031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

سررسید شیک 1402

5/5
سررسید-شیک-1401

سررسید شیک 1402

سر رسید شیک 1402 بهترین یاد آور برند شما است.

هر چقدر دنیای طراحی و چاپ با سرعت در مسیر صنعتی شدن و تکنولوژی حرکت کرد، سررسیدها نیز ناب تر و شکیل تر شدند.

یکی ازعوامل پایه ثابت شدن سالنامه در تمامی این سال ها، هم مسیر شدن با پیشرفت و تکنولوژی است.

کاربرد سررسید شیک 1402

قبل ازخرید هرنوع سررسید و سالنامه باید به سلیقه ی مخاطبان هدف خود که مشتریان بلقوه‌ هستند، دقت کرد.

سررسید شیک 1402 کانون نقش آبرنگ برای مدیران و مسئولان در طرح های لوکس و شکیل می تواند منحصر به فرد بودن یک مجموعه را به نمایش بگذارد.

از طرف دیگر برای چاپ سررسید شیک 1402 درمقیاس و تیراژ بالا، زمانی که وسعت مخاطب درنظر گرفته می شود، یک سررسید رُقعی با ویژگی‌های استاندارد، بهترین انتخاب است؛ اما منظورازسررسید رُقعی استاندارد، مدل های تکراری و بدون خلاقیت در طراحی سررسید و سالنامه نیست بلکه  ظاهر این سالنامه بنابر نوع انتخاب می تواند از جذابیت فوق العاده ای برخوردار باشد و به عنوان یک سررسید خاص جلوه کند؛ اما از نظر نوع کاغذ و جنس جلد، متریالی انتخاب می‌شود که هزینه سررسید را به حداقل برساند تا در تیراژبالای  چاپ،  جنبه ی  اقتصادی را در نظر گرفته شود.

برای انتخاب بهتر می توانید از نمونه هدایای تبلیغاتی خاص ما دیدن کنید.

سررسید شیک 1402 از سه بخش اساسی تشکیل می شود:

مقدمه

در این بخش می توانید از تصاویر و نوشته های مخصوص تبریک سال نو 1402 و همچنین صفحه ای مجزا مخصوص به تبلیغات برند سفارش دهنده، استفاده کنید.

صفحات داخلی

در سررسید شیک 1402 این صفحات می تواند شامل تاریخ ( روز، ماه، سال، شماره هفته)جدول برنامه ریزی، اوقات شرعی، قسمتی مختص به نوشتن، یک بیت شعر، جملات  بزرگان و لوگو شرکت یا هرنمونه تبلیغاتی دیگری باشد.

صفحات پایانی

به طور معمول ملزومات رایج جامعه و گاهی جهان مانند شماره تماس های ضروری، اطلاعات مهندسی و چند برگه دفترچه تلفن در این صفحات درج می شود.

برای چه گروهی چه نوع سررسید شکیلی در سال 1402 تهیه کنیم؟

مخاطبان با در نظر گرفتن نوع فعالیتشان تفکیک می شوند.

دسته ای از فعالیت های که نیاز به نوشتن و یادداشت برداری بسیاری دارند، سررسید علاوه بر شکیل بودن باید فضای کافی برای یادداشت‌ نویسی  این گروه افراد را فراهم کند و در مواردی باید به استفاده از سررسید پلنر(سررسید برنامه ریزی) رجوع کرد.

این مورد به خوبی در سررسید شیک 1402 لحاظ شده است.

جلب نظرهنرمندان در تمام حوزه‌های هنری

خلق بهترین سررسیدهای خاص و شیک در سال 1402 که بتوانند تایید نظرهنرمندان را کسب کند، در بازار کمتر پیدا می‌شوند.

خوشبختانه طی چندین سال فعالیت ماهرانه  و حرفه ای  کانون تبلیغات نقش آبرنگ، موفق به جلب نظر هنرمندان بزرگوار توسط سررسید شیک 1402 در شهر اصفهان شده است.

آشنایی با انواع سررسید شیک 1402

مهمترین عنوان برای دسته‌بندی سالنامه های سال 1402 معرفی انواع سررسید و سالنامه ها است چرا که در نوع انتخاب و به صرفه بودن برای فعالیت های مختلف، تفاوت ایجاد میکند.

ابعاد سررسید شیک 1402 قابل تغییر می باشد و معمولا چند اندازه برای هر نوع سررسید در نظر گرفته می‌شود. بنابراین اعدادی که در ادامه ذکر می‌شود، ابعاد متداول انواع سررسید های تبلیغاتی است.

بزرگ خاندان سررسیدها:

سررسید شیک 1402 رحلی معمولا درسایزی مشابه A4 چاپ می‌شود. البته امکان طراحی بزرگ‌تر از آن نیز وجود دارد، این مدل سالنامه با نام سررسید مدیران هم شناخته می‌شود چون ابعادی بزرگ و هیبت مدیرانه ای دارد.

سررسید رُقعی شکیل 1402 چه گونه است؟

یکی از پر تقاضا ترین اندازه‌ ی سررسید تبلیغاتی است.

اندازه شناخته شده، خوش‌دست بودن و راحتی در حمل علت صفت محبوبیت برای سررسید رُقعی شده است.

در سال های جدید با پیشرفت بشر دغدغه لوازم کوچک به شرط کارایی بالا برای تمامی محصولات مورد نیازمطرح شد.

21 سانتی‌متر طول در کنار 14 سانتی‌متر عرض ابعادی هستند که معروفیت  و شناخته شدن سالنامه رُقعی به همراه داشته اند.

ابعاد مناسب سالنامه در استفاده از مواد تشکیل دهنده و در نهایت وزن سالنامه رُقعی تاثیر بسیار زیادی دارد و خوش دستی  سالنامه رُقعی را به وجود می آورد.

نکته‌ی دیگری که سررسید رقعی را به گزینه‌ی اول برای خرید سررسید 1402 تبدیل کرده است، استفاده از حداکثر فضای کاغذ برای یادداشت‌برداری است. طراحی صفحات  سر رسید رُقعی به صورت انجام می‌شود که  قسمت‌های حاشیه‌ای به کمترین حد ممکن می‌رسد.

سررسید اروپایی شکیل 1402 چه گونه است؟

ابعاد این سالنامه تا حدودی به سررسید رُقعی  شبیه است با این تفاوت که عرض به نسبت کمتر است.  تمام ویژگی‌های مثبت گفته شده برای سر رسید رُقعی را دارد و به دلیل عرض کوتاه‌تر، فضای کمتری برای نوشتن دارد.

 سررسید اروپایی جایگاه دوم را در فهرست پرفروش‌ترین سررسیدهای تبلیغاتی به خود اختصاص داده است.

سررسید وزیری شکیل 1402 چه گونه است؟

این مدل سالنامه  ابعاد بزرگی دارد اما به نسبت از سررسیدهای رحلی کمی کوچک‌تر است. طول آن بین 21 تا 26 سانتی‌متر قابل تغییراست و عرض آن هم معمولا 165 میلی‌متر انتخاب می‌شود.

اندازه سررسید وزیری مهمترین شاخصه ی انتخاب های خاص در ابعاد و کارایی های خاص است.

سررسید خشتی شکیل 1402 چه گونه است؟

این نوع سالنامه های شیک 1402 به شکل هندسی مربع تثبیت شده و طول و عرض آن برابر است. اگرچه این ابعاد باعث تفاوت آن با سایر سررسیدهای تبلیغاتی می‌شود، ولی به معنای این نیست که با یک سررسید خاص سروکار داریم.

سررسید ها را در سال 1402 پالتوی شکیل بپوشانید:

نام این سررسید تبلیغاتی به خوبی معرف آن است. اندازه‌ی آن به حدی میباشد که در جیب پالتو جای می‌گیرد و بنابراین در گروه سالنامه‌های کوچک و جمع‌وجور دسته ‌بندی می‌شود.

عضو کوچک خانواده ی سررسید شیک 1402 

عنوان کوچک‌ترین سررسید تبلیغاتی به این سالنامه تعلق می‌گیرد. اگر یک بسته‌ی تبلیغاتی متنوع انتخاب کرده‌اید و می‌خواهید یک سررسید تبلیغاتی هم در کنار آن‌ها قرار دهید که هزینه‌ی چندانی نداشته باشد، می‌توانید سررسید جیبی را هم جزء گزینه‌ها قرار دهید.

مخاطب خاص پسند، چه دستوری میفرمایید؟

هر سال بازار رقابت سفارش سالنامه های خاص و جذاب نسبت به پارسال ویا سایر رقبا، در کانون تبلیغات نقش آبرنگ گرم‌تر می‌شود.

به عنوان نمونه، سررسید شیک 1402  پلن، یکی از مدل‌هایی است که به عنوان یک سررسید ویژه شناخته می‌شود و طرفداران خاص خود را دارد.

همچنین یک سررسید رومیزی که طراحی متناسب با حوزه فعالیت هر برندی را دارد، می‌تواند دردسته ی سررسیدهای خاص شکل بگیرد. طراحی جلد سررسیدهای تبلیغاتی نیز به گزینه‌هایی است که زیبا وشیک بودن را به هم پیوند می‌زند و یک سررسید خاص را خلق میکند.

سال 1402 بهترین زمان برای معرفی بهتر برند

فرا رسیدن سال جدید بهترین زمان برای توزیع هدایای تبلیغاتی است

یاد بود هایی مانند سررسید، تقویم رومیزی که جزء پر بازخورد ترین هدیه هایی است  که قبل از شروع سال جدید به کارمندان و مشتریان اعطا می شود. اما امسال به عنوان اولین سال در قرن 1400،  فرصت مناسبی برای شرکت‌های تجاری است تا با اهدای هدایای تبلیغاتی خاص و شیک بیشتر از قبل ارتباطات خود را با جامعه ی هدفشان گسترش دهند؛ یک یاد بود می تواند خاطره ای خاص را از هر برندی در ذهن مخاطب تدائی کند و اعتبار خود را افزایش دهند.

جنس جلد سررسید شیک 1402

وقتی صحبت از جلد سالنامه می‌شود، سررسید چرم از اولین مدل‌هایی است  که به ذهن می‌آید؛ و خوشبختانه تنوع خوبی در این مورد دیده می‌شود؛

جلدهای با کیفیت و فوق العاده ی کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ،  شامل جنس های  سلفونی، گالینگور، جیر و متریال ترکیبی  برای سررسید شیک 1402 را شامل می شود . برای طراحی  یک سررسید خاص هستید، باید از جلد آن شروع کرد.

انواع جلد سالنامه

به طور کلی جلد سررسید و سالنامه در دو نوع نرم و سخت وجود دارد که از مواد سازنده متفاوتی ساخته خواهد شد. در اینجا جنس جلد سررسید را مورد بررسی قرار می دهیم و کانون تبلیغات نقش آبرنگ عمده ترین آنها را به شما معرفی میکند تا درانتخاب بهترسررسید به شما یاری رساند.

1- جلد چرم طبیعی

چرم طبیعی یکی از جنس هایی است که از قدیم در ساخت جلد سررسید مورد استفاده قرار می گرفته  که البته  به دلیل هزینه بالا و گران بودن چرم‌طبیعی سر رسید با این جنس در دسته لوکس ترین سالنامه نفیس سال 1402 قرار گرفته.

2- جلد چرم مصنوعی

چرم مصنوعی یکی از باب ترین و مرسوم ترین جنس هایی است که برای ساخت جلد سررسید مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت و دوام بالا به همراه تنوع در طرح و رنگ از امتیازو مزیت های چرم غیر طبیعی است.

3- جلد ترمو

یکی از انواع چرم مصنوعی است و با این تفاوت که  هنگام داغکوب رنگ متفاوتیبه وجود می آورد. استفاده از ترمو در جلد سازی مرسوم و رایج تر است.

4- جلد سلفونی

هزینه کمتر جلد سلفونی این نوع طرح را در جدول مقرون به صرفه بودن قرار داده است. یکی دیگر از مهمترین مزیت های سررسید سلفونی قابلیت چاپ رنگی با طرح اختصاصی است.

5- جلد پارچه ای

جلد پارچه ای متناسب  با مدل پارچه سررسید می تواند در دسته سررسید خلاقانه و خاص قرار گیرد.

انوع مختلف صحافی سررسید شیک 1402

صحافی کلاسوری

بیشترین میزان سفارشات شرکت ها و سازمان ها در کانون تبلیغات نقش آبرنگ بیشتر از این نوع صحافی استفاده میشود زیرا می توان آن را بوسیله اهرم کلید مانند قفل وسطشان را باز کرد و به آن کاغذ اضافه و یا از آن کسر کرد.

صحافی فنری

در این صحافی، کاغذهای تشکیل دهنده سررسید های ناب 1402 را به وسیله دستگاه تاکن، تا می زنند و به فرم های مختلف تقسیم می کنند. سپس این نمونه کاغذ های تا شده را پانچ کرده و از سوراخ های پانچ فلزی رد می کنند. بر ترین امتیاز این نمونه صحافی راحت ورق خوردن کاغذ ها است

صحافی چسب گرم

در این صحافی پس از تا خوردن کاغذها آنها را با چسب به هم وصل می کنند.

صحافی به صورت ته دوخت

در این نوع صحافی ازچسب و دوخت به صورت آنی استفاده می شود. روش تولید آن به این صورت است که کاغذ ها را در دسته های مختلف تعدادی تقسیم بندی می کنند و سپس توسط ماشین دوخته میشود  و در نهایت برای محکم شدن برگه ها به آنها چسب می زنند. این نوع صحافی، بسیار با محکم و با دوام است به همین دلیل برای افرادری که کیفت را ملاک کار خود قرار میدهند استفاده می شود.

کانون تبلیغات نقش آبرنگ در نظر دارد با ارائه اطلاعات کامل و جامع از جدید ترین نوع سررسید شیک 1402 در روند معرفی برندها به جامعه و در نهایت پیشرفت اقتصادی تمامی هم وطنان عزیزمان در سراسر کشور وسیع ایران راهنمایی کند.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید