مشاوره

مشاوره

طراحی لوگو حرفه ای سفارش و قیمت طراحی لوگو

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای ، قسمتی از فرایند برندینگ کسب و کار های مختلف محسوب می شود. درصد بالایی از تبلیغات می تواند، بر روی لوگوی کسب و کار شما انجام شود. برای داشتن تبلیغاتی پربازده، کسب و کار شما، نیازمند یک لوگوی حرفه ای است.

از آنجا که لوگوها در واقع هویت بصری از یک واحد تجاری و یا صنعتی هستند  عموم مردم با دیدن آن ها نام کسب و کارها شما را در یادشان به خوبی ثبت می کنند. موضوع طراحی لوگو حرفه ای در غالب یک طراحی گرافیکی از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی لوگو حرفه ای و اختصاصی که قرار است نماد تصویری یک کسب وکار باشد به عنوان یک سیستم بصری قابل شناسایی می تواند یکی از با اهمیت ترین و سخت ترین جایگاه را در بین پروسه طراحی گرافیکی به خود اختصاص دهد.

لوگو ها نقش خیلی پر رنگی را در معرفی و برند سازی برای تیلیغات و بازاریابی های داخلی و بین المللی دارند. مشتریان و مخاطبین با طراحی لوگو حرفه ای و معروفی مانند کوکاکولا ، با هر زبان و فرهنگی آشنایی کاملی دارند و همچنین  به راحتی  می توانند آن را از دیگر نمادها به خوبی  تفکیک کنند. این لوگو غالبا با فونت خاصی نوشته شده است که امروزه خیلی از افراد آن را به عنوان فونت نوشتاری کوکاکولا می شناسند.

مجموعه نقش ابرنگ حاصل تفکری جدید و نو در عرضه خدمات برندینگ و دیجیتال مارکتینگ می باشد. هدف تیم ما رشد و توسعه بخشیدن کسب و کارهای کوچک و بزرگ می باشد ، به شکلی که تحولی رو به جلو و مثبت در روند رشد یک کسب و کار ایجاد شود. برای ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای خود و اطلاع از قیمت طراحی لوگو با شماره 031313230008 تماس حاصل فرمایید.

طراحی لوگو حرفه ای

ضرورت طراحی لوگو حرفه ای

کسب و کارهای بزرگ و کوچک به اهمیت طراحی لوگو حرفه ای آگاه هستند. یک لوگوی عالی باعث می شود تا در یاد مشتری به خوبی حک شوید. با طراحی لوگو حرفه ای و خلاقانه، برای کسب و کار خود، یک هویت نو ایجاد می کنید. این هویت نو باعث درخشش بیشتر کسب و کار شما می شود. از دیگر ضرورت های طراحی لوگو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایجاد شدن یک هویت سازمانی

ارزشمند شدن برند تجاری یک کسب و کار

 ایجاد رقابت در بازار بین المللی 

بوجود امدن تاثیر مثبت بر روی برندینگ کسب و کارها

متمایز شدن از دیگر همکاران

 ایجاد حس اعتماد بالاتر در مشتری

استفاده از لوگوها در تبلیغات

ایجاد لوگو اختصاصی

 به طور کلی طراحی لوگو اختصاصی کلید قدرتمند بودن کسب و کار شماست.

اشخاصی که سفارش طراحی لوگو حرفه ای و اختصاصی خود را به نقش آبرنگ می سپارند باید این نکته را مد نظر داشته باشند که همه ی لوگوهایی که مجموعه ما طراحی می کند، کاملا خاص و اختصاصی هستند. یک لوگوحرفه ای و  اختصاصی علاوه بر اینکه کسب و کار شما را در میان دیگر کسب و کار ها پر رنگ تر می کند، باعث جذب اعتماد مشتریان و در نتیجه بالا رفتن فروش شما نیز خواهد شد. طراحی لوگو حرفه ای و اختصاصی، باعث می شود تا از همکاران خود در حوزه برندینگ، پیشی بگیرید.

سفارش طراحی لوگو حرفه ای

مزیت های طراحی لوگو حرفه ای و اختصاصی

یکی از اصول اولیه طراحی لوگو حرفه ای توجه به خاص بودن طرح آن است. به شکلی که لوگو در میان دیگر طرح های همرده و غیر هم رده به شکل متمایزی دیده شود. پس می توان گفت نخستین و اصلی ترین مزیت طراحی لوگو حرفه ای و اختصاصی بوجود آوردن تمایز با ارزش برای شما در بین رقبایتان است. هرچه طراحی لوگو شما حرفه ای تر باشد رابطه مستقیم تری بین دیده شدن و جلب توجه کردن برند شما به وجود خواهد آمد.

دومین مزیت طراحی لوگوحرفه ای و اختصاصی بوجود آوردن حس اعتماد برای مشتری است. اگر لوگو شما کپی شده باشد یا ایده گرفته شده از دیگر لوگوهای همرده باشد. آن لوگو منفی ترین تبلیغی خواهد بود که می توانید برای کسب و کار خود داشته باشید. پس باید به این نکته توجه داشته باشید که طراحی لوگو حرفه ای و اختصاصی حس اعتماد و خاص بودن کسب و کار شما را به دیگران منتقل می کند و هویتی با ارزش به شما می بخشد.

 سومین مزیت طراحی لوگو حرفه ای و اختصاصی، قابلیت ثبت لوگو برای شرکت است. فرآیند ثبت لوگو یک فرآیند تخصصی محسوب می شود و طراحان تیم نقش آبرنگ ، بهترین لوگو حرفه ای و اختصاصی که قابلیت ثبت را داشته باشد برای کسب و کار شما طراحی می کنند. باید توجه داشته باشید که نخستین دلیل رد شدن یک لوگو در مراحل ثبت آن ، اثبات شدن کپی بودن آن از دیگر لوگو ها می باشد.

سفارش طراحی لوگو

مدل های مختلف طراحی لوگو

غالبا سه مدل لوگو برای طراحی وجود دارد که در زیر به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم.

لوگو تایپ

این مدل لوگو با کنارهم قرار گرفتن حروف ایجاد می شود. برای طراحی لوگو به شکل تایپوگرافی، طراح باید تجربه خوبی در زمینه آناتومی حروف و پیوستگی در طراحی، داشت باشد تا بتواند یک هارمونی درست و صحیح برای لوگو طراحی کند. لوگو تایپ از جذابیت بصری زیادی برخوردار است.

لوگو تصویری

این لوگو به وسیله اشکال، آیکون ها، تصاویر و رنگ های متنوع طراحی می شود که یک نماد بصری برای یک حرفه خلق می کند. طراحی لوگو حرفه ای تصویری به شکلی ساده و قابل فهم ، کار بسیار مشکلی در میان  طراحان محسوب می شود. در طراحی لوگو تصویری از تایپ های ساده برای نام کسب و کار می توان بهره برد.

لوگو تلفیقی

این لوگو همان طور که از اسمش نیز مشخص است، از ادغام لوگو تایپی و لوگو تصویری ایجاد می شود. طراحی این مدل لوگو سخت تر و وقت گیرتر از دیگر لوگو‌ها می باشد. زیرا در آن باید تمام موارد لوگوتایپ و لوگو تصویری را هم زمان رعایت کرد وطراحی آن باید به صورتی باشد که هماهنگی محکمی میان این طرح ها وجود داشته باشد.

طراحی لوگو حرفه ای اسم و علت پر طرفدار بودن این طرح در ایران

یکی از پر طرفدار ترین طرح هایی که مردم غالبا برای لوگو خود انتخاب می کنند ، طراحی لوگو اسم کسب و کارشان یا اسم خودشان است. به همین علت طراحان در کشورمان با طراحی لوگو اسم فارسی بسیار سرو کار دارند و در انجام این کار نیز بسیار با تجربه هستند.

همان طور که می دانید سلیقه های افراد با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد، از همین جهت، هر فرد از طرح خاصی با توجه به سلیقه اش خوشش می آید. در کشور ما و به علت گرم بودن بازار رقابت، بسیاری از کسب و کار ها تمایل دارند که لوگو یشان با یک فونت اختصاصی طراحی شود تا متفاوت و جذاب تر از لوگو های موجود دیده شود.

طراحی لوگو حرفه ای اسم برای صاحبین کسب و کار ها در داخل کشورمان کاری بسیار مورد توجه است تا حدی که می توان گفت که این نوع سبک از طراحی، بیشتر از سایر سبک ها مورد تایید همیشه قرار می گیرد. البته نمی توان منکر این موضوع شد که طراحی لوگو اسم، واقعا یکی از جذاب ترین مدل های طراحی لوگو در ایران محسوب می شود.

برای سفارش طراحی لوگو اسم، می توانید با مشاوران نقش آبرنگ تماس گرفته و راهنمایی های لازم را برای ثبت سفارش و طراحی لوگو حرفه ای خود دریافت نمایید.

قیمت طراحی لوگو حرفه ای

نکات با اهمیت در طراحی لوگو حرفه ای

نکات بسیاری در رابطه با طراحی لوگو حرفه ای وجود دارد که باید به آن ها توجه بسیاری کرد. اولین نکته این است که لوگوی شما باید خاص باشد قطعا هرکسی که به دنبال یک لوگو برای حرفه خود می گردد، لوگویی خاص بودن را مد نظر دارد. به طور کلی می توان عنوان کرد که وجه تمایز لوگوها به خاص بودنشان است.

 هنگامی که  مدیر یک کسب و کار تصمیم می گیرد که لوگو خود را تغییر دهد قطعا به این نتیجه رسیده است که لوگوی پیشین آن دیگر تاثیرگذاری سابق را  بر روی مشتریانش ندارد و حال به دنبال یک لوگو خاص و با مفهوم می گردد.  بنابراین طراح لوگو ، باید در طراحی خود هدف سفارش دهنده لوگو را به خوبی به مشتری منتقل کند. لوگو باید نشان دهنده ی  سبک کاری ، خدمت ، هویت و ارزش های آن کسب و کار باشد. به همین علت است که در طراحی هر لوگویی یک معنا یا مفهومی نهفته است.

طراحی لوگو حرفه ای شما باید به ساده ترین حالت انجام شود. زیرا با ساده بودن طراحی لوگو، معنا و مفهوم آن با یک نگاه و در سریعترین زمان به مشتری انتقال می یابد و مشتری نیز با آن احساس راحتی می کند.

علاوه بر توجه به سادگی باید طراحی لوگو خلاقانه و جذاب نیز باشد.  طراحی لوگو حرفه ای هرچقدر خلاقانه‌ تر باشد، به همان مقدار لوگو جذاب تر و تاثیرگذارتر خواهد بود.

طراحی لوگو حرفه ای

اهمیت طراحی لوگو حرفه ای در موفقیت یک کسب و کار

آیا تا به حال شده است که با نگاه کردن به یک لوگو اسم تجاری آن را حدس بزنید؟  آیا اگر نامی هم در تصویر لوگو درج نشده باشد باز هم می‌توانید اسم آن را حدس بزنید؟ مطمئنا تا به حال چنین تجربه ای را داشته اید که حتی می توان بدون داشتن اطلاعات کافی از یک کسب و کار، و تنها با دیدن لوگو طراحی شده برای آن پی به سبک کاری و اسم آن برد.

 به کار بردن سمبل ها و نماد ها  یکی از روش های به روز و تاثیرگذار برای نمایش اطلاعات یک کسب و کار محسوب می شود  که می‌تواند جایگاه کسب و کار شما را در دید مخاطبین بسیار بالا برد. به همین جهت طراحی لوگو حرفه ای یکی از سرمایه ‌گذاری‌های خیلی با ارزش برای هر کسب و کاری محسوب می شود .

 لوگوها چهره‌ی کسب و کار شما را به بهترین شکل نمایش می دهند و تقریبا نخستین عاملِ شناسایی کسب و کار شما توسط مشتریان هدفتان به حساب می‌آیند. لوگوها تنها یک نوشته یا یک تصویر ساده نیستند، بلکه یک عامل شناخت خیلی با اهمیت برای مخاطبین و گنجینه‌ای از اطلاعات کسب و کار شما هستند که به ‌شکل کامل مینیمال و هوشمندانه طراحی شده اند.

گذاشتن همه ی این اطلاعات درون یک تصویر، تنها از عهده‌ی یک طراح لوگوی حرفه‌ ای برمی‌آید. لازم است بدانید که طراحی لوگو حرفه ای کار هر شخصی نیست. برای طراحی لوگو حرفه ای نه تنها باید به قواعد طراحی آشنا باشید بلکه درانجام این کار باید بسیار خلاق و آگاهانه عمل کنید و باید به تمامی زیر وبم‌های طراحی یک لوگوی خوب آگاه باشید. لوگوهایی با طراحی دقیق و خوب به آسانی می توانند مشتریان هدف شما را راضی کنند که کسب و کار شما حرفه‌ای، قابل اعتماد و دارای خدمات و محصولات باکیفیت است. به همین خاطر نباید از اهمیت خیلی بالای طراحی لوگو حرفه ای برای کسب و کار خود غافل شوید.

طراحی لوگو حرفه ای و خاص

چرا کسب و کارهای مختلف نیاز به طراحی لوگو حرفه ای دارند؟

 1- لوگوبا نشان دادن خلاقانه ‌ی مفهوم کسب و کار شما، رابطه ی دو طرفه ی شما و مشتریانتان را ضمانت می‌کند.

 طراحی لوگو حرفه ای شما به شیوه‌ی خلاقانه باعث می‌شود تا کسب و کار شما بدون زحمت زیاد و فقط با اجرا شدن مفهموم کسب و کارتان در لوگویتان ، گوی پیشرفت را از رقبایتان برباید و با حک شدن در ناخودآگاه مشتری ، بالا رفتن درآمد را برای شما تضمین می کند.

 2- لوگو در یک نگاه همه ی اطلاعات لازم را به مشتری می‌دهد

 همه ی کسب و کار های معروف را در ذهن خود مجسم کنید. طراحی لوگوی حرفه ای، توسط این کسب و کارها  یکی از مبتکرانه ‌ترین کار ها بوده است زیرا از آن به عنوان یک وسیله برای معرفی محصولات و خدماتشان به خوبی استفاده کرده اند. درواقع طراحی یک لوگو کاربردی به شما کمک مي‌ کند تا از لوگو خود به عنوان وسیله ای برای درگیر کردن ذهن مخاطب درهمان نگاه اول استفاده کنید و به این طریق به خوبی ارزش کاریتان را به آن‌ها نشان دهید.

 3- به آسانی در یاد مخاطب هدفتان ثبت شوید

 وقتی پای لوگو در میان باشد کل ارزش کسب و کار شما در قالب یک تصویر در ذهن مشتری نقش می‌بندد و این نقش بستن به سختی قابل فراموشی است. پس اگر تمایل دارید به یاد ماندنی باشید باید طراحی لوگو حرفه ای خود را به افراد متخخصص در این زمینه بسپارید.  

 4- لوگو کسب و کارتان را از همکارانتان متمایز ‌کنید

یک لوگوی خوب تشخیص بر تر بودن کالا و خدمات شما را از دیگر همکارانتان آسان می کنند وعلاوه بر آن باعث می‌شود مخاطب هدفتان انتخاب آسان تری برای خرید داشته باشد.

5- طراحی لوگو حرفه ای، اعتماد مخاطبین هدف شما را به خوبی جلب می‌کند

 آیا شما حاضرید محصولی که هیچ نام و نشانی ندارد و را انتخاب کنید ؟ طراحی لوگو حرفه ای نه تنها باعث جلب نظر مخاطب هدفتان می شود. بلکه به علت نمایش ارزش کسب و کار شما ، بر واقعی و قابل اعتماد بودن کسب و کار شما پا فشاری نیز می کند. و به این شکل مخاطبین به حقیقی بودن کسب و کار شمااعتماد می کنند.

6- طراحی لوگو حرفه ای مشتریان خاصی را هدف قرار می‌دهد

 در حال حاضر اکثر کسب و کارها از تاثیر طراحی لوگو حرفه ای بر جذب مشتریان خاص غافل هستند و نمی‌دانند که لوگوها می توانند مشتریان هدف را همچون آهن ربا به سمت کسب و کارشان جذب کنند. برای مثال طراحی لوگوی حرفه ای یک رستوران باید به صورتی باشد که حس گرسنگی و میل به خوردن غذا را در مشتری تحریک کند و به این شکل مشتریان ویژه را به سمت رستوران می توان جذب کرد.

با توجه به توضیحات بالا می توان به این نتیجه رسید که طراحی خلاقانه و کاربردی لوگو به آسانی می تواند سود خیلی زیادی را به سمت کسب و کار شما روانه کند. برای داشتن یک لوگوی هوشمندانه باید انجام این کار را به افراد متخصص بسپارید.

طراحی لوگو حرفه ای و سفارش

کارایی لوگو در یک کسب و کار

بیشترین کارایی لوگوها زمانی است که  طراحی آن برای مشتری قابل درک باشد. بنابراین در طراحی لوگو حرفه ای باید به خوانا بودن و متفاوت بودن با سایر لوگوها توجه ویژه ای کرد. لوگوها باید قابل درک و تاثیر گذار باشند و به خوبی در یاد مشتری حک شوند.

لوگوها از سرمایه های با اعتبار یک کسب و کار محسوب می شود. حتی با پیشرفت یک کسب و کار ، اسم و لوگوی آن کسب و کار ثابت می ماند و غالبا طراحی لوگو مجددا صورت نمی گیرد.

طراحی لوگو حرفه ای برای هر کسب و کاری متفاوت است. برای مثال لوگوی یک شرکت تولیدی با یک شرکت خدماتی متفاوت است. لوگویی که برای یک کسب و کار با دامنه فعالیت های گسترده طراحی می شود با لوگوی کسب و کاری که مشتریانش محدود است بسیار متفاوت است.

به طور کلی در طراحی لوگو حرفه ای باید به خوانایی و سادگی لوگو توجه بسیاری کرد زیرا لوگو نمادی است که هویت کسب و کار شما را نمایش می دهد مثلا در استفاده از لوگو تایپ برای یک شرکت زمانی که لوگو در صفحه سر برگ قرار می گیرد هویت و ارزش آن َشرکت به خوبی به مشتری  انتقال میابد.

لوگو  ها وسیله های بسیار کاربردی برای شناخت سریع تر یک کسب و کار به شمار می آیند. در کل یک لوگوی ایده آل پیام خود را به خوبی انتقال می دهد و احساس مشتری را نسبت به کسب و کار شما نمایان می سازد. لوگوهای خوب کلیه عملکرد مورد نظر یک کسب و کار را بیان می کند و غالبا خصوصیات مشخصی برای آن وجود دارد مانند اینکه عملکرد شرکت را به خوبی نشان می دهد و…

در صورت تمایل برای تغییر لوگو کسب و کارتان باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از لوگوی قدیمی  بهتر از طراحی یک لوگوی جدید است زیرا اگر لوگوی شما دچار تغییرات و دگرگونی شود ممکن است مشتری فکر کند که به طور کلی نوع مالکیت کسب و کار شما تغییر کرده است. نقش طراحی لوگو حرفه ای در بوجود آمدن ارتباط و انتقال مفاهیم، نقشی کلیدی و بسیار پر اهمیت دارد.

شرکت طراحی لوگو حرفه ای

ثبت سفارش  طراحی لوگو حرفه ای

اگر به دنبال  ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای خود می باشید، نقش آبرنگ می تواند مناسب ترین گزینه برای انجام و طراحی یک لوگوی حرفه ای برای کسب و کار شما باشد. ما تا به امروز توانسته ایم رضایت تمام مشتریان خود را در کار طراحی لوگو و همچنین دیگر خدماتمان دریافت نماییم.

سفارش طراحی لوگوی خود را، به شرکت هایی معتبر و دارای نمونه کار موفق بسپارید علت این کار این است که این کسب و کار ها ، توانایی انجام و به پایان رساندن سفارش لوگوی شما را به بهترین حالت دارند.

شرکت طراحی لوگو حرفه ای

شرکت نقش آبرنگ به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های طراحی لوگو در ایران با داشتن نمونه های کار های بسیار در زمینه طراحی لوگو حرفه ای، می تواند با یک طراحی حرفه ای کسب و کار شما را بیشتر در معرض دید قرار دهد.

ما در نقش آبرنگ ، همه ی سفارش های طراحی لوگو را در آغاز مورد بررسی قرار می دهیم و با این کار نیاز مشتری خود را به خوبی درک می کنیم.

تیم طراحی ما سه لوگو برای مشتری طراحی می کند.

طراحی لوگوی اول با توجه سلیقه ، نیاز ، خواست و…. سفارش دهنده انجام می شود.

طراحی لوگوی دوم با توجه به تحولات بازار هدف، برندینگ ، اهداف بلند مدت آن کسب و کار و… انجام می شود.

طراحی لوگوی سوم از ادغام دو طراحی بالا صورت می گیرد.

ما تمامی اصول و قوانین را در طراحی لوگو حرفه ای خود در نظر می گیریم تا بتوانیم رضایت صد درصدی مشتری خود را کسب نماییم و از آنجایی که لوگوی طراحی شده برای شما کاملا اختصاصی و انحصاری است شما حتی  به راحتی می توانید آن را ثبت نمایید.

هزینه طراحی لوگو حرفه ای

هزینه طراحی لوگو حرفه ای با توجه به خواسته و انتخاب شما مشخص می گردد. پس نخستین قدم برای مشخص شدن هزینه یک طراحی لوگو حرفه ای این است که شما بتوانید نیاز و خواسته خود را برای طراح به طور کامل توضیح دهید. طراح با توجه به خواسته شما و در نظر گرفتن سبک کاریتان و محصولات و خدماتی که ارائه می دهید همچنین نوع طراحی که برای شما انجام می دهد ، تایمی که برای انجام این کار می گذارد و تعداد دفعات ویراش و تغییر از جانب شما و… هزینه طراحی لوگو حرفه ای را برای شما مشخص می کند.

شرکت نقش ابرنگ با داشتن تیم مجرب و ماهر آماده ارائه با کیفیت ترین و کاربردی ترین لوگو ها با مناسب ترین قیمت ها به شما مشتریان گرامی می باشد.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209