031-31323008-9

021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

قیمت تقویم رومیزی 1403در اصفهان ، جدیدترین مدل های 1403 و مناسب ترین قیمت

5/5
قیمت-تقویم-های-رومیزی-1401-اصفهان

قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان

قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان در زمینه بازاریابی هنگامی که نزدیک شروع سال جدید می شویم ، باعث می شود تمام حواس ها به آن جلب شود. اشتیاق برای سفارش تقویم رومیزی تعجب آور نیست. لازم است بدانید که یک تقویم رومیزی 1403 قرار است در کنار میز مشتری گذاشته شود و تا یک سال  همراه آن باشد و در این مدت شما و برندتان را دائم به مشتری یاد آوری کند . پس شما همیشه باید سفارش خود را برای زمانی ثبت کنید که این محصول در مناسب ترین زمان و به راحتی در اختیار مشتری قرار بگیرد .

این موضوع زمانی با اهمیت می شود که  سایر کسب و کار ها هم اقدام به طراحی و چاپ این محصول با توجه به قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان بکنند واین کار باعث می شود مشتری شما تعدادی تقویم رومیزی را از چند برند مختلف در یک زمان داشته باشد. پس با در نظر گرفتن این موضوع سفارش تقویم رومیزی 1402 با شکلی متفاوت و شکیل می‌تواند شما را در الویت انتخاب مشتری قرار دهد .

ما در تیم نقش آبرنگ همیشه  سعی در حفظ منافع هر دو طرف یعنی هم سفارش دهنده و هم مشتری را با در نظر گرفتن قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان را داریم. به خاطر همین  در زمان مشاوره برای ثبت سفارش تقویم رومیزی برای مشتری عوامل بسیاری را در نظر می گیریم.

برای دیدین نمونه کارهای بیشتر تیم ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

چاپ تقویم های رومیزی یادداشت دار 1403

تقویم رومیزی یادداشت دار با توجه به قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان در اصفهان یکی از مواردی است که معمولا بر روی میز های اداری وجود دارد و معمولا به شکل روزشمار موجود هستند. صحافی تقویم رومیزی یادداشت دار، معمولا به شکل پانچ است و سایز های مشخصی دارد. این مدل تقویم رومیزی  ، به علت سایز های پایینی که دارد از مناسب ترین قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان برخوردار است. اما باید خاطر نشان کرد که همین کوچکی و پایین بودن حجم ، به یک مشکل برای انتخاب آن تبدیل شده است و معمولا کسانی که به دنبال سفارش تقویم های رومیزی متفاوت و بسیار جذاب هستند آن را انتخاب نمی کنند.

معمولا کسب و کار های تازه کار، تمایل بیشتری به سفارش تقویم رومیزی یادداشت دار دارند و کسب و کار های حرفه ای تر، تمایل بیشتر به سفارش تقویم رومیزی یادداشت دار خلاقانه دارند یعنی مدلی از تقویم که هم از ظاهری شکیل و جذاب بر خوردار باشد و هم فضای کافی برای نت بر داری داشته باشد.

در پایان هر سال  طراحان تیم نقش آبرنگ، با توجه به قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان و در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر آن سبک های جدیدی  از این تقویم های رومیزی را طراحی و ارائه می کنند و شما را از مشکل انتخاب کردن یک تقویم رومیزی یادداشت دار شکیل و زیبا راحت می کنند.

قیمت-تقویم-رومیزی-شیک-1401

چاپ تقویم های رومیزی اختصاصی 1403

در تقویم رومیزی عمومی، مشخصات شما و محصولاتتان تنها در ورق نخست تقویم یا بر روی پایه آن درج می‌شوند و هزینه این مدل تقویم رومیزی پایین تر از نوع اختصاصی آن هستند.

درسفارش تقویم رومیزی 1403 با طرح اختصاصی شما می‌توانید سایز تقویم را را با توجه به خواسته و سلیقه تان تغییر دهید.

اگر به دنبال سفارش تقویم رومیزی قیمت مناسب هستید، در نظر گرفتن سایز مناسب  با توجه به قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان می‌تواند بودجه شما را مدیریت کند.

علاوه بر آن شما می‌توانید عکس ها و تم ورق های تقویم را با توجه به سلیقه تان تغییر دهید و در هر ورق، محصولات و خدمات خود را توضیح دهید.

مدل چاپ بر روی پایه از موارد دیگری است که بر قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان  تاثیر می گذارد و شما می‌توانید از آن به شکل طلاکوب و نقره‌کوب یا چاپ سیلک و حکاکی لیزری و… استفاده نمایید.

 شمار ورق های تقویم هم می تواند به انتخاب شما باشد. مثلا انتخاب 12 ورق برای 12 ماه‌ سال و یک ورق برای  برای معرفی شما و کسب و کارتان. این خصوصیت در اکثر مدل های تقویم رومیزی اداری اجرا می‌شود.

چاپ تقویم های رومیزی اختصاصی 1401

نقش مهم طراحی و چاپ تقویم های بازاریابی

به خاطر اینکه که تقویم ها بین مشتریان یک محصول یا خدمات ، توزیع می شوند و یک وسیله پر مصرف هستند  باید در طراحی ، انتخاب طیف رنگی ، مدل چاپ آن  با توجه به قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان بسیار حساسیت به خرج داد .

یکی از معیار های مهم برای یک کسب و کار به منظور خرید مدل های مختلف هدایای تبلیغاتی مانند سررسیدها و یا تقویم ها و … دارا بودن یک مجموعه از طراحانی مجرب و کار بلد  توسط شرکت ارائه دهنده این خدمات می باشد. پس مطمئنا مبحث طراحی و شکل ظاهری تقویم ها از اهمیت بخصوصی بر خوردار است. تیم مشاوران نقش آبرنگ آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

مدل های متفاوت تقویم های بازاریابی

همه هدیه های بازاریابی مدل های متفاوتی را شامل می شوند ، تقویم ها نیز از نظر شکل ظاهری و مدل مصرف و قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان به مدل های متفاوتی طبقه بندی می شوند، که در پایین به توضیح برخی از آن ها می پردازیم.

مدل های تقویم های بازاریابی

تقویم رومیزی برای تبلیغات

تقویم های پایه دار و تقویم های اداری از مهمترین، این مدل تقویم ها هستند. پایه این مدل تقویم ها می تواند از نوع های متفاوتی باشد مثل چوبی، پلاستیکی، مقوایی ، شیشه ای و…. که انتخاب هر کدام بر قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان تاثیر گذار است .غالبا این مدل تقویم ها برای گذاشتن بر روی میز طراحی و چاپ می شوند.

تقویم زیردستی رومیزی برای تبلیغات

این مدل تقویم زیردستی معمولا  شامل برگه های یادداشت دارهستند و برای گذاشتن زیر دست و بر روی میز طراحی می شوند. این مدل تقویم ها به اسم تقویم منشی نیز نامیده می شوند.

تقویم یادداشت دار برای تبلیغات

این تقویم های رومیزی با داشتن برگه های یادداشت به شما برای نت برداری روزانه کمک می کند .طراحی و چاپ این مدل تقویم به دلیل کارایی بالایی که دارد و تقاضای بسیار بر قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان بسیار تاثیر می گذارند.

تقویم دیواری برای تبلیغات

تقویم دیواری ها نیز با دارا بودن خصوصیات مختلفی از جمله قرار گرفتن در جای مناسب و جلو چشم و مناسب بودن قیمت آن ها می توانند مورد بسیار مناسبی برای یک هدیه تبلیغاتی باشند.

کارایی با اهمیت تقویم رومیزی 1403 و تاثیر آن بر قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان

استفاده از تقویم  های ماهیانه و سالیانه رومیزی در بین مردم و کسب و کارها ، برای نت برداری بسیار رایج است. این نت برداری ها در تایم های مناسب یا در تاریخ های مهم و مشخص شده از طرف شما به کمک شما می آیند. علاوه بر آن  این تقویم ها برای موارد متفاوت دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

بهره بردن از طراحی خلاق و مناسب در  طراحی و چاپ تقویم رومیزی با توجه به قیمت تقویم رومیزی 1401 در اصفهان می تواند به مخاطب در برنامه ریزی کمک  بسیاری کند و برنامه های آن ها را نظم و ترتیب دهد.

علاوه بر آن  تقویم های رومیزی یکی از موثر ترین وسایل تبلیغاتی نیز به شما می آیند. طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1403 مخصوصا به صورت اختصاصی در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار است. اختلاف بین تقویم ها اختصاصی و عمومی در نحوه ی طراحی وچاپ و… آن می باشد. شما می توانید ابعاد ، طرح، و… تقویم های اختصاصی را با توجه به سلیقه و نیاز خود و مخاطب هدفتان تغییر دهید. البته انتخاب هر آیتم جدید و اضافه کردن آن بر قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان تاثیر می گذارد.

قیمت تقویم های رومیزی تبلیغاتی

استعلام قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان

اگر قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان در انتخاب شما تاثیر گذار نمی باشد ، پیشنهاد تیم نقش آبرنگ استفاده از تقویم‌هایی با صفحات اختصاصی است. زیرا دست شما برای ایجاد هر تغییری بر اساس سلیقه و خواستتان باز است .البته همان طور که در بالا اشاره شد هرتغییری، در قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان بسیار تاثیر گذار است پس بهتر است همیشه یک بر نامه ریزی دقیق برای بودجه تان برای سفارش این محصول داشته باشید.

اگر نیاز به مشاوره و یا نیاز به استعلام قیمت های به روز در این زمینه را دارید می توانید با مشاورین تیم ما با شماره 03131323008 تماس حاصل فرمایید .

استعلام قیمت تقویم رومیزی 1401

نوع چاپ تقویم رومیزی و تاثیر آن بر قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان

مسئله نوع چاپ تقویم رو میزی نیز از آخرین مراحل با اهمیت است. بنابراین انتخاب  درست  و آگاهانه شرکت ارائه دهنده این محصول و چاپخانه و نوع چاپ می تواند بر کیفیت نهایی تقویم های رومیزی و همچنین قیمت تقویم رومیزی 1403 در اصفهان بسیار تاثیر گذارد .

برای همین باید در این تصمیم گیری و انتخاب ، نهایت دقت را به عمل آورید چرا که هیچ کس از داشتن هدیه های بی ارزش و بی کیفیت احساس خوبی نخواهد داشت .

تیم نقش آبرنگ با داشتن طراحانی خلاق و متخصص و تیمی به روز همیشه سعی در ارائه با کیفیت ترین و جذاب ترین محصولات به شما مشتریان گرامی را دارد.

 برای دیدن نمونه کار های تیم ما و مطالعه مقالات مرتبط بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

فروش تقویم رومیزی در اصفهان

تقویم رومیزی چوبی 1403

تقویم رومیزی 1403

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید