مشاوره

مشاوره

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

در دنیای امروز، رسانه و تبلیغات از قدرتمندترین معیارهای موفقیت تجارت های مختلف میباشد. در واقع، نحوه معرفی و نمایش محصولات و خدمات شماست که موجب جذب مخاطب و فروش و سودآوری برند خواهد بود. برای این منظور، تلاش تمامی کارشناسان تبلیغاتی بر این است تا به بهترین روش ممکن بتوانند محصولات و خدمات شما را به تصویر کشیده و به مخاطبین هدف ارائه دهند. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از اصلی ترین استراتژی های تبلیغاتی برای معرفی محصولات تجارت های مختلف است. درواقع، در دنیای مدرن و وسیع تبلیغات امروزی، وجود عکس های زیبا و با کیفیت که توسط یک عکاس حرفه ای گرفته شده، به عنوان شناسنامه کاری و هویت بصری یک برند به حساب می آید. لازم به ذکر است که عکاسی صنعتی و تبلیغاتی شاخه های زیادی داشته که هریک از آنها برای اهداف و حوضه های کاری مختلفی کارایی دارد؛ همین موضوع سبب شده است تا انتخاب سبک عکاسی صنعتی برای حوضه های کاری مختلف، نیازمند بکارگیری نکات اساسی و مهمی باشد تا نتیجه نهایی بتواند بازدهی و سودآوری مورد نظر را به دنبال داشته باشد. در ادامه این مطلب، به بررسی این نکات می پردازیم.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی چیست ؟

عکاسی صنعتی چیست ؟ اگر قصد تبلیغات و معرفی برند خود را دارید، این اولین سوالی است که باید جواب آن را بدانید! عکاسی صنعتی، حوزه وسیعی از هنر عکاسی و ثبت تصاویر است که شامل چندین زیرشاخه اصلی  و تخصصی می باشد. در واقع، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به شاخه‎‌هایی از عکاسی با اهداف تجاری اشاره می کند تا منجر به معرفی یک کالا، خدمات، برند و یا حتی یک فرد شده و فروش و سودآوری را به دنبال داشته باشد. شک نکنید که هر کسب‌وکاری که داشته باشید، داشتن عکس‌ های با کیفیتی از محصول یا خدمات که بتواند توجه مشتری را به خود جلب کند و همچنین قادر باشد تاثیرِ ماندگاری بر ذهن او بگذارد، برای موفقیت‌ و سودآوری شما بسیار حیاتی خواهد بود. چراکه در دنیای رسانه ای و دیجیتالی امروز، شما نیاز دارید در فضای حقیقی و مجازی، خود را به مخاطب معرفی کنید و جلوه‌ای بصری در ذهن او بسازید.

به بیان دیگر، هر نوع عکاسی که ثبت تصاویر با اهداف تجاری و فروش، همراه شود، زیر شاخه عکاسی صنعتی قرار می‎گیرد. در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، عکاسی از محصولات، خدمات، محیط های تجاری و حتی مدلینگ ها و افراد مشهور صورت گرفته و معمولا در بستر ها و کمپین های تبلیغاتی مانند مجلات و روزنامه ها، مجلات دیجیتال، شبکه های اجتماعی و سایر رسانه های آنلاین و آفلاین جهت تبلیغ تجارت مورد نظر نمایش و ارائه داده می شود.

به عنوان مثال، تصاویر زیبا و با کیفیتی که بر روی بستر های مختلفی مانند بیلبوردهای تبلیغاتی، کاتالوگ‎های محصولات، وب‎سایت‎های تجاری، موارد تبلیغاتی و غیره مشاهده می‎ کنید، نمونه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می باشند. هدف از این سبک عکاسی، بالا بردن سطح فروش و ایجاد آگاهی از برند در مشتری برای تبلیغ یک کالا یا خدمات خواهد بود.

برای مشاهده نمونه های عکاسی صنعتی در اصفهان، روی دکمه زیر کلیک کنید 🙂

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

معیارهای کیفی عکاسی صنعتی تبلیغاتی

از آنجایی که عمومی از مردم و بطور خاص مشتریان و مخاطبین هدف شما، در مرحله نخست، از طریق تصاویر تبلیغاتی مانند کاتالوگ، شبکه های اجتماعی، سایت و.. خدمات و یا محصولات شما را مشاهده می کنند، زیبایی و کیفیت این تصاویر از اهمیت بالایی برخوردار است. واضح است که این تصاویر اولین دریچه ایست که شمایی کلی از کسب و کار و خدمات شما را به دید مشتریان می رساند و طبیعی است که فعالیت و کار شما با ارائه تصاویر دارای رزولوشن پایین و خدشه‌دار شده، در نظر مشتری، شرکتی غیرحرفه‌ای و مبتدی محسوب خواهد شد! علاوه بر این، استفاده مداوم از متد های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی رایج و نداشتن خلاقیت و بروز آوری در آن در حرفه ای نشان دادن تجارت شما تاثیرات منفی خواهد داشت.

اینجاست که کارشناسان عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به کمکتان آمده و براساس حوضه کاری و برند شما با ثبت تصاویری تخصصی، خلاقانه و مناسب منجر می شود تا کسب و کارتان منحصر به فرد، حرفه ای و متمایز از سایر رقبای شما دیده شود.

باید بدانید که از معیارهای اولیه و اصلی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، وفاداری به وقایع و به نمایش گذاشتن جلوه‎های واقعی یک محصول است. برای تحقق این هدف، باید دقت داشت که در ثبت تصاویر تبلیغاتی، در نورپردازی و طراحی صحنه غلو نشود و عکاس بتواند به زیبایی خصوصیات و ویژگی های ممتاز سوژه تبلیغاتی را ثبت کند. در این سبک از عکس برداری، کلیه اقدامات لازم بطور دقیق برنامه ریزی شده و منظم پیش خواهد رفت. برای نتیجه گیری متمول، عکاس سعی می ‎‌کند تا با استفاده از دانش، تخصص و تجربیات خود همه چیز را تحت کنترل داشته و تصاویری دقیق و حرفه ای را ثبت کند.

درواقع، بخش مورد توجهی از هدف ثبت این تصاویر، ارائه ی تصویر حرفه ای و زیبایی است که بتواند بازتابی از واقعیت سوژه باشد. البته این گفته به معنای سادگی و بی‎روح تصاویر نیست بلکه خواسته و نیاز کارفرما است که به چه نحو محصول خود را به تصویر بکشد.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی حرفه ای

مزایای عکاسی صنعتی تبلیغاتی برای کسب و کارها

هدف اصلی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، نمایش تجارت و متقاعد سازی مخاطبین هدف خواهد بود؛ بنابراین اصلی ‌ترین فوائد عکاسی صنعتی این خواهد بود که بتوانید نظر مثبت مشتری را جلب کنید و به شیوه‌ای جدید و جذاب، تجارت خود را در ذهن آنها ماندگار کنید. بدیهی است برای رسیدن به این منظور، احتیاج به تیمی حرفه‌ای و خلاق است تا بتواند بازار هدف را شناسایی کند و با شناخت و درک نیازهای مخاطب، بتواند سوژه‌ی عکاسی را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در حوضه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می توانید با استفاده از امکان مشاوره رایگان تبلیغاتی با کارشناسان ما در کانون نقش آبرنگ به شماره 03131323008 تماس بگیرید.

در ادامه با مزایای اصلی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی آشنا خواهید شد:

  • بالا بردن سطح کیفیت تصویر برند شما

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی کالا و خدمات شما را به گونه ای کاملا تخصصی و خلاقانه به نمایش گذاشته و شمایی حرفه ای را به ظاهر کسب و کار شما خواهد بخشید. با این شیوه تبلیغاتی، مشتری شما می‎تواند به شکل موثرتری از ذات فعالیت و محصولات شما آگاه شده و برای استفاده از خدمات و محصولات شما ترغیب شود.

مزایای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
  • ارتقا ثبت برند شما نسبت به رقبا

بطور کلی ثبت تخصصی لحظات و تصاویر تجارت شما می تواند تاثیر فوق العاده ای در حرفه ای نشان دادن شما نسبت به رقبای کاری داشته باشد. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نه تنها برای محصولات و خدمات، بلکه برای ثبت تصاویر رویداد های مختلفی مانند همایش ها، نمایشگاه های تخصصی و… کاربرد داشته و انتشار آنها در رسانه ها و بستر های تبلیغاتی نظیر وب‎سایت‎ رسمی خود، بروشورها و صفحه فیس ‎بوک، می تواند منجر به پیش برد شناخت و شهرت تجارت شما شود.

 

  • بالا بردن سطح آگاهی از برند

عکس‎های خلاقانه می‎تواند بر روی مشتریان بالقوه تاثیر بادوامی بگذارد و هم‎چنین به افزایش فروش یک شرکت کمک کند.

 

  • افزایش فروش و نرخ بازگشت سرمایه

بطورکلی هدف کسب و کارها از انجام تبلیغات، سوداوری است. انجام عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نیز در صورتیکه به شکل مبتکرانه و خلاقانه ای صورت بگیرد، موجب بهبود فروش کلی و برگشت سرمایه بیشتر آن خواهد شد.

قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

بی‌شک یکی از مهم‌ترین آیتم‌های مهم در عکاسی صنعتی ، مساله‌ی قیمت عکاسی صنعتی در اصفهان است. این مساله خصوصا برای کسب‌وکارهای نوپا و نوظهور که در حال رشد و گسترش هستند، بسیار حائز اهمیت است.

قیمت عکاسی صنعتی با توجه به سوژه‌ی انتخابی، سختی کار، لوکیشن و فضایی که قرار است در آن عکاسی شود، تجهیزات مورد نیاز، بُعد مسافت، تعداد عکس‌ها، تخصص عکاس و موارد دیگر متغیر است. هر کدام ازین موارد، می‌تواند بر قیمت عکاسی صنعتی اثرگذار باشد؛ اما آنچه که مهم و حائز اهمیت است، تاثیر عکس‌های حرفه‌ای در رونق و گسترش کسب‌وکار شما است به طوری که باعث می‌شود برند شما رنگ و بویی حرفه‌ای و متمایز به خود بگیرد.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209