08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان

5/5
Catalog design and printing in Isfahan

طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان یکی دیگر از خدمات ما در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ است که به پشتیبانی تجربه چندین ساله ما در زمینه تبلیغات، روز به روز در حال بهبود و گسترش است. معرفی خدمات و محصولات به افراد، تاثیر چشمگیری در رقم فروش ماهیانه شما خواهد داشت. اگر شما یک الماس گران قیمت در دست خود داشته باشید و ندانید آن را چگونه بفروشید، عملا هیچ سودی برای شما ندارد. پس ضرورت معرفی محصولات و خدمات خود را به خوبی درک می کنید.

اگر از توانایی ها که دارید صحبت نکنید، کسی شما را استخدام نمی کند. اگر از کیفیت محصولاتی که دارید صحبت نکنید، کسی آن ها را نمی خرد. اگر در رابطه با خدماتی که ارائه می کنید توضیحی ندهید، کسی پروژه اش را به شما نمی سپارد. پس چطور به دنبال فروش بیشتر هستید، در حالی که هیچ تبلیغاتی برای کارتان انجام نمی دهید؟

کسب و کاری که تبلیغات ندارد، برای همیشه گمنام می ماند! در این صورت گلایه کردن از اینکه تعداد مشتریان تان کم است و درآمد پایینی دارید، بی مورد است.

تاثیر طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان بر روی تبلیغات

سال هاست که افراد به ضرورت تبلیغات و چاپ کاتالوگ محصولات شان پی برده اند. در این میان کسانی که زودتر اقدام کرده اند، موفقیت بیشتری نیز کسب نموده اند. بسیاری از شرکت های بزرگ با وجود معروفیتی که دارند، باز هم دست از تبلیغات برنداشته اند و روز به روز در حال گسترش کارشان هستند. خدمات ما در بخش طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان گامی بزرگ در عرصه تبلیغات و پیشرفت برند های بزرگ و معروف برداشته است که این را مدیون تیم متخصص خود در کانون تبلیغات نفش آبرنگ هستیم.

طراحی کاتالوگ در اصفهان

آیا تا به حال برای طراحی کاتالوگ در اصفهان اقدام کرده اید؟ چه تاثیرات مثبتی را پس از سفارش کاتالوگ در اصفهان مشاهده نمودید؟ آیا بازدهی کارتان بیشتر نشده است؟ اگر هیچ کاتالوگ طراحی شده ای ندارید، هنوز هم دیر نیست. نمونه کارهای ما را ببینید و سپس در مورد طراحی و چاپ کاتالوگ برندتان تصمیم بگیرید.

شاید در حال حاضر شما کاتالوگ نمونه کارهایتان را هم در نسخه چاپی و هم به صورت پی دی اف برای مشتریان تان ارسال می کنید. ممکن است طراحی و چاپ کاتالوگ شما ضعف هایی در بحث طراحی و چاپ داشته باشد که خودتان متوجه آن ها نباشید اما این نواقص از نگاه تیزبین مشتریان تان دور نمی ماند. بنابراین بهتر است که تغییراتی را در روند طراحی و چاپ کاتالوگ تان اعمال کنید.

چه اینکه به تازگی برای محصولات تان کاتالوگ طراحی کرده باشید و یا در حال تغییر و تقویت طراحی بروشور محصولات‌تان هستید، دانستن مزیت های بازاریابی کاتالوگ برای بهره مندی بیشتر از کمپین های فروش در آینده ضروری است. چرا که کاتالوگ ها یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی چاپ برای به حداکثر رساندن نرخ فروش شما هستند.

مزایای طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان

1. بسیاری از سوالات و ابهامات ذهن مشتری در همان کاتالوگ پاسخ داده می شود؛

در بسیاری از اوقات، شما و یا فروشندگان تان در جایی حضور ندارید، اما کاتالوگ تان به نمایندگی از شما آنجاست. ذات مشتری سوال پرسیدن است و باید بداند محصولی که در حال خرید آن است، چه ویژگی هایی دارد، جنس آن خوب است و یا جنس بهتر هم وجود دارد. در چه سایزهایی قابل اجراست و … . شما می توانید کنار هر یک از خدمات و یا نمونه کارهای خود، اطلاعاتی از قبیل قیمت، سایز، متریال استفاده شده (برای محصولات) و امکانات (برای خدمات) را درج کنید.

به این ترتیب مشتری پاسخ بسیاری از سوالات خود را پیش از خرید می گیرد و حتی ممکن است از طریق مشاهده همان کاتالوگ، برای خرید و یا استفاده از خدمات شما مصمم شود.

2. سود کمپین های بازاریابی آنلاین را به حداکثر می رساند؛

زمانی که شما سفارش کاتالوگ در اصفهان می دهید، فایل پی دی اف آن نیز به همراه نسخه های چاپی در اختیار شما قرار می گیرد. نسخه الکترونیکی کاتالوگ این امکان را به شما می دهد که به تعداد نامحدود، آن را برای دیگران ارسال کنید و دیگر دغدغه ای از بابت هزینه چاپ نداشته باشید.

3. شناخت و آگاهی افراد را از برند شما افزایش می دهد؛

طراحی کاتالوگ حرفه ای این امکان را به شما می دهد تا با ارسال یک نسخه از آن به مشتریان هدف، شناخت خوبی از کسب و کارتان پیدا کنند و اگر سفارشی داشتند، نام شما به عنوان ارائه کننده خدمات و محصولات در جلو چشم شان باشد.

4. فرصت های ارتباطات و شبکه سازی را فراهم می کند؛

شما با ارسال کاتالوگ خود، به دیگران از توانایی ها و ظرفیت هایتان می گویید. بسیاری از آن ها برای همکاری به سراغ شما می آیند و با توجه به خدماتی که می توانید به یکدیگر ارائه دهید، وارد یک معامله دو سر سود می شوید.

5. فرآیند سفارش را هم برای مشتری و هم برای شما ساده می کند؛

وقتی کاتالوگ در دستان مشتری است، خیلی راحت با اعلام کد انتخابی به شما، سفارشش را ثبت می کند. اما تصور کنید یک مشتری با شما تماس می گیرد که فقط می داند شما در زمینه فروش هدایای تبلیغاتی فعال هستید؛ نه نمونه کارهای شما را دیده و نه فرصت این را دارد که به صورت حضوری مراجعه کند. این فرد قطعا از شما درخواست می کند که فایل پی دی اف محصولات تان را ارسال کنید. چه اتفاقی می افتد اگر بگویید که ما کاتالوگ نداریم؟

مشتری به راحتی از شما خداحافظی کرده و به سراغ کسی می رود که محصولاتش را خیلی بهتر از شما پرزنت می کند. حتی اگر کیفیت کارها و ارائه خدمات شما بهتر از رقیبتان باشد.

6. به برند سازی تجاری کمک می کند؛

طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان به پروسه برند سازی کسب و کار شما کمک شایانی می کند. به خصوص در کاتالوگ های چاپی که شما فضا و فرصت بیشتری برای بیان نام تجاری خود از طریق کلمات و تصاویر دارید. مشتری شما ممکن است 30 دقیقه کامل را به بررسی و مشاهده نمونه کارهای شما بگذراند. همین ارتباط سازی بصری با مشتری، او را به سمت همکاری با شما جذب می کند.

7. ضمن افزایش فروش، تعداد مشتریان تان را نیز افزایش می دهد؛

مشتریان فعلی خود را راضی نگه دارید و کاتالوگ محصولات تان را برای افراد جدید نیز بفرستید. همچنین اگر تغییری در ساختار کاتالوگ تان ایجاد کردید، نسخه جدید را برای همه مشتریان ارسال کنید. مشتریان فعلی نیز می توانند با خودشان مشتری جدید بیاورند.

8. مخاطبان را تحت تأثیر قرار داده و نام تجاری تان را تقویت می کند؛

طراحی کاتالوگ برای کسب و کارتان، بیانیه ای واضح، روشن و صریح در مورد حرفه ای بودن و وسعت کار شماست.

9. به مشتریان تان آزادی انتخاب می دهد؛

حتما برای شما هم پیش آمده که وارد سایتی می شوید و صفحات تبلیغاتی پشت سر هم برای شما باز می شوند. به این نوع تبلیغات، تبلیغات پاپ آپ می گویند. این تبلیغات کاربر را کلافه می کنند و گاها او را مجبور می کنند که به طور کلی سایت را ببندد و برود. برخلاف تبلیغات دیجیتال، تبلیغات چاپی فعالیت بیننده را برای جلب توجه مختل نمی کنند؛ درعوض محصولات چاپی منتظر می مانند تا بیننده خودش برای خواندن مطالب آماده شود یا علاقه مند باشد. آگهی های چاپی 43٪ کمتر از تبلیغات در اینترنت آزار دهنده هستند.

10. تأثیر ماندگاری بر مشتری و چشم انداز محل کارتان می گذارد؛

بسیاری از بیزنس ها هستند که کاتالوگ های خود را برای مطب های دندانپزشکی و یا سالن های آرایشی و زیبایی می‌فرستند تا بر روی میز سالن انتظارشان قرار دهند. بنابراین برداشت های بالقوه بیشتری در ذهن کسانی که این کاتالوگ ها را مطالعه می کنند، ایجاد می شود. داشتن جلدی که ظاهری مناسب برای جلب توجه مشتری داشته باشد، در طراحی کاتالوگ در اصفهان ضروری است.

11. از کاتالوگ چاپی خودتان، کاتالوگ دیجیتالی بسازید؛

فقط با چند تغییر کوچک، کاتالوگ چاپی شما می تواند به صورت یک کاتالوگ دیجیتالی ساخته شود که به راحتی در هر وبسایتی قرار می گیرد.

12. از مشاغل دیگر سفارش تبلیغ بگیرید و در کاتالوگ خودتان چاپ کنید؛

برای مثال شما یک شرکت طراحی سایت هستید و مشاغل زیادی برای راه اندازی و اجرای وبسایت شان به شما مراجعه کرده اند. می توانید در برابر دریافت مبلغی، در کاتالوگ نمونه کارهای خودتان، تبلیغ کسب و کار آن ها را نیز انجام دهید.

13. طراحی کاتالوگ در اصفهان، یکی از ابزارهای بازاریابی مقرون به صرفه است؛

طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان یکی از مقرون به صرفه ترین ابزارهای بازاریابی امروزه است که با رشد مداوم هزینه تبلیغات، یکی از المان های کم هزینه و پر بازده محسوب می شود. بنابراین هنوز هم پتانسیل استفاده نشده ای در زمینه بازاریابی کاتالوگ وجود دارد که بسیاری از صاحبان مشاغل از وجود آن بی خبرند.

14. ماندگاری طولانی

توصیه ما به مشتریان مان، طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان است. چرا که تراکت ها و بروشور معمولاً در همان روز دور انداخته می شوند؛ اما در مورد کاتالوگ بحث فرق می کند و شخص تایم بیشتری را به بررسی آن اختصاص می دهد. بنابراین شما به عنوان مدیر یک کسب و کار، با سفارش طراحی کاتالوگ در اصفهان (بخاطر ماندگاری بیشتری که دارد)، می توانید تاثیر بیشتری بر روی مشتری بگذارید.

15. لیست کاملی از محصولات شما را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد؛

طراحی و چاپ فوری انواع کاتالوگ به شما این امکان را می دهد که چشم انداز دقیقی از خدمات و محصولات تان را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهید. به این ترتیب کنترل بیشتری بر روی ویزگی ها و طبیعتا فروش محصولات تان دارید.

16. متناسب با نیاز و بودجه مشتری قابل تغییر است؛

به سایزهای مختلف تبدیل می شود تا متناسب با هر کاتالوگ مورد نیاز شما برای قیمت های بی نظیر باشد

با به کار بردن کمی خلاقیت، هر لیستی از محصولات یا خدمات می تواند به قالب یک کاتالوگ تبدیل شود. تعیین اینکه تعداد صفحه و اندازه کاغذ شما چقدر باید باشد، کاری دشوار است؛ بنابراین شما با توجه به نوع نیاز و مقدار بودجه در نظر گرفته شده برای انجام این کار، می توانید سفارش کاتالوگ در اصفهان را ثبت کنید.

17. برترین نوع تبلیغات چاپی

از مزیت طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان همین بس که مصرف کنندگان ترجیح می دهند برای اهداف بازاریابی از طریق یک رسانه کاغذی با آن ها تماس گرفته شود. تا رسانه تلفنی. 56٪ از مشتریان بازاریابی چاپی را به عنوان قابل اعتمادترین کانال در بین سایر کانال های بازاریابی تصور می کنند.

18. معرفی تعداد نامحدودی از محصولات

با طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان مانند تراکت، پوستر و بروشور محدودیتی در معرفی محصولات تان ندارید. بلکه می توانید هر تعداد محصولی را که می خواهید به صفحات کاتالوگ تان اضافه کنید.

ضمنا، صرف اینکه کاتالوگ شما کاتالوگ محصولات نامیده می شود به این معنی نیست که فقط می تواند شامل لیست محصولات و خدمات باشد. بخش های مختلفی مثل معرفی کارکنان و تصاویری از فضای کارتان را نیز می توانید در آن بگنجانید.

19. قابلیت بروز رسانی

بروز رسانی نسخه های کاتالوگ با محصولات جدید می تواند به منزله فرصتی باشد که شما در طول سال چندین بار با مشتریان تان ارتباط برقرار کنید و اطلاعات تازه ای از محصولات و خدماتی که به کارتان اضافه کرده اید، در اختیارشان قرار دهید.

کاتالوگ های فصلی بهترین راه برای تجدید ارتباط مبان شما و مشتریان تان هستند.

20. قابل تغییر و تطبیق با اندازه های مورد نیاز مشتری

کاتالوگ ها یکی از قدیمی ترین قالب های چاپی هستند که بستر مناسبی را برای انتقال ایده ها و اطلاعات محصولات از طریق صنعت چاپ فراهم می کنند. شما می توانید در هر سایزی که می خواهید اقدام به ثبت سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان کنید.

مراحل طراحی و چاپ کاتالوگ

1. تهیه تصاویر زیبا و با کیفیت از محصولات و نمونه کارها

اولین قدم در طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان ، تهیه تصاویر زیبا و با کیفیت از محصولات و نمونه کارهای بیزنس مورد نظر است. ممکن است شما خودتان عکاس داشته باشید و بتوانید با استفاده از یک دوربین حرفه ای، عکس های با کیفیتی از  محصولات یا فضای کارتان تهیه کنید. اگر هم عکاس نداشته باشید، ما در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ این کار را برای شما انجام می دهیم.

2. درج ویژگی های دقیق محصول

همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، کاتالوگ شما نماینده شما در جایی است که خودتان حضور ندارید. بنابراین به همان صورتی که در فروش حضوری مشتری خود را متقاعد می کنید و توضیحات کاملی را به او ارائه می دهید، باید کاتالوگ شما نیز چنین نقشی را در غیاب شما ایفا کند. برای اینکه بتوانید پرزنت مناسبی از محصولات خود داشته باشید، لازم است تا ویژگی های دقیق محصولات تان را در داخل صفحات کاتالوگ درج نمایید.

3. انتخاب اندازه صحیح برای کاتالوگ

هنگام سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان باید یک قطع مناسب انتخاب نمایید. بسته به اینکه محصولات شما چه ابعادی دارند، ابعاد کاتالوگ شما نیز تغییر می کند. اگر محصولاتی با ابعاد بزرگ دارید باید از کاتالوگی با قطع وزیری استفاده کنید. پرزنت مناسبی از محصولات خود داشته باشید، لازم است تا ویژگی های دقیق محصولات تان را در داخل صفحات کاتالوگ درج نمایید.

4. تعداد صفحات کاتالوگ

هنگام سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان باید یک قطع تعداد صفحات کاتالوگ بسته به تعدد محصولات شما متفاوت است. هر چه تعداد محصولات شما بیشتر باشد، کاتالوگ شما نیز تعداد صفحات بیشتری خواهد داشت. بعضی از مشتریان برای سفارش طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان مایلند که در هر صفحه 2 الی 3 محصول درج شود. اگر تصاویری که از محصولات تان تهیه کرده اید ابعاد بزرگی داشته باشند، این کار انجام پذیر نیست. همچنین با کوچک کردن تصاویر محصولات، کیفیت شان پایین می آید.

5. معرفی صحیح محصولات

مشتری همان چیزی را برداشت می کند که می خواند و می بیند؛ بنابراین پیش از طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان ، صحت اطلاعات ارسالی را چک کنید تا معرفی صحیحی از محصولات خود ارائه دهید.

6. سازماندهی محصولات کاتالوگ

یکی دیگر از مراحلی که پیش از طراحی و چاپ کاتالوگ در اصفهان باید انجام شود، سازماندهی محصولات کاتالوگ است. بهتر است هر چند صفحه را به محصولات یک دسته بندی خاص اختصاص دهید تا مخاطب مطالب را به صورت شسته رفته دریافت کند و مجبور نباشد برای بررسی مجدد یک محصول، کل صفحات را زیر‌ و‌ رو کند.

7. استفاده از اطلاعات سودمند و با ارزش

سعی کنید اطلاعاتی را در مورد محصول ارائه دهید که کاربر واقعا به آن ها نیاز دارد. ارائه جملات بی معنی که هیچ اطلاعاتی به دانسته های کاربر نمی افزاید، سودمند نخواهد بود و شخص را متقاعد به خرید نمی کند.

8. طراحی جلد کاتالوگ و تصویر گری جذاب صفحات

طراحی یک جلد جذاب یکی از آیتم هایی است که می تواند نظر مشتری را در همان نگاه اول جذب کند. بنابراین برای طراحی جلد کاتالوگ زمان زیادی را صرف کنید و از ایده ها و نظرات دیگران نیز استفاده کنید.

9. فرم سفارش کالا

یک فرم سفارش کالا طراحی کنید و از مشتری بخواهید که آن را پر کند. سپس اطلاعات بدست آمده را با دقت بررسی کنید. این اطلاعات به شما یک دید کلی راجع به خواسته ها و سلایق مشتری می دهد. پس سعی کنید با دست پر به استقبال مشتری در اولین دیدارتان بروید.

10. چاپ نمونه کاتالوگ

پس از اینکه توافقات لازم با مشتری انجام شد، اتودهای اولیه شروع می شود. چند اتود بزنید و برای مشتری بفرستید. ببینید که سلیقه او به کدام یک از طرح ها نزدیک تر است. روی طرح انتخابی مشتری کار کنید و جزئیات بیشتری به ان بیفزایید. پس از انجام این مراحل، یک نمونه کاتالوگ چاپ کنید و به مشتری نشان دهید. یکی از دلایل این کار این است که، برای مثال رنگ های به کار رفته در طراحی با رنگی که دستگاه چاپ تحویل می دهد، متفاوت است و مشتری ممکن است با دانستن این تفاوت رنگ، بخواهد تغییراتی در شدت تیرگی و روشنی رنگ ها بدهد.

11. چاپ کاتالوگ

پس از اینکه بر سر همه مسائل و ریزه کاری ها با مشتری به توافق رسیدید و کارفرما تایید نهایی را دارد، وارد فاز چاپ کاتالوگ در اصفهان می شویم. هر تعداد تیراژی که مشتری بخواهد را چاپ می کنیم و پس از تسویه حساب نهایی، برای او ارسال می کنیم. طراحی کاتالوگ در تیراژ بالا و طراحی کاتالوگ در تیراژ پایین هر دو در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ انجام می شود.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید