مشاوره

مشاوره

طراحی لوگو اصفهان

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

طراحی لوگو اصفهان یکی از خدمات ویژه ما برای کسب و کارهایی است که اهمیت زیادی برای برند سازی نام تجارتشان قائلند. طراحی لوگو اصفهان سال هاست که در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ توسط یک تیم گرافیست حرفه ای طراحی و اجرا می شود. ما همراه هر لوگویی که طراحی می کنیم، یک برند بوک به شما تحویل می دهیم که کلیه مراحل طراحی و اجرا را با زبان تصویر، برای شما بازگو می کند. لوگوی شما کاملا متناسب با حوزه فعالیت شماست و نت های ابتدایی طراحی لوگو اصفهان از همین جا شروع می شود. یک ایده کوچک که همانند بذری کاشته شده و با تصویرگری طراح لوگو، شاخ و برگ می گیرد و در نهایت به نشان اعتبار برند شما تبدیل می شود.

انواع طراحی لوگو اصفهان

ما در طراحی لوگو اصفهان انواع و اقسام نمونه کارها را داریم و برای روشن شدن ذهن شما که منجر به انتخابی بهتر و دقیق تر می شود، توضیحات کاملی راجع به نوع طراحی و موارد استفاده هر کدام ارائه می دهیم. البته که در طراحی لوگو اصفهان معیار اصلی و الویت اول ما، گفتار و سلیقه مشتری است. اما در پروسه انتخاب شما را تنها نخواهیم گذاشت و نظرات خود را در قالب یک جلسه مشاوره رایگان، در اختیار شما قرار می دهیم. پس از این جلسه ممکن است نظر شما تغییر کند و دید جدیدی نسبت به طراحی لوگو و آرم برندتان پیدا کنید. در ادامه این بخش به معرفی چند حالت از انواع مختلف طراحی لوگو اصفهان می پردازیم.

1. طراحی برند بوک

یکی از انواع طراحی لوگو اصفهان طراحی برند بوک است. طراحی برند بوک بر پایه هویت بصری یک کسب و کار شکل می گیرد. برای مثال شما یک سایت املاک دارید. در 90 درصد موارد، از اشکال مختلف یک خانه برای طراحی لوگو کمک می گیرند.

2. طراحی کاراکتر

از دیگر تکنیک های طراحی لوگو اصفهان می توان به طراحی کاراکتر اشاره کرد. در این نوع از طراحی لوگو، از مفهوم شخصیت پردازی کمک گرفته می شود. شخصیتی که بنیان گذار آن کسب و کار بوده است. مانند لوگوی فست فود های زنجیره ای کی اف سی که با الهام کامل از تصویر چهره موسس آن طراحی شده است. تصویر کلنل هارلند (موسس فست فودهای زنجیره ای KFC) در کنار نام این صنعت که مخفف عبارت مرغ سوخاری کنتاکی است، قرار گرفته.

3. طراحی نشانه ترکیبی

در این نوع از طراحی لوگو اصفهان، از نگاره و تصویر به صورت همزمان استفاده می شود. این نگاره اغلب نام آن برند و بیزنس است. البته در طراحی لوگو اسم، این نگاره شامل نام آن شخص می شود. این نوع از طراحی را با نام آرم یا لوگو تایپ نیز می شناسند.

4. نشانه نوشتاری

نشانه نوشتاری با نام های لوگو تایپ، مونوگرام و لوگوی تایپوگرافی نیز شناخته می شود. در این نوع از طراحی لوگو اسم برند، از طراحی نوشتاری استفاده می شود. یعنی چیزی که در نهایت شما می بینید، یک نوشته طراحی شده است. بنابراین اگر قصد سفارش طراحی لوگو اصفهان دارید، می توانید تکنیک نشانه نوشتاری را انتخاب کنید.

5. نشانه تصویری

در طراحی نشانه تصویری یا همان آرم، تنها از مفاهیم تصویری برای ساخت لوگو استفاده می شود. مفاهیمی که آن صنعت را ساخته اند. مثلا در طراحی لوگو یک سایت ابزاری، از آیتم های مثل پیچ، مهره یا دریل بهره می گیرند. (البته در صورتی که مشتری سفارش طراحی نشانه تصویری را داده باشد).

چرا از طراحی لوگو اختصاصی و حرفه ای استفاده می کنیم؟

بسیاری از شما عزیزان به ضرورت طراحی لوگو حرفه ای پی برده اید؛ اما، ما تصمیم گرفتیم تا در این بخش برخی از نکات دیگر را به شما یادآوری کنیم. با ذهنی باز پذیرای این نکات در مورد ضرورت طراحی لوگو اصفهان باشید.
7 دلیلی که صاحبان بیزنس را متقاعد می کند تا لوگوی اختصاصی داشته باشند:
هنگامی که تمام عواملی را که برای راه اندازی یک تجارت مهم است در نظر می گیرید، طراحی یک آرم (یا همان لوگو) ممکن است به عنوان یک اولویت اصلی به نظر نرسد. حتی شاید با خودتان به این نتیجه برسید که من اصلاً به طراحی لوگو احتیاج ندارم.
اما در حقیقت این یک تفکر استباه است. داشتن یک لوگوی حرفه ای و اختصاصی، بخشی جدایی ناپذیر در موفقیت برند شماست. یک لوگوی حرفه ای اعتبار برند شماست و در کنار محصولات و خدمات با کیفیت، به شما کمک می کند تا در فروش بیشتر موفق باشید. پس طراحی لوگو اصفهان یک امر ضروری در آنلاین کردن کسب و کار شماست.

Dedicated and professional logo design

بنابراین چرا طراحی لوگو مهم است؟

از آنجا که توجه را به خود جلب می کند، اولین احساس قوی را ایجاد می کند، بنیان هویت نام تجاری شما است، به یاد ماندنی است، شما را از رقیبان تان متمایز می نماید، وفاداری به نام تجاری را تقویت می کند و انتظار مخاطبان تان از شما را برآورده می سازد.

بیایید نگاهی عمیق تر به همه این دلایل داشته باشیم:

1. توجه را به خود جلب می کند؛

دامنه توجه افراد این روزها بسیار کوتاه تر از قبل شده است (خصوصاً مصرف کنندگان). با توجه به شرایط موجود، شرکت ها حدود 2 ثانیه وقت دارند تا مشتریان بالقوه را متقاعد کنند که محصولاتشان قابل تأمل است.

یک لوگوی حرفه ای می تواند به سرعت توجه بینندگان را به خود جلب کرده و ارزش های اصلی یک شرکت را به روشی جالب انتقال دهد. در واقع با توجه به این گستره کوتاه توجه، عاملی که باعث می شود مصرف کنندگان در مورد تجارت شما قضاوت کنند یک آرم محکم برای صحبت کردن در مورد کلیت بیزنس تان است. پس طراحی لوگو اصفهان در این زمینه نیز می تواند برای شما کمک کننده باشد.

طراحی لوگو اصفهان

2. اولین برداشت قوی را ایجاد می کند؛

لوگو اولین تلاش غیر مستقیم شما برای معرفی کسب و کارتان به مصرف کنندگان است. بنابراین اگر آرم شما به خوبی طراحی شده باشد، می تواند علاقه و توجه افراد را به خود جلب کند و آن ها را به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار شما دعوت نماید. در صورت نداشتن یک لوگوی حرفه ای، شما فقط یک مشتری بالقوه مشتری را از کسب و کار خود رانده اید و اساساً تجارت خود را خنثی کرده اید. فراموش نکنید که تنها یکبار فرصت دارید تا توجه مشتری را جلب کنید.
اگر اولین برداشت مشتری خوب از آب در بیاید، راه شما را برای برقراری ارتباط راحت تر، فروش بیشتر و تثبیت جایگاه تان باز می کند.

3. بنیان هویت برند شما است؛

یک نشانه تجاری موفق، روایت داستانی است که بر احساسات مشتریان تأثیر بگذارد. و گرچه درست است که طراحی آرم تنها بخشی از برند سازی یک تجارت است، اما به عنوان پایه و اساس کل روایتی است که برند بر اساس آن ساخته شده است.
رنگ های استفاده شده، فونت به کار رفته و همه المان هایی که در طراحی لوگو به کار می گیرید، تعیین کننده کیفیت داستانی را می سازد که می خواهید در بخش درباره ما (در وبسایت) روایت کنید.
بعداً این لوگو قرار است از هدر سایت تان به کلیه مواد تجاری شما مانند سربرگ های اداری، کارت ویزیت کسب و کارتان، پیج کاری تان در اینستاگرام، منتقل شود و یک هویت تجاری موفق را در حوزه فعالیت تان ایجاد کند.

4. به یاد ماندنی است؛

طراحی لوگو یک نقطه شناسایی است. لوگوها نمادی هستند که مشتریان برای شناسایی تجارت شما استفاده می کنند. در حالت ایده آل، شما می خواهید افراد بلافاصله شماتیک لوگوی شما را با نوع فعالیتی که شرکت شما انجام می دهد، مرتبط کنند. از آنجا که طراحی لوگوی خوب باعث ایجاد یادآوری مثبتی در مورد نام تجاری شما می شود، پس بهتر است هر چه زودتر سفارش طراحی لوگو خودتان را انجام دهید.

اگر بخواهیم صادق باشیم، برخی از مخاطبان شما احتمالاً نام کسب و کار شما را فراموش خواهند کرد (این ویزگی شخصی نیست. بلکه جزو طبیعت انسان است) اما آن ها بلافاصله پس از دیدن مجدد لوگوی شما، آن را با خاطرات خود از نام تجاری شما مرتبط می کنند.

Design a memorable logo

5. شما را از رقیبان تان متمایز می نماید؛

طراحی لوگو اصفهان در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ، شما را از سایر رقیبان تان متمایز می کند. با طراحی لوگو منحصر بفرد، متفاوت باشید؛ چرا که آرم شرکت شما به مشتریان می گوید که چرا تجارت شما منحصر به فرد است. شاید 50 کافی شاپ دیگر در شهر شما وجود داشته باشد، اما تنها فروشگاه شماست که به پایداری متعهد است و لوگوی اختصاصی شما این پیام را به افراد منتقل می کند.

به عبارت دیگر، لوگوی شما سخن گویایی است برای انتقال ارزش های شما و همچنین به مصرف کنندگان نشان می دهد که چرا مانند رقبای خود نیستید؛ شما بهتر هستید.

6. باعث وفاداری به برند می شود؛

با رشد فعالیت و نام تجارت شما، لوگوی شما در گستره بادزید طیف وسیعی از مصرف کنندگان قرار می گیرد و این آشنایی این تصور را ایجاد می کند که شما قابل اعتماد و در دسترس هستید. به این فکر کنید وقتی برای خرید لباس ورزشی بیرون می‌روید و شلواری را با برند نایک می بینید، فوراً آماده خرید هستید. چرا؟ زیرا با استفاده از پوشاک نایک می دانید که کیفیت لباس و ایمنی بدن شما تامین شده است. نایک برندی است که به آن اعتماد دارید. اعتماد بر اساس یک آرم یا لوگوی کاملاً زیبا شکل گرفته و وفاداری به برند نیز به دنبال آن به وجود می آید.
هنگامی که توجه مشتریان را جلب کرده باشید، آن بارها و بارها شما را جستجو خواهند کرد و لوگوی شما اولین چیزی است که به دنبال آن می گردند.

7. مخاطبان شما انتظار دارند؛

لوگوی شما اولین چیزی است که مخاطبان شما با شنیدن نام برند شما، به دنبال آن می گردند. پس شما به طراحی لوگو اصفهان نیاز دارید تا در همه موارد تبلیغاتی شما مانند کارت ویزیت، بروشور، وبسایتف پیج اینستاگرام و غیره درج شده باشد.

اگر لوگو ندارید، فرصت مهمی را از دست داده اید تا تجارت خود را در ذهن مخاطبان تان جا بیاندازید. همانطور که می بینید، شما به یک طراحی لوگو در اصفهان نیاز دارید. سفارش طراحی لوگو یک بخش حیاتی در ایجاد یک کسب و کار و نام تجاری موفق است.

آماده سفارش طراحی لوگو آنلاین و شروع فرآیند برند سازی تجارت تان هستید؟ پس هم اکنون با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا برای دریافت اولین جلسه مشاوره رایگان خود، به کارشناس مربوطه در واحد گرافیک متصل شوید.

طراحی لوگو در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ

نقش آبرنگ بهترین شرکت طراحی لوگو و آرم در اصفهان است که سابقه ای بیش از یک دهه در زمینه طراحی لوگو حرفه ای، مشاوره تخصصی کسب و کار، طراحی سایت و سئو، صفر تا صد کارهای چاپ و تبلیغات و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین دارد. طراحی لوگو اصفهان در شرکت نقش آبرنگ، یعنی لذت همکاری با یک تیم حرفه ای.

این تیم آموزش طراحی لوگو را به طور کامل گذرانده اند و صدها نمونه کار مرتبط در این زمینه دارند. طراحی لوگو در اصفهان با یکی از روش های زیر یا ترکیب چند روش صورت می پذیرد:

 • طراحی لوگو با فتوشاپ
 • طراحی لوگو با ایلوستریتور
 • طراحی لوگو و آرم با نرم افزار Adobe XD

سه نرم افزار بالا، جزو اصلی ترین نرم افزارهای طراحی لوگو هستند. اساسا طراحی لوگو در فتوشاپ نتیجه ای قابل پسندتر نزد مشتری دارد.

مراحل ساخت لوگو و آرم در اصفهان

طراحی لوگو اصفهان قواعد و اصول خاص خودش را دارد. بسیاری از ما با جملاتی همچون طراحی لوگو آنلاین رایگان و طراحی لوگو با گوشی آشنا هستیم. اما آیا به نظر خود شما، چنین لوگویی می تواند در خور شان کسب و کار شما باشد؟ نرم افزارهایی که به صورت آنلاین طراحی لوگو انجام می دهند، در حد به وجود آوردن یک پیش زمینه نسبی در ذهن شما مناسب اند، نه بیشتر. برای مقایسه تفاوت های یک لوگو ساز آنلاین و طراحی لوگوی اختصاصی در اصفهان، دو نمونه لوگوی زیر را با هم مقایسه کنید.

لوگوی سمت چپ با استفاده از یک لوگو ساز آنلاین ساخته شده و لوگوی سمت چپ کار یک طراح لوگو حرفه ای است. تصاویر گویای همه چیز هستند.

مراحل یک طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان شامل موارد زیر است:

 1. مشاوره رایگان و تماس با کارشناسان
 2. جلسه حضوری و واریز پیش پرداخت
 3. شروع پروژه- ایده پردازی و عملیات مفهومی سازی لوگو
 4. ارائه اتودهای اولیه و پیشنهاد اصلاحات طرح انتخاب شده از سوی مشتری
 5. اعمال اصلاحات و نهایی کردن پروژه
 6. ارائه فاکتور طراحی لوگو
 7. تسویه حساب مالی و ارسال فایل نهایی

موارد لازم برای طراحی لوگو اصفهان که در کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ به آن ها توجه ویژه می شود:

ما در نقش آبرنگ برای انجام هر کار اصولی داریم. پیش از اینکه شروع به طراحی لوگو کنیم، ابتدا ایده های مختلف را در تیم واحد گرافیک بررسی می کنیم. سلایق مشتری را سرلوحه کار خود قرار می دهیم و به این فکر می کنیم که چه نوع ساختاری را برای طراحی لوگوی برند ایشان پیاده سازی کنیم. سپس چند اصل زیر را برای طراحی لوگو اصفهان همیشه و همیشه در نظر داریم:

 1. رعایت اصل سادگی
 2. رعایت اصل یادآوری
 3. رعایت اصل ماندگاری
 4. رعایت اصل چند منظوره بودن
 5. رعایت اصل تناسب
 6. رعایت اصل تعادل
 7. رعایت اصل تقارن
 8. انتخاب تم رنگی متناسب با رنگ سازمانی کسب و کار
 9. تطبیق پذیری

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209