مشاوره

مشاوره

طراحی لوگو اختصاصی

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی یک عنوان به اشکال و صورت های متفاوت گرافیکی انجام میگیرد که طراحی این اشکال بستگی به سلیقه و خلاقیت طراحان گرافیک دارد. طراحی لوگو اختصاصی، قسمتی از مرحله لازم  برندینگ شرکت‌ها و مجموعه‌ها می باشد. بیش از 70 درصد تبلیغات در برندینگ، بر روی لوگوی کسب و کارها (کوچک، متوسط و بزرگ) انجام می گیرد. برای داشتن تبلیغاتی اثربخش و کارآمد، کسب و کار شما، نیازمند یک لوگوی حرفه ای می باشد. شاید شرکت های اندکی در ایران وجود داشته باشند که به صورت حرفه ای تمامی خدمات برندینگ را با نهایت کیفیت و زیبایی انجام می دهند؛ همچنین مهم ترین ویژگی لوگوها این است که فقط یک نمونه از آنها در دنیا وجود دارد و خاص می باشد. چون زاییده خلاقیتهای یک نفر می باشد و با توجه به اینکه ذاتا خلاقیت هیچ انسانی متشابه با انسان دیگری نیست، لوگوهایی منحصر به فرد کلید میخورد. در همین راستا، شرکت نقش آبرنگ که در زمینه برندینگ فعالیت تخصصی و حرفه ای دارد، می تواند خدمات ساخت لوگو حرفه ای و خلاقانه را به شما دوستان عزیز ارائه می دهد.

طراحی لوگو اختصاصی

ضرورت طراحی لوگو اختصاصی

شرکت‌های بزرگ همگی می دانند ساخت لوگو حرفه ای برای کسب و کارها، حائز اهمیت ویژه ای می باشد. یک لوگوی مناسب سبب این می شود تا در ذهن مخاطب خود نقش ببندد و مخاطب برای مدت زمان بیشتری برند شما را به یاد داشته باشد. با طراحی لوگو، برای سازمان و کسب و کار خود، یک هویت جدید بوجود آورید. هویتی که موجب درخشش بیشتر کسب و کار شما خواهد بود. در ادامه برخی از مزیت های داشتن یک لوگوی حرفه ای اختصاصی را برای شما بیان کردیم:

  • داشتن هویت سازمانی
  • ارزشمند کردن برند تجاری
  • قابلیت ثبت لوگو
  • رقابت در بازار جهانی
  • تاثیر مثبت بر روی برندینگ
  • متمایز شدن از رقبا
  • حس اعتماد سازی بیشتر برای مخاطب
  • استفاده در تبلیغات

 

لوگو و انواع ان را بشناسید

لوگو یا آرم، طراحی گرافیکی است که از علائم، حروف و گاه تصویر را شامل می شود. طراح لوگو، با چینش ویژه این موارد در کنار هم، طرحی گاه خوانا و گاه ناخوانا برای نام‌های تجاری بوجود می آورد و ویژگی اصلی لوگوی طراحی شده این است که کاملا متمایز از لوگوهای دیگر و دارای مشخصه‌ای مخصوص به نام تجاری مورد نظر باشد .لوگو در واقع طرحی جذاب و ویژه هست که هویت یک مجموعه، کالا یا خدمات مشخصی را نمایش می دهد. به هر جا که نگاه کنید، بدون شک یک لوگو به چشم خواهید دید. از لباس‌ها و اشیا گرفته تا پرچم‌ها و ارگان‌های نظامی، همه و همه دارای نشان خاصی می باشند که معرف کاربری و هویت آن‌ها می باشد.لوگو باید منحصر به فرد و یکتا باشد و این دقیقا همان نکته طلایی هست که هر نام تجاری از لوگوی خود انتظار دارد.

 

با نام تجاری برند لوگو اختصاصی طراحی کنید

وقتی همه عواملی ضروری در ایجاد یک تجارت در شهرمان را در نظر بگیرید، طراحی لوگو در اصفهان ،امکان دارد به عنوان اولویت اصلی و ضروری به نظر نرسد. اما در اصل باید اینطور باشد! ممکن است این زمزمه در ذهنتان تکرار شود که «شاید اصلاً به لوگو احتیاج نداریم». اما این درست نیست. بی‌شک لوگو، یکی از بخش‌های جدایی ناپذیر در مراحل ساخت نام تجاری موفق است. بنابراین، اگر نمی‌دانید چرا یک لوگو اینقدر مهم است دلایلی که نقش آبرنگ، بهترین تیم طراحی لوگو در اصفهان، در ادامه توضیح می‌دهد را به خوبی مطالعه کنید. به طور مثال در زمان ساخت تیزر تبلیغاتی اگر نام برند شما در لوگو طراحی شده قرار داشته باشد، در تمام تیزر تکرار شده و در یاد مخاطبان شما بیشتر و بهتر می ماند. این روزها با این بازار رقابتی نفس گیر، شما فقط چند ثانیه وقت دارید تا توجه مخاطبان را جلب کنید. یک لوگوی جذاب می‌تواند به سرعت توجه بینندگان را جلب کند و هویت اصلی شرکت را با روشی جالب انتقال دهد.

طراحی لوگو اختصاصی

تاثیر طراحی لوگو اختصاصی برای کسب و کارها

طراحی لوگو اختصاصی کلید تمایز ، خلاقیت  و قوی بودن برند می باشد . کانون تبلیغات نقش آبرنگ با داشتن قوی ترین طراحان به همراهان خود نوید طراحی لوگوی ایده آل را میدهد . ویژگی های منحصر بفرد لوگوهای طراحی شده توسط کانون تبلیغات نقش آبرنگ شامل جذابیت بصری، ساده، دارای شخصیت ، ماندگار و بی زمان  می باشد همچنین سعی بر طراحی لوگوی  تطبیق پذیر و قابل ثبت و بیادماندمی داریم  . لوگو اختصاصی علاوه بر آنکه برند شما را در بین سایر برند‌ها متمایز می کند، از طرفی نیز موجب جلب اعتماد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش شما خواهد شد. لوگو، هرچه خاص‌تر، برند شما با هویت و منسجم تر می شود.

پیشتازی و سبقت از برندهای رقیب بخصوص در مرحله برندینگ از شاخصه های مهم لوگوی اختصاصی می باشد. لوگوهای اختصاصی کانون تبلیغات نقش آبرنگ همگی قابل ثبت بوده و می توانید به راحتی، ثبت لوگو خود را انجام دهید.

 

مزایای طراحی لوگوی اختصاصی برای کسب و کارها

منحصربفرد بودن یکی از اصول اولیه طراحی لوگو است. منحصر بفرد بودن و خاص بودن لوگو شما باعث تمایز و تفاوت برند شما میان سایر برند های همرده و غیر هم رده می شود. پس در نتیجه گام نخست تمایز در بین رقبا طراحی لوگو اختصاصی حرفه ای می باشد .

دیده شدن و جلب توجه کردن برند شما ئارتباط مستقیمی با کیفیت لوگوی شما دارد، هر چه خاص تر پر بیننده تر.

دومین مزیت لوگو اختصاصی ایجاد حس اعتماد برای مخاطبان است. اعتماد سازی برند یکی از عوامل مهم در برندینگ است

آنچه در لوگو دیزاین، مهم است یکی تأثیری است که در شخصیت برند و سازمان می‌گذارد و دیگری اثری است که در ارتباطات بصری می‌گذارد. اگر لوگو شما کپی یا الهام گرفته یا بارداشتی آزاد از سایر لوگو ها بخصوص لوگوی برند های هم تراز باشد، آن تبلیغی منفی برای شما خواهد بود. لوگوی شما در اصل هویت برند شما را به نمایش می گذارد با کپی کردن برند شما هویت خود را از دست خواهد داد. این کار حتی می تواند برای شما پیگرد قانونی به همراه داشته باشد و نوعی شکست برای برند مقابلتان محسوب شود. در نتیجه لوگو اختصاصی حس اعتماد و خاص بودن برند شما را به دیگران القا کرده و هویتی متمایز را به شما می بخشد.

 

طراحی لوگو اختصاصی

قیمت طراحی لوگو اختصاصی

قیمت طراحی لوگو اختصاصی به عوامل مختلفی از جمله حرفه‌ای بودن آژانس تبلیغاتی، نمونه کارها، تعداد اتودها، زمان لازم برای طراحی، بررسی برند و کسب و کار، بررسی ابعاد کسب و کار و … بستگی خواهد داشت. گاها مشاهده می‌شود برخی از افراد صرفا کار با نرم افزار کرده و هیچ ایده و تفکری پشت لوگوی یک کسب و کار ندارند، همین موضوع باعث  وارد شدن آسیب خیلی جدی به آینده کسب و کارها خواهد شد.

 

در آخر

طراحی لوگو اختصاصی شاید از دیدگاه شما ساده بنظر برسد اما تاکنون به این موضوع اندیشه اید چرا کمپانی‌ها تا این اندازه روی لوگو سرمایه‌گذاری و هزینه صرف می‌کنند؟ لوگو در دنیای کسب و کار یک ابزار با ارزش و تاثیرگذار تلقی می‌شود امروزه شرکت‌ها به‌دنبال راه‌های خلاقانه و جدید برای معرفی و نمایش نامشان هستند. این کار تنها با ورود به دنیای طراحی و صرف وقت و هزینه‌های زیاد و در نتیجه طراحی لوگو تحقق پیدا می‌کند. یادتان باشد، حسی که مشتریان‌تان به لوگوی شما دارند، مجموعه‌ی همه‌ی حس‌هایی‌ است که از تجربه خرید یا دیدن تبلیغ کالا یا خدمات‌تان به دست آورده‌اند. برای مثال در لوگوی فیسبوک واژه FaceBook در درون یک کادر مستطیلی با رنگ آبی قرار گرفته شده است. این مستطیل بیانگر وجود امنیت است و با دیدن آن به کاربران احساس  امن بودن و آسودگی خیال راحت میدهد. طراحی یک لوگوی ناموفق می تواند باعث آسیب رساندن به اعتبار برند شما شود. درآخر کار طراحی لوگوی اختصاصی خود را به تیمی مجرب همچون نقش آبرنگ بسپارید.

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209