08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

فروش تقویم رومیزی در اصفهان

5/5
مرکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان

فروش تقویم رومیزی در اصفهان

فروش تقویم رومیزی در اصفهان ، که جذاب، کاربردی و شکیل باشد وبه آسانی همه فراد بتوانند از آن استفاده کنند معمولا یکی از پر طرفدار ترین خدمات در پایان سال و شروع سال جدید می باشد.

تقویم رومیزی یکی از پر مصرف ترین کالا ها در خانه ها، شرکت ها و مکان های هر کسب و کاری در اصفهان است.به همین خاطر چاپ تقویم یک کار با اهمیت برای هر حرفه ای محسوب می شود، زیرا وسیله ای است که همه اشخاص بر اساس نیازشان از آن استفاده می کنند.

در زمان حال با توجه به اینکه جهان به سمت پیشرفت سوق پیدا می کند و همه ی موارد الکترونیکی شده اند اما باز هم نمی توان منکر فروش تقویم رومیزی در اصفهان شد. زیرا هنوز هم اشخاص فراوانی هستند که تمایل دارند تقویم های رومیزی را به شکل چاپی استفاده کنند.

نیاز به تقویم سال بعد بیش تربرای صاحبان حرفه ها و کسب و کار ها با اهمیت است.و همین موضوع باعث ایجاد این دغدغه برای آن ها می شود که بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان با توجه به نقش تقویم های رومیزی برای خانه و یا مکان کسب و کار کدام است.

مجموعه نقش آبرنگ مفتخر به فروش تقویم رومیزی در اصفهان است . مجموعه ما با نمونه کار های جذاب و قیمت های مناسب سفارشات شما را با بالا ترین کیفیت و در مدت زمان کوتاهی آماده می کند و تحویل می دهد. برای دیدن نمونه کار های قبلی از طریق لینک زیر با ما همراه باشد.

تعرفه فروش تقویم رومیزی در اصفهان

تقویم های رو میزی یکی از مدل های تقویم به شکل رومیزی است که معمولا به واسطه  پایه روی میز گذاشته می شوند و خیلی از کسب و کارها از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان و مشتری های خود استفاده می کنند. استفاده از آن در بسیاری از کسب و کار ها و خانه ها رایج است .

زمانی که ازسفارش این محصول از مراکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان برای بازار یابی کسب و کار خود استفاه می کنید برند شما به صورت روزانه جلوی چشم مشتری گذاشته می شود که این امر باعث یاد آوری دائم کسب و کار شما و محصولات و خدماتتان به مشتری است. پس می توان عنوان کرد که خرید تقویم رومیزی  از معتبر ترین مراکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان یک روش کار آمد برای معرفی کالا و خدمات شما می باشد.

نقش آبرنگ تقویم های  رو میزی مختلف با نقش ها و طیف رنگی گسترده و جذاب را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می گیرد. کیفیت چاپ تقویم های رومیزی ما با در نظر گرفتن نمونه پروژه های موفق گذشته تضمین کننده این امر است.

خرید تقویم رومیزی اختصاصی از معتبر ترین مراکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان

برای خرید تقویم رومیزی به شکل اختصاصی می توانید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • اگر شما معمولا اقدام به سفارش و چاپ تقویم های رومیزی به تعداد بالا را می کنید می توانید سایز تقویم رومیزی را با توجه به سلیقه شخصیتان تغییر دهید.
  • در اطراف هر صفحه از تقویم رومیزی قسمت های خالی وجود دارد که شما می توانید با توجه به کسب و کارتان با درج محصول، لگو و یا مشخصات خود آن را پر کنید.
  • شما می توانید در پشت هر ورق تقویم با درج عکس های متفاوت گرافیکی از طبیعت ، محصول و یا خدماتتان و حتی نوشته های تبلیغاتی و یا توضیح محصول یا خدماتتان  تقویم رومیزی را برای مشتری جذاب و پرمفهوم کنید.
خرید تقویم رومیزی اختصاصی در اصفهان

تقویم رومیزی اختصاصی عالی ترین و پر بازده ترین راه بازاریابی در ایام گذشته و حال می باشد و همین امر باعث شده که صاحبین کسب و کار های متفاوت مانند کمپانی ها، فروشگاه ها ، مراکز خدمانی ودیگر شغل ها برای بازاریابی و قدر دانی از مخاطب هدفشان اقدام به خرید این تقویم ها از مراکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان کنند.

پس نتیجه می گیریم که تقویم رومیزی اختصاصی از جهت بازاریابی یک هدیه ی تبلیغاتی مفید محسوب می شود، چون باعث می شود همه ی کالا و خدمات خود را با تصاویر اختصاصی و یک متن کوتاه و پر بار به مخاطب خود عرضه نمایید و مشتری را به عالی تری روش با کسب و کار خود آشنا کنید این کار باعث می شود شما هم یک تبلیغات موثر داشته باشید و هم فروش خود را بالا تر ببرید.

در تقویم رومیزی عمومی شما تنها قادرهستید بر روی پایه تقویم مشخصات خود را درج کنید که این کار باعث پایین آمدن درصد جذب مشتری نسبت به تقویم رومیزی اختصاصی است. فروش تقویم رومیزی در اصفهان و به صورت اختصاصی در مجموعه نقش آبرنگ زمینه بازدهی بالا تبلیغات را برای شما فراهم می کند .

نحوه سفارش تقویم های اختصاصی از معتبر ترین مرکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان

غالبا چاپ اختصاصی تقویم رومیزی سه مدل دارد: در مدل نخست هم ورق های تقویم و هم پایه را می توان به شکل اختصاصی چاپ کرد، در مدل دوم تنها ورق های تقویم به شکل اختصاصی چاپ می شود و اما در مدل سوم ورق های تقویم به شکل اختصاصی چاپ می شود ومعمولا در قسمت پایه تقویم را چاپ طلاکوب می زنند. شما همچنین با در نظر گرفتن هزینه ای که برای بازاریابی خود کنار گذاشته اید به چند روش می توانید سفارشتان را از واحد مرکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان ثبت کنید: 03131323008

سفارش تقویم رومیزی در اصفهان

راه نخست: اگر قصد در نظر گرفتن بودجه زیادی برای این کار را ندارید پایه تقویم را مقوای سفارش دهید و ورق های آن را بدون یووی و سلفون تهیه کنید.

 راه دوم: اگر قصد در نظر گرفتن بودجه در حد متوسط رو به پایین برای این کار را دارید بهتر است برای پایه تقویم ازسلفون سخت بهره ببرید و ورق های تقویم را بدون روکش باشند.

راه سوم: اگر قصد در نظر گرفتن بودجه متوسط  برای این کار را دارید ورق های تقویم را  با روکش سلفون، یووی یا طرح کتان بزندی سفارش دهید وبرای پایه از سلفون سخت استفاده کنید

راه چهارم:در این روش  ورق های تقویم را روکش دار می زنند و پایه را نیز به شکل  اختصاصی طراحی می کنند که البته این امر در قیمت فروش تقویم رومیزی در اصفهان بسیار موثر است .

شما مشتریان گرامی برای ثبت سفارش خود و استعلام قیمت می توانید با واحد فروش تقویم رومیزی در اصفهان تیم نقش آبرنگ از طریق شماره زیر در تماس باشید : 09136307209 – واتس اپ

خرید تقویم رومیزی 1402 از معتبر ترین مرکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان

مدل این تقویم ها را با توجه به نامشان می توان فهمید که با خلاقیت طراح و یا ارائه کننده این محصول در آمیخته است. تقویم رومیزی های خلاقانه مدل و یا طرح از پیش تعیین شده ای ندارند و می تواند برای آن ها از هر ذهنیتی بهره برد. مانند تقویم رومیزی  که چوبی هستند و جای خودکار و یا برگه های یادداشت دارند . این تقویم های رومیزی خلاقانه طرفداران  بالاتری نسبت به تقویم  های رومیزی های عمومی در بین مردم و کسب و کارها دارند. قیمت فروش تقویم رومیزی در اصفهان که به صورت خلاقانه اجرا شود از قیمت دیگر تقویم ها بالاتر است زیرا دراین مدل  تقویم رومیزی غالبا با اضافه کردن موارد جدید قیمت آن نیز اضافه می شود.

سفارش تقویم رومیزی خلاقانه

نحوه سفارش تقویم های خلاقانه از معتبر ترین مرکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان

 برای سفارش مناسب ترین تقویم رومیزی، تیم نقش آبرنگ با داشتن طراحانی خلاق و مجرب خصوصا با توجه به نزدیک شدن به ماه های پایان سال و شروع یک سال جدید پیشنهاد ات ویژه ای برای شما مشتریان گرامی دارد. برای اطلاع از قیمت ها و دیدن نمونه کار های تیم ما با واحد فروش تقویم رومیزی در اصفهان از طریق شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید: 03131323008

بهترین مرکز فروش تقویم رومیزی در اصفهان

قیمت تقویم رومیزی و فروش تقویم رومیزی در اصفهان

هزینه چاپ و فروش تقویم رومیزی در اصفهان با توجه به مدل ورق و جنس آن و مدل پایه تقویم رومیزی انتخابی شما متفاوت است. البته شایان به ذکر است که نمی توان نقش نوسانات بازار های داخلی و خارجی را بر روی روند افزایشی و یا کاهشی این محصول نادیده گرفت. تیم ما همیشه سعی در ارائه با کیفیت ترین محصول با مناسب ترین قیمت نسبت به دیگر رقبا را داشته است.

شرکت فروش تقویم رومیزی در اصفهان

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید