مشاوره

مشاوره

طراحی و چاپ کاتالوگ

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
طراحی-و-چاپ-انواع-کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی وچاپ کاتالوگ وسیله ای با ارزش برای پیشرفت بازاریابی و تبلیغات وجذب مشتری برای محصولات و خدمات است . که در دیدارهای حضوری، نمایشگاه‌ها و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همان طورکه طراحی کاتالوگ با اهمیت است، چاپ کاتالوگ حرفه‌ای نیز در زیبایی و ثبات آن با اهمیت است و باعث می شود در ذهن مشتری به خوبی حک شود.

طراحی و چاپ کاتالوگ تنها برای افزایش مشتری و ترغیب آن به خرید کالا  نیست. آیا تا به حال به مصرف کنندگان خود فکر کرده‌اید؟ مصرف کننده محصول یا خدمات شما چه یک محصول گران بخرد ویا یک محصول چند هزار تومانی نیاز به کاتالوگ‌های مخصوص توضیح ، نصب و راه‌اندازی آن را دارد.

محصولات آرایشی و بهداشتی ، دارویی ، خوراکی ها ، و … تماما” به طراحی و چاپ کاتالوگ محصول نیاز دارند.

 تیم نقش آبرنگ با داشتن پروژه های موفق بسیار در این زمینه با در نظر گرفتن  خواسته شما و بررسی محصول وخدمات شما و نحوه ارائه محصولتان، هزینه  مناسب طراحی و چاپ کاتالوگ را به شما ارائه می‌ دهد.

مزایای طراحی و چاپ کاتالوگ

متنوع بودن طراحی ها و ابعاد کاتالوگ ها

قیمت پایین چاپ کاتالوگ

چاپ با سریع در کوتاه ترین تایم با کیفیتی عالی  

امکان طراحی و چاپ کاتالوگ در تعداد کم

ماندگاری و مقاومت بالا با نگهداری درست

اجرای جذاب نمای طرح مورد نظر واعمال هارمونی رنگها

نقش با اهمیت طراحی در طراحی و چاپ کاتالوگ

همان طور که گفته شد طراحی و چاپ کاتالوگ ها از با اهمیت ترین وسیله های تبلیغاتی برای معرفی محصول  یا خدمات شما به مخاطب است. وضعیت یک کاتالوگ و اندازه دقت به جزئیات در کاتالوگ محصولات یا خدمات ، بیان کننده ارزش و هویت کسب و کار، محصول یا خدمات شما است . محصول یا خدمات شما حتی اگر با وضعیت و قیمت عالی هم باشد، اما اگر در طراحی و چاپ کاتالوگ دچار ضعف و مشکل باشد نمی تواند ارزش واقعی خود را نشان دهد و این موضوع باعث سر در گم شدن مخاطب می شود.

برای  طراحی و چاپ کاتالوگ با ارزش ابتدایی ترین و با اهمیت ترین قدم طراحی کاتالوگ است. برای طراحی کاتالوگ موارد بسیاری از جمله: روانشناسی رنگ، نوع ورقی که قصد استفاده از آن را دارید ، جنس پوشش ورق، سبک محصول یا خدماتی که ارائه می دهید، متوازن بودن رنگ ها و اندازه و سایز کاتالوگ باید در نظر گرفته شود. تا در انتها یک کاتالوگ جذاب و منحر به فرد و زیبا داشته باشید.

 نقش آبرنگ با داشتن تیم طراحی مجرب تمام مراحل طراحی اولیه، طراحی نهایی و چاپ ، طراحی و چاپ کاتالوگ کسب و کار شما را با دقت تمام انجام می دهد تا شما با خیالی راحت بتوانید از این کاتالوگ در حرفه خود نهایت استفاده را ببرید.

انواع طراحی ها در طراحی و چاپ کاتالوگ

شما باید پیش از طراحی وچاپ کاتالوگ هدف خود را مشخص کنید.

کاتالوگ هایی که برای نشان دادن و معرفی محصول یا خدمات هستند به طراحی تبلیغاتی و کاتالوگ هایی که شامل اطلاعات و مشخصات فنی هستند به طراحی صنعتی شناخته می شوند.وطرح هایی که برروی اینترنت بار گزاری می شوند دیجیتال نام دارند.

طراحی و چاپ کاتالوگ تبلیغاتی

همان طور که از نام این نوع طراحی مشخص است از آن بیشتر برای کاتالوگ هایی که برای معرفی محصول ، خدمات و یا تبلیغات و بازاریابی هستنداستفاده می شود.و در اکثر مواقع ار آنها در همایش ها ، نمایشگاه ها و… بهره می برند. طراحی خلاقانه و جذاب در طراحی وچاپ کاتالوگ  تبلیغاتی برای ارتباط با مخاطب و سوق دادن آن به خرید محصول یا استفاده از خدمات بسیار با اهمیت است .

طراحی و چاپ کاتالوگ صنعتی

این نوع طراحی بیشتر برای معرفی کمپانی ها و کارخانه های صنعتی به کار می رود . طراحی و چاپ کاتالوگ صنعتی علاوه بر معرفی ، به مدیران این کمپانی ها برای فروش محصول نیز، کمک می کند. در طراحی این کاتالوگ ها نباید از افکت ها و تصاویر تبلیغاتی استفاده کرد زیرا استفاده از آنها جنبه صنعتی بودن کاتالوگ را از بین می برد.

