مشاوره

مشاوره

قیمت سررسید 1402

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
تعرفه سررسید 1401

قیمت سررسید 1402

قیمت سررسید 1402 به عوامل بسیاری بستگی دارد. اگر تصمیم تهیه سررسید و یا تقویم رومیزی سال آینده را دارید، پیشنهاد تیم مجموعه نقش آبرنگ این است که  بهترین زمان را برای خود نظر بگیرید ودر مناسب ترین زمان نسبت به سفارش آن اقدام نمایید و در بودجه خود با توجه با افزایش قیمت سررسید 1402 صرفه جویی کنید.

 به دلیل اینکه مواردی مانند: تیراژ چاپ سررسید، تعداد صفحات طراحی ،انتخاب ضخامت صفحات داخلی، نوع صحافی و پوشش جلد، همگی زمان بر هستند و شما باید با دقت ، زمان کافی را برای انتخاب بسیاری از این موارد با توجه به سلیقه شخصی خودتان، برند شخصیتان و مخاطب هدفتان بگذارید. برای دیدن نمونه کارهای بیشتر می توانید از طریق لینک زیر همراه مجموعه ما باشید.

کیفیت کلی سررسیدها و عوامل تاثیر گذار در قیمت سررسید 1402

سررسیدها گزینه ای بسیار ارزشمند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جذاب و پر کاربرد محسوب می شوند.در اکثر مواقع سرسیدها حداقل در طول یک سال به صورت مکرر توسط فرد هدیه گیرنده مورد استفاده قرار می گیرند. شایان به ذکر است که سررسیدهای چاپی شرکت شما نمادی از محصول، خدمات و یا برند شما در اختیار مشتریان هستند.و این امر با توجه به قیمت سررسید 1402 در مخاطب تاثیر مثبتی دارد.

پس با این تفاسیرکیفیت آن ها از نظر طراحی ، چاپ و تولید از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کیفیت جلد سررسید  وتاثیر آن در قیمت سررسید 1402

کیفیت جلد به عواملی چون مرغوبیت پوشش بکاررفته و روش ساخت جلد بستگی دارد. با در نظر گرفتن سیر صعودی قیمت کاغذ در چند ماه گذشته شاهد نواسان تغییر قیمت سررسید 1402 هم خواهیم بود.

کیفیت جلد چسبانی در سررسید

جلد چسبانی از مراحل ضروری و  واجب صحافی است. اگرروند جلد چسبانی با صبر و دقت انجام نشود، با گذشت زمان و با استفاده مکرر، جلد و سررسید از هم جدا می شوند . شایان به ذکر است که بی دقتی در جلد چسبانی تاثیری منفی بر ظاهر سررسید خواهد گذاشت.

کیفیت ورق و  طراحی و چاپ داخلی سررسید وتاثیر آن در قیمت سررسید 1402

ورق های استفاده شده در سررسید دارای مدل ها و کیفیت های مختلفی هستند. یکی از نشانه های بارز برای پی بردن به کیفیت ورقها نام کشور سازنده آن است . در بازار کشور ما، ورقهای تولیدی کشوراندونزی با عنوان ورق با کیفیت و ورق های چینی به عنوان ورق بی کیفیت شناخته می شوند. نوع ورق وارداتی استفاده شده  در چاپ سررسیدها تاثیر موثری بر کیفیت و قیمت سررسید 1402 دارد .

طراحی و چاپ صفحات داخلی از با اهمیت ترین مراحل فرایند تولید سررسید است. کیفیت چاپ کاغذ های  داخلی بخصوص کاغذ های تحریر و لت های گلاسه به فناوری دستگاه چاپ ، مدل مرکب و تجربه و دقت مسئول چاپ وابسته است. یک چاپ با کیفیت در سررسید دارای خصوصیاتی مانند غلظت رنگ بالا،  یک نواخت بودن رنگ ، تغییر ناپذیری در محل چاپ اجزا و روی هم قرار گیریه مناسب وابسته است.

کیفیت لیزر و درج لوگو روی سررسید وتاثیر آن در قیمت سررسید 1402

راه های مختلفی برای حک یا قرار دادن لوگو روی جلد سررسید وجود دارند. با توجه به اینکه که لوگوی روی جلد سررسید، بیان کننده اصالت سازمان درخواست کننده است، باید نهایت  دقت و فناوریه مورد نیاز جهت هر چه عالی تر نمایش دادن لوگو بکار گرفته شود.این موضوع نیزازعوامل تاثیر گذار در قیمت سررسید 1402 است.

کیفیت طراحی انحصاری سررسید وتاثیر آن در قیمت سررسید 1402

طراحی خلاقانه و جذاب با تعرفه های گوناگونی که برای طراحی توسط افراد متخصص وجود دارد در قیمت سررسید 1402 بسیار تاثیر گذار است.

طراحی وچاپ حرفه ای سررسید توسط شخص متخصص بسیار بر کیفیت ظاهری آن تاثیر دارد. همچنین مدل جلد و قطع سررسید، عواملی مانند چگونه بودن طراحی صفحات، نحوه قرار گیریه اعداد و متن های تایپی، فونت های  مناسب بکار رفته ، فواصل و انتخاب رنگ مناسب صفحات داخلی سررسید نیز از عوامل موثر بر افزایش جذابیت دیداریه سررسید خواهند بود.

 شما می توانید با بهره گیری ازتجربه طراحان متخصص وخلاق مجموعه نقش آبرنگ برای سال آینده خود سررسیدی متفاوت و جذاب سفارش دهید و با توجه به افزایش قیمت سررسید 1402 در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

اگر چه قصد استفاده از لت گلاسه در سررسید خود را دارید و یا قصد استفاده از جلد سلفونی برای سررسید خود را دارید باید برای بودجه خود با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و مطقابلا” افزایش قیمت سررسید 1402 برنامه ریزی کنید.

مطابقت داشتن کیفیت نمونه وکیفیت سررسید سفارشی مشتری با توجه به افزایش قیمت سررسید 1402

آن چیزی که شما در زمان انتخاب سررسید خود برای سفارش مورد توجه قرار می دهید، نمونه سررسیدی است که تولید کننده به شما نشان می دهد.

یکی از درگیری های ذهنی مهم متقاضیان سررسید این است که آیا محصولی را که در آخر کار دریافت می کنند، کیفیت نمونه اولیه دارد یا خیر؟

 با عرض تاسف در بیشتر مواقع پاسخ این سوال منفی است. برخی از تولید کنندگان سررسید با توجه به افزایش قیمت سررسید 1402 در زمان مشتری گیری، با نشان دادن مدل هایی با سطح کیفی بالا از تولیدات خود، از اعتماد مشتری سواستفاده می کنند اما در موقع تحویل سفارش، با دادن سررسید های بی کیفیت ، حقوق مشتری را پامال می کنند.

متاسفانه راه حلی برای نظارت برسطح کیفی تولیدات ارائه دهنده محصول در مراحل اولیه وجود ندارد. با این وجود  مورد بررسی قرار دادن عمل کرد وی در پروژهای قبلی و در نظر گرفتن اندازه رضایت مشتریان گذشته می تواند به متقاضی این اطمینان را بدهد که ارائه دهنده خدمات می تواند سررسید هایی مشابهی با نمونه نشان داده شده در ابتدای کار را تولید وتحویل می دهد.

برای جلوگیری از مشکل مشابه نبودن نمونه و سفارش، سررسید سفارشی خود را می توانید از مجموعه نقش آبرنگ با سابقه ای طولانی تهیه نمایید و در مرحله استعلام قیمت، با توجه به افزایش قیمت سررسید 1402 هرگز به قیمت های خیلی پایین توجه نکنید.

بهترین زمان سفارش سررسید با توجه به قیمت سررسید 1402

در زندگی امروزی ما که برنامه‌ریزی در روزهای پایان سال نقش بسزایی را دارد ،بخصوص با نوسان قیمت سررسید 1402 و تقویمها و….در پایان سال و شروع سال جدید.

 سررسید و تقویم یکی از ابزار لازم و کارامد در معرفی محصول وجذب مشتری می باشد.

هزیته سررسید 1401

سررسید ها یکی از هدایای تبلیغاتی با تقاضای بالا در پایان سال و شروع سال جدید هستند. شرکت‌ها در بیشتر مواقع چندماه مانده به شروع سال جدید در کشور برای سفارش سررسید ،کاتالوگ ،تقویم اقدام می‌ کنند.

سفارش محصولات مورد نیاز به یک شرکت با سابقه ی قوی در این زمینه برای سفارش انواع هدایای تبلیغاتی اولین قدم است. شرکت نقش آبرنگ یکی از باسابقه ‌ترین شرکت‌های چاپ سررسید است که سفارش سررسید ، را از گذشته تا به امروز با توجه به سلیقه و خواست مشتری به بهترین شیوه اجرا کرده است. شما می‌توانید سررسیدها، کاتالوگ ها و تقویم های و … را به ما سفارش دهید.

با توجه به سیر صعودی قیمت کاغذ در سه ماهه آخر سال و تغییر قیمت سررسید 1402 لطفا با انتخاب مدل مورد نظرخود و انتخاب آن ، در زمان مناسب اقدام نمایید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209