مشاوره

مشاوره

طراحی کاتالوگ حرفه ای

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
طراحی کاتالوگ حرفه ای

طراحی کاتالوگ حرفه ای

طراحی کاتالوگ حرفه ای به منظورمعرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و… از طرف عرضه کننده به مصرف کننده یا مشتری انجام می شود. طراحی کاتالوگ حرفه ای یکی از با اهمیت ترین وسایل برند سازی و تبلیغاتی محسوب می شوند. مثلا در طراحی کاتالوگ مخصوصا کاتالوگ های صنعتی باید از زیاده گویی و افراط در دادن اطلاعات خودداری نماید و با نوشتن اطلاعات کوتاه و مفید در کنار استفاده از عکس های با کیفیت مخاطب را به خوبی جذب نماید.

نخستین و با اهمیت ترین هدف از طراحی یک کاتالوگ، معرفی و شناساندن کالا های خاص و جدید یک کسب و کار است. بنابراین طراحی کاتالوگ حرفه ای فقط برای کسب و کار های نوپا ضرورت ندارد و کسب و کار های قدیمی نیزبرای معرفی کالا های خود از این دفترچه های راهنما می توانند نهایت بهره را ببرند. پس از هدف گذاری باید لیست کالا ها و خدماتی که ارائه می دهید را آماده نمایید و گزینه‌های مناسب را برای  چاپ در کاتالوگ انتخاب کنید مطالبی که انتخاب می کنید باید از هر نظر خاص و متفاوت باشد زیرا معرفی محصولاتی که مشابه کالا های دیگرتولید کنندگان باشند، به هیچ عنوان برای مخاطب هدف جذاب نخواهد بود.

تیم نقش آبرنگ  طراحی و چاپ کاتالوگ محصولات و خدمات شما را به شکل کاملا منحصر به فرد انجام می دهد. خدمات طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور مجموعه ما  کاملا حرفه ای  و با تجهیزات جدید با آخرین فناوری های گرافیکی انجام می شود. شما با دیدن نمونه کاتالوگ های طراحی شده پیشین تیم ما و بعد از کسب اعتماد به کیفیت کاتالوگ های چاپ شده توسط  تیم ما می توانید  سفارش خود را به آسانی ثبت نمایید. توجه داشته باشید که زمان ثبت سفارش طراحی کاتالوگ حرفه ای در نخستین قدم باید هدف از طراحی را مشخص نمایید، این امر باعث می‌شود که کاتالوگ عرضه شده از جانب شما بالاترین تطابق را با نیاز مشتریان داشته باشند.

طراحی کاتالوگ حرفه ای

طراحی کاتالوگ حرفه ای برای تبلیغات

کاتالوگ به طور کلی به صفحاتی گفته می شود که با هم در ارتباطن و در این صفحات مرتبط در مورد کالا ها و خدمات و تولیدات کسب و کار های مختلف صحبت می شود. در واقع طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای برای معرفی و بازاریابی کالا ها و خدمات ، کسب و کار های مختلف انجام می شوند و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. با تهیه کاتالوگ ها کسب و کار های محتلف اعم از تولیدی ، خدماتی و صنعتی و…  کالاها و خدمات خود را برای جذب کردن مخاطب هدف بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر تبلیغ می کنند. پس به طور کلی می توان گفت که کار طراحی کاتالوگ حرفه ای نوعی تبلیغات حرفه ای و بازاریابی تخصصی محسوب می شود.

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی اگر به روشی درست انجام  شود یکی از با اهمیت ترین وسایل برندسازی و بازاریابی می تواند باشد. اصل مهم و ضروری در طراحی کاتالوگ حرفه ای و کارامد در نظر گرفتن تمام جنبه های تجاری، برندینگ، بازاریابی و جذب مخاطب و…. است. در نخستین مرحله باید بدانید که کاتالوگ ها در واقع لیستی از محصولات و خدماتی هستند که بر پایه اولویت بندی به شکل فهرست وار نمایش داده می شوند به صورتی که مشتری بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نیازش دسترسی پیدا کند. کاتالوگ ها از با اهمیت ترین وسایل تبلیغات و بازاریابی آفلاین بر روی مشتریان هستند. مشتری از روی یک کاتالوگ خوب اطلاعات مورد نیاز خود را کسب می کند و در واقع  می تواند از روی کاتالوگ های شما به آنچه که هستید و ارائه می دهید نیز پی ببرد.

همان طور که قبلا نیز بیان شد کاتالوگ ها یکی از با اهمیت ترین وسایل در بالا بردن میزان فروش به شمار می روند. در طراحی کاتالوگ حرفه ای شرح حالی از وضعیت کنونی کسب و کارتان ، تاریخچه و چشم‌اندازی که در آینده دارید و…. به روشنی بیان می شود. پس طراحی کاتالوگ حرفه ای و با کیفیت به شما کمک می کند تا علاوه بر برند سازی، خدمات و محصولات خود را به مناسب ترین حالت عرضه کنید. کمتر کسب و کاری را پیدا خواهید کرد که بدون طراحی کاتالوگ حرفه ای و تبلیغاتی بتواند در بازار رقابت، پیروز شود. در اصل کاتالوگ ها را می توان از ملزومات اصلی و ابتدایی هر کسب و کاری به شمار آورد. به همین علت باید متناسب با تنوع بالای کسب و کارهای مختلف کاتالوگ های مختلف و با کیفیتی نیز طراحی و چاپ شوند که پاسخ گوی نیاز سفارش دهنده و مشتریانش باشد.

طراحی کاتالوگ حرفه ای و شیک

ویژگی های مثبت طراحی کاتالوگ حرفه ای

طراحی کاتالوگ حرفه ای همان طور که می دانید یک کار کاملا تخصصی و حرفه ای است. طراحی نخستین قدم و با اهمیت ترین قدم دربالا بردن میزان فروش محصولات یا خدمات شما می باشد. یعنی اگرطراحی کاتالوگ  به صورت حرفه ای باشد می توان از آن به عنوان یک وسیله تبلیغاتی برای جذب مخاطب هدف به خوبی استفاده کرد. از با اهمیت ترین ویژگی های مثبت یک کاتالوگ خوب برای تبلیغات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- طراحی کاتالوگ حرفه ای برای تبلیغات باید خیلی جمع و جور و قابل حمل انجام شود و به شکلی باشد که مشتری در سریع ترین زمان بتواند آن را مطالعه کند. بیان کامل جزئیات و توضیح دادن اضافی در این مدل وسیله تبلیغاتی نتیجه معکوس خواهد داد.

2- توصیف محصولات و خدمات شما باید در نهایت صداقت و درستی انجام شود و در آن از بزرگ نمایی دوری شود. زیاده روی در معرفی کالا ها و خدمات باعث می شود، مشتری بعد از رو به رو شدن با آن از خرید  آن محصول مورد نظر منصرف شود چون حس فریب خوردگی در او ایجاد شده است.

3- طراحی کاتالوگ حرفه ای ومطالب بیان شده در آن باید به صورتی باشد که همه سوالات مخاطب هدف به خوبی پاسخ داده شود. مثلا اسم و مشخصات کامل کالا و تولید کننده آن و خدمات پس از فروش ارائه شده توسط فروشنده باید به طور دقیق توضیح داده شود.

4- عکس های در نظر گرفته شده برای استفاده در طراحی کاتالوگ حرفه ای باید با نوع محصول یا خدمات عرضه شده همخوانی کامل داشته باشد. در این زمینه مناسب ترین کارعکس برداری حرفه ای از محصول یا خدمات شما می باشد. این کار باعث بالا رفتن جذابیت طرح تبلیغاتی شما می شود و کمک بسیاری نیز به شما در جذب مخاطب می کند.

5-بهترین مدل طراحی کاتالوگ حرفه آن است که در طراحیش از چهار نوع رنگ استفاده شده است البته ترتیب استفاده از رنگ ها ، نیاز به سلیقه و خلاقیت و تخصص دارد.

6- در طراحی بعضی از کاتالوگ ها برای بیشتر دیده شدن طرح تبلیغاتی از روکش سلفون یا یووی موضعی استفاده می کنند که در این میان نمی توان منکر تاثیر این کار در بیشتر دیده شدن شد. البته باید توجه داشته باشید که اضافه کردن هر آیتم جدیدی باعث افزایش قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ برای شما می شود.

طراحی کاتالوگ حرفه ای قیمت

نکات مهم با اهمیت در طراحی کاتالوگ حرفه ای به صورت قیمت مناسب

موارد بسیاری بر قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای تاثیر دارند از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد سایز انتخابی و مورد نیاز برای شما ، تعداد صفحاتی کاتالوگ ، زمان تحویل ، کاغذ استفاده شده ، نحوه ی توزیع واز همه مهمتر نوع چاپ انتخابی شما و…

چاپ کاتالوگ حرفه ای به دو شیوه چاپ افست یا چاپ دیجیتال صورت می گیرد در پایین به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم.

چاپ افست درطراحی کاتالوگ حرفه ای

چاپ قدیمی ترین روش تکثیر است که امروزه به صنعتی بسیار پر مخاطب در حوزه تبلیغات تبدیل شده است و چاپ افست کاتالوگ قدیمی ترین و پرکاربردترین نوع چاپ است و بیشتر مشتریان با خصوصیات آن آشنایی کامل دارند.  اکثر صاحبین کسب و کار ها وقتی در مورد سفارش و طراحی کاتالوگ حرفه ای برای خودشان با مشاوران ما صحبت می کنند، اغلب تقاضای چاپ افست را برای محصولات خود دارند.

چاپ دیجیتال در طراحی کاتالوگ حرفه ای

چاپ دیجیتال هم یکی دیگر از پرطرفدارترین راه های چاپ فوری کاتالوگ محسوب می شود. با پیشرفت تجهیزات ، و امکان چاپ کاتالو گ ها به صورت دیجیتال نیاز خیلی از کسب و کار ها  به طراحی و چاپ کاتالوگ در تیراژ پایین برطرف شده است.

اگر شما هم محصول یا خدمات جدیدی را ارائه می دهید و برای معرفی آن ها نیاز به طراحی کاتالوگ حرفه ای به صورت ارزان دارید تیم نقش ابرنگ می تواند بهترین گزینه برای انجام این کار برای شما باشد.

مراحل سفارش طراحی کاتالوگ حرفه ای

در نخستین مرحله باید شرکت معتبرو مناسبی را پیدا کنید تا علاوه بر دادن یک مشاوره صحیح و خوب به شما پروژه سفارش و طراحی کاتالوگ حرفه ای تان را به بهترین شکل ممکن نیزانجام دهد. برای انجام این کارشما باید نمونه طراحی کاتالوگ چند شرکت را مورد بررسی قرار دهید. و شرکت‌هایی که به سلیقه شما نزدیک ترهستند چه از نظر قیمتی و چه از نظر نمونه کارهای طراحی کاتالوگ حرفه ای را مورد ارزیابی و مقایسه قرار دهید تا بتوانید علاوه بر حفظ کیفیت، با قیمت مناسبی کاتالوگ خودتان را سفارش دهید.

در قدم بعدی و بعد از شروع پروژه طراحی در ابتدا باید تعداد حدودی صفحات کاتالوگ و سایز آن را مشخص کنید. بر اساس تعداد صفحات و سایز انتخابی شما قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای برای شما محاسبه می شود و طی یک پیش فاکتور به سفارش دهنده اعلام می گردد. بعد از تایید پیش فاکتور توسط سفارش دهنده مرحله بعدی چید مان عکس ها و مطالب توسط طراح انجام می شود.

سپس 3 طرح اولیه برای طراحی جلد کاتالوگ به سفارش دهنده نشان داده می شود. و بر اساس طرح جلد انتخابی شما، طراحی صفحات داخلی کاتالوگ ها  نیز شروع می‌شود و 3 طرح اولیه ازصفحات داخلی نیز مجددا به سفارش دهنده نشان داده می شود. پس از تایید طرح های اولیه به مرحله چاپ کاتالوگ میرسیم. انتخاب نوع چاپ نیز بر قیمت طراحی کاتالوگ حرفه ای بسیار تاثیر گذار است.

شاید شما هم قصد داشته باشید که برای کسب و کار خود کاتالوگ یا بروشور تهیه کنید. همه ما در مورد کاتالوگ ها و کارایی آن ها و تاثیری که در فروش می گذارند مطلع هستیم. حتی تفاوت بین طراحی خوب و طراحی بد را هم به خوبی می توانیم تشخیص دهیم. اما چیزی که در مورد طراحی کاتالوگ حرفه ای باید بدانید این است که استراتژی همه چیز است. مشاورین تیم نقش آبرنگ به شما برای یک انتخاب عالی کمک شایانی می کنند.

طراحی کاتالوگ حرفه ای

بالا رفتن میزان فروش با طراحی کاتالوگ حرفه ای

اطلاع رسانی در مورد تولید یک کالای جدید ، عرضه کاتالوگ کالا های فصل به مشتریان و….. هر کدام می توانند استراتژی مناسبی و کاربردی برای تولید محتوای یک کاتالوگ تبلیغاتی و بازاریابی باشند. هر کدام از استراتژی ها با  دیگری تفاوت هایی دارند، که باید به آن توجه بسیاری شود.  تهیه ی محتوا برای یک کاتالوگ های تبلیغاتی بر اساس اهداف کاتالوگ ها باید صورت گیرد. پس اگرهدف اصلی شما بالا بردن میزان فروش به واسطه طراحی کاتالوگ حرفه ای است، باید به تمام جنبه های این زمینه توجه بسیاری داشته باشید.

 این نکته را مد نظر داشته باشید که همیشه دیده شدن بیشتر مساوی با بالا رفتن میزان فروش است. بنابراین هرچه تعداد چاپ کاتالوگ اختصاصی خود را بالا تر ببرید بیشتر نیزدیده خواهید شد و درنتیجه فروش بالاتری هم خواهید داشت. در طراحی کاتالوگ حرفه ای می توانید معرفی محصول و فروش مستقیم داشته باشد بنابراین نوشتن قیمت ها در داخل کاتالوگ و یا گذاشتن لیست قیمت همرا با کاتالوگ به شکل ضمیمه می تواند به شما برای رسیدن به این هدف کمک شایانی بکند.

اگر هدف شما معرفی یک محصول جدید است، باید با کمک یک عکاس حرفه ای، عکس های جذاب و خوبی را از کالای  جدید خود آماده کنید و از آن ها در طراحی کاتالوگ خود نهایت استفاده را ببرید. انجام این کار در پیدا شدن دید مثبت  در مشتری نسبت به کالای جدید شما تاثیر به سزایی دارد. در طراحی این مدل کاتالوگ از آماده کردن متن های طولانی برای کاتالوگ خود پرهیز کنید. مطالب کاتالوگ باید متناسب با خصوصیات محصول شما نوشته شود. برای کالا های خود یک شعار مناسب انتخاب کنید. تاثیر این کار بر میزان فروش محصول غیر قابل انکار است.

قبل از اقدام به طراحی و چاپ کاتالوگ اختصاصیتان باید نکات بسیاری را مد نظر بگیرید از جمله ان ها می توان به تعرفه طراحی و چاپ کاتالوگ ، کیفیت طراحی ، خوش قولی شرکت ارائه دهنده این محصولات و همچنین باتجربه بودن و داشتن تعداد زیادی از پروژه های موفق و… اشاره کرد.

کاتالوگ ها میزان فروش شما را بالا نمی برند اگر کالای با کیفیتی نداشته باشید

بارها شده است که مشتریان ما درخواست طراحی کاتالوگ حرفه ای و تولید محتوا با کیفیت را دارند و از این طریق می خواهند تاثیر مثبتی بر میزان فروش خود بگذارند، بدون اینکه به سطح کیفی محصولات خود توجه داشته باشند.

بزارید صادق باشیم اگر محصول بی کیفیتی را عرضه کنید، با بهترین تبلیغات و بهترین کاتالوگ ها هم، ممکن است فقط یکبار بتوانید محصول خود را به مشتری بفروشید. پس اگر به دنبال فروش دائمی محصولات خود هستید همچنین به دنبال به دست آوردن مشتریانی وفادار هستید در نخستین قدم باید سطح کیفی کالا های خود را بالا ببرید.

حواستان باشد که دچار خود نزدیک بینی محصولاتتان نشوید این جمله در مورد کسانی کاربرد دارد که به دلیل علاقه ی زیادی که به تولیدات خود دارند، ایرادات مشکلات محصول خود را نمی بینند و این امر باعث می شود تا در صدد بر طرف کردن نواقص در تولید محصولات خود نباشند. باید کیفیت محصول و خدمات ارائه شده به مشتریانتان را به طور دائم مورد ارزیابی و بازبینی قرار دهید.

طراحی کاتالوگ حرفه ای و خاص

مدل های مختلف طراحی کاتالوگ حرفه ای

همانطور که می دانید مدل های بسیار زیادی از کاتالوگ ها وجود دارند شما باید بر اساس سبک کاریتان و نوع محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید باید نسبت به طراحی کاتالوگ حرفه ای برای خود اقدام نمایید. علاوه بر موارد گفته شده در بالا در سفارش طراحی کاتالوگ حرفه ای خود باید محتوای خودتتان توجه بسیاری داشته باشید.

طراحی کاتالوگ  حرفه ای به صورت افقی

کاتالوگ های افقی بیشتر مناسب کسب و کارهای هستند که در زمینه تولیدات فعالیت می کنند مثلا تولید کنندگان مبلمان غالبا برای نمایش محصولاتشان، نیاز به فضای افقی زیادی دارند. علاوه بر آن که امکان چیدمان تصاویر به شکل مختلف مانند مربع، عمودی و افقی در این مدل کاتالوگ وجود دارد.

طراحی کاتالوگ حرفه ای به صورت مربع

کاتالوگ های مربع بیشتر مناسب شرکت های دکوراسیون است، کاتالوگ های مربع از انرژی خنثی در وسط صفحه بر خوردارند و در این کاتالوگ ها تمرکز بالاتری بر روی عکس ها و ظرافت کاری های دکوراسیون گذاشته می شود.

طراحی کاتالوگ حرفه ای به صورت عمودی

کاتالوگ های عمودی از پر استفاده ترین و پر طرفدار ترین مدل های کاتالوگ در زمینه صنعت هستند. بیشتر شرکت های صنعتی، تولیدی، پزشکی و … نسبت به سفارش این مدل کاتالوگ ها تمایل بالاتری دارند. خوش دست بودن و صرفه اقتصادی داشتن نیز از صفاتی هستند که می توان نسبت به این مدل از کاتالوگ اطلاق نمود.

طراحی حرفه ای کاتالوگ

نقش سایز در سفارش طراحی کاتالوگ حرفه ای

در سفارش کاتالوگ ها غالبا به سایز توجه بخصوصی می شود مدل و حجم محتوای شما و همچنین نیاز مخاطب شما مشخص کننده ابعاد کاتالوگ شما در زمان سفارش می باشد.

دسته بندی کاتالوگ ها

کاتالوگ ها را می توان قوی ترین تبلیغات آفلاین دانست. این محصولات با پیشرفت تجارت جهانی در قرن بیستم و در اروپا پا به عرصه ظهور گذاشتند. کاتالوگ در آغاز دارای صفحات اندکی بودند و در آن ها فقط به نمایش محصولات و خدمات و درج قیمت پرداخته می شد.

طراحی کاتالوگ حرفه ای بر اساس محتوا

معمولا طراحی کاتالوگ حرفه ای را بر اساس محتوا ، مدل صحافی ، سایز و جنس کاغذ دسته بندی می شود. اصلی ترین مدل دسته بندی کاتالوگ ها براساس محتوا است. محتوای کاتالوگ‌ها معمولا بر پایه معرفی یک محصول یا خدمت  تنظیم می شوند بنابراین چاپ  مجدد این محصولات در زمان اضافه شدن یک محصول یا خدمت جدید از ضرورت  بسیاری برخوردار است.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که در طراحی کاتالوگ دیجیتالی تیتراژ چاپ از اهمیت خاصی برخوردار نیست. به این علت که کاتالوگ های دیجیتال در فضای مجازی و وب فقط منتشر می شوند.

طراحی کاتالوگ حرفه ای بر اساس نوع محصولات یا خدمات

طراحی کاتالوگ ها براساس مدل

محصولات و خدمات شما نیز انجام می گیرد. محصولات و خدمات را بر حسب تایم مورد استفاده قرار گرفتن به دو زیر مجموعه سریع مصرف و کند مصرف دسته بندی می کنند. محصولات سریع مصرف شامل مواد خوراکی ، محصولات تاریخ دار، تجهیزات یکبار و … می باشد و محصولات کند مصرف شامل تجهیزات و تاسیسات گرمایشی، اتومبیل، لوازم خانگی و … هستند. کارایی و نحوه ی طراحی کاتالوگ حرفه ای این محصولات با یکدیگر بسیار متفاوت است.

طراحی کاتالوگ حرفه ای بر اساس سایز و نوع صحافی

کاتالوگ ها را بر حسب ابعاد و نوع صحافی نیز دسته بندی می شوند. همان طور که قبلا نیز اشاره شد سایز و ابعاد کاتالوگ به محتوا و حجم مطالب شما بستگی دارد. صحافی نیز به صورت های مختلفی برای کاتالوگ ها اجرا می شود از جمله صحافی های استفاده شده در طراحی کاتالوگ حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد

صحافی چسبی که شامل نوع چسب گرم و چسب سرد است.

صحافی سیمی که دارای سه نوع مارپیچ، دوبل و شانه ای می باشد.

صحافی مفتول یا منگنه که دارای دو نوع لوپ و تخت است.

قیمت طراحی کاتالوگ حرفه ای

هزینه طراحی وچاپ کاتالوگ حرفه ای

عوامل بسیاری در مشخص شدن قیمت طراحی کاتالوگ حرفه ای تاثیر می گذارد. از جمله این عوامل می توان به تیراژ چاپ کاتالوگ، تعداد صفحات کاتالوگ، ضخامت صفحات داخلی، مدل صحافی و نوع  جلد اشاره کرد

شرکت نقش آبرنگ می تواند یکی از گزینه های مناسب برای شما برای طراحی و چاپ کاتلوگ باشد دلیل این مناسب بودن این است که

  • تیم ما شامل افراد با تجربه و خلاق بسیاری است
  • ما همیشه سعی کرده ایم که تعرفه مناسبی را برا خدماتمان در نظر بگیریم
  • زمان بندی دقیق و تقسیم کار مناسب باعث تحویل به موقع سفارشات ما شده است
  • تیم ما دارای نمونه کار های موفق بسیاری است

تیم ما موفق به همکاری با کسب و کار های بزرگ و موفق بسیاری بوده است و ما مشتریان وفادار بسیاری داریم. برای دیدین نمونه کارهای بیشتر و استعلام قیمت طراحی کاتالوگ حرفه ای با مشاورین مجرب تیم ما با شماره 031313230008 تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209