مشاوره

مشاوره

سفارش عکاسی صنعتی

5/5
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
سفارش عکاسی صنعتی

اهمیت سفارش عکاسی صنعتی  در چیست؟

سفارش عکاسی صنعتی: عکاسی صنعتی از سالها پیش وجود داشته اما در سالهای اخیر مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.. عکاسی صنعتی را میتوان عکاسی بی غل و غشی دانست. همچنین، این ژانر، علم جان دمیدن به سوژه‌های بی‌روح عرصه تولید، عرضه و فروش بوده تا سخن نگاه عکاس را به خورد مخاطب بدهد، که به ساده ترین ، زیباترین و کاربردی ترین شکل ممکن خطوط تولید، فرایندی صنعتی و یا یک محصول را نمایش بدهد و با مستند سازی، به صورتی حرفه ای  و تخصصی به معرفی سوژه مورد نظر می پردازد. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از جمله خدماتی هستند که امروزه از اجزاء جدانشدنی تبلیغات و برندسازی به حساب می آیند. در این میان از مزایای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در رشد مشاغل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رشد و توسعه بازار و هدف مشتریان
  • ایجاد و تثبیت نام تجاری و برندسازی
  • محافظت از سود و حفظ مشتری‌های فعلی
  • کشف و ایجاد بازارهای ثانویه و بکر و جدید

 

برای مشاهده نمونه های عکاسی صنعتی در اصفهان، روی دکمه زیر کلیک کنید 🙂

سفارش عکاسی صنعتی

تاثیر سفارش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در برندسازی

همانگونه که بیان شد، موفقیت کسب و کارهای بزرگ و کوچک امروزه تا حد زیادی مدیون عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی است. با رعایت اصول عکاسی تبلیغاتی و تکنیک های رایج عکاسی صنعتی می توانیم به محصولات در عکاسی صنعتی خود زندگی و روح ببخشیم و صورت زیبا تر و بهتر ارائه دهیم و به این طریق کسب و کار خود و همچنین برند خود را تا حد اعلایی ارتقا دهیم. در این میان می توانیم ازسفارش خدمات آنلاین عکاسی تبلیغاتی و صنعتی استفاده کنیم. فرقی نمی کند که کسب و کار ما کوچک باشد یا بزرگ، عکاسی صنعتی برای تمام انواع کسب و کارها جز واجبات و ملزومات می باشد و متقاضیان زیادی دارد. چرا که می توانیم از طریق عکاسی صنعتی یا عکاسی تبلیغاتی با کیفیت، میل و رغبت بیشتری در مشتری برای خرید محصول و یا استفاده از خدمات کسب و کارمان ایجاد کنیم. پس همین حالا با متخصصین ما تماس بگیرید و در خصوص سفارش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی اطلاعات کسب کنید.

 

عکاس صنعتی

عکاس صنعتی یا عکاس تبلیغاتی به مثابه رهبر ارکستر که برخاسته و با توان و تمرکز کنترل کلیت آوای موسیقی و صحنه را به دست می‌گیرد، با گستره تجارب، دانش و مهارت خود سعی بر به کارگیری دوربین، تجهیزات و لنزها دارد تا پروسه عکاسی را در ایده آل‌ترین حالت ممکن رهبری کند.

 

هدف از سفارش عکاسی صنعتی چیست

هدف اصلی و اولیه ی عکاسی صنعتی ، صداقت و پابرجایی عناصر ثبت شده در تصویر و نشان دادن نمایش حقیقی کالاها و خدمات می‌باشد. به صورتی که به وسیله ی نورافکنی ، صحنه آرایی و برنامه‌های ادیت کننده در معرفی یک پروداکت افراط و اغراق نشود. یک عکس بردار ماهر و متخصص در شاخه‌ی عکاسی صنعتی تصاویر کالاها و خدمات را به گونه‌ای ثبت می‌کند تا مشخصه‌ها و انحصاریت برجسته و شاخص آن‌ها یه تصویر کشیده شود. پس کسب و کارهای مختلف با سفارش عکاسی صنعتی خود را به مخاطبین هدف خود معرفی می کنند.

سفارش عکاسی صنعتی

رسالت عکاسان صنعتی

 امروزه عکاسان صنعتی سعی دارند تا با کسب علم نورپردازی، صحنه‌آرایی، کادر و ترکیب‌بندی، تکنیک‌ها و اشراف به دوربین‌ها، لنزها و تجهیزات به گونه‌ای تصویر سوژه را ثبت کنند که در بهترین حالت ممکن علاوه بر ویژگی‌ها و خصوصیات ظاهری ماهیت و بافت اصلی نورپردازی، کیفیت و سایر المان‌های مهم در این امر نمایان می‌سازد.

اگر از برخی مقوله‌ها صرف نظر کنیم، احتمالا به نقش پررنگ این ژانر در اشکال متفاوت تبلیغات پی خواهیم برد. در حالی که بسیاری از طراحان گرافیکی کوشیده تا بهترین تصویر از ارگان‌های دولتی، شرکت‌های خدماتی یا تولیدی، شرکت‌های تبلیغاتی، بخش‌های اقتصادی، بازرگانی، خودروسازان، جواهرسازان و… را ارائه دهند. گاها نمی‌توان عکاسی صنعتی را به کالای صنعتکاران، مهندسان، معماران، هنرمندان و… محدود ساخت، این عرصه می‌تواند از آن ِ ابنیه تاریخی، مواد غذایی و تمام عناصری باشد که ویژگی‌های بصری و قابلیت نمایشی داشته باشند.این سبک از عکاسی کمک حال بسیاری از صنعتگران می‌شود.

تفاوت سفارش عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی

سوالی که همیشه ذهن کارفرمایان را درگیر می کند این هست که واقعا چه تفاوتی بین عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی هست که جلوتر به اختصار توضیحات کاملی را خدمت شما ارائه می کنیم. عکاسی صنعتی عموما برای نمایش محصولات و ارائه خدمات مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال اگر به فروشگاه های اینترنتی توجه کنید مشاهده می کنید که تمامی محصولات از زاویه های مختلف عکسبرداری شده است که بطور کلی اطلاعات و مشخصات محصول را در معرض دید مخاطب قرار بدهد که این کار با پشت زمینه های مشکی و سفید عموما عکاسی می شود و در شات های عکاسی مختلفی به عنوان مثال از سمت چپ از روبرو و همچنین سمت های مختلف مورد عکسبرداری می شود.

اما در حالت های تبلیغات بلعکس عکاسی صنعتی اجام می شود به این صورت که دیگر از پس زمینه های سفید و مشکلی استفاده نمی شود و باید حتما نوع عکاسی حس را به مخاطب انتقال دهد به عنوان مثال شما یک نوشیدنی را در نظر بگیرید اگر در امر عکاسی خلاقیت داشته باشید می توانید احساس نیاز را به مخاطب منتقل کنید و این امر موجب افزایش فروش محصول می شود و همچنین گاهی اوقات در صورت جذاب بودن ایده موجب وایرال شدن نوع عکاسی تبلیغاتی شود؛ همچنین این نوع عکاسی برای ایجاد کاتالوگ و پوستر محصول و حتی بسته بندی محصول مورد استفاده قرار میگیرد پس باید دقت لازم را داشته باشید و حتما کار را به عکاس با تجربه ای همچون عکاسی ناین واگذار کنید تا تصاویری دور از تصورات شما برایتان خلق کند.

سفارش عکاسی صنعتی اصفهان

مراحل عکاسی صنعتی

جهت اجرا و سفارش این نوع عکاسی در گام نخست کار ، احتیاج به ابزار و لوازم تخصصی و ویژه و گران قیمتی می‌باشد که فقط قابل کاربرد برای اشخاصی است که سالیان درازی تخصص و مهارت این امر را دارند و در مبانی و فنون عکاسی صنعتی مهارت و تجربه لازم را برخوردارند. پس از قدم ابتدایی  کار ، در صورتی که عکس بردار تحقیق و بررسی لازم را درباره‌ی فضا و موقعیت جغرافیایی مکان عکاسی انجام ندهد ، هرگز نمی‌تواند به یک عکاسی موفق دست یابد ، چرا که شرایط و وقت مطلوب جهت اجرای عکاسی را نخواهد یافت. عامل مهم دیگر موضوع نورپردازی است. مقوله‌ی نورپردازی در عکاسی صنعتی بسیار وسیع‌تر از سایر شاخه‌های عکاسی می‌باشد. چون در فضاهای صنعتی مولفه‌هاس فراوانی در محیط وجود دارند که هر یک با توجه به نوع و جنس و بازتاب خود بر روی عکس‌های ثبت شده اثرگذاری خواهند داشت. اولین مرحله در عکاسی صنعتی گفت و گو و رایزنی با مسئول فنی کارخانه و یا شرکت است که مشخص می‌سازد چه عوامل و عناصری می‌بایست در تصویر ثبت و جای گیرند و چه بخش‌ها و سوژه‌هایی را در حین عکاسی حذف نمود. زیرا امکان دارد در زمان عکاسی بخش‌هایی از تجهیزات ، کارکنان ، روند ساخت برای عکاس برجسته‌تر و جالب‌تر باشد که از دید و نگاه سفارش دهنده معمولی و غیرضروری باشد.

توصیه می‌شود پیش از آغاز عکاسی مکان و فضای اجرای عکاسی را ملاقات و بررسی نمایید و در صورتی که می‌خواهید اصلاحات و تحولاتی انجام گیرد ، نظیر تمیز کردن دستگاه‌ها و یا آنکه تعمیرات خاصی انجام شود و یا بخش‌هایی از محیط و قاب تصویر رنگ آمیزی گردد ، سفارش نمایید تا پیش از اجرای عکاسی اصلی ، اقدامات بیان شده انجام گیرد. دومین مورد در عکاسی صنعتی بودن نور و پرتوهای گوناگون با درخشش و شدت متفاوت در فضای کارخانه و کارگاه می‌باشد. باید طریقه‌ی نورپردازی و شدت پرتوهای موجود را به طور دقیق مورد برسی قرار داد.

همچنین به کارگیری پرتوها و روشنی موجود در فضا در قاب تصویر بخشی از هنر و تخصص عکاسی است. سومین مورد در عکاسی صنعتی سطح و اندازه ، زوایا ، دکوراسیون و صحنه آرایی و نکاتی می‌باشد که عکاسی درست و اصولی و با کیفیت با نظر به آنان صورت می‌پذیرد. فراموش نکنید در صورتی که قصد عکاسی از پرسنل و کارکنان و مدیران شرکت و کارخانه موردنظر را دارید اشخاصی که در قاب تصویر جای می‌گیرند حتماً باید وسایل و ابزار کاری و شخصی به همراه داشته باشند و با توجه به نوع فعالیت و حرفه خود از کفش و کلاه و لباس ویژه استفاده کنند.

خدمات استودیو نقش آبرنگ : عکاسی صنعتی، تبلیغاتی، غذایی، خط تولید و محصول

با توجه به تجربیات بدست آمده از سالهای گذشته در زمینه عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از صنایع مختلف زمینه های پرکاربرد در ۶ زمینه ( عکاسی خط تولید – عکاسی معماری – عکاسی غذایی – عکاسی محصول و عکاسی رستوران و منوهای رستورانی)  بوده است و بیشتر حجم سفارشات معطوف به موارد ذکر شده می باشد. لازم به ذکر است این مجموعه در کلیه زمینه های گفته شده ، با در اختیار داشتن کادری مجرب و با پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری بوده است. در نتیجه برای سفارش عکاسی صنعتی خود براحتی میتوانید با ما پروژه کاری خود را شروع کنید.

سفارش عکاسی صنعتی اصفهان

فهرست مطالب این مقاله

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دسترسی سریع

مشاوره

ارتباط مستقیم

اگر پس از بررسی صفحه مورد نظر همچنان سوالاتی دارید که نیاز به پاسخ دارند می توانید همین حالا با شماره های 31323008-031 یا 09132127209 تماس بگیرید.

عموما امور تبلیغاتی برای هر شخص و سازمان به صورت اختصاصی و متناسب با نیاز اجرا می شوند به همین دلیل برای دریافت قیمت دقیق خدمت مورد نظر با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209