031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1402

5/5
طراحی و چاپ تقویم رومیزی برای سال 1401

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 با توجه به اینکه بسیاری از موسسات ارزش خاصی برای کسب و کار خود و مخاطب هدفشان قائل هستند محصول پر طرفداری محسوب می شود.

در اصفهان به سبب پیشرفت و ایجاد شغل های جدید طراحی و چاپ تقویم رومیزی عالی ترین و مناسب ترین راه بازاریابی در زمان حال است و این امر باعث شده که هرساله کسب و کار های کوچک و بزرگ برای بازاریابی و قدردانی از مشتریان قدیمی اقدام به سفارش این محصول کنند.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401از جهت بازاریابی برای افزایش مشتری یک هدیه ی تبلیغاتی کارامد محسوب می شود، زیرا شما با این کار، همه ی کالا ها و خدمات تان را با درج تصویر و یک توضیح جامع به مخاطب خود عرضه می کنید و باعث می شوید مشتری شما بهتر با کسب و کار شما آشنا شود.  شما با انجام این کار هم یک تبلیغات بزرگ انجام داده اید ، و هم باعث افزایش مشتری و افزایش فروش خود می شوید.

 طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 برای سال آینده یکی از محصولاتی است که شرکت نقش آبرنگ برای ارائه آن از الان  برنامه ریزی گسترده ای کرده است . با در نظر گرفتن اینکه اصفهان یک شهر پر جمعیت و مرکز استان است  طراحی و چاپ تقویم رومیزی می تواند یکی از بهترین و پرمصرف ترین هدایای تبلیغاتی محسوب شود.

برای دیدن نمونه کار های تیم ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401به صورت اختصاصی

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401به صورت اختصاصی به  سه روش امکان پذیر است:

در اولین روش شما هم  بر روی ورق های  تقویم و هم  بر روی پایه را بصورت اختصاصی می توانید طراحی و چاپ کنید.

در دومین روش شما تنها ورق های  تقویم را شکل اختصاصی طراحی و چاپ می کنید.

در سومین روش شما ورق های تقویم را به شکل اختصاصی طراحی و چاپ می کنید و می توانید در قسمت پایه تقویم هم از چاپ طلاکوب استفاده کنید.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

شما با در نظر گرفتن بودجه تان برای سفارش این محصول می توانید آن را به بهترین شکل مدیریت کنید . مثلا اگر بودجه در نظر گرفته تان برای طراحی و چاپ یک کار محدود است می توانید برای  پایه تقویم از مقوا استفاده کنید و ورق های تقویم را یووی و سلفون کار نکنید یا اگر اگر بودجه در نظر گرفته تان برای طراحی و چاپ متوسط است می توانید ورق های تقویم را با روکش سلفون، یووی یا طرح کتان بزندی  سفارش دهید وبرای  پایه آن نیز از سلفون سخت استفاده کنید و…

در طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 در اصفهان بصورت اختصاصی شما می توانید تقویم درخواستی خود را در اندازه های متفاوت و همین طور تعداد ورق های متفاوت طراحی و چاپ کنید البته هر خواسته اضافه و جدید بر قیمیت تقویم انتخابی شما نیز تاثیر خواهد گذاشت.

شما مشتریان گرامی می توانید برای طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 به صورت اختصاصی با مشاورین مجرب تیم نقش آبرنگ در تماس باشید.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 به صورت خلاقانه

 این تقویم های رومیزی ، طرح یا متد مشخصی ندارند و اجرای هر طرح جدید و مخاطب پسند می تواند خلاقانه محسوب شود . طراحی و چاپ تقویم رومیزی  در اصفهان به صورت خلاقانه می تواند باعث ایجاد یک تعامل عمیق بین کسب و کار شما و مشتری گردد. هزینه طراحی و چاپ این نوع تقویم به دلیل زمان بر بودن طراحی آن ها واستفاده از مواد اولیه بیشتر، نسبت به سایر تقویم ها بالا تر است. 

طراحی-و-چاپ-تقویم-رومیزی-چوبی

طراحی و چاپ ورق کاور تقویم رومیزی

معمولا در تقویم های رومیزی که بصورت ماهانه است و دوازده ورق دارد یک ورق برای طراحی و چاپ کاور اضافه می کنند، که طراحی و چاپ این ورق بر اساس سلیقه و نیاز مشتری انجام می شود. شما می توانید در طراحی و چاپ این ورق به معرفی کسب و کار یا محصولات خود بپردازید یا از مدل های مختلف ورق های فانتزی با درج لوگوی شرکت خود به صورت طلاکوب، نقره کوب یا چاپ سیلک استفاده کنید. این ورق ها درصفحه اول طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 گذاشته می شوند و تاثیر بسیاری بر زیبایی آن دارند.

برای سفارش و خرید تقویم رومیزی در اصفهان با شماره 03131323008 در تماس باشید.

طراحی و حاص و چاپ تقویم رومیزی

مدل های مختلف طراحی و چاپ تقویم رومیزی  در اصفهان

معمول ترین مدل های تقویم در بازار تقویم های قمری ، شمسی  یا میلادی هستند. که با توجه به نیاز های متفاوت مشتری مورد استفاده قرار می گیرند. البته در اکثر تقویم ها برای استفاده راحتت تر و افزایش کارایی هر سه صورت بالا درج می شوند.

مدل های مختلف طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 به چند طبقه تقسیم می‌شوند که معمولا نسبت به مدل نوع پایه‌های تقویم‌ها، این طبقه بندی نیز تغییر می‌کند.

شرکت نقش آبرنگ فعال در زمینه فروش انواع تقویم رومیزی در اصفهان آماده ارائه خدمات در زمینه چاپ و طراحی مدل مورد نظر شما ویژه کسب و کارتان می باشد.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی پایه دار

1- تقویم رومیزی پایه‌دار

طراحی و چاپ تقویم رومیزی چوبی 1401 به صورت  پایه‌دار از پرمصرف ترین تقویم‌های رومیزی هستند. این تقویم‌ها در طرح‌های متفاوت و با توجه به سلیقه و خواست شما طراحی و چاپ می‌شوند و از بروزترین مدل تقویم‌ ها هستند که در زمینه های بازاریابی استفاده می شوند. از جدیدترین و با اهمیت طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 بصورت پایه دار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تقویم رومیزی با پایه مقوایی ، تقویم رومیزی با پایه سخت ، تقویم رومیزی با پایه چوبی ، تقویم رومیزی با پایه فلزی ، تقویم رومیزی با پایه پلکسی ، تقویم رومیزی با پایه چرمی ، تقویم رومیزی  با پایه فانتزی و…

2- تقویم رومیزی زیردستی

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 بصورت تقویم‌های رومیزی زیردستی به دلیل کم حجم بودن گزینه های مناسبی برای امور بازاریابی هستند. این تقویم‌ها معمولا دارای سایز های مختلفی می باشند و غالبا به صورت هفته شمار هستند. تقویم‌های رومیزی زیر دستی غالبا پنجاه و دو ورقی هستند و معمولا برای پایه این مدل از تقویم‌ها  از مدل های متفاوت مقوایی با روکش چرم و گالینور می توان استفاده کرد طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 بصورت تقویم‌های رومیزی زیردستی در مدل های شمسی، قمری و میلادی صورت می گیرد.

 3- تقویم رومیزی اداری

استفاده از طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 بصورت تقویم‌های رومیزی اداری بیشتر در جاهای اداری است. این تقویم‌ها معمولا روزشمار هستند وعلاوه بر اینکه کم حجم هستند دارای فضای کافی برای نت برداری می باشند . طراحی و چاپ تقویم‌های رومیزی اداری به شکلی است که، تاریخ شمسی، قمری و میلادی را به راحتی در آن می توان مشاهده کرد . صحافی این تقویم‌ها معمولا به شکل پانچ است.

سفارش ، طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401

در سال های اخیر تقویم‌های فراوانی با ظاهر متفاوت طراحی و چاپ شده اند که به علت کارایی و جذابیت ، اکثر مردم از آن ها بهره فراوان می برند. همان طور که می دانید تقویم های رومیزی برای قرار گرفتن روی میزها طراحی شده‌اند و مردم در تایم اجرای امور روزانه خود، این تقویم‌ها را برای راحت تر استفاده کردن روی میزهای خود می‌گذارند. تقویم‌ های رومیزی معمولا برای اشخاصی که زیادترین تایم خود را پشت میزشان طی می کنند و یا اشخاصی که خانه دار هستند بسیار مناسب است. بعضی از طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 به گونه ای هستند که مقدار فضای مناسب برای  یادداشت‌ را به شما می دهد در حالی که فضای بسیاری از میز کاری  شما را نمی گیرند.

عوامل بسیاری می تواند در انتخاب شدن یک تقویم رومیزی توسط شما تاثیر گذار باشند مجموع انتخاب های شما بر قیمت طراحی و چاپ تقویم رومیزی  در اصفهان تاثیر می گذارد پس شما نیاز به مشاوره تخصصی در این زمینه دارید. تیم نقش آبرنگ با داشتن مشاورانی مجرب می تواند به شما در طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1401 کمک شایانی کند. برای دیدن نمونه کارهای قبلی تیم ما و استعلام قیمت انواع تقویم رومیزی می توانید با شماره 03131323008 تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با مشاوران ما در تماس باشید.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید