031-31323008-9
021-28427209

08 30 32 31 031
09 72 42 28 021

سررسید اختصاصی 1402

5/5
سررسید اختصاصی 1401

سررسید اختصاصی 1402

سررسید اختصاصی 1402 همان چیزی است که می تواند تبلیغات امسال شما را به گونه ای زیباتر، حرفه ای تر و جذاب تر نشان دهد. بطورکلی ارائه هدایای تبلیغاتی سال نو، علاوه بر برقراری ارتباط بهتر با مشتریان، با ایجاد حس ارزش گذاری و احترام، موجب وفاداری آنها به برند و کسب و کار شما خواهد شد؛ همچنین اهدای این هدایا، علاوه بر بازگشت و خرید مجدد مشتریان قبلی، موجب ارتباط سازی های تازه با مخاطبین جدید شده و مشتریان بیشتری را با برند شما آشنا خواهد کرد.

به همین دلیل است، که تمام کسب وکار های موفق، هنگام نزدیک شدن به سال نو، سفارش و تهیه هدایای تبلیغاتی همچون خرید سررسید 1402 متناسب با برند خود را در صدر فعالیت های تبلیغاتی خود قرار می دهند.

چرا سفارش سررسید اختصاصی 1402 اهمیت دارد؟

گاها بسیاری از شرکت ها به خصوص تجارت های بزرگ و صاحب برند، به دنبال هدایای خاص و متفاوت از دیگر رقبای کااری خود بوده و برای این منظور اقدام به سفارش هدایای تبلیغاتی خاص و اختصاصی می کنند. یکی از رایج ترین هدایای تبلیغاتی ه متناسب با نشان تجاری کسب و کار ها طراحی و تولید می شود، سررسید اختصاصی 1402 می باشد.

در طراحی این نوع سررسید ها، تمام ویژگی های ظاهری، کیفی و کاربردی محصول متناسب با کسب و کار، سلیقه کارفرما و هدف تبلیغاتی محصول طراحی خواهد شد. این مورد که شکل ظاهری سررسید اختصاصی به چه صورتی باشد، معمولا برگرفته از پیشنهادات، سلیقه و ایده سفارش دهنده است و گاهی هم طراحان و کارشناسان تبلیغاتی مجموعه تولید کننده سررسید اختصاصی با آگاهی از نیازهای مشتری و صنعت مد نظر، طرح پیشنهادی خود را ارائه می دهند.

لازم به ذکر است، آنچه که باید در هنگام تولید و سفارش سررسید اختصاصی در نظر گرفت مدیریت هزینه ها و ارائه بهترین و زیباترین طرح برای سررسید اختصاصی است.

سفارشی سازی و بطورکلی طراحی سرسید اختصاصی می تواند تنها مواردی مانند حک داغی و یا طلاکوب بر روی جلد سررسید اختصاصی و یا چاپ صفحات داخلی، ترام، چاپ روبان سررسید اختصاصی، اضافه کردن اطلاعات تخصصی، تیغ خاص در آستر بدرقه ، چاپ روی سررسید اختصاصی و.. باشد و یا در سررسید های حرفه ای تر، می توان تمام المان های سررسید را برای برند مورد نظر اختصاصی سازی کرد.

دقت کنید که هر چقدر دقت بیشتری در سفارشی سازی سررسید خود داشته باشید، طبیعتا تصویر ماندگارتری در ذهن مخاطبان خود برجا خواهید گذاشت. ما در این مقاله به نکات ضروری و مزایای سفارش سررسید اختصاصی 1402 پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

سفارش سررسید اختصاصی 1401

نکات ضروری برای طراحی و تولید سررسید اختصاصی 1402

1- جلد سررسید اختصاصی

اولین چیزی که در مورد هدایای تبلیغاتی همچون سررسید، نظر مخاطب را جلب می کند، شکل ظاهری و جلد سررسید شما خواهد بود. طراحی زیبا و مهندسی شده جلد سررسید؛ از نظر بصری می تواند سررسید شما را متفاوت و خاص جلوه داده و در حرفه ای نشان دادن کسب و کار شما نیز تاثیرگذار باشد. بر برخی موارد، بعضی از کارفرمایان، از رنگ سازمانی خود برای طراحی جلد سررسید استفاده کرده  و محصول را با ویژگی های ظاهری محصولات خود ست می کنند. برای اختصاصی کردن جلد عموما لوگو و نام شرکت بر روی جلد استفاده می شود که بسته به نوع جنس جلد انتخابی و سلیقه مشتری به پنج روش انجام می شود:

 • داغی بر روی جلد : این نوع حک بیشتر برای سررسیدهای ترمو و چرمی که بافت آنها خیلی برجسته نباشد کاربردی است. برای اینکار،  ابتدا طرح مورد نظر بر روی فلزی به نام کلیشه حک می شود و سپس توسط دستگاه داغکوب بر روی جلد سررسید اختصاصی 1402 پیاده می شود.
 • طلاکوب : در این نوع چاپ، لوگو شما به صورت طلایی رنگ و یا رنگهای دیگر مثل قرمز ، سبز، نقره ای و …  با کمی فرورفتگی بر روی جلد سررسید اختصاصی حک می شود. این نوع چاپ، در سررسیدهایی که دارای جلد سلفونی و گالینگور می باشند، بیشتر استفاده می شود.
 • چاپ سیلک : در روش سیلک، چاپ لوگو در رنگهای مختلف و هماهنگ با زمینه، بصورت تک رنگ انجام می گیرد. چاپ سیلک، از ارزانترین انواع چاپ می باشد که طبیعتا از جذابیت کمتری نسبت به سایر حک ها برخوردار است. در این حالت به جای استفاده از کلیشه، با استفاده از شابلون، حک لوگو بر روی جلد سررسید اختصاصی صورت می گیرد.
 • نصب پلاک و حک لیزر بر روی آن : برای سفارشی سازی جلد سررسید اختصاصی 1402 می توان از پلاک های فلزی طلایی و یا نقره ای که دارای طرح ها و ابعاد گوناگون بوده و قابلیت حک لیزر را دارند، استفاده کرد. در سال های اخیر، به دلیل زیبای این سبک از چاپ، حک لوگو بر روی پلاک فلزی رواج بیشتری پیدا کرده است. البته، این مدل، قیمت و هزینه بیشتری نسبت به سایر شیوه ها دارد.
 • چاپ 4 رنگ روی جلد : اگر بخواهید از تمام فضای جلد سررسید اختصاصی 1402 خود استفاده کرده و علاوه بر روی سررسید، اطلاعات خود را در عطف و پشت جلد هم قرار دهید، پیشنهاد ما به شما استفاده از جلد اختصاصی سلفونی است. در این روش طرح جلد سررسید با توجه به اطلاعات دلخواه شما طراحی و بصورت 4 رنگ توسط دستگاه افست چاپ می شود و قبل از جلدسازی برای ماندگاری و محافظت بیشتر با روکش سلفون براق یا مات پوشانده می شود. لازم به ذکر است که این روش در سفارش سررسید اختصاصی با تیراژ بالا بسیار مرقون به صرفه خواهد بود.
طراحی سررسید اختصاصی 1401

2- طراحی صفحات داخلی سررسید  اختصاصی

برخلاف سررسید های عمومی، طراحی صفحات داخلی سررسید اختصاصی 1402 می تواند کاملا بر اساس نظر و سلیقه شما انجام شده و با جایگذاری اطلاعات و نشان تجاری برند شما در صفحات، به تبلیغ و معرفی بیشتر کسب و کارتان پرداخت.

کانون نقش آبرنگ با داشتن آرشیو گسترده و متنوعی از انواع طرح های جدید و زیبا، می تواند هدایای مورد نظر شما را، به بهترین حالت ممکن و متناسب با شغل و حرفه شما طراحی و تولید کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات تبلیغاتی خود می توانید از امکان مشاوره رایگان کانون نقش آبرنگ استفاده کنید. برای این منظور با ما به شماره 03131323008  تماس بگیرید.

3- اطلاعات تخصصی در سررسید اختصاصی

گاهی بعضی از افراد تمایل دارند که بسته به نوع شغل خود یا مخاطبان خود مطالبی خاص در انتهای سررسید اختصاصی خود درج کنند.

به عنوان مثال، شرکت تولید قطعات کامپیوتری تمایل دارد اطلاعاتی راجع به نوع بستن قطعات، انواع قطعات کامپیوتری و … ارائه دهد. در این صورت با اضافه کردن فرم انتهای سررسید اختصاصی، می تواند نسبت به ارائه مطالب مورد نظر خود اقدام کند.

4- ترام در سررسید اختصاصی

به عنوان یکی از رایج ترین خدمات چاپ می توان به امکان چاپ نام و لوگوی شرکت در تمام صفحات سررسید اختصاصی 1402 اشاره کرد. ترام به این معناست که شما طرح لوگو و نام شرکت خود را براساس طرح و نظر دلخواه خود انتخاب کرده و مجموعه ی ما درخواست شما را در تمام صفحات اعمال خواهد کرد.

درواقع، چاپ ترام به دلیل تکرار در همه ی صفحات سررسید اختصاصی اثر گذاری بسیار مفیدی در ذهن مخاطب شما ایحاد خواهد کرد. به عبارت دیگر مخاطبین شما در حین استفاده از تک تک صفحات، نام و لوگوی شرکت شما را نیز مشاهده خواهند کرد.

سفارش سررسید اختصاصی 1401

5- لت گلاسه ابتدا و یا در بین صفحات سررسید اختصاصی

قرار دادن شرح و تصاویر خدمات و محصولات کسب و کار ها در طراحی سررسید های اختصاصی می تواند، برای اطلاع مشتریان بسیار مفید باشد به عنوان مثال، شما با قرار دادن عکس محصولات خود، یا اطلاعات معرفی و گواهینامه های شرکت و چینش آنها در قالب لت گلاسه چهار صفحه یا هشت صفحه و شانزده صفحه، یک سررسید اختصاصی حرفه ای خواهید داشت.

6- آستر بدرقه سررسید اختصاصی

آستر بدرقه به صفحه ای گفته می شود که در ابتدا و انتهای سررسید اختصاصی برای چسباندن صفحات داخلی سررسید به جلد استفاده می شود. این بخش، معمولا چاپ تک رنگ دارد.

جنس کاغذ آستر بدرقه سررسید اختصاصی 1402 کاغذ تحریر با گرماژ بالای 120 گرم یا 140 گرم و 160 گرم است که استحکام کافی برای نگه داشتن صفحات سررسید را داشته باشد. برای خاص تر شدن آستر بدرقه می توان از کاغذ های فانتزی مثل کاغذ فابریانو و کاغذ های آجدار هم استفاده کرد.

7- روبان سررسید اختصاصی

چاپ روی ربان سررسید و یا آویزان کردن کارت ویزیت شرکت از آن، یکی از ویژگی های مثبت سررسید اختصاصی 1402 خواهد بود. روبان ها معمولا با جنس ساتن و جنس پارچه بافت دار در بازار موجود می باشند.

برای سفارشی سازی این المان، بر روی آن از طریق چاپ طرح مشتری حک میشود و در روش دیگر طرح مشتری بر روی پارچه بافته میشود که ظاهر زیباتر و شکیل تری در مقایسه با ساتن دارد.

قیمت سررسید اختصاصی 1401

مزایای سررسید اختصاصی 1402 چیست ؟

 1. یک فضای تبلیغاتی برای معرفی شرکت و برند شما خواهد بود. شما می توانید اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات خود را در طراحی سررسید درج کرده تا در مخاطبینتان قرار گیرند.
 2. سررسید تبلیغاتی حداقل برای یکسال مورد استفاده مخاطبین شما خواهد بود، این بدان معنی است که نشان تجاری شما یکسال جلوی دید و در دستان مشتریان شما خواهد بود.
 3. با توجه به تنوع سررسیدها شما می توانید بنا به توان مالی خود، گاها با صرف هزینه ای بسیار کمتر از یک بیلبورد تبلیغات، سودآوری خوبی را برای خود ایجاد کنید.
 4. سررسید اختصاصی محصولی کاربردی است که علاوه بر جنبه تبلیغاتی، مخاطب شما از آن برای استفاده شخصی خود نیز بهره می برد که این ویژگی باعث ماندگاری بالای آن (حداقل یک سال) می شود.

چه مواردی در سرسید اختصاصی قابل تغییر است؟

سررسید سفارشی با سررسید اختصاصی متفاوت است و اکثر مردم این دو را اشتباه می گیرند. ما در اینجا به شما خواهیم گفت که چه چیزی را می توانید تغییر دهید تا در سررسیدتان را برای شما و برندتان سفارشی و شخصی سازی کنید.

 • ابعاد اختصاصی

یکی از مواردی که می توانید با سفارش خود تغییر دهید ابعاد سررسید است. طرح های مورد نظر خود را در سررسیدهای مد نظر خود را در ابعاد رقعی، وزیری، پالتویی یا سایر ابعادی که مدنظر دارید سفارش دهید.

 • جلد شخصی سازی شده سررسید اختصاصی

یکی از مواردی که می توانید در مورد سررسید خود تغییر دهید، طرح و جنس جلد سررسید است. این یکی از موثرترین روش های برندسازی با استفاده از این روش است. با این روش می توانید پیام یا برند تبلیغاتی خود را در ذهن مشتری تثبیت کنید؛ هر چه مهارت بیشتری داشته باشید، موثرتر خواهد بود. سررسید چرم یکی از بهترین جلدها برای یک سررسید است.

 • طراحی صفحات تقویم شخصی

یکی دیگر از مواردی که برخی از سازندگان به شما اجازه تغییر آن را می دهند طراحی صفحات داخلی است. می توانید رنگ کاغذ و طرح برخی از عناصر داخلی صفحات داخلی را تغییر دهید.

برخی دیگر از تولیدکنندگان نیز به شما چاپ لوگو یا طرح سفارشی را با هزینه بالاتر پیشنهاد می کنند که می تواند به شما در شخصی سازی بیشتر سررسید کمک کند. برای سفارشی سازی بیشتر سفارش خود می توانید ویژگی های را از سازندگان مختلف بررسی کنید. برخی از سازندگان دست شما را برای انتخاب جزئیات باز می گذارند.

قیمت سررسید 1402

زمان مناسب برای سفارش سررسید اختصاصی 

بهترین زمان برای سفارش و  ارزیابی تولیدکنندگان و توانایی آنها برای تولید مدل مورد نظر در اسرع وقت در نیمه دوم سال و ثبت سفارش خود به سازنده مورد نظر است.

حتی اگر قبل از اعلام تقویم رسمی کشور، سفارش خود را ثبت کنید، سازنده زمان کافی برای اموری مانند طراحی، تهیه ی مواد اولیه (مانند جنس جلد ) جلد سازی ، طراحی و چاپ لت گلاسه ، و  . . . سفارش شما را با دقت و کیفیت بیشتری تکمیل می کند و سپس صفحات داخلی را در زمان مناسب چاپ می کند و سفارش را به موقع و با مشخصاتی مطابق نظرتان به شما تحویل دهد؛ که این موضوع هم از نظر مالی و هم از نظر کیفیت سررسید دریافتی به نفع شما خواهد بود.

قیمت سررسید اختصاصی 1402

کانون نقش آبرنگ با برخورداری از تمام امکانات و تجهیزات لازم اعم از بخش طراحی، بروزترین ماشین آلات چاپ و..، 0 تا 100 روند طراحی و تولید تمامی هدایای تبلیغاتی من جمله سررسید اختصاصی 1402 را انجام داده و بدون حضور هیچ واسطه ای، محصولات و خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می کند. این موضوع دلیلی شده است تا تمامی هزینه ها و قیمت هدایای تبلیغاتی 1402 مجموعه آبرنگ نسبت به دیگر رقبا، مناسب تر باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت خدمات و محصولات تبلیغاتی می توانید با شماره 03131323008 تماس بگیرید.

فهرست مطالب این مقاله

LinkedIn
Twitter
Telegram
WhatsApp

برای دریافت مشاوره رایگان ، متناسب با سلیقه  و نیازتان از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

تماس با مشاوران نقش آبرنگ

031-31323008

تماس با متخصص دیجیتال مارکتینگ

09132664095

تماس با متخصص طراحی و چاپ و تبلیغات محیطی

09132127209

برای برقراری ارتباط سریع در واتس اپ ، با انتخاب بخش مورد نظر پیام خود را ارسال کنید