طراحی و چاپ کاتالوگ دیجیتال

طراحی و چاپ کاتالوگ برای عرضه به مخاطبانی که وارد غرفه یا مغازه یا شرکت شما می شوند از بروزترین وسیله های جذب مشتری است.

 اما وقتی هدفتان عرضه کاتالوگ به مخاطبان سایت یا شبکه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام و.. است باید به فکر ساخت یک کاتالوگ دیجیتال برای محصولات یا خدمات خود باشید. منظور از طراحی و چاپ کاتالوگ دیجیتال فایلی است که محصولات یا خدمات شما در آن به معرض نمایش گذاشته می شوند. مفهوم کاتالوگ دیجیتال و طراحی و چاپ کاتالوگ دیجیتال با هم متفاوت هستند. کاتالوگ دیجیتال نمونه مجازی از کاتالوگ شما است که روی اینترنت قرار می گیرد اما طراحی وچاپ کاتالوگ دیجیتال روشی برای چاپ کاتالوگ شما روی ورق است.

طراحی وچاپ کاتالوگ افست

اگر قصد چاپ در کاتالوگ در تعداد بالا را دارید، چاپ افست عالی ترین انتخاب است. کیفیت چاپ افست خیلی عالی تراز چاپ دیجیتال است.  هارمونیه رنگ‌های استفاده شده در طراحی وچاپ کاتالوگ شما واقعا مشابه طراحی شما است. خصوصیات عکسها خیلی روشن و مشخص است . از جهتی دیگر هزینه چاپ افست کم تر از هزینه چاپ دیجیتال است. شما با انجام چاپ افست برای طراحی وچاپ کاتالوگ هایتان می‌توانید از هر جنس ورقی استفاده کنید. ماندگاری کاتالوگ های چاپی شما به خیلی بیشتر از چاپ دیجیتال است.

با تمام موارد گفته شده در بالا درباره طراحی وچاپ کاتالوگ افست اگر چاپ افست با دستگاه‌های قدیمی و بی کیفیت اجرا شود یا توسط متخصص آموزش ندیده انجام شود، کاتالوگ با کیفیت خوبی برای شما چاپ نمی شود. نقش آبرنگ یکی از مراکز معتبر چاپ در اصفهان با داشتن ‌جدیدترین دستگاه‌های چاپ برای ، طراحی وچاپ کاتالوگ آماذه ارائه خدمات به شما است.

طراحی وچاپ کاتالوگ دیجیتال فوری

برای اجرا طراحی وچاپ دیجیتال فوری به تعداد کم، چاپ دیجیتال مناسب ترین گزینه است. شما پس از گذشت چند ساعت، کاتالوگ چاپ شده را از کارفرما تحویل می گیرید.

سرعت چاپ خیلی بالا است اما هزینه آن نیز درمقایسه با چاپ افست بالا تر است. در طراحی وچاپ کاتالوگ دیجیتال هر اندازه از ورق ، را که می خواهید داشته باشید را می‌توانید انتخاب کنید. نگرانی برای اصلاحات ناگهانی وجود ندارد زیرا با دیدن اولین نمونه، می توانید به راحتی آن را تغییر دهیدو

اگر مطالب طراحی وچاپ کاتالوگشما دائما در حال تغییر است  یا می‌خواهید کاتالوگ مخصوص خود را در مقدار کم عرضه کنید، چاپ دیجیتال عالی ترین انتخاب است.

نقش آبرنگ در طراحی وچاپ کاتالوگ دیجیتال فوری مشابه طراحی وچاپ کاتالوگ افست در کنار شما است

انواع صحافی برای طراحی و چاپ کاتالوگ

 صحافی چسب گرم

 این نوع صحافی همان روشی است که در طراحی و چاپ کتاب استفاده می شود. همه ی ورقها از انتها با چسب به یکدیگر چسبیده می شوند. این صحافی را برای ورق های کم نمی توان استفاده کرد در صورت تمایل برای داشتن طراحی و چاپ کاتالوگ کتابچه مانند و جذاب این صحافی را انتخاب کنید.

صحافی منگنه

 این نوع صحافی  اضافه بر قیمت مناسب، بسیار کوچک ، زیبا و ظریف است. منگنه ای محکم و کوچک که ورقها را سفت در کنار همدیگر می گذارد. صحافی منگنه برای ورقهای کم و ورقهای نازک تر و سبک تر خیلی مناسب است.

صحافی منگنه لوپ

این نوع صرافی از نظر اجرا مشابه منگنه عادی است و اختلاف آن با منگنه عادی بیشتر ظاهری است. این نوع منگنه شکلی زیبا و متفاوت دارد و برای گذاشتن آن داخل زونکن خیلی مناسب است.

هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ چگونه محاسبه می شود؟

قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ با توجه به کیفیت دستگاه چاپ و وسایل به روز چاپخانه ها تعیین می گردد .کیفیت بالاتر هزینه بالا تری هم دارد.

پیشنهاد می کنیم برای تصمیم گیری بهتر در مورد طراحی و چاپ کاتالوگ با مشاوران ما در نقش آبرنگ تماس بگیرید تا بهترین حالت ممکن کاتالوگ را متناسب با بودجه مورد نظرتان برایتان فرآهم کنند.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209