08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

سررسید 1402 ارزان | قیمت چاپ سررسید

5/5
سررسید 1401 ارزان

خرید سررسید 1402 ارزان

با نزدیک شدن به سال نو و داغ شدن بازار هدایای تبلیغاتی، سفارش و خرید سررسید 1402 ارزان قیمت اولویت بسیاری از صاحبین مشاغل خواهد بود. بطورکلی، ارائه هدایای تبلیغاتی در بستر سال نو، فرصت مناسبی است که می تواند معرفی و شناخته شدن برند و خدمات و یا محصولات شما را در پی داشته باشد. ازین جهت، ماه های آخر سال، سفارشات تولید و خرید سررسید 1402 ، تقویم رومیزی 1402 و سایر هدایا ، پر رونق شده و کسب و کارهای کوچک و بزرگ، سازمانها و شرکت ها با خرید سررسید تبلیغاتی و چاپ آرم و یا حک لوگو بر هدایا، از آنها برای اهداف تبلیغات و بازاریابی و در نهایت ماندگار کردن خود در ذهن مشتری در سال جدید استفاده میکنند.

با توجه به اینکه در دنیای شلوغ امروزی برنامه‌ریزی و کنترل روزهای سال حرف اول را می‌زند، سررسید و تقویم به یکی از وسایل ضروری برای هر فرد تبدیل شده است؛ به همین منظور، به دلیل کاربرد و هدفمند بودن این هدایا، چاپ سررسید 1402 ارزان برای کسب و کارهای مختلف اهمیت پیدا میکند. با تمام این مزایا، همچنان کاهش هزینه و قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 برای بسیاری از افراد علی الخصوص کسب وکار های تازه کار، مهم خواهد بود. به همین دلیل، در این مقاله سعی بر این داریم تا راهکارهای کاهش هزینه های هدایای تبلیغاتی را عنوان و بررسی کنیم.

شرکت تولیدکننده هدایای تبلیغاتی در اصفهان

کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ با بیش از چندین سال تجربه طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی، آماده است تا انواع سالنامه 1402 ، سررسید 1402 ، تقویم رومیزی 1402 و سایر هدایای تبلیغاتی را در مدل های متنوع به سازمان ها، نهادها، شرکت های خصوصی و دولتی ارائه نماید. طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی این مجموعه کاملا بر اساس سلیقه، مخاطبین هدف و مهمتر از همه معیار و ملاک هزینه های شما خواهد بود. کانون نقش آبرنگ با بهره گیری از تجربیات و نیروهای متخصص و خلاق، در کنار استفاده از مواد اولیه در بالاترین کیفیت و برخورداری از تکنولوژی روز و ماشین آلات اتوماتیک توانسته است تا محصولاتی با کیفیت ، طراحی منحصر به فرد و قیمتی مناسب در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهد. این مجموعه برای برقراری رفاه حال مشتریان ، امکان مشاوره رایگان تبلیغات را در دستور کار خود قرار داده تا شما عزیزان بتوانید متناسب ترین استراتژی های بازاریابی و تبلیغات را برای کسب و کار خود پیاده سازی کنید. به همین منظور، می توانید برای استفاده از امکان مشاوره، استعلام هزینه و قیمت سررسید 1402 و در نهاید خرید هدایای تبلیغاتی خود، با مشاورین ما با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

خرید سررسید 1401 ارزان

استراتژی نقش آبرنگ برای ارائه سررسید 1402 ارزان و باکیفیت چیست؟

با حفط جوانب احترام برای ضرب المثل “هرچه پول بدهی، آش میخوری!” باید گفت که در بسیاری از مواقع، قیمت مناسب بسیاری از محصولات دال بر کیفیت نامطلوب و عدم مرغوبیت آنها نخواهد بود. در واقع می توان با برنامه ریزی و طراحی مناسب، بسیاری از هزینه هارا کاهش داده و محصولاتی مناسب تر را با ظاهر و کیفیتی قابل قبول تهیه کرد. این موضوع در سفارش هدایای تبلیغاتی نیز صدق کرده و شرکت های تبلیغاتی بر اساس میزان توانایی، تخصص و خلاقیت خود در این خصوص می توانند به مشتریان خود کمک کنند. طراحی و تولید سررسید 1402 ارزان قیمت نیز ازین دست مسائل بوده که مجموعه نقش آبرنگ با راهکارهای حرفه ای خود می تواند متناسب با بودجه مورد نظر شما، بهترین هدایای تبلیغاتی 1402 را برای شما طراحی و تولید کند.

طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی و سررسید 1402 ارزان در کانون نقش آبرنگ، به دلیل خلاقیت و به کاربردن نکاتی است که می تواند در کنار حفظ کاربرد، زیبایی، امکانات و دیگر خصیصه های مثبت این هدایا، بر کاهش قیمت آنها تاثیرگذار باشد. در ادامه به بررسی موارد تاثیرگذار در کاهش قیمت هدایای تبلیغاتی 1402  می پردازیم:

  • تأثیر جلد سالنامه در ارزان بودن آن

انتخاب جلد یکی از اصلی ترین مواردی است که می تواند در طراحی سررسید 1402 ارزان تاثیرگذار باشد. پیشنهاد می کنیم، برای کاهش میزان هزینه تان برای سررسید های کسب و کار خود به جنس رویه سالنامه ها دقت کنید؛ برای مثال سالنامه هایی با جنس چرم طبیعی گران ترین نوع جلد برای سررسید هاست. در این شرایط کارشناسان ما انتخاب جلدهایی از جنس های دیگر مانند چرم مصنوعی را در انواع متنوع با کیفیتی مطلوب پیشنهاد می کنند.

  • انتخاب قطع و اندازه در سررسید 1402 ارزان

انتخاب مناسب قطع و اندازه نیز از عوامل مهم در ارزان شدن سررسید خواهد بود. مسلماً هرچه قطع کار کوچک تر باشد به دلیل استفاده کمتر از مواد اولیه، هزینه چاپ سررسید 1402 نیز کاهش می یابد. پیشنهاد ما انتخاب سررسید های زیبا و کاربردی اروپایی خواهد بود.

سررسید 1401 ارزان قیمت
  • انتخاب جنس و وزن کاغذ سررسید 1402 ارزان

کاغذ از اصلی ترین متریال ها و مواد اولیه مورد استفاده در چاپ سررسید می باشد که بر اساس جنس و وزن خود می تواند در قیمت این هدایا تاثیرگذار باشد. از آنجایی که انواع سررسید 1402 معمولا برای نوشتن استفاده می شوند، جنس کاغذ در گیرایی نوشتار اهمیت دارد؛ پس بهتر است برای خرید سالنامه ،آن هایی را که کاغذهای با کیفیت مطلوب تری دارند، مورد توجه قرار دهید.

  • چاپ تبلیغاتی اطلاعات در برگه های داخلی سررسید

بعضی از کسب و کار ها در خرید سالنامه 1400 خواستار چاپ لوگو و یا نام تجاری خود روی تمام صفحات سالنامه میباشد که باید بگوییم این کار، موجب گران تر شدن سررسید شما خواهد شد. برای صرفه جویی در هزینه سررسیدتان میتوانید از چاپ کمتری روی صفحات سالنامه استفاده کنید؛ به طور مثال میتوانید فقط در صفحات ابتدایی و پایانی سالنامه تبلیغ کنید.

  • لت چهار صفحه در ارزان شدن سررسید

بطورکلی، به چهار صفحه ابتدایی سررسید لت چهار صفحه میگویند که محل تبلیغات و چاپ عکس های اختصاصی کسب و کارها میباشد. هزینه سررسید ها با این لت های چهار صفحه به تعداد تیراژ کار بستگی دارد که هر چه تیراژ کار بالاتر باشد، معمولا قیمت سررسید افزایش خواهد یافت.

خرید سررسید ارزان
  • انتخاب نوع صحافی سررسید 1402 ارزان

یکی از رایج ترین روش های صحافی سررسید و سالنامه ها روش چسب گرم و دوخت است که به دلیل تعداد صفحات بالا و همچنین مصرف زیاد آن در طول سال بهترین گزینه برای افزایش کیفیت و استحکام سررسید  است. استفاده از صحافی چسب گرم برای سررسید به تنهایی موجب کاهش هزینه خواهد شد ولی به دلیل کاهش شدید کیفیت به هیچ عنوان آن را توصیخ نمی کنیم، چرا که به مرور زمان تمامی صفحات سررسید از هم باز شده و از بین خواهد رفت.

صحافی پانچ و فنر هم یکی دیگر از روشهای صحافی سررسید است که برای برخی از مشتریان جذابیت دارد.

روش صحافی کلاسوری هم به صورت پانچ دو و یا چهار سوراخه نیز یکی دیگر از روش های صحافی سررسیدها است. بزرگترین مزینت این روش این است که قابلیت کم و زیاد کردن برگه ها در هر زمان را دارد.

طراحی سررسید اختصاصی 1402

یکی از مهم ‌ترین ویژگی‌ های سررسید 1402 ارزان نقش آبرنگ، توجه به نیاز مشتری و طراحی سررسید بر اساس علایق اوست. این طراحی به کمک متخصصان ما انجام می‌شود و توجه به زیبایی شناسی سررسید‌ها یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ماست. پیشنهاد های شما در مجموعه ما بررسی شده و در نهایت طرح مورد پسندتان با بالاترین کیفیت اجرا می‌ شود.

کیفیت فوق العاده چاپ سررسید 1402

بالا بودن کیفیت چاپ هم یکی دیگر از مهم‌ترین مشخصه‌های سررسید 1402 ارزان به شمار می‌رود. این کیفیت به دلیل استفاده از بهترین دستگاه‌های چاپ و تمرکز بر ارائه بهترین نوع خدمات به شما ایجاد شده است. بالا بودن کیفیت چاپ، خدمات و منصفانه بودن تعرفه سفارش یکی از اهداف مهم ما در کانون نقش آبرنگ به شمار می‌رود.

خرید سررسید ارزان در اصفهان

آنچه ما را نسبت به سایر تولیدگنندگان سررسید متمایز می کند:

  • کیفیت هدایای تبلیغاتی

تیم طراحی کانون نقش آبرنگ هر سال با ارائه طرح های خاص، مدرن و به روز شده این امکان را به شما می دهد که هدایای تبلیغاتی با تنوع بالا برای انتخاب با توجه به نوع مخاطب شما در اختیار داشته باشید. معمولا نوع کاغذ مصرفی در سالنامه 1402 ، سررسید 1402 تحریر 70 گرمی سفید یا کرم اندونزی می باشد. با توجه به کیفیت بالاتر کاغذ های تحریر اندونزی سررسید موردنظر از دوام بیشتری برخوردار خواهد شد. همچنین در طراحی و چاپ تقویم های رومیزی 1402 معمولا از مقوای گلاسه 250 گرم کره ای استفاده می شود که نسبت به گرماژ مشابه سایر مقوا ها ضخیم تر می باشد. برخی از پوشش های جلد سررسید های ما از چرم ترمو، چرم مصنوعی، چرم جیر در بالاترین کیفیت می باشد و برای تقویم رومیزی 1402 نیز از پایه سخت با مقوای ربات و پایه چوبی از ام دی اف درجه یک استفاده می شود.

  • تکنولوژی و کیفیت چاپ

نقش آبرنگ با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته چاپ دو رنگ و چهار رنگ سالنامه و تقویم های خود رادر بالاترین کیفیت چاپ می نماید. مهمترین رکن هر سررسید یا تقویم نوع صحافی آن می باشد. که به زیبا بودن و دوام آن در طی استفاده در مدت یک سال کمک فراوانی می کند. هدایای تبلیغاتی نقش آبرنگ با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک جلد سازی، ترتیب، دوخت و صحافی محصولی بدون کوچکترین ایراد به شما عرضه می دارد.

کتنون نقش آبرنگ با توجه به تنوع بالا در محصولات و تولید هدایای سازمانی و سررسید 1402 در تیراژ بالا، ابعاد و انواع مختلف از جمله سالنامه وزیری، سالنامه اروپایی، سالنامه رقعی، سالنامه پالتویی و تقویم رومیزی در مدل های یکروزه ، دوروزه، دستیار، ماه شمار و هفته شمار این امکان را به شما می دهد که با توجه به نیاز خود مناسب ترین هدایا را با کیفیت بالا خریداری نمایید.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید