیغات بر خوردار شوید.

اگر در زمینه کسب و کار خود  از بازاریاب استفاده می‌کنید تیم ما حتماً سفارش هدایای تبلیغاتی را  برای سال جدید به شما پیشنهاد می دهد. زیرا که مخاطبین معمولا با دریافت هدایای تبلیغاتی با ارزش ، کسب و کار شما در ذهن شان حک می شود و این امر دلیلی برپیشی گرفتن شما از رقبایتان نیز خواهد بود. پس اگر دارای کسب ‌وکارهستید ما به شما سفارش هدایای تبلیغاتی را حتما توصیه می‌کنیم زیرا همانطور که در بالا توضیح داده شد انجام این کار تأثیر بسیاری در فروش و جلب نظر مشتری می‌گذارد.

 از آنجایی  که همه افراد علاقه ‌مند به گرفتن هدیه هستند، زمانی که یک شرکت یا فروشگاه تخفیف یا هدایایی را به مخاطبین خود اختصاص می دهد غالبا رضایت مشتریان چندین برابر می شود.

اگرقصد سفارش هدایای تبلیغاتی جدیدی را دارید ، بدون تردید تیم نقش آبرنگ بهترین ها را به شما معرفی خواهید کرد. ما اعتقاد داریم ارائه هر نوع هدیه ای باید تضمین کننده سود شما باشد و ارزش تبليغاتی شما را بالا ببرد علاوه بر آن برای شما هويت آفرينی و هويت سازی كند.

سفارش و خرید هدیه تبلیغاتی  خود را برای سال آینده به روز های آخر سال موکول نکنید. برای استعلام قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 و همچنین ثبت سفارش خود با شماره تماس 03131323008 تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید از لینک های مرتبط استفاده کنید : هدایای تبلیغاتی خاص اصفهان ، ست مدیریتی شیک 1402

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید