مشاوره

مشاوره

قیمت تقویم رومیزی 1401

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
قیمت تقویم رومیزی سال 1401

قیمت تقویم رومیزی 1401

قیمت تقویم رومیزی 1401  به طور کامل وابسته به مواد اولیه به کار رفته در آن است. البته در این میان نمی توان نقش پرنگ نوسانات بازار ارز و تحولات بازار های داخلی و خارجی و …. را بر این محصول نادیده گرفت.

 در تقویم های رومیزی عمومی یا آماده شده از قبل برای سال 1401 قیمت کاملا مشخص است و شما با اضافه کردن هر آیتمی تنها هزینه آن را پرداخت می کنید و به این صورت قیمت تقویم رومیزی 1401 برای شما کاملا مقرون به صرفه در خواهد آمد.

اما در تقویم رومیزی اختصاصی شما علاوه بر اینکه هزینه مواد اولیه کاربردی در سررسید خود را پرداخت می کنید با طراحی و چاپ یک تقویم رومیزی خاص و افزودن یک آیتم جدید به طور مثال گرماژ ورق از 150 گرم به 170 گرم  باید هزینه بیشتری را  نیزبا در نظر گرفتن قیمت تقویم رومیزی 1401  تقبل نمایید. این نکته را باید در نظر داشته باشید که اگر تک تک مواردی که در تقویم رومیزی استفاده می شوند  با توجه به سلیقه و خواست شما تغییر کنند ، چه تغییری در پایان کار در قیمت این محصول ایجاد خواهد شد.

پیشنهاد تیم نقش آبرنگ برای استعلام قیمت تمام شده یک تقویم رومیزی مشاوره گرفتن از کارشناسان مجرب تیم ما می باشد . تیم نقش آبرنگ به طور حرفه ای در زمینه طراحی و چاپ تقویم رومیزی فعالیت دارد و  طراحان ما با داشتن تبحر ویژه در این زمینه سعی بر این دارند که عالی ترین محصول را برای شما ارائه نمایند.

قیمت تقویم رومیزی 1401

نقش با اهمیت طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401

تقسیم کردن روز های عمر، به افراد برای داشتن یک برنامه ریزی دقیق کمک  شایانی می کند. یک تقویم های رومیزی یکی از مواردی است که باعث می شود روزهای مهم همیشه به یاد افراد بمانند.

تقویم های قمری در کشورهای مسلمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند این در صورتی است که تقویم های میلادی بالاترین مخاطب را در کل دنیا دارند. تقویم های شمسی نیز که دقیق ترین و جامه ترین مرجع برای ما ایرانی ها محسوب می شوند.

اگر برای شما مهم است که مخاطب هدفتان در سال 1401 تاریخ های با اهمیت و جلسات مهمش را از یاد نبرد می توانید با هدیه دادن یک تقویم رومیزی خاص با تبلیغ کسب و کارتان ، به مخاطبتان در این زمینه کمک شایانی بکنید. با انجام  این کار یک تبلیغی بزرگ برای کسب و کار خود انجام داده اید و به مخاطبتان نیز برای برنامه ریزی کمک بسیاری کرده اید علاوه بر آن با  در نظر گرفتن قیمت تقویم رومیزی 1401 و ثبت سفارش این محصول  ،برندتان همیشه در جلوی چشم مشتری قرار می گیرد.

هر کسب و کاری که داشته باشید مثل معماری، حسابداری ، مهندسی و… طراحی و چاپ یک تقویم رومیزی 1401 و هدیه دادنش به شما برای شناخته شدن کمک بسیاری می کند. باید این نکته را در نظر داشته باشید که با توجه به قیمت تقویم رومزی 1401 یکی از کم هزینه ترین راه های تبلیغاتی برای کسب و کارتان هدیه دادن این محصول می باشد.

 با انجام این کار محصولات یا خدمات شما در تمام طول  یک سال  دائما جلوی دید مخاطب قرار می گیرد. تقویم های رومیزی تنوع بسیاری دارند و شما می توانید  با توجه با نیاز و سلیقه خود و مخاطب هدفتان نسبت به سفارش این محصول اقدام نمایید.

قیمت تقویم رومیزی 1401 استعلام

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401

تقویم های رومیزی مخصوصا در شروع یک سال جدید یک هدیه تبلیغاتی بسیار کارامد محسوب می شوند وغالبا از طرف صاحبین مشاغل های بین کارکنان و یا مشتری ها توزیع می شود. بسیار نادر است که مدل های مختلف تقویم رومیزی روی میز ادارات و خانه ها دیده نشود. زیرا که با توجه به قیمت تقویم رومیزی 1401 طراحی و چاپ یک تقویم رومیزی یک روش تبلیغاتی بسیار موثر محسوب می شود.

از بارز ترین مزایای مدل های تقویم رومیزی شیک این است که همه ی  روزهای ماه را می توان در یک صفحه مشاهده کرد. حال در نظر بگیرید که  با حک شدن لوگوی یک حرفه  بر روی این محصول ، چقدر آن حرفه مورد توجه افرادی که نگاهشان به آن تقویم می افتد واقع می شود. با در نظر گرفتن قیمت تقویم رومیزی 1401 طراحی و چاپ این محصول یکی الویت های کسب و کار های مختلف می باشد.

طراحیه ، تقویم رومیزی یکی از با اهمیت ترین مراحل تولید این محصول می باشد. شما باید در انجام این مرحله وسواس خاصی را به خرج دهید.

 در این مرحله انتخاب درست و استفاده مناسب از عکس ها، زیبایی تقویم را چند برابر می کند.غالبا در تقویم های رومیزی عمومی از طرح های طبیعت، ایران گردی، گل  و….  بیشتر بهره می برند. اما در طراحی تقویم های اختصاصی می توان از طرح ها و عکس های محصولات و خدمات یک کسب و کار استفاده کرد.

قیمت تقویم رومیزی 1401 خاص

مدل های مختلف تقویم رومیزی 1401

تقویم های رومیزی خاص از نظر جنس به شکل های مختلفی تولید می شوند از جمله آن ها می توان به  تقویم رومیزی پایه سخت،  تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی سه بعدی و… اشاره کرد. انتخاب هریک از مدل های تقویم های رومیزی بر بودجه در نظر گرفته شده از جانب شما وهمچنین قیمت تقویم رومیزی 1401 تاثیر بسیاری می گذارد.

 همچنین تقویم های رومیزی به شکل تقویم روز شمار ، تقویم هفتگی، تقویم ماهانه  نیزدر بازار موجود هستند. در پایین به طور مختصر به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم.

تقویم روزانه 1401

این مدل تقویم به تقویم های عباسی نیز شهرت دارد . این مدل تقویم به شما در برنامه ریزی روزانه کمک شایانی می کند. زیرا شما می توانید از آن ها به عنوان ورق های نت برداری نیز استفاده کنید.

تقویم هفتگی 1401

 همان طور که از اسم این تقویم مشخص است تاریخ ها را به صورت هفتگی نمایش می دهد. تقویم های هفتگی بیشتر به شکلی طراحی می شوند که شما  فقط می توانید یاداشت های روزانه مختصر خود را بر روی آن ها ثبت نمایید.

تقویم ماهانه 1401

 این مدل تقویم غالبا تقویم های عرف بازار هستند که در یک ورق تارخ یک ماه را به نمایش می گذارند. این مدل تقویم معمولا در مدل های 7 برگی، 12 برگی، 13 برگی طراحی و چاپ می شود. علاوه بر آن مناسبت های مهم نیز در پایین  این مدل تقویم درج می شود.

قیمت انواع تقویم رومیزی

طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1401

از دیگر هدایای تبلیغاتی که می توان برای بازاریابی در کنار سایرمحصولات تبلیغاتی استفاده کرد طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 است.

همان طور که در بالا نیز اشاره شد غالبا تقویم های رومیزی به دو شکل تقویم رومیزی عمومی و تقویم رومیزی اختصاصی در بازارعرضه می شوند.

در تقویم های رومیزی اختصاصی برای سال 1401 با در نظر گرفتن قیمت تقویم رومیزی 1401 شما می توانید طرح های انتخابیتان را به شکل دلخواه چاپ نمایید و علاوه بر این می توایند در طراحی آن از عکس های محصولات یا خدمات خود نیزاستفاده کنید.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا در تقویم های رومیزی اختصاصی  شما می توانید پایه تقویم را در طرح و رنگ دلخواهتان سفارش دهید. برای نمونه می توانید از تقویم های رومیزی یادداشت دار استفاده کنید.

 اگر شما تمایل به سفارش و خرید تقویم رومیزی به صورت اختصاصی را برای سال 1401 را دارید بهتر است ثبت سفارش این محصول را اوایل دی ماه انجام دهید. زیرا هر چه ثبت سفارش خود را به تعویق بیندازید با توجه به  نزدیک شده به سال نو تحولات بازار قیمت تقویم رومیزی 1401 افزایش بسیاری خواهد داشت.  

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی خود  را به تیم نقش آبرنگ بسپارید. طراحان با تجربه ما آماده طراحی از صفر تا صد تقویم  رومیزی اختصاصی شما می باشند.

قیمت تقویم رومیزی 1401 طراحی و چاپ

طراحی و چاپ تقویم رومیزی خلاقانه 1401

این مدل تقویم های رومیزی همان طور که از نامشان مشخص است  تقویم رومیزی هستند که با خلاقیت طراح و یا سفارش دهنده محصول تلفیق شده اند.

 تقویم هی رومیزی خلاقانه غالبا نمونه و یا طرح از پیش مشخص شده ای ندارند و هر مدل تقویم رومیزی که کمی از نمونه ی اولیه ی خود متفاوت باشد می تواند خلاقانه محسوب شود مانند تقویم رومیزی چوبی همکاره که جای خودکار و یا جای برگه یادداشت دارند.

تقویم های رومیزی خلاقانه طرفداران زیادتری نسبت به تقویم رومیزی عمومی میان مردم دارند. قیمت تقویم رومیزی 1401 به صورت خلاقانه نسبت به دیگر تقویم های رومیزی بالا تر است زیرا معمولا تولید این محصول با افزوده شدن متریال های اضافه تر یا جدید تر همراه است.

قیمت تقویم رومیزی 1401 ارزان

طراحی و چاپ تقویم رومیزی ارزان 1401

بعضی از کسب و کارها برای تبلیغ و معرفی محصولات یا خدمات خود اقدام به طراحی و چاپ تقویم رومیزی ارزان 1401 می کنند.

 در سفارش تقویم رومیزی 1401 به صورت ارزان چاپ روی صفحات، اندازه ، سایز و چاپ پشت صفحات زیاد قابلیت تغییر ندارد. زیرا همان طور که می دانید هر تغییر و یا اضاقه شدن هر آیتم جدیدی باعث افزایش قیمت تقویم رومیزی 1401 برا شما خواهد شد.

در فروش تقویم رومیزی در تیراژهای بالا ، باز دست ارائه دهنده محصول برای تغییرسایز تقویم بر اساس نظر مشتری بازتر است. در تیتراژ بالا همچنین می توان طرح ، نوشته و لوگوی شرکت را در حاشیه خالی تقویم درج کرد. و حتی در پشت هر برگه تقویم هم می توان عکس های انتخابی مشتری را چاپ نمود به طور کلی چاپ تقویم رومیزی در تیتراژ بالا بسیار ازان تر و مقرون به صرفه تر برای مشتری می باشد.

برای ارائه یک تقویم رومیزی ارزان قیمت گاهی فقط نیاز است که کمی خلاقانه پیش رفت و همچنین در انتخاب متریال استفاده شده در تقویم رومیزی کمی صرفه جویی کرد. برای نمونه اگر شما به جای جلد گالینگوری از جلد سلفونی برای تقویم رومیزی  خود استفاده کنید قیمت تقویم رومیزی 1401 برای شما کاهش چشم گیری خواهد داشت یا حتی استفاده از جلد نرم باعث کاهش بیشتر قیمت نسبت به جلد گالینگوری و سلفونی نیز می شود.

برای خرید قیمت مناسب ترین تقویم های رومیزی 1401 با شماره 03131323008 با مشاورین تیم ما تماس حاصل فرمایید.

 تیم نقش آبرنگ برای شما پیشنهادات ویژه ای دارد.

قیمت تقویم رومیزی 1401 فانتزی

طراحی و چاپ تقویم رومیزی فانتزی 1401

تقویم های فانتزی 1401 شامل یک تقویم با عکس هایی زیبا و متفاوت می باشد. در طراحی تقویم رومیزی فانتزی باید این نکته را مد نظر داشت  که طرح های صفحات تقویم رومیزی با یکدیگر مرتبط باشد. در  پایه این مدل تقویم رومیزی می توان از چوب به حالت های خاص و متفاوت استفاده کرد.البته همان طور که قبلا نیز ذکر شد استفاده از هر آیتم جدید و متفاوتی ، افزایش قیمت تقویم رومیزی 1401 را برای شما در پی خواهد داشت .

با شروع فصل زمستان و نزدیک شدن به ماه های پایانی سال مشتریان بسیاری با مشاوران ما در بخش فروش تیم نقش آبرنگ تماس حاصل می کنند و بعد ازاطلاع از آخرین نمونه ها کارها  همچنین  استعلام قیمت تقویم رومیزی 1401 نسبت به ثبت سفارش خود اقدام می کنند. لازم به ذکر است که پروسه تولید تقویم رومیزی برای سال 1401 یک پروسه زمان بر محسوب می شود تیم ما به شما پیشنهاد می دهد که  برای بهتر شدن روند تولید تقویم رومیزی یا هر محصول سفارشی دیگرتان ، قبل از رسیدن به روزهای پایانی اقدام به سفارش نمایید.

 مجموعه نقش آبرنگ ارائه دهنده تقویم های رومیزی فانتزی در سایز ها و مدل های مختلف برای شما مشتریان گرامی می باشد.

طراحی و چاپ برگه کاور برای تقویم رومیزی 1401

غالبا در تقویم های رومیزی ماهیانه که دوازده برگ دارند یک برگ یا بیشتر به عنوان کاور اضافه می کنند،  که می توان طراحی و چاپ این برگ را به با توجه به سلیقه و خواست مشتری انجام داد.

مثلا می توان در یک روی این برگه را بیان اطلاعات یک کسب و کار مانند شماره تماس ، آدرس ، آدرس سایت و… اختصاص داد ودر طرف دیگرعکس محصولات یا خدمات را چاپ کرد. با در نظر گرفتن قیمت تقویم رومیزی 1401 حتی در زمان استفاده از ورق های فانتزی می توان لوگوی کسب و کارتان را به عنوان کاور و به شکل طلاکوب، نقره کوب یا چاپ سیلک بر روی این برگه حک کنید.

 برگ کاور معمولا دراول تقویم رومیزی قرار می گیرد و جلوه و زیبایی  خاصی به تقویم رومیزی می دهد. تقویم رومیزی چوبی هم از جمله تقویم هایی است که بسیار به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استقبال قرار گرفته است.

قیمت تقویم رومیزی 1401 و سفارش

تقویم رومیزی 1401 چگونه آماده می شود؟

در مرحله نخست ورق های تقویم رومیزی توسط طراحان مجرب طراحی  می گردد. این کار باید با دقت و وسواس بسیاری انجام شود چون تمام زیبایی و جذابیت تقویم رومیزی بستگی به این مرحله دارد. توجه داشته باشید که در بخش طراحی باید حتما کادر اطمینان برای تقویم در نظر گرفته شده باشد.  زیرا انجام این کار باعث می شود عکس و متن انتخابی شما در برش اشتباهی بریده نشود.

 بعد از مرحله طراحی باید طرح شما برای لیتوگرافی ارسال شود تا زینک تقویم شما گرفته شود. و بعد از مرحله زینک کاغذ برای چاپ به چاپخانه فرستاده می شود.

 توجه داشته باشید که برخی از چاپخانه ها  برای کاهش قیمت تقویم رومیزی 1401 هزینه چاپ را پایین تر ازدیگر همکاران خود عنوان می کنند ولی در زمان تحویل می بینید که چاپ آن ها کیفیت کافی را ندارد و طرح انتخابی  شما  دچار تغییر رنگ شده است. مجموعه نقش آبرنگ این اطمینان را به شما می دهد که طرح انتخابی  شما هیچ تغییر رنگی در زمان چاپ نخواهد داشت.

پس از  مرحله چاپ، ورق های تقویم رومیزی به وسیله دستگاه برش می خورند و برای مرحله صحافی آماده می شوند.

غالبا صحافی تقویم رومیزی سفارشی شما به وسیله فنر دوبل صورت می گیرد. معمولا فنر به کار گرفته شده در تقویم رومیزی از رنگ های سفید، مشکی، طلایی بر خوردارند. در مرحله صحافی تقویم رومیزی ابتدا ورق های تقویم به وسیله دستگاه پانچ سوارخ می شوند. سپس به کمک فنر دوبل به پایه تقویم وصل می گردند. سایز فنر های دوبل وابسته به تعداد ورق های تقویم می تواند متفاوت  انتخاب شود.

یکی از راه هایی که برای پایین آوردن  قیمت تقویم رومیزی 1401 انجام می شود این است که از قسمت کمتر، کار فنر انجام می شود به این علت که قیمت فنر به سایز و میزان سانتی متری آن وابسته است پس هر چقدر فنر کمتری مورد استفاده قرار بگیرد قیمت تقویم رومیزی 1401  نیز برای شما کمتر می شود البته انجام این کار باز هم بستگی به سلیقه مشتری و خلاقیت طراحی دارد که کار طراحی را انجام می دهد .

باید خاطر نشان کرد که  به کار بردن فنر های دوتیکه در صحافی تقویم رومیزی نیزمی تواند در کاهش قیمت تقویم رومیزی 1401 تاثیر چشم گیری داشته باشد.

تیم نقش آبرنگ می کوشد تا عالی ترین و با کیفیت ترین تقویم های  رومیزی  را برای شما طراحی و چاپ نماید. امسال هم مثل سال های قبل سعی در ارائه تقویم های رومیزی سال 1401 با مناسب ترین قیمت ها را داریم.

خرید و قیمت تقویم رومیزی 1401

خرید و سفارش تقویم رومیزی 1401

مجموعه نقش آبرنگ برای راحتی شما مشتریان گرامی نمونه کار های قدیمی و موفق تیم  خود را در سایت قرار داده است. شما می توانید از این قسمت دیدن فرمایید و به راحتی تقویم مناسب کسب و کار خود را انتخاب نمایید. این تقویم های رومیزی به شکل کاملا حرفه ای توسط طراحان ما طراحی و چاپ شده اند.

طرح های مد نظر شما با بالا ترین کیفیت و با پیشرفته ترین تجهیزات بر روی تقویم های رومیزی اجرا می شوند. بدین صورت ماهیت سایز ، حروف، اشکال و دیگر طرح های انتخابی شما دچار تغییر نمی شوند و هدف نهایی از چاپ تقویم های رومیزی که جذب مشتری و بالا بردن  میزان فروش و سد دهی است به طور کامل حفظ می شود. نقش آبرنگ می تواند کمک بسیار شایانی به شما در طراحی و چاپ  تقویم های رومیزی اختصاصی بکند.

برای دیدن نمونه کار های بیشتر تیم ما و اطلاع از قیمت تقویم رومیزی 1401 هر چه زودتر با مشاورین تیم ما تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209