031-31323008-9

021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

سررسید دستیار

5/5
سررسید دستیار مهندسی

سررسید دستیار

در سررسید دستیار، صفحات داخلی به صورت هفتگی در یک صفحه طراحی شده است. چاپ سررسیددستیار از لحاظ طراحی، صحافی و نوع کاغذ متنوع است و معمولا دارای یک یا چند برگ لت تبلیغاتی است.

سررسید دستیار حقیقتا دفترچه یادداشتی همراه با تقویم است. اکثرا در پایان سررسیددستیار یا مهندسی، چندین برگ اطلاعات فنی، مهندسی، عمران، جداول اجرایی و محاسباتی، و اجرایی سازه های بتن و … چاپ می شود. صفحات آخر سررسید هم مانند انواع دیگر سررسیدها شامل اطلاعات، یادداشت ها و دفترچه تلفن می باشد.

اندازه سررسید دستیار به طور معمول اروپایی بوده ( ابعاد در حدود ۱۳*۲۱) و عرضه آن به صورت صحافی فنر دوبل می باشد اما در صورتی که اندازه سررسیددستیار در سایز وزیری ( ۲۴*۱۷ ) و حتی با صحافی دوختی یا دکمه ای به بازار عرضه می گردد. اگر شما یک منشی یا دستیار یا مهندس هستید، سررسیددستیار یا مهندسی پیشنهاد ما به شماست که دلایل آن را در ادامه خواهیم آورد.

انواع کاربردهای سررسید دستیار

معرفی انواع سررسید دستیار

سررسید دستیار  یا مهندسی، همانطور که نامش مشخص است به عنوان یک منبع کمکی برای مهندسین مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت تولید کننده می تواند برحسب امکان و سلیقه خود روکش های مختلفی را مورد استفاده قرار دهد. انواع سررسیددستیار به این شرح است.

  • سررسید دستیار با جلد جیر

سررسیددستیار یا مهندسی جلد جیر در بازار با نام تخصصی اشبالت شناخته می شود. جلد جیر از نظر ظاهری بسیار نزدیک به جیر طبیعی می باشد و چون قابلیت رنگ کردن را دارد، از تنوع بالایی برخوردار است. جلد جیر به علت برخورداری از نمایی فانتزی، در میان سررسیدها دارای مخاطبان بسیاری است. جیر از لحاظ کیفیت و مطلوب بودن برای مشتری ها قابل فهم نمی باشد، اما یکی از معیار های جیر مرغوب، میزان انباشتگی پرزهای آن است. پس توجه کنید، هر چه میزان انباشتگی پرز های جیر مصنوعی بیشتر باشد، کیفیت آن بهتر است.

  • سررسیددستیار باجلد ترمو

سررسیددستیار یا مهندسی جلد ترمو که به نوعی چرم مصنوعی گفته می شود. با این تفاوت که از نطر ضخامت، کمی نازک تر از جلد چرم مصنوعی است اما کیفیت مطلوبی دارد. همینطور ترمو از قیمت بالاتری نسبت به چرم مصنوعی برخوردار است. تفاوت رایج جلد ترمو و چرم مصنوعی در این است که ترمو نسبت به حرارت از خود واکنش نشان می دهد و سریعا تغییر رنگ می دهد.

  • سررسید دستیار با جلد سلفونی

سررسید دستیار یا مهندسی جلد سلفونی بیشتر برای تولید سررسید های ویژه با تعداد چاپ بیشتر از ۱۰۰۰ عدد، مورد استفاده قرار می گیرد. مزیت اصلی جلد سلفونی این است که هر طرحی را می توان به صورت تمام رنگی روی آن چاپ کرد و سپس یک لایه دیگر سلفون به منظور ایجاد مقاومت بیشتر نصب کرد. همچنین می توان از خدماتی مانند نقره کوبی، طلاکوبی و گزینه های تزئینی دیگر جهت ایجاد جلوه بهتر بر روی جلد سلفونی استفاده کرد.

  • سررسید دستیار با جلد گالینگور

سررسید دستیار مهندسی جلد گالینگور از اجناس محبوب در جلد سررسید می باشد. این نوع جلد تشکیل شده از یک لایه کاغذی است که برای روی آن لایه ای از  pvcلمینت استفاده می شود و از نظر بافت و رنگ دارای تنوع زیادی است. یکی از دلایل محبوبیت این جلد در مقایسه با جلد چرم مصنوعی و ترمو، مقرون به صرفه بودن آن می باشد ولی ضخامت گالینگور نسبت به ترمو و چرم کم بوده و به علت سازگاری با با انواع چسب ها، در تولید سررسید و پایه های تقویم رومیزی مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بدانید: ست مدیریتی سررسید تبلیغاتی

اهمیت سررسید دستیار و جایگاه آن

مراحل سفارشی سازی سررسید دستیار

آیا می دانید می توان براساس نیاز مشتری و علایق او همه چیز را در طراحی این مدل سررسید تغییر داد؟ چراکه تنها این سبک سررسید است که برای حمل آسان و استفاده بهینه باید خوش دست و مناسب طراحی شود.

  • طرز چیدمان روز سررسید دستیار

نحوه چیدمان روز در سررسیددستیار اینگونه است که با در نظر گرفتن قطر کم سررسید، مورد استفاده قرار دادن روز ها در حالت هفتگی بسیار پرکاربرد است. البته همه موارد بسته به خواست مشتری بوده و می توانید آن را در حالت روزانه یا ماهانه ثبت سفارش کنید.

  • انتخاب کاغذ در سررسید دستیار

نوع کاغذ در سررسیددستیار که به طور معمول مورد استفاده قرار می گیرند، کاغذ تحریر سفید، کرم و کرم بالکی می باشد. مرسوم ترین نوع کاغذ به منظور چاپ سررسید کاغذ تحریر می باشد که به طور معمول از گرماژ ۷۰ گرم برای تولید آن به کار گیری می شود. کاغذ کرم قبل از استفاده برای چاپ سررسید، برای چاپ قرآن استفاده می شود و هنوز بسیاری این نوع کاغذ را به کاغذ قرآنی می شناسند که امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است، امروزه برای چاپ کتاب ها بیشتر از کاغذ کرم بالکی استفاده می شود. کاغذ بالکی نوعی کاغذ مکانیکال حجیم شده است که بیشتر برای چاپ کتاب قابلیت استفاده دارد.

  • تعیین نوع چاپ در سررسید دستیار

نوع چاپ در سررسیددستیار و همینطور رنگ استفاده شده در صفحات داخلی یکی از عوامل جدا کننده و اثرگذار در هنگام سفارش سررسید است، مقصود از رنگ یک طیف کامل رنگی است. برای مثال هنگامی که شما قصد سفارش سررسید تک رنگ را دارید، می توانید از رنگ های با تنالیته کمرنگ و پررنگ در یک طیف استفاده نمایید که انتخاب این طیف رنگی می تواند بر اساس سلیقه مشتری قابل تغییر باشد.

  • انتخاب جلد

در ارتباط با تعیین جلد در سررسیددستیار باید بگوییم که جلد ها می توانند با توجه نیاز و سلیقه مشتری مدل های متنوعی از جمله جلد سلفونی، ترمو، چرم طبیعی، چرم مصنوعی، ترمو و موارد بسیار بیشتری را در بر گیرند.

بیشتر بدانید: قیمت تقویم رومیزی 1403

سررسید مهندسی دستیار

سررسید دستیار اروپایی چیست؟

سررسید دستیار اروپایی با جلد ترمو(نوعی از چرم مصنوعی)، چرم و گالینگور هلندی کش دار علاوه بر فضای مناسب صفحات تقویم دارای تعداد بالایی برگه یادداشت جهت درج اطلاعات مهم در پایان سررسید است. جلد آن لب گرد با تعبیه کش پشت جلد است. با بهره گیری از طراحی مناسب و کارگاه مجهز تولید، امکان سفارشی سازی با ابعاد و جنس های متفاوت را دارد.  بهترین روش اختصاصی سازی جلد این مدل سررسید، چرم مصنوعی و حک پلاک های فلزی روی آن است.

در یک نگاه!

سررسیددستیار موثرترین ابزار مدیریت کارهای روزمره، ثبت و ضبط کارهای روزانه و نوشتن برنامه های آینده، ایده ها و…. است. این سررسید به خاطر حجم کم، سبکی و خوش دستی کمک شما در انجام کارها و وظایف روزانه می باشند. ضمنا در سبک و مدل فانتزی و اروپایی تولید شده اند و دارای قابلیت های کاربردی مفیدی همچون پاکت مدارک و کش نگهدارنده هستند.

بنابراین برای خرید یا سفارش سررسیدها باید به این موارد توجه داشته باشیم و با توجه به بودجه و نیازهای خود، گزینه مناسب را انتخاب کنیم. مجموعه نقش آبرنگ با داشتن سال ها تجربه می تواند شما را در انتخاب و خرید سررسید مناسب کمک کند کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بدانید : هدایای تبلیغاتی

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید