031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

قیمت سررسید اختصاصی 1402

5/5
قیمت سررسید اختصاصی

قیمت سررسید اختصاصی 1402

قیمت سررسید اختصاصی 1402 با توجه به اینکه سررسید ها غالبا به شکل دفترچه های یادداشتی هستند که می تواند اطلاعات کاربردی را به شما ارائه کنند متفاوت است . این اطلاعات شامل تاریخ شمسی، تاریخ میلادی وبیان مناسبت ها وتعطیلی ها می باشد.  

در بعضی مواقع با توجه به قیمت سررسید اختصاصی 1402 چاپ سررسید به شکل تخصصی انجام می شود و درصفحات اولیه شروع سررسید، اطلاعات جامع تخصصی درج می گردد. برای نمونه چاپ سررسید های اختصاصی شرکت های صنعتی بسیارپر طرفدار است  که معمولا در ابتدای آن ها اطلاعاتی از نوع فعالیت شرکت و محصولات و خدمات ارائه شونده از طرف شرکت ذکر می شود.

چاپ سررسید در سبک های متفاوت قابل اجرا است.  مثلا سررسید هایی که در  هر ورق به بیان یک تارخ ، روز می پردازند و یا سررسید هایی که در یک ورق تارخ یک هفته را قرار می دهند. در نظر گرفتن اینکه کدام سررسید مناسب شما است به خواست ، سلیقه و نیاز شما و مخاطبتان بستگی دارد. اگر شما معمولا از سررسید ها برای نت برداری بهره می برید لازم است سررسیدی را انتخاب کنید که در هر ورق یک تاریخ و روز داشته باشد تا با آسانی اطلاعات لازم در آن صفحه را بتوانید درج کنید. غالبا به این نوع از سررسید ها روز شمار می گویند.

نقش عوامل مختلف در قیمت سررسید اختصاصی 1402

سررسید ها را می شود در مدل ها و سایز های متفاوت خصوصا در رابطه با جلد طراحی و چاپ کرد.

قیمت سررسید اختصاصی 1401

انتخاب جلد مناسب

انتخاب جلد سررسید تماما به خواست شما و قیمت سررسید اختصاصی 1402 بستگی دارد. اگر تمایل به چاپ سررسید خود به شکل منحصر به فرد را دارید انتخاب شما می تواند روکش چرم طبیعی باشد این مدل سررسید بسیار جذاب و با کیفیت می باشد، اما اگر قیمت سررسید اختصاصی 1402 برایتان مهم است و تمایلی به پرداختن هزینه بالا ندارید می توانید از روکش های سلفونی استفاده نمایید.

پس همان طور که در بالا اشاره شد قیمت سررسید اختصاصی 1402 کاملا وابسته به مدل انتخابی شما است.و تعداد ورق های سررسید ها و همین طورنوع روکش آن مشخص کننده این قیمت برای سررسید ها هستند.

تعداد تیتراژ چاپ مورد نیاز شما

علاوه بر آن یکی دیگر از موارد موثر بر قیمت سررسید اختصاصی 1402 ، تعداد تیراژ چاپی شما می باشد.در نظر گرفتن این نکته که هر چه تیراژ چاپ شما بیشتر باشد، هزینه پایانی یک سررسید برای شما مناسب تر در  می آید خالی از لطف نیست. اما لازم است که بدانید قیمت سررسید اختصاصی 1402 نسبت  به چاپ عمومی از هزینه بیشتری برخوردار است. زیرا که طراحی و چاپ آن تنها مختص به کسب و کار شما می باشد. شما می توانید برای بازاریابی بالاتر از لت گذاری داخلی نیز بهره ببرید .

انتخاب ورق مناسب

ورق یکی از اساسی ترین ارکان یک سررسید می باشد. رایج ترین مدل ورق برای چاپ سررسید ورق تحریر 80 گرم می باشد. که شامل دو رنگ کرم یا سفید می شود. شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه تان از ورق های گلاسه و یا ورق های با گرم پایین تر در چاپ سررسید بهره ببرید. قیمت سررسید اختصاصی 1402 با توجه به مدل انتخابی ورق توسط شما مشخص می شود.

انتخاب صحافی مناسب

صحافی، به عمل ادغام کردن ورق ها و به وجود آوردن کتاب یا سررسید گفته می شود. قیمت سررسید اختصاصی 1402 به نوع سبک صحافی شما برای چاپ سررسید نیز بستگی دارد.

پس اگر شما تمایل دارید که سررسید خود را تماما بر طبق سلیقه و نوع کسب و کارتان طراحی و چاپ کنید بهترین راه، چاپ سررسید اختصاصی می باشد. اینکار به شما اجازه انجام تغییر در کوچکترین المان ها و چاپ سررسید کاملا اختصاصی شده را می دهد.

 برای دیدن نمونه کارهای سررسید های اختصاصی تیم نقش آبرنگ ، سفارش و همچنین استعلام قیمت سررسید اختصاصی 1402 با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

انواع سررسید های اختصاصی

قیمت سررسید اختصاصی 1402 بیشتر از قیمت چاپ سررسید معمولی می باشد به همین خاطر از طرفدار های بسیار اندکی بر خوردار است.

با این حال شرکت نفش آبرنگ طراحی و چاپ سررسید اختصاصی در اصفهان را با مناسب ترین قیمت برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد و همه خواسته های شما را برآورده می کند.

سررسید های اختصاصی 1401

سررسید اختصاصی مدیریتی

سررسید مدیریتی را یکی از مدل های سررسید تبلیغاتی می توان در نظر گرفت که همان طور که از نامش مشخص است بیشتر برای مدیران عرضه می گردد. معمولا مدل جلد سررسید مدیریتی چرمی است که جلوه ای خیلی جذاب و شکیل به سررسید می دهد. برای جذاب شدن بیشتر سررسید مدیریتی می توان برای آن جعبه سفارش داد.البته سفارش جعبه باعث افزایش قیمت سررسید اختصاصی می شود.

سررسید اختصاصی وزیری

معمولا تقویم داخل سررسید وزیری به شکل روز شمار است و یعنی که هر روز از هفته در یک صفحه عنوان شده است. کاغذ تحریر سررسید وزیری را می توانید یا به رنگ کرم و یا سفید سفارش دهید که این عامل بر قیمت سررسید اختصاصی 1402 بسیار تاثیر گذار است.

سررسید اختصاصی رقعی

سررسید های رقعی از نظر ابعاد نسبت به سررسید وزیری کوچکتر هستن. که این کوچک بودن و علاوه بر آن خوش دست بودن از خصوصیات اصلی این نوع سررسید محسوب می شود.

سررسید اختصاصی اروپایی

این نوع سررسید مانند سررسید رقعی خیلی خوش دست است. معمولا برای سررسید اروپایی از چاپ پلاک یا چاپ طلاکوب استفاده می کنند. که ظاهر سررسید را بسیار جذاب جلوه دهند.

سررسید اختصاصی چرمی

یکی از بالاترین سفارشات اختصاصی سررسید چرم می باشد. دراین مدل سررسید شما می توانید مشخصات خود را مانند نام ، لوگو و..را بر روی جلد حک نمایید و یا از راه چاپ بر روی پلاک های فلزی و متصل کردن آن ها به جلد سررسید چرمی این مشخصات را در معرض دید مشتری بگذارید.

سررسید اختصاصی سلفونی

آمار سفارش این نوع سررسید با توجه به قیمت سررسید اختصاصی 1402 بسیار بالا است . زیرا این نوع از سررسید ها از قیمت مناسب تری نسبت به دیگر سررسید ها بر خوردارند و برای هدیه دادن به مخاطبین بسیار به صرفه هستند.

شما بر اساس نوع و نیاز، حرفه و کسب و کارتان و همچنین توجه به بودجه و قیمت سررسید اختصاصی 1402 می توانید نسبت به سفارش هر یک از مدل های سررسید انتخابی تان اقدام نماید.مشاورین تیم نقش آبرنگ می توانند به شما در این انتخاب کمک شایان به ذکری کنند. برای انتخاب مناسب تر می توانید از نمونه سررسید های اختصاصی ما دیدن فرمایید.

کاربرد سررسید اختصاصی 1402

سررسید ها یکی از ابزارهای تبلیغاتی بخصوص هدایایی تبلیغاتی محسوب می شوند. که معمولا مشتری از داشتن آن ها حس رضایتی دارد. شما با چاپ سررسید با مشخصات خود و یا محصولاتتان و هدیه دادن آن به مخاطب هدفتان می توانید در ذهن مشتری حک شوید. علاوه بر آن با این هدیه تبلیغ خود را به همه ی آشنایان مخاطب خود نیز عرضه می کنید.

چاپ سررسید همراه با تصاویر در جذب مخاطب بسیار موثر است. شما با درج عکس هایی از کالای خود بین برگه های سررسید علاوه بر افزودن به زیبایی سررسید به مخاطب کمک می کنید که با محصولات شما بهتر آشنا شود.

 همان طور که می دانید در این نوع چاپ اختصاصی سررسید سلیقه و نیاز مشتری و قیمت خرید سررسید 1402 در الویت هستند.

خرید سررسید اختصاصی 1401

برای چه افرادی سررسید اختصاصی 1402 را سفارش دهیم؟

افراد با توجه به مدل فعالیت شان دسته بندی می شوند.

 برای دسته ای از افراد که نیاز به نت برداری زیاد دارند سررسید باید علاوه بر زیبا بودن فضای مناسبی برای نوشتن نیز داشته باشد.

 برای دسته ای از افراد هنرمند، سررسیدهایی که نظرهنرمندانه آن ها را جلب کند، در بازار بسیار کم هستند. تولید سررسید های هنرمندانه و خلاقانه برای این قشر خالی از لطف نیست.

سفارش سررسید اختصاصی

بهترین زمان برای سفارش سررسید اختصاصی با توجه به قیمت سررسید اختصاصی ؟

 معمولا آغاز سال جدید بهترین زمان برای چاپ سررسید اختصاصی و دادن هدایای تبلیغاتی است.

هدایایی مانند سررسید، تقویم رومیزی و… که از پر مخاطب ترین هدیه ها هستند و  پیش از شروع سال جدید به مخاطبین ارائه می شود می توانند خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن مخاطب ثبت کند و اعتبار کسب و کار شما را نیز افزایش دهد.

البته باید در نظر داشت که با افزایش تعداد سفارش ها در پایان سال و شروع سال جدید وافزایش قیمت سررسید اختصاصی 1402 بهترین زمان سفارش این محصول در ماه های آذر و دی می باشد. فروش سررسید 1402 در این بازه زمانی به شدت افزایش می باد.

تیم نقش آبرنگ با داشتن نیروهای متخصص در این زمینه آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد. شماره های ارتباطی ما 03131323008 می باشد.

قیمت سررسید خاص 1401

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید