031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

5/5
قیمت هدایای تبلیغاتی خاص

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان بسیار متفاوت است و از آنجایی که دادن یک هدیه یکی از راه های جذب مشتری بیشتر است. بهتر است که شما نیزاز پتانسیل این کار برای برندینگ ، بازاریابی و بالا بردن میزان فروش خود استفاده کنید. دادن یک هدیه با ارزش و کاربردی می تواند یک شغل و حرفه را تا زمان بسیار طولانی در یاد مشتری ثبت کند. سفارش هدایای تبلیغاتی خود را به گونه ای انجام دهید که مشتری با دیدین آن به یاد شما بیفتد و آن هدیه بتواند با مشتری ارتباط و تعامل دو طرفه بر قرار کند.

 البته منظور ما این نیست که حتما ازهدایای تبلیغاتی خاص گران قیمت استفاده کنید بلکه استفاده از هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب خاص و خلاقانه همیشه بیشترین تاثیر را داشته است وغالبا نتایج بسیارعالی را رقم زده است. پس قیمت هدایای تیلیغاتی خاص و ارزان نمی تواند ملاکی بر گرفتن یا نگرفتن نتایج عالی ازانجام این کار باشد.

شرکت نقش آبرنگ ارائه دهنده قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان زمینه ای برای شما مشتریان گرامی فراهم ساخته است که بتوانید هدایای تبلیغاتی مورد نظر خودتان را به بهترین صورت سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان و با مناسبترین قیمت آن را تحویل بگیرید. برای دیدین نمونه کارهای موفق تیم ما و همچنین نمونه کار های بیشترهدایای تبلیغاتی تیم ما بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

مدل های مختلف و قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

هدایای تبلیغاتی مدیریتی

عنوان هدیه تبلیغاتی مدیریتی به هدایایی اطلاق می شود که برای افراد و مشتریان ویژه و خاص در نظر گرفته می شود این نوع هدایا بهترین متریال و بسته بندی را دارند قیمت هدایای تبلیغاتی خاص مانند این هدایا معمولا بیشتر از قیمت هدایای تیلیغاتی خاص و ارزان است.

هدایای مدیریتی می توانند شامل موارد بسیاری باشند از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ست های هدایای مدیریتی

این ست ها معمولا دارای مدل های متنوع و گوناگونی هستند شما با در نظر گرفتن بودجه مالی شرکتتان برای این کار می توانید ست هدیه دو تکه ، سه تکه ، چهارتکه و تا حتی هشت تکه را سفارش دهید. در، ست های هدیه مدیریتی غالبا از چند مدل هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند مانند:

 هدیه تبلیغاتی چرمی شامل :

کیف پول چرمی ، کیف مدارک چرم ، جاکارتی چرم ،کیف پاسپورتی چرم و جاکلیدی چرم

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی شامل :

فلش مموری تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، اسپیکر تبلیغاتی ،رابط شارژر موبایل وانواع یو اس بی هاب

هدایای تبلیغاتی اداری شامل :

انواع خودکار فلزی نفیس ، انواع سررسید و دفتر یادداشت های تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

 دادن هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی یکی از عالی ترین را های بازاریابی است که امروزه درزمان برگزاری نمایشگاه ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

دادن این هدایای یک راه خوب برای بالا بردن ارزش و محبوبیت یک حرفه محسوب می شود ، و خوبی دادن این هدایای این است که مدیران کسب و کار های مختلف با انجام این کار بازخورد بسیار مطلوبی در معرفی محصولات  و خدمات خود کسب می کنند.

برای سفارش هدایای تبلیغاتی و استعلام قیمت با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب و ارزان

هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب

یکی از پر استفاده ترن و پر سفارش ترین نوع هدایای تبلیغاتی آن هایی هستند که از قیمت آن ها جز دسته قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان محسوب می شود. مثلا در این رابطه می توان خودکارهای تبلیغاتی را نام برد زیرا آن ها هم بسیار کاربردی هستند و هم بسیار مقرون به صرفه هستند.

درنمونه دیگر می توان از ماگ ها به عنوان یک هدیه مقرون به صرفه استفاده کرد در زمینه بازاریابی امروز کمتر کسی هست از گرفتن یک هدیه تبلیغاتی  کاربردی مانند یک ماگ خوشحال نشود دادن هدایای کاربردی و قیمت مناسب به مخاطبین هدف یک کسب وکار ، باعث بوجود آمدن حس وفاداری در آن ها می شود. استفاده از این هدایای تبلیغاتی کاربردی این امکان را محیا می کند که مخاطب به تعداد دفعات بالا برند شما را در طول روز مشاهده کند.

علاوه بر موارد گفته شده در مورد قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان می توان از انواع جا سوئیچی یا جا کلیدی به عنوان یک هدیه کاربردی و قیمت مناسب نیز استفاده کرد. این محصول در مدل های مختلف و با متریال های بسیار متنوع و گوناگون قابل اجرا می باشد البته تعداد هدایای قیمت مناسب بسیار زیاد است و شما باید با در نظر گرفتن بودجه و همین طور توجه به نیاز خود و مخاطب هدفتان نسبت به سفارش و خرید این محصول اقدام نمایید.

هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه

شما با دادن یک هدیه تبلیغاتی خاص و خلاقانه خدمات و کالا های خود را به  پر بازده ترین شکل به مشتریان خود معرفی می کنید.

یک هدیه تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد می تواند کسب و کار شما را به مدت طولانی در یاد مخاطب هدفتان حک نماید همچنین اگر این هدیه یک هدیه کاربردی و مفید نیز باشد می تواند مخاطبین جدید بسیاری را با کسب و کار شما آشنا کند. برای دریافت قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان می توانید از طریق بخش پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

شما با دادن یک هدیه تبلیغاتی خاص و خلاقانه علاوه بر اینکه از زحمات یک مجموعه  و یا حس وفاداری مشتریان خود قدردانی می کنید ، آن ها را در جهت همکاری ها بیشتر و یا خرید بیشتر نیز سوق می دهید. و این تاثیری شگفت آوری است که در نظر مخاطبان هدف خود در مورد کسب و کار خود با دادن یک هدیه تبلیغاتی خاص ایجاد می کنید.

یک هدیه تبلیغاتی پر استفاده و منحصر به فرد اگر در تایم و مکان خوب به یک شخص اهدا شود می تواند آن فرد را نسبت به خدمات و کالا های یک حرفه علاقه مند کند و حتی کاری کند که مخاطبین قدیمی آن ها را نیز مجددا برای وفاداری بیشتر و همکاری بیشتر ترغیب نماید.

هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه شامل موارد بسیاری می شود از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

متر و تراز لیزری ، جعبه ابزار تبلیغاتی چند تکه ، متر تبلیغاتی ، سرکلیدی خاص ، چراغ قوه تبلیغاتی ، ست ابزار چند کاره ، ست ابزار کاربردی تبلیغاتی ، ست مسافرتی تبلیغاتی ، آویز کیف ،

قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان بر اساس نوع نیاز و خواسته شما تغییر می کند البته این هدایای به خاطر متفاوت بودن و تایم بیشتری که برای طراحی نیاز دارند از قیمت بیشتری هم نسبت به سایر محصولات بر خوردارند.

شما مشتریان گرامی می توانید برا استعلام قیمت هر یک از محصولات بالا و از جمله قیمت هدایای تبلیغاتی خااص و ارزان از طریق شماره 03131323008 با مشاورین مجرب تیم ما تماس حاصل فرمایید.

هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس

بررسی عوامل تاثیر گذار در قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

امروزه به کار بردن راه های مختلف بازاریابی برای گسترش یک حرفه ، به یکی از عوامل تاثیر گذار بر برندینگ یک کسب و کار تبدیل شده است. در این بین هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از پر طرفدار ترین راه ها ، نقش با اهمیتی در گسترش یک کسب و کار ایفا می‌کند. این راه تبلیغاتی عالی و اختصاصی، با به وجود آوردن حسی خوب در مشتری، برند شما را به شکلی خوشایند به مخاطبین معرفی می کند.

هزینه ‌بر بودن راه های بازاریابی بر کسی پنهان نیست ، و میزان این هزینه در روش مختلف متفاوت است. غالبا هدایای تبلیغاتی از دیگر موارد هزینه پایین تر و تاثیر بالاتری دارند. همچنین ماندگاری این روش تبلیغاتی به نسبت دیگر روش ها بالاتر است و شانس معرفی کسب و کار شما را به افراد بیشتری می دهد. حتی در بعضی مواقع ، این هدایا می‌توانند جایگزین بهتری به جای کارت  ویزیت  نیزباشند.

همان طور که می دانید هدایای تبلیغاتی باعث بوجود آمدن حس وفاداری در مخاطبین می شود. در واقع دادن  یک هدیه تبلیغاتی مناسب ، خاطره‌ای خوش در یاد مخاطب هدف ایجاد می‌ کند و این حس وفاداری ، باعث ضمانت وفاداری مشتریان می‌شود. این رویداد حتی برای هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت هم صدق می‌کند و لازم نیست که با سفارش هدایای تبلیغاتی خاص به این اطمینان دست پیدا کنید. شما می توایند برای استعلام  قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان با مشاورین تیم ما تماس حاصل فرمایید.

یک خودکار تبلیغاتی و یا یک ست هدیه مدیریتی ، به خوبی می‌تواند در یاد مشتری حک شود. در صورتی که بعضی از مدل های دیگر تبلیغات ممکن است  باعث  ایجاد آزردگی خاطر برای مشتری شود. در صورتی که بار اول است که قصد دارید از هدایای تبلیغاتی بهره ببرید، بهتر است در این زمینه از مشاوره کارشناسان تیم ما نهایت استفاده را ببرید.

هدایای تبلیغاتی قیمت مناسب

بررسی عوامل تاثیر گذار، هدایای تبلیغاتی بر بازاریابی و فروش

 طبق تحقیقات بسیاری که انجام شده است مشخص گردید که بیشترافراد تمایل بالاتری برای استفاده از خدمات و محصولات کسب و کارهایی را دارند که از آن هدایای تبلیغاتی دریافت كرده اند. پس درسریع ترین زمان لیستی از همه ی شرکا و مشتریان خود تهیه کنید و همچنین بودجه‌ای را برای فعالیت های تبلیغاتی خود نیز در نظر بگیرید. در مرحله بعد هدیه تبلیغاتی انتخابیتان را مورد بررسی قرار دهید و نوع آن را مشخص کنید وبا در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان بیشتر از این تایم را از دست ندهید.

سفارش هدایای تبلیغاتی خاص

مزایای خرید  و سفارش هدایای تبلیغاتی

شناخت شدن کسب و کار شما از طریق ارائه هدایای تبلیغاتی

ماندگاری کسب و کار شما در یاد مشتری

منتقل شدن یک حس خوب و مثبت به مشتری

صرفه جویی در هزینه ها و مناسب بودن قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

قیمت و سفارش هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی خاص و سازمانی

یک مدیر ماهر و موفق که در پی گسترش و توسعه کسب و کار و حرفه خود می باشد، می تواند با توجه و در نظر گرفتن نیازها و خواسته های کارمندان و مشتریان خود محرکی انگیزشی و کاربردی مانند هدایای سازمانی یا هدایای اختصاصی را استفاده کند و به این طریق تعاملی دو طرفه میان خود ، کارمندان و مشتریان خود ایجاد نماید. هدایای سازمانی و اختصاصی می تواند برای کارمندان و مشتریان نشانی از مقدار ارزش و اعتباری باشد که شما به عنوان مدیر یک شرکت برایشان قائل هستید. پس در انتخاب و سفارش هدایای تبلیغاتی خود نهایت دقت و توجه و هوشمندی را به کار بگیرید تا بتوانید احساس قدردانی و  محبت تان را نسبت به پرسنل و مشتریان خود به خوبی ابراز نمایید.

در نظر گرفتن چند نمونه از هدیه تبلیغاتی  با توجه به قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان در کنار یکدیگر، یکی از کار هایی است که می‌تواند مخاطبین هدف شما را راضی خشنود کند.

مجموعه ایی از عالی ترین و مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان را می‌توانید در مجموعه نقش آبرنگ انتخاب کنید و سفارش دهید.

قیمت هدایای تبلیغاتی اختصاصی

قیمت هدایای تبلیغاتی 1402

یکی از گزینه های پر استفاده هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان، ارائه آن ها در نمایشگاه‌ها و همایش‌ها و… است. با در نظر گرفتن حجم حضور مشتریان در نمایشگاه‌ها و… ارائه هدیه تبلیغاتی خاص و ارزان قیمت باعث بازگشت سرمایه شما خواهد شد.

تیم ما پیشنهاد ارائه کالاهای تبلیغاتی ارزان و مقرون به صرفه را برای سال 1402 برای همه مشتریان یا کارفرمایان خاص شما نمی دهد.

 البته خاص بودن و ارزان بودن هدایای تبلیغاتی به معنای بی کیفیت بودن آن محصول نیست و هدایای تبلیغاتی بسیار با کیفیتی وجود دارند که قیمت مناسبی برای هدیه دادن نیز دارند. تیم نقش آبرنگ همیشه سعی بر ارائه با کیفیت ترین محصولات با در نطر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان را داشته است.

اگر قصد دارید پول بیشتری را در سال 1402 ذخیره کنید و هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان قیمت را از مجموعه نقش آبرنگ سفارش دهید همین الان با شماره 03131323008  تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی مشاورین مجموعه ما برای انتخاب و ثبت سفارش خود استفاده نمایید.  

ما به شما کمک خواهیم کرد تا برای سال 1402 مجموعه ای از اقلام بازاریابی خاص ، منحصر به فرد و ارزان قیمت را انتخاب نمایید و به کمک آن نام تجاری خود را به بهترین شکل مطرح نمایید.

با توجه به راه های متنوع بازاریابی و تبلیغاتی در زمان حال یک هدیه تبلیغاتی با ارزش و یا حتی یک هدایای تبلیغاتی اختصاصی و مقرون به صرفه می تواند تاثیر بسیار خوبی در ذهن مخاطب و مشتری ایجاد نمایید. از این جهت بر آن شدیم مجموعه ای کامل از هدایای تبلیغاتی به روز و هدایای تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد و یا هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی را گرد هم جمع آوری کنیم و به شما برای هرچه بیشتر دیده شدن کمک کنیم. شرکت نقش ابرنگ ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی با در نظر گرفتن قیمت هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان برای اشخاص خاص، شرکت ها، ادارات، سازمان ها وارگان ها می باشد با در نظر گرفتن نوسانات بازار ارز و تحولات بازار های داخلی و خارجی لطفا برای استعلام قیمت روز تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید