08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

سررسید پلنری

5/5
سررسید پلنری و مزایای آن

 اگر به دنبال تقویمی هستید که بتوانید ریزترین برنامه‌هایتان را در آن ثبت کنید و به اهدافتان برسید، این محصول را از دست ندهید!   سررسید پلنری به سررسیدی گفته می‌شود که علاوه بر اینکه امکانات یک سررسید ساده را شامل می‌شود، قابلیت‌هایی مانند برنامه‌ریزی روزانه، هفتگی و حتی سالانه را در اختیارتان قرار می‌دهد. این سررسید دارای صفحات بیشتری است، چون پلنر برای برنامه‌ریزی استفاده می‌شود.

 سررسید پلنری، یک تیر و دو نشان!

 همه در زندگی خود چندین هدف مختلف دارند که برای دستیابی به آنها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند. اهدافی که مهم‌ترین عامل رسیدن به آنها برنامه‌ریزی است. برنامه‌ای منظم که با آن‌همه امور را بررسی کرد و زیر ذره‌بین برد. برای این ایده روش‌های مختلفی ارائه شده که یکی از پرکاربردترین آنها سررسید پلنری است. ابزاری کاربلد برای برنامه‌ریزی که توانسته نظر افراد بسیاری را به خود جلب کند.  همچنین یکی از ویژگی‌های جالب سررسید پلنر این است که می‌توانید کوچک‌ترین طرح‌های خود را در آن یادداشت کنید و دیگر نگران فراموشی کارهایتان نباشید.

انواع سایز سررسید پلنری

مقایسه سررسید پلنری با پلنر معمولی

 پلنر برای برنامه‌ریزی مورد به کار گرفته می‌شود و مجموعه‌ای از اهداف و کارهایی که باید در طول یک بازه زمانی مشخص انجام شوند را به افراد ارائه می‌کند. اما پلنرها تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. آنها اغلب برای برنامه‌ریزی روزانه استفاده می‌شوند و دید کلی از برنامه‌های ماهانه یا سالانه را در اختیار افراد قرار نمی‌دهند. اما سررسیدهای پلنری به‌نوعی طراحی شده‌اند که دید کلی برنامه‌ریزی ماهانه و سالانه را در اختیار افراد قرار می‌دهند.

 مهم‌ترین تفاوت پلنر معمولی با سررسید پلنری این است که سررسیدها دارای یک تقویم اصلی برای یک سال هستند. می‌توان در این تقویم تاریخ‌های مهم را نشان کرد. برای هر ماه نیز یک صفحه مشخص در سررسید قرار دارد که باید برنامه‌های مهم آن ماه را در آن صفحه یادداشت کرد. برای هر روز از سال نیز یک بخش کوچک یادداشت وجود دارد که افراد می‌توانند توضیحات موردنیاز را برای هر روز را در آن بخش ثبت کنند.

مزایای سررسید پلنری

 سررسید پلنری برای برنامه‌ریزی شخصی در طول سال، یکی از بهترین ایده‌ها محسوب می‌شود. در واقع این سررسید کاربردی یک نمای کلی از هر کاری که برای دستیابی به اهدافتان نیاز به انجام آن دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد. ازآنجایی‌که پیمودن مسیری طولانی و دشوار، پیش‌نیاز دستیابی به موفقیت است، بنابراین استفاده از سررسید پلنر کمک می‌کند این مسیر را به‌سرعت و با سهولت بیشتری پشت سر بگذارید. در ادامه به برخی از مزایای این محصول اشاره می‌کنیم:

  • فهرست‌کردن رویدادهای شادی‌بخش

 باتوجه‌به تنوع صفحات سررسید پلنر، دست شما برای نوشتن اتفاقات خوب باز است. کافی است فهرستی از مهم‌ترین اتفاقات و تاریخ‌های خوب مثل تولد، سالگرد ازدواج و… را برای خود جمع‌آوری کنید.

  • داشتن برنامه‌ریزی هفتگی و کوتاه‌مدت

 اهداف بلندمدت نیازمند زمان بیشتری برای عملی‌شدن، هستند و به‌مراتب دشوارترند. یکی از بهترین روش‌ها برای دستیابی به اهداف بلندمدت، ریز کردن آنها به هدف‌های کوچک‌تر است. راهی که در آن جزئیات مهم‌ترند و مسیر را برای دستیابی به هدف بزرگ‌تر آسان‌تر می‌کند. برای این کار می‌توانید برنامه‌های ماهانه خویش را در هفته‌های کوچک‌تر تقسیم‌بندی کنید.  این کار علاوه بر ایجاد انگیزه، کمک می‌کند تا از مسافتی که در این راه پیموده‌اید، مطلع شوید.

بیشتر بدانید سررسید پلنری : عوامل موثر برقیمت انواع سررسید چرمی

کاربرد سررسید پلنری
  • فهرست‌کردن کتاب‌های نخوانده با کمک سررسید پلنری

 یکی دیگر از کاربردهای جذاب سررسید پلنر امکان تهیه فهرستی از کارهایی است که برایتان اهمیت دارند. مثلا در منزل هر یک از ما کتاب‌هایی وجود دارد که مدت‌هاست به سراغشان نرفته‌ایم. شما می‌توانید به کمک سررسید پلنری فهرستی از این کتاب‌ها را تهیه کنید و در زمان مشخصی آنها را مطالعه کنید. یکی از فواید انجام این کار هدفمندکردن مطالعه است.

  • اهداف سالانه

 اهداف سالانه باید در ابتدای سررسید پلنر سال جدید یادداشت شوند. اینکه قرار است در هر یک از ماه‌های سال چه‌کارهایی انجام دهید و در نهایت می‌خواهید در پایان سال به چه اهدافی برسید، همگی باید در سررسید درج شوند.

  • ثبت پروژه‌های کاری یا فردی آتی

 سررسید پلنری مختص گروه خاصی از افراد نیست و همه می‌توانند از آن استفاده کنند. اگر از آن دسته افرادی هستید که به‌صورت پروژه‌ای با شرکت‌های مختلف کار می‌کند، بنابراین استفاده از سررسید پلنر گزینه مناسبی برای نظم‌دادن به برنامه‌هایتان است.

 اطلاعات مهم درج شده در سررسید پلنری

این موارد در اکثر سررسید پلنرها دسته بندی و جدول کشی شده و آماده یادداشت گذاری هستند:

  • برنامه‌های ماهانه

 قبل از شروع هر ماه، در سررسید پلنر برنامه‌های ماهانه خود را بنویسید. برای مثال اگر دانش‌آموز هستید، میزان بودجه‌بندی درس‌های مختلف را مشخص کنید. یا اگر شاغل هستید، می‌توانید قرارهای مهم ماهانه خود را ثبت کنید.

  • تاریخ‌های مهم

 گاهی لازم است که تاریخ‌های مهم را در سررسید به خودتان یادآوری کنید. سررسیدهای سالانه یک تقویم کلی دارند که شما قادر هستید که تاریخ‌های مهم را در این تقویم مشخص کنید. درنتیجه تاریخ تولدهای دوستان و اعضای خانواده، سالگرد ازدواج و … را فراموش نخواهید کرد.

  • تفریحات 

 هر فردی برای داشتن روحیه خوب نیاز به تفریح در سال دارد. سعی کنید که در سررسید پلنر تفریحات سالانه خودتان را نیز ثبت کنید. برای مثال اینکه قرار است در طول یک سال کدام کتاب‌ها را بخوانید یا اینکه چه فیلم‌هایی را ببینید، در سررسید خودتان یادداشت کنید. می‌توانید برای سفرهای احتمالی نیز در سررسید برنامه‌ریزی کنید.

  • موضوعات مالی

 اگر مشغله مالی زیادی دارید و قادر نیستید که همه تاریخ‌های چک و بدهی‌هایتان را به‌خاطر بسپارید، سررسید و پلنر به شما کمک خواهند کرد. می‌توانید موضوعات مالی و تاریخ چک‌های خود را در پلنر یادداشت کنید. بدین‌گونه هیچ‌گاه آن‌ها را از یاد نخواهید برد.

بیشتر بدانید عوامل موثر بر قیمت انواع سررسید چرمی: قیمت تقویم رومیزی 1403

نحوه استفاده از سررسید پلنری

 در یک کلام!

 این روزها اهمیت برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف و چشیدن طعم شیرین موفقیت بر هیچ‌کس پوشیده نیست. چه بسیار افرادی که اهداف بزرگی را در سر دارند؛ اما به دلیل پیروی‌نکردن از یک برنامه منسجم از دستیابی به آنها جا ماندند. استفاده از سررسید پلنری این امکان را می‌دهد تا همواره زمان انجام هر کاری جلوی چشمتان باشد. به‌این‌ترتیب هیچ کاری از قلم نمی‌افتد یا آن را فراموش نمی‌کنید.

بیشتر بدانید عوامل موثر بر قیمت انواع سررسید چرمی: هدایای تبلیغاتی

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید