031-31323008-9

021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

سررسید ارگانایزر

5/5
سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر به معنای سازماندهیدهنده یا نظمدهنده است. سررسید ارگانایزر (سررسید رحلی، کلاسوری یا سالنامه مدیریتی) نوعی از سررسید است که داخل جلد آن از قفل کلاسوری استفاده می شود و کاغذهای داخلی سالنامه براحتی قابل حذف یا حتی اضافه کردن است. سررسید ارگانایزر در ست مدیریتی نیز استفاده می شوند   و کاغذهای داخلی سالنامه به راحتی قابل حذف یا حتی اضافه کردن است.

معمولا جلد سررسید ارگانایزر از نوع مرغوب استفاده می شود و در بیشتر مواقع جلدها ۳ تکه یا 4 تکه هستند. یعنی اینکه جلد سررسید کلاسوری قابل قفل شدن بصورت مگنت و یا قفل درونی است. جنس جلد سررسید مدیریتی و یا سررسید کلاسوری از انواع چرم (مار، کروکدیل، شترمرغ، مصنوعی و فوم، جیر، ترمه و …) می باشد. سررسید ارگانایزر می تواند شامل دفترچه یادداشت، تقویم، قفل، ماشین حساب، جای کارت، دفترچه تلفن، خودکار، محل قرار گیری تبلت، کیف و یا انواع و اقسام وسایل مورد نیاز برای انجام امور اداری باشد. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

طراحی ویژه سررسید ارگانایزر

سررسیدها یکی از محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی هستند که سال‌های زیادی مورد توجه کسب و کارهای بزرگ و کوچک بوده و همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده‌اند.  در برخی از آن‌ها جایگاه مخصوصی برای وسایلی همچون ماشین حساب و لوازم تحریر تعبیه می‌شود. سررسیدها به صورت سالانه تعویض می‌شوند زیرا تاریخ مصرف آن‌ها به اتمام می‌رسد. یا در بهترین حالت به عنوان چرک نویس مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اما سررسید کلاسوری به شما این امکان را می‌دهد که فقط برگه‌های آن را تعویض کرده و سال‌ها از جلد آن استفاده کنید. اگرچه این سررسیدها قیمت بیشتری نسبت به سررسیدهای معمولی دارند، اما بسیار مقرون بصرفه هستند. زیرا ماندگاری آن‌ها بیشتر است و کاربرد بیشتری برای مخاطب دارند.

انواع سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر انواع مختلفی دارد که این تفاوت در طراحی جلد، جنس بدنه سررسید، نوع سیم نگهدارنده سررسید و طرح آن می باشد. انواع جلد این نوع سررسید در انواع چرمی و فوم می باشد که در طرح و رنگ های متعددی تولید می‌شود. از طرف دیگر، سیم نگه دارنده برگه های سررسید داخل آن نیز در دو حالت ثابت و بازشونده می باشد.

در حالت بازشونده، این امکان وجود دارد که شما در پایان سال و اتمام کاربرد برگه های سررسید، می‌توانید برگه ها قدیمی سال گذشته را با برگه های جدید سالنامه و سررسید سال جدید جایگزین کنید. با این کار شما در هزینه صرفه جویی کرده اید و بجای خرید کل سررسید، تنها می توانید با خرید برگه‌های  داخل آن، به یک سررسید ارگانایزر جدید دست خواهید یافت.

قیمت سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر سه لت

سررسید های ارگانایزر سه لت نوعی از سررسید های مدیریتی هستند که دارای جلدهای چهار تیکه با لت اضافه در بخش بیرونی هستند. این جلدها معمولا از جنس چرم، ترمه، جیر و … هستند و دارای مگنت، قفل، زبانه یا گیره برای بسته شدن هستند.

سررسید های ارگانایزر سه لت دارای قفل کلاسوری در داخل جلد هستند که امکان حذف یا اضافه کردن صفحات داخلی را فراهم می کنند. صفحات داخلی معمولا از کاغذ سفید 70 گرم یا کاغذ کرم خارجی تشکیل شده اند و دارای تقویم روزشمار با جمعه جدا و صفحات یادداشت و اطلاعات ضروری هستند.

سررسید های ارگانایزر سه لت شامل لت گلاسه رنگی در ابتدا و انتهای سالنامه و بین صفحات هستند که می توانند شامل تصاویر زیبا، مکان های تاریخی، طرح های هنری و یا اطلاعات تبلیغاتی شرکت یا سازمان باشند. نوع سه لت دارای پلاک فلزی استیل روی جلد هستند که می توان روی آن حک لوگو یا نام شرکت یا سازمان را انجام داد. همچنین می توان روی صفحات داخلی نیز حک لوگو یا پانویس را درج کرد.

سررسید های ارگانایزر سه لت دارای جعبه کادویی فانتزی مقوایی هستند که محصول را زینت بخش و مناسب برای اهداء می کنند.

انواع کاغذ در سررسید ارگانایزر

  • کاغذ گلاسه

کاغذهای گلاسه  از کیفیت و ظاهر بسیار زیبایی برخوردارند و تولیدکنندگان برخی سررسید لاکچری خود را با این کاغذ تولید می‌کنند. گرماژ کاغذهای گلاسه اغلب بین ۱۰۰ تا ۱۳۵ گرم می‌باشد که به صورت تمام رنگی به چاپ می‌رسند. باید توجه داشته باشید که کاغذهای گلاسه به دلیل ضخامت بالایی که دارند وزن سررسید شما را بیشتر خواهند کرد و از قیمت بیشتری نسبت به کاغذ تحریر برخوردارند. به همین دلیل معمولا از این نوع کاغذ در سفارش تمام برگه‌های سررسید استفاده نمی‌شود و فقط به صورت لت‌های تبلیغاتی در بین دیگر کاغذهای سررسید قرار می‌گیرند.

بیشتر بدانید: ست مدیریتی سررسید تبلیغاتی

سررسید ارگانایزر
  • کاغذ تحریر سفید

کاغذهای مورد استفاده در اکثر سررسیدها، کاغذ تحریر سفید با گرماژ۷۰ گرم می باشد. البته لازم به ذکر است که بعضی از مشتریان در سفارش‌های اختصاصی خود برای سررسید ، کاغذ تحریر سفید ۸۰ گرمی نیز سفارش می‌دهند که دارای ضخامت بیشتری است.

اما در نظر داشته باشید که در اغلب مواقع کاغذ ۷۰ گرمی کفایت کرده و از جنس و کیفیت خوبی بر خوردار است. اگر به دنبال یک سررسید ارزان هستید استفاده از کاغذ ۷۰ گرم سفید باعث کاهش هزینه‌های چاپ سررسید می‌شود.

  • کاغذ تحریر کرم

در چاپ سررسید تبلیغاتی علاوه بر کاغذ سفید از کاغذ تحریر کرم رنگ نیز استفاده می‌شود. قیمت این نوع کاغذ مقداری بالاتر از تحریر سفید است و ظاهری متفاوت دارد. در جنس این دو نوع کاغذ هیچ گونه اختلافی وجود ندارد و تنها تفاوت رنگشان می‌باشد.  انتخاب هرکدام از این رنگ‌ها به سلیقه و بودجه‌ی مشتری بستگی دارد. اما این نکته حائز اهمیت است که کاغذ تحریر کرم به دلیل رنگ و جلوه ای زیبا که به سررسید می‌دهد بسیار پرطرفدار است.

کیفیت چاپ سررسیدهای ارگانایزر

سررسید ارگانایزر یک سررسید معمولی نیست و ویژگی‌های زیادی دارد. از این رو شما می‌توانید آن را با توجه به نیاز خود طراحی کرده و با استفاده از آن به بهترین نحو، شرکت یا سازمان خود را معرفی کنید. نوع جلد، قفل سررسید، نوع برگه‌ها، طراحی صفحات داخلی، طراحی داخل کلاسور و … کاملا به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. سررسید مورد علاقه خود را سفارش داده و آن را به مشتریان و رقبا اهدا کنید.

کیفیت چاپ سررسید یکی از نکات مهم و قابل توجه است. اگر از این محصولات به عنوان هدیه استفاده می‌کنید، باید به کیفیت آن‌ها توجه کنید. کیفیت نامناسب  جلد، کاغذ و چاپ، باعث آزار مخاطب می‌شود و حس ناخوشایندی را در او ایجاد می‌کند.

بیشتر بدانید: قیمت تقویم رومیزی 1403

خرید سررسید ارگانایزر

مزایای استفاده از سررسید ارگانایزر

  • بهبود مدیریت زمان و برنامه‌ریزی موثر
  • افزایش تمرکز و کاهش استرس در محیط کار
  • حفظ اطلاعات و مخاطبین مهم در یک مکان مرتب و منظم
  • ارتقای سازماندهی و نظم در زندگی شخصی و حرفه‌ای
  • افزایش انگیزه و پیشروی در رسیدن به هدف‌ها
  • افزایش بهره‌وری و کارایی در انجام وظایف روزانه

انتخاب و خرید سررسید ارگانایزر

مطالعه نظرات و بررسی‌های کاربران درباره سررسید ارگانایزرهای مختلف

انتخاب اندازه مناسب سررسید ارگانایزر براساس نیازها و ظرفیت مورد نیاز
 بررسی و انتخاب طرح و ظاهری که به سلیقه و سبک شما منطبق است
 اطمینان از کیفیت ساخت و مقاومت سررسید ارگانایزر در برابر استفاده روزمره
بررسی و استفاده از امکانات و قابلیت‌های اضافی مانند بخش‌های جیبی، قلم‌های نوشتاری و …

بررسی و مقایسه برندهای مختلف سررسید ارگانایزر با توجه به کیفیت و قابلیت‌ها

سخن پایانی

سررسید ارگانایزر مناسب برای مدیران، مسئولان، دانشجویان و افرادی که به دنبال سررسید با کیفیت و ظرفیت بالا هستند. به دلیل سبک طراحی خاص سالنامه ارگانایزر، که حالت یک دفتر با جلد ضخیم و نفیس است و اغلب نیز از نوع چرمی می باشد. شاهد رویه شکیل و زیبایی هستیم که در برخی موارد، لت پایینی آن لبه اضافه تری دارد که بر روی لت بالایی جلد قرار می گیرد و حالت قفل دارد که درب سررسید کلاسوری بسته می شود.

بیشتر بدانید: هدایای تبلیغاتی

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید