08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ

5/5
قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ

همه چیز درباره کاتالوگ و قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ یکی از اصلی ترین معیارهای کسب و کارهای مختلف برای انجام امور تبلیغاتی و چاپ کاتالوگ آنها می باشد. بطورکلی، طراحی و چاپ کاتالوگ از کاربردی ترین ابزارهای تبلیغاتی است که برای توسعه بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات به مشتریانی که در همایش ها، نمایشگاه ها و بطورکلی ملاقات ‌های حضوری با آنها در ارتباط خواهید بود، استفاده شده و منجر به ارائه ی بهتر و در نهایت فروش و سودآوری کسب و کار خواهد شد. بنابر هدف و استفاده کاتالوگ های تبلیغاتی، طراحی و چاپ این محصولات بسیار حائز اهمیت خواهد بود؛ چراکه چاپ کاتالوگ حرفه ای در میزان جذابیت و ماندگاری آن تاثیرگذار بوده و مهمتر از همه، در یک شِمای کلی، حرفه ای بودن بیزینس مورد نظر را نشان مخاطبین خود خواهند داد. به همین منظور، معیارهای زیادی برای طراحی کاتالوگ حرفه ای وجود داشته که عدم رعایت هریک از آنها، می تواند تاثیرات سوءی در کیفیت نهایی کاتالوگ شما داشته باشد.

درواقع، اولین گامی که در خصوص طراحی و چاپ کاتالوگ باید برداشته شود، مشخص کردن هدف طراحی آن خواهد بود! نه تنها در طراحی کاتالوگ، بلکه بطورکلی تعیین و مشخص کردن هدف طراحی تمام استراتژی ها و ابزارهای تبلیغاتی موجب می شود تا کاتالوگ و دیگر محصولات تبلیغاتی ارائه شده، بیشترین تطابق را با نیاز مشتریان داشته و با برقراری ارتباط موثر با آنها، فروش بیشتر را به دنبال داشته باشد. در این مطلب با کارشناسان کانون نقش آبرنگ همراه باشید تا شما را با نکات طراحی و ویژگی های یک کاتالوگ تبلیغاتی حرفه ای آشنا کنیم.

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ

کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ یا به عبارتی کالانماهای صنعتی و تبلیغاتی، درواقع کتابچه ‌هایی هستند که شرح کاملی از خدمات و محصولات برند های تجاری را ارائه می دهند. طراحی کاتالوگ‌‌ تبلیغاتی معمولا با معرفی برند و سرگذشت آن شروع شده و سپس به شرح مختصر و مفیدی از اهداف و چشم‌انداز‌های کسب و کار موردنظر پرداخته و مخاطبین را با سیاست ‌های کلی آن آشنا می‌ کند. در ادامه، تمامی خدمات و محصولات ارائه شده برند مورد نظر را با تمامی جزئیات و مزایای رقابتی آنها معرفی می کند؛ سپس در صفحات پایانی کاتالوگ، تمامی استانداردها، امتیازات و گواهینامه ها، تندیس ها، لوح های تقدیر و تمامی مدارک اخذ شده برای بررسی مخاطبین قرار گرفته است.

طراحی انواع کاتالوگ

طراحی و چاپ انواع کاتالوگ با در نظر گرفتن نوع فعالیت برند، دسته‌بندی خدمات و محصولات، تصاویر مورد نظر، نمودار‌ها و سایر المان های گرافیکی در ابعاد متناسب طراحی شده تا به زیباترین و حرفه ای ترین حالت ممکن بتواند محصولات و خدمات شما را به مخاطبین خود نمایش دهد. بنابراین تفاسیر، طراحی کاتالوگ های تبلیغاتی به صورت افقی و عمودی در سایز ها و ابعاد مختلف انجام می گیرد.

انواع سایزهای کاتالوگ عبارتند از:

 • رحلی بزرگ یا B4 (34*24)
 • رحلی یا A4 (21*29)
 • وزیری یا B5 (17*24)
 • رقعی یا A5 (14/5*21)
 • خشتی 19*19 و 23*23

 

اصولا طراحی و چاپ کاتالوگ بر اساس ابعاد ذکر شده، صورت می گیرد. البته بنابر سفارش برخی از مشتریان امکان طراحی و چاپ کاتالوگ در سایزهای دیگر نیز وجود خواهد داشت؛ اما در انجام این سفارشات، به دلیل عدم رعایت استاندارد های سایز کاغذها، بخشی از کاغذهای مورد استفاده دور ریز شده و همین موضوع ممکن است در قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ تاثیرگذار باشد. پس سعی کنید در هنگام سفارش خرید کاتالوگ به موارد بالا توجه داشته باشید، تا مناسب ترین  را برای کار خود انتخاب نمایید.

 

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ

تفاوت کاتالوگ و بروشور در یک نگاه

با اینکه بسیاری از ما از تفاوت های فاحش کاتالوگ و بروشور های تبلیغاتی مطلعیم؛ اما از آنجایی که طراحی و چاپ هریک از این ابزارهای تبلیغاتی، قوائد و معیارهای خاص خودش را دارد، بهتر است به صورت تخصصی تری نسبت به طراحی و چاپ آنها اطلاعات داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم اگر قصد، طراحی کاتالوگ و بروشور در اصفهان را دارید، مطالعه نکات این بخش را از دست ندهید!

بطورکلی هدف و رسالت این ابزارهای تبلیغاتی، از نظر ماهیت یکسان بوده و هر دوی آن‌ ها شرح کاملی از یک شرکت یا سازمان، محصولات و خدمات آنها ارائه کرده و در حوزه‌های تبلیغاتی و بازاریابی از هردوی آنها استفاده می شود.

قیمت طراحی بروشور و کاتالوگ

ویژگی ‌های طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

طراحی و چاپ کاتالوگ‌ تبلیغاتی این امکان را برای مخاطبین فراهم میکند تا همواره به اطلاعات دقیقی از محصولات و خدمات ارائه شده کسب و کار شما دسترسی داشته باشند. همچنین با درج اطلاعات کاملی از  جزئیات محصولات و خدمات برای مشتریان می توانند مقایسه درست و دقیقی را نسبت به سایر خدمات و محصولات ارائه شده توسط شما داشته باشند.

با طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای، دیگر نیازی به وجود محصولات در محل نخواهید داشت و به راحتی می توانید با استفاده از اطلاعات کاتالوگ، تمام ویژگی های محصولات مورد نظر خود را برای مشتریان شرح دهید.

اهمیت طراحی و چاپ کاتالوگ

با توجه به قدرت تبلیغات و رسانه و همچنین وجود فضای رقابتی موجود در تمام اصناف و حوزه های کاری، طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای نقش پر رنگی را در پیش برد استراتژی های تبلیغاتی کسب وکارهای مختلف  ایفا کرده و به خودی خود می ‎تواند در روند برند سازی، بازاریابی، فروش و سودآوری آنها اثرات بسزایی داشته باشد. کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ با بیش از سالها تجربه، براساس نیاز و بودجه مورد نظر شما، قادر است تا متناسب ترین ابزارهای تبلیغاتی نظیر کاتالوگ، بروشور و حتی انواع هدایای تبلیغاتی را برای شما طراحی و تولید نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ، با کارشناسان ما تماس گرفته و از امکان مشاوره رایگان تبلیغات مجموعه ما استفاده کنید.

طراحی جلد و صفحات داخلی کاتالوگ

یکی از اساسی ترین معیارهای طراحی کاتالوگ، طراحی خلاقانه و حرفه ای ترکیب‌بندی و قالب صفحات آن است. در این مرحله با طراحی ساختاری متفاوت و بهره گیری از المان های گرافیکی جذاب، در کنار تلفیق رنگ سازمانی و نشان تجاری برند با صفحات، می‌توان به بهتر دیده شدن محصولات و خدمات برند کمک کرد. البته فراموش نکنید که بکارگیری ایده های جدید و خلاقیت طراح باید بر اساس دانش، تجربه و با رعایت اصول چاپ صورت گیرد. چراکه اطلاع از مواردی همچون شناخت انواع چاپ، رنگ شناسی دقیق و کالیبره کردن طرح نسبت به خروجی چاپ، رعایت حاشیه‌های مناسب جهت صحافی و.. اهمیت فراوانی برای تبدیل یک طرح جذاب به یک چاپ ایده‌آل خواهد داشت.

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ

ابعاد کاتالوگ

تعداد صفحات کاتالوگ بر اساس ابعاد و نوع صحافی کاتالوگ، متنوع خواهد بود. اصولا کاتالوگ ‌ها شامل 4 صفحه جلد و تعدادی صفحات داخلی می باشند. با توجه به ابعاد استانداردی که در بخش های قبلی بیان شد، در اصول چاپ و صحافی به تعدادی از صفحات که با فرمول خاصی کنار هم قرار می‌گیرند فرم گفته می‌ شود. تعداد صفحاتی که در هریک از فرم ها می ‌توان قرار داد نیز متفاوت خواهد بود؛ به همین دلیل برای برخورداری از چاپ و صحافی با بهترین خروجی، ترجیها تعداد صفحات داخل کاتالوگ باید از تعدادی فرم کامل تشکیل شده باشد، که در ذیل به ان اشاره می‌کنیم:

ابعاد کاتالوگ در چاپ

صحافی کاتالوگ

نوع صحافی کاتالوگ با توجه به تعداد صفحات آن متفاوت خواهد بود. به این صورت که برای چاپ کاتالوگ با تعداد صفحات کم معمولا از صحافی منگنه استفاده خواهد شد. صحافی منگنه دارای دو نوع منگنه لوپ و منگنه تخت می باشد. منگنه لوپ بصورت برجسته است و زمانی کاربرد دارد که کاتالوگ داخل کلاسور یا زونکن قرار خواهد گرفت. پس اگر با سازمان‌های دولتی کار می‌کنید پیشنهاد می‌شود که از منگنه لوپ استفاده کنید. برای تعداد صفحات بالاتر هم صحافی چسب گرم، جلد سخت و فنر دوبل به کاربرده می شود. انتخاب نوع صحافی نیز، در قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ تاثیرگذار خواهد بود.

قیمت چاپ کاتالوگ در اصفهان

کانون نقش آبرنگ، با برخورداری از تمام امکانات مورد نیاز اعم از بخش طراحی، بخش چاپ با بروز ترین تجهیزات و ماشین آلات چاپ و با همکاری متخصصین و طراحان حرفه ای، بدوم هیچگونه واسطه 0 تا100 طراحی و تولید ابزارهای تبلیغاتی خود را انجام می دهد. همین موضوع سبب شده است تا هزینه ها و قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ این مجموعه کاملا مناسب باشد. مجموعه ما با تکیه بر دانش، تجربه و خلاقیت نیروهای خود، خدمات و محصولاتی خاص، حرفه ای و با کیفیت را ارائه خواهد داد. از این رو با اطمینان اعلام می‌کنیم کلیه خدمات ارائه شده در این مجموعه شامل گارانتی بوده و در صورت بروز کوچک ‌ترین اشتباه و افت کیفیت در پروسه طراحی و چاپ کاتالوگ به جبران آن خواهیم پرداخت. جهت مشاوره رایگان تبلیغات و  چاپ کاتالوگ ارزان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ

چاپ افست کاتالوگ

چاپ افست را به 2 صورت می‌توان دسته بندی نمود:

ابعاد:

تجهیزات چاپ افست از نظر ابعادی که امکان چاپ بر روی کاغذ را دارند متفاوت خواهند بود. بدین صورت که در ماشین چاپ افست یک ورقی (جی‌تی‌او) که تا کاغذی با ابعاد 50*35 سانتی‌متر، ماشین چاپ افست دو ورقی  که تا کاغذی با  ابعاد 70*50 سانتی‌متر و ماشین چاپ افست 4/5 ورقی که تا کاغذی با  ابعاد 100*70 سانتی‌متر امکان چاپ را دارد. به همین دلیل، با توجه به زمان انجام، ابعاد و تیراژ کار ماشین مناسب جهت چاپ انتخاب خواهد شد.

تعداد رنگ:

ماشین های چاپ افست از نظر قابلیت چاپ همزمان تعداد رنگ ‌های روی کاغذ نیز متفاوت می باشند. از لحاظ قابلیت چاپ رنگ، این ماشین ها در انواع ماشین چاپ افست تک رنگ، دو رنگ، چهار رنگ، پنج رنگ، هشت رنگ و ده رنگ قرار دارند.

با توجه به نوع چاپ از ماشین مورد نظر استفاده می‌شود. بطورکلی که ماشین‌ های چاپ تک رنگ و دو رنگ معمولا برای چاپ با رنگ ‌های ساختگی، متالیک و پوشش ورنی سرد کاربرد دارند. در بعضی ماشین ‌های چاپ این قابلیت وجود دارد که بصورت همزمان پشت و روی کاغذ (ماشین‌های افست ZP) چاپ انجام شود.

همچنین ماشین ‌های چاپ چهار رنگ و پنج رنگ معمولا برای چاپ با رنگ‌ های تفکیکی (CMYK) کاربرد داشته و  استفاده می ‌شوند. البته ماشین‌های پنج رنگ این قابلیت را دارند که همزمان با چاپ چهار رنگ اصلی، یک رنگ (متالیک، ساختگی، پوشش ورنی سرد) دیگر نیز چاپ را انجام دهند.

ماشین‌های چاپ هشت رنگ و ده رنگ نیز کاربردی شبیه به ماشین ‌های چهار رنگ و پنج رنگ را دارند. لازم به ذکر است که این ماشین ها امکان چاپ همزمان پشت و روی کاغذ را نیز دارا می باشند. این امر موجب می‌ شود که در سرعت انجام کار و همچنین کم کردن میزان باطله کار کاهش چشم‌ گیری داشته باشیم.

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ آفست

اگر قصد چاپ در تیراژ بیشتر از 500 عدد را دارید، پیشنهاد ما به شما انتخاب چاپ افست خواهد بود. چراکه، کیفیت چاپ افست بسیار بهتر از چاپ دیجیتال می باشد. دقت کنید که در این نوع چاپ، رنگ‌ های بکار رفته در کاتالوگ شما دقیقاً همان چیزی خواهد بود که طراحی شده است؛ همچنین جزئیات تصاویر بسیار واضح و دقیق چاپ و دیده خواهند شد. از طرفی دیگر قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ تمام شده چاپ افست تقریباً دو سوم یا پایین تر از قیمت چاپ دیجیتال خواهد بود و ا این تفاوت قیمت، کیفیت بسیار مطلوبی را به دنبال خواهد داشت. توجه کنید که شما با انتخاب چاپ افست می‌توانید از هر نوع کاغذی برای چاپ افست کاتالوگ خود استفاده کنید. همچنین عمر کاتالوگ  و دیگر محصولات چاپی شما به مراتب بیشتر از چاپ دیجیتال خواهد بود. اگر در این مورد نیاز به مشاوره بیشتری دارید، با کارشناسان کانون نقش آبرنگ به شماره 03131323008  تماس بگیرید.

با تمام این تفاسیر و ارائه ی شرح کاملی از مزایای اشاره شده درباره چاپ کاتالوگ افست، دقت کنید که اگر چاپ افست با دستگاه‌های قدیمی و رده پایین انجام گرفته و یا روند چاپ توسط افراد متخصص صورت نگیرد، در نهایت محصول و کاتالوگ با کیفیت مطلوبی به دست شما نخواهد رسید. کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ به ‌عنوان یکی از مراکز معتبر و تخصصی چاپ در اصفهان، با بهره بری از به ‌روزترین دستگاه‌های چاپ و متخصصین حرفه ای چاپ را برای ارائه بهترین کیفیت چاپ، بروشور و نشریه در اختیار دارد.

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ

خدمات پس از چاپ

سلفون

پوشش سلفون مقاومت بیشتر و کیفیت بالاتر محصولات چاپی نظیر کاتتالوگ را به دنبال داشته و این امکان را به شما و مشتریانتان می‌دهد که مدت زمان طولانی‌تری از کاتالوگ خود استفاده کنید. انواع سلفون‌های براق، مات و مخملی اصولاً برروی جلد کشیده می‌شوند. ولی در صورت نیاز و بالابردن کیفیت برروی صفحات داخل نیز کشیده می‌شوند. این موارد می تواند در تعیین قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ تاثیرگذار باشد.

پوشش یووی

پوشش‌های یووی این امکان را می‌دهند با تهیه شابلون قسمتی خاص از جلد و یا صفحات داخل را براق نمود. این کار باعث می شود تا بتوانیم ظاهر زیباتر و جلای بیشتری را برای عکس ها و بخش های خاص کاتالوگ خود ایجاد کنیم. همچنین می توان طرح‌های مختلف و خلاقانه ای را با استفاده از این قابلیت بر روی جلد و یا صفحات داخلی ایجاد کنیم. این طرح ها شامل یووی موضعی، برجسته، شنی و اکلیلی خواهند بود. شرح هریک از این طرح ها عبارتند از:

کلیشه برجسته

با ساخت یک کلیشه نر و ماده این امکان وجود خواهد داشت تا با  ایجاد فشار و با استفاده از دستگاه ‌های ملخی و لترپرس بر روی جلد، قسمتی از آن را برجسته سازی کنیم.

طلاکوب و نقره کوب

برای ایجاد جلوه بیشتر و زیبایی خاص تر، می توان با ساخت کلیشه و ضرب آن روی جلد کاتالوگ، به صورت طلاکوب یا نقره‌کوب لوگو یا قسمتی خاص را به صورت متالیک درآورد. این کار با دستگاه لتزپرس مجهز به سیستم طلاکوب و نقره کوب با دقت بسیار بالا صورت خواهد گرفت.

قالب زدن

با توجه به ابعاد کار، قالب خاصی طراحی خواهد شد که می‌ توان با استفاده از دستگاه لترپرس و ملخی، کاتالوگ و بروشور خود را به شکل قالب در آورد.

بررسی انواع کاغذ چاپ

کاغذ‌ها را می‌توان از نظر ابعاد و نوع جنس در دسته بندی های مختلف و متعددی قرار داد. معمولا کاغذ ‌های استاندارد در ابعاد 70*100 سانتی‌متر (5/4 ورقی) و 90*60 سانتی‌متر (3ورقی) تولید می شوند. همچنین این کاغذ هل دارای جنس ‌های متفاوتی با گرم‌های مختلف بوده و در انواع مختلفی عرضه می‌ شوند. کاغذ‌ها از لحاظ نوع جنس شامل: گلاسه، تحریر، کاغذ‌های بافت‌دار (فانتزی)، ایندربورد، کرافت و پشت‌طوسی هستند که هریک از آنها برای کاربرد های مختلفی مناسب بوده و مورد استفاده قرار میگیرند.

در راستای بازار رقابتی امروز و نقش پررنگ طراحی و چاپ کاتالوگ متناسب با نشان تجاری و هویت سازمانی هر برند، شما با ارائه طراحی و چاپ کاتالوگی حرفه ای و با کیفیت مطلوب می توانید از رقبای کاری خود پیشی گرفته و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهید.  با توجه به کاربرد کاتالوگ ‌ها و استفاده از تصاویر به منظور معرفی محصولات و خدمات عموماً صفحات داخلی از جنس کاغذ گلاسه در گرم‌‌های مختلف (170،150،135،120) در نظر گرفته می شود. همچنین برای جلد از مقواهای فانتزی و همچنین مقوای گلاسه با گرم‌های مختلف (300،250،200) استفاده می‌شود.

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ

یک طراحی کاتالوگ حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که گفتیم طراحی کاتالوگ حرفه ای یک کار کاملا تخصصی است و در همه جای دنیا به آن به چشم اولین قدم و مهمترین قدم فروش محصول و سوداوری نگاه می کنند. این به این معناست که اگر کاتالوگ  کسب و کار شما به صورت تخصصی و حرفه ای طراحی شده باشد به عنوان یک ابزار تبلیغاتی فوق العاده عمل کرده و مشتریان زیادی را جذب خواهد کرد. به همین دلیل مهمترین ویژگی های یک طرح تبلیغاتی این چنینی به شرح ذیل خواهد بود:

 1. یک طرح تبلیغاتی این چنینی باید بسیار مهندسی شده و قابل حمل طراحی شده و به صورتی باشد که مصرف کننده بتواند در کمترین زمان آن را مطالعه کرده و اطلاعات کاملی از شرح محصولات و خدمات شما به دست آورد. دقت کنید که شرح و طول و تفسیر دادن به این نوع ابزار تبلیغاتی نتیجه معکوس خواهد داشت.
 2. در توصیف و ارائه محصول باید در نهایت صداقت و درستی انجام شده و اغراقی غیر واقعی صورت نگیرد. اغراق در معرفی محصول و خدمات موجب می شود تا مشتریان پس از مواجه شدن با محصول یا خدمات مورد نظر دیگر به این دست از طرح های تبلیغاتی اعتماد نکرده و از خرید محصول مورد نظر هم منصرف شوند. چراکه این کار غیراخلاقی بوده و حس فریب خوردگی را در مشتریان و مخاطبین شما ایجاد خواهد کرد.
 3. طراحی و توضیحات ارائه شده در کاتالوگ باید به صورتی باشد که تمامی سوالات و ابهامات مشتریان را پاسخ داده و نیازی به تحقیقات بیشتر نباشد. مثلا نام و مشخصات کامل محصول و تولید کننده آن و خدمات ارائه شده توسط شرکت مورد نظر را به طور دقیق توضیح دهد.
 4. تصاویر انتخاب شده برای طراحی کاتالوگ باید با نوع محصول یا خدمات ارائه شده تناسب و هماهنگی داشته باشد. برای این منظور، بهترین کار عکس برداری حرفه ای از محصول مورد نظر یا سازمانی خواهد بود که قصد ارائه خدمات را دارد. این کار به جذابیت طرح تبلیغاتی تهیه شده هم کمک بسیار زیادی خواهد کرد.
 5. یکی از بهترین نوع طراحی کاتالوگ استفاده از چهار نوع رنگ است که البته نحوه بکارگیری رنگ ها هم نیاز به سلیقه و خلاقیت و تخصص خواهد داشت.
 6. در بعضی از کاتالوگ ها برای اینکه این طرح تبلیغاتی بیشتر به چشم بیاید یا اصطلاحا جلوه موثرتری داشته باشد از روکش سلفون یا یووی موضعی استفاده می کنند که البته برای رسیدن به این هدف هم موفق بوده است.

۴ راه که کاتالوگ را تبدیل به موفقیت میکند:

طراحی کاتالوگ حرفه ای
 • عکس های عالی و باکیفیت

تهیه ی عکس های عالی و با کیفیت از محصولات هسته اصلی هر کاتالوگ خواهد بود، اگر میخواهید برای چاپ کاتالوگ هزینه نمایید، پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان از عکس های بی کیفیت استفاده نکنید؛ بلکه از محصولات و یا پیشنهادهای اصلی خود برای برجسته کردن کارهایی که میکنید به بهترین نحو استفاده نمایید.

 • طراحی هماهنگ و متناسب

به عویان نکاتی برای ایجاد هماهنگی در طراحی، سعیکنید فونت ها و رنگ های متن خود را حداکثر در چند گزینه نگه دارید و فواصل در متن شما رعایت شده باشد، ارائه با کیفیت تداعی کننده یک محصول با کیفیت است، فضای مورد نیاز را به عکس های خود اختصاص دهید بدون اینکه متن زیاد به چشم بیاید.

 • اولویت بندی محصولات

کاتالوگ شما نباید فقط لیستی از محصولاتتان به ترتیب حروف الفبا باشد، بلکه سعی کنید فضای بیشتری را به محصولات پر فروش خود اختصاص داده و آنها در چند صفحه قرار دهید. نمایش گزینه های ( محصولات برتر ) محدود موجب می شود تا مشتریان در پی فروشگاه یا وب سایت شما بوده و آنها را جستجو کنند.

 •  ادغام با تجارت الکترونیک

به جرئت می توان گفت که کاتالوگ ها راهی عالی برای پیشبرد اقدامات آنلاین می باشند، کدهای QR  و لینک سایتتان می تواند برای کنترل اثربخشی کاتالوگ کمک کننده عمل کنند؛ به عنوان مثال، با ارائه یک کوپن که نشان دهنده این است که مشتری کاتالوگ را دیده و از آن طریق سفارش داده است.

چه کنیم چاپ کاتالوگ ارزان تمام شود؟

بهترین راه برای این که قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ برایمان کاهش پیدا کرده و به صرفه تمام شود، سفارش چاپ در تیراژ بالا خواهد بود ، چراکه در چاپ کاتالوگ قیمت زینک و چاپ ثابت خواهد ماند و با بالا رفتن تیراژ به عنوان مثال با تیراژ های بالای ۲۰۰۰ عملا تنها هزینه کاغذ است که افزایش پیدا خواهد کرد و باقی عوامل تقریبا ثابت می ماند، حتی در تیراژ های بالا می توان سر قیمت طراحی نیز با مرکز چاپی به توافق بهتری در گرفتن تخفیف رسید، لذا پیشنهاد ما این است که با برنامه ریزی بهتری تیراژ های بالا را مد نظر قرار دهید تا چاپ کاتالوگ در نهایت ارزان تر تمام شود.

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان / ایران

برای اطلاع از قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ می توانید با کارشناسان ما در نقش آبرنگ تماس گرفته و از آن مطلع شوید. کانون نقش آبرنگ می تواند برحسب نیازها و بر طبق سلیقه شما، براساس بودجه مورد نظر، خدمات تبلیغاتی را به بهترین نح ممکن طراحی و تولید نماید. برای این منظور، با استفاده از امکان مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چاپ کاتالوگ نقش آبرنگ

کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ با در اختیار داشتن پیشرفته ‌ترین امکانات در صنعت چاپ و همچنین ایجاد سیستم QC (کنترل کیفیت) برای کلیه مراحل اجرا این امکان را به شما می‌دهد تا با ارائه مشاوره تخصصی کارشناسان، بهترین حالت چاپ با حداکثر بازخورد و کمترین قیمت را در اختیار شما بگذارد.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید