مشاوره

مشاوره

طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان: در واقع لوگو اصلی ترین نماد تصویری برند شما می باشد. لوگو نمادی است که شمایی کلی از کسب و کار شما را به ساده ترین حالت ممکن ارائه می دهد؛ در واقع ماهیت لوگو، بصورتی است که برای فهمیدن مفهوم نهفته در پشت آن به دانستن زبان یا داشتن تحصیلات خاصی نیازی نبوده و همه افراد در هر سن و سالی می‌توانند با آن ارتباط برقرار کرده و زبان تصویری آن متوجه شوند. علاوه بر این، تاثیرگذاری المان های تصویری بر افراد بیشتر بوده و آنها معمولا تصاویر را بیشتر به خاطر می ‌سپارند. به همین دلیل است که نحوه طراحی لوگو حرفه ای، اهمیت می یابد. بنابراین زمانی که برای انتخاب شرکت طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان اقدام می کنید بهتر است، یکسری نکات  الزاماتی که در این مطلب به آنها اشاره می کنیم را در نظر بگیرید و پس از مشاهده نمونه کارهای طراحی شده شرکت مذکور، سفارش طراحی لوگو و آرم برند خود را به آنها بسپارید.

 

نحوه طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

طراحی تخصصی و حرفه ای لوگو شامل چندین عنصر کلیدی می باشد. این عناصر و ایده ها با هم تلفیق شده  تا یک لوگوی حرفه ای و متناسب با برند و موضع کاری شما را ایجاد کنند. طراحی لوگوی حرفه ای نیاز به مهارت های طراحی بالا و  یک طراح گرافیک حرفه ای دارد.

طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

پنج اصل طراحی تخصصی لوگو عبارتند از :

  • به یادماندنی بودن لوگو

یکی از شاخصه های اصلی لوگوی حرفه ای، به یادماندنی بودن آن میباشد. اگر لوگو شما به راحتی در ذهن ها نماند یعنی طراحی آن لوگو به خوبی صورت نگرفته است. منحصر به فرد بودن لوگو یکی از معیارهای تاثیرگذار در این خصیصه آرم های تجاری است.

  • سادگی طراحی لوگو

معمولا لوگو های ساده به راحتی در ذهن ها باقی مانده و به یادآوری آنها ساده تر خواهد بود. در کنار حرفه ای بودن، سادگی لوگو نیز می تواند در به رسمیت شناخته شدن مشتری و تاثیرگذاری برند روی آن تاثیرگذار باشد.

  • تطبیق پذیری

شما در طراحی آرم خود به تطبیق نیاز دارید تا بتوانید آن را برای استفاده در سیستم عامل های مختلف تطبیق دهید. لوگویی که بتوان در هر اندازه به صورت چاپ شده یا در رسانه های مختلف استفاده کرد باعث می شود برند شما به مراتب بیشتر قابل مشاهده باشد.

  • متناسب بودن

لوگو یک دید کلی نسبت به کسب و کار شما را ارائه میدهد؛ پس در طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان، باید به متناسب بودن طراحی لوگو با موضوع برند توجه ویژه ای داشت. در واقع لوگو باید نشانگر هدف شما باشد.

  • انتخاب رنگ مناسب

انتخاب رنگ مناسب برای لوگوی شما یکی از مهم ترین مراحل در طراحی لوگو است و ممکن است تاثیر بیشتری بر روی کسب و کار شما داشته باشد که شما متوجه آن هستید.

  • ایجاد تعادل

تعادل در طراحی لوگو بسیار مهم است، زیرا ذهن ما طبیعتا یک طراحی متعادل را  لذت بخش و جذاب می بیند و لوگوهایی که این خصیصه را دارند، به یادماندنی خواهند شد.

طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

انواع طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

اگر نگاهی به برند ها و کسب و کارهایی که لوگویی با طراحی جذاب دارند بیندازید، متوجه خواهید شد که همه آن‌ها از یک روش برای معرفی خود استفاده نکرده‌ و سعی در منحصر به فرد نشان دادن آرم تجاری خود داشته اند. بطورکلی، طراحی لوگو، آرم و نمادهای تجاری به شیوه های متنوعی صورت گرفته که هریک از آنها دارای خصوصیات و مزیت های مختص به خود می باشند. در صورتی که شما به عنوان کارفرما درمورد سبک‌های مختلف طراحی آرم و لوگو اطلاعات اولیه را داشته باشید، هنگام انتخاب شرکت طراحی لوگو در اصفهان می توانید با حرفه ای ها کار کرده و از نتیجه کار خود لذت ببرید.

در ادامه به شرح انواع طراحی لوگو مناسب با حوضه های کاری متنوع می پردازیم:

  • طراحی لوگو ترکیبی

استفاده از ترکیب نوشتار و تصویر می تواند یک نتیجه زیبا و در کل یک طراحی لوگو حرفه ای را به دنبال داشته باشد. طراحی لوگو ترکیبی در اصفهان موجب خوانایی بیشتر لوگو و بهبود قدرت ارتباط گیری آن با افراد شود. در واقع ترکیب نوشتار و تصاویر، باعث می‌شود که همه افراد از کودک تا سالمند و هم‌وطن تا توریست با برند شما ارتباط گرفته و همواره آن را در گوشه‌ای از ذهن خود به خاطر بسپارند. همچین در صورت کامل بودن طراحی لوگو ترکیبی خود شما می‌توانید حتی به صورت مجزا نیز از آن ‌ها استفاده کنید.

طراحی لوگو حرفه ای اصفهان
  • طراحی لوگو تصویری

لوگو تصویری یکی از انواع سبک‌های طراحی لوگو است که با استفاده از یک تصویر یا نماد خاص، برند شما را توصیف و معرفی خواهد کرد. طراحی لوگو تصویری در اصفهان باعث می‌شود که عموم مردم به‌ راحتی با حوضه کاری کسب‌ و کار شما آشنا شوند.

  • لوگو نوشتاری

در طراحی لوگو نوشتاری معمولا از نام برند و کسب و کار شما استفاده می شود. این نوشتار می‌تواند نام کامل برند شما باشد یا از حروف اختصاری که نشان‌دهنده کسب‌وکار شما است بهره بگیرد. داشتن یک فرم خاص از نام برندتان می تواند در حرفه ای نشان دادن شما و ارتباط گیری با مخاطبین موثر واقع شود.

  • لوگو مونوگرام

لوگوی مونوگرام نیز شیوه‌ای ساده برای معرفی برند شما است. با استفاده از طراحی لوگو حرفه ای مونوگرام تنها با یک یا چند حرف می‌توانید مشتری را حوضه کاری و کسب و کار خود آشنا کنید. فراموش نکنید که در گیرایی و ماندگاری لوگو مونوگرام و دیگر انواع لوگو، تخصص و مهارت حرف اول را خواهد زد. بنابراین بهتر است این کار را به یک شرکت طراحی لوگو اصفهان که از تخصص و مهارت آن مطمئن هستید بسپارید.

شرکت طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

انتخاب شرکت طراحی لوگو حرفه‌ای در اصفهان

بهترین راه برای تشخیص حرفه ‌ای بودن یک شرکت طراحی لوگو در اصفهان، مشاهده سوابق کاری و نمونه کارهای اجرایی آنهاست. با اینکه اعتبار وو معروف بودن طراحان و شرکت های طراحی لوگو از معیارهای تاثیرگذار در انتخاب است، اما مشاهده نمونه کار ها و بررسی حرفه ای بودن آنها را از قلم نیاندازید. علاوه بر این به راحتی می ‌توانید در فضای اینترنت با جستجوی بهترین شرکت طراحی لوگو اصفهان، طراحان لوگوهای برتر در کسب‌وکار خود را شناسایی کرده و با استفاده از امکان مشاوره از روند کاری و کیفیت خدمات آنها مطلع شوید. فراموش نکنید که تخصص و مهارت طراح بسیار اهمیت دارد. بنابراین شما باید پیش از هر چیز از میزان موفقیت کارهای قبلی او اطمینان حاصل کنید.

برای کسب مشاوره رایگان در زمنیه تبلیغات و طراحی لوگو حرفه ای، می توانید با کارشناسان ما در زمان مناسب خود تماس بگیرید. با سفارش طراحی لوگو خود به کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ، می توانید از منحصر به فرد بودن لوگوی خود مطمئن باشید.

 

قیمت طراحی لوگو در اصفهان

هزینه طراحی لوگو در اصفهان یک مسئله ی است که به موارد مختلفی بستگی دارد. یکی از اصلی ترین معیارهای تاثیرگذار و تعیین کننده در هزینه طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان، مسئله تبحر و تخصص طراح و یا شرکت طراحی مورد نظر می باشد. طراحی حرفه ای، خلاقانه و با کیفیت از اصلی ترین وجوهه تفاوت در بین طراحی های لوگو و آرم های تبلیغاتی می باشد. در ضمن، شرکت‌ های تبلیغاتی،  هرکدام نسبت به امکاناتی که در طی طراحی لوگو در اختیار شما قرار می‌دهند تعرفه های خاص خود را دارا می باشند. البته هر ساله از سمت صنف طراحان گرافیک کشور تعرفه ‌هایی در نظر گرفته خواهد شد اما باز هم این خود شرکت‌ طراحی لوگو در اصفهان است که قیمت را تعیین می‌کند. لذا بهتر است قبل از ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای که لازم دارید نمونه کارها و میزان خلاقیت آن‌ها را بررسی کنید تا از منصفانه بودن قیمت ها مطمئن شوید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209